עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: ריבורן 311
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
GoodMan
http://mangastream.com/read/katekyo_hitman_reborn/40298153/1

אני אערוך אחרי שאני אקרא
TrafalGuy
תודה על הקישור, צ'אפטר מעולה.

להבת הר, זה נשמע די מוזר... ויצא לי חרוז biggrin.gif
לפחות לאמבו נשמע סוף סוף כמו גבר... הפרה של לאמבו נראית רצחנית XD עכשיו נראה את גוקודרה מתעסק עם לאמבו smile.gif והקאמביו פורם נראה פי עשר יותר מגניב XD לאמבו הולך לפרק את המגודל הזה!1 on7.gif זה הולך להיות קרב מעולה. ולאמבו ינצח.
tomboy00
דאמט, אני פשוט מת על הקרניים של לאמבו! זה כ"כ....*.*
לאמבו הולך לכתוש אותו!
Jack Sparrow
ספוילר:
לאמבו סקסי, הוא נראה כמו אל עם הקומביו פורמה.
Hiruma
נחמד, נחמד..

להבת הר, הר יכול להכליל בתוכו גם קריסטלים והוא גם כעצמו משהו מוצק שאי אפשר להזיז, יפה אקירה!
לול לאמבו הטמבל XD אסור לשכוח שגם הגרסט המבוגרת שלו מטומטמת XD
אפשר להתחיל לנחש על מה מתבססים האלמנטים של האדמה, על כל מיני דברים של הטבע, נניח יער, הר, אני מניח שים, אולי האדמה עצמה תהיה הלהבה של אנמה...
גיודון החדש נראה אדיר, גם הקאמביו פורמה.
לאמבו לא רגיל לשיריון האדיר הזה XD
ריבורן צודק, זה יהיה קרב מעניין
Somebody Save Me
ספוילר:
הקאמביו פורמה החדשה של לאמבו זה כזה RAWR הקרניים הראונות שהו הופיע איתן הכי יפות לדעתי,הכוח שלו בטח הרסני עכשיו,
וממש לא ידעתי שזאת תהייה להבת הר וחיפושית עם מלתות כאלו,פרק יפה מאוד.
עצם הרעיון שהקרניים של לאמבו יכולות להשתנות מגניב מאוד.

פרק טוב מאוד.
Emri
ספוילר:
רק אני שמתי לב שעם הCAMBIO FORMA והוונגולה גיר לאמבו נראה כמו גנקשי??
Gondhi
ציטוט(HReborn @ 22.10.2010, 14:43) *
ספוילר:

ספוילר:
גאמני חושב ככה אבל עדיין זה מגניב
NOAM9
ציטוט(HReborn @ 22.10.2010, 14:43) *
ספוילר:

חחח נכון.

בכל מקרה פעם שניה שלאמבו מראה שהוא לא רק דמות מצחיקה על גבול המציקה אלא ממש BADASS שצריך. (פעם ראשונה נגד הוואריה)
לדעתי הוא הולך לנצח הפעם.
TrafalGuy
כולכם שקרנים!!!! אתם אומרים עכשיו לאמבו הולך לנצח, הוא ינצח בטוח, רק בגלל שזה נראה מגניב, אני היחיד פה! ואולי גם BLOODYBELL שאמרו שלאמבו הולך לנצח מההתחלה! בלי שום קשר לקאמביו פורמה שלו...
Somebody Save Me
ציטוט(!Portgas D. Ace @ 22.10.2010, 17:18) *
כולכם שקרנים!!!! אתם אומרים עכשיו לאמבו הולך לנצח, הוא ינצח בטוח, רק בגלל שזה נראה מגניב, אני היחיד פה! ואולי גם BLOODYBELL שאמרו שלאמבו הולך לנצח מההתחלה! בלי שום קשר לקאמביו פורמה שלו...

למה זה היה נחוץ?
ואתה יודע,לאנשים מותר לשנות דעה '-'
B (the) KILLER
ספוילר:
פרק טוווווווווואוווווווווווווב למבו נראה ממש מגניב לא בטוח מי ינצח אבל אכן היה מעניין!!!!
TrafalGuy
ציטוט(eViLz @ 22.10.2010, 17:38) *

למה זה היה נחוץ?

בטח שזה נחוץ ohmy.gif אני אומר שהם משנים דעה על סמך מה שהם רואים בפרק O_O וכן זה קשור לפרק...

ד"א מה הקטע שלאמבו "איבד" את הזיכרון XD גם ככה זה לא היה משנה כלום אם הוא היה זוכר משהו...
tomboy00
ציטוט(!Portgas D. Ace @ 22.10.2010, 18:32) *

למה זה היה נחוץ?

בטח שזה נחוץ ohmy.gif אני אומר שהם משנים דעה על סמך מה שהם רואים בפרק O_O וכן זה קשור לפרק...

ד"א מה הקטע שלאמבו "איבד" את הזיכרון XD גם ככה זה לא היה משנה כלום אם הוא היה זוכר משהו...

