עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: God of War - Trilogy
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
עמודים: 1, 2, 3
Franku
God of Warקונסולה: PS2
ז'אנר: פעולה/הרפתקאות - האק אנד סלאש
מפתחים: SCE Studios Santa Monica
מפיצים: Sony Computer Entertainment
תאריך יציאה: 22.3.2005
מצבי משחק: סינגל פלייר


רקע כללי על הסדרה:
סדרת God of War היא סדרת משחקי פעולה בלעדית לסוני העוסקת סביב קרייטוס הלוחם הספרטני ושעלילתה נוצרה בהשראת המיתולוגיה היוונית. הסדרה החלה את דרכה על קונסולת ה-PS2 ובמהשך התרחבה לקונסולת ה-PSP, PS3 ואף שוחרר משחק לטלפון הנייד כחלק ממנה. כל משחקי הסדרה זכו לשבחים רבים עם יציאתם בזכות הגראפיקה המעולה, המשחקיות הנהדרת ורמת הברוטאליות המטורפת שהוצגה במשחקים בהשוואה לכותרי פעולה אחרים. שני המשחקים הראשונים בסדרה אף נחשבים בין המשחקים הטובים ביותר שיצאו אי פעם לקונסולת ה-PS2.

עלילת המשחק:
ספוילר:

העלילה עוסקת בסיפורו של קרייטוס, לוחם ספרטני חסר רחמים שבמהלך קרב עם צבאו נגד שבט של ברברים הציע את נשמתו לאל המלחמה ארס בתמורה לכך שיציל את חייו. האל נענה לבקשה והשמיד את צבא האויב כליל בנוסף על כך שהעניק לקרייטוס את להבי הכאוס (Blades of Chaos) שהם להבים המחוברים לשלשלאות שנקשרו לידיו של קרייטוס (בצורה די מכאיבה ותמידית). מנקודה זו והלאה קרייטוס רצח המונים ובזז כפרים עם צבאו על פי גחמתו של ארס. באחת הפעמים האלו קרייטוס פשט על כפר וכשרצה להכנס למקדש המקומי האורקל המקומית הזהירה אותו שלא להכנס אך הוא לא הקשיב לה נכנס למקדש ותוך כדי מצב של שכרון דם (באדיבות אל המלחמה) רצח את כל יושביו. רק לאחר מכן התחוור לו שבין האנשים שהרג היו אשתו ובתו. כעונש על המעשה הזה הוטלה על קרייטוס קללה שסיוטים יפקדו אותו בכל לילה ואפרם של אשתו ובתו יכסו את גופו לנצח, מה שהעניק לו את הכינוי "הרוח של ספרטה" (Ghost of Sparta). בעקבות המקרה הזה קרייטוס נטש את ארס ויצא למסעות בשירות האלים כדי לכפר על מעשיו. כאן מתחילה העלילה של God of War , לאחר 10 שנים של שירות האלים המשימה הסופית של קרייטוס הגיעה, עליו להרוג את אל המלחמה.

הדמויות:
ספוילר:

~עלול להכיל ספוילרים~
במשחק מופיעות מספר דמויות , רובן אלים.
הדמויות העיקריות מבניהן הן:

קרייטוס (Kratos):
ספוילר:


הדמות הראשית במשחק, קרייטוס, הידוע בכינויו "הרוח של ספרטה" (Ghost of Sparta) הוא גנרל ספרטני לשעבר ולוחם חסר רחמים שפועל רק עבור מטרה אחת , לכפר על מעשיו ולהשתחרר מקללת הסיוטים שהוטלה עליו. אל תטעו לרגע לקרייטוס אין סנטימנטים לאף אחד/דבר ויש לו מספיק דרכים "יצירתיות" להפטר ממי שמנסה לעמוד בדרכו. מה גם שיש לו כוח וסיבולת לא רגילים , תוסיפו לזה גם את הנשק המגניב שלו ואת העובדה שהוא עצבני 24/7 וקיבלת את אחת הדמויות הכי bad ass שקיימות, תדמית שמועברת במשחק בצורה מעולה.

ארס (Ares):
ספוילר:


אל המלחמה, בנם של זאוס והרה. ארס הוא התגלמות האכזריות ותאוות הדם, הוא יוצא למלחמות ומחריב ערים שלמות רק לשם ההנאה שבדבר. הוא לקח את קרייטוס בעבר כבן חסותו וגרם לו להרוג את משפחתו במטרה להפוך אותו ללוחם ללא חולשות (מה שלא ממש הסתדר לו). ארס גם מקנא לא מעט באחותו אתנה ולכן מחליט לתקוף את עירה אתונה ומעורר עליו את חמתו של זאוס, ולכן קרייטוס נשלח להלחם בו. אך אל המלחמה לא בוחל באמצעים ועומד לרשותו צבא אדיר של מפלצות מיתולוגיות מכל הסוגים המינים והגדלים. אבל כל זה לא אומר שארס הוא חלשלוש פחדן, להפך יש לו לא מעט כוח והוא לא יהסס להשתמש בו.

אתנה (Athena):
ספוילר:


אלת החוכמה והקרב ובתו של זאוס. אתנה הפכה להיות הפטרונית של קרייטוס לאחר שזה נטש את ארס ומתקשרת איתו לאורך המשחק באמצעות הפסלים שלה שמפוזרים בכל מיני מקומות..
היא דמות שקולה שפועלת לטובת שלום וסדר ולטובתו של אולימפוס. לכל אורך המשחק היא מדריכה את קרייטוס במשימותיו כולל משימתו הקשה ביותר- להביס את ארס.


משחקיות:
ספוילר:

רובנו כבר מכירים את המשחקיות הנהדרת של סדרת משחקי God of War שהפכה להיות אחת הטובות בז'אנר הפעולה. במידה ולא אתם מוזמנים לקרוא את החלק הזה העוסק במערכת הקרבות וכל מה שמסביב.
God of War הוא משחק פעולה (Hack an Slash) מגוף שלישי. במשחק השחקן שולט על קרייטוס ונלחם מול אויבים מיתולוגיים שונים ומשונים. הפעולות הבסיסיות שקרייטוס יכול לבצע הן התקפה קלה- שהיא התקפה מהירה אך לא גורמת הרבה נזק, התקפה כבדה- איטית אך חזקה יותר, תפיסה, קפיצה וגלגול. כמובן שסימן ההיכר של המשחק הוא הנשק שבו קרייטוס משתמש- הלהבים בעלי השרשרת שלו שבעזרתם הוא יכול לייצור שילובים קטלניים של התקפות והדבר השני הוא מה שנקרא finishing move. כאשר קרייטוס גורם מספיק נזק לאויב מסוים מופיע מעליו סימן של עיגול, כלומר קרייטוס יכול לתפוס את האויב ולחסל אותו בצורה ברוטאלית במיוחד. הדבר הזה תקף בעיקר לאויבים חזקים יותר ולבוסים שכן את האויבים החלשים ניתן לתפוס לעשות בהם שמות בלי צורך בסמל שמודיע על כך.
ועכשיו לכמה עניינים טכניים:
לקרייטוס שני מדים עיקריים שצריך לשים לב אליהם: חיים וקסם. מד החיים מציג את כמות הנזק שקרייטוס יכול לספוג לפני שהוא מת, מד הקסם מציג את כמות האנרגיה שקרייטוס יכול לבזבז על שימוש בקסמים. נוסף על כן ליד המדים האלו שי אייקון שמציג את הקסם שכרגע נמצא בשימוש. כמובן שניתן להחליף קסמים מתי שרוצים (במידה והשגת אותם קודם). פרט לכך ישנו מד הניסיון שמציג את כמות נקודות הניסיון או EXP שקרייטוס הרוויח. נקודות הניסיון באות בצורה של כדורים אדומים המתקבלים מהריגת אויבים או משבירת חפצים ופתיחת תיבות אדומות. קרייטוס לאחר מכן יכול להשתמש בהם כדי לשדרג את הנשקים והקסמים שלו. בנוסף השחקן יכול לקבל בונוס בצורה של EXP כאשר הוא מבצע קומבואים גבוהים (מוצג במד הקומבואים בצד המסך) או ע"י הריגה ברוטאלית של אויבים. נוסף על הכדורים האדומים ישנם גם כדורים ירוקים וכדורים כחולים שמשחזרים חיים וקסם בהתאם. אותם ניתן להשיג מתיבות או ע"י הריגה ברוטאלית של יצורים מסוימים.
קרייטוס גם יכול לאסוף חפצים שנקראים עיני גורגון (Gorgon Eyes) ונוצות פיניקס (Phoenix Feathers) מתוך תיבות מיוחדות שבדר"כ מוסתרות. כאשר קרייטוס אוסף שישה עיניים מד החיים שלו גדל ואיסוף של שישה נוצות מגדיל את מד הקסם.
התגוללות בסיפור היא רציפה ולכן השחקן יכול לשמור את המשחק בנקודות מסוימות שנקראות מזבח שמירה, שנראות כמו עמודי אור.
אך פרט לקרבות ב God of War יש גם אלמנט של פאזלים ואתגרי קפיצה שונים שנותנים הפסקה קצרה מהאקשן השוצף כדי לאתגר טיפה גם את השכל.

קסמים, נשקים וחפצים:
ספוילר:

אזהרה:מכיל ספוילרים

נשקים:
ספוילר:

להבי הכאוס (Blades of Chaos):
נשק ההיכר של קרייטוס הוא צמד להבים המחוברים בשרשראות לבשרו ועל ידי כך מעניקים את היכולת לתקוף הן מטווח קרוב והן מטווח רחוק. כמו כן הלהבים גם בוערים באש כדי להגדיל את הנזק. הנשק הזה חושל בשאול וניתן לקרייטוס על ידי ארס ובעזרתו הוא הביס את מנהיג הברברים. נשק זה הוא היכולת היחידה במשחק שניתן לשדרג עד לרמה 5 ויש לו מספר רב של קומבואים קטלניים.
הנשק הופך זמין מייד עם תחילת המשחק. בסוף המשחק הלהבים נלקחים מקרייטוס ע"י ארס, ולאחר שארס מובס אתנה מעניקה לקרייטוס את להבי אתנה (Blades of Athena), להבים מוזהבים הזהים ביכולותיהם ללהבי הכאוס.

הלהב של ארטמיס (Blade of Artemis):
זהו הנשק הנוסף היחיד במשחק. הלהב הזה היה שייך לארטמיס, אלת הצייד ונאמר שבמלחמה הגדולה הוא שומש כדי להרוג טיטאן. ארטמיס מעניקה אותו לקרייטוס במקדש פנדורה והוא נראה כחרב גדולה דו-ידנית הזוהרת בהילה סגולה/כחולה. הלהב חזק מלהבי הכאוס מבחינת נזק אך הוא איטי יותר ובעל טווח קצר יותר.

קסמים:
ספוילר:

זעמו של פוסדון (Poseidon's Rage):
הקסם הראשון שקרייטוס מקבל במשחק. קסם זה ניתן לו ע"י פוסדון, אל הים במקדש קטן הממוקם על אחת הספינות בים האגאי. הקסם הזה מאפשר לקרייטוס לזמן אלומה של ברקים מסביבו שפוגעת בכל האויבים שנמצאים בטווח (גם לא ניתן לפגוע בקרייטוס בזמן שהוא משתמש בקסם). עם שידרוג הקסם ניתן להאריך את משך השימוש והטווח ע"י לחיצה מהירה על כפתור העיגול.

מבטה של מדוסה (Medusa's Gaze):
קסם זה הופך זמין כאשר קרייטוס בהדרכתה של אפרודיטה, אלת האהבה כורת את ראשה של מדוסה מלכת הגורגונות ולוקח אותו לעצמו. באמצעות הקסם הזה קרייטוס יכול להשתמש בראש של מדוסה כדי לאבן יצורים שנתקלים במבטה. ההתאבנות נעשית ע"י אלומה המוקרנת מהראש. שידרוג של הקסם יאפשר לקרייטוס לשגר פרצים של המבט שמאפשרים איבון אוטומאטי.

