עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Akame Ga Kiru/אקאמה גה קירו!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > מנגה, לייט נובלים וקומיקס
עמודים: 1, 2
desire33
AKAME GA KIRU

שם: Akame Ga Kiru/אקאמה גה קירו
מס' ווליומים: ווליום 5, ממשיך לצאת.
מס' צא'פטרים: צ'אפטר 23, ממשיך לצאת.
תאריך יציאה: החל מה22 לאפריל 2010 עד...
מגזין פרסום: גאנגאן ג'וקר
מנגקה: טשירו, תטסויה(אמנים), טאקירו(סיפור)
ז'אנר: אקשן, הרפתקאה, פנטזיה.

עלילה:
תאטסומי הוא לוחם אשר נשדד הרגע ע"י בחורה יפהיפיה, אבל מזלו
משחק לטובתו, כאשר נערה יפה נוספת מגיעה ולוקחת אותו אליה.
מה שהוא לא יודע שהנערה הזאת הולכת לפגוש חבורת מתנקשים(כולל
הבחורה אשר שדדה אותו), ויכול להיות שהם הטובים, ואולי גם הם מגייסים...
תוספת שלי לעלילה - מכיל טיפל'ה ספוילרים!
טאטסומי בעצם נקלע לסיטואציה זוועתית שקשורה
אליו אישית וכתוצאה מכך הוא בעצם מצטרף למתנקשים הללו.
במקביל השר הראשי של המדינה אשר שולט בכל מה שקורה בעצם במדינה,
ומסובב את המלך על כפות ידיו, מחליט לעשות בשהו נידון המתנקשים.
הסיפור מכיל מוטיב נוסף וחשוב שהוא - נשקים. ישנם נשקים מיוחדים
אשר מגדילים את הכח של כל אדם, והם פאקטור חשוב בסיפור.

דעה אישית:
אני אתחיל בזה שאומר שהמנגה לאט לאט צוברת תאוצה ומתחילה ליצור הרבה
עניין בקרב המון אנשים. הרבה קבוצות תרגום לוקחות על עצמן את המנגה הזאת,
וכרגע היא נמצאת במקום טוב. ועכשיו לעניין, הסיפור הוא דיי חולני, סאדיסטי, וביזארי.
חבורת רוצחים מגיעה, ומצרפת חבר חדש לצוות בגלל סיבות איומות, חשבתי שהתחלת
הסיפור זה היה שיא של סאדיזם, אבל זאת הייתה רק תחילתה של חולניות לשמה של
הכותב והצייר שעשו זאת כל כך ריאליסטי. לא כל אחד יוכל לקרוא את מראות הזוועה
שיצרו שמה, וניסו ליצור כאן סוג של משטר נאצי, האמת גם הסמלים המובהקים בכל פעם
והבגדים השחורים מראים כמה הנאצים בעבר היו פסיכיים, ואיכשהו זה נכנס לפה.
לגבי הדמויות, אהבתי את זה שזה ישר ולעניין, אין פה יותר מדי סיפורי עבר ורקע על
כל דמות, הסיפור נכנס ישר לאקשן וממשיך מפרק לפרק עם יותר קרבות אומנם עם סיפורים
ומראות זוועה קשים, אבל לא הולכים פה סחור סחור, וישר נלחמים. מה שעוד אהבתי
זה שיש נפגעים משני הצדדים ואני לא אפרט על כך.
בכל מקרה, לטעמי כן וכדי לצפות במנגה כי זה זורם, זה נחמד, אין פה יותר מדי
סיפורים אלא יותר קרבות, הציור לא רע בכלל, ואיכשהו זה זורם לקרוא.

דמויות ראשיות:

Akame

Tatsumi

קריאה ישירה: http://www.mangahere.com/manga/akame_ga_kiru/

תהנו :]
Minseo
זה נמשע ממש מגניב D:

אני מציעה לך להוסיף תמונות של הדמויות הראשיות והשמות שלהם ולינק לקריאה ישירה..

ואם תוכל לפרט עוד קצת על העלילה אני ממש אשמח *_*

אחלה סיקור.
Benu Sama
התחלתי לקרוא בגלל הרעש שזה עשה, והגעתי לצ'אפטר 3 לפני שזרקתי את זה.
זה ממש גנרי, והמחמאה הכי גדולה שלי לזה זה בנוגע ליכולת הציור של המנגקה.
המנגקה משתמש בGORE ודם כדי "לייחד" את המנגה ו"להפתיע" את הקוראים, אבל אם תורידו אותם תגלו מנגה שלא טובה בהרבה אפילו מפיירי טייל. הדמויות חד מימדיות וגנריות, והקומדיה לא ממש טובה.
ח"ח על הסיקור, בכל אופן.
desire33
ציטוט(Dark Princess @ 25.06.2012, 13:39) *
זה נמשע ממש מגניב D:

אני מציעה לך להוסיף תמונות של הדמויות הראשיות והשמות שלהם ולינק לקריאה ישירה..

ואם תוכל לפרט עוד קצת על העלילה אני ממש אשמח *_*

אחלה סיקור.

אחלה, הוספתי!
אגב סיימתי לקרוא את צ'אפטר 23 עד לא ממזמן
והעלילה מתפתחת ממש נחמד, אומנם כפי שציין פה מישהו למעלה יש ממש מעט
הומור, אבל יש הרבה אקשן, דמויות חדשות, וואלה באמת נהנתי לקרוא
Cersei
קראתי קצת מהמנגה ,צריכה להמשיך אותה =_=
סך הכול 3 הפרקים הראשונים היו סבירים וכמו שBENU SAMA אמרה מעליי ,אם מורידים את הGORE הסדרה עוד יותר MEH . אבל אני צריכה להמשיך לקרוא את זה
בשביל לראות לאן זה מתקדם.
ח'ח על הסיקור ודרך הגב השם Akame ga Kill ,פשוט ביפנית מבטאים את זה KIRU אבל זה KILL השם הרשמי זה KILL אפילו על התמונה כתוב KILL .
אני הוספתי לאינדקס בשם Akame ga Kill .
desire33
ציטוט(Margaery @ 25.06.2012, 14:57) *
קראתי קצת מהמנגה ,צריכה להמשיך אותה =_=
סך הכול 3 הפרקים הראשונים היו סבירים וכמו שBENU SAMA אמרה מעליי ,אם מורידים את הGORE הסדרה עוד יותר MEH . אבל אני צריכה להמשיך לקרוא את זה
בשביל לראות לאן זה מתקדם.
ח'ח על הסיקור ודרך הגב השם Akame ga Kill ,פשוט ביפנית מבטאים את זה KIRU אבל זה KILL השם הרשמי זה KILL אפילו על התמונה כתוב KILL .
אני הוספתי לאינדקס בשם Akame ga Kill .

