עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכומפגש פסח 2012!!!!!!!!!!!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2, 3
Zodiac
טוב חבר'ה, אני נהניתי כהוגן היום!!!!
פגשתי הרבה אנשים כיפיים והיה מצחיק, קבוצת שוקו לשלטון!!
מצטער שהתעללנו בכם קצת אבל תודו שנהניתם wink.gif וטקס קבורה עם איפור לשוקו זה אדיר!!!!!!! =D

תודה מיוחדת:
*Kazuar היה לי לתענוג לצפות בך מאפרת את איתי בצורה פייתית וגורמת לו להיראות כמו ליידי-בוי בתאילנד, וגם בלי קשר את מגניבה לאללה D;

צוות מפגשים הייתם נהדרים כרגיל, חוץ מיוסף הקקי שלא לוקח בשבילנו גימלים, אני גאה בכם על שעברתם את מפגשכם הראשון בהצלחה ^^
ותודה לכל האנשים היפים והנהדרים שהגיעו, היה לי ממש כיף אתכם ומקווה שכם לכם היה כיף איתי חח

נ.ב: ה-מיקי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! והמבין יבין חחחחח

יאללה חבר'ה להגיב ^^
Greater Snail~
אופ... פיספסתי את אוטאקו בנזאי ><
בכ''מ- היה מפגש...פסיידר~
לא אהבתי את הרעיון שפיצלו אותנו והעבירו את הפעילות בקבוצות, אני אישית הכי אוהבת להיות במפגשים עם כולם אז יצא שזיגזגתי בין הקבוצות ^^''
אין לי כל כך הרבה מה להגיד כי די השתעממתי גם ופרשתי יחסית מוקדם~ (שמש יכולה להוריד לי את המצברוח בקלות מסתבר XD)
אבל עדיין היה נחמד לראות את כולכם D: אבל תזרמו עם הפעילויות קבינימאט -.-''
ואני רוצה לציין שהחדשים שהצטרפו לצוות מפגשים הפתיעו אותי מאוד (לטובה) D:
המשיכו עם עבודתכם הנאמנה!
רות סוף! (חה. תמיד רציתי לומר את זה)
Train of Afterlife
היי זאת מיתר אני במשתמש של אליה אני אפרסם פוסט חופר ומלא בתמונות כשאחזור הסחת. וברגיל אני לא מסתדרת עם סמארפונים אז ביי
SuperGalacticMcAwsomeville
on1.gif

[size="4"][/size] וואי חברה אני ממש נהניתי היה מפגש ראשון שלי וכפי שהבטחתי פתחתי משתמש בפורום!!! on12.gif
תודה לכולכם שעשיתם לי את חופשת הפסח הרבה יותר מעניינת ותהיו בטוחים שאהיה גם במפגשים הבאים XD
ו... זהו אגב אני יונתן אם ככה או ככה מזהים אותי פתחתי את המשתמש בשם שאמרתי שאפתח אותו smile.gif
עתלף
ציטוט(Train of Afterlife @ 11.04.2012, 19:22) *
היי זאת מיתר אני במשתמש של אליה אני אפרסם פוסט חופר ומלא בתמונות כשאחזור הסחת. וברגיל אני לא מסתדרת עם סמארפונים אז ביי

אומי גד! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
שלטה במשתמשים אחרים!!! אוסם.

אני אחשב נורה סובל מי כאבי רגליים אז אחפור מחר והראה את העדות היה של שוקו העמיץ מיכולם.
אף אחד מיכם לא היה מסכים שיעפרו לו את העיין בעיפרון!!!!

עריכה: יונתן מזל טוב! וברוך הבא לאנימה ישראל on12.gif
Misaki kun
נראה שאני אהיה החפירה הראשונה להיום.
וואו, היה מפגש ממש כיפי XD
זה רק השני שלי! הו וול.
בכל מקרה, היה כיף, וגם בן היה אצלי כל היום לפני, וצפינו ב9 שעות של שרלוק, ואני רוצה עונה שלישית!
נהניתי מעשר המכות, ויובל וטום מרחו עליי אודם, אז הרבצתי להם XD
ולהתעלל ביעקוב היה כיף ^^
ובן ניצח בהתערבות. הוא הצליח להחזיק אותי באוויר במשך דקה on6.gif
ואחרי שחיכינו לכם שעה בסאב וואי, הלכנו לנו למקדונלדס, והנאגטס הכשרים לפסח דיי דוחים >~<"
ואז, הלכנו לקומיקאזה, ואני קניתי שלוש מנגות ^^
ואז, הייתה לנו שיחה ארוכה וחנונית ביותר על מחשבים, מתמטיקה וכל מה שבינהם.
ואז הלכנו לכלי זמר, ובן דיי ייבש אותנו כשהוא ניגן על הבס עם מישהו ראנדומאלי ונטש אותנו (בערך).
ואז הלכנו ליו.אף.או, וכמו תמיד, הסריח שם בגלל המסעדה ליד >~<"
ואז המשכנו לדבר על דיברים חנוניים, ואז חזרנו לעזריאלי, כי הייתי צריכה לחזור הביתה >~<"
ובסוף טום לא מצא אותנו.
תראו שרלוק! ו(פלאשבק למפגש הקודם...) תקראו הומסטאק! וההתחלה של זה משעממת, אבל זה נהיה יותר טוב אחר כך.

נ.ב, יונתן, מזל טוב על המשתמש, וברוך הבא ^^
Nona Chan
טוב, בסעיפים, כמו כל מפגש, כי חזרתי עייפה פיצוצים.

1. הייתי עם אחותי הקטנה (יצא ככה במקרה האמת).
2. לא, אנחנו לא תאומות.
2. ב'. אני אדקור את מי שחשב שאנחנו כן. dry.gif; היא קטנה ממני בהמון. ממש.
3. היה הכי מצחיק בעולם שחיפשנו במשך שנה וחצי + סניף של מגה. מצאנו אותו בסוף, כשכולם הלכו למות כי תיזזנו את כל דיזנגוף למצוא אוכל כשר ובמחיר לא כלייתי, אחרי שאיזה זקנה ממש חמודה הובילה אותנו ומנעה מכושלי הפורום הגבריים למשוך אותנו לצד ההפוך. מאותו הרגע, הצטרף אלינו במסע הלא קשור לארץ השקט בקבוק קולה של ליטר וחצי.
3. ב' היה איזה קטע שבו אני ואחותי שתינו יחד מבקבוק של ליטר וחצי, קולה (נו, הבקבוק ממקודם). לא זוכרת מי הסתכל עלינו מאחורה וראה אותנו קרובות אחת לשניה, וחשב קצת עקום בצורה מטרידה םO (למה שאני אתמזמז עם אחותי הקטנה, יא גייז?????????#@%@#).
4. אופיר, בפעם הבאה שאת מביאה עקבים, אני לא אסלח לך בחיים.
5. היה לי כיף. ממש.
6. בגלל שלא נתנו לי לחתום יום חופש, הייתי בצבא בבוקר, ובאתי בשלוש וחצי ככה.
6 ב'. לאור עובדה זאת פספסתי את מיקי. שלא ראיתי כבר ארבע שנים. העולם אכזר.
7. שתדעו, כל מי שחיכה לי שאני אצא מהצבא בעזריאלי, שאתם מדהימים. והמתיקות שלכם ראויה להמון תודה, לכל אחד ואחד מכם אישית וכולכם יחד 3> אני מרגישה ממש חרא עם זה שחיכיתם לי מאיזה אחד עד ארבע. אתם מדהימים. sad.gif
8. בשניה שנכנסנו היה מולנו קאסטרו. חמש דקות אחר כך כבר משכתי את שי ונספחים לקנות בגדים והיה כיף DDDDD: ואז כל המפגש חפרתי על זה שקניתי מכנס מהמם. ווהו. [/פנגירל] [/אישה].

