עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Nintendo 3DS - הנושא הרשמי
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
עמודים: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
chinpokomon
ספוילר:

מידע כללי:

היא קונסולת משחקי וידאו ניידת של חברת נינטנדו שהושקה בחודש מרץ 2011 ברחבי העולם.

הקונסולה מסוגלת לייצר אפקטים תלת ממדיים ללא צורך מצד המסתכל להרכיב משקפיים מיוחדות, בעזרת שיטה אוטוסטריאוסקופית. הקונסולה הוכרזה רשמית ב-25 במרץ 2011, אך נינטנדו חשפה אותה רשמית כבר בתערוכת E3 של שנת 2010, ב-15 ביוני, תוך כדי שהיא מזמינה משתתפים לשחק בקונסולה. ב-21 ביוני 2010 הוכרז רשמית שהקונסולה תצא לשוק בכל העולם ב-31 במרץ 2011.

תכונות

לקונסולת ה-3DS יש שני מסכים. גודלו של המסך העליון הוא 3.53 אינץ' והרזולוציה שלו היא 800x240 פיקסלים (400x240 לכל עין), והוא מסוגל לייצר אפקט תלת מימד אוטוסטריאוסקופי. גודלו של המסך התחתון הוא 3.02 אינץ', מסך זה לא מסוגל ליצור אפקט תלת מימד, אך הוא מסך מגע. הרזולוציה שלו היא 320x240 פיקסלים. ה3DS שוקל כ226 גרם, וכשהוא סגור רוחבו הוא 5.3 אינץ', אורכו הוא 2.9 אינץ', וגובהו הוא 0.8 אינץ'.

המערכת כוללת כמה הוספות לעיצוב המקורי של ה-DS, שכוללות כפתור גלילה בצד המכשיר שמשפיע על עומק האפקט התלת ממדי, ואף מסוגל לכבותו. עוד נוסף בקר אנלוגי בשם "Slide Pad",חיישן תאוצה, וחיישן תנועה ג'יירוסקופי. בנוסף נוספה יציאת תקשורת אלחוטית מסוג אינפרא אדום.

ל3DS יש שתי מצלמות בחלקו החיצוני של המכשיר, המסוגלות לצלם תמונות תלת ממדיות, ובנוסף קיימת מצלמה נוספת מעל המסך העליון שפונה לכיוון השחקן. לכל המצלמות יש רזולוציה של 0.3 מגה פיקסל. המערכת מסוגלת להציג וידאו תלת ממדי. ניתן יהיה להציג בעזרת המכשיר סרטי תלת מימד מאולפני סרטים שונים.

הקונסולה תומכת גם במשחקי DS וגם במשחקי ה-DSi בנוסף לדור חדש של משחקים. כותרים שהוכרזו כוללים את Kid Icarus: Uprising ואת Mario Kart 3DS, בנוסף לאחרים.

נינטנדו שיפרו רבות את הגרפיקה ב3DS לעומת גרפיקת הDS, והשוואות מסוימות שנערכו מצאו שכוחו העיבודי משתווה ליכולת העיבוד של אייפון 3GS וPSP‏.[2]

כרטיסי המשחק החדשים יוכלו להכיל כ8 ג'יגה בייט של מידע, למרות שכמעט ואינם שונים חיצונית מכרטיס משחק של DS. רק חתיכת פלסטיק קטנה בולטת מצד אחד, כדי למנוע הכנסת כרטיסי 3DS לקונסולת ה-DS. ה3DS כולל יכולות WI-FI ויאפשר משחק מרובה משתתפים. המערכת מגיעה בשלושה צבעים: כחול אדום ורוד ושחור. למרות הצבעים השונים, בכל הגרסאות הצבע השחור יקיף את המסך העליון, זאת על מנת להגביר את האפקט התלת ממדי.

מאפיינים

מציאות מוגברת (Augmented reality)

עם הקונסולה מגיעים 6 כרטיסי נייר מיוחדים הנקראים כרטיסי AR אשר מאפשרים להציג גרפיקה מוגברת בזמן אמת על גבי תמונות חיות. בנוסף, כותרים כגון Kid Icarus: Uprising כוללים כרטיסי AR המשתמשים במאפיין הזה.

