עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: סיכום כנס הארוקון D:
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > אירועים, מפגשים וכנסים
עמודים: 1, 2, 3
Junko
אמממ...כמו כול שאר סיכומי מפגשים / כנסים פשוט ספרו על החוויות שלכם D:
(לא היה כתוב שצריך אישור לנושא כזה אז פשוט פתחתי o-o)
אני הגעתי באיזה 10:40+- ומיד הלכתי לקופות (הקופאית הרביצה לי עם החותמת >:) וכשניפתח ניסיתי לימצוא משהו מעניין..
ראיתי עוד מישהי שהיתחפשה ליונו רק ששלה לא היה כמו שלי D: (שלי היה קוספליי פחות טוב משלה P: מצד שני זאת פעם ראשונה XD)
אחר כך הלכתי לאירוע הפתיחה והלהקה הייתה ממש טובה O: פגשתי מישהי ממש נחמדה לפני שניפתחו השערים P:
BOTTOM LINE: היה כנס כיפי כמו תמיד D: רק שהלכתי באיזה אחת P:
-M-
אני ממש נהנתי! שמחתי לפטרל עם כל הקבוצה בין הדוכנים ולהכיר קצת פנים אל מול פנים הנפשו הפועלות smile.gif
תמונות smile.gif

niko
היה נחמד.. למרות שבקופות לקחו לי מאה שקל במקום 50... בטעות נתתי להם 2 שטרות מגולגלים.. \: (חבל שלא בדקתי ><)...
אמ.. ראיתי את הלהקה (ואי.. באמת טובה..)....
טיילתי טיפה והלכתי.. פעם ראשונה שלי ולא התחברתי לשום דבר שמה.. (חבל שבאתי לבד... ><)
Bluexx
הקוספלייז ההארוקון הזה היו מעטים יותר לא רק בהשוואה להארוקון של שנה שעברה אלא אפילו בהשוואה לכאמ"י שבו מתוקף כך שלא פורים מלכתחילה יש פחות.
אני לא יודע איך זה קרה או למה אבל היה לי מאוד ניכר בעין שהיו הרבה פחות קוספלייז מאירועים קודמים.
אני חייב לתהות למה, זה לא ממש קשור לכנס אבל נראה שהעצלנות פקדה המונים.

הממ הכנס היה נחמד, המשחקיה הייתה על הפנים, ההפך המוחלט של הכאמ"י, אמא"י החליטו לכתוב בתוכניה דברים ולא לעשות שום דבר מהם הפעם, צל"ש לכל מי שהביא מגי'ק, לזאת שקנתה מנצקין ונתנה לכולם לשחק איתה ולאדון עם הwarhammer 40000 שכל הכבוד לו.
בלעדיהם לא היה שום דבר חוץ מגו במשחקיה, השאלה עכשיו היא "למה" לא רק למה אמא"י לא עשו שום דבר הפעם אלא למה אמא"י כתבו שהם עושים שזה בעיני מאוד תמוה.
אגב יצאתי מההארוקון בערך ב10 ל6, באתי ב10 (המשחקיה נפתחה רק ב11 וחצי! עוד משהו שאגב בתוכניה היה מצויין "כל היום" )
אם אמא"י מסתמכים על התנדבות פרטית, המעט שהם יכלו לעשות היה לרשום את זה בצורה מובהקת בתוכניה.
גם הroleplay של נארוטו שהיה אמור להיות ככל שאני יודע לא קרה. (סתם עוד משהו שהיה בתוכניה ולאף אחד לא היה מושג מה זה)
אז ממש על הפנים.

קניתי כמה מרצנדייס ו.... תודה לאללה שיש לי חברים שאפשר להסתובב איתם שעות על גבי שעות בלי שיהיה לנו שום דבר לעשות אחרת זה היה יכול להיות ההארוקון הכי כושל אי פעם.

אז... כן... לאדון עם הוורהאמר ולבחורה עם המנצקין - כל הכבוד לשניכם, לאמא"י - לא שכחתם משהו? ולקהילת הקוספליירים - שימו גז זה שאני לא עושה כלום השנה לא אומר שאתם גם לא צריכים לעשות כלום השנה, מה זה הבטלה הזאת? הופ על הרגליים לעשות קוספלייז לכאמ"י בהמוניכם

זה הכנס מנקודת המבט שלי, לא מתעניין בהרצאות אז אין לי מה לומר על זה.

הו מילת כבוד גם לבחור שהיה אחראי לדוכן של המשחקי קופסא למכירה למעלה, היה מעניין לדבר איתו (ולא לקנות כלום smile.gif )
Sherlock Holmes
טוב אז לדעתי הכנס היה בסדר ביחד לכנסים הקודמים,
כמו תמיד לא היה לי מישהו מוכר מהפורום או משהו בסגנון (ככה זה אני), אבל הסתובבתי עם אחותי.
אני יודע שאתמול כתבתי לכם שאני חולה מת, אבל הגעתי בכל מקרה ואם מישהו מרגיש שהוא עומד למות שיאשים את עצמו שהוא לא כתב לי החלמה מהירה! (למרות שהחום שלי בבוקר ירד ל-36.8).
המשחקייה לא הייתה משהו, רק משחקי גו, קוותי לשחק שוב במג'יק כמו שהייתי עושה שהייתי קטן (הייתי עושה גם תחרויות ישוביות), אבל זנחתי את זה ורציתי למצוא מישהו שיעזור לי אבל אף אחד לא היה קלפי מג'יק ואם כן הם כבר היו משומשים (אני מתכוון לשעת משחק).

הגעתי ב-13:20 אז הדבר הראשון שהלכתי אליו עם אחותי הקטנה היה הסרט של KAT שאם אתם לא רואים את ההתחלה שלו אתם לא מבינים כלום, אז יצאנו החוצה ומשם הלכנו ישר לסדנת דיבוב - ומילה שזה היה ענק.

