עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום מפגש קיץ גדול!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עתלף
המפגש החי טוב של השנה

לא היה ולא יהיה מפגש טוב יותר מי זה!

המפגש 6 שלי ומספר המזל שלי ובצדק

אנשים בואו ליפרוק ותפוצצו עם תמונות!

תמונה מאודקנת של העץ האנימה (עץ תקו)

ספוילר:

היגתי למשולש והלחתי לאזריאלי שם ראיתי את רועי והימרנו על נשמותינו, אני על זה שיגיעה איש ב 9.57 ורועי אימר על 9.55 והוא זכה! מה שאומר שלי קרגה אין נשמה.
אחרי שהיגיאו כמה אנשים ובנהם גם צוות מפגשים שהגיע בתאות ואז הלחנו למשולש חזרה בלי רועי הנאמן שחיקה לחברה שלו.
במשולש פגשנו אוד כמה משתמשים ואז בה הזוג המקסים הרישמי הרישון השני של אנימה IL
ספוילר:

במשולש הלחתי קרב אימתני מול שינובי הוא היה חזק יותר מהרגיל מאז שטס ליפן בתור שגריר שהיה ההומלס של יפן ליומיים כדי להאביר לנו את המסר שיפניות שתוחות.
הקרב נימשך 3 דקות שלמות אבל בסוף ניצחתי כי שינובי לא הישתמש בנינג'וצו שרחש ביפן.

אחרי שצחקנו וראינו גמבויי עם שמירה מטורפת של פוקימונים ברמה 100 צוות מפגשים אירגן לנו ספסל בחסות יריית תל אביב [b]הצייוד המושאל מיריית תל אביב
ואז האמסנו על הספסל איזה 14 איש שזה כול המפגש חוץ מימני הצלם.
ספוילר:

הייתה לנו גם נארת פרחים.
ספוילר:

היה מפגש כול כך טוב אד שאני האזתי להיצתלם!
ספוילר:

על גופתי המתה XD

קיבלנו גם יין אמיתי 33333333333333>
ספוילר:

ואז צילמתי את שלושת הפוקימונים האגדיים!!! באותה תמונה!
ספוילר:

בנינו היוא גם נינג'ות צ'ונים!! ועשינו ביחד ג'וצו עץ והעץ שלנו נישאר במכומו!!!
ספוילר:

בדיזינגוף סנטר פגשנו את הראשית שאתידה יהיה בעלים!
אורגד ומישהי ששחחתי את שמה סליחה >< עודדו יומולדת של ילדה רנדומלית XD

ואז בסוף לכול אלה שלא הגיאו! ואלה שלא הלחו עם אורגד וחיקו לו במשך 25 דקות מחוץ לכנות מחשבים הפסידו את הדבר החי אדיר בכול הזמנים!!! דבר שאין שני לו! מאבר ליקום כולו! דבר שאף אחד לא היה מוחן לו!

נסיכה X פירט

ScorpioNN אני רוצה ליראות אותך מאז לעשות דבר קזה!

מוסר הסכל: עם יורד גשם ועים זה יום עבודה שלחם ועם אתם בצבא ועם באותו רגע מאקלים לחם את הביית זה לא תרוץ לא לבו בואו! למפגשים! הם שווים!!!
Loki'd

היה נחמד smile.gif
StickStock
אין כוח לכתוב~

אוף הג'וטסו שלי לא הצליח וכן ראו אותי בתמונה \:
היה מפגש.. מצחיק בעיקר.
למרות שעברנו אותו בעיקר בנינו (צוות מפגשים ועוד כמה אנשים קטנים[באמת! אופיר קטן..])
היה ממש כיף, מי היה מאמין שאיט מיט זה כזה אדיר.. ושאני חייב לכולם ביס D:"
לבסוף הקרב על הטוטם בג'נגל ספיד היה קרב שלא ישכח הרבה זמן (אחח הניצחון על השוקו~)

מפגש הבאה כדי לכולם לבוא, יש פעילות, and boobs!
Loki'd
ציטוט
בדיזינגוף סנטר פגשנו את הראשית שאתידה יהיה בעלים!
אורגד ומישהי ששחחתי את שמה סליחה >< עודדו יומולדת של ילדה רנדומלית XD

