עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: בחירת תאריך למפגש קיץ - צפון.
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2
nigi
בחירת תאריך למפגש קיץ - צפון

שלום לכולם D:
הנושא הזה נועד כדי לקבוע את התאריך הכי טוב שאפשר למפגש הקיץ צפון שיתקיים בחוף הכרמל, חיפה.
מפגשי הצפון הקסומים שלנו הם לא מפגשי פורום רשמיים ואין לצוות מפגשים שום קשר אליהם. אל המפגשים האלה מגיעים אנשים גם דרך הפייסבוק ומקומות אחרים. המפגש מיועד בעיקר לחובבי אנימה ומנגה שגרים באיזור הצפון, למרות שאין שום תנאי הגעה. אנחנו לא נעצור אף אחד שרוצה להגיע מאיזור הדרום או המרכז.
במפגש תוכלו להכיר אנשים חדשים שחולקים איתכם את אותו התחביב וגם לפגוש חברים וותיקים שלכם מרחבי ה...הצפון? XD הארץ אני מניח.
המפגשים בדרך כלל לא כוללים פעילות מוכנה מראש, אבל אם בא לכם להכין משהו אתם יותר ממוזמנים. בין אם זה כיבוד, פעילות או כל דבר אחר. (עוגות קרם לימון איריות יתקבלו בברכה.)

בנושא הזה תכתבו את התאריכים המועדפים עליכם לקיום המפגש ואנחנו ננסה לקיים אותו בתאריך הכי טוב. תמיד יש סיכוי שהמפגש יפול על יום שלא טוב לכם, ואנחנו לא מבטיחים להתאים את התאריך לכל אחד, אבל נשתדל מאוד שהתאריך יתאים לכמה שיותר אנשים.

תאריכים תפוסים:

12.7 - מפגש קוספליי.
16.8 - כנס קיץ.

אנחנו לא רוצים להפיל את המפגש על תאריך שבו מתקיים אירוע אחר, בבקשה תעדכנו אותנו באירועים (שקשורים לאנימה ומנגה) המתקיימים החודש (סוף יולי~יוני) כדי שנדע איזה תאריכים תפוסים כבר.

מקווים לראות אותכם D:
פיצה
אני בעד 13.7
זה יוצא יום אחרי המועד ב' במתמטיקה, זה יום חמישי ככה שגם חיילים יוכלו לבוא, ולפחות בינתיים לא ידוע לי על שום דבר אחר שיש על התאריך הזה.
+Cielo
יום אחרי מפגש קוספליי? לא בטוחה שמי שילך לזה ישאר לו כוח לעוד מפגש למחרת.
תאריכים מסובכים:
12.7 - מפגש קוספליי
16.8 - כנס
פיצה
אם לוקחים שבוע אחורה זה יוצא ה5.7, אבל זה ממש קרוב.
אז שבוע קדימה זה ב19.

ובדקתי עכשיו וה13 זה בכלל יום שישי ולא יום חמישי כמו שחשבתי בהתחלה.
+Cielo
מפגש ביום שישי ה-13 אוי זה חזק.
אני אבוא בקוספליי ג'ייסון סורה XD
דרך אגב לא כדי לפתוח אירוע בפייסבוק ולדון גם שם על תאריך?
Groot
אני אישית מעדיף לא בשישי.
nigi
בשישי אין תחבורה ציבורית so its a no-no.
אם נפתח בפייסבוק כל העולם יגיד שהוא בא, לא נדע מתי לעשות את זה, ושוב אף אחד לא יבוא XD
אפשר לשאול את ולאדי וכל מיני אנשים שאנחנו יודעים שבאמת יבואו...
+Cielo
אז לא מזמינים את כל העולם ואמא שלו, אלא אנשים אשכרה שגרים בצפון ושבאמת מכירים ושבאמת אולי יבואו.
להזכירכם במפגש הקודם הצעתי לשי, דנה וליאה לבוא - והן באו. כי אני יודעת שהן צפוניות ושיש סיכוי טוב שהן יבואו.
אני חושבת שאני כן אפתח אירוע בפייסבוק ואגיד לאנשים להזמין מי שבאמת ריאלי שהוא יבוא ולא להזמין אנשים מבאר שבע למשל.

