עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: הפוני הקטן: ידידות היא קסם/My Little Pony: Friendship is Magic
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > טלוויזיה וקולנוע
עמודים: 1, 2
Shulkie
הפוני הקטן: ידידות היא קסם / My Little Pony: Friendship is Magic

שם: הפוני הקטן: ידידות היא קסם
במקור: My Little Pony: Friendship is Magic
סוג: TV
אורך פרק: 22 דקות.
מספר פרקים: 26
ז'אנרים: ילדים, קומדיה.
יוצרים: לורן פוסט (בנות הפאוורפאף, בית פוסטר לחברים דמיוניים)
שחקנים: אשלי בול, קלייר קורלט, מישל קרבר, אנדריאה ליבמן, ניקול אוליבר, מדליין פיטרס.
תאריך יציאה: 10.10.2010
תקציר:

ציטוט
טוויילייט ספארקל (Twilight Sparkle) היא סוסת פוני שקדנית ולמדנית, ובת חסותה של הנסיכה סלסטיה (Princess Celestia) השולטת על ממלכת אקווסטריה (Equestria). יום אחד מוצאת טוויילייט את סיפור הקמתה של אקווסטריה, המעלה בה חששות לגבי עתיד הממלכה. הנסיכה שרואה עד כמה טוויילייט משקיעה בלימודיה אך מזניחה כל דבר אחר בחייה, שולחת אותה לעיירה הקטנה פוניויל (Ponyville) כדי לרכוש חברים.

דמויות

ספוילר:
טוויילייט ספארקל (Twilight Sparkle)

ספוילר:

מדבבת: טרה סטרונג, רבקה שויקט
סוג: חד קרן
טווילייט היא סוסת פוני שקדנית שאוהבת ללמוד ולקרוא. היא מצטיינת במיוחד בקסמים.

פינקי פאי (Pinkie Pie)

ספוילר:

מדבבת: אנדריאה ליבמן, שאנון צ'אן קנט
סוג: פוני אדמה
פינקי היא סוסת פוני חייכנית וקופצנית שאוהבת לאכול ממתקים, למתוח אחרים ולערוך מסיבות. היא אוהבת לשמח אנשים מסביבה.

ריינבוו דאש (Rainbow Dash)

ספוילר:

מדבבת: אשלי בול
סוג: פגאסוס
ריינבוו היא סוסת פוני אמיצה וחזקה. היא מהירה מאוד וחלומה הגדול הוא להצטרף לקבוצת התעופה הלאומית.

פלאטרשיי (Fluttershy)

ספוילר:

מדבבת: אנדריאה ליבמן
פלאטרשיי היא סוסת פוני עדינה וביישנית. היא אוהבת לטפל בבעלי חיים ואינה אוהבת רעש ותשומת לב מרובה.

אפלג'ק (Applejack)

ספוילר:

מדבבת: אשלי בול
סוג: פוני אדמה
אפלג'ק היא סוסת פוני חרוצה שתמיד שמחה לעזור. היא באה ממשפחה של מגדלי תפוחי עץ, ועובדת בחווה המשפחתית.

ראריטי (Rarity)

ספוילר:

מדבבת: טבת'ה סיינט ג'רמיין, קאזומי אוואנס
ראריטי היא סוסת פוני יפה ומעודנת. היא אוהבת אופנה ויופי ואינה סובלת לכלוך. היא מאוד מפונקת.

ספייק (Spike)

ספוילר:

מדבבת: קאת'י ווזלאק
סוג: דרקון
ספייק הוא דרקון תינוק שליווה את טוויילייט מאז שהנסיכה סלסטייה הפכה אותה לבת חסותה. הוא ניזון מאבני חן ויש לו את הכוח לשלוח הודעות לנסיכה סלסטייה.

הנסיכה סלסטייה (Princess Celestia)

ספוילר:

מדבבת: ניקול אוליבר
סוג: פגאסוס חד קרן
הנסיכה סלסטייה שולטת בממלכת אקווסטריה. היא יפה, חזקה, נבונה ותמיד דואגת לנתיניה.

