עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: מפגש צפון- פסח!!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
פיצה
מפגש צפון הIII

פסח

OHHH YEAHHHHHH
שלום שלום.
כמו בחנוכה וסוכות, גם בחג הפסח חשקה נפשינו במפגש סוכות של הצפונים מביננו.
המפגש אינו מפגש רשמי של פורום אנימה ישראל (מידע על המפגש הרשמי של הפורום תקבלו כנראה בהמשך השבוע או אפילו בשבוע הבא) ובאופן טבעי גם יכלול בתוכו מספר (נקווה רב וחביב) של אנשים שאינם חלק מהקהילה הזאת או מקהילה אינטרנטית בכלל. על האירוע תפתח קבוצה בפייסבוק ונעדכן את הנושא הזה (שהוא הנושא הרשמי) בהתאם.

התאריך של המפגש הולך להיות יום רביעי ה4.4~ התאריך כמובן ישאר גמיש וניתן לשינויים במקרה הצורך.
שעת המפגש הולכת להיות 10:30 ו11:00 למאחרים. נקודת המפגש תהיה כמו במפגש הקודם שהיה בקיריון, לא בתחנה הדרומית שקרובה לבתי הקולנוע אלא התחנה שממוקמת הישר אל מול מרכז הקניות והקיריון וקרובה אל היציאה המערבית של המשביר, מעבר לכביש (כביש עכו-קריות---- זה שם). מקסימום תמיד אפשר להרים טלפון.
ברגע שנראה שכולם שלמים ובריאים נתחיל לצעוד בצעדה קצרה אל עבר הגנים שנמצאים צפון-מזרח לקיריון. יש שם ספספלים מרובים, חלקות דשא שבטח ירוק אעש בגלל כול הגשמים וכמובן המון- המון צל ומקום להשתולל ולרקוד.

תוכנייה:
המפגש הולך להיות יחסית כללי יותר ונועד בעיקר בשביל להכיר את שאר חברי הקהילה מאיזור הצפון. אפשר להביא אוכל ומשחקים ומוזיקה לפי בחירתכם, תרגישו חופשי.
אנחנו מקווים להיות ממוקמים באיזור הגנים רוב המפגש חוץ מגיחות קצרות אל הקיריון בשביל אוכל וקניות כלליות.
טלפון שלי אפשר לבקש בפרטי.
אני N♦M ועדי adi16w נהיה לכול אורך המפגש ואם מישהו צריך משהו הוא מוזמן לפנות אלינו, כול שאלה תתקבל בברכה.

להלן דרכי ההגעה ומידע על הקיריון:
ספוילר:
אוטובוסים:
מחיפה מרכזית חוף הכרמל אל חיפה מרכזית המפרץ (קוים):
103, 101
מחיפה מרכזית המפרץ אל הקריון:
271- מומלץ.
170
251
א57
167

מחיפה מרכזית חוף הכרמל אל חיפה צק פוסט:
103
מצק פוסט לקריון:
143
273

מחיפה מרכזית המפרץ אל הקיריון:
271
א57

מק. מוצקין רכבת לקריון:
12- מומלץ.

מעכו, נהריה:
271 הכי מומלץ.

למידע נוסף ובירור קוים:
http://mslworld.egged.co.il/EggedTimeTable...=he&state=#

רכבות:
לרדת בקריית מוצקין. לקחת אוטובוס קו א11 או 12.

למידע נוסף ובירור שעות ותחנות:
http://www.rail.co.il/he/Pages/homepage.aspx

המקום:
מפות:
ספוילר:

ספוילר:

ספוילר:

תמונות:
ספוילר:

