עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום מפגש צפון פסח
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
+Cielo
סיכום מפגש צפון פסח

חע! סוף סוף אני פותחת אחד כזה! למרות שהיה מספר מגוחח של אנשים והרוב אפילו לא רשומים כאן, אבל עדיין.
אני אולי בהמשך העלה לכאן אם יהיה ביקוש פוטושוטס של קאסט הומסטאק שהחייה את המפגש 3>
(אותן אני הזמנתי למפגש, דרך אגב. אז תודו לי אחרת המפגש היה מת לגמריי...)
nigi
גאד O_O
מישהו פתח סיכום לפני! זה הישג, סופסוף אני יכול להיות עצלן D:

היה מפגש כיף, כרגיל פגשתי את ולאדי חצי שעה לפני הזמן וחיכינו לכל השאר, והוא גם נתן לי (שימו לב) "IRISH CREAM LEMON CAKE", שטחנתי ממנה איזה ארבע חתיכות במהלך היום XD
פגשנו אחרי זה את מיתר, חילצנו כמה אנשים שהלכו לאיבוד ואז הלכנו לגן שליד המקום, הצטרפו שם בהדרגה מלא אנשים, ישר רצתי לשלישיה של הומסטאק... דנה עם הקוספליי של קארקאט באה לתת לי חיבוק עם פרצוף ממש מטריד, אז ישר אמרתי לה שתלך לה דלי או משהו! XD
סתם ישבנו מלא זמן בגן ודיברנו, באמצע גם קנינו אוכל או משהו... עדי נעלמה, מיתר לא סבלה את היתושים והלכנו לקריון עצמו. חוץ מקצת פוטושוטס (שאגב אני אשמח אם תעלי סורה) בארקייד שם כל מה שעשינו זה לשבת בשולחנות ולדבר, פטפטנים אנחנו.