בסוף ביאס אותי שסגרו מוקדם את הדוכן של קומיקס וירקות הייתי מעוניין לקנות את ה- 3in1 של בליץ' 1+2 ב-140 שח (אם מחשבים זה יוצא 23.3 שקל למנגה +- ).
זהו זה היה הכנס עבורי, רות סוף ויהיה שלום.
ScorpioNN
FUN.
היה יום מהנה סך הכל, כרגיל צוות המתנדבים והסגל שווה את האירוע, השגתי פיגר נורמלי של רובין צ'אן סוף סוף... 3>
Lambdadelta
היה בסדר.
מישהו מכיר את מי שהייתה פרינסס טוטו?
Kensey
תביאו תמונות של הקאסט אומינקו.
עוד לא ראיתי את רוזה בתמונות.
Ame
אני לא מאמין שאני בבית, היה פקקים נוראים בדרך חזרה X:

IT WAS EPIC!
האמת שלא הייתי בטוח אם לבוא או לא, כי עדיין לא התחברתי לכל העניין הזה של כנסים, ועכשיו סופית כנראה שאגיע לכל כנס שאוכל בעתיד.
הגעתי, שילמתי, לא יודע למה הם החזירו לי עודף של 10 וזה יצא ששילמתי 40 אבל לא נורא, פגשתי את אלעד שאני מאוד מודה לו שהיה איתי כל היום והראה לי את המקום ואת כל האנשים מהפורום שהצלחנו למצוא.
מיתר עם קוספליי מדהים! 3> קניתי גם מהדוכן שלה ציור של רין שבשמחה אתלה אותו בחדר.
צילמתי רק קוספליירים שאני מכיר, לפי דעתי זאת שעשת לסאנדה יוקימורה פשוט AWESOME, מבאס שלא ראיתי את זה שעשת לדאטה מאסמונה עד תחרות הקוספליי >:
קומיקאזה פשוט הפתיעו, 25 ש"ח לכרך אז חטפתי להם 5 כרכים של איישליד 21 XDDD וגם קניתי את הגליון האחרון של SJ בדוכן של CNV ואם זה גמרתי את המנוי שלי
לא מצאתי דברים מעניינים בדוכנים האחרים יותר. פינת פוקימון היה די יבישה אז לא היה לי כוח לשחק שם גם ככה. הייתי בהרצאה של עומרי ונמרוד ומאוד נהנתי, השתדלתי להתאפק, קלאמפ אחרי הכל XP, ובהרצאה על הלימודים במנגה שלמרות שהיה שם אחד שהפריע המון ואם ראיתי נכון זאת הייתה נונה שהשתיקה אותו שם כל הזמן XD אבל היה מהנה מאוד להקשיב.
עשיתי המון סיבובים שם קומה אחר קומה, מסכן אלעד שיגעתי אותו נראה לי XD
קוספליירים היו מעולים על אף שהכמות שזהיתי הייתה ממש קטנה לעומת הכמות הקטנה שהייתה גם ככה.
וכמו שבוריס אמר שם, קאסט אומינקו VS קאסט קורושיטסוצ'י, שני הקאסטים היו ענקיים ואדירים like.png

אני יעלה מחר תמונות, למרות שלא צילמתי הרבה...
F-S flash
היה אדיר לפגוש את כל חברי הקבוצה עשינו צחוקים ביחד ואביאם תודה על הסמלים של פיירי טייל!
Greater Snail~
ציטוט(CupCakeLove @ 08.03.2012, 16:47) *
מיד הלכתי לקופות (הקופאית הרביצה לי עם החותמת >:) וכשניפתח ניסיתי לימצוא משהו מעניין..

סורי ^^''

ולעניינינו: כרגיל- אני "מפרטת":
אז מבחינתי זה היה כנס פשוט מושלם. נהנתי מאוד ובאמת שהיה לי עצוב לראות את הכנס מתפרק וראות שכולם חוזרים הביתה :<
היום שלי התחיל בבאסה רצינית כשקמתי בשבע וחצי במקום בחמש וחצי בבוקר ופספסתי את ההדרכת מתנדבים, ולכן נתקעתי בתור גופרית מיותרת שאין לי מושג מה זה התפקיד הזה. אבל לא ויתרתי! הלכתי לקופות והחלפתי מישהי בקופות וניצלתי את זה והרבצתי לאנשים שמשלמים בשטר של 50 למרות שאין חמישיות $^$*&&$&
אחר כך חברה שלי באה לעזזור לי לשים את הפיאה של הקוספליי כי קצת קשה לשים פיאה על ראסטות. לשמחתי הרבה אנשים אשכרה זיהו את הדמות (YIN DTB) וצילמו ואמרו שאני אדירההההה 3: (ברגע זה הבנתי שאני פשוט מאוהבת בקהילה הזאת. אנשים, אני אוהבת אתכם 3>)
הייתי לקראת סוף האירוע פתיחה כי... לא מצאתיאת הכניסה לאולם.מביך. (להקה....פשוט.....וואו) ראיתי את קוויקי מנגה שהיה טוב והיו קטעים גאוניים פשוט.
משם לסדנת יצירה שגם אליה איחרתי אז לא עשיתי כלום, ואז "דבבו כאוות נפשכם"+ סדנת דיבוב (כשבשניהם היה אדיר בטירוף והשתתפתי בסדנת דיבוב.. דובבתי את ליז מסול איטר בפעם הראשונה).
משם הלכתי לתחרות קוספליים שגם אליה הגעתי באיחורון כי- שוב: לא מצאתי את האולם המיטונף הזה $^%&$&$&%#%
אנשים עשו פשוט קוספליים מדהימים ולא נשארתי שם עד הסוף כי הלכתי לקריוקי אבל..היו כמה קוספליים שציפיתי לראות ולא ראיתי ><
אחר כך פגשתי את השותף שלי לקוספליי שהיה HEI, הבאתי לו את כל הדברים והפיאה נראתה כאילו היה לו סמור מת על הראש...פדיחות אבל לא נורא~ העיקר שזיהו XD
פוטושוטס בלהבלהבלה הרצאה מעניינת על קרוספליירים עוד קצת קריוקי והביתה D: (בשעה 20:30 בערך) הספקתי גם להסתובב קצת בדוכנים וראיתי מלא דברים יפים אבל אין לי שקל >< תכלס זה הכנס הראשון שהרגשתי קשורה, ושהיו לי שם חברים ושתמיד היה לי מה לעשות D: היה נחמד לפגוש אנשים מהפורום~
וזהווו smile.gif)
Crucio!
^ אה, אז זאת היית את עם הקוספליי ההוא! O: ממש אהבתי אותו like.png