המוח שלי עומד למות. העייפות. @___@
מתה על כולכם! smile.gif היה לי כיף נורא.
Train of Afterlife
היה כיף D:
חוץ מזה שהרגליים שלי עכשיו מתו עד שעשו לי מסאז' XDD.
בכול מקרה הפעילות הייתה ממש נחמדה (למרות שהתעצלתי חצי ממנה D: )
היה ממש כיף בסנטר וחזרה ממנו למרות שזה לקח שנים XDD.
והאוכל בסאבווי שוב היה לי ממש טעים למרות שנגמר להם בדיוק הכדורי בשר כשבאתי להזמין ;;.
בכל מקרה אין לי ממש כוח לחפור כרגע אז אולי מחר.
killer777
JESUS היה מוזר><
אני עוד לא בטוח אם נהנתי או לא, אני צריך לחשוב על זה...
מצד אחד ישנתי אצל ליסה צ'אן, והיה נחמוד.
מצד שני כמעט ולא ישנתי, ואני לא יודע למה אבל הייתי דיכאוני כל המפגש.
אבל מצד שלישי היה כיף לראות את כולם, בעיקר את יעקב.
אבל מצד רביעי נתקעתי עם משימת הברד כי לא רציתי סתם לרוץ ליעקב בספרינט שוב כי בסוף הוא היה תופס אותי(הרי אחרי מי הוא ירוץ?). כמובן שעשינו הלוויה ללשון שלי. כי היא מתה.
מצד חמישי היה טוב לצאת מהבית ולא לעשות מתמטיקה.
אבל מצד שישי כולם עדיין נשארו עם החברים שלהם ושוב אחרי הפעילות החצי מאורגנת שנמשכה רק שעה וחצי מצאתי את עצמי נגרר כדי להשאר עם כולם, שכמובן התפרקו יותר מהר מהצפוי, שלא נאכל כולם ביחד, שלא יהיה יותר מדי מה לעשות, שאני אלך לכלי זמר ושאני לא אוכל כמעט לנגן שום דבר כי היה מוכר מעצבן שכל הזמן אמר לנו להחליש למרות שהגיטרות היו חזקות פי 87 ושבסוף ליסה עוד תגיד שנטשתי אותם בחלק הזה...

><"

ככה שאני עדיין חושב על זה.
יצא שביומיים בזבזתי 150 שקל. ולא קניתי שום דבר שהוא לא אוכל או נסיעות באוטובוסים...
*sigh*

אבל כן היה נחמד לראות אנשים ולנסות לשעשע אותם, עד כמה שהצלחתי=\
Groot
היה אחלה מפגש.

Kazuar
יונתן מזל טוב!!
ונועה שכחת את ג.יפית!
ואני מבטיחה לכם שאצא הכי חופרת מבין כולללללככם!! (אין לכם סיכוי נגדי tongue.gif)
זהירות פוסט חופר (אבל בגירסא מקוצרת) עם תמונות D:
ובמקור גם את הסירטון תיכננתי לעלות.. אבל הפייסבוק כותב לי שעוד 3 שעות זה יעלה.. וHELL אני לא הולכת להמתין 3 שעות לזה XD
אבל אחרי שזה יעלה אני יביא אותו D:
אז הסיכום החופר בגירסא הקצרה שלי (וחייבת להגיד, הסמקתי קצת שראיתי מה כתבת אלון! XD)

אוקי אז... בוקר. מפגש. יאיייי DDD:
פגשתי את מאי וטל בתחנת הרכבת (צירוף מקרים מהנה!)
באנו וכולםםם כבר היו שם! (לא אמרתם 10:30?! XD)
פגשתי את כולםם ואנשים חדשים שלא הכרתי D:
הצלחתי להגיע למקום כבוד היום: חלק מחבורת הגבר ראיינג'רס! אומג D:
הייתי עדה לקרב טקן מאולתר נוסח גבר-גבר (וכך גם הטלפון שלי, חכו, הסירטון מצורף לפה!)
הפעילות החברתית הייתה אחת המגניבות!! באמת סחטיין לכם צוות מפגשים! (רק חסר לכם שתגרמו לי טראומה מפטל עכשיו!)
ולשם שינוי, לא היה מפגש של פורום אומנות באמצע המפגש (לא שזה דבר טוב או משהו, אבל לשם שינוי לא ציירתי כלכך הרבה במהלך מפגש XD)
השלמתי עם פיצה את זה בעזריאלי כשחיכינו לסיס נונה אימוטו טרוליים בע"מ, שעשתה לנו תרגיל מלוכלך עם הפלאפון (כן נועה עוד שעה את פה כשאמרת לי 5 דקות קודם שאת כאן XDDDDD)
ואיך לא, אני כלכך שמחה שהשארתי את ערכת האיפור שלי ממפגש הקוספליי יום לפני. כי יצא לי להתעסק בפנים של שוקו!! אומג D:
אירוע שלא יחזור על עצמו! קצת מאוכזבת שלא היה לי יותר דברים ורודים! (כי אם כבר, שיהיה הכי גברי שאפשר!)
קניתי מנגה (באקומןןןן), אכלתי (ואני פיצה, ולד וניב עשינו דווקא עם אוכל לא כשרר XD).
ואז כולם פרשו בסוף למשולש.. ונשארנו רק אני נועה ולינוי.. ועשינו.. (גבות גבות גבות) שופינג של 5 דקות (נועה:"בואו נעשה שופינג!" לינוי ואופיר:"כןןןן!!" *צילצול טלפון* נועה:"מה אבא אתה פה?" ... XDDDDD).
ואתם לא יכולים להבין איזו הרגשה אלוהית זה להוריד את העקבים אחרי יום שלם של הליכה עליהם, ולשבת.
כל שאר הדברים שלא ציינתי זה כי... נו באמת חפרתי מספיק לא?! XD

אז.. סיכום הסיכום (כי תמיד יש אחד כזה):
פגשתיי מלאאא אנשים! והכרתי מלא אנשים חדשים! איזה כיף לראות את כולכם אתם מדהימים 3>
היה מממש כיף וצחוקים. אחד המפגשים הכי כיפים שהייתי בהם אם לא הכי! (ואורגד נשאר בחייםםםםם!! #$%^*)
אנחנו פורום מגניב. D:

ובגלל שאני כזאת בחורה עצלנית (כן אני כן),
פשוט העלאתי את התמונות לפייסבוק, עשיתי את זה ציבורי.
אז הינה הקישורים (כי יש גבול לעצלנות! לפחות את זה אני מסוגלת לעשות XD) - ללחוץ פההה