אני יודע, אבל KIRU נשמע טוב יותר
Chacha
ציטוט(asafnuri @ 01.10.2014, 12:51) *
זהירות ספויילרים למנגה

שלום לכולם

רציתי לדבר על הסיכוים הנורא קלושים של הנייט רייד לנצח את האימפריה

בוא נתחיל מזה שמתו להם 4 אנשים בצורה ברוטלית ביותר

בנוסף לזה יש להם עדין להלחם בjeagers ובבן של האמפייר קבוצת הsecret police בנוסף לכל יש להם את גנרל budou שהוא הכי חזק מכל החיילים של האימפריה איך יש בכלל סיכוי ש הנייט רייד ינצחו הם בקושי 4 אנשים חצי מתים כבר מכל הקרבות

נראלי הולך להיות פה את טרגידיית משחקי הכס שכל הטובים שהתנגדו לאימפריה מתו בסוף

וככה נראלי יראה הסוף :
"נייט רייד והצבא המהפכה מתו, לא נשאר מי שיעמוד נגד האימפריה והמלך, האזרחים ממשיכים לסבול מהאמפרייה הסוף"

ככה נראלי יגמר הסדרה
כל פרק שאני קןרא מעצבן אותי יותר במיוחד מה שעשו לצ'לסי

אשמח לשמוע מה יש לכם להגיד וסליחה על החפירה

תודה.

גם לי עלה לראש משחקי הכס בזמן בשקראתי את המנגה אבל גורג' מרטין יודע באמת איך לגרום לקוראים להתחבר לדמויות ברמה אחרת, כך שמישהו מת זה פשוט שונה.
כאן מוות יותר שטחי לדעתי.(יש דמויות ויש דמויות..)

אני לא חושב שהמנגה תלך לכיוון שאתה חושב בגלל שזה נראה לי די עלוב.
מסכים איתך שכרגע האימפריה>כל קבוצה אחרת, אבל אני מצפה לתפנית שתבוא מהדמויות שקשורות לאימפריה.
מקווה שיקרה משהו מקורי לפחות.

בכל מקרה בקצב שהמנגה הזאת מתקדמת הסוף עוד רחוק...
asafnuri
אבל זה לא הגיוני 4 אנשים על חבורה שלה של משתמשי טנגו אין להם שום סיכוי לפי דעתי אני חושב שהסוף יהיה מגעיל ואני חותם לך שכל הנייט רייד ימותו אולי חוץ תטצומי או אקמה
Chacha
ציטוט(asafnuri @ 01.10.2014, 16:28) *
אבל זה לא הגיוני 4 אנשים על חבורה שלה של משתמשי טנגו אין להם שום סיכוי לפי דעתי אני חושב שהסוף יהיה מגעיל ואני חותם לך שכל הנייט רייד ימותו אולי חוץ תטצומי או אקמה

בגלל זה אני חושב שהתפנית תבוא מהדמויות שכרגע נלחמות למען האימפריה.
גם לא באמת ראינו את המהפכנים ומה שיש להם להציע אז אי אפשר לדבר ממש על יחסי כוחות.

המנגה הגיעה לנקודה מעניינת ויכולה להתקדם במיליון ואחת דרכים אבל להרוג את כולם ולסיים זה ירגיש לדעתי ש"רימו" את הקוראים.

בגלל שהמנגה מתפרסמת על בסיס חודשי וכל צ'אפטר הוא די קצר כנראה אני אאבד עיניין בקרוב.
Arnoxツ
אההה.... ופתאום הסיקור הזה מוסף לאינדקס + מוקפץ מעניין מאוד...
*RAGE*
בכל מקרה, הצ'אפטר האחרון היה טוב, חבל על לובו איבד ביצה ומת בטול, והפריימ מיניסטר קרע אותי עלק : "Oh well"', מעניין מה יקרה לטאטסומי ואיך הוא יצא מהמצב שהוא עכשיו.
asafnuri
ציטוט(Arnoxツ @ 01.10.2014, 20:33) *
*RAGE*
בכל מקרה, הצ'אפטר האחרון היה טוב, חבל על לובו איבד ביצה ומת בטול, והפריימ מיניסטר קרע אותי עלק : "Oh well"', מעניין מה יקרה לטאטסומי ואיך הוא יצא מהמצב שהוא עכשיו.

והינה עוד אחד מת 3 נשארו בי בי נייט רייד שחכו מסוף טוב ועוד עכשיו אסדס רוצה להרוג את תצומי בעצמה בשבי בקיצור עדיף להפסיק עכשיו לראות ומאשר אחרי זה לאכול תלב על הקוקסינל שהמציא את העלילה הדפוקה הזאת בא לי להרוג את מי שכתב תעלילה.
כושי חולות
אחלה של סיפור

זה מותח למרות שפה ושם יש דברים צפויים זה עדיין מעולה

מתי אמור לצאת צ'אפטר הבא?
らんま
ציטוט(asafnuri @ 01.10.2014, 20:38) *
*RAGE*

והינה עוד אחד מת 3 נשארו בי בי נייט רייד שחכו מסוף טוב ועוד עכשיו אסדס רוצה להרוג את תצומי בעצמה בשבי בקיצור עדיף להפסיק עכשיו לראות ומאשר אחרי זה לאכול תלב על הקוקסינל שהמציא את העלילה הדפוקה הזאת בא לי להרוג את מי שכתב תעלילה.

נשארו 5 בנייט רייד, זה כתוב בסוף הצ'אפטר(וחוץ מזה תראה, יש את אקאמה שזה 1 ויש את טאטסומי שזה 2 ויש את מיין שזה 3 ויש את לאונה שזה 4 ויש את הבוסית שזה 5)
asafnuri
ציטוט(らんま @ 05.10.2014, 20:15) *
ציטוט(asafnuri @ 01.10.2014, 20:38) *
*RAGE*

נשארו 5 בנייט רייד, זה כתוב בסוף הצ'אפטר(וחוץ מזה תראה, יש את אקאמה שזה 1 ויש את טאטסומי שזה 2 ויש את מיין שזה 3 ויש את לאונה שזה 4 ויש את הבוסית שזה 5)

צודק אבל בטוח שלאונה ומיין הבאים למות כנראה כשינסו להציל את תצומי נגנדה תמות גם בטוח לגבי אקאמה וטוצומי קשה לדעת עם הם חסינים מדגל אדום או לא
כושי חולות
מתי אמור לצאת צאפטר חדש?היום מחר?איפה זה מתעדכן הכי מהר
らんま
ציטוט(כושי חולות @ 20.10.2014, 15:34) *
מתי אמור לצאת צאפטר חדש?היום מחר?איפה זה מתעדכן הכי מהר

היום/מחר/מחרתיים/בעוד 3 ימים.
ונדמה לי שזה מתעדכן הכי מהר כאן.
כושי חולות
פששש מיין וואי וואי

איזה צאפטר חזק לעזאזל

באלי לראות את מיין עושה חורים לאסדת'

らんま
הצ'אפטר הזה היה הכי פחות טוב בכל המנגה הזאת!
מיין הביסה את בודו?!
ועוד לא רק זה, אלא היא גם הולכת להילחם "פנים אל פנים" מול האחת שהביסה את סוסאנו, אסדת'?!