זעמו של זאוס (Zeus' Fury):
קסם זה ניתן לקרייטוס ע"י זאוס במקדש בעיר אתונה. הקסם מאפשר לקרייטוס להשתמש בברקים של זאוס, שזהו למעשה הכלי שלו לפגוע באויבים מטווח רחוק. שדרוג של הקסם מאפשר לקרייטוס לטעון את הברקים כדי להגדיל את הנזק.

צבאו של האדס (Army of Hades):
הקסם האחרון, ניתן לקרייטוס ע"י האדס אל השאול. קסם זה מאפשר לקרייטוס לזמן את רוחות המתים כדי שיתקפו את אויביו. שדרוג של הקסם מגדיל את כמות הרוחות והנזק שהן עושות.

כוחות נוספים וחפצים:
ספוילר:

זעם האלים (Rage of the Gods):
כוח זה מוענק לקרייטוס בידי אתנה כאשר הוא משדרג את להבי הכאוס שלו לרמה 2.
לכוח זה יש מד משלו בדמות קסדת לוחם בתחתית המסך מימין. כאשר המד מלא ניתן להשתמש בזעם האלים. שימוש בכוח הזה עוטף את קרייטוס בברקים ומגדיל באופן ניכר את הנזק שהוא עושה וגם מקטין את הנזק שהוא חוטף מאויבים. במצב הזה יש לקרייטוס גם גישה לקומבואים הרסניים במיוחד. מרגע ההפעלה זעם האלים נמשך עד שהמד מתרוקן, וכדי להשתמש בו שוב יש למלא את המד מחדש (ע"י פגיעה באויבים או אם קרייטוס נפגע) ולכן חשוב להשתמש בו רק כאשר באמת צריך.

הקלשון של פוסדון (Poseidon's Trident):
קרייטוס משיג את החפץ הזה בתוך מקדש פנדורה. הקלשון של פוסדון הוא חפץ קסום המאפשר לקרייטוס לנשום ולשחות מתחת למים ללא הגבלה ומרגע שקרייטוס משיג אותו השחקן יכול לצלול מתחת למים (מה שלא היה אפשרי עד אז).


תוכן נוסף (Bonus Content):
ספוילר:


למשחק ארבע רמות קושי שניתן לשחק בהן:
Mortal- Easy
Hero- Normal
Spartan- Hard
God- Very Hard

*כדי לפתוח את רמת הקושי God יש לסיים את המשחק על אחת מרמות הקושי האחרות.

ברגע שמסיימים את המשחק על אחת מרמות הקושי ניתן לפתוח מגוון של אוצרות והם:
- סרטונים שונים המציגים עיצובים שונים של דמויות,מפלצות ושלבים שלא נכנסו למשחק (מעין סקיצות).
- צפייה בכל הסרטונים למיניהם מהמשחק.
- אתגר האלים (Challenge of the Gods):
אתגר האלים הוא מצב בו על השחקן להתמודד עם עשרה אתגרים שונים אחד אחרי השני (כגון:הריגה של אויבים מסוימים בזמן שאסור להרוג אחרים, לשבור את כל הכדים לפני שיגמר הזמן להרוג את כל האויבים לפני שנגמר הזמן וכו') ובמידה והוא מצליח הוא יכול לפתוח תלבושות שונות עבור קרייטוס שניתן להשתמש בהן במשחק ולכל אחת יכולת שונה.

תלבושות בונוס:
- שף המלחמה (Chef of War): תלבושת של שף כאשר להבי הכאוס מוחלפים בזוג מחבתות.
כאשר קרייטוס לובש את התלבושת הזאת הערך של הכדורים הכחולים שהוא מקבל משולש והערך של הכדורים הירוקים שהוא מקבל עולה ב-50%.
- בועות (Bubbles): תלבושת של צוללן בעל מכנסי ברמודה ושנורקל, כאשר להבי הכאוס מוחלפים בזוג סנפירים ברמה 1 ולאחר שדרוג לזוג דגים. התלבושת משלשת את ערך הכדורים הירוקים ומגדילה ב-50% את ערך הכדורים הכחולים, אך מפחיתה את הכוח של קרייטוס.
- טייקוניוס (Tycoonius): תלבושת של איש עסקים כאשר להבי הכאוס מוחלפים בזוג מזוודות.
התלבושת מכפילה פי 4 את ערך הכדורים האדומים שקרייטוס אוסף אך מפחיתה את הכוח וההגנה שלו.
- ממזר חלבי (Dairy Bastard): תחפושת של פרה, כאשר להבי הכאוס מוחלפים בזוג קנקני חלב.
התחפושת הזו מעניקה לקרייטוס מד קסם אין-סופי ומכפילה את ערך כל הכדורים שהוא מקבל, אך מקטינה בחצי את הכוח הפיזי שלו.
- השיריון של ארס (Ares Armor): תלבושת שבה קרייטוס עוטה את השיריון שארס –אל המלחמה נראה לובש במהלך המשחק. התלבושת הזו מכפילה את הכוח של קרייטוס ומגדילה באופן ניכר את ההגנה שלו. כמו כן היא מכפילה את הערך של הכדורים האדומים והירוקים שהוא מקבל.

אוצרות נוספים:
ע"י סיום המשחק ברמת קושי כלשהיא ניתן לפתוח את הסרטון "Birth of the beast".
ע"י סיום המשחק ברמת Spartan ניתן לפתוח את הסרטון "A secret revealed".
ע"י סיום המשחק ברמת God ניתן לפתוח את הסרטון "The fate of the titan".
כמו כן ישנה הודעה סודית שניתן לפתוח לאחר הבסת המשחק ברמת God.

תמונות וסרטונים:
ספוילר:

הורדות:
ספוילר:

דעה אישית:
ללא ספק אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו ל-PS2 אי פעם, וזה אומר המון.
אני זוכר איך לפני 5 שנים שיחקתי ב GOW בפעם הראשונה, וזאת הייתה חוויה פשוט...well...אדירה.
למשחק הזה יש הרבה תחושות שהוא מנסה להעביר אבל אני חושב שאולי הדבר העיקרי שבולט במיוחד לאורך המשחק הוא קנה המידה. עולם המשחק פשוט עצום. הבוסים, הסביבה הקרבות הכל מעוצב בצורה עוצרת נשימה. תוסיפו לזה את העובדה שהמשחקיות מעולה, בכנות אחת הטובות ביותר בז'אנר הפעולה.
הקרבות זורמים וזה לא מסובך בכלל לבצע מהלכים מרשימים למדי. וכמובן איך אפשר לשכוח מהברוטליות שהמשחק מלא בה, כל אויב נהרג בדרך אכזרית במיוחד שכנראה לא חשבתם שאפשרית. המשחק אמנם לא ארוך במיוחד ואין בו הרבה בוסים, אבל האמת טוב שכך. God of War הוא משחק שהולך על קצר וקולע, גם אם תסיימו אותו תוך 10 שעות אתם תרצו לחזור ולשחק. תוסיפו לזה את הגראפיקה המרשימה (יחסית ל-PS2), המוזיקה האדירה (הסאונד טראק של המשחק פשוט שואב אותך לתוכו, ברצינות) ואת קרייטוס שהוא badass בכל רמ"ח אבריו וקיבלתם מילה אחת
Epic.


God of War IIקונסולה: PS2
ז'אנר: פעולה/הרפתקאות- האק אנד סלאש
מפתחים: SCE Studios Santa Monica
מפיצים: Sony Computer Entertainment
תאריך יציאה: 13.3.2007
מצבי משחק: סינגל פלייר


עלילה:
ספוילר:

העלילה של God of War II ממשיכה את זאת של המשחק הראשון. קרייטוס שהחליף את ארס כאל המלחמה החל לעזור לספרטנים במלחמותיהם וסייע להם לכבוש עיר אחר עיר ותוך כדי כך עורר על עצמו כעס רב מעמיתיו האלים. בעת פלישה של צבא ספרטה לעיר רודוס קרייטוס יורד לעזור לספרטנים אף על פי שאתנה מזהירה אותו שלא לעשות כן. כאשר קרייטוס עושה זאת הוא נבגד על ידי האלים שלוקחים חלק מכוחותיו ומעבירים אותם לקולוסוס (הפסל השומר על נמל רודוס) שמתעורר לחיים ומתחיל לתקוף את קרייטוס. מכאן מתחיל מסעו של קרייטוס אל עבר הנקמה באלים שבגדו בו, שבמהלך קרייטוס נעזר באויבים הקדומים של האלים, הטיטאנים ויוצא לחיפוש אחר אחיות הגורל כדי לשנות את גורלו ולהשיג נקמה.

הדמויות:
ספוילר:

~מכיל ספוילרים לעלילה~

במשחק מופיעות דמויות רבות, בוסים, אלים וטיטאנים.
הדמויות העיקריות במשחק הן:

קרייטוס (Kratos):
ספוילר:


קרייטוס, גיבור המשחק הקודם לא השתנה הרבה במשחק השני בסדרה. הוא עדיין אותו לוחם ספרטני חסר רחמים , אלא שעכשיו משהחליף את ארס בתור אל המלחמה החדש הוא משחרר את זעמו על ערי יוון ועוזר לצבא ספרטה לכבוש עיר אחר עיר. משנבגד ונושל מכוחותיו על ידי האלים קרייטוס הופך אפילו יותר עצבני (כן, מסתבר שזה אפשרי) ושם לעצמו מטרה חדשה- נקמה באולימפוס. וכמו שאתם כבר בטח מנחשים זה הולך להיות מסע ברוטאלי שמלא בהריגות "אומנותיות".

זאוס (Zeus):
ספוילר:


מלך האלים והשליט של אולימפוס, זאוס הוא גם אל השמיים והברקים. לאחר שרימה את קרייטוס , נישל אותו מכוחותיו והרג אותו זאוס הופך לאויב הראשי במשחק ולמי שקרייטוס רוצה לנקום בו יותר מכל.
זאוס מעוניין ביציבותו של אולימפוס, או יותר נכון ביציבותו של השלטון שלו, ולכן הוא לא מהסס לנסות ולחסל את קרייטוס שלדעתו מאיים עליו.

גאיה (Gaia):
ספוילר:


אלת האדמה הקדמונית ואם הטיטאנים, גאיה נראת כמו אדמה חיה מעוצבת בצורת אישה, כולל יערות שלמים שגדלים עליה. גאיה בנוסף על היותה דמות במשחק גם מתגלה בתור המספרת שעקבה אחר מעשיו של קרייטוס עוד במשחק הראשון. לאחר שקרייטוס מגיע לשאול גאיה היא זו שמסייעת לו להמלט ומדריכה אותו בדרכו אל אחיות הגורל. כמו כן במלחמה הגדולה השנייה היא ממלאת את מקומו של כרונוס בתור מנהיגת הטיטאנים.

אתנה (Athena):
ספוילר:


אלת החוכמה והקרב, אתנה ממלאת תפקיד משני בעלילת God of war II ובעיקר מנסה להזהיר את קרייטוס שלא לצאת כנגד אולימפוס. בסוף המשחק היא מגנה על זאוס ונהרגת במקומו על ידי קרייטוס.

אחיות הגורל (The Sisters of Fate):
ספוילר:

אחיות הגורל: להקסיס, אטרופוס וקלות'ו הן אלות השולטות על הזמן והגורל של כל בן אנוש, אל או טיטאן. בכוחן לנוע בזמן ולשנות גורלות ולכן רבים מנסים להגיע אל אי הבריאה שם הן שוכנות ולבקש מהן לשנות את מר גורלן. גם קרייטוס יוצא למסע כדי לחפש אותן במטרה לחזור אחורה בזמן לרגע בו זאוס הרג אותו ולהרוג אותו באמצעות להב אולימפוס.