לול, בדרך חזרה היה חפץ חשוד בתחנה המרכזית בלב המפרץ, היינו צריכים ללכת לתחנה הבאה ברגל.
1233645556
... להגיד את האמת ציפיתי ליותר....לא חשבתי שכל כך מעט אנשים יבואו ומסיבה זאת קצת שמח שלא יצאה לי הפתעה הגדולה שרציתי לעשות,בכל מקרה היה מפגש די טוב ומעניין...עשינו המון מעגלים אני עם ניגי ומיתר סביב לקריון אחר חיפוש אוטקויים אבודים בזוף מצאנו אותם יותר נכון אותה ילדה חמודה למרות שנמצא במקום אחר ממה שאמרו לנו המודעין(עדי המוטרדת)....ואז כמו שהוזכר קודם ארבעתינו הלכנו למיקום מפגש ןאחרי מספר דקות עדי הצתרפה ואז במהלך היום הצתרפו עוד אנשים שהאחרונה היתה נסטיה(cielo+) ואת לא החיית את המפגש זה היו העוגה שלי...>_< או שזה היה ליאור טנטקלס לא וכר מי היה אחרון...בכל מקרה היה מפגש עניין ברחנו ורצחנו יתושים ברחנו אחר כך לקריון ונאבדנו באופן מודע למשחקייה ומשם כבר התקדמנו לספסלים בקולנוע עד שהתפזרנו כולנו
בקיצור היה מפגש מעניין מאוד רק חבל שלא באו עוד אנשים...טוב הפסד שלהם במיוחד למי שלא טעם פעם את העוגות שלי
Groot
העוגות של ולאדי זה להיט!
+Cielo
ולאדי לא ראיתי שהעוגות שלך החיו משהו..אולי זה היה לפני שבאתי, כי אחרי שבאתי ראיתי שקאסט הומסטאק בידר את כולם XD
והעוגה הייתה אחלה דרך אגב ם:
אממ~ אני לצערי הייתי אתמול בתדרוך שני עבור העבודה שלי בתערוכת הפרח בחיפה, לכן הגעתי לקיריון רק ב-3 בערך.
סתם לידע כללי זה לא נראה לי בסדר ששלוש בנות היו צריכות לחכות כ-3 שעות לתשובה בטלפון של מארגנת המפגש (מילא מיתר ששכחה את הטלפון שלה) אם אדם לוקח על עצמו את אירגון המפגש הוא צריך להיות זמין בטלפון כל הזמן, אחרת שלא יארגן מפגש בכלל. אבל זו דעתי לפחות.
בכל אופן שי ומיתר אספו אותי בטוב ליבן מהתחנה ועד שהן הגיעו המצאתי שיר על דליים XD כי היה לי משעמם..(הכי מטריד שזה שיר שיתאים לילדים...)
פגשתי את כל מי שהגיע שזה אומר כמובן גם את קאסט הומסטאק למרות שהוא היה קצת מאולתר *-*
אבל אין ממש טעם לדבר על ענייני הקאסט הומסטאק כי הן במילא לא רשומות כאן XD
שוב לא הייתה פעילות ושוב ניסיתי להרים זהה את הדמות אבל זה לא הכי יצא טוב כמו פעם קודמת.
כפי שאחרים לפני אמרו עברנו לקריון בגלל יתושים שהאמת אותי לא נראה לי שעקצו.
אני לא מבינה מה אחרים התבאסו מהכמות אנשים או רק מזה שישבנו ודברנו כי זה בשבילי מספיק ם: חבל רק שמרוב עייפות בגלל התדרוך בקושי תפקדתי..
והכי חבל שבקושי הצלחתי לדבר עם שי שהבטחתי לה שנדבר הרבה >:
בסוף חמישה מאיתנו הגענו לחיפה (אני הייתי דיי פוראבר אלוון בכל הקטע הזה) ואחרי שהתחנה המרכזית נסגרה בגלל חפץ חשוד הלכנו לתחנת אוטובוס הראשונה של כמה קווים וכל אחד התפזר לבאס שלו.
סך הכל היה מפגש חביב אבל נראה לי אפילו המפגש הקודם כבר היה טוב יותר.
1233645556
קודם כל את צודקת שזה לא נכון ולא צודק לסנן שלוש שעות אבל תנע לי להעביר ביקורת על כך...שעדי לא יכלה להיות פנוי בבוקר לקחתי על עצמי אחריות ושומשתי שמרכזיה למרות שלא היה טלפון בהתחלה ...זה לא מנע מאנשים להגדיל ראש ולבקש את המספר בהודעה פרטית ממני בכל מקרה אני בדקתי כל חצי שעה את הנושאים באתרים השונים לאפשרות לעזור במקרה צורך והיתי פנוי טלפוני אז זה לא ממש נכון שאת אומר שהופקרתם זה פשוט נראה כך אבל במקור זה לא כך למרות שרק קיבלתי חמישה טלפונים באותו היום ואף אחד מהמתקשרים לא בא זה לא אשמתי
לסיכום אני מקווה שהסברתי את עמדתי הכי טוב שאפשר
אבל הדבר החשוב ביותר שמצאנו אחד את השני ובסוף העברנו ערב טוב ונחמד כולנו יחד on9.gif  
+Cielo
זה נחמד שאתה לוקח על עצמך אחריות של אחרים, אבל לדעתי אדם שמארגן אירוע מסויים צריך להרים אותו עד הסוף ולא להתעלם מהטלפון חצי אירוע ולהעלם בחצי השני.
פעם הבאה אולי פשוט כדי להחליף מארגנים של המפגש הזה. אני לא אומרת את זה כדי לרדת על מישהו אלא כי אני פשוט רוצה שהמפגשי צפון יהיו מסודרים ונוחים יותר.
אתה אולי לא יודע כמה טלפונים ואסאמאסים עשיתי במהלך התדרוך שהייתי בו כי שלושת הבנות לא יכלו לתפוס אתכם והן כמעט ויתרו ללכת הביתה בשלב מסוים.
פיצה
אוקי אני פשוט אבליג על חוסר הנעימות ועל למה לא יכולתי פשוט "לקפוץ" חזרה הביתה כדיי להביא את הטלפון ואגיד שמשום מה לא תכננתי את זה מראש ועם כול הצער שבדבר עכשיו כבר אי אפשר לעשות שום דבר לגבי זה.
אז אפשר להאשים אותי ולהגיד שאני חסרת אחריות ומה לא, זה בסדר אני כבר רגילה XD מצד שני אפשר להגיד "אוקי לקח לפעם הבאה לבדוק פעמים לפני שיוצאים מהבית".
זאת פשוט בחירה של מילים איך להציג את זה, וסורה זה נראה כאילו את הלכת על האפשרות הראשונה :ם אני מקבלת את זה והכול אבל זה לא מקדם לשום מקום זה רק נראה כאילו את אומרת משהו בסגנון "למה מה נראה להן שהן מארגנות את המפגשים אם הן יודעות שהן לא יהיו זמינות באותו היום.. אני!!! אני יכולה!! אני!! אני!!!", וזה- לא נכון חלקית, כי לעדי היה אירוע משפחתי שמשום מה היא לא מוצאת לנכון לחלוק אותו עם כול אחד ואני פשוט סתומה, אבל זה לא אומר שאני אמשיך להיות סתומה לשארית חיי. וכן, את יכולה לארגן מפגשים, אף אחד לא אמר שלא, אבל את לא צריכה לגרום לי ולעדי להיראות כמו זוג לא יוצלח בשביל זה :ם את יכולה להיות חלק פעיל בדיוק כמו כול אחד אחר, אבל תסלחי לי שאני אומרת לך את זה- זה לא כול כך מתאים להציג את זה כמו שהצגת את זה.