ותמונה שהיא פשוט דורשת.
רועי. אתה חסר פייסבוק שצריך לפתוח פייסבוק.
והתמונה הזאת היא הדבר הכי שולט שצילמתי היום XDDDD
ספוילר:

Marin Karin
^ יואו אני מתה XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
אומנם לא נשארתי הרבה למפגש, אבל ממה שכן הספקתי לחוות דווקא נהניתי. צחקתי כמו מטורפת. כרגיל.
מה השתנה MUCH?
אחמ.
לול, מישהו בכלל התייחס לעאלק הכרזה של אורגד על זה שאני ורועי חברים? XDDDD
Doctor Shinobi
אני מסכם את המפגש ככה :
Kazuar
ציטוט(Doctor Shinobi @ 11.04.2012, 19:24) *
אני מסכם את המפגש ככה :

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
היי היי לך, קרדיט לצלמת! זה לא בא בחינם!
חחחח זה כזה טרולי XDDD
Marin Karin
^ פאק, אני מתה פהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ני צ'אן, מעולם לא היינו דומים כל כך! :האאאאאא:
Doctor Shinobi
אגב, פספוס אדיר למי שלא בא להצגה של אוטאקו בנזאי. היא היתה אדירה D:
.killua
היה מפגש כיף היה נחמד לראות את כולם.
יונתן מזל טוב וברוך הבא לפורום
וליובל הוא מת בסוף XD
SuperGalacticMcAwsomeville
[size="5"][/size]

zauar
mirai nikki זה סדרה גדולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אדיר אדיר אדיר ברמות smile.gif

אוקי אז ככה אם כולם חופרים תמו לי גם לנסות-
סבבה מגיעים לתל אביב וזה (אני ורועי) מתלבטים לאכול לא לאכול אנחנו נאחר אולי?! לא משנה רועי יודע את הדרך אז לא דואגים. מרימים משולש פיצה וזזים מגיעים לפארק פוגשים שם 3 חברה (מצטער לא זוכר שמות כל כך אבל חולה עליכם בלי שום קשר XP) "אוקי טוב אז כמה אנשים אמורים להגיע עוד פעם?" "לא יודע בעיקרון אנחנו 20 ככה לפעמים"
*enter dramatic Rocky training montage music*
מלא אנשים פתאום מופיעים וזה חחח היה מצחיק XD בקיצור דיבורים במשך שעה אין כל כך מה לעשות בזמן הזה...
ומתחילים סבב פעילויות קורע ומאגניב ומשם ללכת לסאב וואי בשביל שאוכל לראות אתכם נהנים לאכול את החלום הבלתי ניתן לאכילה שלי rage.png אבל קניתי dr.pepper וליסה לא אכפת שזה רעל, זה טעים!!!!
טוב משם לאכול כמו יהודים במקדונאדס לקנות 2 פוקדקסים של 4 דורות של פוקימון (הקנייה הטובה ביותר שעשיתי) ומתחילים שיחה מגניבה וחנונית בטירוף על מחשבים משחקים מימים ומניהם...
משם לכלי זמר ואופס שרפתי יותר מדיי זמן rage.png
טוב רצים לאוטובוס תוך כדי שאתה מדמיין שאתה במירוץ הליכה עם ערס שגם בדרך עזריאלי והוא הולך לידך ומגיעים הבייתה עייף בטירוף עם כאב ראש אדיר וישר לחזרות ליום השואה איזה כיף smile.gif

טוב אז בקיצר חולה עליכם תעשו את זה שוב בקרוב ואם אפשר אני אשמח גם להישתתף בארגון המפגש הבא יש לי ראש יצירתי on9.gif
Tzach 空
ציטוט(Doctor Shinobi @ 11.04.2012, 22:24) *
אני מסכם את המפגש ככה :

לא יכולתי לסכם את זה טוב ממך.... on2.gif
yoyoel
ציטוט(.killua @ 11.04.2012, 22:45) *
היה מפגש כיף היה נחמד לראות את כולם.
יונתן מזל טוב וברוך הבא לפורום
וליובל הוא מת בסוף XD

on30.gif

בכל מקרה, התחלתי את היום שלי ב6 בבוקר (לא עבד לי הקטע הזה של השינה ממש) אז התחלתי את הומסטאק ואז ללכת לתחנה מרכזית כדי לגלות שהקדמתי, אחרי קצת זמן תומבוי הגיע! ובידו זימון לא נכון! on10.gif אז הוא היה צריך להתקשר להורים שלו כדי שיביאו לו את הזימון הנכון (והם באמת עשו את זה) מה שגרם, בנוסף להרבה מאוד אנשים שרצו להגיע מב"ש לת"א, לאיחור קל.
הגעתי דיברתי עם אנשים ולקחתי את הפאה הוורדה של אורגד והתחלתי להעיף אותה על ליזה! שמסיבה מסויימת ומוזרה שלא ידעתי עליה קודם היא לא אהבה בגלל, איך נקרא לזה, חוסר הסכמה עם זה, ואז המשימה עם עשרת המכות!
עם וודקהמינצ'י, אנשים מוזרים שקופצים אחד על השני, דיגדוגים שכמעט הסתיימו ברגל שלי עושה סיבוב שהיא לא אמורה לעשות, תופסת נחמדה עם אבי שהפכה להיות תופסת הרבה פחות נחמדה כאשר יעקב החליף אותה, ואז הגיע החלק של הליפסטיק... ובקשר לזה, אני מאוד מצטער אם הגזמתי ליז, אני מניח שהמכות דיי הגיעו לי on14.gif אם היה איזה ספק שהוא עשיתי את זה לא על מנת לעצבן אותך יתר על המידה, אלא רק על המידה ושוב, אני מצטער אם הגזמתי.
משם הייתה הליכה לא בטוחה במיוחד לסנטר, וב"לא בטוחה במיוחד" אני מתכוון לזה שאף אחד לא היה בטוח יותר מדי לאן הולכים ואז הגענו לסנטר, להיווכח ששאר האנשים הלכו קודם לC&V בלי לשתף אותנו עם זה, אז חזרנו מהר לשאר הקבוצה ונכנסנו לC&V ומשם לסאבווי לחכות זמן דיי ארוך שאנשים יזמינו כדי שכולנו נלך לסנטר, אך לא! אלו שקנו אוכל החליטו להישאר למרות העובדה שחיכינו שהם יזמינו כדי להישאר ככבוצה SAHME ON YOU!
אחרי אוכל קל, דיבורים על 1+1=10 ו
קוד
40+40*0+1
שמשום מה יצא לליז 1(?! כיתת מחוננים) הלכנו לקומיקאזה! ושם היה דיבור מאוד מעניין על מחשבים ומשחקים ומה לא?
לאחר מכן הלכנו לכלי זמר ששם הייתי אמור להראות לליזה איך מנגנים another one bites the dust מה שלא יצא בדיוק
והליכה לעזריאלי להיפרד מבן וליזה
ושוב ללכת לסנטר
בשביל ללכת לגן המשולש!
ובדרך קיבלתי (שוב) לא מעט מכות מבחורה, אלא שהפעם הייתה זו אחותו של ברק! (לפחות אני דיי בטוח שהיא אחותו ושהוא ברק)
ואז כשדרכיי נפרדו מדרכיהם של רוב האנשים שנשארו עד אז, הייתי צריך לחכות חצי שעה לרכבת שאיחרה!