משחקיות:
ספוילר:

הגיימפליי ב God of War II דומה מאוד לגיימפליי של המשחק הראשון, וזה מתבקש, הרי המשחקיות שבמשחק הראשון הייתה מעולה ובמשחק השני היא מרגישה אפילו יותר זורמת וקלה לשליטה.
גם מערכת הניסיון ושיפור המדים נשארה אותו הדבר מהמשחק הראשון אך נעשו שינויים קלים במהלך המשחק הבסיסי. למשל נוסף סוג חד של כדורים- כדורים זהובים שממלאים את מד הזעם. בנוסף בעזרת חפץ שנמצא במהלך המשחק- גיזת הזהב קרייטוס גם יכול כעת להדוף התקפות ולבצע התקפות נגד (Counter Attacks). ב God of War II לקרייטוס גם יש שלושה נשקים משניים בניגוד למשחק הראשון שבו היה לו אחד בלבד ולכן לשחקן יש את האפשרות להחליף את הנשק המשני המצויד בתפריט הראשי. היבט חדש במשחק לעומת המשחק הקודם הוא הבונוס פליי (Bonus Play). כאשר השחקן מסיים את המשחק הוא יכול להתחיל מחדש סיבוב בונוס על אותה רמת קושי כאשר מתחילת המשחק הוא מחזיק בכל הכוחות והשדרוגים שהשיג בסוף המשחק שסיים לפני שהתחיל בבונוס פליי. בנוסף חפצים כמו כדי הכוח ותלבושות בונוס ניתנים לשימוש רק במהלך הבונוס פליי.

קסמים, נשקים וחפצים:
ספוילר:

מכיל ספוילרים להמשך המשחק

נשקים:
ספוילר:

להבי אתנה (Blades of Athena):
להבים אלו ניתנו לקרייטוס בסוף המשחק הראשון בידי אתנה והם זהים ללהבי הכאוס המקוריים של קרייטוס (פרט לעובדה שהם מוזהבים כאשר קרייטוס עוד היה אל אבל חוזרים לקבל הילה אדומה כאשר הוא משדרג אותם מחדש לרמה 5). כמו במשחק הראשון להבי אתנה הם הכוח היחיד שניתן לשדרג עד רמה 5, אבל לא כמו במשחק הראשון מבחינת המהלכים הם לא זהים ללהבי הכאוס ומאפשרים שימוש בקומבואים חדשים. זהו הנשק הבסיסי של קרייטוס והוא עושה בו שימוש לכל אורך המשחק.

פטיש ברברי (Barbarian Hammer):
נשק שנלקח ממלך הברברים לאחר שקרייטוס מביס אותו. הפטיש הזה הוא אותו פטיש שאיתו מלך הברברים כמעט הרג את קרייטוס. לאחר שקרייטוס נלחם ומנצח את מלך הברברים שחזר בתור זומבי הוא משתמש בפטיש שלו כדי להרוג אותו ואז לוקח אותו לעצמו. לפטיש כוח אדיר והוא אחד הנשקים הכי חזקים מבחינת נזק , אך עם זאת הוא איטי ומגביל את תנועותיו של קרייטוס. לפטיש גם יש את היכול לזמן רוחות שתוקפות את האויבים לאחר שמשדרגים אותו.

חנית הגורל (Spear of Destiny):
נשק שהיה שייך לרוכב האפל שמגן על אי הבריאה. קרייטוס השתמש בחנית כדי להרוג את הרוכב והגריפין שלו ובהמשך המשחק מגיע למקום שבו הגריפין התרסק ולוקח את החנית לעצמו.
זוהי חנית דו צדדית שהחודים שלה עשויים קריסטל סגול. לחנית יש את היכולת להתארך ולירות פרצי אנרגיה.

להב אולימפוס (Blade of Olympus):
הנשק החזק ביותר במשחק ואחד הנשקים החזקים ביותר בסדרת גוד אוף וור.
להב אולימפוס הוא חרב גדולה שנוצרה על ידי זאוס כדי לסיים את המלחמה הגדולה עם הטיטאנים.
באמצעות כוחו של הלהב זאוס הצליח להביס את הטיטאנים ומאוחר יותר כלא אותם בטרטרוס. כמו כן להב אולימפוס הוא אחד החפצים היחידים שמסוגלים לפצוע ולהרוג אלים.
בתחילת המשחק זאוס מעניק לקרייטוס את הלהב כדי שיוכל להשמיד את הקולוסוס, אך כדי לשלוף אותו קרייטוס היה צריך להזרים אליו את כל שארית כוחותיו האלוהיים. מסתבר שכל זה היה טריק של זאוס כדי להסיר מקרייטוס את הכוחות שלו והוא מאוחר יותר גם לוקח את הלהב והורג את קרייטוס בעזרתו.
הלהב ניתן לשימוש במשחק רק בקרב מול הקולוסוס ובקרב הסופי מול זאוס.
למרות זאת ניתן להשתמש בלהב בחופשיות במהלך כל המשחק כאשר משחקים בבונוס פליי ואז גם ניתן לשדרג אותו. ללהב יש כוח עצום והוא אף מסוגל לירות קרני אנרגיה כדי לפגוע באויבים מרחוק.

קסמים:
ספוילר:

קשתו של טייפון (Typhon's Bane):
קשת שנלקחה (בכוח) מעינו של טייפון, טיטאן הסופה. לקשת יש את היכולת לירות פרצי רוח חזקים והיא משמשת בתור הנשק העיקרי של קרייטוס לטווח רחוק. אחרי שמשדרגים אותה היא מקבלת את היכולת לשגר מערבולות אוויר ואף ליצור סופת טורנדו.

זעמו של קרונוס (Cronos' Rage):
קסם אשר ניתן לקרייטוס על ידי כרונוס כשהגיע לסוסי הזמן. הקסם מאפשר לקרייטוס ליצור כדורי חשמל שמחשמלים את האויבים הנמצאים בטווח שלהם. הקסם הזה מאוד יעל כדי לפגוע ולשתק אויבים רבים או כדי להעלות את מד הקומבואים. שדרוג של הקסם מגדיל את הנזק ומספר האויבים שנפגעים בו זמנית.

ראשה של אירייל (Head of Euryale):
אחרי שקרייטוס עורף את ראשה של אירייל, אחת משלוש מלכות הגורגונות הוא מקבל את היכולת להשתמש בו כדי לאבן את אויביו בדומה לראש של מדוסה מהמשחק הראשון. ובדומה לראש של מדוסה שדרוג של הקסם הזה מאפשר להשתמש בואריאציות שונות של המבט המאבן שיכולות גם לאבן מיידית.

רעידת אטלס (Atlas Quake):
הקסם האחרון שניתן לקרייטוס על ידי הטיטאן אטלס. קסם זה מאפשר לקרייטוס לייצור רעידת אדמה מאסיבית מסביבו שפוגעת באויבים בטווח עצום. (קרייטוס בלתי פגיע תוך כדי מהלך הקסם)

זעמו של פוסדון (Poseidon's Rage):
אחד הקסמים מהמשחק הראשון. ניתן להשתמש בקסם הזה במהלך השלב הראשון במשחק כשקרייטוס עוד מחזיק בחלק מכוחות האל שלו, אך הוא מאבד אותו אחרי שהוא שולף את להב אולימפוס.
ע"י השגת הכד של פוסדון (Urn of Poseidon) שמושג לאחר השלמת אתגר הטיטאנים ניתן להשתמש בו בבונוס פליי. שימוש בכד מאפשר להחליף את הקסם זעמו של כרונוס בקסם זעמו של פוסדון.

כוחות וחפצים נוספים:
ספוילר:

זעם הטיטאנים (Rage of the Titans):
יכולת זו דומה מאוד ליכולת זעם האלים מהמשחק הראשון. קרייטוס משיג אותה לאחר שהוא שורף את הטיטאן פרומתאוס באש של אולימפוס. כמו עם זעם האלים גם לזעם הטיטאנים יש מד בצורת קסדה. אך שלא כמוהו ניתן להפעיל את זעם הטיטאנים אם המד מלא ביותר מחצי, וגם ניתן לכבות אותו מתי שרוצים. בנוסף מד זעם הטיטאנים יכול להתמלא במשחק גם ע"י כדורי זהב ולא רק ע"י קרבות.
כשקרייטוס משתמש ביכולת הזאת הוא בוער כולו באש והכוח שלו מועצם משמעותית, וכמו כן הוא חוטף פחות נזק ולא ניתן להמם אותו. במהלך הקרב עם הקראקן גאיה מעניקה לקרייטוס את הלהבות שהשמידו את ספרטה וכתוצאה מכך משדרגת את זעם הטיטאנים כך שכוחו של קרייטוס במצב זה מתעצם עוד יותר.

הקלשון של פוסדון (Poseidon's Trident):
החפץ הקסום הזה שקרייטוס השיג במשחק הראשון נשאר איתו לכל אורך המשחק השני. הקלשון הזה מאפשר לקרייטוס לנשום ולצלול מתחת למים ללא הגבלה.

הגיזה המוזהבת (The Golden Fleece):
זהו שריון יד מוזהב (סוג של) אגדי שמעניק לבעליו את היכולת להדוף כל התקפה. קרייטוס משיג את החפץ הזה מגופתו של יאסון הגיבור המיתולוגי לאחר שהרג את הסרברוס שטרף אותו. הגיזה מופעלת כאשר קרייטוס חוסם התקפה בדיוק כאשר היא נוחתת (counter attack) ובדרך זו הוא יכול להדוף התקפות פיזיות ולשלוח אותם חזרה על אויביו בצורה של פרץ אנרגיה. באותו אופן הוא יכול לחסום התקפות טווח רחוק (projectiles).

קמע הגורל (Amulet of the Fates):
קמע בצורת עין שקרייטוס לוקח מאחד הפסלים של אחיות הגורל באי שלהן. עם השגתו מתווסף לקרייטוס מד קטן בין מד החיים לקסם – מד זמן. הקמע מגיב לפסלים מסוימים של אחיות הגורל בעלי אבן חן ירוקה זוהרת הפזורים ברחבי האי. כאשר קרייטוס נמצא בקרבת אחד מהם ומד הזמן שלו מלא הוא יכול להפעיל את הקמע כדי להאט את הזמן בעוד שהוא ממשיך לנוע במהירות רגילה. ההאטה נמשכת עד שמד הזמן מתרוקן ולאחר מכן המצב חוזר לרגיל.

כנפי איקרוס (Icarus Wings):
כנפיים מלאכותיות העשויות נוצות מחוברות בחוטים ושעווה שהיו שייכות לאיקרוס. כאשר קרייטוס פוגש באיקרוס הוא נאבק איתו ובסופו של דבר תולש ממנו את הכנפיים, ומשתמש בהן בעצמו. הכנפיים מאפשרות לקרייטוס לדאות ובכך מאריכות את טווח הגישה שלו מעבר לקפיצה הכפולה הרגילה. גם יש להן שימוש בקרב בתור התקפה שמשגרת אויבים לאוויר.


תוכן נוסף (Bonus Content):
ספוילר:

במשחק ארבע רמות קושי כלהלן:
Mortal- Easy
Spartan- Normal
God- Hard
Titan- Very Hard

* כדי לפתוח את רמת הקושי Titan יש לסיים את המשחק על אחת מרמות הקושי האחרות.

בנוסף, בדומה למשחק הראשון גם ב God of War II ישנם אוצרות שניתן לפתוח באמצעות השלמת אתגרים שונים במשחק.

קודם כל ישנו מצב משחק הנקרא אתגר הטיטאנים (Challenge of the Titans) שמתפקד באופן דומה מאוד לאתגר האלים מהמשחק הראשון וניתן לפתח אותו לאחר סיום המשחק (לא משנה באיזו רמת קושי). באתגר הטיטאנים ישנם שבעה אתגרים, אך בניגוד למשחק הראשון ב God of War II השחקן מקבל דירוג הנע בין Mortal ל- Titan על כל אתגר שהוא משלים.
בכל אתגר גם יש בונוס, כלומר מטרה או הגבלה נוספת שבמידה והשחקן משלים אותה הוא מקבל בונוס המתבטא בהקפצת הציון שלו באתגר לדרגה אחת גבוהה יותר ממה שהוא היה אמור לקבל. (דוגמאות למטרות בונוס הן: לא להשתמש בקסם, להרוג 15 אויבים נוסף על מה שדרוש וכו')
כאשר השחקן מסיים את כל 7 האתגרים הוא מקבל דירוג ממוצע מכל הדירוגים שצבר בשבעת האתגרים, הדירוג הזה הוא שקובע אילו אוצרות השחקן משיג לאחר השלמת האתגרים.

