עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: ריבורן 330
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
Gondhi
http://mangastream.com/read/katekyo_hitman_reborn/78816821/1

ENJOY

היה צפוי
ספוילר:
הדבר היחיד שאהבתי זה החור השחור
leeloo
בהחלט צפוי.
אני הכי שונאת את מה שעשו לאנמה שלי! ><
אבל אני חייבת להודות שהכוח שלו די מגניב, ויכול להיות נחמד שטסונה יכנס לחור השחור הזה ואז..... לא יודעת, יהיה מגניב אם הוא יישאב XD
בכל מקרה, למרות שהסדרה כבר די צפויה, עדיין - אני לא יכולה שלא לאהוב אותה ^^, כזאת אני P:
Gondhi
ציטוט(leeloo @ 18.03.2011, 12:11) *
בהחלט צפוי.
אבל אני חייבת להודות שהכוח שלו די מגניב, ויכול להיות נחמד שטסונה יכנס לחור השחור הזה ואז..... לא יודעת, יהיה מגניב אם הוא יישאב XD
בכל מקרה, למרות שהסדרה כבר די צפויה, עדיין - אני לא יכולה שלא לאהוב אותה ^^, כזאת אני P:

כוחו של הרגל
זה יכול להיות ממש יפה אם הם ינסו לעשות עבודת צוות כמו שעשו בסאגת העתיד עם גוקודרה ויאמאמוטו
leeloo
ציטוט(Kakashi - Sensei @ 18.03.2011, 12:23) *
ציטוט(leeloo @ 18.03.2011, 12:11) *
בהחלט צפוי.

כוחו של הרגל
זה יכול להיות ממש יפה אם הם ינסו לעשות עבודת צוות כמו שעשו בסאגת העתיד עם גוקודרה ויאמאמוטו

כן, בדיוק חשבתי גם על זה ^^
זה ממש מעצבן שתמיד שטסונה הוא הכי חזק ורק הוא מציל את כולם! ><
צריך גם לשלב את החברים שלו - עבודת צוות!
זה יכול להיות ממש יפה אם יעשו את זה ככה.
מסכימה לגמרי.
Wiedzmin
לול נראה שאמאנו חושבת שכוכבי לכת יוצרים חורים שחורים כשהם מתפוצצים :lmao
Roronoa
פרק טוב, אהבתי את הכוח של אנמה, חור שחור D:
עכשיו גוקודרה ויאמאמוטו עומדים להתסכל כל הקרב ולא לעשות כלום? \:

ציטוט(House @ 18.03.2011, 13:22) *

חור שחור נוצר כאשר כוכב קורס לתוך עצמו...(וזה בערך מה שקרה במנגה)
Wiedzmin
ציטוט(Vista @ 18.03.2011, 13:22) *

יאפ. עכשיו תסביר לי למה לאנמה בעל טבעת הארץ - כוכב לכת - יש את הכוח ליצור כוכבים שמתפוצצים והופכים לחורים שחורים (שאגב, ההשפעה שלהם על הסביבה לא קיימת, אבל I CAN LET THAT SLIDE).
Hiruma
^אפשר להתעלם מזה שההשפעה על הסביבה לא עובדת כי אפשר לתרץ את זה שאנמה שולט עליהם והוא מכוון אותם על טסונה ולא טורח להפעיל אותם גם על הסביבה.

טוב, בכ''מ-
זה דיי היה מגניב-יצירת החורים שהחורים-מה שגם נכון מבחינה אסטרו פיזיקאית (בדקתי בוויקי D: ) אבל כן...זה קצת ארר..מוזר שראש משפחת להבות שעוסקות באדמה משתמש בתופעה שמתרחשת בחלל בשביל להילחם אבל היי, מי אמר שזה לא היה מגניב? D:
אנמה זומבי.
Wiedzmin
ציטוט(Mammon @ 18.03.2011, 13:54) *
^אפשר להתעלם מזה שההשפעה על הסביבה לא עובדת כי אפשר לתרץ את זה שאנמה שולט עליהם והוא מכוון אותם על טסונה ולא טורח להפעיל אותם גם על הסביבה.

