עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: צריך RAW
אנימה ישראל - ANiMe-iL > עבודה עברית - Fan Made > פאנסאב / כתוביות בעברית > פאנסאב - תמיכה ועזרה
TheKnown1
היי כולם אני רוצה להתחיל לתרגם את בליץ'
ואני צריך RAW לפרקים הראשונים תודה לעוזרים!
chinpokomon
טורנט
http://www.nyaa.eu/?page=torrentinfo&tid=246886

בהצלחה
TheKnown1
אחי ניסיתי את זה זה עם תרגום לאנגלית אבל תן לי לבדוק שוב יכול להיות אני טועה...
עריכה: בדקתי וזה בדיבוב לאנגלית ועם תרגום...
chinpokomon
לא, זה מכיל גם RAW וגם מתורגם פשוט אתה מוריד את מה שאתה צריך
TheKnown1
לא זה לא בדקתי ולא מצאתי שם RAW אם מצאת שם
RAW תגיד לי איזה תיקייה אני אוריד.
dash
איך אפשר להיכשל בלמצוא RAW לBLEACH,NARUTO,ONE PIECE, אני תוך חצי שנייה בגוגל("BLEACH RAW") מוצא BATCH אפילו אם לא בNYAA יש 5 BATCH בלי להתאמץ.
הטורנט שארז הביא זה DUAL AUDIO והיא SOFTSUBBED(התרגום חיצוני לוידאו) פשוט תורידי MKVTOOLNIX ותוציאי את המ שאת צריכה.
TheKnown1
ציטוט(dash @ 04.02.2012, 17:40) *
איך אפשר להיכשל בלמצוא RAW לBLEACH,NARUTO,ONE PIECE, אני תוך חצי שנייה בגוגל("BLEACH RAW") מוצא BATCH אפילו אם לא בNYAA יש 5 BATCH בלי להתאמץ.
הטורנט שארז הביא זה DUAL AUDIO והיא SOFTSUBBED(התרגום חיצוני לוידאו) פשוט תורידי MKVTOOLNIX ותוציאי את המ שאת צריכה.

טוב אני אנסה ואני בן on10.gif
עריכה: תודה על העזרה עובד!
chinpokomon
כפי שדאש ציין מה שמתורגם שם הוא עם כתוביות רכות אבל יש שם גם RAW, כל מה של TV-JAPAN זה RAW
Shakedo
ציטוט(dash @ 04.02.2012, 18:40) *

למקרה שלא הבנתם, הוא חיפש את העונות הראשונות, והעונות הראשונות בטורנט שהביאו עם דיבוב אנגלי........
User Name
ציטוט(shakedo @ 01.06.2012, 15:17) *
ציטוט(dash @ 04.02.2012, 18:40) *

למקרה שלא הבנתם, הוא חיפש את העונות הראשונות, והעונות הראשונות בטורנט שהביאו עם דיבוב אנגלי........

מדובר בMULTIAUDIO, אפשר להסיר את הדיבוב האנגלי ולהשאיר את היפני.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.