בנוסף סיום המשחק מאפשר צפייה בכל הסרטונים שהוצגו לאורך המשחק.

מצב נוסף במשחק ואחד חדש הוא זירת הגורל (Arena of the Fates).
למעשה זהו מצב שבו השחקן יכול לבחור סוג ומספר של אויבים, להוסיף הגבלות כלשהן ולהלחם.
כלומר השחקן יכול לייצור לעצמו קרבות ואתגרים עם תנאים לבחירתו.
כדי לפתוח את המצב הזה צריך להשיג דירוג של Titan באתגר הטיטאנים.

אוצרות נוספים שנית לפתוח בדרכים שונות הן תלבושות הבונוס, בהן ניתן להשתמש במהלך הבונוס פליי.
תלבושות הבונוס במשחק הן:
- דגיג המלחמה (Cod of War): תלבושת של דג, כאשר להבי אתנה מוחלפים בזוג קרסי דייג.
התלבושת הזאת מכפילה את הערך של כל הכדורים שקרייטוס אוסף. כדי לפתוח אותה יש לסיים את המשחק על אחת מרמות הקושי (לא משנה איזו).
- שריון הידרה (Hydra Armor): תלבושת שבה קרייטוס לובש שריון שהוכן מקשקשיה של ההידרה אותה קרייטוס הרג במשחק הראשון. התלבושת מכפילה את הערך של הכדורי הירוקים הכחולים והמוזהבים שקרייטוס אוסף ומכפילה את ההגנה שלו, אך מקטינה בחצי את הכוח הפיזי שלו.
כדי לפתוח את התלבושת הזאת יש לסיים את המשחק ברמת קושי כלשהיא.
- אודיסאה אפלה (Dark Odyssey): תלבושת שפשוט משנה את צבע עורו של קרייטוס לשחור, כמו גם את בגדיו והקעקוע שלו הופך צהוב. התלבושת הזאת מכפילה את הכוח הפיזי של קרייטוס ומגדילה פי 5 את הערך של הכדורים האדומים שהוא מקבל. יחד עם זאת היא מקטינה בחצי את ההגנה שלו.
כדי לפתוח את התלבושת הזאת יש לסיים את המשחק על רמת הקושי God.
- אתנה (Athena): תלבושת שמחליפה את מראהו של קרייטוס באתנה, אלת החוכמה והקרב כאשר הלהבים של קרייטוס מוחלפים בזוג החרבות שלה. התלבושת הזאת מגדילה פי 5 את ערך הכדורים הירוקים והכחולים שקרייטוס אוסף ומכפילה את ערך הכדורים האדומים, למרות זאת היא מקטינה בשליש את ההגנה של קרייטוס. כדי לפתוח את התלבושת הזאת יש לסיים את המשחק על רמת הקושי Titan.
- הרקולס (Hercules): תלבושת שמחליפה את מראהו של קרייטוס בהרקולס הגיבור האגדי.
התלבושת הזאת מגדילה ב- 50% את הכוח הפיזי של קרייטוס אך מקטינה ב-50% את ההגנה שלו.
כדי לפתוח את התלבושת הזאת יש לסיים את המשחק על רמת הקושי Titan.
- גנרל קרייטוס (General Kratos): תלבושת שמעניקה לקרייטוס את המראה שלו לפני שאפר משפתחו כיסה את גופו. התלבושת מקטינה בחצי את הכוח הפיזי וההגנה של קרייטוס ומפחיתה באופן ניכר גם את ערך הכדורים הירוקים הכחולים והזהובים שהוא אוסף. למרות זאת היא מגדילה פי 5 את ערך הכדורים האדומים שהוא אוסף. כדי להשיג את התלבושת הזאת צריך לאסוף 20 עיני ציקלופים.
- שריון אל (God Armor): תלבושת שבה קרייטוס לובש את השריון שלו כאל המלחמה, אותו שריון שהוא לובש בתחילת המשחק. התלבושת הזו מכפילה את כל הסטאטים (כוח פיזי, הגנה וערך של כל סוגי הכדורים). כדי להשיג את התלבושת הזאת צריך להשיג דירוג של God או יותר באתגר הטיטאנים.

המשחק גם מכיל חפצים מיוחדים הנקראים כדי הכוח (Urns of Power).
כדי הכוח הם חפצים שקרייטוס אוסף בדרכים שונות וניתן להשתמש בהם בזמן הבונוס פליי.
ניתן להשתמש בכדים רק לאותה רמת קושי שהשגת אותם ומטה. כלומר אם השגת כד מסוים כשיחקת על Spartan לא תוכל להשתמש בבונוס פליי ברמת God למשל.

הכדים הם:
- הכד של גאיה (Urn of Gaia): ניתן למצוא אותו בתיבה סודית ברודוס. הוא מכפיל פי 10 את ערך הכדורים האדומים שקרייטוס אוסף.
- כד הגורגונות (Urn of the Gorgons): ניתן למצוא אותו בתיבה סודית באזור הביצות שעל האי.
הוא מעניק לנשקיו של קרייטוס את היכולת לאבן יצורים במגע.
- הכד של אולימפוס (Urn of Olympus): ניתן למצוא אותו בתיבה סודית באזור החורבות באי.
הוא מעניק לקרייטוס מד קסם אין סופי.
- הכד של פרומתאוס (Urn of Prometheus): ניתן למצוא אותו בתיבה סודית על אטלס.
הוא מעניק לקרייטוס מד זעם הטיטאנים אין סופי.
- כד אחיות הגורל (Urn of the Fates): כדי להשיג אותו יש לקבל ציוןMortal או גבוה יותר באתגר הטיטאנים. הוא מגדיל את הזמן של מד הקומבואים, כלומר לוקח יותר זמן לספירה של הקומבואים להפסק ולהתחיל מחדש מה שמאפשר לקרייטוס להגיע לקומבואים גבוהים ביתר קלות.
- הכד של פוסדון (Urn of Poseidon): להשיג אותו יש לקבל ציוןSpartan או גבוה יותר באתגר הטיטאנים. שימוש בכד הזה מחליף את הקסם Rage of Cronos בקסם Rage of Poseidon מהמשחק הראשון (שמשתמשים בו גם בתחילת המשחק).

תמונות וסרטונים:
ספוילר:

הורדות:
ספוילר:

דעה אישית:
God of War II מהווה משחק המשך מעולה ושלא כמו משחקי המשך רבים מצליח להתעלות על קודמו.
הוא לוקח את הגיימפליי של המשחק הראשון ומוסיף עליו. העלילה במשחק לא נופלת מזאת של המשחק הראשון אך המשחק עצמו ארוך יותר וזה לא כאילו מרחו אותו. לא ולא GOW2 לא רק סתם ארוך יותר הוא מצליח לעשות את זה בלי לאבד מומנטום, להפך המשחק נהיה יותר מאתגר ומרשים ככל שמתקדמים בו. הסאונד טראק כמובן מעולה ונותן אווירה מושלמת והגראפיקה מציגה שיפור לא משמעותי אבל קיים מהמשחק הראשון. יש אויבים חדשים והרבה יותר בוסים (אמנם לא כולם אדירים כמו השלושה מהמשחק הראשון אבל יש שם כמה קרבות שלא נופלים ממנו) וגם יותר דרכים לשחוט אותם אחד אחד.
לסיכום זהו אולי משחק ה-PS2 הכי טוב בכל הזמנים, ולדעתי הוא גם הטוב מבין שלושת המשחקים בטרילוגיה.
Franku
God of War: Chains of Olympusקונסולה: PSP
ז'אנר: פעולה/הרפתקאות - האק אנד סלאש
מפתחים: Ready at Dawn Studios
מפיצים: Sony Computer Entertainment
תאריך יציאה: 4.3.2008
מצבי משחק: סינגל פלייר


עלילה:
ספוילר:

Chains of Olympus משמש כפריקוול למשחק גוד אוף וור הראשון.
עלילת המשחק מתרחשת במהלך עשר השנים בהן קרייטוס שרת את האלים לפני שהוטל עליו להלחם בארס. המשחק פותח כאשר קרייטוס נמצא בעיר אתיקה שמותקפת באותה זמן על ידי צבא פרסי. האלים אומרים לו שעליו להביס את הפרסים ואת המפלצת שהביאו עימם הבאסיליסק (לאטה ענקית ויורקת אש). לאחר שקרייטוס עושה כן (בצורה ברוטאלית למדי) נאמר לו שאפלה מסתורית כיסתה את הארץ ושהשמש נעלמה. לאחר חקירה קצרה מסתבר שהיליוס אל השמש נחטף ובעקבות כך נעלמה השמש, ולא רק זאת אלא שמורפיוס אל החלומות מנצל את המצב כדי לכסות את העולם באפילה נצחית ולהרדים את שאר האלים. לכן החזרת השמש וגירוש האפלה תלויה אך ורק בידי קרייטוס.

הדמויות:
ספוילר:

מכיל ספוילרים לעלילה

הדמויות העיקריות במשחק הן:

קרייטוס (Kratos):
ספוילר:


הלוחם הספרטני המוכר משני המשחקים הקודמים בסדרה מופיע גם במשחק הזה והוא לא פחות אכזרי, ברוטאלי או סתם כועס מאשר בכותרים הקודמים. יחד עם זאת המשחק מציג גם פנים אחרים באישיותו של קריטוס, ואת הדבר היחיד שהוא אוהב- המשפחה שלו. מאחר והמשחק מתרחש כאירוע מקדים ל-God of War העלילה מספרת על קרייטוס במהלך 10 השנים שבהן שרת את האלים כדי לכפר על מעשיו.

היליוס (Helios):
ספוילר:

אל השמש, ובנו של הטיטאן היפריון. היליוס הוא זה שאחראי על הסעת השמש בשמיים באמצעות הכרכרה שלו שרתומה לארבעת סוסי האש (שמייצגים את ארבע רוחות השמיים). במשחק היליוס נחטף על ידי אטלס וכתוצאה מכך השמש נעלמה והעולם צנח אל האפלה. המטרה העיקרית של קרייטוס במשחק היא לחלץ את היליוס ולהשיב את הסדר על כנו.

מורפיוס (Morpheus):
ספוילר:

אל החלומות. מורפיוס ניצל את העלמותו של היליוס ובעקבות כך של השמש כדי לכסות את העולם בערפל השחור שלו ולגרום לאלים לשקוע בשינה עמוקה. לכן קרייטוס נשלח כדי לחלץ את היליוס ולעצור את מורפיוס מלהשתלט על העולם. בהמשך מסתבר שגם הוא היה חלק ממזימתה של פרספונה.

פרספונה (Persephone):
ספוילר:


בתם של דמטר אלת האדמה והחקלאות ושל זאוס. פרספונה בצעירותה נחטפה על ידי האדס לשאול והוכרחה להינשא לו ולהפוך למלכת השאול. מאחר ושאר האלים לא רצו לגרום למלחמה בין האלים הם הסכימו לנישואים אלו, מה שגרם לפרספונה לשנוא את שאר האלים ולמאוס בחיים.
לקראת סוף המשחק פרספונה נפגשת עם קרייטוס בשאול ואז מתגלה לו שהיא הייתה האחראית לכל האירועים במשחק. היא כרתה ברית עם מורפיוס ושיחררה את אטלס כדי שיחטוף את היליוס ותכננה בעזרת כוחה של השמש להרוס את העמוד עליו מונח העולם מה שיוביל להשמדת העולם כולל כל האלים וכולל עצמה, ובכך רצתה להשתחרר מהקיום שנכפה עליה. למרות זאת היא מובסת ע"י קרייטוס והתוכנית שלה נעצרת.