טוב, בכ''מ-
זה דיי היה מגניב-יצירת החורים שהחורים-מה שגם נכון מבחינה אסטרו פיזיקאית (בדקתי בוויקי D: ) אבל כן...זה קצת ארר..מוזר שראש משפחת להבות שעוסקות באדמה משתמש בתופעה שמתרחשת בחלל בשביל להילחם אבל היי, מי אמר שזה לא היה מגניב? D:
אנמה זומבי.

אפילו לא דיברתי על זה. התכוונתי שהיא נתנה כוח שקשור לתופעה שנוצרת בעקבות מוות של כוכב לטבעת שמייצגת כוכב לכת. מילא כוח הכבידה, אבל יצירת החורים השחורים פשוט לא קשור.
Roronoa
ציטוט(House @ 18.03.2011, 14:43) *
ציטוט(Vista @ 18.03.2011, 13:22) *

יאפ. עכשיו תסביר לי למה לאנמה בעל טבעת הארץ - כוכב לכת - יש את הכוח ליצור כוכבים שמתפוצצים והופכים לחורים שחורים (שאגב, ההשפעה שלהם על הסביבה לא קיימת, אבל I CAN LET THAT SLIDE).

כי יש לו את הכוח לשלוט בגרביטציה, וחור שחור זה בעצם גרם שמיימי עם כוח משיכה עצום
ושהם אומרים Earth אני חושב שהם מתכוונים ל"אדמה" ולא לכדור הארץ
Hiruma
ציטוט(House @ 18.03.2011, 15:14) *

טוב, בכ''מ-
אנמה זומבי.

אפילו לא דיברתי על זה. התכוונתי שהיא נתנה כוח שקשור לתופעה שנוצרת בעקבות מוות של כוכב לטבעת שמייצגת כוכב לכת. מילא כוח הכבידה, אבל יצירת החורים השחורים פשוט לא קשור.

לפי העיקרון הזה, זה הגיוני לחלוטין. טבעת האדמה מייצגת כוכב? אז למה שלא תהיה לה היכולת להפיק את מה שכוכב מייצר כשהוא נהרס ע''י כוח הכבידה?
kingblade
איזה יופי! אם הוא מייצד כוכב, למה שלא יפעיל גם את כוחות השמיים כלפיו? הרי הוא גם ככה עומד ליצור לעצמו גלקסיה עוד רגע עם כל החורים השחורים, הסופר נובות והשמשות שהוא יכול ליצור.

OVER POWERED MUCH.

חוץ מזה, גם אם תופעת הגרביטציה איפשרית לשליטה מבחינתו, איך לעזזל הוא שולט במה שנשאב מהחור השחור? זה פאקינג חור שחור!!
Gondhi
ציטוט(kingblade @ 19.03.2011, 13:09) *
איזה יופי! אם הוא מייצד כוכב, למה שלא יפעיל גם את כוחות השמיים כלפיו? הרי הוא גם ככה עומד ליצור לעצמו גלקסיה עוד רגע עם כל החורים השחורים, הסופר נובות והשמשות שהוא יכול ליצור.

OVER POWERED MUCH.

חוץ מזה, גם אם תופעת הגרביטציה איפשרית לשליטה מבחינתו, איך לעזזל הוא שולט במה שנשאב מהחור השחור? זה פאקינג חור שחור!!

מי אמר שהוא שולט בחור?
Fukuda
ציטוט(Mammon @ 18.03.2011, 17:40) *
ציטוט(House @ 18.03.2011, 15:14) *

טוב, בכ''מ-
אנמה זומבי.

לפי העיקרון הזה, זה הגיוני לחלוטין. טבעת האדמה מייצגת כוכב? אז למה שלא תהיה לה היכולת להפיק את מה שכוכב מייצר כשהוא נהרס ע''י כוח הכבידה?

היא פשוט משתמשת בכוח הכבידה בשביל לגרום לכוכבים לקרוס לתוך עצמם, פשוט וקל =]
פרק טוב P:
AliceRC
זה היה די צפוי ולא במובן הטוב....;;
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.