מצב StreetPass+SpotPass

SpotPass היא יכולת שמאפשרת לקונסולה לחפש אותות WI-FI ולהוריד תכנים במצב שינה. StreetPass הוא מצב תקשורת פאסיבי בין שתי קונסולות 3DS בו שני משתמשים יכולים לחלוק ביניהם דברים כגון אווטרים ועוד. המצב הזה מאפשר למערכת לאתר קונסולת 3DS נוספת באיזור וליצור איתה חיבור ובכך שחקנים יכולים לעזור זה לזה. לדוגמא: במשחק Super Street Fighter IV: 3D Edition אם לשני אנשים יש את אותה התוכנה יחל ביניהם קרב שיעזור להם לקבל גביעים. בנוסף, ישנן נקודות מסוימות אשר משתמשות ב-SpotPass על מנת לשדר לקונסולה ערוץ מיוחד הנקרא Nintendo Zone בו שחקן יכול לראות טריילרים, תמונות ממשחקים ועוד מידע.

וידאו

הקונסולה מגיעה עם תמיכת בוידאו תלת מימד. נינטנדו חתמה על הסכם עם דיסני, WB ודרימוורקס ליצירת תכני 3D עבור הקונסולה. כמו כן, נינטדו יפן הכריזה על שיתוף פעולה עם Fuji TV וערוצים נוספים להפצת סרטוני 3D לבעלי הקונסולה ביפן. נינטנדו אירופה הכריזה על מהלך דומה עם EuroSport ועם Sky. הסרט הראשון שישוחרר עבור הקונסולה הוא Tekken: Blood Vengeance שיכלל עם המשחק Tekken 3D: Prime Edition.

תוכנית "שגריר נינטנדו 3DS"

לאחר נתוני מכירה נמוכים מהמצופה, נינטנדו חתכה את מחיר הקונסולה בכמעט שליש, דבר שגרם להתרעמות רבה בקרב שחקנים אשר רכשו את הקונסולה במחיר מלא וכתגובה לכך נינטנדו העניקה להם עשרה משחקי GBA+עשרה משחקי NES ללא תשלום.

משחקי NES

Super Mario Bros.
Donkey Kong Jr.
Balloon Fight
Ice Climber
The Legend of Zelda
Metroid
NES Open Tournament Golf
Wrecking Crew
Zelda II: The Adventure of Link
Yoshi

משחקי GBA

F-Zero: Maximum Velocity
Super Mario Advance 3: Yoshi's Island
The Legend of Zelda: The Minish Cap
Fire Emblem: The Sacred Stones
Kirby & The Amazing Mirror
Mario Kart: Super Circuit
Mario vs. Donkey Kong
Metroid Fusion
Wario Land 4
WarioWare, Inc.: Mega Microgames

במידה ורכשתם קונסולת 3DS ואתם מעוניינים לבדוק האם הקונסולה שלכם שייכת לתוכנית, יש לגשת לאפליקציית החנות של נינטנדו(eshop) ושם להכנס להגדרות ושם לקטגוריית "משחקים שכבר הורדו", במידה ומופיעים לכם שם משחקים עם אפשרות redownload ובנוסף יופיע דבר שנקרא Nintendo 3DS Ambassador certificate תוכלו להוריד את המשחקים ואת התעודה שתאפשר לכם לקבל בעתיד תכנים ופרומואים.
SpecialOne
אחלה סיקור smile.gif מתכנן לקנות אחד בקיץ, בתקווה שעד אז יצא פלאש קארט.
David Young
אחלה סיקור, כל הכבוד (:

אממ.. בחיים לא התחברתי לקונסולה הזאת וגם לקודמות, אז נראה לי אני אוותר.
Yammi Reckorrd-San
שיחקתי קצת בOOT ב3DS במפגש (לא של הפורום). התלת מימד נחמד כזה, אבל זהו. טוב לפחות זה לבחירה אם להשתמש בזה או לא. אה וOOT היה מקסים.
אחלה סיקור ארז
chinpokomon
ציטוט

