עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: פנייה לOMGSUBS
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
User Name
שתפו את הטורנטים! לא ייתכן שאתם תפיצו טורנט מבלי לשתף אותו.
אני כעת מוריד את עדן מהמזרח - מלך העדן בתרגומכם, אך איני מצליח להשיג אפילו משתף אחד.
Serj
יש אשכול שאלות ובקשות בשביל זה, נא לפרסם רק שם שאלות ובקשות כלליות מקבוצות וחברי הפורום...
או שאתה יכול לחפש את האשכול הרשמי של הקבוצה ולכתוב שם.
אני לא נועל את הנושא כי הוא כבר נפתח, להבא נא להקפיד על ה"כללים".
User Name
ציטוט(Serj @ 08.06.2012, 14:46) *
יש אשכול שאלות ובקשות בשביל זה, נא לפרסם רק שם שאלות ובקשות כלליות מקבוצות וחברי הפורום...
או שאתה יכול לחפש את האשכול הרשמי של הקבוצה ולכתוב שם.
אני לא נועל את הנושא כי הוא כבר נפתח, להבא נא להקפיד על ה"כללים".

לא מצאתי מקום יותר טוב לכך מלבד "תמיכה ועזרה", לא חשבתי שדבר כזה נחשב כאסור מבחינת הכללים.
אם כבר אז הנושא נפתח, אבקש מכל מעלי אנימה.ביט להמשיך לשתף למען הקהילה, אם הטראקר קיים, חשוב לשמור עליו.

אם כבר, SERJ, מדוע אין נושא משוב לאנימה ביט?
Serj
על זה ספציפית יש חוק ברשימת החוקים:
ציטוט
2. אין לפתוח נושאי בקשות!
מחפשים תרגום לאנימה/סדרה X? מחפשים תרגום לפרק Y בסדרה X?
כל הבקשות מהסוג הזה יש להפנות לנושא הבקשות והשאלות שבנעוץ.
נושא שייפתח מעבר לנושא הבקשות והשאלות שבנעוץ יינעל ויזכה את כותבו באזהרה.

לא כתוב כאן בפירוש, אבל בקשת סידינג שייכת לאותה קבוצת בקשות... לשם הפרוטוקול, כן?
ולגבי שאלתך, אני לא מנהל את אנימה ביט, אבל לא יזיק אם יהיה נושא משוב לאנימהביט שנפרד מנושא שאלות ובקשות... אתה מוזמן לפתוח אותו בצורה מסודרת עם כותרת עניינית ואני אנעץ אותו היכן שצריך (בפורום הראשי, לא בתמיכה ועזרה).
ואני מדבר כמובן על משוב שעוסק בטורנטים ובקשות סידינג, כי מי שרוצה לדווח על באגים ולהציע הצעות שיפור לממשק המערכת יכול לעשות זאת כאן: http://www.animebit.net/site/contact
עכשיו, מישהו כבר פנה אלי כאן בפרטי ומשום מה ביקש שאדאג שיעשו סידינג לסידרה REC שתרגמו בקונור-סאבס, במקרה יצא שאני מכיר את המייסד של הקבוצה ובקשר איתו, אז ביקשתי שיעשה סידינג, ובעצמי שמתי את הטורנט להורדה ולשיתוף כדי שיהיה זמין לכל מי שרוצה מתי שאני יכול לשתף. גם אם יהיה נושא כזה, זה לא אומר שיש מי שיכול לשתף את הפרקים החסרים, אז יעזור מאוד שכל מי שנתקל בבקשה כזאת ומכיר את חברי הקבוצה שעבדו על זה (או מישהו אחר שיש לו את הפרקים), יבקש מהם לשתף.
User Name
ציטוט(Serj @ 09.06.2012, 12:29) *
על זה ספציפית יש חוק ברשימת החוקים:
ציטוט
2. אין לפתוח נושאי בקשות!
מחפשים תרגום לאנימה/סדרה X? מחפשים תרגום לפרק Y בסדרה X?
כל הבקשות מהסוג הזה יש להפנות לנושא הבקשות והשאלות שבנעוץ.
נושא שייפתח מעבר לנושא הבקשות והשאלות שבנעוץ יינעל ויזכה את כותבו באזהרה.