תמונות:
ספוילר:

פתיח:

צפייה ישירה:

הורדות:

דעה אישית:

ציטוט
זו סדרה על סוסי פוני, ואם זה לא תירוץ מספיק בשביל שתלכו לראות אותה, היא עוסקת בחברות וקסם, היא לא מזלזלת בצופים למרות שהיא סדרת ילדים, האנימציה חלקה ומושקעת למרות שהיא כולה עשויה בפלאש, וקשה מאוד, אם בכלל, לשנוא אפילו אחת מהדמויות שם. היא ממכרת, חמודה ומומלצת ביותר!

RapeWish
כאילו...את\ה רציני\ת? טוב...אחלה סיקור? חחחחחח
MichaDpunk
srsly?
יכולת להשקיע בסדרה שאנשים אשכרה יראו
Hermit
תתפלאו אבל יש המון אנשים בעולם שרואים את זה, והרבה מהם מעל גיל 20+
כל יום יש לפחות 100 נושאים על הדבר הזה ב/b/
MichaDpunk
ציטוט(Hermit @ 02.07.2011, 20:45) *

חוק 1 , 2
Dannyboy

יש הרבה בני 20+ מאותה סיבה שבוב ספוג היה פופולארי... סמים

אם תוסיף גראס למשוואה זאת תהפוך לסדרה האהובה עליך
Shulkie
לא ציפיתי לכזאת צרות אופקים מאנשים כאן. smile.gif

אני עובדת לפי העיקרון של "אם אני ראיתי את זה, יש סיכוי שעוד מישהו יראה את זה".
Kamina
יא קקות מי אתם שתבקרו משו שלא ראיתם, יאללה פרשו לדוקים.
סיקור חמוד עשית לסדרה שנראית שמתאימה לילדות, אבל זה גם בסדר כי בפעם האחרונה שבדקתי יש פה גם בנות בפורום.
אל תתני להם להשפיע עליך והמשך גלישה\צפייה בתוכנית נעימה.
Hermit
ציטוט(MichaDpunk @ 02.07.2011, 20:48) *

חוק 1 , 2

חוק 1 ו 2 תקף רק לריידים
RapeWish
לא באתי בקטע של לתקוף תטעם שלך,פשוט..כאילו...חשבתי את באה להסתלבט חחחחחח
ות'כלס כל ה20+ שרואים זה אנשים על סמים
TomerTop
FRIENDSHIP IS MAGGGGGGGGGGGGGGGGGIC BITCHES!
אם הסיקור הזה לא שינה את דעתכם אז תשמעו את השיר פתיחה: http://www.youtube.com/watch?v=QmJvHILyeOo

User Name
אחלה השקעה... אבל מעדיף את הגרסא הבאה:
http://www.youtube.com/watch?v=TWDedOQvsLA
Shulkie
ציטוט(TomerTop @ 03.07.2011, 03:27) *
...

PINKIIIIIIE

ספוילר:
ninryu
אני לא רוצה להשמע צרת אופקים, מהירה לשפוט וכולי, אבל זה באמת נראה כמו הדבר הכי גיי שראיתי בחיים שלי.
Shulkie
וזה דבר רע?
DayDreamer
אל תהיו צרי אופקים. תתנו כל אחד יכול לסקר על מה שבא לו.
ח"ח על הסיקור happy.gif

נראה חמוד ביותר. אממ אבל אני חוששת שהסדרה הזו לא מתאימה לי. ובאמת צפיתי בכמה דקות מפרק ביוטיוב, כדי לראות - כי, קחו לדוגמה את בובספוג. בובספוג הישן היה ממש משעשע, למרות שאנשים חשבו שזה דבילי וילדותי פ:

אני מזכירה שאם את רוצה לקבל נקודות בנושא נקודות, עליך להגיב בלינקייה עם לינק לסיקור שלך.
Orichi
זה בסגנון HAPPY TREE FRIENDS?
Kamina
ציטוט(Orichi @ 05.07.2011, 14:28) *
זה בסגנון HAPPY TREE FRIENDS?