כמה כללי זהירות + דברים שמומלץ מאוד להביא:
1. דבר ראשון אני מבקשת מכם בכול לשון של בקשה שאם אתם רוצים לעזוב את כול החבורה הגדולה ואתם לא מכירים את האיזור\לא גרים כמה בלוקים משם אל תלכו לשום מקום לבד ואל תעזבו בלי להודיע! תדאגו ליידע מישהו שאתם סומכים עליו שאתם הולכים ותדאגו גם להחליף מספרי טלפון.
2. אם מישהו חושש להגיע באיחור שיחליף איתי מראש מספרי טלפונים כאן בפורום או במסנג'ר. נדאג לחכות לו.
3. תביאו איתכם כסף גם לבזבוזים, אוכל (אפשר להביא אוכל מהבית כמובן) ולדרך שלכם חזרה!!! תקציבו לעצמכם מראש כסף לדרך שלכם חזרה וקחו אחריות!
4. לא מפקירים אנשים בשטח!! קלטתם שמישהו פתאום נעלם בלי להגיד לאף אחד? תבררו מה קרה לו, אם זה מישהו שאתם מכירים תתקשרו אליו.
5. למרות שיכול להיות שרק חלק מהזמן נהיה בחוץ ובשאר הזמן נהיה בקניון אני ממליצה לכם בחום להביא אתכם בקבוק מים, דאודורנט, איזה פרי והרבה מצב רוח טוב וסבלנות!
6. גיל מוסר לא ללכת לקרית ים D: אין לאוטקו תמים מה לחפש שם :חוחו:

מי מגיע?
N♦M + מצלמה!
adi16w
nigi-?
Cielo
Hisoka-?
Shinobi-?
Kazuar-?
ModuPRODUCTIONS
misa chan
keo
Hisoka
?Juliet
nigi
לול, בדיוק חשבתי על זה XD
אני עוד לא ממש בטוח, אבל כנראה שאני אגיע, אלא אם יצוץ משהו.
נקווה שיהיה כמו המפגש קריון הראשון, ושיגיעו הרבה אנשים.
Doctor Shinobi
אני מקווה להגיע הפעם ^^
Groot
אולי אגיע!
+Cielo
HONK YEAH!
אני רוב הסיכויים אבוא ^^
ומקווה לגרום גם לעוד מישהי לבוא 3>
nigi
ציטוט(Hisoka @ 18.03.2012, 17:48) *
אולי אגיע!

מה דקל, תבוא O:
פיצה
ארג עכשיו אני צריכה לרשום את כולכם בסימן שאלה rage.png
תחליטו!!
ואגב אם למישהו התאריך לא נוח (יום רביעי הבא) שיודיע מראש כדיי שנוכל לתאם משהו שיתאים לכולם (עד כמה שניתן).
ScorpioNN
אם אתם רוצים להתחשב בחיילים, כדאי שתקבעו תאריך לימי חול המועד... שזה ראשון עד חמישי יוצא, מה8.4 עד ה13.
אולי אגיע P:
פיצה
האמת היא שמגיעים אלינו כול פעם בערך 2 חיילים וגם הם כאלה שעושים יומיות.
nigi
עדיין פיצה, זה סך הכל מפגש שלישי ועוד אין ממש קבועים חוץ מכמה, צריך שתהיה האופציה.
lord570
אני וחבר שלי בצבא אם זה יהיה ביום חמישי או שישי נבוא..
ד''א אני פעם ראשונה כנראה יגיע למפגש רגיל(הייתי בהארוקון האחרון) אז אני רוצה לדעת מה אנחנו עושים בערך במפגש הזה? מה יהיה שם? ובאיזה שעות?
Aido-kun
מה דעתכם על התאריך ה8.4 ה29.3 או 2.4 ?
+Cielo
29.3 לא טוב לי (יש לי טיול רצחני ב30.3 ואני צריכה כוחות אליו ולהתארגן)
השאר אני עדיין לא יודעת אבל כנראה בסדר.
keo
יופי בדיוק יש לי רגילה בפסח (: אני אוחל לבו כנראה, כי עחרי זה מתחילה תקופת הסבל והסגירות..
התאריך סבבה לי אבל אם כבר השע ממש מוקדמת! יכחו לי שעתיים ומשו להגיע ולמצו תמכום..
Natsu Dragonil
אולי אני יבוא התאריך שהכי נוח לי הוא 8.4 כי בשאר התאריכים כנראה אני בצבא
nigi
זה ממש לא מוקדם, וחוץ מזה לא כולם באים בזמן, פעם שעברה סיימנו להתאסף באיזה אחת XD
(טוב, זה היה בגלל שפיצה והחבורה שלה פספסו את הרכבת, אבל עדין)
אה פיצה, לא יודע אם יש בכלל תחבורה בתאריכים האלה, אבל בין הראשון לשלישי באפריל אני לא יכול.
פיצה
ציטוט(lord570 @ 19.03.2012, 00:03) *
אני וחבר שלי בצבא אם זה יהיה ביום חמישי או שישי נבוא..
ד''א אני פעם ראשונה כנראה יגיע למפגש רגיל(הייתי בהארוקון האחרון) אז אני רוצה לדעת מה אנחנו עושים בערך במפגש הזה? מה יהיה שם? ובאיזה שעות?