למיטב הבנתי כנראה שיצא פלאש קארט, באתר xstation מוכרים כרטיס R4 ורשום שם שהוא עובד עבור קונסולת ה-3DS, שלחתי להם מייל עם בקשה לפרטים ואני מחכה מהם לתשובה
the x
יש פריצות רק למשחקים בלי 3D בשביל פריצה למשחקי 3DS נצתרך לחכות עוד קצת..
SpecialOne
ציטוט(chinpokomon @ 09.02.2012, 09:52) *
ציטוט

למיטב הבנתי כנראה שיצא פלאש קארט, באתר xstation מוכרים כרטיס R4 ורשום שם שהוא עובד עבור קונסולת ה-3DS, שלחתי להם מייל עם בקשה לפרטים ואני מחכה מהם לתשובה

כרטיסים אלו אכן עובדים ב3DS אך משתמשים במצב הDSi שלו ויכולים להריץ רק משחקי DS.
nigi
אני שוקל אם לקנות את הקונסולה כרגע, בכל אופן אני רוצה לחכות ולראות מה יהיה איתה...
בינתיים זה הסיפור של הDS חוזר על עצמו. אני לא אוהב את הגאדג'ט הדפוק של ה 3D בכלל. ה CIRCLE PAD פשוט עצוב.
מה שכן יש שם כותרים אדירים שאני רוצה לשחק
Ame
ציטוט(nigi @ 10.02.2012, 21:43) *
אני שוקל אם לקנות את הקונסולה כרגע, בכל אופן אני רוצה לחכות ולראות מה יהיה איתה...
בינתיים זה הסיפור של הDS חוזר על עצמו. אני לא אוהב את הגאדג'ט הדפוק של ה 3D בכלל. ה CIRCLE PAD פשוט עצוב.
מה שכן יש שם כותרים אדירים שאני רוצה לשחק

גם אני תקופה מאוד ארוכה מתלבט בעניין הזה, מצד אחד המחיר שלו ממש זול כרגע, הרבה יותר זול מלייט שקניתי בזמנו, מצד שני ה3D פשוט דורש שם שיפור רציני, לא רק בגלל שהוא הורס עניים אלא שיש שם המון פאקים, הם צריכים להוציא מעבד שיחזיק איכות מאוד טוב של 3D לקונוסלה מבלי להפוך את הקונסולה לענקית.
כרגע אני מעדיף לחסוך ולחכות שיצאו אחד חדש ומשופר יותר, וכל עוד אין תיכנון להוציא משחק של פוקימון ל3DS אני נשאר עם הלייט שלי 3>
chinpokomon
המחיר זול מבהשקה אבל רחוק מלהיות זול. קניתי אותו כשהוא היה ממש חדש בגרמניה בסביבות ה-800 שח ובארץ הוא מגרד את ה-1000 אם לא יותר. לגבי ה-3D זה סך הכל טעם אישי ואפשר לכבות אותו אם אתם לא רוצים אותו במשחק. הבעיה הוא שהיצע המשחקים בארץ לקונסולה הזאת כבר עבר את המביש ומתקרב לביזיון.
Yammi Reckorrd-San
מתנת יומולדת מוקדמת

3DS כחול עם שני המשחקים האלה

פוקימון הארט גולד וזלדה ספיריט טראקס

זה די משעשע אותי שה3DS היה יותר זול מהדיאס הרגיל באיזה 150 שקל ככה ם: (וכן אני יודע מה הסיבות לזה)

AWESOME
BaksterPhobia
זה אחד הדברים החמודים.
זה ממש ממש מגניב שיש 3D.
אין לי אחד, אבל יש לידיד טוב שלי,
וזה דבר מאוד שימושי.

אם יש לזה חיבור לאנטרנט,
צריכה להיות איכשהו אפשרות להוריד וויבר או סקייפ
ופשוט להשתמש בו כטלפון, לא?
כי יש אפשרות לחבר מקרופון..

בכל אופן, בארץ הוא גם נורא יקר יחסית ממשלוח באיביי.
באיביי הם עולים 170-180 ובארץ הם 1000 שקל.
אבל מה שלא ביררתי זה האם זה בא עם משחקים או שזה רק המכשיר.
אני מניחה שרק המכשיר.