לא היית יכול להיות יותר רחוק.
Rainbow Dash
אז יש עוד Bronies בארץ? מעולה, תצרו איתי קשר.
kdanielss
בחיי, לא פשוט לקחת ברצינות סדרה צבעונית עם דמויות בעלות ראש גדול ביחס לגוף, עיניים גדולות, ואף קטן ומוסרי הסכל שהפסקנו לשמוע אחרי גיל הגן.
אבל אם מתעלמים מהטרול המעצבן שחיי בתוכינו שאומר לנו שאנחנו נקבות אם אנחנו לא מתנהגים בקונפורמיות ואנחנו פותחים את הראש הסדרה הזאת אנחנו רואים אנימציה משובחת, דמויות מצחיקות, בדיחות חמודות, ורצון עז של היוצרים לעשות סדרה טובה.

כדי מאוד להניח את הציניות בצד ליום אחד ולהישאר עם ראש פתוח לדברים שאולי לא חשבתם אליהם.
וסרטון חמוד (בסגנון של AMV Hell):
http://www.youtube.com/watch?v=B2RJwVtZNYo
TsUNaMy WaVe
הו זה ממש חמוד D:
התחלתי לראות את זה לא מזמן, ואם כבר שזה ילדותי מצד אחד, זה נורא מושקע ומהנה מצד שני. ^^
אפלג'אק 3>
Jack-Attack
או! עכשיו אני באמת אוהב את הפורום הזה!
זו אחת הסדרות היותר טובות שראיתי איי פעם!
ואני לא לוקח סמים *אהם אהם*

Rarity is best pony!!!
Genteldragon Spike
ואו. חשבתי אני היחיד בארץ, למרבה המוזרות ו(המבוגה) אני זה שגרר את אחותי לראות את זה.

לא יודע מה להגיד, ראיתי שיש סביב זה כל כך הרבה... מדית מעריצים.
ובדרך כלל, אני עוקב אחרי אנימות/מנגות/קומיקסים של גיבורי על/סדרות מתח.
אבל... זה פשוט כל כך מהנה!
ויודעים מה? לא אכפת לי. כיף לראות את זה. אז כיף לראות את זה. זהו.
נחמד לדעת שאני לא היחיד...
Hermit

Starlord
^:dat ass
AVISHAI
זה נראה כמו סידרה לילדות קטנות אבל אחלה סיקור
מאמי רוצה זוויגי זוויגי?
הו גאד לא, יש ברונים בAIL.
rage.png
sasuke-kun
אלוהים, לאן העולם מתדרדר?
פלאפי-בלונד
חזק ביותר, אני אוריד לבנות שלי את הסדרה, יישב לראות איתם.
ויותר מאוחר שהן ילכו לישון יאכל לי איזה ברואניס מומלא בירק ויהנה כפליים.
תודה על הסיקור ורק שתדעי אלה שמשחקים אותה פה הכי גברים לובשים את התחתונים הכי צמודים פה on19.gif on16.gif
Gon Entwistle
ניראה לי יותר מידי ורוד הדבר הזה אני ישאר עם פיניאס ופרב ובובספוג
tomosane
.I watch it for the subtext

M&N:
ספאם. התשדל לא לחזור על כך שוב.
dash
ציטוט(פרה אפלה ושיט @ 23.10.2011, 21:36) *
הו גאד לא, יש ברונים בAIL.
rage.png

M&N:
למה התגובה הזו שייכת?
Cadance
טוב, השתכנעתי. ניתן לזה צ'אנס..
אחלה סיקור, תודה על השיתוף! P=

למישהו יש לינק להורדת העונה השניה בביטורנט באותה איכות?
Gush
פעם ישבתי וראיתי 3 פרקים של זה. אני לא זוכר שום דבר אחר שעשיתי מאז.

אל תיגעו בי.
--

עריכה: האמת שבאמת ראיתי את זה כי חברה שלי ראתה את זה לידי, לא יודע. לא היה לי שום דבר רע כנגד זה, זה עומד יציב וטוב ביחס לז'אנר שזה מייצג. smile.gif לא הסגנון שלי בכל אופן אבל אני ממליץ אני מניח לכל מי שאוהב את הסגנון. האנימציה טובה ומשחק הקולות מקצועי.
Petel
חיפשתי קהילה של ברונים בארץ. זה הדבר הכי טוב שמצאתי....
נו טוב, אהבה וסובלנות לשונאים, העיקר טומבסטון משלנו!

