עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Song Battle 10-סיבוב 1
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
Hiruma
Song Battle 10

Smile
by Aya Ueto

VS

Sakura Rock
by CHERRYBLOSSOM

אם מישהו אחת מעיר הערה מתחכמת על כמות השירים שצ'רי בלוסום שמשתתפים בתחרות הזאת נשלח להיאכל על ידי ALL OF THE GOATS
Marin Karin
מה רע בצ'רי בלוסום? יש להן אחלה שירים :סנוב:
בכל אופן, סאקורה רוק 3> ''סמייל'' חביב, אבל הוא לא בין האהובים עלי. בעיניי הוא גם לא כל כך מתאים בתור שיר סיום, אבל שיהיה. גם לא אהבתי את הקליפים, כרגיל XD
בקיצור, אין לי כח לחפור, אז סאקורה רוק.
Ms.Banana
אז עברנו לכל יום, VS חדש?
אני מסכימה עם הטענה (שכבר הזכירו לפני) שהקליפים לא משהו. הם די באותה רמה למרות שהם שונים. סמייל הוא הופ קטנטנים וזה דווקא נחמד, די אהבתי את הרעיון. לגבי השירים, אני לא סובלת את סאקורה רוק. אבל סמייל, אני לא אוהבת אותו במיוחד אבל הוא נחמד. מזכיר לי את השירים של שוגו קארה XD
ANYWAY, חייכו בשבילי, חייכו בשבילכם!
kingblade
טריוויה.

SMILE
leeloo
יש לי משהו נגד סמייל.
לא יודעת, שיר שתמיד עצבן אותי, והוא הכי לא מתאים לריבורן שיש לדעתי.
באמת, השיר השנוא עליי מבין כל השירים של ריבורן.
לא יודעת למה, ולעומת זאת, סאקורה רוק דווקא אחד היותר אהובים עליי של צ'רי בלוסום בכללי,
ואני יחסית אוהבת אותו.
אז בלי לחפור יותר מזה,
אני בוחרת בסאקורה רוק.
TomerTop
סאקורה רוק XD כל-כך שנאתי את Smile for me, זה פשוט היה שיר כל-כך מפגר. זה הרגיש כאילו הסדרה הפכה לקודומו.
kingblade
לאאא!!!

טריוויה!!! זה הטריוויה עוד פעם!!!
לאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!~~

ILL ADMIN DEFEAT...
sad.gif
Hiruma
מה
זה
טריוויה?
Hiruma
ובכן, אז כמו שהוסבר בנושא שפתחנו על סוף הפורום של ריבורן, התחרות מתבוטלת , כי לא נוכל לסיים אותה עד שהפורום ייסגר...
kingblade
טוב... בקיץ האחרון התחפשתי ללאמבו הקטן מריבורן.
עליתי לטריוויה, וכמצופה - פישלתי (בעיקר כי את מה שידעתי, אחרים ענו לפני... אה, והם גם ידעו יותר ממני XD). אבל היה שלב שבו בחרתי שאלה על רמה קלה, וזה יצא על ריבורן.
אז קראתי את השאלה, והיא הייתה "למה היבארי אלרגי?".
אני לא זכרתי את התשובה, אבל זה בעיקר בגלל שבמנגה בקושי התייחסו לאלרגיה הזאת לעומת האנימה, שבה אפילו הקדישו לה שיר. מכאן - אני שונא את השיר הזה, כי הוא גרם לי להשפלה רבה D:
Hiruma
סאקורה מנצח.
יכול להיות שאני אמשיך את התחרות במסגרת אחרת, אבל לעכשיו היא בהשהייה.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.