לא כתוב כאן בפירוש, אבל בקשת סידינג שייכת לאותה קבוצת בקשות... לשם הפרוטוקול, כן?
ולגבי שאלתך, אני לא מנהל את אנימה ביט, אבל לא יזיק אם יהיה נושא משוב לאנימהביט שנפרד מנושא שאלות ובקשות... אתה מוזמן לפתוח אותו בצורה מסודרת עם כותרת עניינית ואני אנעץ אותו היכן שצריך (בפורום הראשי, לא בתמיכה ועזרה).
ואני מדבר כמובן על משוב שעוסק בטורנטים ובקשות סידינג, כי מי שרוצה לדווח על באגים ולהציע הצעות שיפור לממשק המערכת יכול לעשות זאת כאן: http://www.animebit.net/site/contact
עכשיו, מישהו כבר פנה אלי כאן בפרטי ומשום מה ביקש שאדאג שיעשו סידינג לסידרה REC שתרגמו בקונור-סאבס, במקרה יצא שאני מכיר את המייסד של הקבוצה ובקשר איתו, אז ביקשתי שיעשה סידינג, ובעצמי שמתי את הטורנט להורדה ולשיתוף כדי שיהיה זמין לכל מי שרוצה מתי שאני יכול לשתף. גם אם יהיה נושא כזה, זה לא אומר שיש מי שיכול לשתף את הפרקים החסרים, אז יעזור מאוד שכל מי שנתקל בבקשה כזאת ומכיר את חברי הקבוצה שעבדו על זה (או מישהו אחר שיש לו את הפרקים), יבקש מהם לשתף.

מסכים איתך מילה במילה לגבי הסידינג.
אבל OMGsubs אם אני לא טועה זו לא קבוצה שלא פעילה עשרות שנים (אני מגזים, כן?) כמו קונור-סאבס (שוב, אני מגזים, אין לי באמת מושג מתי הפסיקה לפעול, ואת האמת שחבל שהפסיקה).
ה"צור קשר" של אנימה-ביט הוא לא ממש משוב, אבל כמו שאמרת זה דיווח באגים, הצעות שיפור לממשק המערכת יכול פחות להתאים לסגנון הזה של משוב שלדעתי אם רן עורב פרסם את אנימה-ביט בפלטפורמה של AIL לא צריכה להיות בעיה לעשות משוב, הוא גם קישר בין אנימה ביט לפורום ולהפך.
לדעתי משוב לאנימה-ביט צריך להיות - כן לבקשת סידינג, במידה והמשתמש פנה למנהלי הקבוצה ולא ענו לו או בשביל לבקש סידינג כן גם ממשתמשים אחרים שהורידו (לאחר שאני מסיים להוריד אני תמיד משאיר שיתוף לפחות עד רטיו של 1.50 או העלאה של 10GB),
וכן גם לשמש משוב לאנימה-ביט, לתת הערות, תלונות, עצות וכד', אני בטוח שרן עורב לא יתנגד אם מנהלי פורום פאנסאב יפתחו זאת.

על אותו זרם משפט, אין אפשרות לפתוח פורום משוב לפורום פאנסאב?