אני ועדי זה לא איזה "ראש צוות" שמחלקות פקודות ומארגנות ביננו דברים. אנחנו סתם היינו אלה שיזמו עד עכשיו ופתחו על זה נושאים, את יכולה באותה מידה לפנות אל אחת מאיתנו ולהיות שותפה איתנו בכול התהליך הזה של "ארגון" מפגש. האמת היא שבפועל כולם מארגנים את המפגש הזה ולא רק שתינו, זה פשוט שאנחנו לוקחות עלינו קצת יותר אחריות -מסתבר- ומחלקות טלפונים וכאלה. זה לא מוצא חן בעיני שאת יוצאת ככה על עדי כי את לא באמת מכירה אותה ואת לא יודעת מה היא עשתה כדיי להגיע למפגש הזה מלכתחילה- כשהיא הייתה יכולה להגיד פשוט "פאק דיס יש לי עניינים קצת יותר חשובים".

בכול מקרה, אני מאוד נהנתי במפגש, בהתחלה זה נראה כאילו לא יבוא אף אחד כי מלא אנשים היו אמורים להתקשר אלי לפני שהם באים אבל שכחתי את הטלפון בבית, אז כבר התחלתי לחשוב שאולי הם ויתרו אבל אז התקשרו לולאדי ובסוף גם ככה לא באו.
נהנתי מאווווווד מהעוגות של ולאדי XD היה מאוד טעים. דווקא הגיעה כמות ממש סבירה של אנשים, יותר מהמפגש הקודם והיה יותר... חי XD היה נחמד לפגוש עוד פעם את כולם, גם נטע שלא יוצא לי לפגוש אותה מחוץ למפגשים למרות שהיא גרה כול כך קרוב XD
אין לי כוח לפרט יותר מידי, היה נחמד להכיר את שי שלפני זה הכרתי רק דרך האינטרנט.