אורגד ואני XD
Marin Karin
וואלה, אני הפוקימון הכי אדיר EVER. פוקימונים סגולים FTW!! ~ לול, בתמונה הראשונה אני נראית כמו מיס אמריקה שמנופפת בחינניות כזה like.png
היה לי כיף היום. ומצחיק, בעיקר מצחיק XDDD אני אחפור אחר כך עוד וזה ~

עריכה:
ותורידו את הידיים שלכם מהחבר שלי, חלאות!
עתלף
ציטוט(Marin Karin @ 15.07.2012, 20:45) *
וואלה, אני הפוקימון הכי אדיר EVER. פוקימונים סגולים FTW!! ~ לול, בתמונה הראשונה אני נראית כמו מיס אמריקה שמנופפת בחינניות כזה like.png
היה לי כיף היום. ומצחיק, בעיקר מצחיק XDDD אני אחפור אחר כך עוד וזה ~

עריכה:
ותורידו את הידיים שלכם מהחבר שלי, חלאות!

על תידעגי הוא שלך ורק שלך! ואף אחד לא איגה בו בחיים!!

עריכה: ואנחנו האזרחים שלך מיס אמריקה. on2.gif
Doctor Shinobi
נבט, המפגש הזה לא שווה כלום עד שאת לא מעלה את הסרטון שלי ושל עדי רוקדים בשמלות XD אני דורש שתעלי את זה!
עריכה : בתמונה שכולנו עומדים על השולחן - נכון זה נראה כאילו היד של שוקו זה הרגל של קארין בפוזה סקסית XD?
עריכה 2 : תמונה ראשונה - ridiculously photogenic roee
keo
היה נחמד רק חבל שכולם התפצלו כל פעם, הייתי צריך לבחור תמיד קבוצה אחרת לידבק אליה...
אני הגעתי חמש דקות לפני שכולם יצאו לדיזנגוף, לחן לא חביתי את הדברים שרואים בתמונות חח.. שאלתי כל אחד איך קוראים לו אלף פעם ועדיין אני לא סגור על השמות.
גיליתי שלא רק גברים מתחזים לנשים בפורמים הלא גם הפוך, סך הכל יצא לי להכיר כמה אנשים ( אחשב אני רק צריך לגלות את הכינוים שלהם בפורום ).
.killua
היה מפגש כיף השלישי שלי וכל מפגש אני בה הים עוד מישהו למפגש
היה מצחיק ליראות את אורגד ועדי רוקדיים
Chronos
היה מפגש בעיקר מצחיק אמנם יבש אבל מצחיק.
בעיקר כי ספי עצלן *אהמ, מה?! מי אמר את זה?!!!*
הגעתי בסביבות עשר לפסל הטייס, הרבה ירידות על אורגד והניגובים ביפן.
בגן היו בעיקר שטויות ודברים הזויים שראינו בפלאפון והצקות למיניהם לאנשים שונים.
התחדשתי בעוד שתי מנגות(כי מה לעשות שאני לא יכול לדרוך בקומיקאזה בלי לקנות משהו)
הייתי מפרט יותר אבל אני עייף וצבא אז אין לי כזה כוח.

בכל אופן היה נחמד ונתראה בכנס D:

עריכה:
בתמונה הקבוצתית *A wild Zombie Appeared*
Tzach 空
היה ממש אחלה לשם שינוי, צריך עוד מפגשים חסרי פעילות XP
חוץ מזה המלצה קטנה לצוות מפגשים בנוגע לארגון: להפנות את כל מי שבא ברכבת שירד בתחנת סבידור מרכז כי זה הרבה יותר קרוב לגן משם (חוץ מזה שיש גם אוטובוסים שמגיעים לשם=ארלוזרוב), אלה שלא יודעים לאן ללכת שיחכו ליד שער היציאה מהתחנת רכבת ושמישהו מהצוות שיגיע לשם ויאסוף אותם לגן המשולש.