ואחלה סיקור (:
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(BaksterPhobia @ 27.02.2012, 09:45) *
זה אחד הדברים החמודים.
זה ממש ממש מגניב שיש 3D.
אין לי אחד, אבל יש לידיד טוב שלי,
וזה דבר מאוד שימושי.

אם יש לזה חיבור לאנטרנט,
צריכה להיות איכשהו אפשרות להוריד וויבר או סקייפ
ופשוט להשתמש בו כטלפון, לא?
כי יש אפשרות לחבר מקרופון..

בכל אופן, בארץ הוא גם נורא יקר יחסית ממשלוח באיביי.
באיביי הם עולים 170-180 ובארץ הם 1000 שקל.
אבל מה שלא ביררתי זה האם זה בא עם משחקים או שזה רק המכשיר.
אני מניחה שרק המכשיר.

ואחלה סיקור (:

1000 שקל זה רק המכשיר.
משחק יעלה לך בארץ עוד איזה 250-300 שקל
samus aran
אני קניתי את המכשיר ואני לא מתחרט. הוא אדיר.

תעשו פה רשימה של FC למי שיש את המכשיר (AKA אני ודארק)
Yammi Reckorrd-San
טוב הפעלתי את האינטרנט והורדתי את הפוקידע 3D. הוא פשוט אדיר

הפוקיס שיש לי:
אאודינו (הוואנבי צ'אנסי), קיבאגו (אקסיו באנגלית), אמולגה, פונגוס (הפטריה), סאנזדורה (הדרקון עם 3 ראשים מסוג אופל), צ'יארמי, זורגו ואת כל ההתחלתיים

וכן כמו שאפיק אמר תעשו רשימת FC
שלי זה:

כינוי: YRS
FC: 1590- 5528- 8116

אין מקום לYammi Reckorrd-San בכינוי >:
SpecialOne
התכנון שלי הוא לקנות בקיץ 3DS מאמזון UK, ביחד עם סופר מריו 3D לנד, מריו קארט 7 ואוקרינה אוף טיים, שהכל ביחד עולה 1005 שקל בלי משלוח. נשמע לי כמו תוכנית טובה, מצפה לזה ^^" אני גם רוצה את KID ICARUS וסטאר פוקס 64 אז נראה מה קורה עם זה, ולדעתי שווה לקנות את הסירקל פד פרו אבל אם אין לי משחק להשתמש בו אז אין ממש טעם ^^"
Ame
אין מכס ל3DS? או שזה לא פועל למוצרים קטנים?
chinpokomon
כינוי: erez
קוד: 2836-0148-4033
Barret
יש מכס על 3DS
אני הזמנתי מאמזון
והייתי צריך להשלים תמחיר עלות של הארץ
Ame
עיצובים חדשים ל3DS יצאו ב-22 למרץ ביפן.
http://www.animenewsnetwork.com/interest/2...-emblem-edition
SpecialOne
ציטוט(Barret @ 29.02.2012, 18:32) *
יש מכס על 3DS
אני הזמנתי מאמזון

מה זאת אומרת? ביקשו ממך עוד 400 שקלים?
chinpokomon
ציטוט(SpecialOne @ 01.03.2012, 16:05) *
יש מכס על 3DS
אני הזמנתי מאמזון

הוא כנראה מתכוון שההפרש שהיה צריך להוסיף כבר הגיע למחיר של הארץ אבל אני לא חושב שזה מכס כי יש פטור עד 1200שח ולא יכול להיות שה3DS עלה לו יותר מ-1000 שח אלא אם הוא הזמין איתו עוד משחקים ואביזרים, אני חושב שהוא מתכוון למע"מ
nigi
זה רק אני או שה3DS הוא קצת OVER PRICED כרגע? XD
יותר מ1200 ברכישה של הקונסולה זה די מטורף \:
chinpokomon
ראיתי בבאג ב-1000 שח(בסניף בסינמה סיטי בראשל"צ) שזה גם יותר יקר מבחו"ל אבל עדיין "יחסית" שפוי
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(nigi @ 01.03.2012, 20:26) *
זה רק אני או שה3DS הוא קצת OVER PRICED כרגע? XD
יותר מ1200 ברכישה של הקונסולה זה די מטורף \:

אני קניתי את ה3DS ב970 בבאג XD
SpecialOne
אם קונים מחו"ל זה 160$ אמריקאי ו174$ אירופאי, שזה בערך 600 שקל..
chinpokomon
אני כרגע מתלבט איזה משחק מריו לקנות, מצד אחד יש את המשחק לNDS ויש את זה ל3DS, מישהו שיחק בהם ויכול להגיד לי מה ההבדל ואיזה מהם שווה יותר לקנות? ממש מבאס שאין הורדה של משחקים בחנות של נינטנדו אלא רק דמואים כי המבחר בארץ של משחקים ממש מגוחך
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(chinpokomon @ 03.03.2012, 13:18) *
אני כרגע מתלבט איזה משחק מריו לקנות, מצד אחד יש את המשחק לNDS ויש את זה ל3DS, מישהו שיחק בהם ויכול להגיד לי מה ההבדל ואיזה מהם שווה יותר לקנות? ממש מבאס שאין הורדה של משחקים בחנות של נינטנדו אלא רק דמואים כי המבחר בארץ של משחקים ממש מגוחך

ארז לא אמרת שאתה מימלא מזמין מהאינטרנט? אז מה הבעיה שלך עם זה XD
chinpokomon
נכון שאני קונה ברשת אבל אם הייתה לנינטנדו חנות און ליין כמו לסוני זה היה הרבה יותר נוח, נגיש, בלי צורך לחכות לדיסק שיגיע, פחות דיסק שיתפוס לי מקום על המדף. אני קונה הרבה יחסית מהחנות של PSN ועכשיו עם הויטה החדש שלי אני בכלל אהיה שם דייר קבוע אז זה עניין של נוחות זה שיש לקונסולה חנות און ליין שאפשר לקנות ולהוריד משם.
SpecialOne
ציטוט(chinpokomon @ 03.03.2012, 15:18) *

סיימתי את המשחק לDS לפחות פעם אחת ושיחקתי בו עוד. הוא ממש טוב, זה מריו 2D בעיקרון אבל מעודכן. ובכל זאת, הייתי ממליץ לך לקנות את החדש ל3DS, הוא ב3D ויותר דומה למשחקי המריו גלקסי. אגב, אם לא היה לך DS בעבר או בכלל אם בא לך לשחק משחקי DS, GBA, SNES וכאלה ב3DS שלך אני ממליץ לך לקנות פלאש קארט כמו סופר קארד DS2.
nigi
חמאריו האחרון של הDS פשוט אדיר, וממה שראיתי בינתיים של ה 3DS הוא MEH כזה...
chinpokomon
ציטוט(SpecialOne @ 03.03.2012, 19:23) *

סיימתי את המשחק לDS לפחות פעם אחת ושיחקתי בו עוד. הוא ממש טוב, זה מריו 2D בעיקרון אבל מעודכן. ובכל זאת, הייתי ממליץ לך לקנות את החדש ל3DS, הוא ב3D ויותר דומה למשחקי המריו גלקסי. אגב, אם לא היה לך DS בעבר או בכלל אם בא לך לשחק משחקי DS, GBA, SNES וכאלה ב3DS שלך אני ממליץ לך לקנות פלאש קארט כמו סופר קארד DS2.

אתה אומר את זה מניסיון שעובד? אני פשוט לא רוצה לבזבז כסף על פלאש קארט ולגלות שזה לא עובד
SpecialOne
ציטוט(chinpokomon @ 03.03.2012, 21:39) *
ציטוט(SpecialOne @ 03.03.2012, 19:23) *

אתה אומר את זה מניסיון שעובד? אני פשוט לא רוצה לבזבז כסף על פלאש קארט ולגלות שזה לא עובד