הכנס היה אוסום. וגם זכיתי במקום הראשון בטריוויה, ניצחתי את נסטיה ורועי :סנוב1:. וגם הפרס שווה את זה, למרות שהם התקמצנו 333>
הקאסט אומינקו והקאסט קורושיטסוג'י היו עצומים ואדירים. והיו גם לא מעט יחידים וזוגות עם קוספליים לא מהעולם הזה, כמו אלו שעשו את סאנאדה יוקימורה ודאטה מאסאמונה (שיר גם עשתה להן פוטושוט ביחד עם אליה 33>).
אולי בכנס הבא אני אצתרף להכנת הטריוויה, למרות שאם אני אזכה שוב זה ייצא משתלם 3":
Kvothe
אני מרגיש טוב עם עצמי שאני מכיר חלק מהקאסט של אומינקו .. אבל לא הייתי sad.gif
טוב פעם הבאה , נשמע שהיה דווקא ממש אחלה..
Junko
ציטוט(SHAB-L@L @ 08.03.2012, 21:41) *
מיד הלכתי לקופות (הקופאית הרביצה לי עם החותמת >:) וכשניפתח ניסיתי לימצוא משהו מעניין..

סורי ^^''

LOL לא נורא ישאר לי מזכרת של כמה ימים מהכנס D:
ורגע אני הייתי בהתחלה של הטריוויה ומי שקוראים לה נסטיה ניצחה בהתחלה O: (עזבתי כניראה באמצע) היו עוד סיבובים בטריוויה? O_O
Crucio!
ציטוט(CupCakeLove @ 08.03.2012, 22:22) *
ציטוט(SHAB-L@L @ 08.03.2012, 21:41) *

סורי ^^''

LOL לא נורא ישאר לי מזכרת של כמה ימים מהכנס D:
ורגע אני הייתי בהתחלה של הטריוויה ומי שקוראים לה נסטיה ניצחה בהתחלה O: (עזבתי כניראה באמצע) היו עוד סיבובים בטריוויה? O_O

כה, היו 3 סיבובים, גמר, ואז עוד סתם סיבוב בלי פרסים.
נסטיה היתה ראש צוות אנימנגה ומשגיחת פורום אנימה בזמנה, ואני בכל זאת קרעתי אותה בגמר D"<
Diskin
חבל שלא היה פרסים בסיבוב האחרון...
ונסטיה בכלל כושלת, היא כתבה חצי מהשאלות XD
Minseo
אחרי הררבה כנסים שפיספסתי היה ממש כיף!
וסוף סוף באתי עם קוספליי (ופאה וחצי ><"), קניתי כמה דברים והסתובבתי והסתובבתי והשתתפתי בתחרות קוספליי (כן אני הנאטסו עם הפאה המוזרה X_X)
פגשתי את שטורדל 333> ואילון happy.gif וכמובן את הקאסט המדהים 3333333333333333333> של פיירי טייל *_________________* ארזה ולוסייייייי

---
לסיכום אני עייפה כמו לא יודעת מה, נהנתי והכול עבר בלי ללכת איבוד וכאלה XD
הקסט של קורושיטסוז'י עם הפאנסרוויס היה פשוט שליטההההההה והתאומים ובל *_________* וכמובן סנגוקו באסרה *ריר*
-M-
ציטוט(F-S flash @ 08.03.2012, 21:33) *
ואביאם תודה על הסמלים של פיירי טייל!

בשמחה אחי smile.gif עד הכנס הבא!
kakashi/tom
היה כיף לפגוש את חברי הקבוצה נהנתי מכך רק חבל שקבוצה של אפסים התנשאו יותר מדי
-M-
תופעה מוזרה.. על הכרטיס היה רשום שהוא עולה 40 ש"ח ולי לקחו 45.
אחרים סיפרו לי שהם שילמו יותר... שחיטות בהארוקון..?
Master Looler
תמונותותים
Bluexx
ציטוט(-M- @ 08.03.2012, 22:33) *
תופעה מוזרה.. על הכרטיס היה רשום שהוא עולה 40 ש"ח ולי לקחו 45.
אחרים סיפרו לי שהם שילמו יותר... שחיטות בהארוקון..?

40 לחברי אמא"י, 45 לרגיל, העלו את המחיר לאחרונה אולי הכרטיסים זה עודפים מלפני שהמחיר עלה או משהו זה או אחר
אם לקחו יותר אז הקופאים פישלו, זה לא היה אמור לקרות.
Kizaru
היה טוב...
keo
היה כנס נחמד, לא יודע עד כמה הוא היה שונה מי האחרים כי זה היה הראשון שלי. חבל שלא ידעתי מי זה מי כדאי להתיידד איתו,
חוץ מי מיתר שראיתי את הציורים שלה וזיהיתי אותה (: גם יצא לי לפגוש שם חבר ותיק שלא היה לי מוסג שהוא בכלל חלק מי הקאילה הזו..
Angela
היה ממש נחמד.
בבוקר התנדבתי במודיעין ומדי פעם הסתובבתי בכיף עם מגאפון ענקי (בזמן שאני ממלמלת דברים שאף אחד לא הבין)
אחר כך נפגשתי עם חברות שלי והתחלנו לטייל בדוכנים.
ביאס אותי שיש כל כך הרבה דוכני פימו ולא דוכנים שמתרכזים בנושא של אנימה ומד"ב. ):