את המפגש הבא כנראה נפרסם יותר טוב כדיי שיותר אנשים מחוץ לפורום יגיעו וידעו על זה.
+Cielo
אני לא ציינתי את עצמי, למרות שכן גרמתי לזה להשמע ככה. אני אפילו לא מכירה את הקריון בשיט ואני גם לא אקח אחריות שאני יודעת שלא אוכל למלא בתקופה הזו של חיי.
אני לא לוקחת אחריות אם אני יודעת שאני לא אעמוד בה באופן מלא, אבל כן מה לעשות שאם הייתי מרימה מפגש זה היה אם הייתי בטוחה שאהיה זמינה.
פשוט אני לא רואה מה הטעם לארגן משהו אם אפילו לא מרימים את זה כמו שצריך..אפילו פעילות אחת לא הייתה חוץ מהאלתור שעלה.
ושוב הדעה שלי לא באה כדי לפגוע אלא כדי לבקר את מה שאפשר לשפר במפגשים הללו ואפשר עוד לשפר הרבה.
פיצה
באמת אפשר לשפר הרבה, ומאוד.
המפגשים האלה מלכתחילה לא נתפסו כמפגשים עם פעילויות ותכנים כמו מפגשי הפורום למשל (אולי כי אלה לא מפגשים פורום) אלא יותר כמפגשים של פגישת חברים ואנשים חדשים ודיבור, הרבה הרבה דיבור.
המחשבה הזאת נוצרה בעקבות כך שדרך דיבור יותר קל להכיר אנשים. ומידי פעם כשגם אני וגם עדי היינו נוכחות היינו יוזמות שאלונים ומשחקונים ובמפגש שהיה אתמול אני אפילו הבאתי שתי חפיסות שוקולד בשביל משחק שרציתי לשחק ובסוף לא יצא לפועל (פנטומימה... משהו הזוי XD).
ואני ממש מסכימה עם הביקורת שלך וחושבת שיש לה מקום, אבל בבקשה ממך אל תציגי את הדברים כמו שחור ולבן.
nigi
אני לא רואה בעיה בזה שלא היו כמעט פעילויות O:
לשבת ולדבר זה גם נחמד, וממילא לא יוצא לי לדבר הרבה עם ולאדי ועם דקל והרבה אחרים, אז זאת הזדמנות.
הפעילות של הניחוש דמויות הייתה כיפית, ונחמד שיזמת אותה סורה, אבל זה לא שבלי משחקים המפגש היה מת...
מבחינת פלאפונים כן הייתה קצת בעיה, בסדר מיתר שכחה את הפלאפון אין מה לעשות, אין לי מושג מה הלך עם עדי, אבל העיקר שבסוף הסתדרנו, ואף אחד לא חזר הביתה כי הוא לא מצא אותנו, תודה רבה לולאדי שהפך את עצמו למרכזית טלפונית XD
לול אני כן מסכים שהקוספלייריות של הומסטאק הפכו את המפגש להרבההה יותר צבעוני ומצחיק XDD (דנה משחקת את קארקאט ממש טוב!)
1233645556
סורה את צודקת אבל הביקורת שלך בנושא קצת לא מוצדקת בגלל שחבל שלא יכלת לבוא מקודם כדי לראות מה היה קודם וכמה סיבובים עשינו אני ניגי ומיתר סביב הקריון בחיפוש נעדרים ונאבדים.....כמו כן עדי לא יכלה להיות פנויה בבוקר מסיבות כאלו ואחרות אז החלפתי אותה מרצוני האישי ונסיתי לעזור ולסייע כמה שיותר ולמרות שמתיר שכחה את הפלפון נסינו ליצור קשר ולעזור ולסייע דרך התקשרות עלי למי שבאמת רצה לבוא והגדיל ראש כדי לבקש מספר...בכל מקרה אף אחד לא אשם פה למרות הבלבול והחוסר תקשורת עשינו כל מה שיכלנו בנושא שעדי הנחה אותנו לנעדרים שהיו בבוקר שלבסוף מצאנו אותם ואפילו שטלפונים כאלו או אחרים נשכחו בבית זה מציין חוסר אחריות שהיא כל אחד טועה בגלל זה כולנו בני אדם ולא מעל זה....
עשינו את כל מה שאפשר לעשות כדי למזער את הבלגן והבלבול ואף אחד לא עשה משהו חסר מוסרי או הפקיר כי כולנו עבדנו כקבוצה אחד עם שיתוף פעולה מלא וזה מה שטוב.....
רק לידע כללי אחריות אדם נמדדת במיוחד במקרים לא צפויים כמו שהיה כדי לבחון את המנהיגות והאחריות במצב לא מבוקר ונומטיבי ולפי דעתי אנו אצלחנו בזה
אני לא חושב שעדי או מיתר התנהגו בחוסר אחריות אלא ההפך הוא הנכון,אני חוזר אין פה מישהו שטעה או משהו רק בלבול שמוזהר כמה שאפשר....לכן הביקורת קצת לא מוצדקת אך בבסיסה נכון ומזה ניתן רק ללמוד לקחים לפעם הבא למרות שההינו מצויינים בהתמודדות במקרה זה
לכן אין צורך לריב או לפתח קונפליקט מזה כי זה אינו הכרחי אני מקווה שכל אחד יבין זאת בדרך כזאת או אחרת
+Cielo
לא ניסיתי לפתוח קונפליקט, נתתי ביקורת כי לי אישית היה מאוד לא נעים בשביל שלוש בנות שפעם ראשונה באו למפגש וכבר בפעם הזו יצא להן קטע מאוד לא נעים.

