עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Diablo II/דיאבלו II
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
גון עיוור
Diablo II/דיאבלו II

קונסולות: מחשב (PC ו-Mac)
מפתחים: Blizzard North
מפיצים: Blizzard Entertainment
תאריך יציאה: 29/06/2000
ז'אנר: אקשן RPG
רייטינג: M

עלילה:

עלילת המשחק מתחילה זמן קצר אחרי סוף המשחק הראשון, בו, כזכור, גיבור המשחק גובר על דיאבלו ומנסה להכיל את הנשמה של דיאבלו בתוך גופו. אך, רצון לחוד ומציאות לחוד, כי כאשר המספר של המשחק, בסרטן הפתיחה של דיאבלו 2, פוגש את גיבור המשחק הראשון, פתאום קורה דבר מפתיע ולא צפוי, ודיאבלו משתלט על גופו המסכן של אותו גיבור.
זמן לא רב לאחר מכן, אתם מתחילים בתור גיבור אחר, הרוצה להרוג את דיאבלו, שחוזר להשליט טרור בכל האזור. אתם מתחילים במחנה של אנשים שמנסים לשרוד את הטרור של דיאבלו, ובמהרה אתם מבינים שהכול תלוי בכם.

משחקיות:

אקטים (ACTS):
המשחק מחולק לאקטים. כל אקט מתרחש באזור שונה לגמרי (כמו מדבר, או ג'ונגל כזה) ובכל אקט יש מפלצות שונות (למרות שבדרך כלל אפשר לשים לב למכנים משותפים בין המפלצות) וכמובן עיר שונה במשחק יש ארבעה אקטים, אך ההרחבה מוסיפה עוד אחד ,עד לחמש בסך הכול. בסוף כל אקט יש בוס גדול שאותו חייבים להרוג כדי להתקדם לאקט הבא.

שליטה:
בדיאבלו, השליטה היא שליטת Click and Wait, כלומר, התזוזה והקרבות נעשים באמצעות העכבר. הכפתור השמאלי משמש גם לתזוזה, אך גם להתקפות. ישנם סוגים שונים של סקילים, חלקם אקטיביים וחלקם פסיביים. את השימוש בסקילים נעשה באמצעות שני הכפתורים בעכבר. בעצם, יש לכם אפשרות לקבוע איזה שימוש לעשות בכל כפתור, בעוד אתם יכולים להעביר את הסקיל/ ההתקפה ש"יושבת" לכם באותו כפתור בעזרת כפתורי ה-F (F1, F2, F3… עד F10).

אויבים:
תוך כדי המשחק תתקלו במגוון רחב של מפלצות ואויבים, כמו שאמאנים שיכולים להחיות סוג ספציפי של מפלצות קטנות (משהו דומה אבל קצת שונה יש בכל אקט), זומבים, נחשים מוזרים כאלה, ציפורים שרק מדי פעם נוחתות על האדמה ורק אז אפשר להרביץ להן, ועוד. ישנן גם מפלצות קסומות, שהן בעצם כמו סוג מסויים של מפלצת, רק יותר חזקות ולפעמים עם חיזוק אלמנט מסויים. כמובן שיש גם מגוון גדול של בוסים, בדרך כלל בסיום משימות ובאזורים מסויימים.

אזורים ומבוכים:
במשחק תצטרכו למצוא את דרככם בשטחים גדולים של אזורים פתוחים ומבוכים.
למעשה, ברוב המשחק תבלו במבוכים. בליזרד, שכולנו אוהבים אותם Very very much, עשו מערכת מדהימה של רנדומליות במבוכים. מה זה אומר? שלכל שמירה שלך בסינגל/כל חדר אחר במולטי יש מפה שונה, מבוכים שונים ואויבים במקומות קצת שונים, כך שהמשחק הרבה יותר רב-גוני ומזמין גם אחרי שסיימתם אותו.

חפצים:
במהלך המשחק תאספו מגוון רחב של חפצים וציוד שיעזרו לכם במלחמתכם נגד האופל.
כמו כן, ישנה מערכת יהלומים שתוכלו להכניס בחפצים מסויימים (רק חפצים עם חורים מתאימים) כדי לקבל שיפור מסויים לאותו חפץ.