לסיכום: היה כיף על אף כל הכאבים (לא, לא מהליכה, ממכות שלא כולם היו מוצדקות (רובם כן אבל לא כולם!)) אני מקווה שלא עיצבנתי אנשים יותר מדי כי אם כן אני מצטער, אני לפעמים (כמעט תמיד) עושה את זה, אבל אף פעם אין לי כוונות רעות, מלבד הכוונות הרעות שתמיד יש לי, אבל הכוונות האלה לא קשורות בלפגוע בכם (מלבד תום)
הוווווווווו ודבר חשוב לפני שאני אשכח T-A-S-T-E-Y fucking tasty even though tastey does not spell tasty (הסבר)

ולשאלה האחרונה: מה נשתנה המפגש הזה מכל המפגשים? אני לא נרדמתי באוטובוס בדרך למפגש או ברכבת בדרך חזרה

עריכה: i don't even sorry for long post
כפרע
לול קאזו, כבר תמונות? זריזה XD
טוב הממ אז בתחנת הרכבת אני ובלאמ כזה פוגשים באופיר... ואני מכירה ביניהם. laugh.gif
נסענו שלושתנו ברכבת, בלה בלה בלה, הגענו לעזריאלי ופגשנו את כל החברעס השמנמנים שלנו ליד הפסל של הטייס.
הולכים ברגל הופה היי הופה היי, ואז מגיעות הפעילויות. אה, כן. וגם קיבלתי מכה בראש מג'ייקוב. איה.
אלוהים ישמור, אם רק הייתי יודעת שאפשרי להיפצע מדשא!!! הכל בגלל מכת הצפרדעים הזאת XDDDDDDD
אשכרה נפצעתי שם ממשהו, לא יודעת ממה. אבל למי אכפת!
במכת חושך קשרו לי את העיניים ועשו לי יציאת מצריים אחת שלמה, חשבתי יעשו לי דווקא ויכוונו אותי להתנגש בעץ (או שיתנו לזה לקרות בטבעיות), למזלי (ולמזלם...) זה לא קרה. XD
ואז בסופו של דבר מקימים את כולם על הרגליים והולכים לדיזינגוף.
באמצע הדרך גרמתי לכולם לעצור בשביל שאחליף נעליים ואלבש קפוצ'ון. וכולם התיישבו פתאום גם כן והמשיכו כשהמשכתי גם XDDD איזה חמודים אתם נו.
מפציצים את CNV כמיטב המסורת ובורחים ~
עוצרים לכפור בסאבווי ויושבים שם שעה נוספת לדבר - אני, שרון, אליה, סקורפי וג'ייקי. כי בלאמ נטש.
ואז חטף אותי הקיקלופ מכיתה ט'2 שאף פעם לא מצחצח שיניים.
או שסתם דמיינתי. לא חשוב.
ושובבבב בקומיקאזה לא היה שומדבר חדש. ומה שכן היה חדש, כרגיל, לא מעניין. C:
אז יושבת שם ומנהלת שיחות נפש ומחליפה נעליים. שוב.
אה כן, וביציאה מדיזינגוף עדי סחב אותי על הגב.
מסתבר שהוא לא נושך כמו שחשבתי שהוא. D:
ואז ישבנו הקבוצה המגובשת של הסוף - בגן המשולש כזה, היה אור מעצבן אז הלכנו לאיזור חשוך. (הוהוהו)
היינו קבוצה גדולה יחסית לקבוצה סופית ם: אבל היה ממש כיף. והיו גם משחקי פליק-יד כאלה. שמביאים לך כאפה ביד נו. לא זוכרת ת'שם של זה, באנגלית קוראים לזה Red Hands אם אנלא טועה.
ואזזז פספסתי את הרכבת האחרונה XDDDDD יופי מאי
בסוף בעזרתו של סקורפי מצאתי איזה אוטובוס שאוכל לקפוץ עליו. וראיתי מישהי שאני מכירה שם... וואט. הנוסטלגיה XD
בכל מקרה היה כיף לא נורמאלי. חזרתי הביתה חצי מעולפת... אבל היה שווה את זה.
1233645556
טוב הגיע תורי...אז קודם כל תתחדש יונתן על פתיחת הפרופיל
ושנית הינה החפירה שלי:
למרות שאני ההיתי במפגש הראשון שלי של אנימה IL
אני בכל זאת ממש נהנתי,אתם לא תאמינו איזה יום מטורף ומוזר הוא היה לי
אז בשבילי המפגש התחיל שאני ראיתי המון אוטקויים חדשים ליד פסל הטייס בכניסה לעזריאלי ומשם נמשך לגן המשולש למרות שאני לא ההיתי מקובל בשום קבוצה יחד עם סגני ולד...לול,אני בכל מקרה נתתי הזדמנות נוספת לפני שאני ילך סופית ואחרי ליווי של סגני לעבודתו ועוד כמה דברים חזרתי בחזרה לגן המשולש ומאז התחיל הכיף
והחלוקת הקבוצות ובלבול שהיה קודם נגמר והתחילו השטויות או יותר נכון המפגש האמיתי....לאחר מכן כולם התפזרו לשני קבוצות אחד לאוכל בסנטר(רעבים) והאחרים לחכות לאנשים בעזריאלי ולאחר שעות ארוכות שחיכינו בסנטר מסיבה כזאת או אחרת סוף סוף התחלנו ללכת לכיוון הסנטר
הקבוצות התפזרו בסנטר ואני הלכתי עם הקבוצה הרעבה אחרי מקום שבו ניתן לאכול,לאחר ארוחת צוהריים כל אחד הלך לדרכו....או יותר נכון עם קבוצתו
אני אופיר ומייתר הלכנו אחרי מסע של חיפוש מנגות הם יצאו בידיים מלאות יחסית ואני קיבלתי הרגשה טובה שאופיר לא התמוטטה בגלל העקבים(אל תביאי אותם לאירועים כאלו...לא ממליץ הרי לא תמיד אני יוכל לבוא לעזור או להיות לצידך במידה של צורך לא רוצה שתתמוטטתי פתאום בגלל דבר שכזה אז אין צורך בעקבים את נראת גם כך טוב גם בלי עקבים)
טוב לאחר יום ארוך ומלא אקשן חזרתי הביתה כאשר ההיתי בין האחרונים שמימשו את המפגש הזה עד הסוף...נהנתי מכל רגע הכרתי המון אנשים חדשים וחברים חדשים אשר זה השג גדול מאוד למי שהיה רק במפגש אחד
ולאחר עיקוב של הרכבת כ-50 דקות מסיבות מוזרות ומטעויות של נהג של שכחת מסלול הנסיעה...בסך הכל הגעתי באיחור של שעה חצי מהרצוי....