ואנטון לול דנה לא משחקת את קארקאט, דנה היא קארקאט XD המזל שלה הוא סרטן ממש כמו שלי. אני רק דיי מסתירה את הסרטניות שלי~
Aido-kun
אם אני מצטערת על אתמול כולם וסורה אם את כול כך זקוקה לתושמת לב ולעשות מפגשים בבקשה אף אחד לא עוצר בפנייך smile.gif
מיתר ולד ניגי דקל דנה וכל השאר אני מצטערת שנעלמתי אבל זה לא ממש היה העילמות יש לנו אירוע מישפחתי שלא ממש נעים לי לספר עליו זה משהו מסובך אם אני ירצה אני ישתף אתכן בהמשך ..
ובבוקר אני כמו מטומטמת רבתי כול הבוקר כדי להגיע לקריון בכלל לאחר מכן אני ניסתי לעזור כמה שאפשר ובאמת שניסיתי להיות שם כמה שיותר זמן ...
מיתר תודה את כזאת נחמדה ואני מקווה שנהנתם ודנה ועוד שתיים שהיו היו משעשעות במיוחד ..
בקיצור סורה אם את רוצה תעשי מפגשים כרצונך וחבל שאחריי שאנחנו עוררנו את זה לחיים את מנסה לטפוס טרמפ אבל בהצלחה ואני מקווה שמה שקרה היום יהי האחרון ...sad.gif
וסורה בואי נראה אותך עוברת מה שאני עברתי אתמול כיכ כמובן שיותר קל להאשים ישר מאשר לברר ובאמת שכזאת התנהגות פשוט מגעילה אותי אני לא זמינה אא ..כן ממש אני כיוונתי ילדים ואני יצרתי קשר בינהם לבין הקבוצה שהיתה בקריון ..ואולי תחלקי את המספר שלך פעם הבאה ותגיע ב11 בוקר ולא ב3 אחר הצהריים ועוד תתלונני עלינו ..
בקיצור עשי כאוות נפשתך אני לא בטוח ימשיך לעשות משהו כי בסך הכול עשו לך כיף ואת עוד מיתלוננת אוקיי מיתר אני לא חושבת שאני ימשיך אם זה מה שכולם חושבים בהצלחה לכם ועל תאשימו את מיתר בכלום .....
+Cielo
סתם בשביל הנוסטלגיה עוד כשהרעיון רק עלה הצעתי את עזרתי אבל אף אחד לא שם לב לזה, אבל כרגע אני ממש לא מנסה לתפוס טרמפ על שום דבר.
שוב, אני לא לוקחת אחריות כשאני יודעת שלא אעמוד בה וסתם אהרוס ומה לעשות שכאדם שנמצא בתקופה שצריך לעבוד ולהרוויח כסף לבית, שזו גם הסיבה שבאתי אתמול ב-3, הוא לא יכול לקחת אחריות על דבר שכזה.
חבל לי שעבר עלייך יום לא קל עדי, אבל גם על אחרים עוברים ימים כאלו ואפילו תקופות ארוכות כאלו.
זו הייתה ביקורת ואני מודעת לכך שהביקורות שלי הרבה פעמים לא נעימות, זה לא חדש.
1233645556
אולי תפסיקו עם הקונפיקט הזה העיניין הזה נטחן יותר מידי ....ואחרי כל מה ששמעתי עכשיו ולפי נסיון חיים אני יודע שמרבית הדברים הם לא כמו שהם נראים:לכן סורה אם הצעת ואת רצית לעזור ההיתי צריכה לעזור גם אם לא קיבלת תגובה...כל עזרה אפשרית תעזור ואת סליחה על הדבר הקטנת ראש ועוד אחרי זה מתלוננת ומעבירה ביקורת את מין הראוי צריכה להבין טוב את המצב והקושי שבדבר ובמקרה ולא להתלונן במקום זאת לעזור במה שאפשר....בכל מקרה את צודקת אך גם לא הגדלת ראש בנושא זה לדעתי
ואת עדי צדקת אבל את צריכה לחשוב גם על אנשים אחרים ואיך אם מרגישים אז גם הפקר הזה לא ממש נכון למרות שלא היה דרך להתקשר או קשר כלשהו שעזר למצוא אותם....חוץ מזה ברחת בלי לומר כלום שזה רע אפילו מילה אחד או בי יספיק כדי להבין שהלכת אני למשל לא הבנתי לאן נעלמת
ואת מיתר ההית עשר כמו כן גם עדי שעזרה כמה שיכלה

אז תפסיקו לדבר בסוגיה הזאתי....אנשים יבואו שיוכלו לבוא אבל בכל מקרה צריך להגדיל ראש ולהבין את הנקודת המבט של האחר
פיצה
ווא וואו וואו אנשים מה הולך כאן XD
עם כול העצבים והקושי וזה סורה ניסתה רק לעזור.