דמויות:
לכל דמות יש 3 סוגים של קסמים.
הדמויות שיש בדיאבלו 2 הן:

ברבי (Barbarian):
לא כל-כך קשה להסביר, איש ענק ובלי חולצה שמשתמש בחרבות/גרזנים/נבוטים/מה שיש לו ביד באותו רגע כדי להרביץ לאויבים עד זוב דם.
סוגי קסמים: קסמי מסטרי (פסיבי), וורקייס (צעקות באפים כאלה) וקסמי מלחמה (אקטיבים בעיקר)

פאלאדין (Paladin):
לוחם קדוש, לוחם עם כל מיני באפים וכאלה.
סוגי קסמים: קסמי מלחמה (אקטיבים בעיקר, לא אותם סקילים כמו של הברברי), באפים שמחזקים את ההתקפות (את הבאפים המסויימים האלה צריך לשים בעכבר הימני, ככה שכשמשתמשים בהם אי אפשר לשנות את הסקיל שבלחיצה הימנית) ובאפים שמחזקים הגנות (את הבאפים המסויימים האלה צריך לשים בעכבר הימני, ככה שכשמשתמשים בהם אי אפשר לשנות את הסקיל שבלחיצה הימנית)

קוסמת (Sorceress):
מיותר להסביר, קוסמת שמשתמשת באלמנטים: ברק אש וקרח.
סוגי קסמים: כאמור, קסמי ברק, אש וקרח.

אמזונה (Amazon):
תכלס היא הקשתית של המשחק, משתמשת בקשתות, בחניתות ובנשקי זריקה.
סוגי קסמים: קסמי קשת, קסמי חניתות ונשקי זריקה וקסמים אקטיבים ופסיבים (כל מיני החלשות וחיזוקים).

בעל-אוב (Necromancer):
קוסם מוות מגניב כזה שמעלה מתים וכאלה.
סוגי קסמים: העלאת מתים וזימונים (כל מיני שלדים וגלמים), קללות (דיבאפים כאלה, מחלישים) וקסמי מוות (בעיקר קסמי התקפה).

דמויות מההרחבה Diablo II: Lord of Distruction:

מתנקשת (Assassin):
היא משתמשת בעיקר במין נשקים מיוחדים שנקראים טפרים (Claws), והיא משתמשת הרבה במלכודות, ובאומנויות לחימה.
סוגי קסמים: מלכודות, אומנויות לחימה, ושולייות צל (כל מיני באפים וזימונים).

דרואיד (Druid):
דרואיד שמזמן לעזרתו את כוחות החיות והטבע.
סוגי קסמים: זימוני חיות (זימון של כל מיני זאבים, דובים וכאלה), שינויי צורה (שינוי צורה לזאב או דוב וסקילים לשינויי הצורה) וקסמי טבע (כמו סופות, הר געש וכאלה).

גראפיקה וסאונד:

הגראפיקה לא ממש בשיא, אבל זה בכל זאת משחק מלפני יותר מ10 שנים. הרזולוציה המקסימלית היא 800X600, וזה סוג של דוגמה לגראפיקה ה-לא כל כך טובה של המשחק הזה.
המשחק מתרחש בדרך כלל המקומות חשוכים .
הסאונד אפל כזה, וזה דיי מתאים, עושה אווירה טובה. אני דיי נהנה לשמוע את הסאונד תוך כדי המשחק, זה משפר את החוויה.

דעה אישית:

משחק העשור.
אני מכיר את המשחק הזה מגיל 6 בערך ואני מת עליו. אף פעם לא ממש הקשבתי לעלילה ולחפירות של האנשים, אבל לא מזמן ניסיתי להקשיב ושמתי לב לעלילה. ראוי לציין, שהיא טובה יותר ממה שחשבתי. המשחק הזה ישן מאוד, אבל עדיין מהנה בטירוף.שתדעו לכם, שעדיין יש מלא אנשים בבאטל-נט, ולדעתי זה לא ישתנה עד דיאבלו 3.
זה משחק שהיה שווה קנייה, למרות שעכשיו אני לא בטוח כמה זה משתלם, כשאפשר לראות את דיאבלו 3 באופק.
יש לי את המשחק מקורי, והייתה לי את ההרחבה, למרות שאיבדתי את הדיסק והסיריאל של ההרחבה.