בכל מקרה היה מפגש בין הטובים המוזרים והמעניינים שהיו לי אי פעם ואני מחכה כבר עד למפגש הבא....ולכל אלו שרואים הודעות בלילה אז לילה טוב וכל מי שיראה אותם בבוקר אז בוקר טוב
on2.gif on2.gif on2.gif
kingblade
בדיוק הגעתי הביתה XDD

WELL, אני אתאר את המפגש בקצרה:

- 9:30 הגעה
- התחלת דיבורים עם אנשים
- 10:30 הגעה של קארין
- 10:40 הגעה אל הפארק
- 10:50 הגעה של אורגד
- 10:51 סיום חיבוק הגבריות ביני ואורגד
- 10:52 תחילת שלטון הגבר-ריינג'רס
- 11:20 סיום שלטון הגבר ריינג'רס
- 11:22 תחילת תכנון מחזה מאולתר על הפורום
- 11:33 סיום תכנון מחזה מאולתר על הפורום בהכרזה "בפעם אחרת!"
- 11:36 תחילת סשן "צילומים עם רועי" בכיכובו של רועי, האדם בעל 1000 הפרצופים.
- 12:10 נטישה שלי ושל קארין את המפגש
- 15:10 חזרה שלי ושל קארין אל המפגש (בעזריאלי)
- 15:40 הגעה של נועה אל המפגש בעזריאלי
- 15:41 נטישה שלי ושל קארין את המפגש (היא לטובת נסיעה ברכבת... שפוספה, ואני לטובת נסיעה לאוטאקו בנזאי... כי שאר המפגש הבריז)
- 16:27 אוטובוס לפנחס / אשכנזי
- 17:15 הגעה למתחם אוטאקו בנזאי דקה אחרי שההופעה התחילה בפועל.

ומפה כבר אין לי זמנים אז... פשוט נפגשתי עם חבר משם והלכתי אליו הביתה, ב11 בערך יצאתי מהבית שלו לקחת אוטובוס לעזריאלי ואז חזרה הביתה.
סך הכל, ממש נהנתי - חבל שלא יצא לי פשוט להיות איתכם יותר XD
פיצה
הייתי רוצה לאמר שהמפגש הזה יזכר בעיני לעד כאחד המפגשים היותר מוצלחים שיצא לי לחוות במשך כול התקופה של השנים האחרונות בהן אני משתדלת להגיע לכול מפגש.
מעולם לא זכרתי מפגש כול כך זורם ומהנה, כולם השתתפו בפעילויות ללא יוצא מהכלל ולשם שינוי נשארנו די הרבה עד לפירוק האחרון בגן המשולש בתשע וחצי בערב.

אתחיל מההתחלה כמובן. כשהתעוררתי בבוקר והיה לי ברור לחלוטין שהיום הזה הולך להיות יום מיוחד וכיפי במיוחד, אולי זה בגלל שהתעוררתי ובהיתי בשעון המעורר שלי ולאחר שש שניות הוא פתאום התחיל לצלצל, אולי זה בגלל שהכול כול כך הצליח לי והיה לי כיף בכול הדרך לתל אביב. בכול מקרה, הייתה לי תחושה טובה בלב שכמובן לא אכזבה.

פגשתי את כולם כדרך אגב בכניסה לעזריאלי והספקתי לקחת את שתי התמונות הראשונות שלי מהמפגש הזה
החלטנו לחכות טיפה לקארין ושות' ורצינו לחכות גם לנונה אבל אז גילינו שהיא מכתננת להגיע בשעה הרבה יותר מאוחרת, לאחר קצת עיקובים בסוף התאספנו כולנו יחדיו והתחלנו לצעוד כמיטב המסורת לכיוון הגן המשולש. בדרך השכלתי ללמוד מיעקוב שבתור חברת צוות מפגשים הייתי אמורה להתפקד בגן המשולש בשעה עשר בבוקר, כמובן שלא היה לי מושג על כך והאמת היא שזה די הסביר את חסרונם של שאר חברי לצוות במקום המפגש ליד פסל הטייס בבוקר XD

כשגענו לגן המשולש מיד אלון איתי ואני התכנסנו ליד עץ כדיי להתפאר ממנו ולבהות בו גם יום שלם לו זה היה תלוי בנו!!!!
לא... האמת היא שחשבנו איך לפצות על החסה ששכחתי להביא כדיי שנוכל להשתמש בה לאחת המשימות. נטשנו ללא היסוס את שאר בני החבורה והלכנו לחפש שיחים בתור כלי הפלסטיק האלה שידועים בשמם "עלי בייבי". הלכנו עד לסונול (תראו איזו הקרבה עצמית) וכמובן שלא מצאנו שם את עלי הבייבי המבוקשים. חזרנו חזרה עם תוכנית חלופית והחלטנו שאנחנו ממשיכים בפעילויות כרגיל.
הפעילות הראשונה הייתה לשתות מיץ פטל בשלמותו (XD) ללא תוספת מים. או בקיצור לשתות כוס שלמה של תרכיז פטל בלי מים. דוחה.
המשכנו במשימות נוספות........

אבל כמובן, המשימה האהובה על כולם הייתה בטח משימת ההקבורה שאני בטוחה שכולם זוכרים XDDD במיוחד האנשים הנקברים.
המשימה הייתה לערוך טקס קבורה רשמי למדריכים מצוות המפגשים שהתעללו במשתתפים של הפעילויות במשך כול אותו היום XD וזה בהחלט היה מהנה:

פגשתי שם את מיקי..... זאת אומרת.... מיקי..... ה-מיקי, כן. שהתגלה בתור אדם מתוקי וחמודי X3 היה ממש מלהיב לפגוש אותו בתור בנאדם והאמת היא שאני לא מעקלת את זה עד עצם הרגע הזה XD אני מקווה שיצא לו להגיב בנושא הזה והוא הבטיח שאולי הוא יחזור להגיב מידי פעם בפורום לול. לא נראה לי שיהיה לו זמן אבל אני אמשיך לקוות....
הכרתי מלא אנשים חדשים ויצא לי גם להשתתף בפעילויות וגם אשכרה להנות מכול ההוויה של המפגש, היה כיף לא נורמלי.

לאחר מכן החלטנו להתפצל. קבוצה אחת הלכה להתייבש שעה וחצי בעזריאלי לחכות לנונה והקבוצה השניה המשיכה ישר לקינג ג'ורג' לאכול בסאב-ווי.
אני הייתי מהקבוצה שהלכה לעזריאלי ובשלב זה לא לקחתי תמונות.... נראה לי.
לאחר שאספנו את נונה הלכנו לדיזינגוף סנטר ובדרך עזרנו לקנות אוכל בסאב-וואי והיה טעים ומשביע בטירוף XD אני כול כך הולכת לחזור לשם באופן קבוע!
ישבנו קצת בסנטר וקפצנו לCNV ואז חזרנו לסנטר ומשם נפרדתי מאופיר שליוותה אותי במשך רוב היום והלכתי ביחד עם "החבורה הרגילה" של האנשים שנשארים אחרונים והנספחים החביבים שהיה ממש ממש כיף להכיר.
התפצלנו משם.

אני מעלה עכשיו את כול התמונות לפייסבוק. עדכון נוסף יעשה בעוד כמה דקות XD
StickStock
במילה אחת, מיקי.