הייתי בשתי ההרצאות דיבוב (מה לעשות, מתה על זה 3>), אבל כשניסיתי להיכנס לתחרות הקוספליי, לא נתנו לי להיכנס.
בסופו של דבר מצאתי את עצמי עולה ארבע קומות (אני חושבת...) עד שהגעתי לכיסאות הכי גבוהים, הכי רחוקים והכי מפחידים שיש. עזבתי אחרי כמה רגעים בגלל פחד הגבהים שלי )":

אחר כך פשוט הלכתי לעשות שוטס עם ידידים שלי עד שחזרתי לקוויקי מנגה שהיה אדיר (אלא מה) ולקראוקה.
מבאס אותי שהמון מהפעילויות המגניבות היו בתחילת היום (ההרצאה של התאומים, לדוגמה~) והייתי צריכה לפספס אותן, אבל לא נורא D:

GAAHH
ועכשיו נזכרתי ששכחתי לקחת את החולצה שלי של ההתנדבות. מישהו יודע מה אני אמורה לעשות עכשיו? XDDDD
nigi
מצד אחד זה היה אחד הכנסים היותר כיפים שהיו לי, אבל מצד שני הוא גם היה די מבאס XD

פעם ראשונה שאני בא עם קוספליי, הכנתי קוספליי של קיד מהמשחק באסטיון, מעבר לזה שהוא לא יצא כזה טוב, גם היה ממש קשה להסתובב איתו ברכבות ובכנס בכלל.
.הגעתי בסביבות עשר ויצאתי לסיבוב במקום: הניצול של הקומות הפעם היה הרבה יותר טוב, וגם היה אפשרי למצוא חדרים כמו החדר הרצאות שבכנס הקודם היו... איפשהו במעמקי המקום
לא שזה משנה את העובדה שזה מקום רע לכנס ושחם שם רצח וכאלה, כן?
אחרי הסיבוב שלי שם ירדתי לדוכן של פיצה, שהתנחלתי בו לאיזה חצי שעה כל פעם שיצא לי, דרך אגב תודה פיצה שנתת לי לשמור אצלך דברים 3>
עשיתי כמה סיבובים ברחבי המקום לראות קוספליים אחרים, באמת שלא היו הרבה דברים מושקעים הפעם. ראיתי את קאסט בלייזבלו שהיה אדיר, את הוטסומה ואת הזה עם הכנף מפיינל פאנטאסי שגם היו ממש טובים וזהו בערך...
הלכתי עם מישהו למשחקיה, שהייתה לא כלכך מושקעת יחסית לפעם שעברה, אבל בכל זאת די בסדר.
שיחקתי שני משחקים של גו שהסתכמו בניצחון אחד והפסד אחד, וחוץ מזה באמת שלא היה מה לעשות - הווארהאמר לוקח שעות ובייסיק דקס של מג'יק זה משעמם.
חזרתי בשלב הזה לדוכן של פיצה ופגשתי המון אנשים מפורום אומנות ויצירה, נחמד לראות שוב את אופיר, מיתר, נבט, סורה וכל השאר - וגם פגשתי המון אנשים חדשים כמו איה, נבט וגל שרציתי לראות כבר הרבה זמן, וגם אלעד שהיה די מוזר שבכלל מכיר אותי מהפורום XD
(דרך אגב גל: בקושי יצא לי לדבר איתך... זהו, מעכשיו אתה בא לכל כנס)
במתחם קונסולות ישבו לרוב חרשנים שבקושי נתנו לאחרים להתקרב, יצא שעליתי עם סורה לשחק בלייזבלו וזה היה בלתי אפשרי...
איפשהו בין כל הדברים האלה קרה שאיזה אידיוט רץ במדרגות והתנגש בי, נפלתי ביחד עם כל הקוספליי וחצי ממנו הלך rage.png
אני מאוד, מאווד מקווה ש"האיש הדביל שרץ במדרגות" זה תיאור מספיק טוב בשביל הדת' נוט בדוכן של KAT.
לא יצא לי לראות את התחרות קוספליי עד הסוף, אבל עד הווקאון לפחות היה די קורע XDD *פתאום המוסיקת רקע מפסיקה והמקרן נהיה כחול* "יש לנו תקלה טכנית קלה", הקהל: "YOU DONT SAY?"
להוסיף לרשימת ההישגים של ולאדי: רמת דאן בגו, מתחרה ארצי בשחמט, שחקן שוגי.
אכן איש רב אשכולות.