תמונות:

ספוילר:

טוב, סיקור ראשון שלי, למשחק ששוה את זה.

הורדה למשחק ולהרחבה ביחד (טורנט):
http://thepiratebay.org/torrent/4443984/Di..._Of_Destruction

איך עדיין לא היה לו סיקור?
יש אישור כמובן מ-The Gentelman, ניקי נכון?

הרגשתי כמו אידיוט כשניסיתי להסביר על הדמויות והסקילים.
בכל מקרה, פה המקום לכל טענה/שבח/שאלה/תשובה/לצעוק כמה שאתם אוהבים את המשחק הזה.

תודה לגוגל על מציאת התמונות.
תודה ל-Diablo Wikia על המידע.
Orichi
גם אני שיחקתי בו בערך בגיל 6-7, ועד היום אני משחק בו.

אין על הנקרומנסר tongue.gif
גון עיוור
פפפפפ הסורסרס פי 100 P:
Yolei
אחד המשחקים הטובים ביותר tongue.gif
אני אוהבת לשחק עם המתנקשת.
Dannyboy
כככככ משחק ענק! עדיין הוא מותקן אצלי ויש לי 2 פלדינים מאובזרים ברמה 90+ בבטלנט
אבל הפסקתי לשחק, מחכה לדיאבלו 3!!!
David Young
כל הכבוד על הסיקור.
אממ.. משחק טוב, אני אוהב משחקי RPG.
Overkill
ח"ח,בהחלט אחד המשחקים.
Necromancer FTW
ScorpioNN
אגדה, ח"ח על הסיקור.
המייג'ית שלי 3> כמובן שלא אגיד נקרומנסר כי הוא OP ברמות מטורפות... ונהנהתי לשחק עם המייג'ית.
הבאת לי חשק לשחק שוב D:
the dragonborn
ציטוט(ScorpioNN @ 16.06.2011, 20:29) *
אגדה, ח"ח על הסיקור.
המייג'ית שלי 3> כמובן שלא אגיד נקרומנסר כי הוא OP ברמות מטורפות... ונהנהתי לשחק עם המייג'ית.
הבאת לי חשק לשחק שוב D:

ח"ח על הסיקור.
לדעתי הדרואיד מההרחבה או הכי OP כי יש את הזימונים שמחזקים אותך(כמו הזחל שמביא לכה חיים\מנה מגופות או כמו הרוחות שמעלות את המקסימום לחיים\למנה) ויש את הדב שמוריד מלא חיים ליריב, ויש את ההוריקן והמטאורים שמורידים המון ביחד(ההוריקן עושה איזה מן מעגל ענקי שכל מי שנכנס אז זה מוריד לו הרבה מהחיים וגם ומאט אותו והמטאורים פוגעים בו.) ברמות הגבוהות הוא שימושי.
ובכלל לא הזכרתי את השינוי צורה.
Orichi
תפסיקו עם השטויות, אין על הנקרומנסר. יש לו משהו שאין לאף דמות אחרת. יש לו סטייל.
Dannyboy
על מה אתם מדברים! הפאלדינים הם הכי OP במשחק
בטלנט מפוצצת בהם, ופאלדין מאובזר הוא היחיד שיכול לטוס דרך HELL בלי להיתקע על IMMUNES
Ultim8 Sl8
נוסטלגיה D:

אגב למישהו יש את הסאונדטראק של המשחק?
גון עיוור
ציטוט(Sadness @ 16.06.2011, 21:44) *
נוסטלגיה D:

אגב למישהו יש את הסאונדטראק של המשחק?

