עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Medaka Box
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אנימה כללי
עמודים: 1, 2
Ame

שם: מדאקה בוקס / Medaka Box
סוג: TV
דמוגרפיה: שונן
ז'אנרים: בית ספר, קומדיה, אקשן, דרמה, אצ'י
מס' פרקים: ?
תקופת שידור: 5 לאפריל 2012 - ?
סטודיו: Gainax

תקציר

קורוקאמי מדאקה היא תלמידה יוצאת מן הכלל בשנת הראשונה באקדמיית האנוקיווה אשר נבחרה ליושבת ראש מועצת התלמידים עם ניצחון מוחץ של 98% מהקולות. מדאקה היא חכמה, חזקה ועשירה באופן לא רגיל וכל מה שהיא רוצה לעשות הוא לעזור לאנשים שצריכים זאת, על מנת ליישם זאת היא מציגה את קופסאת ההצעות, שם כל התלמידים יוכלו לכתוב ולתקשר עם מדאקה כאשר יצטרכו עזרה בכל דבר. מאוחר יותר קופסא זאת נקראה, קופסאת מדאקה.

דמויות

Kurokami Medaka

Hitoyoshi Zenkichi

Hansode Shiranui

דעת אישית

מדאקה בוקס 3> מנגה ממש מעולה שאני מאוד ממליץ לקרוא אותו במידה ואהבתם את הפרק הראשון של האנימה. סדרה שבהחלט מגיע לה אנימה ועכשיו שהיא קיבלה אחת אני מאוד מרוצה. הפרק הראשון מבחינת עלילה והשוואה למנגה עבר בצורה ממש טובה, לא הורידו שום דבר ולא הוסיפו שום דבר מיותר, למעט האצ'י המיותר שהיה שם מעבר למה שהמנגה הציגה, אבל טוב זה גאינקס, כבר הזהירו אותי לפני. שיר הפתיחה והסיום הם מסוג שאני ממש לא מתחבר אליהם אבל אני מאמין שאתחבר לשיר הפתיחה עם הזמן, עם השיר הסיום אני בספק. הסאונדטרק היה נחמד ביותר. המדבבים עשו עבודה אדירה, הקול של מדאקה רחוק ממני שרציתי שיהיה אבל בתור פיצוי זנקיצ'י, שירנוי ועוד כמה דמויות אחרות קיבלו מדבבים שמתאמים להם בול, אז כבר לא כל כך משנה לי. עכשיו כל מה שנותר לי לעשות הוא לחכות ולראות איך יבצעו את הפרקים היותר דרמטים ובעלי האקשן הרב (:
Yammi Reckorrd-San

אחלה סיקור סבי
אבל, אני לא מסכים שהקול של מאדאקה לא טוב. כן בהתחלה שקראתי שטסוסאקי אקי תדבב את מאדאקה היייתי ב"איכ לא. היא ממש לא מתאימה לה" אבל אחרי שראיתי את הטריילרים?
היא עושה עבודה מדהימה. ברצינות, הקול שלה ממש מתאים למאדאקה (לא כמו שהיה בוומיק אבל עדיין מעולה). הקול של זנקיצ'י ואקונה מושלם

תכף אצפה בפרק
Ame
אני לא אומר שהקול של מדאקה גרוע, פשוט אני חושב שיכל להיות בחירה טובה יותר ממנה.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Ame @ 05.04.2012, 10:34) *
אני לא אומר שהקול של מדאקה גרוע, פשוט אני חושב שיכל להיות בחירה טובה יותר ממנה.

האמת? אני לא ממש מצליח לחשוב על מדבבת אחרת יותר מתאימה. יש טויונקויצ'י מגומי. שאם היא עושה את הקול של רבי מבלאק לאגון על מאדאקה- זה מושלם.
טוב ברור שיש מדבבות שיכולות להגיע לקול יותר טוב ממה שאקי עשתה, אבל לא שמעתי כאלה, ככה שאני לא יכול לשפוט
Painkiller
לשירהנואי הזאתי יש תפקיד מעבר ל"הלולי של הסדרה"?
Ame
ציטוט(Painkiller @ 05.04.2012, 14:00) *
לשירהנואי הזאתי יש תפקיד מעבר ל"הלולי של הסדרה"?