אבל, בכל מקרה, עדיין, הסדרה הזאת(המנגה והאנימה) 10/10 אצלי.
Gondhi
ציטוט(らんま @ 22.10.2014, 18:43) *
מיין הביסה את בודו?!
ועוד לא רק זה, אלא היא גם הולכת להילחם "פנים אל פנים" מול האחת שהביסה את סוסאנו, אסדת'?!

לא חושב שהיא הביסה אותו
הוא בטח פצוע

ואין לה סיכוי נגד אסדת'
אלא אם כן יש לפאמפקין יכולת מיוחדת שעוזרת בclose range
らんま
ציטוט(Gondhi @ 18.11.2014, 22:51) *
ציטוט(らんま @ 22.10.2014, 18:43) *
מיין הביסה את בודו?!

לא חושב שהיא הביסה אותו
הוא בטח פצוע

ואין לה סיכוי נגד אסדת'
אלא אם כן יש לפאמפקין יכולת מיוחדת שעוזרת בclose range

כל מה שאמרתי, קרה, ובגלל זה אני אומר שזה נהיה מגוחך!
אזהרה: ספויילרים לפניך, הקריאה באחריותך.
עריכה: נראה שטעיתי, מיין לא הביסה את בודו, אלא כמו שאמרת, היא רק פצעה אותו.
מה שכן, אהבתי את איך שאינקרוסיו התפתח למפלצת הזאת, אבל עדיין הוא לא הביס את אסדת', הא...? אבל הוא כן הצליח להתחמק ממתקפת הקפאת הזמן הזאת שלה, מה שהיה צפוי ומרשים, שניהם בו זמנית.
בכל מקרה, הפרק החדש(פרק 54) היה מדהים, זה נראה שהמנגה מתחילה להשתפר עוד פעם.
BeenMySelf
חבר'ה, אתם מדברים המון שטויות על הסדרה, אני אעשה קצת סדר למי שלא הבין;

לנושא; ראיתי כאן כמה אנשים שדיברו על איכות הציור של המנגה, ובנימה זו אני רוצה להגיד לכם שהציור של AGK הוא בין היפים שיצא לי להיתקל בהם, ואני אחד שקרא עשרות מנגות בחייו. כל ה-20 צ'אפטרים הראשונים בנליים היות וזה דבר טבעי ביצירות ראשונות. אתה לומד את השרטוטים שלך 'בלייב', ובכך אתה משפר ומאמת את יכולות הציור שלך יותר ויותר. אל תשכחו שאז המנגה הייתה שבועית, וכתוצאה מכך איכות הציור הייתה מקבלת פחות ליטושים, והסרטוטים עצמם היו פשוטים. לשם ההשוואה; תקחו את טאטסומי של צ'אפטר חמש, וטאטסומי של צ'אפטר 40 ובכך תשוו. עזבו את המראה הפיזי, שמעט השתנה, אלא על כל תווי הפנים והאופן שבו הוא מועבר בפאנלים.

אני מכיר את טאשירו (הצייר) טוב מאוד, אני נכחתי ביכולות הציור שלו עוד מוואן שוט קצר שהוא שחרר לפני כמה שנים. הפאנלים שלו מסודרים ותמיד מוכיחים על התמדה בשרטוט הדמויות. קחו את הצ'אפטר האחרון לדוגמה (54), הפאנלים של אינקריסיו היו יפהפים ומדויקים, ואני רוצה לראות שיש למישהו בעיה איתם.

בנוגע לעלילה; אני לא מכחיש זאת - אקאמה גם במנגה ובמיוחד באנימה מאוד נמהרת. המון דברים קורים מהר מדי, ויש דמויות שלא מספיקים להתענג מהן ויש לכך אינספור דוגמאות. עם זאת, להגיד ש-AGK היא מנגה ז'נרית ללא פיתוח דמויות זו בורות לשמה היות והמון דמויות קיבלו סיפור ורקע אישי מושקעים, ומי שלא ניחן בכך - קיבל יותר זמן מסך, ובכך יכולנו ללמוד יותר עליו ועל האישיות שלו, כמו וואב לדוגמה. האויבים שיש בסדרה מושקעים מאוד. אסדת', לצורך העניין, היא אויב שחיכיתי לו רבות מאז הבלונדה מ-FMAB עם הצבא מהצפון. אסדת' היא רימייק שלה, אך אני רואה בה דמות מעניינת הרבה יותר. העומק של אסדת' מגיע דרך טאטסומי, ולמרות שזה קצת תמוה שהסדרה קרויה על שמה של אקאמה (Akame Ga Kill - Red Eye Killer) ובכל זאת טאטסומי הוא הדמות הראשית, אני עדיין מצליח להבין את זמן המסך הרב שהוא מקבל. ומי שבכל זאת לא הבין על מה מדובר, אני אפרט;

אסדת' (יפנית; אס דה סו - דרך ההברות של קאטאנה זה אומר: "אני סדיסטית!") היא סדיסטית, מושכת עם כוח על – זה הכול. סיפור העבר שלה לא מעניין אם ננסה להשוות אותו לסיפוריהם של שאר דמויות הסדרה, וטרגיות היא דבר שלא זר ל-AGK בכלל. עם זאת, כל הסיפור העוסק ברומן החד-צדדי שלה לטאטסומי מאוד מעלה את ערכה כדמות, כי בעצם רואים אצלה לראשונה מישהו שאכפת לה ממנו, ועצם העובדה שבצ'אפטר האחרון היא לא באמת תכננה להרוג אותו - זה כבר אומר המון על השינוי שהיא עברה דרכו. הפילוסופיה שלה מטומטמת, אך היא מושלמת בעבור דמות כזאת. אתה לא מצפה ממנה להיות רחמנית עם האויבים שלה, ועל זה נאמר: FUCK YEAA! אני אישית לא מחפש אויב עם פילוסופיות עמוקות בבאטלשוננים למיניהם, אני מחפש מישהו שיקפיץ לי את הלב, מישהו שברגע שאראה אותו - אני אדע שאני הולך ליהנות, וזה מה שאסדת' עושה, וטוב מאוד אם יורשה לי לציין.

בודו; דיי עלוב באנימה, במנגה הוא אמור להיות בעל הטייגו הכי חזק (אם זאת, טאקאירו, יוצר הסדרה, אמר שזה שיש לו את הטייגו הכי חזק - זה לא הופך אותו לדמות החזקה בסדרה. במונחים של קרב, אסדת' הרבה יותר חזקה ממנו, כנ"ל לגבי מבחן התוצאה), ובכך אני מצפה ממנו להרבה. הפאנלים איתו תמיד מושקעים, ואני אוכל לגבש דעה עליו רק בצ'אפטרים הבאים.

השר\ראש הממשלה; דמות דיי אווילית, עם זאת, אחרי המוות של שורה ותגובתו לכך - למדתי להבין שהוא לא סתם קוקסינל שאוכל וטוחן, אז גם ממנו אני מצפה ללא מעט.
ווילד האנט; דיי חוסלו לאחר שנשארה רק הערפדית מוצצת הדם, ובכל זאת - אני דיי אהבתי את הדמויות, גם אם הן נשארו לזמן קצר.
ג'אגרס; אותו הדבר תקף אליהם.. לא נשארו מהם הרבה, אך באמת שנהניתי מכל דמות, טוב, אולי חוץ מסריו.