גוגל 0_ם

הוספתי טורנט למשחק + ההרחבה.
Doctor Shinobi
דיאבלווווווווווווווווווווווווו!%!%! אני זוכר שכשהייתי קטן אני נורא פחדתי מהמשחק הראשון XDDD היו לי סיוטים שאני נכנס לדאנג'ן הזה וששלדים יוצאים מהקברים ורודפים אחרי XDDDDDDDD

כל כך מסכים עם כל מי שאוהב את הנקרומנסר. הוא פשוט חיה D: מה יותר כיף מלזמן צבא של זומבים ופשוט לתת להם לשחוט את כולם מסביב XD? הדבר היחידי ששנאתי בנקרומנסר זה איך שדיאבלו\bael היו מורידים לי את כל השלדים במכה אחת כשהם היו עושים את הAOE הזה שלהם כל שניה.

גון עיוור
גם אני פחדתי רצח מדיאבלו 1 כשהייתי קטן XD
והנקרומנסר משעמם אותי /:
כאילו, אני שונא שהעוזרים שלי עושים את כל העבודה.
Dannyboy
זה החשבון שנשאר לי בבטל נט (2 פגו תוקף) ואת זה אני מרענן מדי פעם
ספוילר:

האמת שרק השני פאלדינים של ה90+ באמת מאובזרים
וה84 עוד איכשהו עדיין יכול להיות שימושי
Grenadier
זה אחד המשחקים הכי עדירים בעולם... וכל אלה שלא משחקים בזה בגלל הגראפיקה הם לא יודעים מה הם מפסידים :\ (ולצערינו יש מלא כאלה כיום כי הם נולדו לעולם הגרפיקה ולא העלילה ומהשחקיות)

הדרואיד יכול פאקינג לזמן בלי סוף XD וגם הנקרו חחח זה אדיר אבל אני הכי אוהב את האמזונית (bow+knockback=perfectly powned diablo)

ד"א כמה פעמים הם דחו את דיאבלו 3 זה הזוי -.- אני זוכר אפילו אנשים שממש מתים על המשחק הזה עשו חישובים כל מיני לתאריכים חח זה היה הזוי XD

S_wipe
אתה חולה על הפלדין אה? XD
Dannyboy
בחשבונות הקודמים היה לי גם ברברי וקוסמת והדרואיד שיש לי פה היה נסיון כושל לדמות PVP
אבל אין מה לעשות הפאלדין הוא דמות OP במשחק, smiter הוא אחד היחידים שבקלות מנצח את הubers (זה שלב מיוחד שיש בו את דיאבלו באאל ומפיסטו יחד והם ממש אבל ממש חזקים)
ופלדינים שמשתמשים בפטישים קדושים הם מצויינים לחרישה

ספוילר:

וזה בHELL ועדיין כל RESIST במקסימום
Doctor Shinobi
ציטוט(S_wipe @ 18.06.2011, 17:07) *
זה החשבון שנשאר לי בבטל נט (2 פגו תוקף) ואת זה אני מרענן מדי פעם
ספוילר:

האמת שרק השני פאלדינים של ה90+ באמת מאובזרים
וה84 עוד איכשהו עדיין יכול להיות שימושי

למה אין לך נקרומנסרים?!
ScorpioNN
אתם לא באמת מבינים באיכות P:
אין על המייג'ית 3>
למרות שבWOW ערקתי לטובת הROGUE, יש לי תמיד פינה חמה בלב למייג'ים של בליזארד P:
Wizard בדיאבלו 3 D:
Doctor Shinobi
ציטוט(ScorpioNN @ 18.06.2011, 22:27) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

אם יהיה נקרומנסר בWOW,אני אוטומתית חוזר לWOW ומתחיל לחרוש 24\7 בשביל להקים צבא ולהשתלט על העולם של וורקראפט!
ScorpioNN
ציטוט(Doctor Shinobi @ 18.06.2011, 22:43) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

אם יהיה נקרומנסר בWOW,אני אוטומתית חוזר לWOW ומתחיל לחרוש 24\7 בשביל להקים צבא ולהשתלט על העולם של וורקראפט!