עדי וולאדי אני מכירה את שניכם טוב מאוד ושניכם מכירים אותי בהתאם. אתם לא צריכים לפנות נגד סורה רק בגלל שהיא העבירה עליכם ועלי ועלינו באופן כללי ביקורת שהייתה יכולה להיות הרבה יותר קוטלת ומגעילה. היא יחסית עשתה את זה בצורה נעימה.
באותה מידה היא הייתה יכולה להגיד "אתם חרא של מארגנים ותנו לי לעשות את העבודה" והיא בחרה שלא לעשות את זה אני מתארת לעצמי גם מתוך כבוד כלפי עצמה אבל גם כבוד כלפינו כבני אדם, אין מה לצאת עליה וזה גם סתם נראה כאילו אתם בונים איזה מבצר ויורים חצים על כול מי שמנסה להגיד לכם שיש לכם לאן להתקדם.
כן, היה ממש מעצבן להסתובב מסביב לקיריון במשך כמעט שעה בחום הנוראים ולעשות לעצמי בושות עם כובע עם אזני ארנב ומה לא, אבל זאת הייתה פאשלה שלי ואני זאת שצריכה לקחת על זה את האחריות, אני ילדה גדולה (לפחות מספיק בשביל זה).
חבל לי שהיו בנות וילדים באופן כללי שממש נדפקו שלא באשמתם, ואני מקווה שהפאשלה החד פעמית הזאת לא תגרום להם לאבד תקווה לחלוטין במפגשים מהסוג הזה.
אין סיבה להתחיל להצטדק, מספיק לכול אחד שהוא יודע בדיוק מה הסיפור שלו ולמה קרה לו ככה וככה ולמה הוא לא היה עם הטלפון או לא היה זמין או היה צריך ללכת מוקדם או להגיע מאוחר וכו'. כמו שוולדי אמר מקודם אין כאן אשמים ואין כאן צדיקים.
אז מספיק, באמת.

עדי אני לא מוכנה לקטע הזה שאת מספיקה פתאום לארגן מפגשים רק בגלל זה, אבל על זה אני כבר אדבר איתך בפרטי כי לא בא לי לפתוח את זה כאן.
שיהיה חג שמח לכולם. ואני מקווה שאף אחד לא הולך לצאת נפגע מהנושא הזה.
1233645556
אני לא יורה חיצים על כל אחד ואני לא עם עדי גם כן אני פשוט מציג נקודת מבט שאולי לא ראיתם וכתוצאה מכך התפתח קונפליקט שכזה אל תקחו זאת באופן חמור אני פשוט מנסה לעזור להביע להבנה והפסקה של המריבה החסרת תועלת פה פתאום להתעסק בטפל צריך להתייחס בעיקר ובמקחם לתקוף אחד את השני צריכים להסתדר עם אחד עם השני...מצטער אם מישהו נפגע פה ממדברי ואו מדברי אחרים זאת לא הכוונה ובמיוחד לא המטרה ומבקש סליחה אם קרה...ואין צרוך להגזים אם הביטויים זה לך גם אם זה נראה כך בשבילך...וחוץ מזה נהנת מהכובע הארנב עכשיו הוא נעלב עליך... בכל מקרה זהו מספיק עם זה ותתחילו לשם חוויות מהמפגש כי הוא היה טוב ובפעם הבא יותר טוב יהיה
פיצה
דרך אגב אתם יודעים שעדיין יש לי סימני עקיצות בערך בכול הגוף? rage.png אני כולי שורפת ומגורדת.
בקיץ מפגש בחוף הכרמל חוחוחוחו
nigi
גם לי מיתר rage.png
אתמול לא הרגשתי כלום, אבל היום אני מגרד בלי סוף...
1233645556
on9.gif on9.gif אוקי כנראה שאני יצתרך להכין לכם משחת צמחים שמרגיע את העור במיוחד נגד העקיצות אם תרצו להפסיק תבואו תקחו קצת ממנה ....אז הלכתי לאסוף כמה פרחים וצמחי מרפא בשביל זה...אם תרצו אני יגיד לכם מתי היא תיהיה מוכנה(חסר לי רק שלושה צמחי מרפא ואחד מהם זה חמניה) אז הלכתי ללבלב אם אתם הבנתי למה אני מתכוון... on9.gif
פיצה
OMG אין לכם מושג במה נזכרתי עכשיו XDDDD