@אופיר ויעקוב: כדאי לכם להביא את הגיימבוי למפגש הבא (שבתקווה יהיה ביום ראשון אהמ אהמ), אני מזמין אתכם לקרב פוקימונים!! on25.gif
Misaki kun
היה כיף, ואני עייפה כי ישנתי משהו כמו שלוש שעות אתמול. ויש לי פאקינג טיסה מחר! אבל אני עדיין אנסה לחפור.
בכל מקרה, היום התחיל בזה שבאתי לפסל הטייס ויובל נתן לי מיץ תפוחים, כי זה אירוני. וגיר, שנהרס לי אחר כך >~<". אז הלכנו (עם מישהו מצוות מפגשים! הישג!) לגן המשולש, וישבנו בקבוצה הקטנה שלנו לחכות לעוד אנשים ולאכול כדורי שוקולד ולקבל מטבעות יפניים מאורגד, כי רציני לא היה לנו מה לעשות. ואז הגיעו עוד כמה אנשים, גררו שולחן, עמדנו עליו, הצטלמנו, ואז דיי התחלקנו לקבוצות. אני גיליתי שאופיר נראה בכיתה ד' ושהוא משום מה קרא לי אמא כמה פעמים (והוא לא יודע לרדת על אנשים. תתאמן, פיצי.) והמשכנו לדבר לנו בקבוצות. היו כמה קרבות, כמו הקרב של נבט ואורגד שעיקם לאורגד את המשקפיים, והקרב כפכפים שלי עם יובל. עוד דיבורים, מתחילים ללכת לסנטר, ואז החצי קבוצה שלנו נכנסת לAM:PM בגלל שרצינו לשתות וננטשנו ע"י החלק האחר של הקבוצה. וקניתי גטורייד, כי רציתי, וזה רדיאואקטיבי, ולכן זה טעים. אחרי כמה בעיות וכמה ג'י פי אס-ים כושלים, הגענו לסנטר! שם קניתי פאה לקוספליי בזמן שיובל צחק עליי, והמשכנו ללחפש את החצי קבוצה שהיינו איתה. מצאנו אותם בקאמיקאזה, ואחרי לבטים קשים קניתי את דת' נוט 5 ^^. אחרי זה הסתובבנו בסנטר וניסינו להחליט מה לאכול, הלכנו לסאב וואי, והם אכלו סאב וואי בזמן שדיברנו על משקפיים. אחרי זה, גררנו אותם איתנו לאכול פיצה (אני פאקינג אף פעם לא קונה עוד פיצה איתך, יובל, גרמת לזה שלפיצה שלי יהיה טעם של טונה!) ואז עדי הצתרף, כי הוא נעלם קודם לאנשהו. חזרנו לסנטר כי...מזגן, והתאחדנו עם שאר הפורום. ישבנו מול KSP וחיקינו שהם יסיימו עם הקניות שלהם, ובזמן הזה השמעתי פארודיות של זני מהטלפון של יובל, כי אני יכולה. אז ירדנו, עלינו שוב, עדי ואורגד רקדו בשמלות וזה היה אפי, התחברנו עם המטומטמים שלא באו לראות את המופע הכי מדהים עלי אדמות, חזרנו למקום שבו עדי ואורגד רקדו, הייתם פדופילים (כי אנחנו בנות 14! אנחנו קטינות, זה לא נחשב פדופיליה!), העיפו אותנו מ...כל מקום בערך, אורגד הלך לבד לקנות בדים כי אף אחד לא הלך איתו, הלכנו בשורה (לזמן קצר) בחזרה לעזריאלי, נבט נטשה אותנו, נשכבנו על הרצפה, עלינו למעלה ולמטה בעזריאלי בחיפוש אחר ארקייד, שלא מצאנו. בסופו של דבר עלינו לגג, אורגד חזר אלינו, אנשים נטשו אותנו וחזרו כעבור כמה זמן, עדי נטש אותנו בשביל לחרוש, ירדנו כמה פעמים לקנות דברים, ירדנו למטה וישבנו בתוך לגו, רועי הלך לאכול המבורגר, שלומית נטשה אותנו, ואז כל אלה שצריכים רכבת גם כן נטשו, אז רועי, אורגד ואני נשארנו לבד, מישהו בא אלינו וביקש שנעשה לייק למשהו, הפייסבוק שלי לא עבד, אורגד החליט לחזור הביתה, ומיכיוון שלא רציתי לחזור הביתה, ליוויתי אותו ואת רועי לאוטובוסים שלהם. האוטובוס של אורגד הגיע מהר, ואז חיכינו שעה לאוטובוס של רועי, שעברה בדיבורים ופארודיות לשירים עם יו גי הו. ואז לקח לאוטובוס שלי חצי שעה להגיע, ואז הגעתי הביתה ואז אחרי שעה או משהו אני כתבתי את כל זה! זאת מגילה!
בכל מקרה, היה כיף מאוד, אני כנראה קונה גלקסי שתיים כי הוא ענקי אבל עם זאת נוח, ונבט, תעלי את הסרטון ליוטיוב! אי אפשר שלא לראות את זה! ואני מקווה שהסדר שלי נכון. בערך. והשמות.
עדי פדופיל.
עתלף
ציטוט(Doctor Shinobi @ 15.07.2012, 21:49) *
נבט, המפגש הזה לא שווה כלום עד שאת לא מעלה את הסרטון שלי ושל עדי רוקדים בשמלות XD אני דורש שתעלי את זה!
עריכה : בתמונה שכולנו עומדים על השולחן - נכון זה נראה כאילו היד של שוקו זה הרגל של קארין בפוזה סקסית XD?
עריכה 2 : תמונה ראשונה - ridiculously photogenic roee

