עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: פאק גדול בסידרה?
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
SaaRJ
אני עכשיו בפרק 77 שזה סאגת העתיד.
אם רק תסונה והראשון היו יכולים להקפיא להבות,וכולם בעתיד משתמשים בלהבות.
אז זה אומר שטסונה הכי חזק לא משנה קופסאות וטבעות,כי אחרי שהוא מקפיא מישהו הבן אדם לא יכול להשתמש יותר בלהבות.
רק אם ישחררו אותו כמו את זנזקס הזה..
אז מה הטעם בסידרה אם טסונה פשוט הכי חזק?
BigBadBob
בא לך להמשיך לראות את הסדרה לפני שאתה בא בתלונות?
SaaRJ
ציטוט(BigBadBob @ 09.01.2011, 14:15) *
בא לך להמשיך לראות את הסדרה לפני שאתה בא בתלונות?

לא מתלונן אחלה סידרה.
ואם אתה לא עונה על השאלה תחסוך ספאם.
Somebody Save Me
כמו שראית,בסאגת הוואריה היה לטסונה קשה מאוד לעשות את זה,כלומר להכין את המתקפה וזה לא אומר שיהיה לו יורת קל בעתיד.
זאנזאס גם הצליח לפגוע בו הרבה בזמןש הוא הכין את ההתקפה ובעתיד עם כל הקופסאות לא נדמה לי שיהיה לו יותר קל לעשות את זה שיכולים לתקוף אותו בזמן הזה.
SaaRJ
ציטוט(eViLz @ 09.01.2011, 15:27) *
כמו שראית,בסאגת הוואריה היה לטסונה קשה מאוד לעשות את זה,כלומר להכין את המתקפה וזה לא אומר שיהיה לו יורת קל בעתיד.
זאנזאס גם הצליח לפגוע בו הרבה בזמןש הוא הכין את ההתקפה ובעתיד עם כל הקופסאות לא נדמה לי שיהיה לו יותר קל לעשות את זה שיכולים לתקוף אותו בזמן הזה.

נכון אתה צודק,אבל ישר בתחילת סאגת העתיד שטסונה נלחם נגד האלה מהקסם שחור הוא עושה את זה מהר יותר מאשר בקרב נגד זאנזאס.
Hiruma
שים לב שלקח עדיין טיפה זמן לעשות את זה, בהמשך הוא גם יקבל נשקים יותר טובים שיגרמו לו לשכוח את זה וגם האויבים לא יתנו לו את הזמן הזה...
SaaRJ
ציטוט(Mammon @ 09.01.2011, 18:17) *
שים לב שלקח עדיין טיפה זמן לעשות את זה, בהמשך הוא גם יקבל נשקים יותר טובים שיגרמו לו לשכוח את זה וגם האויבים לא יתנו לו את הזמן הזה...

אוקיי תודה רבה..
Kaiser
וגם העובדה שנשקי קפוסא זזים ושאנשים עפים על ימין ועל שמאל לא בדיוק עוזרת לו לתפוס אותם כדי להקפיא את הלהבות שלהם
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.