אחד הדברים היחידים שהפריעו לי בסדרה היה כל הנושא העוסק בסוסאנו וצ'לסי. מנקודת המבט שלי, זה היה נראה כאילו טאקאהירו היה צריך להרוג איזו דמות או שתיים, אך הוא לא רצה לגעת בדמויות הקבועות, ובכך יצר שתי דמויות שמשמעותן היא מוות - קצת מעצבן, לא? צ'לסי הייתה הדמות האהובה עליי (אחרי אסדת' כמובן), והמוות שלה צרם לי בתור קורא, ומאז למדתי שאסור להיקשר לדמויות במנגה הזאת, וזאת בעיקר בגלל שלטאקהירו יש אובססיביות לאיזשהי נובלה שרוצחת את הדמויות הראשיות שלה כל שני וחמישי, אך ברח לי שמה מראשי.

מעבר לכך, AGK היא מנגה נהדרת בעיניי, ואני חושב שבשנים הקרובות היא תעלה לטופ המנגות. מעבר לאנימה, שדיי זוועה עכשיו, המנגה פשוט מטורפת וחוויה בעבור כל אחד שאוהב לראות קרבות, דם ודמויות שקל להתחבן אליהן. ואסדת'? פשוט הדמות שרציתי לראות על המסך בשנים האחרונות, והנה קיבלתי.
らんま
ספוילר:
ציטוט(BeenMySelf @ 02.12.2014, 18:10) *

קודם כל- אין צורך לסמן ספוילרים היות והדיון הוא על המנגה בלבד, ולכן מי שלא קרא את כל הצ'אפטרים ובכל זאת בחר להגיב כאן – האחריות מוטלת עליו.

לנושא; ראיתי כאן כמה אנשים שדיברו על איכות הציור של המנגה, ובנימה זו אני רוצה להגיד לכם שהציור של AGK הוא בין היפים שיצא לי להיתקל בהם, ואני אחד שקרא עשרות מנגות בחייו. כל ה-20 צ'אפטרים הראשונים בנליים היות וזה דבר טבעי ביצירות ראשונות. אתה לומד את השרטוטים שלך 'בלייב', ובכך אתה משפר ומאמת את יכולות הציור שלך יותר ויותר. אל תשכחו שאז המנגה הייתה שבועית, וכתוצאה מכך איכות הציור הייתה מקבלת פחות ליטושים, והסרטוטים עצמם היו פשוטים. לשם ההשוואה; תקחו את טאטסומי של צ'אפטר חמש, וטאטסומי של צ'אפטר 40 ובכך תשוו. עזבו את המראה הפיזי, שמעט השתנה, אלא על כל תווי הפנים והאופן שבו הוא מועבר בפאנלים.

אני מכיר את טאשירו (הצייר) טוב מאוד, אני נכחתי ביכולות הציור שלו עוד מוואן שוט קצר שהוא שחרר לפני כמה שנים. הפאנלים שלו מסודרים ותמיד מוכיחים על התמדה בשרטוט הדמויות. קחו את הצ'אפטר האחרון לדוגמה (54), הפאנלים של אינקריסיו היו יפהפים ומדויקים, ואני רוצה לראות שיש למישהו בעיה איתם.

בנוגע לעלילה; אני לא מכחיש זאת - אקאמה גם במנגה ובמיוחד באנימה מאוד נמהרת. המון דברים קורים מהר מדי, ויש דמויות שלא מספיקים להתענג מהן ויש לכך אינספור דוגמאות. עם זאת, להגיד ש-AGK היא מנגה ז'נרית ללא פיתוח דמויות זו בורות לשמה היות והמון דמויות קיבלו סיפור ורקע אישי מושקעים, ומי שלא ניחן בכך - קיבל יותר זמן מסך, ובכך יכולנו ללמוד יותר עליו ועל האישיות שלו, כמו וואב לדוגמה. האויבים שיש בסדרה מושקעים מאוד. אסדת', לצורך העניין, היא אויב שחיכיתי לו רבות מאז הבלונדה מ-FMAB עם הצבא מהצפון. אסדת' היא רימייק שלה, אך אני רואה בה דמות מעניינת הרבה יותר. העומק של אסדת' מגיע דרך טאטסומי, ולמרות שזה קצת תמוה שהסדרה קרויה על שמה של אקאמה (Akame Ga Kill - Red Eye Killer) ובכל זאת טאטסומי הוא הדמות הראשית, אני עדיין מצליח להבין את זמן המסך הרב שהוא מקבל. ומי שבכל זאת לא הבין על מה מדובר, אני אפרט;

אסדת' (יפנית; אס דה סו - דרך ההברות של קאטאנה זה אומר: "אני סדיסטית!") היא סדיסטית, מושכת עם כוח על – זה הכול. סיפור העבר שלה לא מעניין אם ננסה להשוות אותו לסיפוריהם של שאר דמויות הסדרה, וטרגיות היא דבר שלא זר ל-AGK בכלל. עם זאת, כל הסיפור העוסק ברומן החד-צדדי שלה לטאטסומי מאוד מעלה את ערכה כדמות, כי בעצם רואים אצלה לראשונה מישהו שאכפת לה ממנו, ועצם העובדה שבצ'אפטר האחרון היא לא באמת תכננה להרוג אותו - זה כבר אומר המון על השינוי שהיא עברה דרכו. הפילוסופיה שלה מטומטמת, אך היא מושלמת בעבור דמות כזאת. אתה לא מצפה ממנה להיות רחמנית עם האויבים שלה, ועל זה נאמר: FUCK YEAA! אני אישית לא מחפש אויב עם פילוסופיות עמוקות בבאטלשוננים למיניהם, אני מחפש מישהו שיקפיץ לי את הלב, מישהו שברגע שאראה אותו - אני אדע שאני הולך ליהנות, וזה מה שאסדת' עושה, וטוב מאוד אם יורשה לי לציין.

בודו; דיי עלוב באנימה, במנגה הוא אמור להיות בעל הטייגו הכי חזק (אם זאת, טאקאירו, יוצר הסדרה, אמר שזה שיש לו את הטייגו הכי חזק - זה לא הופך אותו לדמות החזקה בסדרה. במונחים של קרב, אסדת' הרבה יותר חזקה ממנו, כנ"ל לגבי מבחן התוצאה), ובכך אני מצפה ממנו להרבה. הפאנלים איתו תמיד מושקעים, ואני אוכל לגבש דעה עליו רק בצ'אפטרים הבאים.

השר\ראש הממשלה; דמות דיי אווילית, עם זאת, אחרי המוות של שורה ותגובתו לכך - למדתי להבין שהוא לא סתם קוקסינל שאוכל וטוחן, אז גם ממנו אני מצפה ללא מעט.
ווילד האנט; דיי חוסלו לאחר שנשארה רק הערפדית מוצצת הדם, ובכל זאת - אני דיי אהבתי את הדמויות, גם אם הן נשארו לזמן קצר.
ג'אגרס; אותו הדבר תקף אליהם.. לא נשארו מהם הרבה, אך באמת שנהניתי מכל דמות, טוב, אולי חוץ מסריו.