+ (מספר אין סופי)

הסרט של כול הזמנים!

ציטוט(keo @ 15.07.2012, 21:50) *
היה נחמד רק חבל שכולם התפצלו כל פעם, הייתי צריך לבחור תמיד קבוצה אחרת לידבק אליה...
אני הגעתי חמש דקות לפני שכולם יצאו לדיזנגוף, לחן לא חביתי את הדברים שרואים בתמונות חח.. שאלתי כל אחד איך קוראים לו אלף פעם ועדיין אני לא סגור על השמות.
גיליתי שלא רק גברים מתחזים לנשים בפורמים הלא גם הפוך, סך הכל יצא לי להכיר כמה אנשים ( אחשב אני רק צריך לגלות את הכינוים שלהם בפורום ).

אני הגבר עתלף שפגשתה! נבט!

ציטוט(Tzach 空 @ 15.07.2012, 23:32) *
היה ממש אחלה לשם שינוי, צריך עוד מפגשים חסרי פעילות XP
חוץ מזה המלצה קטנה לצוות מפגשים בנוגע לארגון: להפנות את כל מי שבא ברכבת שירד בתחנת סבידור מרכז כי זה הרבה יותר קרוב לגן משם (חוץ מזה שיש גם אוטובוסים שמגיעים לשם=ארלוזרוב), אלה שלא יודעים לאן ללכת שיחכו ליד שער היציאה מהתחנת רכבת ושמישהו מהצוות שיגיע לשם ויאסוף אותם לגן המשולש.

@אופיר ויעקוב: כדאי לכם להביא את הגיימבוי למפגש הבא (שבתקווה יהיה ביום ראשון אהמ אהמ), אני מזמין אתכם לקרב פוקימונים!! on25.gif

היה אחלה כי היה לך את שוקו!
Doctor Shinobi
איפה איפה האוהב red chilli pepper הזה שהיתה לו הזדמנות לרקוד איתנו ובסוף הבריז XD?!
yoyoel
ציטוט(Doctor Shinobi @ 16.07.2012, 12:33) *
איפה איפה האוהב red chilli pepper הזה שהיתה לו הזדמנות לרקוד איתנו ובסוף הבריז XD?!

לא יודע על מי אתה מדבר.. וזה Red Hot Chili Peppers, וחוץ מזה, גם לתום יש 18, למה לא מזכירים אותו?!