כה, אבל ככה הוא היה יודע להשתמש בקאמביו פורם שלו הרבה יותר טוב ohmy.gif
kingblade
ככה הוא היו לו את כל 7 המפתחות. זה לא ברור? XD
tomboy00
ציטוט(kingblade @ 23.10.2010, 03:09) *

כן, זה לא ברור XD לא הבנתי כלום מההודעה שלך XD (כנראה בגלל השעה...אין לי כח לחשוב ohmy.gif)
TrafalGuy
ציטוט(Greedy @ 23.10.2010, 00:50) *
ציטוט(!Portgas D. Ace @ 22.10.2010, 18:32) *

למה זה היה נחוץ?

כה, אבל ככה הוא היה יודע להשתמש בקאמביו פורם שלו הרבה יותר טוב ohmy.gif

זה גם נכון, אבל הולך לו לא רע כמו שראינו, המקריות הזאתי שהוא הרחיב את הקרניים זה כנראה משהו בתת מודע שלו שאמר לו שאפשר להרחיב...
למרות שנראה לי שהשיכחון הוא זמני...

ציטוט(kingblade @ 23.10.2010, 03:09) *

אכפת לך לנסח את זה מחדש? לא הבנתי XD
Somebody Save Me
אם לאמבו מהעתיד חי,זאת אומרת שהוא ניצח וקיבל את כל המפתחות,הזיכרון שלו נמחק והוא שכח את כל המפתחות.
Emri
איזה מפתחות? \:O
NOAM9
חשבתי על זה, אולי התוצאות של הקרבות יהיו כמו הוואריה רק הפוך? תחשבו על זה.
kingblade
הלו? המפתחות שהם מקבלים בסוף כל קרב שנותנים להם זיכרון של מה שהיה בעבר?! המפתחות האלו!

נכון שהעתיד יכול להשתנות אחרי בזוקת 10 השנים אבל הזיכרון של מה שהיה לעולם לא יישתנה ולכן אם הוא לא היה שוכח הוא היה יודע את כל הסיפור של הוונגולה והשימון הראשונים.
TrafalGuy
ציטוט(kingblade @ 23.10.2010, 16:19) *
הלו? המפתחות שהם מקבלים בסוף כל קרב שנותנים להם זיכרון של מה שהיה בעבר?! המפתחות האלו!

נכון שהעתיד יכול להשתנות אחרי בזוקת 10 השנים אבל הזיכרון של מה שהיה לעולם לא יישתנה ולכן אם הוא לא היה שוכח הוא היה יודע את כל הסיפור של הוונגולה והשימון הראשונים.

כה אבל עדיין, הוא אל היה מספר להם... יש לו קרב להתעסק בו, והוא רק 5 דקות שם ohmy.gif אז ברגע שהוא יחזור להיות קטן, הקרב ייגמר.
kingblade
שאני אבין, מה מונע ממנו להשתמש בבזוקה שוב?
חוץ מזה, הם עשו כבר מונולוג גם ככה על זה שהוא לא זוכר כלום, באותה המידה הוא יכל היה להגיד משהו לגבי הזכרונות שלהם במקום.
TrafalGuy
ציטוט(kingblade @ 23.10.2010, 20:29) *
שאני אבין, מה מונע ממנו להשתמש בבזוקה שוב?
חוץ מזה, הם עשו כבר מונולוג גם ככה על זה שהוא לא זוכר כלום, באותה המידה הוא יכל היה להגיד משהו לגבי הזכרונות שלהם במקום.

כי הוא משתמש בזה כשהוא במצב קשה... ובינתיים הם בסוג של תיקו...
kingblade
אבל למה להשתמש בזה כשהוא במצב קשה? אני בטוח שהוא בעוד 20 שנה לא ירצה שהוא של לפני 10 שנים או 20 שנה ימות ויגרום לו לא להתקיים.
בכלל, אני חושב שאיזו סיבה יש ללאמבו להשתמש בבזוקה רק פעם בקרב כשהוא קטן? זה לא אידיוטי?
TrafalGuy
ציטוט(kingblade @ 25.10.2010, 00:10) *
אבל למה להשתמש בזה כשהוא במצב קשה? אני בטוח שהוא בעוד 20 שנה לא ירצה שהוא של לפני 10 שנים או 20 שנה ימות ויגרום לו לא להתקיים.
בכלל, אני חושב שאיזו סיבה יש ללאמבו להשתמש בבזוקה רק פעם בקרב כשהוא קטן? זה לא אידיוטי?

אבל ת'כלס, אם נניח הוא משתמש בבזוקה שוב, ולאמבו בן ה-20 מופיע, זה אומר שלאמבו ינצח בקרב...
ובנוגע לעניין עם המפתחות, אם הוא איבד את הזיכרון אז, אז כנראה הוא לא יזכור את זה כגיל 20.
Painkiller
הכוח שלהם די שווה אבל לשמן יש יתרון גדול - הזמן.
ללאמבו לא נשארו יותר מ-2 דקות, ככה שהמטרה העיקרית של השמן זה לשרוד.

ולאמבו ממש מזכיר את גנקישי.
TrafalGuy
ציטוט(Ori Kun @ 25.10.2010, 15:22) *
הכוח שלהם די שווה אבל לשמן יש יתרון גדול - הזמן.
ללאמבו לא נשארו יותר מ-2 דקות, ככה שהמטרה העיקרית של השמן זה לשרוד.

ולאמבו ממש מזכיר את גנקישי.

בדיוק בגלל זה לאמבו ינסה לגמור את הקרב מהר...
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.