עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: מסיבת ההשקה החגיגית של ליין הקייפופ MainStream !
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
AFS
ארגון iKpop שהביא אליכם את הWiKiPOP ואת Hallyu's, מביא לכם עכשיו את הדבר החם הבא - ליין הקייפופ - MainStream !!!

בלי הקדמות מיותרות, הדבר לו כולנו חיכינו - מסיבת הקייפופ הרשמית הראשונה בישראל מגיעה ממש בקרוב!

♦ אז מה ארגנו לכם? ♦

רחבת קייפופ צבעונית, מרפסת מרווחת, מקום מאובטח ופינת עישון (במרפסת).

◄ המסיבה פתוחה לכל הגילאים !!!!!! ►

♦ למה אתם צריכים לצפות ?! ♦

♫♪ ערב בלתי נשכח מלא במיטב להיטי הקייפופ ♫♪

♫♪ בר שתייה קלה חופשית ומכירת אלכוהול למציגי ת.ז ♫♪

♫♪ שמירת חפצים בחינם וצילום סטילס למעוניינים ♫♪

♫♪ להיטי ג'ייפופ לאוהבי המוזיקה היפנית !! ♫♪

♫♪ דיג'יי הקייפופ הכי לוהט בתל-אביב, Guy Millet מליין הDAG.NA ♫♪

♫♪ מכירת סטיקלייטים, שרשראות צבעוניות וצמידים זוהרים בצבעי הפאנדומים, במחירים מצחיקים!! (ההכנסות תרומה למטרות הארגון) ♫♪

האמנים שיופיעו בפלייליסט:
2NE1\\2PM\\4Minute\\After School\\Orange Caramel\\A-JAX\\B.A.P\\B1A4\\B2ST\\Big Bang(GD&TP, G-Dragon)\\Rain\\Block B\\BoA\\Brown Eyed Girls\\BTOB\\Chocolat\\CHI CHI\\Crispi Crunch\\Cross Gene\\TVXQ\\JYJ\\EXO-K-M\\E.Via\\f(x)\\G.NA\\Girl's Day\\Girls' Generation\\INFINITE\\Ivy\\Jay Park\\JJ Project\\Jo Kwon\\Kara\\Lee Hyori\\MBLAQ\\Miss A\\MYNAME\\NU'EST\\PSY\\Rainbow\\Rania\\Secret\\Seo In Young\\SHINee\\Shinhwa\\SiStar\\Son DamBi\\Se7en\\SS501\\Sunny Hill\\Super Junior\\T-ara\\Teen Top\\Tony&Smash\\U-Kiss\\Wonder Girls\\ZE:A\\X-CROSS

AAA\\Ayumi Hamasaki\\BENI\\BRIGHT\\KODA KUMI\\KAT-TUN\\Namie Amuro\\Yamashita Tomohisa

פרטים נוספים כמו תאריך, מפת הגעה וכו'
תוכלו למצוא בדף האירוע בפייסבוק: לחצו כאן כדי להיכנס לדף האיוונט בפייסבוק

כניסה לדף הרשמי של הליין בפייסבוק
kingblade
מתאים יותר לפורום מפגשים.

מועבר ~
AFS
ציטוט(kingblade @ 06.07.2012, 22:21) *
מתאים יותר לפורום מפגשים.

מועבר ~

אה אוקיי אין בעיה smile.gif
תודה רבה smile.gif
lord570
לא הבנתי מה זה אומר כל הגילאים?! מאיזה גיל זה מתחיל ועד איזה גיל?? אם זה חופשי זתומרת שילדים בני 14 יהיו עם בני 19? חלק ישתו וחלק לא?

דרך אגב יש שירי אנימות גם?

בכל מקרה אני כנראה הולך לכלא צבאי יום רביעי מקווה שאני יחזור בזמן למסיבה naruto_venere.gif
פיצה
זאת יוזמה מבורכת רק חבל שאני לא אוכל להגיע, שכול מי שהולך יהנה X3
AFS
ציטוט(lord570 @ 09.07.2012, 21:07) *
לא הבנתי מה זה אומר כל הגילאים?! מאיזה גיל זה מתחיל ועד איזה גיל?? אם זה חופשי זתומרת שילדים בני 14 יהיו עם בני 19? חלק ישתו וחלק לא?

דרך אגב יש שירי אנימות גם?

בכל מקרה אני כנראה הולך לכלא צבאי יום רביעי מקווה שאני יחזור בזמן למסיבה naruto_venere.gif

כל הגילאים זה אומר כל הגילאים נטו.
אלכוהול יימכר רק בהצגת תעודת זהות, ושתייה קלה תהיה חינם לכולם.
אנחנו קהילה שלא שותה בדרך כלל אז גם ככה לדעתי לא יהיו הרבה שישתו (אני בת 24 ואני לא שותה).
ולא יהיו שירי אנימות. וגם לא ג'יירוק. אבל יהיו שירים יפנים. (בקיצור ג'ייפופ)
- לדעתנו שירי אנימות אינם מתאימים למסיבה, אבל אם מצאת שיר כלשהו שלדעתך מתאים אתה מוזמן לשלוח למייל כבקשה להוספה לפלייליסט - המייל נמצא באיוונט בפייסבוק smile.gif
lord570
יש גם מוזיקה קוריאנית ?? זתומרת super junior וכאלה?
AFS
ציטוט(lord570 @ 28.07.2012, 16:47) *

זה ליין קייפופ smile.gif
מה לדעתך זה אומר ?
חחח XDD בכל מקרה הוספתי רשימה של האמנים שיופיעו בפלייליסט המסיבה - אתה מוזמן להסתכל smile.gif
lord570
ציטוט(AFS @ 28.07.2012, 17:15) *
ציטוט(lord570 @ 28.07.2012, 16:47) *

זה ליין קייפופ smile.gif
מה לדעתך זה אומר ?
חחח XDD בכל מקרה הוספתי רשימה של האמנים שיופיעו בפלייליסט המסיבה - אתה מוזמן להסתכל smile.gif

חח אני יודע אבל בלבלת אותי עם התגובה הקודמת שלך באשכול שרשמת שיהיו שירים ביפנית..
בכל מקרה תודה אני חושב שאני יבוא למרות שזה יהיה לי מוזר כי בחים לא הייתי במסיבה כזאת עם מוזיקה כזאת
ו אני בן 19 אז אני מקווה שיהיו אנשים בטווח גילאים שלי..
אבל יהיה טוב wink.gif
lord570
יאללה יש עוד מסיבה בראש השנה????
באסה אם לא למה יכול ללכת לכם טוב מאודדד!!
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.