אחד הדברים היחידים שהפריעו לי בסדרה היה כל הנושא העוסק בסוסאנו וצ'לסי. מנקודת המבט שלי, זה היה נראה כאילו טאקאהירו היה צריך להרוג איזו דמות או שתיים, אך הוא לא רצה לגעת בדמויות הקבועות, ובכך יצר שתי דמויות שמשמעותן היא מוות - קצת מעצבן, לא? צ'לסי הייתה הדמות האהובה עליי (אחרי אסדת' כמובן), והמוות שלה צרם לי בתור קורא, ומאז למדתי שאסור להיקשר לדמויות במנגה הזאת, וזאת בעיקר בגלל שלטאקהירו יש אובססיביות לאיזשהי נובלה שרוצחת את הדמויות הראשיות שלה כל שני וחמישי, אך ברח לי שמה מראשי.

מעבר לכך, AGK היא מנגה נהדרת בעיניי, ואני חושב שבשנים הקרובות היא תעלה לטופ המנגות. מעבר לאנימה, שדיי זוועה עכשיו, המנגה פשוט מטורפת וחוויה בעבור כל אחד שאוהב לראות קרבות, דם ודמויות שקל להתחבן אליהן. ואסדת'? פשוט הדמות שרציתי לראות על המסך בשנים האחרונות, והנה קיבלתי.

יש לי שלושה דברים לאמר לך:
1) צריך לסמן כאן ספויילרים, זה בחוקי הפורום, אין זו החלטה שלך, זו החלטה של המנהלים.
2)סוסאנו הוא הרבה יותר טוב מכולם, גם מאסדת'(שדרך אגב, חידשת לי מה המשמעות של השם שלה, לא ידעתי את זה, חשבתי שזה משהו באנגלית, כי השם שלה באנגלית הוא Esdeath, אז חשבתי אולי זה משהו שקשור למוות אולי), וגם מצ'לסי(שדרך אגב, אני לא מבין מה יש להתחבר אליה, הדמות הזאת די שעממה אותי).
3) אחרי מה שאמרתי ב-1, אני חושב שאתה מבין שאתה צריך לסמן ספויילרים, נכון?
BeenMySelf
ציטוט(らんま @ 02.12.2014, 18:28) *
ספוילר:
ציטוט(BeenMySelf @ 02.12.2014, 18:10) *

קודם כל- אין צורך לסמן ספוילרים היות והדיון הוא על המנגה בלבד, ולכן מי שלא קרא את כל הצ'אפטרים ובכל זאת בחר להגיב כאן – האחריות מוטלת עליו.

יש לי שלושה דברים לאמר לך:
1) צריך לסמן כאן ספויילרים, זה בחוקי הפורום, אין זו החלטה שלך, זו החלטה של המנהלים.
2)סוסאנו הוא הרבה יותר טוב מכולם, גם מאסדת'(שדרך אגב, חידשת לי מה המשמעות של השם שלה, לא ידעתי את זה, חשבתי שזה משהו באנגלית, כי השם שלה באנגלית הוא Esdeath, אז חשבתי אולי זה משהו שקשור למוות אולי), וגם מצ'לסי(שדרך אגב, אני לא מבין מה יש להתחבר אליה, הדמות הזאת די שעממה אותי).
3) אחרי מה שאמרתי ב-1, אני חושב שאתה מבין שאתה צריך לסמן ספויילרים, נכון?

אז ככה, אני משתמש חדש פה ולכן איני יודע איך חוקי הפורום עובדים, אך מניסיון רב שיש לי עם מערכות פורומים, הצורך בספוילרים בא בשביל לא להדליף מידע לצופי האנימה, שברוב הפעמים נדחים מאחורי צופי המנגה- היות ואמרת לי, אני אסמן זאת.
לגבי מה שאמרת, סוסאנו בעיניי הוא דמות מטופשת. אישיות של רובוט, פרפקציוניזם לא מובן הקשור באוכל (וגם לא מצחיק) וחוץ משינוי צורה מגניב, אין לו באמת מה להציע לך.
עם זאת, צ'לסי היא דמות חיננית, טייגו יצירתי ואישיות כובשת. היא מסוג הדמויות שכיף לראות על המסך, והתבנית שלהן קשה לעשייה בצורה מושלמת - וזו הסיבה שבגללה היא אחת האהובות עליי.
Yozeffu
http://bato.to/read/_/288105/akame-ga-kill..._psylocke-scans

הצ'אפטר יצא מתורגם D:
Arnoxツ
^ שיט זה היה כזה טוב הצאטפר החדש מעניין מה יהייה הצאפטר הבאה
Yozeffu
הצורה החדשה של אינקרוסיו :רירשפיך:
Arnoxツ
^ והקטע שהוא פשוט עבר בקפיאת הזמן, אסדט' הייתה בשוק לול
Gondhi
טאסומי התותח
ולא אהבתי שיש לאסדת' עוד כוח פתאום סתם ככה ):
turi12345
ציטוט(Gondhi @ 04.12.2014, 01:19) *
טאסומי התותח

על הזה כוח אתה מדבר? אם זה על עצירת הזמן היא הראתה את זה בפרק מוקדם יותר ואמרה שהיא פתחה אותו לא מזמן.

ולBeenMySelf בודו חזק מאסדת' או לכל הפחות באותה הרמה שלה זה נאמר כבר מספר פעמיים שהיא היחידה שיכולה להילחם בו והוא היחידה שיכול להילחם בה באימפריה.
Gondhi
ציטוט(turi12345 @ 14.12.2014, 00:08) *
טאסומי התותח

על הזה כוח אתה מדבר? אם זה על עצירת הזמן היא הראתה את זה בפרק מוקדם יותר ואמרה שהיא פתחה אותו לא מזמן.