והחוקים - אני לא משתמש חדש אלא יחסית וותיק (כמעט 8 שנים בפורום מלבד המשתמש הנוכחי), אם אתה רואה לנכון מצידי אפילו תזהיר אותי.
Serj
אמרתי שאתה יכול לפתוח נושא משוב לבקשות סידינג באנימהביט, מעבר לזה אתה מוזמן לפנות לרן ולהציע לו לפתוח תת-פורום.
אני אישית חושב שתת-פורום שלם לאנימה ביט זה מיותר ויש נושאים הרבה יותר חשובים מזה שאפשר היה לפתוח להם פה תת-פורום ואני לא מבקש כי זו חלוקה גדולה מדי של נושאים וזה יוצר בלבול ופיזור גדול.
TsUNaMy WaVe
למה תת פורום?
נושא משוב כללי שיכלול הכל (סידים, באגים, הצעות וכו') על אנימה ביט נראה לי בהחלט מספיק ואפילו רצוי...
User Name
ציטוט(Serj @ 09.06.2012, 14:30) *
אמרתי שאתה יכול לפתוח נושא משוב לבקשות סידינג באנימהביט, מעבר לזה אתה מוזמן לפנות לרן ולהציע לו לפתוח תת-פורום.
אני אישית חושב שתת-פורום שלם לאנימה ביט זה מיותר ויש נושאים הרבה יותר חשובים מזה שאפשר היה לפתוח להם פה תת-פורום ואני לא מבקש כי זו חלוקה גדולה מדי של נושאים וזה יוצר בלבול ופיזור גדול.

אמרתי 2 דברים שונים - נושא משוב לאנימה ביט ונושא משוב לפורום פאנסאב בכללי.
לא זכור לי שביקשתי תת-פורום שלם, למרות שאפשר להיות יצירתיים ולהפוך משהו שלדעתי יכול לשפר מאד בפאנסאב העברי.
Serj
ציטוט(User Name @ 09.06.2012, 17:19) *
ציטוט(Serj @ 09.06.2012, 14:30) *

אמרתי 2 דברים שונים - נושא משוב לאנימה ביט ונושא משוב לפורום פאנסאב בכללי.
לא זכור לי שביקשתי תת-פורום שלם, למרות שאפשר להיות יצירתיים ולהפוך משהו שלדעתי יכול לשפר מאד בפאנסאב העברי.

אני אצטט אותך

ציטוט
על אותו זרם משפט, אין אפשרות לפתוח פורום משוב לפורום פאנסאב?

ולא אמרת שום דבר מפורש לגבי אנימה ביט, אבל מה"אותו זרם משפט" שלך זה מה שהשתמע... (שאגב, הדבר הראשון שעלה לי לראש כשראיתי את זה זה "משפט הזרמים של קירכהוף" - לימודי הנדסה משפיעים עלי קשה)

בכל מקרה, לאיזו מטרה אתה רוצה לפתוח משוב לפורום פנסאב? משוב למי? לקבוצות?
יש כבר נושא בקשות, ויש אשכול פרטי שכל קבוצה פותחת ואשכולות הוצאות נפרדים ששם כל אחד יכול לרשום מה שהוא רוצה כלפי כל קבוצה והוצאותיה.
מעבר לזה אני לא בטוח למה דבר כזה נחוץ.

לגבי נושא בקשות סידינג לאנימה-ביט, אמרתי שאפשר לפתוח ואני אנעץ אותו... אם רוצים שהוא יהיה גם משוב לגבי טיפול בבאגים, הצעות שיפור של הממשק והמערכת, זה כבר משהו שאני לא רואה את הפואנטה בו אם לא מערבים בכך את רן (the crow) ואם הוא מסכים ומוכן לשתף פעולה עם זה, אז בבקשה, מי שחושב שזה חיוני כאן בפורום מוזמן לפנות אליו בה"פ מסודרת עם כותרת עניינית. אני בטוח שהוא יענה להודעה כשהוא יראה אותה. אני לא רואה טעם בנושא כזה אם אין השתתפות של האדמין של האתר, שמקבל את המשובים הללו ונותן מענה, אתם לא רוצים פה נושא חפירות שלא מוביל לשום מקום, נכון? ובכל מקרה - הנושא הזה צריך להיות מופרד לחלוטין מבקשות סידינג, אחרת יהיה שם סלט.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.