אז כן... חוץ מהביאוס של הקוספליי היה מעולה ^^
Souseiseki
הא כנס ארוך מידי D: למרות שפגשתי מלא אנשים (נסטיה, ניב, עדן, נטלי, רועי, תאיר~, מיתר, אייל, אופיר, בנו, אליה - שהיה לה יום הולדת D:, וכנראה שיש עוד כמה אבל אני מראש מבקש סליחה אני פשוט מת מעייפות עכשיו)
הגעתי בסביבות העשר ככה, וקניתי כרטיס אצל דניאל ששכחתי אותו אצלו עד שהזכירו לי שאני צריך לקחת אותם.. והדבר הראשון שעשיתי זה לחפש את מיתר (שמשום מה היא הייתה בקומה למטה ולא איפשהו בקומות למעלה כמו תמיד). ומיתר הייתה בשוק -כאן זה כבר מתפתח לאנשהו-. אחרי זה סתם הסתובבתי כמה זמן במקום עד שיתחיל המחזמר, כשבדרך פגשתי את אליה שהצטלמה בפינת צילום. ובגלל שהיה לה יום הולדת (וטכנית עדיין יש לה) נתתי לה מתנת יום הולדת D: דיברנו מעט ואז התפצלנו בלחפש את נסטיה.. שהיא.. טוב.. כמה פעמים ראיתי אותה כשהיא הייתה בכניסה עם עדן ועוד כמה לא זוכר מי.. רק הבעיה בה שהיא מתעלמת מאנשים.. שאני צעקתי את השם שלה, הסתכלתי עליה בעיניים פקוחות שהיא תשים לב. אבל התגובה שלה זה להסתכל חזרה ופשוט לנפנף את הניסיון שלי לקרוא לה. אז המשכתי לקוויקי מנגה, שדי התאכזבתי ממנו. למרות שאני הייתי מודע שזה בא להחליף את המחזמר שתוכנן והוא היה יותר קצר, וגם הבדיחות מאד הצחיקו אותי, הייתי מעדיף בהרבה מחזמר במקום זה. הקוויקי מנגה היה מעיין מערכונים קצרים כאלו וכשכל פעם יש את הקריין, זה די הפריע שהוא נכנס אחרי כל דקה שמדברים.
אחרי שהמחזמר נגמר רצתי לאודיטוריום ששם היה את הטריוויה, ופה דווקא נסטיה כן שמה לב אלי, עוד לפני שנכנסתי בכלל.. איך? לא יודע. ובעצם ישבתי בקהל עד שהטריוויה נגמרה (וכן הייתי צריך להשתתף בזה.. אבל לא יצא) אחרי הטריוויה סתם הלכתי לאכול ולהסתובב בראשון, כשבכמה מקומות נפגשתי עם תאיר ולאחר מכן עם אופיר. כשבעצם בזבזתי שעתיים מזמני בלי ששמתי לב הלכתי לתחרות קוספליי, שהשנה אהבתי אותה יותר מפעם שעברה, למרות הבעיות התכניות שהיו כמה פעמים, אהבתי שהמנחים "נשארו" בדמות שלהם. וכן היה מעניין שם. ובעצם פה הגיע הסוף של הכנס בשבילי? הצטלמתי בסוף עם תאיר ודיברתי איתה מעט ואמרתי להתראות רק למיתר כי כל השאר הלכו לאנשהו ולא מצאתי אותם יותר... ואז באוטובוס קרה דבר מופלא, הבנתי בעצם מי זה אייל מכל מי שראיתי.
הסוף.

(אין לי כוח לתקן שגיאות כתיב/שגיאות בעברית/הרכבי משפט וכו') D:
כפרע
נומ, היה ממש כיף! פגשתי אנשים חדשים + אנשים שלא ראיתי איזה 800 שנה וממש התגעגעתי אליהם
הבאתי גם את הסקטצ'בוק שלי בשביל המפגש של אומנות ויצירה אבל לא היה אף אחד בדוכן כל פעם שהגעתי... אז השימוש היחידי שהיה לי בו זה לקשקש ברכבת \":
בנוספוש, הבאתי עוגיות שהכנתי (הפעם עוגיות מסוג חדש~ עוגיות חמאה צרפתיות קלאסיות! עם ריבה והכל וזה) וקיבלתי עליהן המון מחמאות XD" ואכלתי רק 2 מתוך המלאמלא שהבאתי, כי בעיקרון השארתי לאליה וליומולדת וזה, אבל לא הצלחתי למצוא את הצוות X_X בלערג. פעם הבאה אני אפצה על זה ;ם;"
בעיקרון תכננתי לקנות מלאמלא פוסטרים או מנגה, אבל נאלצתי להסתפק בשרשרת סטימפאנק ממש מגניבה במקום זה. שזה ממש אחלה. X3
וזהו תאמת, אין לי ממש כוח לכתוב XD אבל היה ממש אדיר, באמת באמת.
וגם בתחנת רכבת בחזור ראיתי 2 ידידים שלי וחברשלהם, שלא ראיתי אותם כבר שנה שלמה בערך XD וזה היה מטורף לגמריי, בקושי זיהינו אחד תשני XD
קיצר יום שמלא באנשים שאני אוהבת. וכנס ממש מגניב. ופיצה. פיצה זה טוב.
אוי כמה שאני הולכת להתגעגע ליום הזה מחר~
Rnamon
אני יעשה את זה בקיצור נמרץ...

הכנסים בהחלט השתנו במהלך השנים...אני זוכר את הכנסים הראשונים שהיה לנו בקושי 40 איש on6.gif אני שמח שזה גדל והתעצם!!!
היה כיף בכנס הזה! היה נהדר להסתובב בקוספלי כל היום...אבל הרבה אנשים לא הבינו אותי בגלל המסכה...אבל עם התנועות ידים הנכונות ושלט מצחיק הכול הסתדר on1.gif
זה היה מאוד משעשע שאני דיברתי... ואנשים היו:"מה הוא אומר?" ואז חברה שלי תירגמה להם את המילמולים המוזרים מתחת למסכה שלי on1.gif
נהנהתי לעשות את הקסופלי ולראות קוספלי של אחרים...לצערי הלכתי ב2 וחצי (צריך להספיק למגילה בירושלים אחרי הכול) אז לא ראיתי את האירוע קוספלי-אבל הקוויקי מנגה היה מצחיק!! בהתחלה היתי כזה "אה???" אבל אחרי 2 שלושה מערכונים זה נהיהה ממש מצחיק נהנהתי מזה מאוד ^___^

אם יש אנשים שיש להם תמונות שלי אני מאוד מאוד יעריך את זה אם תוכלו לתייג אותי בפייסבוק (gad freund) או לשלוח לי למייל (gad32@Walla.co.il) תודה רבה רבה ^__^