היי ^^
בהמפגש הזה נועד בעיקר בשביל להכיר אנשים, אין שם דוכנים או אירועי תוכן ופעילויות מוגדרות. אתה בעיקר מגיע ומתיישב ליד כמה אנשים ומתחילים לדבר ולעשות שטויות כמו לרקוד ולשיר ולדבר על תחומי נעיין משותפים וכו'.
ננסה להתחשב ולהזיז את התאריך למועד אחר.

ציטוט(adi16w @ 19.03.2012, 07:07) *
מה דעתכם על התאריך ה8.4 ה29.3 או 2.4 ?

יש אולי מפגש פורום ביום ראשון אז זה לא מתאים.
ב2.4 ניגי לא יכול.
ב29.3 סורה לא יכולה.
אין מה לעשות, לא כולם יכולים להגיע לכול אחד מהתאריכים האלה, נראה לי שעדיך כבר להשאיר את זה על ה28 שהוא היום הראשון של חופש פסח בשביל התלמידים וזה יוצא יום רביעי.
אבל תמשיכו להציע רעיונות לתאריכים ואולי בסוף נמצא משהו שיתאים לכולם.

ציטוט(keo @ 19.03.2012, 09:55) *
יופי בדיוק יש לי רגילה בפסח (: אני אוחל לבו כנראה, כי עחרי זה מתחילה תקופת הסבל והסגירות..
התאריך סבבה לי אבל אם כבר השע ממש מוקדמת! יכחו לי שעתיים ומשו להגיע ולמצו תמכום..

השעה לא נחשבת לכול כך מוקדמת, ואם נדחה את תחילת המפגש לשעה מאוחרת יותר אני בספק אם הוא יתקיים בכלל. חשוב לזכור שזה חורף והשמש שוקעת מוקדם ולכן לא נוכל להיות בחוץ עד שעה מאוחרת.
keo
קיריון זה בקריות או בעכו? איך מגיעים לשם מי ת״א?

Zeper
רכבת למוצקין - ממוצקין קו 11א או 12. ככה מגיעים מתל אביב לקיריון =] וזה נמצא בקריית ביאליק\צמוד למוצקין
אפשר גם ללכת ברגל אבל זה בסביבות ה 20-30 דקות מהרכבת אז עדיף אוטובוס. תמיד יש מוניות בתחנה אפשרי גם לקחת מונית. אבל מונית תעלה 25-30 שקל. לעומת 5 ש"ח של האוטובוס.
nigi
ציטוט(Zeper @ 19.03.2012, 20:31) *
רכבת למוצקין - ממוצקין קו 11א או 12. ככה מגיעים מתל אביב לקיריון =] וזה נמצא בקריית ביאליק\צמוד למוצקין
אפשר גם ללכת ברגל אבל זה בסביבות ה 20-30 דקות מהרכבת אז עדיף אוטובוס. תמיד יש מוניות בתחנה אפשרי גם לקחת מונית. אבל מונית תעלה 25-30 שקל. לעומת 5 ש"ח של האוטובוס.

מאיפה הבאת שאוטובוס עולה 5 שקל?
Zeper
ציטוט

אני גר במוצקין ואוטובוס עולה 5.50 שקל.
פיצה
המממ אנשים מה אתם אומרים לדחות את המועד של המפגש בשבוע מה28.3 אל ה4.4?
+Cielo
אני בעד.
פיצה
אוקי אז תראו את זה כדבר רשמי לשינתיים- המפגש זז בשבוע אחד ל4.4!
גם בשביל החיילים וגם בשביל האנשים שציינו תאריכים שלא מתאימים להם (וגם כי קיבלתי 57 בספרות ויש לי מבחן חוזר ב28 D: )
keo
בסה, יוציאו אותי רק ביום חמישי באותו השבוע ):
+Cielo
עכשיו נראה לי יש יותר סיכויים שאגיע ^^ ואני גם דיי בטוחה שחברה שלי שי תגיע אז אנחנו נסדר איזה מהומה הומסטאקית שם XD
nigi
סורה: להביא דלי? D:
וגם לי יש יותר סיכוי לבוא עכשיו, תאריך ממש נוח.
+Cielo
אומג XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD כעעעע תביאאאאא XDDDDDDDDDDDDDDDDD
רגע...
איך אתה יודע על זה?
Kazuar
אההה... אולי אבוא, תלוי מי בטוח יגיע...
זה יוצא יום אחרי הגשת הפרוייקט שלי.. ואם אני אבוא אצטרך להפסיד חוג T_T
אני יודיע בקשר לזה בהמשך, אפשר אבל לרשום אותי כסימן שאלה או משהו XDDD
nigi
ציטוט(+Cielo @ 21.03.2012, 08:06) *
רגע...
איך אתה יודע על זה?