NO LOLI HERE
הלולי של הסדרה תבוא בהמשך, במידה ואם הסדרה תהיה יותר מ-25 פרקים D:
בהתחלה יש לה תפקיד קטן כמו להציק או לעזור מדי פעם או סתם לאכול, מאוחר יותר בערך מפרק 12-14 שכבר יותר פרטים נדע עליה היא תהיה בתפקיד מרכזי.
Painkiller
אתה אומר שיש מישהי שיותר לולי ממנה?! O.ם
כמה פדופיל המנגקה הזה?
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Painkiller @ 05.04.2012, 11:12) *
אתה אומר שיש מישהי שיותר לולי ממנה?! O.ם
כמה פדופיל המנגקה הזה?

כן אבל הן הופיעו בסביבות פרק 100 במנגה, ככה שיש עוד זמן עד אז.
TrafalGuy
יכלו לבחור את הקול של מאדאקה בצורה יותר טובה, לא שהקול הזה גרוע, אבל היו יכולים לעשות יותר טוב.
וסוף סוף אנימה biggrin.gif
Lambdadelta
סיקור מעולה like.png
אני חושב לקרוא את המנגה מתישהו ואולי ננסה גם את האנימה...

ציטוט(Painkiller @ 05.04.2012, 14:12) *
כמה פדופיל המנגקה הזה?

אני מניח שלא צפית בבאקמונוגאטארי?
Yammi Reckorrd-San

ARARAGIIIIIIIII

שבאופן מקרי (או שלא?), לשיראנואי והאצ'יקיוג'י יש אותה מדבבת
Kuzuri
הממ שונא אנימות "שונאן" כאלו...
לא מתכנן לראות...אחלה סיקור אבל סבי (:
Ame
ציטוט(Onime no Kyō @ 05.04.2012, 19:10) *

כרגיל אתה שונא משהו לפני שאתה מתחיל, עשית אותו דבר עם באלזבאב ודיג'ימון סייברס ובסוף אהבת אותם, קודם תראה 2-3 פרקים אחרי זה תגיד שאתה שונא ם:
Nagareboshi
פרק הראשון היה טוב חבל רק שהכרתי בע"פ את מה שקרה שם לפי המנגה אז לא היה מהנה באותה מידה.
Kuzuri
ציטוט(Ame @ 05.04.2012, 19:42) *

כרגיל אתה שונא משהו לפני שאתה מתחיל, עשית אותו דבר עם באלזבאב ודיג'ימון סייברס ובסוף אהבת אותם, קודם תראה 2-3 פרקים אחרי זה תגיד שאתה שונא ם:

לא שנאתי באזלבאב אף פעם, ודיג'ימון סייברס ראיתי רק בגלל שדיימון הופיע בסוף של דיג'יקרוס ועניין אותי לדעת איזה מין דיג'ימון התפתח לצורה הזאתי.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Onime no Kyō @ 05.04.2012, 19:32) *

לא שנאתי באזלבאב אף פעם, ודיג'ימון סייברס ראיתי רק בגלל שדיימון הופיע בסוף של דיג'יקרוס ועניין אותי לדעת איזה מין דיג'ימון התפתח לצורה הזאתי.

עדיין יוסף, יש לך נטייה למחוק סדרות עוד לפניי שצפית בהן בכלל
Kuzuri
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 05.04.2012, 22:01) *

זה לא שאני מוחק אני פשוט לא אוהב תז'אנר הזה של בית ספר וסלייס אוף לייף...ועוד קוראים לזה שונאן...הספיק לי מהארוהי.
אחת הסיבות למה אני לא סובל באקומן זה בגלל זה.
Painkiller
מבחינתך שונן זה אומר רק לצאת למסעות ולהילחם במפלצות? O.O
שונן זה לא ז'אנר אלא דמוגרפיה, אם סדרה היא שונן זה אומר שהיא מיועדת לנערים, סדרות לנערים יכולות גם להרחש בביה"ס אתה יודע.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Painkiller @ 05.04.2012, 20:37) *
מבחינתך שונן זה אומר רק לצאת למסעות ולהילחם במפלצות? O.O
שונן זה לא ז'אנר אלא דמוגרפיה, אם סדרה היא שונן זה אומר שהיא מיועדת לנערים, סדרות לנערים יכולות גם להרחש בביה"ס אתה יודע.

