עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Reborn 331
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
Hiruma
פרק נחמד

XX BURNER, גאוני אבל פשוט-בעיקרון הX BURNER התבסס על להבה חזקה מיד אחת עם להבה תומכת מיד שנייה, במקרה הזה, שטסונה צריך מקסימום כוח-למה פשוט לא לירות משתי הידיים? D:
חוץ מזה פרק חמוד, היה קצת קל מידי להחזיר את אנמה לעצמו..
kingblade
זה לא רק היה קל מידי, הפרק הרגיש קצר מתמיד. אני לא זוכר פרק קצר יותר מזה XD (מבחינת מהירות קריאה)
The Ukrainian
הפרק באמת הלך מאוד מהר.
ספוילר:
אבל ציפיתי לזה שהוא יוכל ליראות להבה רכה מהדברים האלה שעל שמחוברים לכפפה וככה לירות להבה קשה משתי הידיים.
אבל באמת, אי אפשר עוד קצת מקוריות?XD אני מקווה שיש עוד, כי היה לסימבה גם את היכולת להפוך לגלימה של הפרימו.
tomboy00
ציטוט(Hayato Gokudera @ 01.04.2011, 13:51) *
הפרק באמת הלך מאוד מהר.
ספוילר:
אבל ציפיתי לזה שהוא יוכל ליראות להבה רכה מהדברים האלה שעל שמחוברים לכפפה וככה לירות להבה קשה משתי הידיים.
אבל באמת, אי אפשר עוד קצת מקוריות?XD אני מקווה שיש עוד, כי היה לסימבה גם את היכולת להפוך לגלימה של הפרימו.

גם אני האמת ציפיתי לזה XD

סימבה? XD
Gondhi
AKIRA MET KUBO DEALER
באמת היה פרק קצר :S
The Ukrainian
אני קורא לנאטס סימבהO: נקווה שפרק הבא נראה קצת מהקרב של מוקורו וDM.
Maxim Ex Britannia
היה פרק טוב מחכה כבר לבא
on2.gif
leeloo
באמת פרק קצר XD
אבל נהניתי ממנו, פרק טוב ^^
אבל מעניין איך טסונה ישתמש בXX Burner בגלל שבX Burner המקורי, הוא היה חייב את התמיכה
הזאת מצד אחד, אחרת הוא היה עף אחורה, אז אני מחכה לדעת מה ייצא מזה ^^
The Ukrainian
^
תסתכל על המבנה החדש של הכפפות שלו, אתה שם לב שיש חלק חדש כזה מאחורה? זה התומך שלו, הוא יכול לשחרר משם להבות תומכות, הלהבה הרכה.
leeloo
אההה לא שמתי לב XD נחמד ~ ^^
ואני בת XP
Fukuda
פרק אחד המשעממים ם-ם "תקשיב לי..." "אני לבד..." ואז נשאב לחור השחור שלו... ם-ם YEAH... RIGHT.
אופריישן XX? I FIND IT.... UN ORIGINAL

adiiiiiii
ציטוט(Hayato Gokudera @ 01.04.2011, 19:08) *
^
תסתכל על המבנה החדש של הכפפות שלו, אתה שם לב שיש חלק חדש כזה מאחורה? זה התומך שלו, הוא יכול לשחרר משם להבות תומכות, הלהבה הרכה.

אבל בכל מקרה אין הבדל בינהם כי הוא היה יכול פשוט להוציא כמות כפולה מיד אחת במקום להסתבך עם יותר מדי איקסים XD
One word about this episde-
GAAAAAAAAAAAAAY rage.png
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.