אחרי שדנה הייתה צריכה לשים את כול הקישוטים והאיפור בקיריון הלכנו חזרה אליכם כול החבורה של הבנות ו... ישבו שלוש אתיופיות על הספסל והסתכלו עלינו במבטים חשדניים ואז דנה התעצבנה ובאה אליהן ביציאה:
"DO YOU HAVE A PROBLEM WITH ME BECAUSE OF MY SKIN COLOR????"
וכולנו פשוט התפוצצנו מצחוק ובחרנו משם לפני שהאתיופיות יתעצבנו ויבואו להביא לנו מכות XDDDDDDDDD

וואי... זה היה כול כך במקוםםםם

סורה משמ אשמח אם תעלי את התמונות שצילמת, כי אני שכחתי להביא תא מצלמה שלי (לול) ולא צילמתי שום דבר ;;"
Groot
XDDD כן האמריקאיות היו כל כך שרוטות!!!

אני אישית נהנתי במפגש. ולדעתי פעילויות במפגש הבא זה יהיה מעולה, כי זה כן יכול לגבש אותנו. (הבעיה היא שגם שיש פעילות אנשים מעדיפים לשבת בצד ולא לתת לזה אפילו ניסיון.) אני רואה שיש במפגשים שמתחלקים לכמה חבורות ולא יושבים כולם ביחד, וזה מבאס.
פיצה
המממ אני חושבת שכדאי לנו לשקול לעשות פעילויות לא יותר מידי פיזיות אלא יותר חברתיות ויוצרות שיחה. מן משחקי אמת ושקר או משחקים עם משימות מביכות וכאלה XD
nigi
ציטוט(N♦M @ 05.04.2012, 15:15) *
OMG אין לכם מושג במה נזכרתי עכשיו XDDDD

אחרי שדנה הייתה צריכה לשים את כול הקישוטים והאיפור בקיריון הלכנו חזרה אליכם כול החבורה של הבנות ו... ישבו שלוש אתיופיות על הספסל והסתכלו עלינו במבטים חשדניים ואז דנה התעצבנה ובאה אליהן ביציאה:
"DO YOU HAVE A PROBLEM WITH ME BECAUSE OF MY SKIN COLOR????"
וכולנו פשוט התפוצצנו מצחוק ובחרנו משם לפני שהאתיופיות יתעצבנו ויבואו להביא לנו מכות XDDDDDDDDD

וואי... זה היה כול כך במקוםםםם

סורה משמ אשמח אם תעלי את התמונות שצילמת, כי אני שכחתי להביא תא מצלמה שלי (לול) ולא צילמתי שום דבר ;;"

XDDDDDDDD
כן לדנה היו המון יציאות מצחיקות, גם כשהיא התווכחה עם שי ששיחקה את ג'ון שהוא גיי: "YOUR FATHER IS GAY TOO!" "NOW MY FATHER? HES NOT GAY!" "SURE HE IS, WHY WHOULD HE HOOK UP WITH ME THEN?"
פיצה
XDDDDDDDDDDD
גאד התקפי ההומואיזם של שתיהן היו משהו מיוחד XDD
+Cielo
אני שמחה שנהנתם מההשקעה שלי בלשכנע אותן להגיע למפגש happy.gif
וכע#@%!$^ מפגש בחוף הכרמל שוב!!!1111 רק לא בסוף אוגוסט בבקשה ;A;
ולול מיתר יש לי תמונות שעשיתי רק לקאסט HS אם זה בסדר XD
מחר כנראה כבר אתעסק איתן אם לא אהיה גמורה מהעבודה.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.