ולBeenMySelf בודו חזק מאסדת' או לכל הפחות באותה הרמה שלה זה נאמר כבר מספר פעמיים שהיא היחידה שיכולה להילחם בו והוא היחידה שיכול להילחם בה באימפריה.

http://bato.to/read/_/288105/akame-ga-kill...ylocke-scans/39
turi12345
ציטוט(Gondhi @ 14.12.2014, 00:57) *
ציטוט(turi12345 @ 14.12.2014, 00:08) *
טאסומי התותח

http://bato.to/read/_/288105/akame-ga-kill...ylocke-scans/39

אוקי תודה זה מה שקורה שקוראים 20 פרקים ביום אחד מדלגים על קטעים מסוימים.
עדיים לא ראינו את הכוח הזה אבל כבר עברו יותר מ3 חודשים מאז שהיא פתחה טחניקה אחת זה מספיק זמן כדי לעבוד על אחרת בנוסף עדיים לא רהינו מה היא עושה אז לא הייתה אומר שזה כוח חדש ששונה לגמרה מהיכולות שלה.
Ssabin
היי לכולם
ראיתי את האנימה
רציתי לדעת אם אני רוצה לקרוא את המנגה אני צריך להתחיל לגמרי מההתחלה או שיש פרק מסויים להתחיל ממנו,
תודה smile.gif
turi12345
ציטוט(Ssabin @ 18.12.2014, 13:06) *
היי לכולם
ראיתי את האנימה
רציתי לדעת אם אני רוצה לקרוא את המנגה אני צריך להתחיל לגמרי מההתחלה או שיש פרק מסויים להתחיל ממנו,
תודה smile.gif

בערך פרק 38 לפני זה אומנם היו שינוים אך לרוב הם לא היו משמעותים אנה קריאה ישירה לפרק
http://bato.to/read/_/176462/akame-ga-kill...animum-mutare/2
Gondhi
http://readms.com/r/akame_ga_kill/55/2634/1
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח
らんま
ציטוט(Gondhi @ 20.12.2014, 16:40) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.
אחד הדברים שאני אוהב יותר במנגה זה שהם לא מזלזלים ב"בודו" או באסדת'.
סוף סוף טאטסומי למד עוד משהו מ"אניקי"!
turi12345
ציטוט(らんま @ 20.12.2014, 19:34) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.

הפרק היה קצר מהרגיל זו כנירה הסיבה שהוא הרגיש קצר.
דרך אגב למה הוא יצא השבועה בדרך כלל הפרקים הם חודשיים לא?

בנושה הפרק.
מידע בקשר לפרק 55 של המנגה ובקשר לפרקים האחרונים של האנימה.
לא האבתי את זה שהם מנצחים את בודו בקלות כזו עד עכשב הוא נאמר מספר פעמיים כקלף המחץ של האימפרייה ופתאום הם מנצחים אותו דיי בקלות אני מבין שזה נועד כדי להראות לנו עד כמה השינוי של השיריון העצים את הכוח של טאטסומי אבל עדיים אני מקווה שבודו לא ימות כאן ושהשיריון של Wave יפתח גם כן דרך אגב משהוא חושב שהמנגה תמשיך פחות או יותר בכוון של האנימה ושטאטסומי Kurome ימותו?
らんま
ציטוט(turi12345 @ 20.12.2014, 20:57) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.

בנושה הפרק.
לא האבתי את זה שהם מנצחים את בודו בקלות כזו עד עכשב הוא נאמר מספר פעמיים כקלף המחץ של האימפרייה ופתאום הם מנצחים אותו דיי בקלות אני מבין שזה נועד כדי להראות לנו עד כמה השינוי של השיריון העצים את הכוח של טאטסומי אבל עדיים אני מקווה שבודו לא ימות כאן ושהשיריון של Wave יפתח גם כן דרך אגב משהוא חושב שהמנגה תמשיך פחות או יותר בכוון של האנימה ושטאטסומי Kurome ימותו?

אני חושב שKurome תמות ככל הנראה.
שלושה שורדים בטוחים יש כאן(לדעתי, לפחות):
1. טאטסומי.
2. מיין(בתור בת הזוג של הדמות הראשית בסדרת שונן).
3. אקאמה(אפשר להבין את זה לפי השם).

ואם תסתכל טוב, אתה תראה שבמנגה הם לא מנצחים את בודו בקלות בכלל, למעשה הם עדיין לא ניצחו אותו והקרב אתו נמשך כבר למשהו כמו 3 פרקים, וגם זה נראה שאסדת' לא תמות בכזו קלות.

בנוגע לוויב, לא יודע, אולי כן ואולי לא. אבל בגלל שהמנגה תימשך(ככל הנראה) יותר מהמנגה, וויב, בתור האויב המושבע של טאטסומי ובאותו הזמן הכי דומה לו באישיות, במראה ובטייגו. אני חושב שגם וויב יקבל את התפחות השריון הזאת, אם יהיה צורך בכך. אבל זה לא נראה שיהיה צורך בכך, אז כנראה שלא.
turi12345
ציטוט(らんま @ 20.12.2014, 21:58) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.

בנושה הפרק.

1. טאטסומי.

ואם תסתכל טוב, אתה תראה שבמנגה הם לא מנצחים את בודו בקלות בכלל, למעשה הם עדיין לא ניצחו אותו והקרב אתו נמשך כבר למשהו כמו 3 פרקים, וגם זה נראה שאסדת' לא תמות בכזו קלות.

בנוגע לוויב, לא יודע, אולי כן ואולי לא. אבל בגלל שהמנגה תימשך(ככל הנראה) יותר מהמנגה, וויב, בתור האויב המושבע של טאטסומי ובאותו הזמן הכי דומה לו באישיות, במראה ובטייגו. אני חושב שגם וויב יקבל את התפחות השריון הזאת, אם יהיה צורך בכך. אבל זה לא נראה שיהיה צורך בכך, אז כנראה שלא.

מכיל מידע מפרק 55 של המנגה ומהפרקים האחרונים של האנימה.

זה מה שחשבנו על האנימה ואתה ראית את השורדים שהיו.
אני מסכים אתך שטאטסומי ואקאמה צריכים להישאר למרות שאני בספק גדול בנושה של אקאמה כי נאמר לנו בעבר על ידי Lubbock שהיא לא יכולה להשתמש בקלף המנצח של הנשק שלה הסיבה לכך היא כנירה שהקלף הזה דורש את החיים שלה לכן אני מניח שהיא לא תשרוד זה שהסדרה קרויה על שמה לא מבטיח שהיא תשרוד.
בנושה של מיין אני בספק גדול בנוגע אלא משום שהיא לא ממש בת הזוג של טאטסומי מבחינה רגשית אין להם מערכת יחסים טובה כמו לדוגמה וויב וKurome ששם רואים את זה בתור אוורה רומנטית בניגוד לטאטסומי ומיין ניראה לי יותר שמיין תמות כדי לייצר יותר השפעה על טאטסומי.
בנושה של בודו לא ממש 3 פרקים הקרב התחיל אם ההתקפה של מיין בפרק 53 אבל משום שבודו עף לעבר הקיר הוא לא נמשך מעבר לזה בנוסף בודו ואסדת' הם באותה רמת כוח ויכולת ואפילו נאמר שיש הבדל לטובת בודו אז זה דיי בקלות שטאטסומי הצליח לגרום לו לדמם ככה כאשר אסדת' לא נשרטה עדיים.
らんま
ציטוט(turi12345 @ 20.12.2014, 22:31) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.

בנושה הפרק.

1. טאטסומי.