עריכה: אוקי עכשיו קראתי את כל הנושא וראיתי שיש יותר ברונים ממה שחשבתי פה. מי יודע, אם נמשיך להאמין אולי גם בארץ יהיה ברוניקון! (שיכלול מקסימום 50 איש, אבל עדיין! )

נ.ב: אולי הקומיקס פונים הכי מצחיק שקראתי בחצי שנה האחרונה, השורה האחרונה גאונית XD

פינקי היא בסט פוני♥
Hito Shura
השרשור הזה רע ואתם צריכים להרגיש רע.

אבל אני עדיין אוהב אותך כמו אני לא יודע מה, פטל.
Petel
אני לא רואה על מה אנחנו צריכים להרגיש רע. זו סדרה טובה, עם סאונדטרק מרשים, דמויות בנויות טוב וניתנות להזדהות ועלילה מעניינת ובנויה נהדר. בנוסף קהילת המעריצים של הסדרה ניתנת להשוואה בכישרון והאהבה שלה רק לקהילות כמו מעריצי סטאר וורז עם הערך המוסף של אהבה וסובלנות.
כל שנאה המתרחשת בנושאים מסוג זה היא תמיד חד צדדית, שונאים ישנאו את הסדרה עד שיראו אותה, ברונים לאומת זאת לא שונאים אף אחד, זה לא ממש ברוח הסדרה לריב ולקלל אחרי הכול. אהבה וסובלנות זו המטרה הסופית ולדעתי הערך הבסיסי הזה של הקהילה הוא היפה ביותר.

ונו טוב דור, לפחות תמיד יהיה לנו את דיג'ימון (; (מינוס עונה שש)
Stark-SAN
1++ זה סידרה דיי נחמדה יש בהרבה השקעה
ואהבה והיא כמו חרא שמוכרים לילדים היום

הדמיות זה גם משהו שאני אוהב לכול אחד יש אופי משלו
ובכללי אני לא חושב שצריך לקחת דעה להנאה של מישהו אחר באופן כזה רציני
Slate
ציטוט(Petel @ 05.08.2012, 22:36) *
אני לא רואה על מה אנחנו צריכים להרגיש רע. זו סדרה טובה, עם סאונדטרק מרשים, דמויות בנויות טוב וניתנות להזדהות ועלילה מעניינת ובנויה נהדר. בנוסף קהילת המעריצים של הסדרה ניתנת להשוואה בכישרון והאהבה שלה רק לקהילות כמו מעריצי סטאר וורז עם הערך המוסף של אהבה וסובלנות.
כל שנאה המתרחשת בנושאים מסוג זה היא תמיד חד צדדית, שונאים ישנאו את הסדרה עד שיראו אותה, ברונים לאומת זאת לא שונאים אף אחד, זה לא ממש ברוח הסדרה לריב ולקלל אחרי הכול. אהבה וסובלנות זו המטרה הסופית ולדעתי הערך הבסיסי הזה של הקהילה הוא היפה ביותר.

ונו טוב דור, לפחות תמיד יהיה לנו את דיג'ימון (; (מינוס עונה שש)

אני מאוד מקווה שאתה ציני בתגובה הזאת.
Petel
לא, אני לא. זו סדרה פנטסטית, מוזיקה שיריבה למחזות בברודוואי, דמויות אמינות וניתנות להזדהות. קווי עלילה וסיפור שכל אחד יכול להתחבר אליהם וקונפליקטים אמיתים שמראים שאפשר ליצור מתח בסדרה גם בלי רוצח פסיכוטי או פצצה חבויה בבניין.
המסר שעומד מאחורי הסדרה גם הוא נמצא בין החשובים שבמשיכה לסדרה הזו מאחר ובסופו של יום כולנו רוצים קצת אהבה וסובלנות.