כן
מבחינת יוסף, שונן= קרבות
Ame
ציטוט(Onime no Kyō @ 05.04.2012, 22:23) *

זה לא שאני מוחק אני פשוט לא אוהב תז'אנר הזה של בית ספר וסלייס אוף לייף...ועוד קוראים לזה שונאן...הספיק לי מהארוהי.

אבל שים לב שלא שמתי בכלל סלייס אוף לייף בז'אנרים כי יש פה על טבעי, והחל בערך מפרק 7-8 יתחילו קרבות בלי הפסקה כמו השוננים שאתה אוהב...
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Ame @ 06.04.2012, 07:44) *
ציטוט(Onime no Kyō @ 05.04.2012, 22:23) *

אבל שים לב שלא שמתי בכלל סלייס אוף לייף בז'אנרים כי יש פה על טבעי, והחל בערך מפרק 7-8 יתחילו קרבות בלי הפסקה כמו השוננים שאתה אוהב...

למרות שזה לא בדיוק נכון סבי
רוב הקרבות במאדאקה בוקס הם לא באמת קרבות, הם פשוט משחקים אדירים (כמו ביוגיאו 0 וקאיג'י)
kami sama
כשראיתי את האנימה בקטלוג חשבתי נו.. סתם עוד אנימת אצ'י חסרת עלילה אבל בגלל התגובות פה אני אתן לה צ'אנס חוץ מזה שאמרתם שזה מאותו יוצר של באקמונוגאטארי שמאוד נהנתי מהסדרה הזאת אז אני אפילו מפתח ציפיות
ToastRider
ראיתי את הפרק הראשון ואני לא מוצא משהו ממש מעניין פה. medaka נראת קצת חסרת רגשות האמת . אני לא רואה לאיפה העלילה יכולה להתפח, האנימה הזאת נראת לי כמו אחת שפשוט כל פרק/שתיים/שלוש יתעסקו "בבעיה" כביכול ששמו לה בקופסא , אבל אני ימשיך לראות לבנתיים נראה מה הולך =]
Ame
ציטוט(ToastRider @ 07.04.2012, 20:59) *
ראיתי את הפרק הראשון ואני לא מוצא משהו ממש מעניין פה. medaka נראת קצת חסרת רגשות האמת . אני לא רואה לאיפה העלילה יכולה להתפח, האנימה הזאת נראת לי כמו אחת שפשוט כל פרק/שתיים/שלוש יתעסקו "בבעיה" כביכול ששמו לה בקופסא , אבל אני ימשיך לראות לבנתיים נראה מה הולך =]

בהתחלה כן, זה ככה, ככה בעצם בונים סיפור רגיל, בהמשך זה הולך לכיוונים שאני אפילו לא דיימנתי, ממליץ לך לראות לפחות 12 פרקים בערך לפני שאתה פורש.
Bakeneko
הפרק הראשון היה חמוד. נמשיך.
BanDitsRulls
ראיתי את הפרק הראשון... נמשיך בנתיים XD
Oga Tatsumi
http://myanimelist.net/character/60241/Moji
הוא דומה מאוד לקאמינה מTTGL למי שמכיר, וגם אותו המדובב.. אני ישר שמתי לב לזה
ובקשר לסדרה, בינתיים היא נראת לי קצת מוזרה אבל אני מניח שאם עשו לזה אנימה אז יש לה עתיד.
Todokanai Sakebi
אז... הפרק הראשון לא הלהיב. אני חושב שמדיבורים על זה, ציפיתי לקצת יותר.
מקריאה כאן אני מבין שזה הולך למקומות מפתיעים, אז אני אמשיך... בציפייה. אם זה ימשיך באותו האופן, אני כבר יכול לצפות לציון של הסדרה הזו מראש.

עיצוב הדמויות ממש מרגיז. האצ'י הקל מרגיז אותי גם כן. היה רגע באנימציה שחשבתי "גאינאקס", ואז גיליתי שזה באמת הם. חח (העיניים שלה)
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Todokanai Sakebi @ 08.04.2012, 16:31) *
מקריאה כאן אני מבין שזה הולך למקומות מפתיעים, אז אני אמשיך... בציפייה. אם זה ימשיך באותו האופן, אני כבר יכול לצפות לציון של הסדרה הזו מראש.