יש וורלוק שזה על אותו עקרון.
כמובן שהוא לא יכול לזמן צבא של שלדים אבל הוא יכול לזמן אינפרנל או דום גארד בנוסף לזימון רגיל שלו P:
Doctor Shinobi
ציטוט(ScorpioNN @ 18.06.2011, 23:13) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

כמובן שהוא לא יכול לזמן צבא של שלדים אבל הוא יכול לזמן אינפרנל או דום גארד בנוסף לזימון רגיל שלו P:

כל הקלאסים כבר הפכו להיות וורלוק X_X למייג'ים יש פט,לפריסטים יש פט,לשאמינים יש סוג של פט,לDK יש פט. ובכלל,זה מגניב שיש לך אפשרות לזמן כמה יצורים ולא רק 1-2
Lone_Wolf
ואו, נוסטלגיה כל כך מטורפת.
נקרומנסר זה ה-דבר. בשביל מה להילחם שאתה יכול לזמן מאות שלדים וגולמים ולרוץ במעגלים מסביב לבוסים?
שיחקתי בזה יחסית איך שזה יצא שבקושי ידעתי אנגלית ובזבזתי שעות על המפות הראשונות, אחרי זה חזרתי לזה בגיל 12 בערך ושיחקתי עם חבר שלי ברשת עם הסופר נקרומנסר כמובן- זו הייתה הדרך היחידה בשביל נובים כמוני לסיים את המשחק.
אגב, אני עדיין לא סגור אם זה אפשרי לסיים את המשחק לא באינטרנט בפארטי של אלפי אנשים?
גון עיוור
^מה זאת אומרת "לא באינטרנט בפארטי של אלפי אנשים"?

והאמת שבאמת אחד הדברים הכיפים זה לראות את כל המפה מוצפת ביצורים שעוקבים אחריך D:
בכל זאת אני מעדיף את הקוסמת 3>

דרך אגב, עמוד שני!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111 D:
Dannyboy
שהייתי בן 12-13 בערך שרק המשחק יצא
אז הגעתי לHELL עם דרואיד אבל ACT1 די תקע אותי
אמנם הנקרו הוא דמות טובה לסינגל פלייר אבל בכללי הוא די מעפן (סורי כל אוהדי הנקרו)
רק להשוואה, הפאלאדין מסיים את BAAL ברמה הכי קשה תוך פחות מ10 דקות ובלי לשתות שיקויים
נקרו לא יכול גם אם הוא ירצה
Doctor Shinobi
ציטוט(Swipe @ 19.06.2011, 03:21) *
אמנם הנקרו הוא דמות טובה לסינגל פלייר אבל בכללי הוא די מעפן (סורי כל אוהדי הנקרו)
רק להשוואה, הפאלאדין מסיים את BAAL ברמה הכי קשה תוך פחות מ10 דקות ובלי לשתות שיקויים

זה ידוע שנקרומנסרים בסופו של דבר הם חלשים. הקטע הוא,שהם מאוד כיפיים.
Lone_Wolf
ציטוט(IronicaL @ 19.06.2011, 02:36) *
^מה זאת אומרת "לא באינטרנט בפארטי של אלפי אנשים"?

והאמת שבאמת אחד הדברים הכיפים זה לראות את כל המפה מוצפת ביצורים שעוקבים אחריך D:
בכל זאת אני מעדיף את הקוסמת 3>

דרך אגב, עמוד שני!!!!!!!!!!!!!!111111111111111111 D:

שיחקתי בזה לפני כל כך הרבה זמן שאני לא זוכר הרבה, רק שהבוס האחרון היה OP ברמות(או שזה אני הייתי חלש ברמות?) וזה היה נראה לי בלתי אפשרי לנצח אותו בסינגלפלייר.
אבל שאתה קטן הכל נראה יותר דרמטי אז כנראה שאני סתם מגזים.
StickStock
משומה לשחק בזה עכשיו מרגיש כמו MU
רק עם גראפיקה מעפנה P:
אבל עדיין משחק כיפי (:
the dragonborn
ציטוט(Swipe @ 19.06.2011, 03:21) *

דיאבלו היה יותר קשה מbaal .
או שזה בגלל שהייתי עם הדרואיד שאצלו baal יותר קל מדיאבלו

