עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: למה אתם מתעלמים? ומספר הצעות לגבי פורום אנימה..
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
MageBomb
למה אתם מתעלמים מהנושא שפתחתי? http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=202867
אין לי שום סיבה להקפיץ אותו או לרדוף אחריכם - כי זו רק הצעה. אבל זו הצעה נוספת:
איך זה שעברו שבועיים מאז שפתחתי נושא ואף אחד מחברי הצוות שלכם לא הגיב? אין לכם 5 דקות לעבור על כל ההצעות והדברים השונים ולהגיב? או שזה פשוט בא מעצלנות? אני לא מבין אתכם, וחבל, בשביל מה יש פורום משוב אם בקושי פעילים ועונים לבקשות או הצעות המשתמשים? כדאי שתקחו את זה בחשבון.

דבר שני -
לפורום אנימה של נארוטו יכולה להיות פעילות עצומה, אבל אתם בכלל לא מנסים לקדם אותו. כל פעם יש דיונים לפרקים שיוצאים מדי שבוע, דיונים עם שאלות על הורדות בעברית וכל מיני שטויות ופה ושם קצת דיונים יותר רציניים. לא חשבתם קצת להפעיל את הפורום?
מה לגבי תחרויות עם פרסים? למשל עיוות תמונות, חידונים, תחרות עריכת סרטונים - לא חסר!!!

אני באמת לא מבין למה אתם לא פעילים והופכים את הפורום לפעיל יותר, למה זה לא מפריע לכם? אתם מנסים בכלל לקדם את הפורומים? כי הם פשוט תקועים במקום.

כל מה שאמרתי בגדר המלצה, אני לא קובע מה אתם תעשו, אבל זה פשוט חבל שיש פורום משוב - שלא עונים למשתמשים, שיש פורום אנימה - שאין בו אפילו תחרויות מדי פעם (יש שם נעוץ שכתוב בו 'בשבועיים הבאים איו פרקים' -> והשבועיים האילו עברו ממזמן), פשוט חבל.

לתשומת לבכם.
פורנוגרפיה
באשכול הקודם שלך הצבעת שיפור לעמוד כלשהו ואמרת שהוא לא נחוץ.
אז אני הגיד לך את זה במשפט אחד:" חברי הצוות שונאים שמעירים להם על דפים לא מעודכנים".
זה בשבילך, הם מודעים לכך שאין המון עמודים מעודכנים, ובמערכת החדשה הדפים יעודכנו.
לגבי הפעילות בפורום אנימה, אני ממש תומך בזה, זה היה ממש נחמד עם יהיו פעילויות מגוונות בפורום.
ואתה יודע אתה יכול להפעיל פעיוליות כאלו באופן עצמאי רק תבקש אישור מהצוות.
MageBomb
ציטוט(iShawn @ 03.08.2010, 12:45) *
באשכול הקודם שלך הצבעת שיפור לעמוד כלשהו ואמרת שהוא לא נחוץ.
אז אני הגיד לך את זה במשפט אחד:" חברי הצוות שונאים שמעירים להם על דפים לא מעודכנים".
זה בשבילך, הם מודעים לכך שאין המון עמודים מעודכנים, ובמערכת החדשה הדפים יעודכנו.
לגבי הפעילות בפורום אנימה, אני ממש תומך בזה, זה היה ממש נחמד עם יהיו פעילויות מגוונות בפורום.
ואתה יודע אתה יכול להפעיל פעיוליות כאלו באופן עצמאי רק תבקש אישור מהצוות.

אני אמור לנחש מה חברי הצוות אוהבים ושונאים? קודם כל אין שום נעוץ שמזכיר שהם מודעים לכל הדפים שלא מעודכנים באתר ומבקשים להפסיק.
אם אתם שונאים שמעירים לכם על האתר למה פורום משוב קיים? הרי משתמשים שפותחים נושאים כאן מציעים לשפר דברים שונים ולעדכן דברים שונים שהם ראו בזמן שהם גלשו באתר, גם לא ציינתם בכלל שיש מערכת חדשה שהדפים יעודכנו בה. אתם בעצם לא אומרים שום דבר ולא מעדכנים את הקהילה, אז אין פלא שמשתמשים מעירים על דפים שונים.

לגבי פורום אנימה - הייתי עושה בעצמי תחרויות ומבקש אישור בעצמי אבל אני לא מתאים לכך (חוץ מזה שאין לי מושג איך לעוות תמונות ולעשות תחרויות לאורך זמן, כי אין לי סבלנות לפקח)
פורנוגרפיה
זה לא אתם, אני לא חלק מהצוות, ולגבי האמור לנחש, אתה צודק.
אבל אם תראה אשכולים אחרים שאנשים מעירים על עמודים לא מעודכנים, אתה תוכל לראות שהם מעירים להם.
להפסיק להעיר על עמודים לא מעודכנים, כי הם מודעים לכך ובמערכת החדשה זה יתעדכן.
MageBomb
אבל הם עדיין לא אומרים ומעדכנים את הקהילה, אני לא הסתכלתי בנושא אז מאיפה אני אמור לדעת?

בכל מקרה אני ממש לא הולך לריב או לרדוף אחריהם (הם גם לא נכנסים לנושא הזה כן?) וחבל שהם מזלזלים ושמים קצוץ על הקהילה שהם בנו, אחרת יש ספאם ומתפלאים איך.
Wiedzmin
אם אנחנו מאפשרים למשתמשים לפתוח משחקים כמו עיוות תמונות וכו', הם מנצלים את זה והנושאים האלו מדרדרים. אנחנו לא יכולים לסמוך עליהם. אנחנו נפתח, אבל זה יינעל אחרי זמן מה.
Lambdadelta
ואין לי מושג למה הסקתם (ISHAWN יותר נכון) שזה קשור למערכת החדשה
הבעיה היא שרק לוולדי (זה שמעליי) יש גישה לעדכן את האתר.
פורנוגרפיה
ציטוט(Jack Atlas @ 03.08.2010, 17:14) *
ואין לי מושג למה הסקתם (ISHAWN יותר נכון) שזה קשור למערכת החדשה
הבעיה היא שרק לוולדי (זה שמעליי) יש גישה לעדכן את האתר.

ראיתי באחד האשכולים משגיח אומר שזה קשור למערכת החדשה או משהו. שחברי הצוות יכלו לעדכן במערכת, כי כרגע רק וולדי יכול.
אני אנסה למצוא את האשכול. למרות שלא לא ממש רלוונטי.
Lambdadelta
אני חושב שרן אמר שבמערכת החדשה זה ייקל לעדכן את האתר, אבל אין בעיה לעשות את זה גם עכשיו (חוץ ממה שאמרתי)
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.