אטלס (Atlas):
ספוילר:


אחד מהטיטאנים האדירים ובעבר סגנו של כרונוס מנהיג הטיטאנים.
בהמשך המשחק מתברר שאטלס הוא זה שחטף את היליוס מהשמיים אחרי ששוחרר מכלאו בטרטארוס בידי פרספונה. באמצעות כוחה של השמש אטלס החל להשמיד את העמוד שמחזיק את העולם מה שיגרום לקיצם של החיים, אך הוא ופרספונה נעצרים על ידי קרייטוס. לאחר שקרייטוס הורג את פרספונה הוא מצליח לכבול את אטלס באמצעות הכפפה של זאוס ולגרום לו להחזיק את העולם על כתפיו כאשר הוא עומד על עמוד העולם.


משחקיות:
ספוילר:

המשחקיות בצ'יינס אוף אולימפוס מבוססת על זאת של שני המשחקים הראשונים בטרילוגיה, ולכן מכילה את אותם אלמנטים של קרב, קפיצות, פאזלים ושדרוגים. עם זאת מאחר והמשחק שוחרר ל-PSP שמכיל פחות כפתורים וג'ויסטיקים מאשר בקר ה-PS2 הרגיל היה צורך להתאים את המערכת. כך למשל השימוש בקסמים שונה כך שיש כפתור קסם ולחיצה עם הכפתור יחד עם כפתורים נוספים מבצעת קסמים שונים. או למשל בגלל שיש רק ג'ויסטיק אחד גלגול מבוצע ע"י הזזת הג'ויסטיק בעת שמגנים.
במשחק זה בניגוד לאחרים בסדרה, קרייטוס לא יכול להשתמש ביכולת זעם כלשהיא.
בדומה למשחק השני גם בצ'יינס אוף אולימפוס ניתן לשחק בבונוס פליי לאחר שמסיימים את המשחק.

קסמים, נשקים וחפצים:
ספוילר:

מכיל ספוילרים להמשך העלילה

נשקים:
ספוילר:

להבי הכאוס (Blades of Chaos):
נשק ההיכר של קרייטוס הוא צמד להבים המחוברים בשרשראות לבשרו ועל ידי כך מעניקים את היכולת לתקוף הן מטווח קרוב והן מטווח רחוק. כמו כן הלהבים גם בוערים באש כדי להגדיל את הנזק. הנשק הזה חושל בשאול וניתן לקרייטוס על ידי ארס ובעזרתו הוא הביס את מנהיג הברברים. נשק זה הוא היכולת היחידה במשחק שניתן לשדרג עד לרמה 5 ויש לו מספר רב של קומבואים קטלניים.
הנשק הופך זמין מייד עם תחילת המשחק.

כפפתו של זאוס (Gauntlet of Zeus):
זהו נשק שנוצר עבור זאוס ע"י היפסטיוס האל הנפח כדי לכבול את הטיטאנים בטרטארוס.
לאחר שעשה כן זאוס הפקיד את הכפפה למשמרו של הסוהר של טרטארוס. כאשר קרייטוס מגיע לטרטארוס הוא נכנס למקדש של זאוס ולוקח את הכפפה. הכפפה היא נשק עוצמתי במיוחד שיכול לשלוח התקפות רבות עוצמה ויכול לרסק כמעט כל חומר. זהו הנשק היחיד במשחק בנוסף על להבי הכאוס.

קסמים:
ספוילר:

האפריט (Efreet):
האפריט הוא רוח אש שטנית ולמעשה סוג מרושע של ג'יני. האפריט נראה לראשונה כאשר המלך הפרסי מזמן אותו. לאחר שקרייטוס הורג את המלך הוא מקבל את היכולת שלו לזמן את האפריט. כאשר האפריט מזומן הוא תוקף את כל האויבים שמסביב באמצעות טבעת אש המתרחבת מהאגרוף שלו. שדרוג של הקסם מאפשר הגדלה של הנזק ומוסיף יכולות נוספות לאפריט.

אור השחר (Light of Dawn):
זהו כוח שקרייטוס מקבל לאחר שהוא משיג את האש הראשונית מהמערות של הר אולימפוס. הכוח הזה מאפשר לקרייטוס להשליך כדורים של אור בוהק על אויביו ומהווה הנשק העיקרי של קרייטוס לטווח רחוק. שדרוג של הכוח מגדיל את הנזק ומאפשר לירות את הכדורים מהר יותר ולטעון אותם בשביל יותר נזק.

זעמו של כארון (Charon's Wrath):
את הכוח הזה קרייטוס משיג לאחר שהוא לוקח את מסכת הזהב של כארון, משיט המעבורת של השאול.
הקסם מאפשר לקרייטוס לשלוח אש ירוקה אשר נצמדת לאויביו וגורמת נזק מתמשך למשך זמן קצר.
כמו כן האש יכולה להתפשט מאויב אחד לאחר. שדרוג של הקסם מגדיל את הנזק שנגרם מהאש ומאפשר לקרייטוס לשחרר מספר פרצי אש בו זמנית.

כוחות נוספים וחפצים:
ספוילר:

מגן השמש (Sun Shield):
מגן ששייך להיליוס, אל השמש אשר קרייטוס לוקח מהמקדש של היליוס.
המגן משמש לחסימת התקפות, בתחילה הוא מסוגל להדוף התקפות פיזיות בלבד, אך לאחר שקרייטוס משיג את האש הראשונית הוא מקבל את היכולת להדוף התקפות טווח רחוק גם כן. ע"י שדרוג המגן קרייטוס יכול גם לבצע התקפת נגד ע"י לחיצה על ריבוע או משולש מייד אחרי הדיפה מוצלחת.

הרומח של טריטון (Triton's Lance):
הרומח של טריטון הוא חנית קסומה אשר נמצאת בידי פסל של טריטון, בנו של פוסדון במערות של אולימפוס. הרומח מאפשר לקרייטוס לנשום ולצלול מתחת למים ללא הגבלה, באופן דומה לקלשון של פוסדון משני המשחקים הראשונים בסדרה.


תוכן נוסף (Bonus Content):
ספוילר:

במשחק ארבע רמות קושי, כמו בשאר המשחקים והן:
Mortal- Easy
Hero- Normal
Spartan- Hard
God- Very Hard

*כדי לפתוח את רמת הקושי God יש לסיים את המשחק על אחת מרמות הקושי האחרות.

סיום של המשחק על כל אחת מרמות הקושי פותח את הדברים הבאים:
- גלריית תמונות.
- אפשרות צפייה בכל הסרטונים מהמשחק.
- סרטון "מאחורי הקלעים".
- אתגר השאול (Challenge of Hades):
זהו מצב מאוד דומה לאתגר האלים ואתגר הטיטאנים בשני המשחקים הראשונים.
באתגר השאול על השחקן להתמודד עם חמישה אתגרים כאשר לאחר השלמת כולם הוא יכול לפתוח אוצרות נוספים והם: תלבושת בונוס, סרטון המראה את הסקיצות לשלבים ואויבים שונים שבסופו של דבר נחתכו מהמשחק וגלריית תמונות של הסביבות השונות במשחק.

תלבושות בונוס במשחק:
- מק'-קרייטוס (McKratos): תלבושת שבה קרייטוס לובש בגדים סקוטיים וגם יש לו זקן אירי. בתלבושת זו להבי כאוס מוחלפים בזוג גרזנים. שימוש בתלבושת הזו מגדיל את הכוח הפיזי של קרייטוס.
כדי להשיג אותה יש לסיים את אתגר השאול.
- תפוד המלחמה (Spud of War): תלבושת בה קרייטוס נמצא בחליפת תפוח אדמה, כאשר להבי הכאוס שלו מוחלפים בזוג מקלפים לתפוחי אדמה. התלבושת הזאת מעניקה לקרייטוס מד קסם אין סופי.
כדי להשיג את התלבושת הזאת צריך לסיים את המשחק על רמת קושי כלשהיא.
- פנטומימאי המלחמה (Mime of War): תלבושת בה קרייטוס לבוש כפנטומימאי ולהבי הכאוס שלו מוחלפים בלהבים בלתי נראים (טוב כי...הוא פנטומימאי...). שימוש בתלבושת הזו מגדילה באופן ניכר את הערך של הכדורים האדומים שקרייטוס אוסף. כדי להשיג את התלבושת צריך לסיים את המשחק על דרגת הקושי God.

סיום המשחק על דרגת God גם פותח את האוצרות הבאים:
- גלריית תמונות של עיצובים עבור דמויות שנחתכו מהמשחק.
- הסרטון "Making of Attica" שמראה איך עיצבו את העיר אתיקה במשחק.

תמונות וסרטונים:
ספוילר:

הורדות:
ספוילר:

דעה אישית:
אמנם לא סיימתי את המשחק (כי שיחקתי על PSP של חבר) אבל שיחקתי מספיק בשביל לכתוב את הפסקה הזאת. צ'יינס אוף אולימפוס הוא משחק נהדר. כן יש לו בעיות קטנות שנובעות מכך שהוא ל-PSP (כמו העובדה שקשה רצח להשתמש בג'ויסטיק בשביל הפינישינג, אבל אני מניח שצריך להתרגל לזה) אבל זה לא גורע ממנו עד כדי כך. קודם כל יחסית לעובדה שזהו משחק ל-PSP הראפיקה לא נופלת בהרבה מהמשחקים ל- PS2. גם הסאונד טראק כאופייני לסדרה, נהדר. ההמרה של השליטה ללחצנים של ה-PSP לדעתי נעשתה נהדר והקרבות זורמים כתמיד. כמו שאר המשחקים בסדרה צ'יינס אוף אולימפוס לא ארוך במיוחד, אבל במקרה שלנו זאת לא בהכרח מגרעה.
לסיכום המשחק אולי לא טוב כמו חבריו לסדרה אבל הוא ללא ספק ממשחקי ה-PSP הטובים ביותר שיצאו ומייצג בכבוד את סדרת God of War. בקיצור אם יש לכם PSP ואתם אוהבים אקשן , אין לי המלצה יותר טובה בשבילכם.God of War: Collectionקונסולה: PS3
ז'אנר: פעולה/הרפתקאות - האק אנד סלאש
מפתחים: Bluepoint Games ,SCE Studios Santa Monica
מפיצים: Sony Computer Entertainment
תאריך יציאה: 17.11.2009
מצבי משחק: סינגל פלייר


מידע כללי:
God of War: Collection הוא למעשה שחרור מחדש של שני המשחקים הראשונים בסדרת גוד אוף וור ששחוררו במקור לקונסולת ה-PS2 על דיסק בלו ריי אחד לקונסולת ה-PS3. כמובן שהפורט הזה כולל בתוכו הגדלה עצומה בקצב פריימים והתאמה של המשחקים ל-HD. החידוש נעשה לכבוד שחרורו של God of War III וכדי להציג את הסדרה בפני שחקנים חדשים.

שינויים מהמשחקים המקוריים:
שני המשחקים הראשונים בסדרה עברו מספר שינויים כדי שיותאמו ל-PS3, והם:
- הרזולוציה השתפרה במידה ניכרת , והמשחק רץ ב-720p.
- קצב הפריימים שופר באופן משמעותי לכ-60 פריימים לשנייה.
- נוספה תמיכה לגביעים עבור שני המשחקים:
36 גביעים עבור God of War ו-35 גביעים עבור God of War II, כולל גביע פלטינה לכל משחק.