דרך אגב השישי היה בצחוק.
nigi
ציטוט(+Cielo @ 22.06.2012, 19:16) *
אז לא מזמינים את כל העולם ואמא שלו, אלא אנשים אשכרה שגרים בצפון ושבאמת מכירים ושבאמת אולי יבואו.
להזכירכם במפגש הקודם הצעתי לשי, דנה וליאה לבוא - והן באו. כי אני יודעת שהן צפוניות ושיש סיכוי טוב שהן יבואו.
אני חושבת שאני כן אפתח אירוע בפייסבוק ואגיד לאנשים להזמין מי שבאמת ריאלי שהוא יבוא ולא להזמין אנשים מבאר שבע למשל.

דרך אגב השישי היה בצחוק.

סבבה. לא חייבים גם לעשות את זה אירוע פתוח, פשוט שאנשים יזמינו את מי שנראה להם.
+Cielo
מאוחר מדי פתחתי אירוע D:
http://www.facebook.com/events/487117691302607/
nigi
ציטוט(+Cielo @ 22.06.2012, 19:35) *
מאוחר מדי פתחתי אירוע D:
http://www.facebook.com/events/487117691302607/

אין לי פייסבוק בכלל XD
תזכרי להזמין את ולאדי, את הליאור הזה ואולי את היוליה הזאת XD
+Cielo
אני יודעת שאין לך XD
וכבר הזמנתי וכמה אישרו הגעה.
Groot
אני כל מפגש תוהה מה היא עושה בלפטופ. (יוליה)
פיצה
לול אני אלך להגיד לה שמרכלים עליה בפורום.
והיא לא צרכיכה הזמנה לפייסבוק (היא משתמשת בו בכלל?) אני אזמין אותה XDDDD
Aido-kun
אני עסוקה תהנו לכם ..
פיצה
הממ הממ עדי אם תרצי בכול זאת תבואי אני תמיד אשמח לפגוש אותך ושתארחי לי חברה ~ 33>
Aido-kun
לא נראה לי שתזדקקו לי כול כך ...
פיצה
.........................אני כן... .
אבל נמשיך את השיחה הזאת בפרטי נראה לי XD
+Cielo
מצחיק אותי שבפייסבוק כבר יותר אנשים אישרו הגעה מכאן XD
אני אישית בעד מפגש בתחילת אוגוסט..במיוחד שעד סוף יולי אני עובדת כנראה.
פיצה
אני גם ככה עובדת בכול הקיץ אז זה לא משנה לי אני פשוט אקח יום חופש בין כה וכה.
יש אפשרות בפייסבוק לעשות סקר כדיי לראות מה הכי מתאים לאנשים שאמרו שהם מגיעים?

ודרך אגב גם בפעם הקודמת שעדי פתחה אירוע בפייסבוק מלא אנשים אישרו הגעה ובאמת מלא אנשים שלא מהפרום הגיעו, אני לא חושבת שהיית במפגש הזה.
+Cielo
רעיון טוב אני אפתח סקר קודם לאיזה חודש מעדיפים את המפגש.
nigi
אל תהיו בטוחים כלכך שיבואו הרבה אנשים מבחוץ.
מהניסיון שלי עד עכשיו מפגשי הקריון זכו להרבההה יותר פופולאריות, ומפגש חוף דדו היה יותר קטן XD (שניהם היו טוביפ though)
אולי סתם בחרנו תאריך לא טוב אז...
פיצה
נראה לי שהם היו יותר פופולריים סתם במקרה, אולי לא פרסמנו מספיק את המפגשים בחוף דדו :ם למרות שגם הם היו כיפיים למדי D: חוץ מבעיית האוכל (כי משום מה לא רציתם לשבת באחת המסעדות על החוף!!!).
פשוט נזמין פיצה מאיפשהו באיזור או משהו ~.~
nigi
ציטוט(פיצה @ 24.06.2012, 08:02) *
נראה לי שהם היו יותר פופולריים סתם במקרה, אולי לא פרסמנו מספיק את המפגשים בחוף דדו :ם למרות שגם הם היו כיפיים למדי D: חוץ מבעיית האוכל (כי משום מה לא רציתם לשבת באחת המסעדות על החוף!!!).
פשוט נזמין פיצה מאיפשהו באיזור או משהו ~.~