anywayyyyyyyys
אני אתחיל לחפור עכשיו כי עבודה וזה.
שוב להתעורר מוקדם בבוקר! הייתם חושבים שזה יהיה רגיל עבורי בגלל העבודה וזה, אבל משום מה אני לעולם לא יכול להתרגל לעובדה שאני מתעורר מוקדם בחופשים (או בימי ביה"ס)
להשים בתיק שלי כדורי שוקולד שהכנתי אתמול! בידיים שלי! שאותם ייתכן וייתכן שלא שתפתי! שלוש פעמים! ואת הגירים הצבעוניים שגנבתי מהעבודה שלי עבור מישהי, לקחת את הפלאפון והארנק המלא שלי ולצאת לדרך!
בתחנת הרכבת שלחתי לתום אסמס שתוכנו sitrep כי הנחתי שהוא זוכר מה זה אומר, שגיתי, אך הוא התקשר אלי לאחר קצת זמן והודיע לי על כך שהוא בתוך המבנה ושאני חייב לו כסף אז כמובן שכמה שניות אחרי זה אמרתי לו בפרצוף שהוא לא הולך לראות את הכסף הזה (MUHAHAHAHA), הנסיעה לגהינום תל אביב הייתה קצרה יותר ברכבת המהירה ובה תום החליט לשאול אותי הגדרות בתשחץ כגון: חבל ארץ בסין או עיר בהודו וכאלה.. לאחר מכן גנבתי לו את העיתון ושאלתי אותו הגדרה קלה (לפחות אני חושב שהיא קלה): אוייב (2 אותיות, אגב עדי, אם אתה לא עונה על זה, יש מצב שהפסיכי שלך ילך גרוע..) ולאחר שהוא שהוא התקשה בזה נתתי לו רמז: לא רחב. רק אז נפל לו האסימון על צר.
הגענו לתחנת השלום ששם לקחתי מתום עוד כסף כדי לקנות מיץ תפוחים למישהי! כי זה אירוני! ואז מה שעשיתי למיץ גם היה אירוני! אבל אתם לא מבינים את האירוניה כי לא קראתם הומסטאק! (אגב, הקישור מופיע גם בפרופיל של ליז AKA KARKALICIOUS) וכדאי לכם! והוא ממש משתפר אחרי כמה (מאות) עמודים.
אחרי כמה סיפורים על יפן התחלנו ללכת לגן המשולש עם ספי! שזה פחות או יותר כל מה שהוא עשה מבחינת האירגון של המפגש, התיישבנו במעגל ובו חלקנו גיימבויי, DS3יים והכי חשוב את כדורי השוקולד שלי! דיברנו על זה שצוות מפגשים לא עושה כלום! ואז התפצלנו לקבוצות ודיברנו שם! והפחדנו אנשים עם KARKALICIOUS! (לא, לא הכינוי של ליז, השיר הזה) ואז ערכנו קרב כפכפים! שבו הפסדתי, אז הפלתי את ליז וישבתי עליה כי מגיע לה!
ואז הלכנו לסנטר! ובדרך לסנטר עוצרים בAM:PM, מסתבר שליטר וחצי קולה עולה כמו 350 מ"ל קולה בבקבוק זכוכית וגם קניתי לליז את בקבוק המאנה שלה שהשם שלו מסיבה כל שהיא מזכיר לי סאקורידייט מקוד גיאס, ואז המשכנו ללכת לסנטר, עם בעיית כיוון קלה, שאותה פתר הג'י פי אס הגאון שלי!
הלכתי עם ליז לחנות הזאת שאני לא זוכר איך קוראים לה ושם היא קנתה פאה ומשקפי שמש ועשינו עיקוף גדול לקומיקאזה ושם לקחתי death note 5! שליז ישר חטפה לי מהיד! ולכן לקחתי עוד העתק אחד.
לאחר מכן הלכנו לאכול! וכיוון שליז לא נענתה להזמנה שלי לאכול פיצת עוגיפלצת מעגבנייה (לא פיצה אמיתית) הלכנו לחפש מקום אחר לזלול בו, הלכנו ברחבי הסנטר עד שמצאנו את אותה הנקודה שבה היינו קודם ולאחר מכן הלכנו לסאבויי ששם חיכיתי בשקט עד שהם יסיימו לאכול כדי ללכת לאכול פיצה! עם טונה!!!!!!!!
משם המשכנו לסנטר בחזרה לשרותים, ששם בנוסף למה שרוב האנשים עושים בשירותים גם התקשרנו לטלפון ציבורי! ואז הלכנו לKSP, קניתי עכבר שרק מאוחר יותר התברר לי שהיה עכבר אלחוטי, שיהיה ובזמן הזה ליז ביזבזה לי את רוב הסוללה בטלפון כאשר האזינה לזני, ואני לא יכול באמת לכעוס על זה כי זאת זני!
ואז, הרגע האולטימטיבי ביותר בחיים של כל אדם ואדם על פני יכל לחוות! ההצגה החיה של זה! פיראט X נסיכה!
ומשם חזרנו לעזריאלי ודיברנו על סטים וכאלה! ואנשים שאמרו לי להוסיף אותם לא אישרו אותי אהםשינוביאהם ואז הייתה תחרות מי המטבע האחרון שישאר עומד, ואני ניצחתי אותכם אל אף העובדה ששלי נפל מהשולחן ראשון! שלי עמד על הריצפה! ואז הלכנו לרכבת, שאיחרה, ב20 דק' sleep.gif
וככה עושים חפירה
אגב, מנוולים, תוסיפו אותי בסטים RHCPyoyo
Doctor Shinobi
אה זה אתה שהוספת אותי '.'? שיט XD
yoyoel
ציטוט(Doctor Shinobi @ 16.07.2012, 17:34) *
אה זה אתה שהוספת אותי '.'? שיט XD

כן זה הייתי אני, ועכשיו אני לא יכול להוסיף אותך מחדש
Wolverine
אינלי.... כוח.... לכתוב....
עתלף
ציטוט(Wolverine @ 16.07.2012, 20:56) *
אינלי.... כוח.... לכתוב....