סתם, היה מפגש משעשע ביותר ואף מהנה.
אני גמור מעייפות אז אני אחפור כבר בהזדמנות (מחר אילת) אז תאלצו להתאזר בסבלנות D:
7 days!
3
פיצה
הנה כול התמונות
............
רגע
הפייסבוק לא נותן לי
אני אפתה אותו מחר XD
ScorpioNN
היה חביב.
killer777
ציטוט(ScorpioNN @ 11.04.2012, 22:41) *
היה חביב.

סחטיין על הפירוט
Marin Karin
ציטוט(kingblade @ 12.04.2012, 00:50) *
בדיוק הגעתי הביתה XDD

WELL, אני אתאר את המפגש בקצרה:

- 9:30 הגעה
- התחלת דיבורים עם אנשים
- 10:30 הגעה של קארין
- 10:40 הגעה אל הפארק
- 10:50 הגעה של אורגד
- 10:51 סיום חיבוק הגבריות ביני ואורגד
- 10:52 תחילת שלטון הגבר-ריינג'רס
- 11:20 סיום שלטון הגבר ריינג'רס
- 11:22 תחילת תכנון מחזה מאולתר על הפורום
- 11:33 סיום תכנון מחזה מאולתר על הפורום בהכרזה "בפעם אחרת!"
- 11:36 תחילת סשן "צילומים עם רועי" בכיכובו של רועי, האדם בעל 1000 הפרצופים.
- 12:10 נטישה שלי ושל קארין את המפגש
- 15:10 חזרה שלי ושל קארין אל המפגש (בעזריאלי)
- 15:40 הגעה של נועה אל המפגש בעזריאלי
- 15:41 נטישה שלי ושל קארין את המפגש (היא לטובת נסיעה ברכבת... שפוספה, ואני לטובת נסיעה לאוטאקו בנזאי... כי שאר המפגש הבריז)
- 16:27 אוטובוס לפנחס / אשכנזי
- 17:15 הגעה למתחם אוטאקו בנזאי דקה אחרי שההופעה התחילה בפועל.

ומפה כבר אין לי זמנים אז... פשוט נפגשתי עם חבר משם והלכתי אליו הביתה, ב11 בערך יצאתי מהבית שלו לקחת אוטובוס לעזריאלי ואז חזרה הביתה.
סך הכל, ממש נהנתי - חבל שלא יצא לי פשוט להיות איתכם יותר XD

מעניין בגלל מי :הא:
keo
הבנתי שפספסתי אחלה מפגש.. אני הייתי בהנגאובר באותו יום ולא הרגשתי טוב עד 17:00
אילו ידעתי שאנשים ישהרו עד השעה הזו הייתי קופץ להגיד שלום.
Loki'd
לצערי בסופו של דבר לא יצא לי להגיע ">~<
אבל זה נראה שהיה כיף, נשתדל לבוא למפגש הבאה smile.gif

ד"א אורגד הרגת אותי עם התמונה XD
פיצה
אוקי עכשיו הצלחתי XD
110 תמונות מהמפגש:
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3...0225&type=1
עתלף
דניאל!!! רק חביב זה מה שיש לך להגיד!!! אחרי 4 פצצות האטום וליזרים בכול מכום!!! ושעשו אליך 2 ארמות מבוגרים!!!זה כול מה שאתה אומרררררר!!*)!^!*&%@#@$&!

היה אדיר ומטורף!!!!! יותר מיתמיד כול הכבוד צוות מיפגשים!!! או מי שנישאר בחיים.

למיפגש הזה היגיאו אנשים בני 14 16 17 18 19 20 22 24 ו 25++++++ בקיצור מבוגרים XDDDDD
היוא יותר ארמות מבוגרים יותר מי כול דבר אחר! XD איזה כףsmile.gif

התמונה האגדית שכולם חיכו לה שוקו העמיץ מיכולם!!!

ספוילר:

האינו צריחים לתת לשוקו 2 בקבוקי בירה וחצי כדי להשקיב אותו על הדשה ולהיתעלל בו ככה.

אגב לקחנו שוטים של תרקיז של מיץ אנבים XDDDD

והאינו בצווב פאוור ריינג'רס הגברי ביותר בעולם!!!!
אנשים סימו את זה בזמן שאתם צופים בתמונות נוסטלגייה

ספוילר:

הצוובת החי מגניב שיש!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תמונות כללי
ספוילר:

לעדי יש רישייון נהיגה

קרבות! !Faith
הפאם הקרב שלי ושל שינובי ניגמר בתקו שינובי היתחזק מאוד מאז פאם שאברה.

ואחשב לקרב הגורלי והמסאיר ביותר אורגד הקטלני! נגד רועי הקוטל!

בקרב הגדול אורגד דיג'יגדל לאורגד מילחמתי שחור ונשף להבות וסרף את כול גן המשולש אבל רועי אמד באומץ לב מול האש ולא ניסרפה לו אפילו שערה אחת! אורגד צחק בקול גדול ואמר הנהמה אנקית
"זה כול מה שאתה יכול!"
ורועי אנה בפשות "לא" ואז רועי עשה כמהמהה והכמהמהה פוצץ הכול!!!! ואורגד אף וכולם עפו והכוכב היתפרק ואז כולם נפלו חזרה למשולש אורגד כם מייד על רגלב וצחק צחוק מרושה "אאהה אאהה חקה תיראה את זה!" ואז אורגד עשה סופר נובה כמו ספירות והבי לכדור הארץ מטאור ענק!!! רועי שראה שהולך ליפול עלב מארחת שמש ושלף מהכיס הקטן שלו נשק Portal והוא ירה ירייה גדולה אחת לירח ואת השנייה על השריר ביד אחת של שינובי ורועי קפת לו על היד והגיעה לירח ומייד ירה ירייה נוספת כדי ליסגור את השאר ואורגד נישאר לבד עם המטאור ורועי צפה בחחל בביטחה וראה איך שהעולם מושמד.
אחרי שהעולם אושמד רועי ירה ירייה לכדור הרץ והגיעה ישירות למשולש ואז אורגד נתן לרועי מכה קטלנית עם 5 עלי דשה!!!!!! שזה מסוקן מעוד!!
ואז פיתאום אורגד כיביל קאב חזק בחזה הוא ניחנק ושאל "מה זה?! איזה מין כוח על זה!!"
ואז רועי הוצי מכיסו מחברת שחורה ואז הוא פנה לכיוונו של אורגד בפנים קודרות ועם חייוך אפל "אורגד אני החנתי שיאורי ביית!"
ואורגד ניחנק ונפל על בירכב וגנח"ואיך זה קשור עלי!!"
רועי חייך חייוך אודיותר גדול והמשיך את האזבר "השיאורי ביית שלי היוא אליך אורגד! ואני עשיתי אותם היום מוכדם בבוקר! האיתי צריך לחשב כמה דברים בפיזיקה ושילבתים אותם איתחה!"
ואורגד נפל ומת!
ויש לי פו הוככה שכול זה קרה פו בסרט הזה! רועי נגד אורגד

תמונת ניצחון!
ספוילר:
Chronos
טוב אז הגיע הזמן לסיכום שלי שמגיע קצת מאוחר מאחר ורק עכשיו חזרתי הביתה(כן אני ממש לא צוחק).