בחורף הכל היה סגור בדדו.
עכשיו קיץ, לא תהיה בעית אוכל XD
אה, ובואו נלך מהתחנת רכבת שמאלה לכיוון נירוונה וכל זה, איפה שיש מקום לנשום.
+Cielo
במקום לשבת במסעדה בחוף דדו איפה שיחסית יקר עדיף לעשות משהו הרבה יותר נחמד ומגבש כמו פיקניק.
מספיק כמה אנשים מביאים סדינים לשבת עליהם ואוכל רנדומלי והכל יהיה בסדר.
ולא נראה לי שזה רעיון טוב להלך יותר מדי במיוחד בקיץ עדיף למצוא נקודה ולהתנחל בה.
והפעם לא לעשות נקודת מפגש בעייתית כל כך כמו פעם שעברה שיש שני צדדים למנהרה.
פיצה
אבל יש בים ממש רוח בתקופה הזאת של השנה וסדינים וכאלה זה לא ממש ילך, אין גם מקום נורמלי לעשות עליו פיקניק חוץ מעל החול ולא נראה לי שיותר מידי אנשים יאהבו את הרעיון שכול האוכל שלהם יתמלא בחול ובלחות מהים.
יש אחלה מסעדות סגורות שאפשר להזמין בהן מנה של צ'יפס ב15 שקל ולשבת כמו בני אדם.

וללכת בים זה ממש לא בעיה, זה לא כאילו שנמות מחום שלא נוכל לזוז יותר, פשוט מביעים בגדים קלים כמו גופיה וכפכפים ולא מביאים יותר מידי דברים כבדים לסחוב.

לא הבנתי מה היה כול כך בעייתי במקום מפגש הקודם XD אם אתם רוצים אתם יכולים להפגש איפה שבא לכם, אני בכול מקרה ישר יוצאת לכיוון הים ואני מכירה את המקום הזה אז כנראה זה נראה לי כמובן מאליו. אם המקום בעייתי תיצרו מקום מפגש אחר ורק תעדכנו אותי מתי להגיע ולאיפה.
+Cielo
מיתר עם כל הכבוד כבר היה לי פיקניק שם, בחול וברוח והכל היה נהדר.
וצ'יפס ב-15 שקל זה הרבה ובקושי ממלא.
זה שאת מכירה את המקום זה לא חוכמה...בפעם הקודמת לפחות 2 היו בצד הלא נכון כולל אופיר שבאה מרחוק. צריך מקום יותר ברור.
לדעתי נקודה לא רעה למפגש יכולה להיות השולחנות שבתוך התחנה מרכזית ופשוט לחכות לאנשים עם שלט ברור.
ובעצם עם כל נקודת מפגש עדיף שלט....
פיצה
טוב בעצם מי אני שאגיד לכם מה לעשות XD כול מי שרוצה יכול לעשות איזה תכנונים שבא לו עם מי שבא לו ואני פשוט אגיע כדיי לפגוש אנשים. אני לא ממש אוהבת פיקניקים וכאלה ביחוד עם אנשים שלפעמים יצא לי לפגוש אותם רק פעמיים בחיים.
כמו שאמרתי, אם המיקום בעייתי תקבעו מקום מפגש אחר ופשוט תעדכנו מתי אתם מגיעים לאן.
nigi
האמת שהשולחנות הם באמת מקום מפגש הרבה יותר הגיוני, גם יהיה חם בחוץ XD
ואם כבר פיקניק (אני נגד דרך אגב) יש שם גבעות כאלה של דשא, אפשר לעשות פיקניק למרגלות הגבעה, כבר ניסיתי וזה יותר נחמד מלעשות את זה על החול.
+Cielo
ציטוט(nigi @ 25.06.2012, 00:10) *
האמת שהשולחנות הם באמת מקום מפגש הרבה יותר הגיוני, גם יהיה חם בחוץ XD
ואם כבר פיקניק (אני נגד דרך אגב) יש שם גבעות כאלה של דשא, אפשר לעשות פיקניק למרגלות הגבעה, כבר ניסיתי וזה יותר נחמד מלעשות את זה על החול.

