עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: פרק 326.
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
The Ukrainian
קריאה ישירה
ספוילר:
היה פרק אדיר, אבל מה נסגר עם השימון אז? אני מת לדעת. וגם לראות את סגנון הלחימה החדש של יאמאמוטו עם שתי חרבות, זה אמור להיות מעניין.
Sasagawa Ryouhei
הוא בוגד הוא בוגד הוא בוגד!!!

ספוילר:
זה רק אני או שזה בעצם אומר שדאימון פירק שם את כולם?

The Ukrainian
^לא ממש, הוא רק פירק את קאורו הזה. אבל שמע, הוא משתמש בשתי להבות שונות בעלות יכולות דומות ברמה גבוהה. הוא גם משתמש בטבעת השימון של החולות וזה נותן לו יתרון גדול, והשליטה שלו בלהבת הערפל ובאשליות מפורסמת כבר. ויש לו ניסיון קרב של..400 שנה?
לא פלא שהוא כל כך חזק. לדעתי, רק טסונה ואנמה ביחד יוכלו לנצח אותו.
kingblade
OK... ועכשיו לבעיה.
אם אחרי הקרב הזה השומרים של הוונגולה חיים, והשומרים של השימון מתים... מה הלך שם?
Gondhi
ציטוט(kingblade @ 19.02.2011, 11:34) *
OK... ועכשיו לבעיה.
אם אחרי הקרב הזה השומרים של הוונגולה חיים, והשומרים של השימון מתים... מה הלך שם?

בדיוק מה שרציתי לשאול oO
אני מת לקרוא את הפרק הבא
Somebody Save Me
פרק ענק!
ממש אהבתי, הוונגולה גיר של יאמאמוטו ממש מגניב והזיכרון הזהז הסביר המון דברים.
adiiiiiii
ציטוט(kingblade @ 19.02.2011, 12:34) *
OK... ועכשיו לבעיה.

+1
בדיוק מה שחשבתי...
Jack Sparrow
ציטוט(eViLz @ 19.02.2011, 12:07) *
פרק ענק!

ויצר עוד מלא שאלות
Kaguya hime
פרק חזק , אכן , אוו פרק הבא עומד להיות לוהט.
The Ukrainian
ציטוט(eViLz @ 19.02.2011, 10:07) *
פרק ענק!

מזה בדיוק הסביר לך? זה פשוט יוצר סתירהXD עד שלא נקבל הסבר בפרק הזה זה סותר לגמרי עם מה שדאמון אומר, ודאמון הרי חי כבר יותר מ400 שנה אז הוא אמור לדעת איך זה נגמר.
Hiruma
לדאמון יש שיער בצבע כחול 00
פרק מגניבXענק

שתי חרבות, פעם ראשונה שיאמאמוטו נלחם בשתי חרבות והיי, שיגורן סוהאן היא סגנון לחימה של חרב אחת~מעניין או מה?
מה שקאורו עשה היה נחמד, זה מראה יותר מכול שאר הקרבות שהקשר בין השימון לוונגולה לא בהכרח נהרס (ושיפסיק לקשקש על 'חוב').
ה'טורניר' הקטן הזה לא בדיוק התפתח כמו סאגת וואריה 2, האה? D:
אהה, יוסטון? יש לי בעיה עם הסוף של הפרק הזה-WTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF אז מה לעזעזל קרה שם, בשדה הקרב?!
kingblade
אנמה רואה את כל זה נכון?
מעניין איך הוא מגיב. הרי מי נשאר מבחינתו? הוא ו... נו... מה שמו... הזה שדאמון לקח לו את הגוף (הוא הרי לא יודע).
tomboy00
ציטוט(kingblade @ 19.02.2011, 16:06) *
אנמה רואה את כל זה נכון?
מעניין איך הוא מגיב. הרי מי נשאר מבחינתו? הוא ו... נו... מה שמו... הזה שדאמון לקח לו את הגוף (הוא הרי לא יודע).

האמת שרק הוא. לא חושב שג'ולי יחזור.
The Ukrainian
ג'ולי הוא בסה"כ גוף שדאמון שלט עליו כבר המון המון זמן. או גלגול נשמות שלו.
זה עדיין לא ברור איך דאמון נשאר בחיים ועוד שולט בו.
kingblade
לא לא לא לא. התכוונתי מבחינת אנמה. הוא הרי לא יודע מה הולך בשדה הקרב... אז מבחינתו, ג'ולי עדיין ג'ולי שהוא מכיר.
The Ukrainian
הוא לא ינצל את זה, לדעתי. אלא אם פתאום קאורו ואדל יעלמו להם, ואז באמת הוא יכול לחזור להיות מה שהוא היה. אבל מי יודע..
הזכרונות יכולים לשנות את הדעה שלו לגבי הוונגולה.
Bringer of Rain
וואו. ממש לא ציפיתי את מה שיקרה בפרק הזה O_O
הסוף שלו היה לגמרי לא צפוי...הייתי די בשוק וגם די מבולבלת ממה שקרה '-'
ציפיתי שה"תומכים" (אני לא ממש יודעת איך לקרוא להם) של דאמון יהרגו את קוזארט ואז יתברר שהוונגולה באמת לא בגדו בשימון! אבל ממש לא ציפיתי שהשומרים הראשונים יבואו לעזרתו O_O
Jack Sparrow
זה העלה לי חשיבה שאולי כול המשפחה של גיטו ראתה את השימון כאיום ובגדה בהם, או ששבת התינוקות נלחמו נגדם וניצחו אותם.
tomboy00
ציטוט(Hayato Gokudera @ 19.02.2011, 17:59) *
הוא לא ינצל את זה, לדעתי. אלא אם פתאום קאורו ואדל יעלמו להם, ואז באמת הוא יכול לחזור להיות מה שהוא היה. אבל מי יודע..
הזכרונות יכולים לשנות את הדעה שלו לגבי הוונגולה.

אה? גם קאורו וגם אדל הפסידו=> הם הולכים להכלא => הם נעלמו. מה בדיוק מפריע לו לחזור למסכת הג'ולי?

ציטוט(Strew Hat Luffy @ 20.02.2011, 03:14) *
זה העלה לי חשיבה שאולי כול המשפחה של גיטו ראתה את השימון כאיום ובגדה בהם, או ששבת התינוקות נלחמו נגדם וניצחו אותם.

הארקובלנו? מה הם קשורים?
Sasagawa Ryouhei
איליה לא הבנת אותי
זה בעצם אומר שאיכשהו באופן מאוד מעוות
דאימון קרע את כל המשפחה הראשונה של השתי הצדדים?ohmy.gif
Jack Sparrow
לא יודע, קשה למצוא הסברים, והתינוקות פתאום לא נשמעים רעיון כזה נורא.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.