המוני אנשים כשרוניים ויצירתיים נמצאים בקהילת המעריצים של הסדרה, למה? אני מאמין בגלל שהאיכות הכוללת שלה. יוצרים מעריכים יצירות. ואני בתור אדם שכותב ומנגן מעריך את האיכות והביצוע של הסדרה הזו שמההתחלה ועד סופה הייתה חזון מדהים. המטרה של לורן פאוסט בזמן בניית הסדרה הייתה ליצור סדרה לבנות עם קאסט של בנות שלא תגרום לאדם שפוי לרצות לירות לעצמו בראש. והיא הצליחה, בגדול. MLP היא סדרה איכותית ומליוני אנשים לא טועים, קהילת הברונים עצומה וחובקת עולם והאמנים שהיא מייצרת ברמה שתעיף לך את הגבות מהמצח.

אני ברוני, אני גאה בזה ואם מישהו פה לא מרוצה מהעניין הוא מוזמן להתווכח איתי פנים מול פנים, רק תשאירו את הנושא הזה לאוהבים.
Slate
ציטוט(Petel @ 08.08.2012, 10:08) *
לא, אני לא. זו סדרה פנטסטית, מוזיקה שיריבה למחזות בברודוואי, דמויות אמינות וניתנות להזדהות. קווי עלילה וסיפור שכל אחד יכול להתחבר אליהם וקונפליקטים אמיתים שמראים שאפשר ליצור מתח בסדרה גם בלי רוצח פסיכוטי או פצצה חבויה בבניין.
המסר שעומד מאחורי הסדרה גם הוא נמצא בין החשובים שבמשיכה לסדרה הזו מאחר ובסופו של יום כולנו רוצים קצת אהבה וסובלנות.

המוני אנשים כשרוניים ויצירתיים נמצאים בקהילת המעריצים של הסדרה, למה? אני מאמין בגלל שהאיכות הכוללת שלה. יוצרים מעריכים יצירות. ואני בתור אדם שכותב ומנגן מעריך את האיכות והביצוע של הסדרה הזו שמההתחלה ועד סופה הייתה חזון מדהים. המטרה של לורן פאוסט בזמן בניית הסדרה הייתה ליצור סדרה לבנות עם קאסט של בנות שלא תגרום לאדם שפוי לרצות לירות לעצמו בראש. והיא הצליחה, בגדול. MLP היא סדרה איכותית ומליוני אנשים לא טועים, קהילת הברונים עצומה וחובקת עולם והאמנים שהיא מייצרת ברמה שתעיף לך את הגבות מהמצח.

אני ברוני, אני גאה בזה ואם מישהו פה לא מרוצה מהעניין הוא מוזמן להתווכח איתי פנים מול פנים, רק תשאירו את הנושא הזה לאוהבים.

זאת פאקינג סדרה לילדות קטנות שמשובצת בהופ קטנטנים, לא אכפת לי מה אתה אומר, אתה בן 20 ואתה אשכרה יושב וצופה בסדרה כזאת? זה לא תקין.
Kamina
ציטוט(Slate @ 08.08.2012, 12:52) *
ציטוט(Petel @ 08.08.2012, 10:08) *

זאת פאקינג סדרה לילדות קטנות שמשובצת בהופ קטנטנים, לא אכפת לי מה אתה אומר, אתה בן 20 ואתה אשכרה יושב וצופה בסדרה כזאת? זה לא תקין.

התחלתי לחשוב שאני השפוי היחיד כאן.
Petel
אדם שלא ניסה לא יכול לשלול.
עכשיו באמת לכו ותמצאו משהו לעשות עם עצמכם, להשמיץ תחומי עניין של אנשים אחרים זה לא בדיוק ניצול פרודקטיבי של הזמן שלכם.

וכדי להקדים תרופה למכה, כן פונים זה ניצול פרודקטיבי.
Kamina
ראיתי את זה.
זה באמת ברמה של גן.
בטח חייבת להיות איזו אמרה נסתרת כי אחרת אני באמת לא מבין מה יש לראות בזה.
ואני רואה תוכניות מצויירות.
זה באמת לא משו.
Petel
ואתה זכאי לדעה שלך.

אם מישהו לא אוהב משהו, הוא זכאי להגיד את זה, אבל זה ליגות שלמות מלהעליב את אלו שכן אוהבים את זה.
אני סיימתי את שלי, יום טוב D:
Kamina
לא מעליב, אני לא מבין.
Stark-SAN
ציטוט(Nosferatu_Zodd @ 08.08.2012, 19:02) *
לא מעליב, אני לא מבין.