תמונות וסרטונים:
ספוילר:
Franku
God of War IIIקונסולה: PS3
ז'אנר: פעולה/הרפתקאות - האק אנד סלאש
מפתחים: Santa Monica Studio
מפיצים: Sony Computer Entertainment
תאריך יציאה: 16.3.2010
מצבי משחק: סינגל פלייר


עלילה:
ספוילר:

העלילה של God of war III ממשיכה מאותה נקודה שבה המשחק השני נגמר, כאשר קרייטוס והטיטאנים מטפסים על הר אולימפוס כדי להלחם באלים. במהלך המשחק מסעו של קרייטוס לנקמה כנגד כל אלו אשר בגדו בו יביא אותו למקומות רבים, מהשאול ועד לפסגת אולימפוס ובדרך יאלץ להלחם נגד שלל יצורים מיתולוגיים ואלים. ולמרות שבתחילה הוא מפסיד את כוחותיו כתוצאה מהנפילה לשאול קרייטוס משיג כוחות ונשקים חדשים כאשר הוא מתקדם לעבר הקרב הסופי שלו.
God of War III הוא הכותר שמסיים את סיפורו של קרייטוס, ובסוף...
"In the end there will be only chaos"

הדמויות:
ספוילר:

מכיל ספוילרים לעלילת המשחק

קרייטוס (Kratos):
ספוילר:


הדמות הראשית בסדרת המשחקים God of War. קרייטוס, הלוחם הספרטני האכזר יוצא למסע ארוך וקשה על מנת לנקום באביו, זאוס על כך שבגד בו והרג אותו. בתחילת המשחק הוא מטפס על הר אולימפוס יחד עם הטיטאנים, אך בהמשך נופל לשאול ומאבד את כוחותיו. מנקודה זו והלאה קרייטוס יוצא למסע כדי להשיב את תיבת פנדורה ולהשתמש בכוח שלה בכדי להביס את זאוס. במהלך המסע הזה הוא פוגע בפנדורה עצמה שמזכירה לו את בתו שלו. הוא מנסה להציל אותו אך לבסוף מניח לה להגשים את יעודה ובזכותה הוא זוכה לבסוף לנקמתו.

זאוס (Zeus):
ספוילר:


מלך האלים ושליט השמים. זאוס הוא האויב העיקרי במשחק ומסע הנקמה של קרייטוס סובב כולו סביב הריגתו. במהלך המשחק נחשף שלאחר שקרייטוס פתח את תיבת פנדורה זאוס נאכל ע"י הרשע שיצא מהתיבה, בעיקר על ידי פחד. הפחד הזה הוא זה שהניא את זאוס להרוג את קרייטוס והוא זה שהפך אותו למפלצת שהוא היום (כפי שצוין על ידי מספר אלים). זאוס פקד על ההנדסאי דדלוס לבנות עבורו את המבוך שם הוא כלא את פנדורה. בסיום המשחק זאוס נלחם בדו קרב אחרון מול קרייטוס ולאחר קרב ארוך ומייגע הוא לבסוף מובס.

גאיה (Gaia):
ספוילר:


אם הטיטאנים ואלת האדמה הקדמונית, וכמו כן מנהיגת הטיטאנים. גאיה מנהיגה את הטיטאנים כדי להפיל את אולימפוס ובתחילת המשחק היא מטפסת על ההר עם קרייטוס על גבה. אולם היא כאשר זאוס כמעט מפיל את שניהם היא נוטשת את קרייטוס ונותנת לו לפול לשאול בטעת שהוא היה רק כלי. מאוחר יותר היוצרות מתהפכות כאשר גאיה מבקשת את עזרתו של קרייטוס לחזור לקרב אך הוא בתגובה אומר לה שהיא רק כלי וכורת את ידה. בסוף המשחק נחשף שגאיה חיה והיא מתערבת בקרב בין זאוס לקרייטוס. ללא ידיעתה הקרב נמשך בתוכה למעשה (קרייטוס וזאוס נכנסו דרך החור שבחזה) וכאשר קרייטוס דוקר את זאוס הוא משפד גם ליבה של גאיה ומביא למותה.

אתנה (Athena):
ספוילר:


אלת החוכמה והקרב שנהרגה על ידי קרייטוס בסוף המשחק השני. עם נפילתו של קרייטוס לשאול הוא פוגש באתנה שכעת לבשה צורה של מעין רוח רפאים. לדבריה זוהי תוצאה של ההקרבה שלה למען אולימפוס. אתנה מבקשת לסייע לקרייטוס במסעו להביס את זאוס ואף מעניקה לו את להבי הגלות.
בהמשך מתברר שהיא סייעה לקרייטוס משום שהיא רוצה לעצב את העולם ואת המין האנושי מחדש ולשלוט כאלה יחידה, ולשם כך היא הייתה צריכה שקרייטוס יהרוג את זאוס וישחרר את הכוח שהיא הציבה לפני זמן רב בתיבת פנדורה.

היפסטוס (Hephaestus):
ספוילר:


האל הנפח ואל הרי הגעש, בנה של הרה. היפסטוס הוא זה שיצר את תיבת פנדורה ואת פנדורה עצמה.
קרייטוס פוגע בו כאשר הוא מגיע לכבשן שלו בשאול, שם זאוס שם אותו לאחר שגילה את מרמתו.
היפסטוס נותן לקרייטוס מידע עד אשר הוא מבין שקרייטוס רוצה למצוא את פנדורה ולהשתמש בה ואז הוא מנסה להביא למותו, אך נכשל ונהרג.

פנדורה (Pandora):
ספוילר:


נוצרה על ידי היפסטוס מהלהבה של אולימפוס כדי לשמש בתור המפתח להשמדתה. למרות זאת פנדורה אוהבת את היפסטוס כאביה והוא אוהב אותה כבתו. כאשר המרמה של היפסטוס נחשפת פנדורה נלקחת על ידי זאוס ונכלאת במבוך. לאורך המשחק היא מתקשרת עם קרייטוס דרך פסלים שלה המפוזרים בשאול. לבסוף קרייטוס מוצא אותה ולוקח אותה אל עבר הלהבה.

האדס (Hades):
ספוילר:


אל השאול והמתים, ואחיהם של זאוס ופוסדון. כמו אחיו גם האדס נראה בתחילת המשחק כאשר הוא יוצא להלחם בטיטאנים. בהמשך הוא נפגש עם קרייטוס כאשר זה פולש לארמונו בשאול. האדס רוצה לנקום בקרייטוס על מותם של אחיו האלים ובעיקר של אשתו (שלא לדבר על כך שהוא גם ככה מעוצבן מזה שקרייטוס יוצא ונכנס לו מהממלכה כרצונו...) ולכן נלחם בקרייטוס. בסופו של דבר הוא מובס וקרייטוס לוקח את נשקו וכמו כן את נשמתו. עם מותו כל הנשמות שהיו לכודות בשאול השתחררו ובעקבות כך נוצר כאוס בשאול ועל פני האדמה.

פוסדון (Poseidon):
ספוילר:


אל הים, הסערות ורעידות האדמה, ואחיהם של זאוס והאדס. פוסדון מופיע עם תחילת המשחק כאשר הוא יוצא לתקוף את הטיטאנים שמטפסים על הר אולימפוס. לצורך כך הוא מזמן את חיות המחמד שלו- הלוויתנים (גוף של סרטן, ראש סוס וזנב ארוך של נחש, עשויים מים) שתוקפות את הטיטאנים, ובעיקר את גאיה. הוא גם מתמודד עם קרייטוס כאשר זה רוכב על גאיה כאשר הוא לובש צורה ענקית העשויה מים. אולם הוא מובס בצורתו הענקית וקרייטוס הורג אותו באכזריות (רואים את זה מנקודת המבט שלו, ואני חייב לציין שזה די מגניב ם: ). עם מותו שטפונות וגלי ענק כיסו את כל הארץ.


משחקיות:
ספוילר:

God of War III לא משנה באופן ניכר או מביא חידושים משמעותיים לגיימפליי של המשחקים הקודמים בסדרה. במקום זאת הוא מוסיף אלמנטים שהופכים את הגיימפליי המעולה בפני עצמו למעולה עוד יותר ואת הקרבות לזורמים וקצביים יותר מתמיד.
כפי שכבר אמרתי, מערכת הקרבות במשחק השלישי לא שונה ממש במשחקים הקודמים. יחד עם זאת נעשו שינויים בה וגם באלמנטים נוספים במשחק:
קודם כל נוסף מד חדש – מד חפצים (Item Meter). זהו מד צהוב שמתרוקן כאשר קרייטוס משתמש בחפצים שונים שהוא אוסף במהלך מסעו. שלא כמו מד החיים והקסם מד החפצים מתמלא מעצמו לאחר זמן מה. כמו כן יחד עם המד נוסף חפץ חדש שקרייטוס יכול לאסוף והוא קרן מינוטאור (Minotaur Horn). כאשר קרייטוס אוסף שלוש קרניים כאלו מד החפצים שלו גדל. השינוי הזה חל גם על עיני הגרורונה ונוצות הפניקס המוכרות, כלומר איסוף של שלוש מכל סוג חפץ מגדיל את המד אליו הוא שייך.
שינוי משמעותי שני הוא העובדה שכעת לחצני החיצים מחליפים כלי נשק וקרייטוס גם יכול להחליף כלי נשק במהלך קומבו מה שיוצר המון קומבינציות שונות של התקפות מנשקים שונים. בנוסף השינוי הזה גם אומר שלא ניתן עוד להחליף קסם מתי שרוצים. במקום זאת כל אחד מ-4 הקסמים של קרייטוס מוצמד לנשק ספציפי, כלומר כדי להשתמש בקסם קרייטוס חייב להחליף לנשק שאליו הוא מוצמד. זה גם אומר שהקסמים מתקבלים אוטומטית עם הנשקים. השינוי הזה גם משפיע על מערכת השדרוגים. כעת ניתן לשדרג כל אחד מ-4 הנשקים עד רמה 5 ואין צורך לשדרג קסמים כלל מאחר ושדרוג של הנשק למעשה משדרג גם את הקסם שמוצמד אליו.
בניגוד למשחק הקודם ב God of War III אין אפשרות לבונוס פליי.
והמשחק גם תומך כמובן בגביעים, כאשר ניתן להשיג 36 גביעים כולל גביע פלטינה אחד.

נשקים, קסמים וחפצים:
ספוילר:

מכיל ספוילרים להמשך המשחק

נשקים:
ספוילר:

להבי אתנה (Blades of Athena):
הלהבים שניתנו לקרייטוס בסוף המשחק הראשון ע"י אתנה. הם זהים בצורתם ללהבי הכאוס המקוריים של קרייטוס. זהו הנשק שבו קרייטוס משתמש בתחילת המשחק עד שאתנה משנה את הלהבים ללהבי הגלות כאשר קרייטוס נופל לשאול. הקסם המוצמד אליהם הוא מערבולת הדין. ניתן להשתמש בלהבי אתנה לכל אורך המשחק במקום בלהבי הגלות בעזרת אחד מהחפצים האלוהיים- הצמיד של אפרודיטה.

להב אולימפוס (Blade of Olympus):
הלהב שהביא לסופה של המלחמה הגדולה. זוהי חרב גדולה הזורחת באנרגיה אלוהית, שכן קרייטוס הכניס לתוכה את שארית כוחותיו בתור אל המלחמה. בנוסף זהו אחד הנשקים היחידים שיכולים לפצוע ולהרוג אלים. בתחילה המשחק הלהב נמצא ברשותו של קרייטוס אך הוא מאבד אותו עם נפילתו לשאול.
במהלך מסעו של קרייטוס בממלכת המתים הוא מוצא מחדש את הלהב. למשך שאר המשחק ניתן להשתמש בלהב בזמן שקרייטוס משתמש בזעם ספרטה. הלהב הוא נשק רב עוצמה וגורם ליותר נזק מאשר הנשקים הרגילים של קרייטוס.

להבי גלות (Blades of Exile):
הנשק העיקרי של קרייטוס לכל אורך המשחק. זוג להבים אלה ניתנים לקרייטוס ע"י אתנה כאשר הוא צונח לשאול. אתנה לוקחת את להבי אתנה של קרייטוס ומשנה אותם ללהבי הגלות שפועלים באופן דומה אך יש להם מהלכים שונים במקצת. הלהבים האלו נחשבים לנשק המאוזן והשימושי ביותר במשחק, על אף ששאר הנשקים שימושיים לא פחות. הקסם המוצמד לנשק הזה הוא צבא ספרטה.

טפריו של האדס (Claws of Hades):
זוג של ווים חדים מחוברים לשרשראות שנלקחו מהאדס, אל השאול. הנשק הזה היה הנשק האישי של האדס עד שקרייטוס מביס אותו ולוקח אותם. לטפרים יש את היכולת לקחת ולזמן את נשמות המתים.
השימוש בנשק הזה דומה מבחינות רבות לשימוש בלהבים הרגילים של קרייטוס, פרט לשוני בצורה בה הנשק מונף ושוני במהלכים. לטפרים של האדס יש את טווח הגישה הגדול ביותר ביחס לשאר הנשקים במשחק מכיוון שהם מונפים בצורה סיבובית. הקסם המוצמד אליהם הוא זימון נשמות.