ScorpioNN
ציטוט(Doctor Shinobi @ 18.06.2011, 23:42) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

כל הקלאסים כבר הפכו להיות וורלוק X_X למייג'ים יש פט,לפריסטים יש פט,לשאמינים יש סוג של פט,לDK יש פט. ובכלל,זה מגניב שיש לך אפשרות לזמן כמה יצורים ולא רק 1-2

NO NEED FOR THAT. זה מיותר בסיסטם של WOW. חוץ מזה שאם אני משחק לוק אני לא אשחק דימוניק כי אני לא אוהב את הבילד שלו. דיסטרקשן עדיף 3>

אם אתה מחפש דמות במשחק רשת שמאוד דומה לנקרמונסר של דיאבלו 2 לך על הנקרמונסר של גיילד וארס. במקסימום סטאטוס ובילד מושלם לMM אתה מגיע ל12 בו זמנית.
Doctor Shinobi
ציטוט(ScorpioNN @ 19.06.2011, 21:27) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

NO NEED FOR THAT. זה מיותר בסיסטם של WOW. חוץ מזה שאם אני משחק לוק אני לא אשחק דימוניק כי אני לא אוהב את הבילד שלו. דיסטרקשן עדיף 3>

אם אתה מחפש דמות במשחק רשת שמאוד דומה לנקרמונסר של דיאבלו 2 לך על הנקרמונסר של גיילד וארס. במקסימום סטאטוס ובילד מושלם לMM אתה מגיע ל12 בו זמנית.

הנרומנסר של גילד וורס פשוט מעפן. הזומבים שלו מתים אחרי X זמן. אני זוכר שבחרתי בו כי זכרתי כמה התלהבתי מהנקרומנסר של דיאבלו 2 וממש התאכזבתי.
ScorpioNN
ציטוט(Doctor Shinobi @ 19.06.2011, 23:15) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

הנרומנסר של גילד וורס פשוט מעפן. הזומבים שלו מתים אחרי X זמן. אני זוכר שבחרתי בו כי זכרתי כמה התלהבתי מהנקרומנסר של דיאבלו 2 וממש התאכזבתי.

מה?! הכי לא?!
אם יש לך את כל ההרחבות אתה יכול להיות MM מעולה לPVP וגם לPVE, זה שהם מתים זה רק עושה אותך באלאנסד.
Doctor Shinobi
ציטוט(ScorpioNN @ 19.06.2011, 23:43) *
ציטוט(Doctor Shinobi @ 19.06.2011, 23:15) *
אין על המייג'ית 3>
Wizard בדיאבלו 3 D:

מה?! הכי לא?!
אם יש לך את כל ההרחבות אתה יכול להיות MM מעולה לPVP וגם לPVE, זה שהם מתים זה רק עושה אותך באלאנסד.

מה כיף בלהיות באלאנסד XD?
SirSwagALot
I like the NECROMANCER;... Coz' he... BRINGS threads- errr, stuff, skeletons from the dead smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif.

The fucker who made this thread is now mod. To celebrate, I revive this thread and bless it.

D2 was epic.
nigi
ציטוט(SirSwagALot @ 24.07.2013, 01:24) *
I like the NECROMANCER;... Coz' he... BRINGS threads- errr, stuff, skeletons from the dead smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif.

The fucker who made this thread is now mod. To celebrate, I revive this thread and bless it.

D2 was epic.

not just skeletons
all kinds of gains
Scarab
ציטוט(SirSwagALot @ 24.07.2013, 02:24) *

D2 was epic.

i love u<3.
But i keep my heart for one and true love. Her name is AMAZONS
She shoot fast using strafe and equips that make her arrows go faster
Ultim8 Sl8
ציטוט(nigi @ 24.07.2013, 16:49) *
ציטוט(SirSwagALot @ 24.07.2013, 01:24) *

D2 was epic.

not just skeletons
all kinds of gains

לול.
אבל זה כבר מוגזם הנקרופיליה הזו, הלו מדובר פה בשלדים, יש גבול אלון!
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.