עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: חפש את המטמון בפורום ריבורן~!
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
Hiruma
שלומות לכולם~!
כאן המשגיח תאב הבצע שלכם, מספר על פעילות ידועה, וותיקה ישנה ש....הרבה זמן שלא נערכה בפורום.
טוב לחזור לפעמים לשורשים, לא?

מה זה?
פעילות חפש את המטמון, אני מביא לכם כחמש חידות(נכון לחלק זה-פירוט על שלושת החלקים בהם המשחקון הזה ייערך בהמשך) שבעצם בהן מסתתרות דמויות, בנושא הזה תקבלו רק חידה אחת, אבל אם הגעתם לדף הדמות שהיא מהווה את פיתרון החידה (נכון לשלב הזה יהיו רק דפי דמויות, בהמשך אני הולך להריץ אתכם בכול דפי הסיקורים שנעשו איי פעם בפורום~MUHAHAHA IM GREEDY, למען האמת, רציתי גם לעשות חידות על בוטים, אבל זה לא אושר D:) לאחר שתעברו רצץ של ארבע דמויות ותגיעו לדמות האחרונה, HEY HEY, עברתם את השלב הראשון.

נחמד, אבל איך זה מתנהל?
אנצל את החוקים של משחקי עבר, הם היו מוצלחים במיוחד ונועדו למנוע בדיקה של כל אחד מסיקורי הסקר אחד-אחד בשביל למצוא את התשובות (לאנשים הלא-שפויים שביניכם שעלולים לעשות את זה D:) בעיקרון, אחרי שמצאתם את כל 5 האנשים, אתם צריכים לשלוח ה''פ אליי ובה לכתוב את סדר התשובות.
דוגמה קלה: החידה הראשונה הייתה:"אני עלוב, פטתי ואני אהיה ראש הוונגולה העשירי!" גלשנו לנו בחיוך קל לעמוד של טסונה ושם, באחת התגובות, מצאנו את החידה הבאה:"אני הארקובלנו עם המוצץ הצהוב, והמאמן של טסונה". גלשנו לנו לתומנו לעמוד של ריבורן ושם היה כתוב באותיות גדולות ויפות""סוף שלב I". יפה, יפה, פתחנו הודעה פרטית ושלחנו למאממון.

אבל מה לכתוב בה!?
את סדר התשובות כמובן! נמשיך מהדוגמא של מיקודם, בעיקרון, סדר התשובות היה טסונה ואז ריבורן, ז''א שההודעה שלכם צריכה להיראות כך:
ריבורן<------טסונה
או כך:
1.טסונה
2.ריבורן

או כך-
א.טסונה
ב. ריבורן

או כ-(בשלב הזה אני מבין שכדאי להפסיק D:)
במילים אחרות, אתם פשוט צריכים להראות לי את סדר התשובות מההתחלה לסוף (במקרה של חלק I יהיו חמש תשובות, ז''א פשוט תמספרו את התשובה הראשונה כאחת עד האחרונה שתיהיה כחמש, תעשו מה שאתם רוצים רק שיהיה ברור מה התשובה הראשונה ובאיזה סדר מגיעים לאחרונה).

אוקיי, אז מה היה העניין עם החלקים שהזכרת קודם?
לאתגרון שלושה חלקים, זהו החלק הI והקל יותר. החלק הII יהיה קצת יותר קשה, והשלישי, שיהיה האחרון יהיה ממש קשה כשהוא בעצם מריץ את המשחק בכול סיקורי הפורום (!!!)

ומערכת הפרסים? (AKA: מה יוצא לי מזה?)
בכול אחד משלבי המשחק, כל אחד שרוצה יכול להשתתף מוזמן! (כמובן שתיהיה עדיפות מבחינת הנקודות למשתתפי שלבים קודמים).
המשחק עובד לפי מערכת נק' ולכן, יהיו שני מקומות: ראשון ושני-
1. המקום הראשון-מוערכות לשבועיים.
2. המקום השני-שינוי כותרת אישית.
במקומות האלו יזכו האנשים עם הכי הרבה נקודות.
מערכת הנק' עובדת כך: כל תשובה נכונה בשלב הזה תזכה אתכם בנק', סה''כ 5 נק~מה יקרה עם מקרים מיוחדים של תשובות מפוספסות או סדר לא נכון? כל מקרה לסוגו, אני אבדוק זאת באופן אישי!.

אז לסיכום ולפני תחילת השלב הראשון.
אני שולח אתכם באמצעות חידה לדמות, שם תמצאו חידה נוספת, עד לדמות החמישית. לאחר מכן, עליכם לשלוח לי ה''פ עם סדר הדמויות-הודעה שתזכה אתכם נכון לשלב זה ב5 נק' אם הכול בה נכון.
וזהו~D: קצר, קליל ונחמד.

אז מה החידה שממנה מתחילים!?
מי המשגיח הסמקסי של-
זאת, אומרת, הנה זה בא!:

"שיער תמנון הוא שמי ובפצצות עיסוקי, מי אני?".
(חפשו את סימן ה בנושא התשובה)

בהצלחה!

נ.ב. טבלת הניקוד של החלק הזה, תתפרסם בחלק הבא שייפתח בדיוק בעוד שבועיים מהיום-16.2.2011
Bringer of Rain
רעיון ממש נחמד D:
והחידה ממש קלה XD
אני אשלח תשובות מחר ~

עריכה:
לא משנה, שלחתי כבר עכשיו~
זה ממש קל O:
adiiiiiii
שלחתי מקודם, היה קל.
Hiruma
אני שמח, הרבה מאוד שלחו (מאוד קל ^.^) וזה באמת מראה שהקהילה שלנו לא נפלה P:
עד עכשיו, כל התשובות נכונות, אז כל מי ששלח=5 נק' D:
Hiruma
Tam Tam Tam
ובכן, השלב הראשון הסתיים ובקרוב מאוד יתפרסם השלב השני, אומר בשמחה שכול מי ששלח לי קיבל את מלוא הנקודות~! smile.gif
(טבלת הניקוד תתפרסם בחלק הבא).
ננעל.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.