עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: עזרה/מציאת RAW
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
NightEagle
אני צריך למצוא RAW לסדרה C The Money of Soul and Possibility Control
רצוי שיהיה בפורמט MP4 ועם כמות מעלים נורמלית / הורדה נורמלית
תודה מראש !
NightEagle
אין שם טורנט נורמלי בפורמט MP4 , כבר בדקתי שם
עם יש שם תשלח את העמוד של הטורנט .
dash
ציטוט(Dark Heart @ 05.05.2012, 22:28) *
אין שם טורנט נורמלי בפורמט MP4 , כבר בדקתי שם
עם יש שם תשלח את העמוד של הטורנט .

למה זה חשוב?
NightEagle
אני מועניין להשתמש בנוסף לצורך התרגום , גם לעריכה בווגאס
והפורמט היחידי שVEGAS מקבל הוא mp4 או AVI
dash
ציטוט(Dark Heart @ 05.05.2012, 22:36) *
אני מועניין להשתמש בנוסף לצורך התרגום , גם לעריכה בווגאס
והפורמט היחידי שVEGAS מקבל הוא mp4 או AVI

אני מאמין שאתה יכול לחלץ את הוידאו מהMKV עם התוכנה MKV EXTRACT.
NightEagle
עם תוכל להביא לי הורדה של התוכנה ומדריך אני ישמח
נסיתי להוריד אותה מאיזה אתר אבל היא פשוט לא עובדת ...
וגם עם ההורדה שתיתן לא תעבוד , אולי אתה מכיר תוכנה עם מטרה דומה ?
chinpokomon
בבקשה

http://is.gd/1v5ZID - ווליום ראשון של הבלו ריי

כעיקרון זה מה שמצאתי שהוא MP4 ושיש לו עדיין זרעים. יכולתי להביא לך עוד הרבה אבל השאר זה או MKV או שאין זרעים

NightEagle
תודה רבה ! אני יוריד את זה
אבל כבר הורדתי את החבילה של הMKV
אז יש עוד איזה תוכנה שתמיר את זה כמו שdash אמר ?
chinpokomon
יש תוכנות כמו WINAVI ו-XMEDIA RECODE שאני עובד איתן הרבה ואני ממליץ לך עליהן כי עם MKV EXTRACT אתה מוציא אומנם את הוידאו והאודיו ואחר כך אתה צריך לחבר אותם חזרה ויש כאלה שמסתבכים עם זה
dash
ציטוט(chinpokomon @ 06.05.2012, 20:55) *
יש תוכנות כמו WINAVI ו-XMEDIA RECODE שאני עובד איתן הרבה ואני ממליץ לך עליהן כי עם MKV EXTRACT אתה מוציא אומנם את הוידאו והאודיו ואחר כך אתה צריך לחבר אותם חזרה ויש כאלה שמסתבכים עם זה

האמת שאני מחפש דרך לקודד מחדש לXVID בצורה הכי טובה.
יש איזה דרך לקודד בMEGUI עם פגיעה מינימלית באיכות?
Serj
הצורה הכי טובה זה לטעון את רצועת הוידאו לתוך סקריפט AVS, לקודד ב-Virtual Dub במצב של Fast Recompress (מעבר אחד עם Quantize Quality של 3.5 או אם רוצים לחסוך בשטח דיסק אז בשני מעברים). ולאחר מכן לעשות לוידאו Mux עם האודיו המקורי (עם VirtualDubMod אפשר להגדיר שהאודיו ימוקסס לוידאו תוך כדי קידוד).
כמובן שיש להקפיד על כל הדרכים הנכונות לעשות את זה, בהתאם לכל וידאו, אם צריך אז להוסיף איזה פילטר או לטפל ברזולוציה של הוידאו אם זה וידאו אנאמורפי שהרזולוציה שלו ברצועה הגולמית היא שונה (ההגדרות של הרזולוציה שאתם רואים בזמן הניגון נמצאות בהאדר של ה-MKV). ולא להשתמש ב DirectShowSource כמייבא של הוידאו בסקריפט, אלא ב-DSS2 או ffmpeg שעליהם לא אפרט כאן.

אין דרך טובה יותר לשמר את איכות הוידאו בצורה מירבית, הדבר הכי קרוב למשהו אוטומטי שעושה את כל מה שאמרתי כאן זה דרך megui או mencoder שאלה מערכות שנתקלות בקשיים לפעמים כי כל וידאו בנוי אחרת והם לא תמיד יכולים לפענח איזו שורת קוד של AVS הם צריכים לתקוע בסקריפט העיבוד הפנימי שלהם כדי לטפל בוידאו בצורה המיטבית, ואני גם לא אוהב את גרסת האקסוויד של megui - זה פויה!

בשורה התחתונה, לא קיימת שום תוכנה אוטומטית שעושה את הדברים האלה "בצורה המיטבית ללא איבוד של איכות". אם רוצים לשמר איכות ולהשיג תוצאות טובות, צריך ללכלך קצת את הידיים smile.gif
dash
ציטוט(Serj @ 14.05.2012, 22:40) *
הצורה הכי טובה זה לטעון את רצועת הוידאו לתוך סקריפט AVS, לקודד ב-Virtual Dub במצב של Fast Recompress (מעבר אחד עם Quantize Quality של 3.5 או אם רוצים לחסוך בשטח דיסק אז בשני מעברים). ולאחר מכן לעשות לוידאו Mux עם האודיו המקורי (עם VirtualDubMod אפשר להגדיר שהאודיו ימוקסס לוידאו תוך כדי קידוד).
כמובן שיש להקפיד על כל הדרכים הנכונות לעשות את זה, בהתאם לכל וידאו, אם צריך אז להוסיף איזה פילטר או לטפל ברזולוציה של הוידאו אם זה וידאו אנאמורפי שהרזולוציה שלו ברצועה הגולמית היא שונה (ההגדרות של הרזולוציה שאתם רואים בזמן הניגון נמצאות בהאדר של ה-MKV). ולא להשתמש ב DirectShowSource כמייבא של הוידאו בסקריפט, אלא ב-DSS2 או ffmpeg שעליהם לא אפרט כאן.

אין דרך טובה יותר לשמר את איכות הוידאו בצורה מירבית, הדבר הכי קרוב למשהו אוטומטי שעושה את כל מה שאמרתי כאן זה דרך megui או mencoder שאלה מערכות שנתקלות בקשיים לפעמים כי כל וידאו בנוי אחרת והם לא תמיד יכולים לפענח איזו שורת קוד של AVS הם צריכים לתקוע בסקריפט העיבוד הפנימי שלהם כדי לטפל בוידאו בצורה המיטבית, ואני גם לא אוהב את גרסת האקסוויד של megui - זה פויה!

בשורה התחתונה, לא קיימת שום תוכנה אוטומטית שעושה את הדברים האלה "בצורה המיטבית ללא איבוד של איכות". אם רוצים לשמר איכות ולהשיג תוצאות טובות, צריך ללכלך קצת את הידיים smile.gif

התכוונתי סקריפט\תהליך עבודה מוכן בבסיס, מן הסתם כל וידאו יקבל יחס אחר.
אבל תודה אני ינסה
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.