זה מה שחצי מאנשים דתיים אומרים על כול דבר שזז ולא כתוב בתורה
ונו באמת חברה יש פה מלא אנשים שרואים אנימות על ילד בעל כוחות גומי שרוצה להיות פירט וסידרה על בן אדם שמזמן קרפדות
וזה ניחשב בגדר הנורמלי
אז תפסיקו אם השטויות
Petel
לא מעליב, אני לא מבין.

לא אמרתי שאתה מעליב, אמרתי שאתה דוגמא לבן אדם שמביע דעה בצורה הגיונית. להפך, אם כבר ציינתי אותך לטובה XD
Kamina
ציטוט(Stark-SAN @ 08.08.2012, 19:14) *
לא מעליב, אני לא מבין.

ונו באמת חברה יש פה מלא אנשים שרואים אנימות על ילד בעל כוחות גומי שרוצה להיות פירט וסידרה על בן אדם שמזמן קרפדות
וזה ניחשב בגדר הנורמלי
אז תפסיקו אם השטויות

אני לא כמו הפאנטיים הדתיים כי לא הכחשתי או אמרתי משו נורא על אורך החיים של מי שאוהב את התוכנית.
אתה צריך להירגע או משו, יש לך רגשי נחיתות אם יצאת עליי ככה וכנראה זה בא ממקום עמוק יותר.
הסכמתי עם הבחור שמעליי לא בזה שהוא אמר שזה לא תקין, אבלה בזה שהוא לא מבין מה יש למצוא בתוכנית הספציפית הזאת.
אגלה לך סוד: אני בן 20 עוד מעט ואני מאוד נהנה מפיניאס ופרב ובובספוג.
אז תפסיק אתה עם השטויות.

ציטוט(Petel @ 08.08.2012, 19:15) *
לא מעליב, אני לא מבין.

לא אמרתי שאתה מעליב, אמרתי שאתה דוגמא לבן אדם שמביע דעה בצורה הגיונית. להפך, אם כבר ציינתי אותך לטובה XD

תודה לך.
Stark-SAN
ציטוט(Nosferatu_Zodd @ 08.08.2012, 19:39) *
ציטוט(Stark-SAN @ 08.08.2012, 19:14) *
לא מעליב, אני לא מבין.

וזה ניחשב בגדר הנורמלי
אז תפסיקו אם השטויות

אני לא כמו הפאנטיים הדתיים כי לא הכחשתי או אמרתי משו נורא על אורך החיים של מי שאוהב את התוכנית.
אתה צריך להירגע או משו, יש לך רגשי נחיתות אם יצאת עליי ככה וכנראה זה בא ממקום עמוק יותר.
הסכמתי עם הבחור שמעליי לא בזה שהוא אמר שזה לא תקין, אבלה בזה שהוא לא מבין מה יש למצוא בתוכנית הספציפית הזאת.
אגלה לך סוד: אני בן 20 עוד מעט ואני מאוד נהנה מפיניאס ופרב ובובספוג.
אז תפסיק אתה עם השטויות.

ציטוט(Petel @ 08.08.2012, 19:15) *
לא מעליב, אני לא מבין.

תודה לך.

אין לי שום רגשות נחיתות זה פשוט מעצבן אותי בלהיתחשב באיפה אנחנו מדברים
חצי מהתגובות פה היו מאוד ציניות וחסרות טעם
ואני השמח אם תסביר איפה האיום בהודעה שלי שאני צריך להרגיע

או שהשווה שלי לבן דתי פוגעת בך על סף הגיזענות ?
אה וזה:

ציטוט
זה באמת ברמה של גן

מעליב מאוד אז קצת שוש

פטל
אתה אחד מזקני הפורום אז אני ידבר איתך דוגרי
המקום הזה השיתנה אם אני יגיד בעין יפה
ודיי נמאס לי מסוג מסוים של אנשים שיותר זוכים לפגוש יותר
בפורום בזמן האחרון
אז אין לי מושג איך אתה מדבר איתם הכזה רוגע
אבל מצדיע לך....

זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.