למי שלא זיהה את הדמות זה Shingen Kishitani מDURARARA ^___^ (לא מכירים? חפשו בגוגל XD)
Chronos
אז ברגעים אלו ממש סוף סוף חזרתי הביתה.
הגעתי לשם כבר ביום רביעי בלילה להקמות.
העניינים תוקתקו דיי במהירות בעיקר תודות לצרחותיה האדיבות של קרן XD
שחייבים להודות יודעת לגרום לאנשים לעבוד.
בסביבות שלוש וחצי הלכתי לישון או יותר נכון שכבתי על רצפת חדר המתנדבים, עברתי ללשבת על כיסא ועוד 201 תנוחות נוספות עד שבשש וחצי ויתרתי והלכתי לשחק באקסבוקס עם עוד כמה מתנדבים.
לאחר התדרוך הסטלני באדיבותיהם של גילי ורון הציבו אותי כסדרן בכניסה כדי לבדוק חותמות וכרטיסים שחייבים להודות זה היה מייגע XD אבל עדיין נעשה כיף לאחר כמה זמן.
בין טרטור אחד למשנהו יצא לי לפגוש בין היתר את נועה, נסטיה2X, אופיר, עדן, ניב, בנו, דניאל, מיתר ועוד שאין לי כוח כי הרשימה ארוכה.
אה כן וילדת היומהולדת אליה אהמ...
בהמשך הלכתי לטריוויה, כנראה האירוע היחיד שאשכרה היה לי זמן אליו, זה היה מהנה עד לרגע שבו נונה הודיעה לי שהיא נאבדה ממש מול קניון רוטשילד והלכתי לקחת אותה חח
מאוחר יותר נאמר לי שנטלי זכתה אז מזל טוב וזה.
ריצות לא היו חסרות לי כשלפחות את רוב אירוע הקוספליי מלבד המסקרייד יצא לי לראות.
ראיתי גם את קוויקי לקראת הסוף.
ובשמונה התחלנו לקפל.
הרבה מאוד אנשים לא היה לנו ככה שבסוף נותרנו מספר אנשי סגל ועוד משהו כמו ארבעה מתנדבים אבל איכשהו לקראת 11 וחצי סיימנו.
כאמור עכשיו אני גמור מעייפות אז אין לי כוח לחפור יתר על המידה.
היה כנס שאני יכול לסכם אותו באחד המהנים, העובדה שהתנדבתי לראשונה גם הוסיפה.

אגב נסטיה 2, כי הראשונה איתי בבסיס אז יותר קל לי לזכור.
אחלה קוספליי, נכון הפאה קצת דפקה אבל אחרי הכל פאות נוטות לעשות את זה אז לא להתבאס XDD

הדבר היחיד שאני יכול להגיד שבאמת ביאס אותי הוא שלא מצאתי זמן באמת לקנות משהו אבל לא נורא, פעם הבאה XD
lord570
היה כיף מאוד !! זאת פעם ראשונה שאני בכנס או משהו כזה שקשור לקהילת האנימה בישראל, רק קצת התבאסתי שחוץ מחבר שלי שהיה איתי לא הכרנו אף אחד חוץ מילד אחד מאוד נחמד שלימד אותנו גו..
טוב אני מקווה שבכנס\מפגש הבא אני יכיר יותר אנשים.. (זה קשה שמכל החברים שלי ברמת גן רק עם שניים יש על מה לדבר מבחינת אנימות) wink.gif אז אני מקווה למצוא עוד חברים מפגש הבא!!
ד''א : אם מישהו יודע על מפגש קרוב אז דברו איתי בבקשה בפרטי.
Crucio!
ציטוט(Rnamon @ 09.03.2012, 00:25) *

הכנסים בהחלט השתנו במהלך השנים...אני זוכר את הכנסים הראשונים שהיה לנו בקושי 40 איש on6.gif אני שמח שזה גדל והתעצם!!!
היה כיף בכנס הזה! היה נהדר להסתובב בקוספלי כל היום...אבל הרבה אנשים לא הבינו אותי בגלל המסכה...אבל עם התנועות ידים הנכונות ושלט מצחיק הכול הסתדר on1.gif
זה היה מאוד משעשע שאני דיברתי... ואנשים היו:"מה הוא אומר?" ואז חברה שלי תירגמה להם את המילמולים המוזרים מתחת למסכה שלי on1.gif
נהנהתי לעשות את הקסופלי ולראות קוספלי של אחרים...לצערי הלכתי ב2 וחצי (צריך להספיק למגילה בירושלים אחרי הכול) אז לא ראיתי את האירוע קוספלי-אבל הקוויקי מנגה היה מצחיק!! בהתחלה היתי כזה "אה???" אבל אחרי 2 שלושה מערכונים זה נהיהה ממש מצחיק נהנהתי מזה מאוד ^___^

אם יש אנשים שיש להם תמונות שלי אני מאוד מאוד יעריך את זה אם תוכלו לתייג אותי בפייסבוק (gad freund) או לשלוח לי למייל (gad32@Walla.co.il) תודה רבה רבה ^__^

למי שלא זיהה את הדמות זה Shingen Kishitani מDURARARA ^___^ (לא מכירים? חפשו בגוגל XD)

פגשתי אותך בכנס, עשיתי לך THUMBS UP כשעברתי לידך במדרגות D:
וטנקס, Choronos~
+Cielo
אממ היה כנס נחמד, למרות שכמו בכל כנס יש הרגשת מחנק, חום וצפיפות מטורפת..במיוחד הפעם.
לעשות את הכנס הגדול ביותר בשנה במקום כזה צפוף זה ממש לא מתאים..מילא כנס קיץ וגם זה בספק.
בכל אופן באתי עם הקוספליי קונואה שלי וכצפוי המגפיים עשו לי דווקא ולא רק שהצבע נקרע עם כל רגע שחלף גם הם הכאיבו לי.
אני עדיין לא מאמינה שבפינת צילום שכחתי להוריד את המשקפיים ._. אני רגילה להם יותר מדי...
היה כיף לפגוש הרבה אנשים שלא פגשתי ומלא אנשים חדשים גם כן 3>
או גאד קאסט הומסטוק שנסעתי איתו ברכבת התברר כקבוצת בנות מקסימות כל כך..עשו לי את היום כמעט *-*
זה היה ממש מכוער שדילגו על הסרטון שלהן ם_ם
היו מלא תקלות ופאשלות, אבל זו עם המסקרד של הבנות היה מכוער..
ONE DOES NOT SIMPLY SKIP HARD WORK OF OTHERS.
היו מלא קוספלייז מדהימים והתוצאות של חלק מהתחרות היו צפויים.
זהו..להיום סיימתי..אחרי מנוחה טובה אעלה את כל מה שצילמתי לפייסבוק ואולי גם לפה.
Nona Chan
בקצרה כי מאוחר (נרחיב מחר) - כנס מדהים עם אנשים מדהימים smile.gif
אמנם באתי ללא הרבה בגלל הצבא, אבל היה כיף לראות חברים ותיקים וישנים כאחד.