אני יודעת עד הדשא אבל זה טוב רק אם מוצאים מקום מתחת לעץ, כי אחרת השמש תהרוג אותנו.
מה שטוב בחול זה שיש את הסחכות.
פיצה
הגבעות דשא שמול קייטקלאב ממש לא נוחות לפיקניק ואין שם צל.
קיצר, אני לא מתכוונת לעשות פיקניק בכוח וגם לא ממש בא לי XD אני מעדיפה כבר לשבת סביב אחד הספספלים עם הסככות ולעשות שטויות ולא להיות כול המפגש במקום אחד.
nigi
ציטוט(פיצה @ 25.06.2012, 13:42) *
הגבעות דשא שמול קייטקלאב ממש לא נוחות לפיקניק ואין שם צל.
קיצר, אני לא מתכוונת לעשות פיקניק בכוח וגם לא ממש בא לי XD אני מעדיפה כבר לשבת סביב אחד הספספלים עם הסככות ולעשות שטויות ולא להיות כול המפגש במקום אחד.

גם אני נגד האמת XD
פעם שעברה היה הכי סבבה, כשנדדנו.
Groot
המפגש הקודם בחוף כרמל היה יבש למען האמת..
nigi
ציטוט(Shredder @ 25.06.2012, 19:14) *
המפגש הקודם בחוף כרמל היה יבש למען האמת..

אתם... ציפיתם למשהו שוקק חיים כיף בחורף... בים?
+Cielo
אנטון..ים בקיץ..זה הרבה יותר גרוע XD
דקל מסכימה איתך...
ונראה שהאנשים פה רוצים בכוח לחזור עליו >:
מה יש לכם נגד פיקניק בכלל?
פיצה
כלום. לא הקטע שלי. אם בא לך לעשות פיקניק שמישהו יארגן מנגל וכול השאר יארגנו בשר ונעשה על האש XDDDD
עוגות וכאלה זה נורא נחמד להביא ולחלוק אבל לא צריך לפתוח סדינים בשביל זה ולא ממש צריך להתיישב באיזשהו מקום קבוע בשביל זה.

באמת, כאילו, אם כמה אנשים יארגנו פיקניק לא תהיה לי בעיה זה פשוט לא יענייןן אותי. ולא בא לי לשבת על החול\ בשמש.
nigi
המפגש בחוף הכרמל היה יבש כי היינו ממש מעט אנשים.
מעבר לזה מה היה לא בסדר? קחו לדוגמא את מפגשי הקריון, אנחנו עושים בערך מה שעושים בחוף הכרמל, רק שהקניון קצת יותר קרוב בקריון.
+Cielo
תכלס כל מפגשי הצפון יוצאים דיי יבשים בגלל חוסר פעילות ם_ם
צריך לנסות לדחוף יותר פעילויות שגם ייגבשו וכו'.
כמו במפגשי הפורום.
נראה לי מגיע לצפון שאיכות המפגשים תעלו לרמת המפגשי פורום לפחות.
כן באים לפגוש אנשים ולדבר, אבל זה לא הכל.
במפגש בקריון בקושי הבנתי למה הגעתי כל הדרך מחיפה לשם...
nigi
ציטוט(+Cielo @ 25.06.2012, 21:44) *
תכלס כל מפגשי הצפון יוצאים דיי יבשים בגלל חוסר פעילות ם_ם
צריך לנסות לדחוף יותר פעילויות שגם ייגבשו וכו'.
כמו במפגשי הפורום.
נראה לי מגיע לצפון שאיכות המפגשים תעלו לרמת המפגשי פורום לפחות.
כן באים לפגוש אנשים ולדבר, אבל זה לא הכל.
במפגש בקריון בקושי הבנתי למה הגעתי כל הדרך מחיפה לשם...

כמעט כולם אמרו שהיה כיף בקריון '_'
פיצה
אפשר להבין בבקשה מה זאת הגישה השלילית הזאת סורה? XD אני כאילו מסתכלת על איך שאת מתארת את המפגשים שהיו עד עכשיו ואת פשוט מביעה מרמור ותסכול ברמה שקצת קשה לי להבין מאיפה היא באה.
אני לא ממש בקטע של פעילויות ואף פעם לא הכנתי כאלה למפגשי צפון כי אני חושבת שזה הכי כיף לשבת ולדבר, אין לי בעיה להעסיק את עצמי או להפעיל את עצמי וליזום שיחות עם אנשים אחרים אז אני מתארת לעצמי שפעילויות ודברים בסגנון זה פשוט לא הקטע שלי. בכול מקרה, אני לא שוללת קיום של פעילויות ואני חושבת שזה יהיה נחמד אם תרצי להכין פעילויות משלך ואני מוכנה לשתף פעולה במפגשים עצמם.