אני מסכים אתך שטאטסומי ואקאמה צריכים להישאר למרות שאני בספק גדול בנושה של אקאמה כי נאמר לנו בעבר על ידי Lubbock שהיא לא יכולה להשתמש בקלף המנצח של הנשק שלה הסיבה לכך היא כנירה שהקלף הזה דורש את החיים שלה לכן אני מניח שהיא לא תשרוד זה שהסדרה קרויה על שמה לא מבטיח שהיא תשרוד.
בנושה של מיין אני בספק גדול בנוגע אלא משום שהיא לא ממש בת הזוג של טאטסומי מבחינה רגשית אין להם מערכת יחסים טובה כמו לדוגמה וויב וKurome ששם רואים את זה בתור אוורה רומנטית בניגוד לטאטסומי ומיין ניראה לי יותר שמיין תמות כדי לייצר יותר השפעה על טאטסומי.
בנושה של בודו לא ממש 3 פרקים הקרב התחיל אם ההתקפה של מיין בפרק 53 אבל משום שבודו עף לעבר הקיר הוא לא נמשך מעבר לזה בנוסף בודו ואסדת' הם באותה רמת כוח ויכולת ואפילו נאמר שיש הבדל לטובת בודו אז זה דיי בקלות שטאטסומי הצליח לגרום לו לדמם ככה כאשר אסדת' לא נשרטה עדיים.

זה כי הכוחות של בודו ושל אסדת' שונים מדי.
אסדת' היא מאוד התקפית, ויש לה אפילו חרב שתומכת בכוח ההתקפי שלה, וגם הקרח של הטייגו שלה שגם תומך בה מצד ההגנה וגם מצד ההתקפה.
לעומת זאת, בודו הוא מאוד הגנתי, ויש לו אפילו שריון שתומך בכוח ההגנתי שלו, וגם הברק של הטייגו שלו שהודף התקפות ויכול לשמש בתור התקפה קלה.

ובגלל זה, טאטסומי לא יכל לתקוף את אסדת' בצורה טובה. לעומת זאת, בודו תמיד רק מגן על עצמו, אז היה יותר קל לטאטסומי לתקוף את בודו בהצלחה, אפילו אם זו רק שריטה.
ובנוגע למי ישרוד, אני לא יודע. נדמה לי שכל הקטע של "הדמות הראשית מתה" היה סתם בגלל הפילרים, כי המנגה הולכת לכיוון די שונה.
turi12345
ציטוט(らんま @ 21.12.2014, 00:09) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.

בנושה הפרק.

1. טאטסומי.

אסדת' היא מאוד התקפית, ויש לה אפילו חרב שתומכת בכוח ההתקפי שלה, וגם הקרח של הטייגו שלה שגם תומך בה מצד ההגנה וגם מצד ההתקפה.
לעומת זאת, בודו הוא מאוד הגנתי, ויש לו אפילו שריון שתומך בכוח ההגנתי שלו, וגם הברק של הטייגו שלו שהודף התקפות ויכול לשמש בתור התקפה קלה.

ובגלל זה, טאטסומי לא יכל לתקוף את אסדת' בצורה טובה. לעומת זאת, בודו תמיד רק מגן על עצמו, אז היה יותר קל לטאטסומי לתקוף את בודו בהצלחה, אפילו אם זו רק שריטה.
ובנוגע למי ישרוד, אני לא יודע. נדמה לי שכל הקטע של "הדמות הראשית מתה" היה סתם בגלל הפילרים, כי המנגה הולכת לכיוון די שונה.

מידע בנוגע לפרק 55 של המנגה והפרקים האחרונים של האנימה.

לא יודע זה אומנם דיי נדיר אבל יש כמה מצבים שהדמויות הרשיות מתות בסוף הסדרה במיוחד כאשר יש מסע שמגיעה לסופו אז נאלץ להמתין ולגלות בנוסף אני לא רואה פואנטה שגם הדמות של אקאמה תשרוד וגם הדמות של מיין תשרוד כי לפי אך שזה ניראה המצב שלהן היה מעין משלוש מרובע האבה.

בנושה של בודו ואסדת' לא ממש בודו הצליח להנחית מכה ישירה לSyura שהיה המניג של הWild Hunt אז למרות שהוא הגנתי וניראה שהוא דיי סומך על הסיבולת שלו הוא אמור להצליח להגן על עצמו מפני ההתקפה הזו בנוסף זו ממש לא הייתה שריטה זו הייתה פגיעה קשה עבורו לא ברמה שתוציאו אותו מהקרב אבל זה כן השפיעה אלו ואני בספק שהוא ישרוד את הקרב הזה אם כן אני השמח לראות מימנו עוד אבל לפי אך שזה ניראה לי לפחות כנירה שהמוות שלו כרגע יתחיל את המאומות של המורדים כמו מה שקרה באנימה חוץ מזה טאטסומי לא הצליח להילחם באסדת' בצורה ישירה אומנם זה קשור לסגנון הלחימה שלהם אך אסדת' לא ניראת מתקשה להילחם נגדו גם כאשר היא דיי מרסנת את עצמה מה שאומר שגם בודו צריך לייות מסוגל להגן על עצמו באותה צורה של לא להתקשות נגד טאטסומי בנושה השיריון של בודו זה רק הלבוש של כל חיילה המשמר הרגילים עוד חיילים ניראו לובשים את השריון הזה.
דרך אגב מעניין אם ניראה עוד פעם את הWild Hunt נותרו להם 3 חיילים כאשר אחד מהם (Izou) בכלל לא נילחם עדיים נגד אויב משמעותי. ואת המניג של התנועה The Path of Peace כי אחרה הכל אנחנו לא יודעים כלום אלו עדיים. דרך אגב אתה יודע למה הפרק יצא מוקדם כל כך בדרך כלל הם יוצאים בצורה חודשית לא?
らんま
ציטוט(turi12345 @ 21.12.2014, 00:58) *
ציטוט(らんま @ 21.12.2014, 00:09) *
הקרב ממשיך
הרגיש פרק קצר
אבל טאסומי תותח

כן, באמת טאטסומי תותח.

בנושה הפרק.

1. טאטסומי.

מידע בנוגע לפרק 55 של המנגה והפרקים האחרונים של האנימה.

לא יודע זה אומנם דיי נדיר אבל יש כמה מצבים שהדמויות הרשיות מתות בסוף הסדרה במיוחד כאשר יש מסע שמגיעה לסופו אז נאלץ להמתין ולגלות בנוסף אני לא רואה פואנטה שגם הדמות של אקאמה תשרוד וגם הדמות של מיין תשרוד כי לפי אך שזה ניראה המצב שלהן היה מעין משלוש מרובע האבה.