עיצוב הדמויות ממש מרגיז. האצ'י הקל מרגיז אותי גם כן. היה רגע באנימציה שחשבתי "גאינאקס", ואז גיליתי שזה באמת הם. חח (העיניים שלה)

עיצוב הדמיות מרגיז? HELL NO
העיצוב דמיות מעולה
Todokanai Sakebi
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 08.04.2012, 19:32) *

העיצוב דמיות מעולה

אנחנו לא מסכימים זה עם זה היום, אה? tongue.gif
תוסיף שם את המילה "לדעתי".
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Todokanai Sakebi @ 08.04.2012, 16:37) *

העיצוב דמיות מעולה

זה מובן מאליו שזה לדעתי, לא?
מיותר להגיד את זה
Todokanai Sakebi
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 08.04.2012, 19:39) *
ציטוט(Todokanai Sakebi @ 08.04.2012, 16:37) *

העיצוב דמיות מעולה

זה מובן מאליו שזה לדעתי, לא?
מיותר להגיד את זה

התכוונתי במה שאני אמרתי ^^' זה באמת היה נשמע כאילו התכוונתי למה שאתה אמרת.
Bluexx
הייתי בfrenzy של פרקים ראשונים ואני חושב שראיתי או ניסיתי לראות כל דבר שיצא העונה הזאת.
עכשיו אני לא אגיד שזה היה הכי גרוע אבל זה באמת מוביל ואם לא היו טוענים בפני שזה אמור להיות מעניין בהמשך הייתי מכריז על זה כ"בלתי ראוי לצפיית אדם".

הפרק הראשון היה גרוע בצורה קיצונית, רציתי להרוג את מדקה והחבר שלה הוא פשוט קלישאה מהלכת, כל דבר אחר שקרה בפרק הזה... אין לי שום מילה אחרת חוץ מ"גרוע" לתאר אותו.

This better be worth it in the near future
Yammi Reckorrd-San

יצא פרק 2
היה פרק נחמד

אבל... אני מאוד מקווה שזה לא נכון...
במאל רשום שהאנימה של מאדאקה תהיה רק 12 פרקים [FAPA]
הם אפילו לא יגיעו לתחילת העלילה של המנגה... לא נראה את מאגורו וקוג'ירה בכלל....
אז בסופו של דבר, לא הולך לצאת כלום מהאנימה
אנשים- תעברו למנגה ומייד
Todokanai Sakebi
קראו לה אריאקה... זה הזכיר לי כל-כך את ריוסיי נו קיזונה sad.gif (ועכשיו אני שם לב שאף אחד לא הגיב בנושא ההוא!!) / בא לי שוב.
קחו, תראו, זה טוב. (ממש קשה למצוא את השיר הזה באינטרנט, וזה עוד מתורגם לעברית... לול. איזה פרסום לדברים לא קשורים אני עושה...)

בכל מקרה, הפרק היה בסדר. שוב, לא מלהיב אותי כל-כך. מקווה שזה יגיע לפואנטה קצת יותר טובה כבר.
מה שכן, פתאום שמתי לב לקטע קטן (ממש לפני סיום קליפ הפתיחה) שנראה לי מעניין... האמ?
Painkiller
אני קצת מאוכזב מהאנימה בינתיים, העלילה לא באמת מתגבשת לפואנטה אמיתית ואין ממש התקדמות עלילתית מעניינת, מה גם שהאצ'י הלא קשור ממש מעצבן (הוא אפילו לא נעשה בצורה טובה). אבל שיהיה, אני שומע מאנשים ביקורות יותר מדי טובות על המנגה בשביל לזרוק.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Painkiller @ 12.04.2012, 14:15) *
אני קצת מאוכזב מהאנימה בינתיים, העלילה לא באמת מתגבשת לפואנטה אמיתית ואין ממש התקדמות עלילתית מעניינת, מה גם שהאצ'י הלא קשור ממש מעצבן (הוא אפילו לא נעשה בצורה טובה). אבל שיהיה, אני שומע מאנשים ביקורות יותר מדי טובות על המנגה בשביל לזרוק.