כסטוס נמאי (Nemean Cestus):
זוג אגרופני מתכת המעוצבים כראשי אריה. הכסטוס הנמאי ניתנו במקור להרקולס לאחר שהרג את האריה הנמאי. לנשק הזה כוח פיזי רב אך הוא איטי יותר משאר הנשקים ומתקיפים איתו מטווח קרוב.
הנשק גם יכול להתארך כאשר קרייטוס מסוגל לשגר את פרצופי האריה שעל האגרופנים מאחר והם מחוברים בשרשרת לחלקו השני של האגרופן. כמו כן הכסטוס הוא הנשק היחיד שמסוגל לשבור חפצים עשויים אוניקס (סוג של קריסטל כחול) ולכן חובה להשתמש בהם נגד אויבים עשויים אוניקס או בעלי מגיני אוניקס. הקסם המוצמד אליהם הוא נהמה נמאית.

שוט הנקמה (Nemesis Whip):
נשק שחושל בידי אל הנפחים היפסטוס מאבן האומפלוס עבור קרייטוס. שוט הנקמה לוקח צורה של זוג חרבות מתפצלות המחוברות לשרשראות ומשתמשים בהן באופן דומה ללהבי הגלות. היכולת המיוחדת של הנשק היא הולכת חשמל. כל ההתקפות של שוט הנקמה מחשמלות והנשק עצמו גם מהיר יותר מכל שאר הנשקים אם כי הטווח שלו קצר יותר מאשר להבי הגלות או הטפרים של האדס.
הקסם המוצמד לנשק זה הוא זעם נקמה.

קסמים:
ספוילר:

צבא ספרטה (Army of Sparta):
הקסם המוצמד ללהבי הגלות. קסם זה מאפשר לקרייטוס לזמן רוחות של חיילים ספרטנים היוצרים מסביבו פלינקס ותוקפים את אויביו בעזרת חניתות. הקסם משתדרג ככל שמשדרגים את להבי הגלות ועם שדרוגו נוספות גם התקפות של חצים שפוגעות באויבים.

זימון נשמות (Soul Summon):
הקסם המוצמד לטפרים של האדס. קסם זה מאפשר לקרייטוס לזמן נשמות של מפלצות שונות שתוקפות את אויביו. כדי לקבוע איזו מפלצת תזומן יש לבחור אותה בתפריט הנשמות שנמצא בתפריט השדרוגים.
בתחילה ניתן לזמן רק שלוש נשמות שונות אולם ככל שמשדרגים את טפרי האדס המבחר גדל עד לתשע נשמות שונות לבחור מתוכן כאשר הטפרים ברמה 5.

נהמה נמאית (Nemean Roar):
הקסם המוצמד לכסטוס הנמאי. כאשר קרייטוס משתמש בקסם הזה הוא חובט באדמה בעזרת הכסטוס ויוצר גל הדף שפוגע בכל האויבים סביבו. הקסם משתדרג כאשר משדרגים את הכסטוס ואז גם נוסף גל הדף שני והנזק גובר.

זעם נקמה (Nemesis Rage):
הקסם המוצמד לשוט הנקמה. קסם זה יוצר זרם חשמלי שפוגע באויבים מרובים ומשתק אותם, בדומה לזעמו של כרונוס מהמשחק השני. הקסם משתדרג כאשר משדרגים את שוט הנקמה ואז הנזק והטווח שלו גוברים.

מערבולת הדין (Diving Reckoning):
קרייטוס תוקע את להב אולימפוס האדמה ומשחרר טורנדו עוצמתי מסביבו שיכול לפגוע באויבים מרובים. (במהלך ביצוע הקסם קרייטוס בלתי פגיע)
ניתן להשתמש בקסם הזה רק כאשר להבי אתנה מצוידים, לפיכך קרייטוס לא יכול להשתמש בו יותר כאשר הלהבים מוחלפים בלהבי הגלות.

כוחות וחפצים נוספים:
ספוילר:

זעם ספרטה (Rage of Sparta):
זוהי יכולת מיוחדת שקרייטוס מקבל כאשר הוא משיב לעצמו את להב אולימפוס. בדומה למשחקים הקודמים גם כאן ניתן להשתמש ביכולת הזו בהתאם למד הנמצא בתחתים המסך מימין. שימוש בכוח מרוקן את המד. כל עוד המד מלא בחלקו או לגמרי ניתן להפעיל את הכוח (ולכבות מתי שרוצים).
כאשר קרייטוס משתמש בזעם ספרטה הוא תוקף בעזרת להב אולימפוס שלו כוח רב וכמו כן המהירות וההגנה שלו משתפרים. מד הזעם מתמלא כאשר קרייטוס נלחם או אוסף כדורים מוזהבים.

הקלשון של פוסדון (Poseidon's Trident):
חפץ קסום שקרייטוס מצא במשחק הראשון בסדרה. הקלשון של פוסדון מאפשר לקרייטוס לשחות במים, ולאחר שהוא לוקח את נשמתו של האדס, אל השאול הקלשון גם מאפשר לו לצלול ולנשום במים ללא הגבלה.

הגיזה המוזהבת (The Golden Fleece):
שריון יד אגדי שקרייטוס השיג במשחק השני בסדרה ונשאר איתו. לגיזה המוזהבת היכולת להדוף את רוב ההתקפות והשליך אותן חזרה על האויב. בתחילת המשחק (לאחר שקרייטוס מאבד את כוחותיו) הגיזה יכולה להדוף התקפות בלבד (אולם ניתן להחזיר התקפות טווח רחוק). כאשר השחקן משדרג את להבי הגלות של קרייטוס הגיזה מקבלת את היכולת גם להדוף חזרה התקפות פיזיות אל האויב.

הקשת של אפולו (Bow of Apollo):
קשת שבעבר הייתה שייכת לאפולו, אל האור הרפואה והמוזיקה.
קרייטוס משיג אותה מפאירית'וס המאהב בן התמונה של פרספונה שנכלא בעינויי נצח בשאול.
הקשת מסוגלת לירות חיצי אש בשתי צורות: ירי מהיר של חצים או טעינה של חץ בודד בעל כוח אש גדול יותר ששורף אויבים. בניגוד לקשת של טייפון מהמשחק השני הקשת של אפולו עושה שימוש במד הצהוב שמתמלא לאחר זמן קצר. ניתן לשדרג את הקשת פעם אחת כדי להגדיל את הנזק שהיא גורמת.

ראשו של היליוס (Head of Helios):
ראשו של אל השמש, היליוס שנתלש ממנו בעודו בחיים ע"י קרייטוס. הראש יכול לשחרר את כוח הקרן הסולארית של היליוס שמאירה אזורים חשוכים ויכולה לחשוף תיבות ומעברים נסתרים. ניתן גם לשחרר הבזק ע"י לחיצה על משולש שמסנוור וגורם נזק לאויבים. החזקת המשולש תטען את ההבזק ותיצור פרץ שמש מעגלי מסביבו של קרייטוס שבנוסף להסבת נזק גם משאיר אזור מואר לזמן קצר. ניתן לשדרג את הראש פעם אחת כדי להגדיל את הנזק שהוא גורם.

סנדליו של הרמס (Boots of Hermes):
הסנדלים המכונפות ששייכות להרמס, שליח האלים. הסנדלים האלו נלקחות ממנו ע"י קרייטוס במהלך המשחק. סנדלים אלו מאפשרו לקרייטוס לנוע במהירות לפרקי זמן קצרים ותוך כדי כך פוגעים באויבים.
הסנדלים גם יכולים להיות משומשים באוויר ואז קרייטוס מסוגל לנוע במהירות באוויר כדי לחמוק מהתקפות. הסנדלים של הרמס גם מאפשרים לקרייטוס לרוץ על קירות באזורים מסוימים המסומנים בטביעות רגליים. ניתן לשדרג את החפץ הזה פעם אחת. שדרוג זה נותן לשחקן את האפשרות לטעון את הריצה עם הסנדלים כדי להעצים את עוצמת הפגיעה באויב.

כנפי איקרוס (Icarus Wings):
כנפיים מלאכותיות שנלקחו מאיקרוס במשחק השני. הכנפיים האלו מאפשרות לקרייטוס לדאות באוויר למשך פרק זמן קצר, מה שמגדיל את טווח הגישה שלו.


תוכן נוסף (Bonus Content):
ספוילר:

במשחק ארבע רמות קושי כלהלן:
Spartan- Easy
God- Normal
Titan- Hard
Chaos- Very Hard

* כדי לפתוח את רמת הקושי Chaos יש לסיים את המשחק על אחת מרמות הקושי האחרות.

בנוסף כאשר מסיימים את המשחק (לא משנה באיזו רמת קושי) ניתן לפתוח מספר אוצרות:
- סרטונים המתארים את הכנת המשחק, כולל עיצוב אויבים, שלבים ודמויות.
- גלריית תמונות.
- אפשרות צפייה בכל הסרטונים מהמשחק עצמו.
- האתגר של אולימפוס (Challenge of Olympus):
מצב שבו על השחקן לסיים שבעה אתגרים שונים בדומה לאתגרים מהמשחקים הקודמים בסדרה.
שלא כמו במשחק השני כאן אין את מערכת הניקוד, אבל בסוף השלמת כל אתגר מוצג רקורד של ביצועי השחקן. הפרס על סיום האתגר של אולימפוס הוא מצב זירת הקרבות.

זירת הקרבות (Combat Arena):
בדומה לזירת הגורל מ GOW2 גם במשחק השלישי נמצא המצב הזה שבו השחקן יכול לבחור לעצמו אויבים, זירה והגבלות שונות כדי לייצור אתגרים שונים ומגוונים למטרות אימונים והנאה.
חשוב לציין שלא ניתן להרוויח גביעים כאשר נלחמים בזירה. (תאמינו לי, ניסיתי >> )

תלבושות בונוס:
כמו במשחקים הקודמים גם ב God of War III יש מספר תלבושות בונוס, אמנם רק אחת ניתנת להשגה דרך המשחק עצמו. חשוב לציין שבזמן שלובשים תלבושות בונוס לא ניתן להשיג גביעים.
התלבושות הן:
- פיר קרייטוס (Fear Kratos): תלבושת המציגה את קרייטוס כפי שהוא נראה בעולם הפנימי שלו (בסוף המשחק). התלבושת הזאת מכפילה את הכוח הפיזי של קרייטוס פי ארבע אך מפחיתה את ההגנה שלו פי ארבע. כדי להשיג את התלבושת יש לסיים את המשחק פעם אחת (על רמת קושי כלשהיא).
- אפולו (Apollo): תלבושת שמעניקה לקרייטוס את המראה של אפולו, אל האור, הרפואה והמוזיקה.
התלבושת מכפילה את ההגנה של קרייטוס אך מפחיתה את הכוח הפיזי שלו בחצי.
כדי להשיג את התלבושת יש להוריד אותה מה-PSN באמצעות קוד שמקבלים כשמזמינים את המשחק מראש (בפרי-אורדר).
- פאנטום הכאוס (Phantom of Chaos): תלבושת שלמעשה הייתה אחד מהעיצובים הראשונים לדמות של קרייטוס ובה הוא נראה כלוחם בעל שריון חום העשוי מעורות של חיות שונות. ניתן להשיג את התלבושת הזאת אם מזמינים את המשחק בפרי-אורדר מהחנות Gamestop. (באמצעות הורדה דרך קוד)
- לוחם נשכח (Forgotten Warrior): תלבושת נוספת המבוססת על אחד מהעיצובים הראשונים לדמותו של קרייטוס בה הוא מתואר כלוחם עוטה שריון ברונזה ובעל שיער קוצני. ניתן להשיג את התלבושת הזאת אם מזמינים את המשחק בפרי-אורדר מהחנות Gamecrazy. (באמצעות הורדה דרך קוד)
- דומינוס (Dominus): תלבושת שמעניקה לקרייטוס את השריון אותו לבש בתור גנרל ספרטני (מה שגם היה אחד העיצובים לדמות שלו). התלבושת מכפילה את הכוח הפיזי וההגנה שלו וגם מכפילה את הערך של הכדורים האדומים שהוא אוסף. ניתן להוריד את התלבושת הזאת מה-PSN באמצעות קוד שמקבלים כאשר קונים את ה-Ultimate Edition של המשחק.
- שיריון מורפיוס (Morpheus Armor): תלבושת שבה קרייטוס עוטה שריון כסוף-כחול וגם הקעקועים שלו הופכים כחולים. כדי להשיג את התלבושת הזאת צריך להוריד אותה באמצעות נקודות המתקבלות מקניית כוסות שיצאו כמבצע השקה למשחק (רק בארה"ב ככל הנראה).

