עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: meGUI לא עובד...
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
amitay112
שלום לכולם, כשאני מכניס סקריפט לmeGUI אחרי כמה שניות כתוב לי שה"תוכנית אינה פועלת כראוי. נא לסגור את התוכנית" חשבתי אולי זה בעיה בRAW לכן ניסיתי עם RAW אחר, ויש את אותה הודעה... כדי להיות בטוח שזו בעיה בmeGUI נסיתי לקודד עם Xvid4PSP וכל RAW שאני מכניס, זה כותב לי שהתוכנה לא פועלת כראוי...
אז יש למישהו רעיונות?
TsUNaMy WaVe
ניסית למחוק את הקודקים/את הMEGUI ולהתקין מחדש?
amitay112
כן... הרגע ניסיתי... לא עובד...
amitay112
והנה התמונה של השגיאה
gilcohen
אממ יכול להיות ה-CPU במחשב שלך גבוה-הרבה תוכנות פועלות ומפעילות כוח על המחשב והתוכנה עצמה חזקה לכן היא לא יכולה לרוץ טוב. תצא מתוכנות ותנסה שוב.

אולי אלו העדכונים? (זה לא בטוח זה אבל אני סתם מביא רעיונות...) כשאתה פותח את ה-MEGUI רשום שחסר לך פלאגין או משהו והתוכנה לא יכולה לפעול כראוי בלעדיו?
amitay112
ציטוט(gilcohen @ 01.05.2012, 22:35) *
אממ יכול להיות ה-CPU במחשב שלך גבוה-הרבה תוכנות פועלות ומפעילות כוח על המחשב והתוכנה עצמה חזקה לכן היא לא יכולה לרוץ טוב. תצא מתוכנות ותנסה שוב.

אולי אלו העדכונים? (זה לא בטוח זה אבל אני סתם מביא רעיונות...) כשאתה פותח את ה-MEGUI רשום שחסר לך פלאגין או משהו והתוכנה לא יכולה לפעול כראוי בלעדיו?

לא נראה לי... הקידוד תמיד עבד עם התוכניות שפתוחות תמיד... ועדכנתי הכל ולמרות זאת, זה מראה לי את אותה הודעה...
nicoco
יש מצב שיש לך זיכרון פגום, תריץ בדיקת זיכרון. בכל מקרה זה נראה לי כמו בעיית חומרה, אולי לפורום מחשבים יש דרך טובה יותר לפתור את זה, פתח נושא גם שם :o
Serj
תנסה את השלבים הבאים:
הסר את ה-AVISynth מהמחשב שלך, אח"כ כנס לתיקיה C:\Program Files\AviSynth 2.5\plugins או C:\Program Files (x86)\AviSynth 2.5\plugins ואם יש שם קבצים, מחק את כולם!
הורד והתקן מחדש את האויסינת' מהקישור הבא: קישור

לאחר מכן לך לתיקיה C:\Program Files\Aegisub\csri או Program Files (x86)\Aegisub\csri
העתק את הקובץ VSFilter-Aegisub.dll לתוך התיקיה C:\Program Files\AviSynth 2.5\plugins או C:\Program Files (x86)\AviSynth 2.5\plugins שרוקנת אותה קודם (ואחרי ההתקנה של האויסינת מחדש בטח נוספו לשם קובצי הבסיס מחדש...)
שנה את שם הקובץ שהעתקת לתיקיית הפלאגים ל VSFilter.dll (רק במקום שאליו העתקת, לא בבמקום שממנו העתקת).

אם זה לא פתר את הבעיה, אתה מוזמן להעתיק לכאן תוכן של אחד הסקריפטים שקורסים לך, ואז אוכל לעזור לך יותר.
nicoco - אני לא חושב שהבעיה היא חומרתית, אחרת לא רק המיגוי היה עושה לו בעיות...
amitay112
לא עבד... וזה קורה גם בסקריפט ששמתי בו רק קובץ וידאו...
nicoco
רוב הסיכויים שסרג' צודק וזה מערב פעילות לא תקינה של פלוגין כזה או אחר, אבל האינטואיציה שלי אומרת לי שזה זיכרון דולף. שוב, שווה לך לבדוק את הזיכרון, זה לא מזיק ויכול לחסוך לך שעות של דיבאג על תוכנות (כמובן שזה יותר מבאס שזאת בעיית חומרה, אבל זיכרון היום זול ממש, למזלך :)
amitay112
מה זאת אומרת זיכרון דולף?
nicoco
זה אומר שיכול להיות שהזיכרון הפיסי (RAM) של המחשב פגום. אפילו מצאתי מדריך חביב שאומר לך איך לבדוק את זה smile.gif
amitay112
חביב לגמרי... כנראה זו באמת בעיה שקשורה במחשב עצמו ולא בתוכנות כי גם בxvid4PSP זה אותו דבר...
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.