אז נתחיל.
הגעתי ביחד עם אחותי(שדניאל בטוח שהיא השטן בהתגלמותו) בעשר לפסל הטייס שם פגשתי ברועי, מיתר ושאר הילדודס, שהסברתי להם שנונה תגיע רק בשלוש מה לעשות ויצאנו לגן.
עם ההגעה לגן התחילו החרטות עם טירוף השוקולד חמץ, עוגיות הכשרות שלי ותפוצ'יפס של רק לבלוס.
שברתי לא מעט עצמות, בעיקר לרועי ואורגד שניסו לנקום אבל כנראה שרק רועי באמת הצליח.
הפעילויות היו כיפיות ביותר ולאחר שסיימנו שם וקברנו את יעקב ושוקו שלדעתי יותר אכזרי ממה שעשיתם לו פשוט אין XDD
התפזרנו כשאני, מיתר, אופיר, ניב וולאד נשארנו לחכות לנועה.
באותו הזמן רועי וקארין היו אמורים לחזור והחלטנו לעשות התערבות מי יחזור קודם אבל לפני סיום המשפט, רועי וקארין כבר הגיעו חח.
כמה דקות מאוחר יותר, בדקנו איפה נועה.
שברוב חוצפתה טירללה אותי כהוגן כשלפני שניה היא אמרה שהגיעה לעזריאלי ולפתע ייקח לה עוד שעה.
אבל הנקמה לא איחרה להגיע מאחורי העמוד.
כשבאנו לצאת לעזריאלי, רועי וקארין שוב נטשו.
אחרי זה התחלנו במסע לעזריאלי, כשהבנו שכשיש איתכם את מיתר ואופיר זה לא עניין של מה בכך(קיבינימאט תלמדי, לא באים לדברים כאלה על עקבים...XDD)
הם טחנו בסאבווי כשאני ונועה עוד שנייה דוקרים אותם מהריח ולבסוף גם אנחנו השגנו אוכל אחרי מסע לחיפוש המגה.
אחרי הטחינה התאחדתי עם אחותי ויתר החבורה, קניתי ארבע מנגות ועוד אחת שאחותי קנתה קודם לכן מסתבר, נפרדנו מנועה, אחותה ואופיר ויצאנו בחזרה למשולש.
שם התאכזרתי לאנשים עם האור וזה היה כיף.
מסתבר שאני ואחותי ילידים של איזור 51, יאי מי.
לבסוף אחרי הרבה טרולינג התפזרנו לרכבות/אוטובוסים בסביבות 9.
הלכתי עם מיתר, ניב ואחותי לרכבת אבל שם ממש אבל ממש לא נגמר לי היום.

הסיוט רק התחיל כשנהייתי מרקו.
עלינו על רכבת שהגיעה רק ב10!
והייתה אמורה כביכול לעצור ברחובות אבל מסיבה כלשהי למרות שלאורך כל הדרך הקרוז אמר שתעצור, היא לא עצרה והמשיכה ישר לאשדוד שם נתקענו.
במזל מוחלט בני דודים שלי היו באיזור וביליתי את הלילה בקריית גת.
ב10 בבוקר לקחנו אוטובוס חזרה שסוף סוף הביא אותנו הביתה.
אז אחרי לא מעט כסף מבוזבז על נסיעות(מעל מאה שקל), הרבה מאוד עצבים שירדו ממני, סוף סוף הגיע הביתה.
אז בברכת שתישרף רכבת ישראל.
אני אומר שמלבד חווית המרקו שהייתה לי במפגש עצמו מאוד נהניתי.
היה כיף לראות את כולם ונתראה פעם הבאה.

נ.ב

נועה, ברור לך שהמישהו שהיה נראה לו מאחורה שאחותך ואת התמזמזתם הייתי אני? XDD
מה לעשות זה נראה ככה!!
פיצה
הרכבת שלי דווקא הגיע בזמן, אבל הרכבת שלפניה איחרה!

ככה שבמקום רכבת מהירה של שעה וחצי עד לנהריה זאת הייתה רכבת מאספת, עם קומה אחת, איטית. שמספר אנשים שמספיק כדיי לאחלס 3 רכבות נכנס לתוכה. אני עמדתי במשך שעה ורבע על הרגליים ולא כולתי לזוז בגלל שהיה כול כך עמוס. אפשר לראות תמונות שלקחתי באלבום בפייסבוק... נראה לי שהוא ציבורי :ם
זה היה נורא, כמו שמראים במנגות היפניות על הרכבות בטוקיו.
BlackJack
ציטוט(N♦M @ 12.04.2012, 01:13) *
פגשתי שם את מיקי.... שהתגלה בתור אדם מתוקי וחמודי X3 ... אני מקווה שיצא לו להגיב בנושא הזה והוא הבטיח שאולי הוא יחזור להגיב מידי פעם בפורום לול. לא נראה לי שיהיה לו זמן אבל אני אמשיך לקוות....

ohmy.gif מה חשבת עליי קודם? שאני רשע?
ובטח שאני יכול להגיב, אני עסוק אבל להגיב תגובה זה בקטנה (תמיד אמרתי את זה בתור משגיח ואני עומד מאחורי זה tongue.gif )

לא באמת הייתי במפגש יותר מדי. אבל אם כבר התחלתי תגובה אני אסכם.
באתי, ראיתי מלא אנשים שאני לא מכיר ופשוט עמדתי וחכתי לראות אולי מישהו מוכר יופיע. פתאום! אי שם, באופק, ראיתי מעגל אנשים שלא הייתי בטוח שאני מכיר, כי מאז המפגש האחרון שהייתי בו יש לי כבר משקפיים שלא היו עליי ולא ראיתי ממש טוב, וגם כי כבר עבר זמן.
אבל אז ראיתי שאחד מהם אלון, שזה היה סגירת מעגל מטורפת, שיחקתי איתו כדורגל כי הקדמתי פעם למפגש לפני כמה שנים והוא היה שם מראש בודד מחכה לשאר צוות מפגשים. ואיתו היו אנשים מפורומים שמוכרים לי ואנשים שהשגחתי/פיקחתי עליהם וזה היה די מגניב לפגוש אנשים שהייתי שם כשהם עלו להשגחה ועכשיו הם פקחים או כבר אפילו הספיקו לפרוש. ובכללי זה היה נחמד לראות שעוד כמה זוכרים אותי ומעריכים אותי, זה תמיד נחמד happy.gif
ואז הלכתי.
killer777
ציטוט(עתלף @ 12.04.2012, 09:11) *
דניאל!!! רק חביב זה מה שיש לך להגיד!!! אחרי 4 פצצות האטום וליזרים בכול מכום!!! ושעשו אליך 2 ארמות מבוגרים!!!זה כול מה שאתה אומרררררר!!*)!^!*&%@#@$&!

למיפגש הזה היגיאו אנשים בני 14 16 17 18 19 20 22 24 ו 25++++++ בקיצור מבוגרים XDDDDD

ספוילר:

האינו צריחים לתת לשוקו 2 בקבוקי בירה וחצי כדי להשקיב אותו על הדשה ולהיתעלל בו ככה.

