עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Cosplay Battle 5
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
Hiruma
Cosplay Battle 5

בכול שבוע נמצא כאן את המנצחת של שבוע שעבר בתחרות הזו שתתמודד נגד דמות מקוספליירת חדשה, המנצחת, כמו הדמות שהזכרתי ממקודם, תילחם בשבעו הבא נגד דמות קוספליירית אחרת: אתם משפיעים ע''י הצבעה בסקר הנ''ל.
והשבוע?
ספוילר:

XANXUS

VS

Chrome

הממ, זה דיי קשה הפעם כי הכרום הזאת לא רעה בכלל, אבל הלכתי על זאנזאס בגלל ההשקעה בוויזואלית גם בעיניים מה שאפשר לעשות גם עם כרום..
Gecko Moria
לא אהבתי את הקוספלי של כרום זאנאנס לוקח
Marin Karin
כרום 333333333>
הקוספליירית כל כך MOE ס.ס
משהו שנורא מתאים לכרום...
זו הסיבה העיקרית לבחירה שלי.
RKiller
זאנאנס ,המקל של קרום ניראה מוזר...
G-waffle
הקילושן הוא...לא נוראה כמו הקילשון של מוקורו.
בכ"מ זאנזאס. לא אהבתי של כרום
Somebody Save Me
זאנזאס,של כרום לא ממש דומה,במיוחד הקלשון.
TrafalGuy
זאנזאס, הקלשון של כרום לא ממש נראה משהו... זה מה שהרס לה את הקוספליי לדעתי ohmy.gif
TsUNaMy WaVe
זאנזאס.
כרום חמודה והכל, אבל הקלשון די FAIL.
TrafalGuy
עזבו אותכם שטויות, בוא כבר נכריז על זאנזאס כזוכה ohmy.gif אני לא רואה קוספליי שמתעלה על שלו...
Bringer of Rain
ציטוט(!Portgas D. Ace @ 10.10.2010, 18:41) *
עזבו אותכם שטויות, בוא כבר נכריז על זאנזאס כזוכה ohmy.gif אני לא רואה קוספליי שמתעלה על שלו...

1+ למרות שדווקא יש הרבה קוספלייז יפים שיכולים להתעלות עליו... אבל לא משנה איך נסתכל על זה, של זאנזאס יראה יותר טוב O:
זאנזאס, הקוספליי של כרום ממש חמוד אבל....הקילשון... /:
TrafalGuy
ציטוט(Master Of Puppets @ 10.10.2010, 18:55) *

1+ למרות שדווקא יש הרבה קוספלייז יפים שיכולים להתעלות עליו... אבל לא משנה איך נסתכל על זה, של זאנזאס יראה יותר טוב O:

כי בכל קוספליי נמצא סיבה מספיק טובה שזאנזאס ייקח ohmy.gif למרות שאפשר למצוא קוספליי יותר טוב...
Bringer of Rain
ציטוט(!Portgas D. Ace @ 10.10.2010, 18:58) *
ציטוט(Master Of Puppets @ 10.10.2010, 18:55) *

כי בכל קוספליי נמצא סיבה מספיק טובה שזאנזאס ייקח ohmy.gif למרות שאפשר למצוא קוספליי יותר טוב...

זה בדיוק מה שאמרתי :]
גם הקוספליי של כרום ממש חמוד אבל הקילשון מפריע לי וגם הפיאה נראית לי מוזר... /=
Somebody Save Me
פעם הבאה אני אביא קוספליי שינצח את זאנזאס!
Extreme Rocket
זאנזאס, הקוספלי של כרום לא רע, אבל לא מושלם P:
monster
Chrome
שבוז
זאנזאס כי כרום פשוט לא נראת....כרומיתO_O
היא נראת...מוזר כזה....אולי אם הקוספליירית הייתה באה בפוזה של ביישנות הייתי בוחר בכרום אבל....

ציטוט(Victima Propiciatoria @ 10.10.2010, 14:48) *
כרום 333333333>
הקוספליירית כל כך MOE ס.ס
משהו שנורא מתאים לכרום...
זו הסיבה העיקרית לבחירה שלי.

MEH

ShadowRunner
זאנזאס... הקוספליי של כרום הוא פשוט FAIL אחד גדול.... חוץ מזה שהקילשון לא נראה דומה, גם הבגדים לא נראים כמו התלבושת קוקויו...

אולי תחליפו כבר את הקוספליי של זאנזאס?! לא נראה לי שיש קוספליי שיכול לנצח את הדבר הזה!!
kingblade
רום, ואני לא מאמין שז'אנז'אס עוד פה אחרי כל הקוספליים הטובים שהיו נגדו.
Somebody Save Me
ציטוט(jakokami @ 15.10.2010, 16:51) *
זאנזאס... הקוספליי של כרום הוא פשוט FAIL אחד גדול.... חוץ מזה שהקילשון לא נראה דומה, גם הבגדים לא נראים כמו התלבושת קוקויו...

אולי תחליפו כבר את הקוספליי של זאנזאס?! לא נראה לי שיש קוספליי שיכול לנצח את הדבר הזה!!

בצ'ויס כרום הייתה עם הבגדים האלו O:
Hiruma
גיא יטמבל, תשכח לנעול לפני שאתה פותח חדש!
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.