הסופרקארד DSTWO בטוח עובד ב3DS, אתה יכול לחפש עליו באינטרנט אם אתה רוצה. באנגלית: Supercard DSTWO. יש גם כרטיסי אייס קארד וסייקלון שעובדים ב3DS אבל בהם אין תמיכה במשחקי GBA וSNES.
Yammi Reckorrd-San
הממ שאלה
למה הפוקדקס 3D לא מתעדכן לי? יש לי אותו כבר שבוע והוא לא התעדכן ~בכלל~
מישהו יכול לעזור לי עם זה? XD
chinpokomon
גם לי הוא לא התעדכן מה שלא ממש מפריע לי כי אני לא משתמש בזה בכלל, אין שם אפילו רבע ממה שיש בפוקדקס הרציניים שיש באינטרנט כך שזה סתם יושב לי על המכשיר ותופס נפח
samus aran
אתם גרועים שלי מתעדכן כל הזמן. וארז אם אתה קונה פלאשקארט קח בחשבון שאם יש במערכת של ה3DS שלך יתגלה פלאשקארט ונינטנדו יוציאו עידכון זה עלול לגרום לבריק ב3DS שלך.
Yammi Reckorrd-San

טוב איכשהו הצלחתי לעדכן את הפוקידע 3D. נוספו לי 3 פוקיס
SpecialOne
ציטוט(samus aran @ 05.03.2012, 15:14) *
אתם גרועים שלי מתעדכן כל הזמן. וארז אם אתה קונה פלאשקארט קח בחשבון שאם יש במערכת של ה3DS שלך יתגלה פלאשקארט ונינטנדו יוציאו עידכון זה עלול לגרום לבריק ב3DS שלך.

א. נינטנדו לא נותנים בריקים למערכות שלהם וכנראה גם לא יתחילו עכשיו. אם אתה רוצה לתת דוגמה של הווי אז ווי שקיבלו בריק מנינטנדו זה רק ווי קוריאנים שהוסבו לאירופאים ונפרצו, ולאחר עדכון ל4.2 נדמה לי הם קיבלו ארור 003. כך שזה בריק מקרי ולא בכוונה.. בריקים אחרים בווי הם אשמת המשתמש.
ב. הסופר קארד מזהה את עצמו ב3DS כמשחק של אלקס ריידר, אז מהבחינה הזאת אין בעיה ^^".
Barret
יש מכס על 3DS
אני הזמנתי מאמזון

קניתי ב 680 שקל בערך
הייתי צריך להשלים עוד 170 שקל
והתקיעו את זה במכס כשבוע +
וכאשר זה הגיעה לסניף דואר
אמרו לי שצריך לשלם מכס ולא מע"מ
SpecialOne
ציטוט(Barret @ 06.03.2012, 00:02) *
יש מכס על 3DS
אני הזמנתי מאמזון

קניתי ב 680 שקל בערך
הייתי צריך להשלים עוד 170 שקל
והתקיעו את זה במכס כשבוע +
וכאשר זה הגיעה לסניף דואר
אמרו לי שצריך לשלם מכס ולא מע"מ

טוב נו, זה עוד מתקבל. תודה על המידע smile.gif
nigi
יאמי וארז: אני לא בטוח שאתם יודעים אבל כשה3DS נמצא בסטנד ביי יש לו מד צעדים (שעשיתם איתו כשהוא בכיס/בתיק) ועל כל כמות מסוימת של צעדים שאתם עושים הפוקדקס מתעדכן.
אפשר פשוט לנער אותו כמה דקות וזה יתעדכן, מניסיון XD
גם אני מכיר מישהו ששם אותו בסטנד ביי על מכונת כביסה בזמן שהיא פועלת וההמכשיר פירש את זה כצעדים.
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(nigi @ 07.03.2012, 08:39) *
יאמי וארז: אני לא בטוח שאתם יודעים אבל כשה3DS נמצא בסטנד ביי יש לו מד צעדים (שעשיתם איתו כשהוא בכיס/בתיק) ועל כל כמות מסוימת של צעדים שאתם עושים הפוקדקס מתעדכן.
גם אני מכיר מישהו ששם אותו בסטנד ביי על מכונת כביסה בזמן שהיא פועלת וההמכשיר פירש את זה כצעדים.

האמת שעכשיו אני בקושי עושה 4 צעדים ביום איתו והוא מתעדכן XD
וקודם עשיתי איתו הרבה יותר צעדים והוא לא התעדכן XD
nigi
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 07.03.2012, 13:03) *

מוזר O:
אבל אפשר גם לשתף פוקמונים עם הסטריט פאס, לא?
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(nigi @ 08.03.2012, 21:06) *
ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 07.03.2012, 13:03) *

מוזר O:
אבל אפשר גם לשתף פוקמונים עם הסטריט פאס, לא?