כול דבר שאומרים על חוף הכרמל את מיד באה ותוקפת את המפגש בקיריון שהיית נוכחת בו ומתעקשת על כך שהיה לך רע והיה לא נחמד. כמובן שאם תבואי בגישה כזאת לכול מפגש לא יהיה לך כיף, זאת לא חכמה.
+Cielo
כנראה לא הבנתם אותי..המפגשים בצפון עד כה היו בסדר, אבל זהו...רק בסדר. הם לא מתקרבים למפגשים טובים באמת שהייתי בהם ואני חושבת שיש עוד הרבה לשפר בהם.
מיתר את כותבת דעה אישית על זה שאת לא מעוניינת בפיקניקים ויכולה לבדר את עצמך, אבל אני כותבת את דעתי על פי מה שראיתי במפגשים שאנשים פשוט ישבו בשקט בצד או אפילו חלק אני אעז להגיד לא ידעו מה לעשות שם.
חוץ מזה שאת ואנטון בגישה הרבה יותר שלילית ממני..אתם מתנגדים לכל הצעה שלי רק על פי מה שאתם אישית אוהבים או לא ותיאוריות על צל, חול ורוח בחוף.
אם תהיו סגורים כל כך על האידיאל שלכם למפגש מבלי לחשוב איך הוא עובר לאחרים זה לא יביא אותו למקומות טובים. לא לכולם יש תקציב למסעדה בחוף ועם כמה שזה היה טעים אני לא הייתי רוצה שוב להוציא 20 שקל על אוכל בתחנה המרכזית.
למרות שאפשר אולי לבדוק את הקומבינות של בורגראנץ' XD
בכל אופן..אני רק אומרת את דעתי כדי שהמפגשים בצפון ישתפרו ויהיו פעילים יותר. אתם לא חייבים לאהוב את הדעה הזו.
arsX
מהזה מפגש קוספלי ?
פיצה
^מפגש שאליו באים בקוספליי\ התוכן המרכזי שלו סובב סביב הנושא של קוספליירים, אם אתה לא יודע מה זה קוספליי יש לזה פורום: http://www.anime-il.com/index.php?showforum=104
XD

בכול מקרה סורה- אני מתנצלת אם זה נשמע כאילו אני שוללת את כול הרעיונות שלך ומחליטה רק על פי האידיאל שלי, זאת לא הייתה הכוונה אבל כנראה שזה בסופו של דבר מה שקרה וזה באמת לא בסדר.
אין לי בעיה להיות שותפה בארגון של כול פעילות או פיקניק מכול סוג שהוא כול עוד רוב באי המפגש הצפויים להגיע יהיו בעד הרעיון (כאן הקבוצה שפתחת בפייסבוק נכנסת לתמונה, את היחידה שפעילה שם כי אני ואנטון לא ממש משחקים כאן תפקיד).

דרך אגב רציי להגיד שאני אישית לא אוכל להגיע גם ב26.7 לכול מפגש שהוא כי אני בכנס בתל אביב.
פיצה
מה קורה עם זה?
מה דעתכם על ה29.7?
nigi
אין לי בעיה עם זה, צריך את התוצאות מהסקר פייסבוק של סורה.
פיצה
לפי מה שאני רואה בינתיים הרוב)כולל אני) הצביעו על סוף יולי ככה שזה כן מסתדר לעשות את זה ב29.
מעולה~~
yoni-san
מה עם ה-24? זה יוצא יום שישי ככה שגם חיילים יוכלו לבוא
פיצה
זה לא יום חס וחסה: אם זה ביום שישי אני לא באה כי אין לי איך לחזור הביתה בדרך נורמלית.
yoni-san
כה זה די בעייתי עם כל התחבורה הציבורית שסגורה בשבת.......
אבל זה החופש הגדול...... ואפשר לעשות את הכנס בבוקר ושיגמר בצהריים שעוד יש תחבורה ציבורית
nigi
ציטוט(yoni-san @ 03.07.2012, 18:58) *
כה זה די בעייתי עם כל התחבורה הציבורית שסגורה בשבת.......
אבל זה החופש הגדול...... ואפשר לעשות את הכנס בבוקר ושיגמר בצהריים שעוד יש תחבורה ציבורית

זה לא כנס, זה מפגש.
ואנחנו נעשה אותו ביום חול, מפגשים זה עד הערב.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.