בנושה של בודו ואסדת' לא ממש בודו הצליח להנחית מכה ישירה לSyura שהיה המניג של הWild Hunt אז למרות שהוא הגנתי וניראה שהוא דיי סומך על הסיבולת שלו הוא אמור להצליח להגן על עצמו מפני ההתקפה הזו בנוסף זו ממש לא הייתה שריטה זו הייתה פגיעה קשה עבורו לא ברמה שתוציאו אותו מהקרב אבל זה כן השפיעה אלו ואני בספק שהוא ישרוד את הקרב הזה אם כן אני השמח לראות מימנו עוד אבל לפי אך שזה ניראה לי לפחות כנירה שהמוות שלו כרגע יתחיל את המאומות של המורדים כמו מה שקרה באנימה חוץ מזה טאטסומי לא הצליח להילחם באסדת' בצורה ישירה אומנם זה קשור לסגנון הלחימה שלהם אך אסדת' לא ניראת מתקשה להילחם נגדו גם כאשר היא דיי מרסנת את עצמה מה שאומר שגם בודו צריך לייות מסוגל להגן על עצמו באותה צורה של לא להתקשות נגד טאטסומי בנושה השיריון של בודו זה רק הלבוש של כל חיילה המשמר הרגילים עוד חיילים ניראו לובשים את השריון הזה.
דרך אגב מעניין אם ניראה עוד פעם את הWild Hunt נותרו להם 3 חיילים כאשר אחד מהם (Izou) בכלל לא נילחם עדיים נגד אויב משמעותי. ואת המניג של התנועה The Path of Peace כי אחרה הכל אנחנו לא יודעים כלום אלו עדיים. דרך אגב אתה יודע למה הפרק יצא מוקדם כל כך בדרך כלל הם יוצאים בצורה חודשית לא?

אני לא יודע למה הפרק יצא מוקדם.
בכל מקרה, אתה יכול לראות שבשביל להנחית את המכה הזאת, טאטסומי התאמץ מאוד במצב המיוחד של אינקרוסיו + הוא היה צריך לתקוף ביחד עם לאונה.
אסדת' לא מתקשה בגלל ההתקפיות שלה. בודו הוא מאוד הגנתי, כמו שציינתי. מה שנותן לטאטסומי די יתרון, כי הטייגו שלו(של טאטסומי) הוא בעצם הגנה והתקפה גבוהה. לעומת זאת, הטייגו של בודו הוא רק הגנה וקצת מאוד התקפה, טוב, לא כל-כך קצת, די הרבה. אבל לטאטסומי יש הגנה מספיק גבוהה בשביל לחסום את בודו, מה שמשאיר את בודו במצב התגוננות. לעומת זאת, אסדת' התקפית מאוד, ולכן קשה לטאטסומי, כי ההתקפה של אסדת' הרבה יותר ממה שהוא(טאטסומי) יכול לשאת/לקבל, אז טאטסומי היה צריך להלחם יותר בסגנון הגנתי, מה שנתן לאסדת' את היתרון. לעומת זאת, סגנון הלחימה של בודו מאוד פשוט, מה שנתן לטאטסומי עוד יתרון.

בקיצור, היו לטאטסומי די הרבה חסרונות מול אסדת', ודי הרבה יתרונות מול בודו. ייקח לי זמן לכתוב ולציין את כולם, אז אני לא אציין את כולם. ציינתי בערך 2 יתרונות לטאטסומי מול בודו וציינתי בערך 2 חסרונות לטאטסומי מול אסדת'. וציינתי גם השוואה קלילה.
זה מספיק בשביל להבין איך טאטסומי הצליח לפצוע את בודו, למרות שטאטסומי כבר כמעט לא יכול להלחם.
Yozeffu
היה פרק מעולה.
מי היה מאמין שטאטסומי אשכרה יצליח להנחית מכה על בודו.

らんま
ציטוט(Yozeffu @ 21.12.2014, 20:23) *
היה פרק מעולה.

אני. rage.png
Yozeffu
ציטוט(らんま @ 21.12.2014, 20:39) *
היה פרק מעולה.

אני. rage.png

לא יודע אני אף פעם לא פיתחתי מטאטסומי ציפיות.
らんま
ציטוט(Yozeffu @ 21.12.2014, 20:47) *
היה פרק מעולה.

אני. rage.png

אחויה, מה חשבת שיקרה בסדרת שונן, אם לא פוואר-אפ לא הגינוי, חסר הסבר וענקי?
Yozeffu
ציטוט(らんま @ 21.12.2014, 22:05) *
היה פרק מעולה.

אני. rage.png

כן אבל זו לא סדרת שונן רגילה, וכולם יודעים שטאטסומי הוא לא בידיוק הגיבור הראשי בסיפור, כי אקאמה פותחת אותו מבחינת כוח.
והוא בעצמו אמר בפרק, שהוא מרגיש שהגוף שלו נקרע לגזרים בצורה החדשה של אינקרוסיו.
טאטסומי הוא דמות כאפות, בולאט היה יותר מתאים לאינקרוסיו בתכלס, אני חושב שטאטסומי בתכלס היה צריך לקבל טייגו אחר.
らんま
ציטוט(Yozeffu @ 21.12.2014, 22:08) *
היה פרק מעולה.

אני. rage.png

כן אבל זו לא סדרת שונן רגילה, וכולם יודעים שטאטסומי הוא לא בידיוק הגיבור הראשי בסיפור, כי אקאמה פותחת אותו מבחינת כוח.
טאטסומי הוא דמות כאפות, בולאט היה יותר מתאים לאינקרוסיו בתכלס, אני חושב שטאטסומי בתכלס היה צריך לקבל טייגו אחר.

גם אני חושב, אבל כל הקטע הוא שטאטסומי מקבל את הטייגו של אניקי שנהרג באשמתו, לפחות ככה אני חושב. זה מוסיף לעלילה, נדמה לי, לפחות.
turi12345
ציטוט(らんま @ 21.12.2014, 22:30) *
ציטוט(Yozeffu @ 21.12.2014, 22:08) *
היה פרק מעולה.

אני. rage.png

גם אני חושב, אבל כל הקטע הוא שטאטסומי מקבל את הטייגו של אניקי שנהרג באשמתו, לפחות ככה אני חושב. זה מוסיף לעלילה, נדמה לי, לפחות.

דווקה הדרך שבה טאטסומי התחזק הייתה הגיונית הבעיה היא עד לאפו הוא התחזק אם הוא יהרוג את בודו זה היה כבר יותר מידי. בנושה של אקאמה היא לא תנצח את טאטסומי בצורה החדשה שלו או את בולאט לא משום שהיא חלשה יותר מהם אלא משום שהם מוגנים מפנה בעזרת אינקרוסיו הייתה שמח אם היו מספרים לנו יותר על העבר של הטייגו ועל היוצר שלהם.
Yozeffu
טורי אל תקרא תמנגה אם אתה לא מפנים תמידע כמו שצריך וזורק השערות מטומטמות כרגיל.
אקאמה חזקה פי 10 מטאטסומי.
turi12345
ציטוט(Yozeffu @ 21.12.2014, 22:49) *
טורי אל תקרא תמנגה אם אתה לא מפנים תמידע כמו שצריך וזורק השערות מטומטמות כרגיל.
אקאמה חזקה פי 10 מטאטסומי.

על פי מה אתה אומר את זה? אין לאקאמה דרך לחדור את אינקרוסיו ההוכחה לזה היא שכאשר היא נלחמה בוויב החרב שלה לא הצליח לחדור את השריון שלו.
בנוסף היא אמרה את זה בעצמה שאם העור של היריב שלה לא יחתך הרעל לא ישפיע אלו גם בקרב שלה נגד וויב היא לא הצליח לנצח אותו וזה לא רק בגלל שוויב חזק מעוד אלא גם משום שהוא מחוסה כולו בשריון.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.