כן
אבל צריך שה3DS יקלוט 3DS אחר קרוב בסביבה. זה לא עובד דרך וויפי
chinpokomon
ציטוט

EPIC LOL!!

המד צעדים של ה-3DS נראה לי גרוע ברמות או שהוא רגיש מאוד כי הוא רושם לי בסוף יום שעשיתי אלפי צעדים כשבקושי ירדתי אל מתחת לבית לתחנת אוטובוס, כנראה שהרעידות של האוטובוס נחשבות אצלו כצעדים אבל אם זה עוזר לי לעדכן את הפוקדקס אז מה טוב. בנוגע לSTREET PASS זה גרוע כי אין סיכוי אי פעם שאני "אתקל" ב-3DS נוסף איפשהו ברחוב אלא אם כן אני אקבע עם חבר להיפגש ולשחק.
nigi
ציטוט(chinpokomon @ 09.03.2012, 15:45) *
ציטוט

EPIC LOL!!

המד צעדים של ה-3DS נראה לי גרוע ברמות או שהוא רגיש מאוד כי הוא רושם לי בסוף יום שעשיתי אלפי צעדים כשבקושי ירדתי אל מתחת לבית לתחנת אוטובוס, כנראה שהרעידות של האוטובוס נחשבות אצלו כצעדים אבל אם זה עוזר לי לעדכן את הפוקדקס אז מה טוב. בנוגע לSTREET PASS זה גרוע כי אין סיכוי אי פעם שאני "אתקל" ב-3DS נוסף איפשהו ברחוב אלא אם כן אני אקבע עם חבר להיפגש ולשחק.

צריך להדליק את הסטריט פאס ולחפש ידנית 3DSים אחרים, או שכל עוד המכשיר נמצא ליד 3DS אחר הוא קולט אותו ומשתף איתו דברים אוטומטית? אם זה ידני באמת אין מצב XD
קראתי שבעזרת פלאש קארט אפשר להוריד שמירה של 100% לפוקדקס, מה שנשמע מגניב אם להתחשב בעובדה שהוא לא שימושי כשהוא ריק >:
chinpokomon
הוא לא שימושי נקודה. הוא ממש עלוב ביחס לפוקדקס שיש לכל פלפורמה אחרת(מחשבים, סמראטפונים וכו')
nigi
הכי נוח זה פוקדקס בסמארטפון או מקסימום בספר, למה בעצם צריך פוקדקס שאין גישה אליו בזמן שמשחקים?
chinpokomon
האמת היא שגם פוקדקס למשחקים מתחילה להיות מיותרת כי אתה יודע פחות או יותר אילו מתקפות הפוקיס שלך יקבלו בהסתמך על הסוג שלהם ואתה יודע מתי הם יתפתחו פחות או יותר(שלב ראשון בסביבות רמה 15-16 והשלב השני בסביבות רמה 35-36) לפחות זה מה שאני מסתכל עליו בפוקדקס כי אני בונה את הנבחרת שלי רק על רמה וסוגים ולא מתעסק במה שמעבר
Yammi Reckorrd-San
ציטוט(chinpokomon @ 10.03.2012, 16:37) *
האמת היא שגם פוקדקס למשחקים מתחילה להיות מיותרת כי אתה יודע פחות או יותר אילו מתקפות הפוקיס שלך יקבלו בהסתמך על הסוג שלהם ואתה יודע מתי הם יתפתחו פחות או יותר(שלב ראשון בסביבות רמה 15-16 והשלב השני בסביבות רמה 35-36) לפחות זה מה שאני מסתכל עליו בפוקדקס כי אני בונה את הנבחרת שלי רק על רמה וסוגים ולא מתעסק במה שמעבר

בהצלחה עם הסאנאדורה שתפתח ברמה 60
וסתם שאלה? היית יודע שוופר לומד אייס פאנץ' בלי הפוקידע? אני בספק

בכל מקרה, הפוקידע עצמו נחמד. זה כיף לראות את הפוקיס ב3D ולקבל כל יום כמה
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.