עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: צל על השמש העולה
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אוטאקו, אנימה ומנגה > תרבות יפן
Eyalnet
שישה חודשים עברו מאז אסון רעש האדמה שפקד את יפן, וצוות חדשות 2 יצא לתעד את האזור מוכה האסון: "מה אני עושה כאן? רק מחכה למוות", אומר אחד העובדים באתר הנמצא 39 ק"מ מהכור הגרעיני. איך מתאוששים מהפצע הפתוח שעדיין מדמם בלב ליבה של המעצמה הטכנולוגית האדירה?

לצפיה בסרט: http://www.mako.co.il/mako-vod-mako/docume...p;pId=423931398
meinhh
ראיתי את זה אתמול, מעיר של 6000 אנשים גרים שם היום 10 או 20...
פיצה
צפיתי בזה אתמול ולא היה לי זמן להגיב לך על זה smile.gif
תודה רבה על השיתוף !! זה היה מעניין בצורה בלתי רגילה, להסתכל על יפן בצורה טיפה שונה מבדרך כלל, כול הנצנצים והיאון ירדו לתמיון.
זה גם כנראה בגלל שהתמקדו הרבה מאוד גם בקהילה היהודית שיש שם- אבל מסתבר שבאמת חיים שם יהודים וישראלים ומצליח להם :ם
アンドリュー★ゆきスカイ
דאמ.., מפחיד לדעת שעיר הופכת להיות עיר רפאים (או חצי במקרה הזה, 20 אנשים זה באמת כלום)..

זה תמיד היה ככה ותמיד יהיה..
דווקא הדברים הכי טובים או האנשים הכי מצליחים, מקבלים את הכאב הכי גדול ..
לרוב אלה דברים שחוזרים על עצמם,ובלתי נתנים לשינוי.
Eyalnet
ציטוט(meinhh @ 27.10.2011, 14:20) *
ראיתי את זה אתמול, מעיר של 6000 אנשים גרים שם היום 10 או 20...

גם היראו בסרט בית ספר יסודי שבזמן האסון כולם שמה רצו להתפנות אבל הוא הפך למלכודת אש וכל המאתיים שהיו שמה תלמידם ומורים נהרגו
BlackShinigami
וואייי ראיתי רק את הסוף תודה רבה רציתי לראות את זה ולא מצאתי =)
שבת שלום
ayamela
דיברתי עם סבתא שלי במטבח שלה, ופתאום אני שומעת מהטלויזיה שלה:"אבוניי!! ניגטא! ניגטא!!" חשבתי שאני הוזה אבל כשהלכתי לראות מה העניין ראיתי את הצונאמי הזה שוב, וכמו שהגל ששם צף, הדמעותבעיניי צפו גם הן, ראיתי את הסרט ובכיתי. לא יודעת למה, באופן כללי קשה לי לראות דברים כאלה..
התמונות האחרונות מטורקיה מעוררות בי בכי, הזכרון מרעידת האדמה בהאיטי מעוררות בי בכי, וגם הטסונאמי שהיה לפני כמה שנים בהודו, אותו סיפור, נגמר בבכי.
בקיצור הסרט היה ממש יפה, והוא חשף קצת יותר בשבילי בכל אופן, אבל במסתכם, אני בכייניתXD
trell20
מדהים איך שהיפנים מקבלים את זה..
ראיתי בכתבה שעשו שאיזה יפני בן 65 גר עדיין בעיירה שלידה התפוצץ הכור וכל העיירה מפוצצת קרינה פי 40 ממה שאמור להיות באויר
והוא פשוט נהנה מהשקט ומחכה למוות..
מדהים..

שיעורי גיטרה
שיעורי פיתוח קול
סורגים
גדרות
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.