אני אמ... קיספלרתי חיילת עייפה? ;_;
(אימאלה, זה הכנס הראשון שהיו יותר חיילים מקוספליירים).
RyuKaji
היה מאוד נחמד פגשתי שם אנשים שהכרתי הייתי בסדנת דיבוב בשניהם .
וגם במופע של הלהקה המגניבה ששחכתי את שמה כרגע.
התחדשתי ב 10 מנגות חדשות ו מגזין אחד ראיתי קוספליירים ממש מגניבים וממש הרבה מריו ולואיג'י שהיו בכל מקום.
אני די התקשתי למצוא את המקומות שהיו בהם את ההרצאות ואת התוכן אבל הסתדרתי בסופו של דבר .

היה מאוד נחמד אני נהנתי !
sarelz3
שלום לכל משתתפי הכנס ובעיקר למארגנים!
כמו בכל שנה מועד הפורים הגיע והלכתי אל כנס הארוקון אליו אני הולכת מזה 5 שנים.
להבדיל משאר הפעמים מתכונת הקוספליי שונתה בכדי ליעל את התהליך ולהפוך את הזמן המועט שיש בהצגת הקוספליים לפחות נרחב אך מעמיק.
ובכן בלי ללכת סחור סחור לפי דעתי השיטה הזאת שהוצגה השנה הייתה כישלון נחרץ!

מספר האנשים שהשתתפו בתחרות היה מגוחך!
ואיזה מין צורה זאת לבוא לאנשים שהשקיעו שעותל וחודשים בהכנת התחפושת ובמקום להציג אותם כחלק מהתחרות (שבמילא צורת ההצגה שלהם הייתה בדיוק כמו של המתחרים)
אומרים להם באמצע היום שהם אינם היו טובים מספיק מכדי לעלות לתחרות ובכדי להחדיר בהם עוד מרמור המנחים מקריאים על הבמה את הווק און כקוספליירים ״שהם היו סנובים מדי מכדי לרצות להיכנס לתחרות״

ובכן, מילא שלפחות היו מראיינים את המשתתפים בתחרות
או שרשימת גזר הדין (מי עולה לתחרות) לא הייתה מתאחרת ב40 דקות (ובואו אני אגלה לכם סוד, אין כלום לעשות ליד המרכזיה במשך 40 דקות!)
או שהתחרות הייתה מתחילה בזמן או שלפחות המשתתפים היו נעצרים על הבמה כמו בכל שנה כדי לעשות כמה פוזות...

אבל אף אחד מהדברים האלה לא קרה.
חוץ מהרבה מרמור ותחושה לא נעימה הרגשתי שכל המאמץ והטרחה היו לשב.
חבל הרעיון מקסים אך הפספוס גדול.

בתקווה שילמדו לקחים לשנה הבאה
למרות שיש לציין את כל האנשים המדהימים שהגיעו לכנס והזכירו לנו למה באמת שווה להגיע לכאן כל שנה!
בברכה קאסט מורטל קומבט.

נ.ב
אם כבר... אז יש לציין שכלי הנשק של scorpion שעבדנו עליו במשך חודש נלקח לנו על ידי הביטחון בכניסה לאולם בטענה "ששרשרת יכולה להרוג"
הייתי אומרת שיש לציין דבר כזה באתר לפני "אין לעשות כלי נשק משרשראות!" ולאור העובדה שלא היינו היחידים שנלקח מהם דברים הייתי מציינת את כל שאר החומרים שהמקום אינו מסכים להכניס.
עתלף
[/size]
[size="7"]היה ירח צהוב בלילה!!! הזה OAO הוא היה צהוב ולי לא היתה היזדמנות לצלם אותו להוחייך זות.

כנס נהדר!! תודה לכול המתנדבים D:

היגתי מוכדם ופגשתי את חברי מהלימודים D: שחקני התפקידים שלי שאחד מהם מדורג (לפי מה שכתוב פו בפורום) הוא מדורג קשחקן על. D:
חברה שלי ואני קצת הישתאממנו כי לא אלחנו לשום הרצאה XD

אבל הכול היה שווה!!! היו קוספלרים תותחים!! ונוסטלגים!!! מי לא שיחק ג'ז הארנב!!!!!!! מי לאאאאאאאאאאאא!
ספוילר:

ומי לא יודעה מזה סופר מריו!!!! (90% מי כול הצילומים שלי יצאו מטושתשים)
ספוילר:

והקוספליי הנהדר של ניגי שניפגה קנירה מי טרול חולף sad.gif ויהי זיכרו ברוך.
ניגי זה קוספליי מדהים לפאם רישונה like.png
ספוילר:

והקוספלרית החי טובה בערץ שכול קוספליי שלה גורר אחרב שורה של מעריצים סרופים אד אפר. smile.gif
ספוילר:

טרול לול החי טוב והחי זול. biggrin.gif
ספוילר:

אוד קוספליי מדהים! ששחחתי את שמה של הדמות.
ספוילר:

אדון מאוד חשוב.
ספוילר:

צילום מילמלה על האזור.
ספוילר:

והחתול החמוד שכולם מתים עלב 333333333>
ספוילר:

קאסט נהדר של הסרט ,הדרקון הרישון שלי, D:
ספוילר:

יש לנו הוצ'יאה בקהילה שלנו!
ספוילר:

שינובי האגדי!!!!
ספוילר:

נונה את חייבת לבי את התמונה שאת צילמת הי מושלמת!!!