זה נישמה כאילו אחשב היצלחתה להגיע הבייתה!
Loki'd
ד"א

עליתי על זה אתמול בפעם הראשונה ווהוו~!
עתלף
ציטוט(Loki'd @ 17.07.2012, 01:02) *
ד"א

אומיגד!!! זה כול כך טוב XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
במפגש הבא ננסה כולנו להיכנס בפיל וליראות עם כולם מצליחים להיכנס אלב.
Marin Karin
צעצוע או לא, אני מעדיפה לא לצאת מתחת של פיל |:
Loki'd
ציטוט(עתלף @ 17.07.2012, 08:47) *
ציטוט(Loki'd @ 17.07.2012, 01:02) *
ד"א

אומיגד!!! זה כול כך טוב XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
במפגש הבא ננסה כולנו להיכנס בפיל וליראות עם כולם מצליחים להיכנס אלב.

זה מקום קטן, אני בספק אם נוכל XD

ציטוט(Marin Karin @ 17.07.2012, 09:45) *

את לא קולית ביכללללללל אבל!
Marin Karin
לא את, אישהההההההההההה
kingblade
אני עצלן מכדי לכתוב, מסתבר...

מעיין, קיימתי את ההבטחה, פשוט לא היית שם (המבורגר בסוף היום. היה טעים XP)
Loki'd
ציטוט(kingblade @ 17.07.2012, 11:11) *

פפפפפפפפפפפפפפפפפפפפט בטח אכלת מקדונלס או משו כזה
kingblade
ציטוט(Loki'd @ 17.07.2012, 11:16) *

את צוחקת נכון?

פאקינג BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB!!!
Doctor Shinobi
ציטוט(kingblade @ 17.07.2012, 12:10) *

את צוחקת נכון?

bitch be speaking truth. הייתי שם בשביל להעיד שזה בורגוס
kingblade
ציטוט(Doctor Shinobi @ 17.07.2012, 12:56) *

את צוחקת נכון?

bitch be speaking truth. הייתי שם בשביל להעיד שזה בורגוס

Thats ma mothe fliping bro, dawg. He be backing ma back from you mothe flipers that say sh*t like your hommie be eating in that mothe flipin McDonalds.

...
אני נשבע שאני לא על סמים כרגע.
Loki'd

את צוחקת נכון?

but still

חברה שלך לא קולית בשיט, תטפל בזה!
Marin Karin
...לא, חברה שלו אנורקסית רצח ^
kingblade
דיי לדבר על החברה הכוסית שלי, זה לא עניינכם.

חזרה לנושא בבקשה, זה שאכלתי המבורגר שם לבד rage.png
Loki'd
ציטוט(kingblade @ 17.07.2012, 13:33) *
דיי לדבר על החברה הכוסית שלי, זה לא עניינכם.

חזרה לנושא בבקשה, זה שאכלתי המבורגר שם לבד rage.png

for ever alone much ?
tongue.gif
yoyoel
ציטוט(Marin Karin @ 17.07.2012, 09:45) *

תמיד אפשר לעשות את הדרך ההפוכה P:
kingblade
Im just going to drop this in here....

ספוילר:
Marin Karin
BTW, just for the record,
אורגד מופתע מזה שגנבו לו את החבר. לא אותי like.png
kingblade
ציטוט(Marin Karin @ 17.07.2012, 20:01) *

מישהו חשד בכלל? ם:
עתלף
ציטוט(kingblade @ 17.07.2012, 19:56) *

ספוילר:

זה כול כך יצא תלנובלה XDDDDDDDD
Loki'd
ציטוט(kingblade @ 17.07.2012, 19:56) *

ספוילר:

אורגד נראה יותר מרוצה ממופתע XDDD
"this pleases me"
Marin Karin
ציטוט(kingblade @ 17.07.2012, 20:09) *
ציטוט(Marin Karin @ 17.07.2012, 20:01) *

מישהו חשד בכלל? ם:

Y U RUIN MY JOKE?!
Chronos
לול הרגתם.

סווו בולין
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.