אם האנימה באמת תהיה רק 12 פרקים כמו שרשום במאל, אז כן, האנימה לא תהיה שווה צפייה.
היא פשוט תהיה סקול לייף אצ'י חסר מטרה
אפשר להגיד שרק שזה יגיע לארק של מאגורו וקוג'ירה, זה יתחיל להיות באמת טוב. בשביל זה האנימה צריכה להיות לפחות 24 פרקים. עם 12 פרקים אין סיכוי.
ואם האנימה תסתיים בסוף הארק של המינוסים? זה יהיה בכלל נפלא. אבל שוב, עם 12 פרקים לא באמת ייצא מזה משהו
Gondhi
אז עוברים למנגה D:~
Ame
רגע זה עוד לא בטוח, באתר הרשמי כתבו פרטים בפרופילים של הדמויות, פרטים שאמורים להופיע רק אחרי 12 פרקים, ובכלל יש שמועה שיהיה לסדרה 45 פרקים...
בכל מקרה חכו ותראו, מקסימום אם בסוף זה נכון, תפרשו מהאנימה ותעברו למנגה, או שתמשיכו עד הסוף כי כמה פרקים אחרונים באנימה שיהיו עם אנזן יהיו מעניינים.

פרק 2 היה נחמד, קצת מיהרו שם הם הכניסו 2 פרקים, פרק הבא יהיה מעניין עם אקונה D:
Yammi Reckorrd-San

פרק 3 היה נחמד, לא יותר מזה. אם האנימה תהיה רק 12 פרקים זה יהיה פשוט rage.png
אני רוצה מאגורו, קוג'ירה וקומאגאווה >:
Painkiller
עוד פרק עם התקדמות עלילתית מינימלית, אני מעביר את זה ל-ON HOLD בינתיים, תודיעו לי מתי זה מתחיל להיות מעניין~
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Painkiller @ 19.04.2012, 12:10) *
עוד פרק עם התקדמות עלילתית מינימלית, אני מעביר את זה ל-ON HOLD בינתיים, תודיעו לי מתי זה מתחיל להיות מעניין~

אם לא הייתי קורא של המאנגה, גם הייתי פורש מזה. נודיע לך שזה יהיה מעניין

מונאקאטה ומאגורו מופיעים בפרק 33 (במנגה), משם זה יתחיל להיות אדיר. בהנחה שהאנימה תגיע לשם
Ame
אוף למה זה עדיין כתוב 12 פרקים >:
גאינקס לא הכריזו על כלום :ארג:

פרק נחמד, כמו שציפתי, זה הפריע לי במנגה וזה פי עשר יותר מפריע לי באנימה, השיער של אקונה מאחורי העיניים וזה פשוט מציק לראות את זה XD
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Ame @ 19.04.2012, 13:23) *
אוף למה זה עדיין כתוב 12 פרקים >:
גאינקס לא הכריזו על כלום :ארג:

פרק נחמד, כמו שציפתי, זה הפריע לי במנגה וזה פי עשר יותר מפריע לי באנימה, השיער של אקונה מאחורי העיניים וזה פשוט מציק לראות את זה XD

במנגה זה בסדר כי אין לזה צבע
אבל באנימה? זה די מציק XD
Todokanai Sakebi
עיצוב הדמויות עדיין מרגיז אותי.
והעיניים של אקונה מעל השיער ממש ממממש מציק. למרות שזה קיים באנימה, פה זה בולט ומציק ממש.
Gondhi
פרק 4 :
http://www.animetake.com/medaka-box-episode-4/
Yammi Reckorrd-San

פרק... נחמד

אבל ממש כואב לי על האנימה שתהיה רק 12 פרקים. FUCK GAINAX

קיקיג'ימה מופיעה פרק הבא.
Ame
טוב אז מיכוון שהורכז 12 פרקים כולם מוזמנים לעבור למנגה, רק 3-4 הפרקים האחרונים יהיו מעניינים עד אז הכל לא כזה מלהיב...
קיקיג'ימה בפרק הבא ♥
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(Ame @ 26.04.2012, 11:45) *
טוב אז מיכוון שהורכז 12 פרקים כולם מוזמנים לעבור למנגה, רק 3-4 הפרקים האחרונים יהיו מעניינים עד אז הכל לא כזה מלהיב...
קיקיג'ימה בפרק הבא ♥

FUCK GAINAX
עושים מאחת המנגות האהובות עליי ביזיון. טוב לא בדיוק ביזיון, כי כרגע האנימה נאמנה למנגה, אבל יוצרת את הרושם הככ לא מתאים למאדאקה עד איפה שהיא תכיל

אגב, מעניין אותי איך היו עושים את זה שקומאגאווה מדבר בציטוט באנימה
chinpokomon
יש! היורי מכה שנית! קודם מוארטסו פאיירטס ועכשיו מאדאקה! כיף לראות סוף סוף קצת יורי
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.