הא?
אמרתי לך כבר שאני קורא את זה, לא?
+Cielo
ציטוט(nigi @ 21.03.2012, 10:25) *
ציטוט(+Cielo @ 21.03.2012, 08:06) *
רגע...
איך אתה יודע על זה?

הא?
אמרתי לך כבר שאני קורא את זה, לא?

אולי שכחתי..הזכרון שלי לא הכי מדהים שיש.
בכל אופן...
BUCKET *-*
פיצה
זה קשור איכשהו למזל דלי בהומסטאק או משהו?

ANYWAY תשמרו את הדיבורים למפגש :דא:
אופיר אני ארשום אותך בסימן שאלה.
Groot
ה4.4 זה אחלה בשבילי, אני חושב.
misa chan
ציטוט(nigi @ 19.03.2012, 22:08) *
ציטוט(Zeper @ 19.03.2012, 20:31) *

אוטובוס מחוץ לעיר עולה לפחות 25 בערך..אני באה בכזה!
keo
חהחה יוציהו אותי ביום רביעי מבלי שיחתימו אותי על יום חופש(((:
אם אגיע בסביבות 14:00 - 15:00 איפו תיהיו? ואם מתוחנן משו מעניין לעשות?
פיצה
בשעה הזאת כנראה שנהיה עדיין בגן שמאחורי הקיריון. פשוט הולכים ביחד עם הכביש שפונה מזרחה ויהיה קשה מאוד לפספס אותנו.
misa chan
ציטוט(N♦M @ 28.03.2012, 11:47) *
בשעה הזאת כנראה שנהיה עדיין בגן שמאחורי הקיריון. פשוט הולכים ביחד עם הכביש שפונה מזרחה ויהיה קשה מאוד לפספס אותנו.

יש גן מאחוריי הקריון?! בחיים לא הייתי שמה אני מקווה שאני אסתדר כי המפות מבלבלות
פיצה
ציטוט(misa chan @ 29.03.2012, 11:02) *
ציטוט(N♦M @ 28.03.2012, 11:47) *

יש גן מאחוריי הקריון?! בחיים לא הייתי שמה אני מקווה שאני אסתדר כי המפות מבלבלות

רוצה את מספר הטלפון שלי?
אני יכולה לשלוח לך אותו בהודעה פרטית.
ModuPRODUCTIONS
פאק. זה נופל לי על מפגש אחר sad.gif
לא נורא אני אבריז~
אני בא~
פיצה
מזכירה לכולם שזה הולך להתקיים ביום רביעי הזה בשעה 11:00.
אני הולכתלעדכן את כול רשימת המגיעים פחות או יותר, תקחו בחשבון שזאת הרשימה רק של האנשים שרשומים לפורום ושהולכם להגיע יותר.

בכול מקרה, אני מביאה מצלמה וחטיפים ^^
את הטלפון שלי אפשר לקבל באופן פרטי.
Groot
אותו מקום כמו אז? יש מצב שאגיע. D:
פיצה
ציטוט(Hisoka @ 01.04.2012, 13:34) *
אותו מקום כמו אז? יש מצב שאגיע. D:

יאפ אותו מקום בדיוק.
keo
מצתהר, אני כנרה לא הגיא בסוף ))): אני יוצה רק ב 13:00 מי ירושליים, עד שהגיע לקיריון יהיא כבר 18:00...
אולי במיפגש של שבוע אחרי אהיה.
1233645556
היי אנשים זאת מיתר מהמשתמש של ולאדי שכחתי את הטלפון בבית תבקשו מולאדי את הטלפון שלו בהודעה פרטטית ותתקשרו אליו. ממש מצטערת ואנשים שחברים שלהם@שלא בפורום באים שיתקשרו מולאדיייייי פליז. וזה שואתי לכתוב מהטלפון שלו אז בי
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.