יד ענקית!!
ספוילר:

היה קוספליי מדהים של ווווווווווווווווווווווואווווווווווווווו
סלוונס

ישר מי רוסיה עם תאודות ואחשרה צבעית כבלו את פיצה במחיאות כפיים סוארות!!!
ספוילר:

יוגי הו! כולם מקירים D: סדרה שפאם האיתי מחור אלה (לא מספיק כדי ליקנות קלפים) ושני הדמויות שאני החי אהבתי היוא מריק ובקורה D:
וגם יוגי שגנבו לו את המכנסיים XDDDDDDDDDDDDD בתקס קוספליי שזה היה רעיון מי סרט ביוטיוב מישאו יכול להבילי קישור של הסרט הזה בבקשה?
ספוילר:

תמונה מושלמת על תיתווקחו.
ספוילר:

היפה D: לא צריך מקורייות עם קזה ביצועה מעולה!
ספוילר:

קאסט היחידים האגדית!!!
ספוילר:

FF 7 המשחק שחתם את חותמו בעולם! משחק קלסי עתיק ונהדר D:

החי מתתי מי מריק ובקירה מיפחינתי זה היה מופה ביפני עצמו XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD אני חוזר להאריץ אותם שוב 33333333>
והם היוא כול כך נשיים ליחבוד יום האישה הבן לאומי ^^ זה קרה אותי XDDDDDD
ולמנחה דפקו חץ בברך XDDDD
היה ענק ומטורף היה מדהים .
מכום רישון בקוספלרים ותיקים.
ספוילר:

המצלמה שלי מתה קשה התחרות קוספליי התחילה sad.gifsad.gifsad.gif

סוף הקוספליי דהרתי הביתה והיתחרפנתי קשה היגתי למה אני גר עם אנשים קאלה לא קהילתיים ולא אוהבים אנימה פשוט בלי ליברוך מהדירה ;;;;;
טוב היה טוב ומעולה!!!!
ופגשתי את נונה 33333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333
3333333333333333333333>

עריכה: באמת תהיתי איפו היה הקאסת של המוטלקומבט הוא היה טוב.
ספוילר:
nigi

אה כן זה אתה XD
אני אשלח לך, יש לי לפחות חמש תמונות שלך.
אחד הקוספלייז היותר מקוריים בכנס הזה!
Lambdadelta
...נבט היית חייבת לעשות את זה בכתב כזה ענקי? זה ממש מותח את העמוד והופך את הפוסט לנורא ארוך... XD
וסאקוטארו הוא אריה לא חתול mad.gif

אנשים תביאו לי תמונות של פרינסס טוטו ואקסלרייטוררררררר
Kazuar
תמונות שלי:
חלק 1
חלק 2
+Cielo
האלבום שלי לכנס
אני עדיין בתהליכי העלת תמונות.
Rnamon
ביקשתי מכל כך הרבה אנשים לצלם אותי...למה אין תמונות שלי?? sh14.gif
kingblade
... FACEBOOK!!!!!

Well... I was in a Takashi Takagi (Shoujin) cosplay from Bakuman.
If anybody happend to have a pic, I'd be happy to see it!

Oh, and my keyboard is stuck on English.
פיצה
היי רועי אתה פקח. יא חמוד.

ואם מישהו מוצא תמונות שלי ברחבי האינטרנט פליז שישלח לי לינקים או משהו XD אני הייתי גרמניה, הרבה אנשים צילמו אותי אני הייתי שמחה גם למצוא אותם ואולי ליצור איתם קשר, נחמד להכיר ככה אנשים.
Chronos
יש של שניכם בפייסבוק, ראיתי שלאופיר בטוח יש.

הממ...מצאנו סיבה לגרור את רועי לפתוח פייסבוק, מוהאהאהא.

http://www.youtube.com/watch?v=7edeOEuXdMU
kingblade
ציטוט(Chronos @ 09.03.2012, 13:13) *
יש של שניכם בפייסבוק, ראיתי שלאופיר בטוח יש.

הממ...מצאנו סיבה לגרור את רועי לפתוח פייסבוק, מוהאהאהא.

http://www.youtube.com/watch?v=7edeOEuXdMU

Love that film. Not gonna fall for it.
Rnamon
ציטוט(nigi @ 09.03.2012, 10:31) *

אה כן זה אתה XD
אני אשלח לך, יש לי לפחות חמש תמונות שלך.
אחד הקוספלייז היותר מקוריים בכנס הזה!

תודה רבה ^___^ אני מעריך את זה
DrFaust
O: אם מישהו שם לב אלי אני הייתי הפסיכי מהטריוויה~
איליה~
התנדבות מלילה של הכנס עד הערב של הכנס עצמו הייתה מוות
אבל היו כמה אנשים נחמדים שעשו לי את היום אז זה דיי שווה את זה
Chronos
ציטוט(DrFaust @ 09.03.2012, 14:18) *
איליה~

לול זה היית אתה? XD
אני ישבתי שורה שנייה בטריויה מאחורי נסטיה ונטלי חח
חח התנדבת? ראיתי את כולם שם ואליך לא שמתי לב.
DrFaust
ציטוט(Chronos @ 09.03.2012, 14:27) *
ציטוט(DrFaust @ 09.03.2012, 14:18) *
איליה~

לול זה היית אתה? XD
אני ישבתי שורה שנייה בטריויה מאחורי נסטיה ונטלי חח
חח התנדבת? ראיתי את כולם שם ואליך לא שמתי לב.

הייתי בטכני וכמו עבד עשיתי דברים רוב הלילה
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.