ספוילר:

תמונות כללי
ספוילר:

לעדי יש רישייון נהיגה

קרבות! !Faith

בקרב הגדול אורגד דיג'יגדל לאורגד מילחמתי שחור ונשף להבות וסרף את כול גן המשולש אבל רועי אמד באומץ לב מול האש ולא ניסרפה לו אפילו שערה אחת! אורגד צחק בקול גדול ואמר הנהמה אנקית
"זה כול מה שאתה יכול!"
ורועי אנה בפשות "לא" ואז רועי עשה כמהמהה והכמהמהה פוצץ הכול!!!! ואורגד אף וכולם עפו והכוכב היתפרק ואז כולם נפלו חזרה למשולש אורגד כם מייד על רגלב וצחק צחוק מרושה "אאהה אאהה חקה תיראה את זה!" ואז אורגד עשה סופר נובה כמו ספירות והבי לכדור הארץ מטאור ענק!!! רועי שראה שהולך ליפול עלב מארחת שמש ושלף מהכיס הקטן שלו נשק Portal והוא ירה ירייה גדולה אחת לירח ואת השנייה על השריר ביד אחת של שינובי ורועי קפת לו על היד והגיעה לירח ומייד ירה ירייה נוספת כדי ליסגור את השאר ואורגד נישאר לבד עם המטאור ורועי צפה בחחל בביטחה וראה איך שהעולם מושמד.
אחרי שהעולם אושמד רועי ירה ירייה לכדור הרץ והגיעה ישירות למשולש ואז אורגד נתן לרועי מכה קטלנית עם 5 עלי דשה!!!!!! שזה מסוקן מעוד!!
ואז פיתאום אורגד כיביל קאב חזק בחזה הוא ניחנק ושאל "מה זה?! איזה מין כוח על זה!!"
ואז רועי הוצי מכיסו מחברת שחורה ואז הוא פנה לכיוונו של אורגד בפנים קודרות ועם חייוך אפל "אורגד אני החנתי שיאורי ביית!"
רועי חייך חייוך אודיותר גדול והמשיך את האזבר "השיאורי ביית שלי היוא אליך אורגד! ואני עשיתי אותם היום מוכדם בבוקר! האיתי צריך לחשב כמה דברים בפיזיקה ושילבתים אותם איתחה!"
ואורגד נפל ומת!

תמונת ניצחון!
ספוילר:

זה רק אני או שזה שחוטף מכות בסרטון הבא:
http://www.youtube.com/watch?v=dsYgqKJr4mE
זה ב-ט-ו-ח אורגד?
Doctor Shinobi
ציטוט(killer777 @ 12.04.2012, 14:34) *

ספוילר:

ספוילר:

תמונות כללי
ספוילר:

לעדי יש רישייון נהיגה

קרבות! !Faith

"זה כול מה שאתה יכול!"
ואורגד נפל ומת!

תמונת ניצחון!
ספוילר:

זה ב-ט-ו-ח אורגד?

kingblade
שוב, למה אתם לא פותחים את האלבום לכולם? XD
פיצה
ציטוט(BlackJack @ 12.04.2012, 14:11) *
ציטוט(N♦M @ 12.04.2012, 01:13) *
פגשתי שם את מיקי.... שהתגלה בתור אדם מתוקי וחמודי X3 ... אני מקווה שיצא לו להגיב בנושא הזה והוא הבטיח שאולי הוא יחזור להגיב מידי פעם בפורום לול. לא נראה לי שיהיה לו זמן אבל אני אמשיך לקוות....

ohmy.gif מה חשבת עליי קודם? שאני רשע?
ובטח שאני יכול להגיב, אני עסוק אבל להגיב תגובה זה בקטנה (תמיד אמרתי את זה בתור משגיח ואני עומד מאחורי זה tongue.gif )

לא באמת הייתי במפגש יותר מדי. אבל אם כבר התחלתי תגובה אני אסכם.
באתי, ראיתי מלא אנשים שאני לא מכיר ופשוט עמדתי וחכתי לראות אולי מישהו מוכר יופיע. פתאום! אי שם, באופק, ראיתי מעגל אנשים שלא הייתי בטוח שאני מכיר, כי מאז המפגש האחרון שהייתי בו יש לי כבר משקפיים שלא היו עליי ולא ראיתי ממש טוב, וגם כי כבר עבר זמן.
אבל אז ראיתי שאחד מהם אלון, שזה היה סגירת מעגל מטורפת, שיחקתי איתו כדורגל כי הקדמתי פעם למפגש לפני כמה שנים והוא היה שם מראש בודד מחכה לשאר צוות מפגשים. ואיתו היו אנשים מפורומים שמוכרים לי ואנשים שהשגחתי/פיקחתי עליהם וזה היה די מגניב לפגוש אנשים שהייתי שם כשהם עלו להשגחה ועכשיו הם פקחים או כבר אפילו הספיקו לפרוש. ובכללי זה היה נחמד לראות שעוד כמה זוכרים אותי ומעריכים אותי, זה תמיד נחמד happy.gif
ואז הלכתי.

האמת היא שחשבתי אותו דבר גם מקודם חיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחיחי
אבל היה חשוב לציין את זה בכול מקרה. mellow.gif
killer777
אני לא יכול לראות את התמונות כי אין לי פייסבוק.
~_~
Chronos
אז תפתח בשבילנו נבלה...
זה כמו שאמרתי לרועי, עכשיו יש לו חברה, אין לו שום תירוץ יותר XDD
kingblade
ציטוט(Chronos @ 12.04.2012, 16:47) *
אז תפתח בשבילנו נבלה...

ואני אשאל שוב, למה אני צריך פייסבוק כשיש לי חברה?
Marin Karin
ציטוט(Chronos @ 12.04.2012, 16:47) *
אז תפתח בשבילנו נבלה...

לול, איך אני קשורה לזה? XD
עתלף
ציטוט(killer777 @ 12.04.2012, 14:34) *

ספוילר:

ספוילר:

תמונות כללי
ספוילר:

לעדי יש רישייון נהיגה

קרבות! !Faith

"זה כול מה שאתה יכול!"
ואורגד נפל ומת!

תמונת ניצחון!
ספוילר:

זה ב-ט-ו-ח אורגד?

בטוח שכן!! איזה סרט אדיר!!!!!!!!!!!!!! זה בול מה שקרה!!!!!
Chronos
אני אשתוק ואתן לזמן לעשות את שלו P:

ולול, עד כמה נראה לכם שאורגד נפטר הפעם?
עתלף
ציטוט(Chronos @ 12.04.2012, 17:06) *
אני אשתוק ואתן לזמן לעשות את שלו P:

ולול, עד כמה נראה לכם שאורגד נפטר הפעם?

ברמה שאפילו הדרקון של שיבעת כדורי הדרגון בול לא יוכל להחיות.
Chronos
כן אכן, ההגזמות שלי ושלך לא בדיוק עזרו XDDD

וכן הסרטון הזה דיי מתאר את מה שהוא עבר במפגש חחח
Marin Karin
^ לול, טוב שלא רצחתם את הבנאדם! XDDDDDDDDDDD
Doctor Shinobi
באמת תפוסים לי כל השרירים היום, בעיקר בידיים
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.