החפצים האלוהיים (Godly Possessions):
אלו חפצים נסתרים שניתן לאסוף במהלך המשחק. לכל חפץ כוח משלו וניתן להפעיל אותם כאשר משחקים ברמת קושי שכבר הבסת. חשוב לציין שכמו תלבושות גם הם מנטרלים השגת גביעים.
ישנם 10 חפצים והם:
- הנשר של זאוס (Zeus' Eagle): מעניק אין סוף זעם ספרטה.
- הקסדה של האדס (Hade's Helm): משפר עד הסוף את מדי החיים,קסם וחפצים.
- המגן של היליוס (Helios' Shield): מכפיל פי 3 את מד הקומבואים.
- המטבע של הרמס (Hermes' Coin): מכפיל פי 10 את השווי של הכדורים האדומים שקרייטוס אוסף.
- מגן הכתף של הרקולס (Hercules' Shoulder Guard): מקטין בשליש את הנזק שקרייטוס חוטף.
- הקונכייה של פוסדון (Poseidon's Conch Shell): מעניקה אין סוף קסם.
- הצמיד של אפרודיטה (Aphrodite's Garter): מאפשר להשתמש בלהבי אתנה במקום להבי הגלות לכל אורך המשחק.
- הטבעת של היפסטוס (Hephaestus' Ring): מנצח אוטומטית בכל ההתקפות המצריכות לחיצה מהירה על כפתורים ספציפיים (כמו הפינישרים).
- התרשימים של דדלוס (Daedalus' Schematics): מעניקים אין סוף למד החפצים.
- הגביע של הרה (Hera's Chalice): מרוקן את מד החיים באיטיות אך לעולם לא לגמרי.

בנוסף על כל אלה למשחק יצאו שתי גרסאות אספנים:
- המהדורה האולטימטיבית (Ultimate Edition): מכילה את המשחק עצמו, ספר איורים רשמי, וקודים להורדת חומר אקסקלוסיבי מהרשת שכולל:
תלבושת הבונוס: דומינוס, הפס-קול הרשמי של הסדרה, אלבום מטאל ממיטב אמני המטאל המודרני שנוצר בהשראת God of War, סרט דוקומנטרי על יצירת הסדרה וסט של שבעה אתגרים הנוסף על אלו שכבר יש במשחק ונקראים אתגרי הגלות (Challenge of Exile). כאשר הכל בא בקופסא המעוצבת בתיבת פנדורה.
- מהדורת הטרילוגיה האולטימטיבית (Ultimate Trilogy Edition):
מהדורה שמכילה את כל מה שמכילה המהדורה האולטימטיבית ובנוסף לכך גם את הפריטים הבאים:
המשחק God of War: Collection, קודים להורדת תלבושות הבונוס: אפולו, לוחם נשכח ופאנטום הכאוס, ולהורדת קבצי מוזיקה מיוחדים נוספים. ובנוסף גם גלויות מעוצבות של המשחק.

תמונות וסרטונים:
ספוילר:

דעה אישית:
God of War III מסיים את הטרילוגיה, ועושה זאת בצורה מכובדת.
המשחק לא מציג שינויים גדולים לגיימפליי, אלא הוא משפר ומלטש אותו וללא ספק מערכת הקרב בGOW3 היא הטובה מבין השלושה. כמו כן הגראפיקה במשחק מדהימה, אולי הכי טובה שנראתה עד עכשיו בכל משחק שהוא, והפס-קול כתמיד עושה את עבודתו נאמנה. הבעיה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא בעלילה.
עלילת המשחק השלישי עושה מאמץ לסגור את כל הקצוות הפתוחים מהמשחקים הראשונים, אולי יותר מידי מאמץ. המשחק גם די קצר, בערך כאורכו של המשחק הראשון בסדרה. למרות הכל הדברים האלו לא גורעים מהחוויה הכללית והמשחק מצליח למשוך את השחקן לשחק בו שוב ושוב כדי לאתגר את עצמו. זהו סיום מרהיב לטרילוגיה מרהיבה. אם יש לכם PS3 תקנו את המשחק הזה, הוא ללא ספק עומד בהייפ שלו ויותר מכך, וכן גם אם זה אומר לשחק בקולקשן קודם (שזה דבר טוב בפני עצמו).

קרדיטים לי על המלל
לויקיפדיה, IGN וגיימספוט על התמונות
ויש אישור מגרי ם:

קשיור לנושא הקודם: http://www.anime-il.com/index.php?showtopi...;st=0&start

תגיבו (כדאי לכם, ארג)
Kamina
ח"ח ענקי מפלצתי אולימפי על הסיקור נרו!!! הסיקור הכי ענק ומושקע שראיתי, סחה לך.
סגת המשחקים הזו היא יצירת אומנות- שיחקתי בכולם (כמה פעמים) ולא התשעממתי לרגע.
קרייטוס הוא בנזונה של דמות, העבר שלו טרגי והוא יעשה הכל כדי לנקום, הוא פאקינג הגדיר מחדש את המושג צבא של איש אחד.
המשחק מקורי ומעניין (אני אוהב מאוד סיפורי מיתולוגיה) וגם מאתגר, ובכלל בעל רזולוצייה ומשחקייה מצויינים.
מי שלא שיחק בו, לא יכול אפילו לקרוא לעצמו גיימר או אוהב משחקים. מומלץ לכולם, רק זהירות כי המראות אכען מאוד קשים smile.gif

ונרו, של יצא שעבדתי לחינם בבקשה תכניס את זה איפשהו:
http://www.anime-il.com/index.php?showtopi...;st=0&start
hay cohen
זה הסיקור הכי מושקע שראיתי, באמת כל הכבוד!
מפורט ומוסבר הכי טוב שאפשר.

*הולך לבכות בצד בגלל שאנלא יכול לשחק ב 3*
Archimonde
ג'יזס פאקOס
אחלה סיקורO:
למה לא ציינת שהסוף של GOW3 מפגר?D:
Lambdadelta
סיקור אדיר אור D:

פאק, שיחקתי קצת בראשון ואני רוצה עודדדדד
אבל אין איך >>>:
משחק גאוני >:
Loki'd
בהחלט סיקור מעולה כל ה-כ-ב-וד!
שיחקתי בכל המשחקים חוץ מ3...למה הם לא שיחררו אותו ל360?! T-T
אין מה להגיד משחקים מעולים אין איזה שהיא דרך להסביר עד כמה המשחק הזה מצוין!
כל גיימר, כל חובב משחקים חייב לשחק במשחק הזה כי זה אחד ה-משחקים! וד"א אני חייבת לציין שבמשחק יש קטעי ערום (אוהו :חיחי: ) והמון דם (:
בקיצור, מי שלא שיחק שיוריד כמה שיותר מהר ויתחיל לקרוע למפלצות ת'צורה.
Franku
ציטוט(Rikku @ 19.04.2010, 22:20) *
בהחלט סיקור מעולה כל ה-כ-ב-וד!
שיחקתי בכל המשחקים חוץ מ3...למה הם לא שיחררו אותו ל360?! T-T
אין מה להגיד משחקים מעולים אין איזה שהיא דרך להסביר עד כמה המשחק הזה מצוין!
כל גיימר, כל חובב משחקים חייב לשחק במשחק הזה כי זה אחד ה-משחקים! וד"א אני חייבת לציין שבמשחק יש קטעי ערום (אוהו :חיחי: ) והמון דם (:
בקיצור, מי שלא שיחק שיוריד כמה שיותר מהר ויתחיל לקרוע למפלצות ת'צורה.

כי ה-360 לא יכול להתמודד עם ה epicness של המשחק הזה :סנוב1:
XD
והממ לא כדאי שתוסיפי את זה ללינקיה במקום הנושא הישן?

אה אגב:
http://www.youtube.com/watch?v=97SqkJVgiF8
כל מעריץ GOW צריך לראות את זה!!
(כמובן שאלה אל המילים האמיתיות XD אבל בכל זאת)
Loki'd
אני יוסיף מחר
SirPsychoSexy
חחחחחח הסרטון על השיר פתיחה גאוני XDDDD
אחלה סיקור, באמת, מדהים.
נאי מחכה כבר שיצא GOD OF WAR ULTIMATE TRILOGY כדי לקנות את זה.
זה חבילה של GOW1&2&3 לסוני 3
פשוט אף פעם לא יצא לי לסיים את שתיים, הגעתי עד איפהשהוא באמצע.
Leviathan
wtf בנאדם כמה שנים עבדתה על זה?
ח"ח + צל"ש + ח"ח על הסיקור המפלצתי הזה!!!11
OMFG באמת הדבר הכי מושקע שראיתי
תודה רבה D:
Excellent
וואו שית איזה פאך אחי כל הפאכינג כבוד על העבודה הסוסה המשובחת on2.gif
לקחו לי בערך עשר דקות רק לסיים לקרוא את זה, אז כמה זמן לקח לך לכתוב?
הסיקורים משובחים וכתובים בצורה סוסה ושנונה.
כל הכבוד ותודה רבה!
Franku
ציטוט(Jet @ 20.04.2010, 05:11) *
חחחחחח הסרטון על השיר פתיחה גאוני XDDDD
אחלה סיקור, באמת, מדהים.
נאי מחכה כבר שיצא GOD OF WAR ULTIMATE TRILOGY כדי לקנות את זה.
זה חבילה של GOW1&2&3 לסוני 3
פשוט אף פעם לא יצא לי לסיים את שתיים, הגעתי עד איפהשהוא באמצע.

אתה יודע, נראה לי שכבר יותר זול לקנות את 3 ואת הקולקשן בנפרד.
Kamina
אגב אני לא ממש הבנתי גם מהנושא ההוא וגם מהתגובות: האם יהיה משחק המשך כלשהו עם או בלי קרייטוס?
the dragonborn
ציטוט(Azazel @ 20.04.2010, 11:25) *
אגב אני לא ממש הבנתי גם מהנושא ההוא וגם מהתגובות: האם יהיה משחק המשך כלשהו עם או בלי קרייטוס?

שמקבלים גביע פלאנטיניום מקבלים אתר שמלעמה יש עיגול ו2 רבעים יכול להיות שזה יהיה מלא אז יכריזו על משחק חדש
Ranma
ואייייייי איזה סיקור ענקי
יפה מאוד תודה רבה על ההשקעה
שיחקתי רק ב 1 ו2 לצערי אין לי PS3 או PSP
Franku
ציטוט(Azazel @ 20.04.2010, 11:25) *
אגב אני לא ממש הבנתי גם מהנושא ההוא וגם מהתגובות: האם יהיה משחק המשך כלשהו עם או בלי קרייטוס?

היוצרים אמרו שGOW3 מסיים את הסיפור של קרייטוס.
אבל לפי הסוף יכול להיות שהוא יחזור.

וכמו שכבר אמרו האתר הסודי יכול לרמז למשחק חדש, ככה זה היה עם האתר הסודי של GOW2 (שהכריז על צ'יינס אוף אולימפוס).
בכל מקרה גם אם יהיה משחק המשך זה לא יהיה לפי הסטוריליין מהסרטון ההוא, כי זנחו את הסטוריליין הזה.
אפיפית
ציטוט(Azazel @ 19.04.2010, 21:30) *
ח"ח ענקי מפלצתי אולימפי על הסיקור נרו!!! הסיקור הכי ענק ומושקע שראיתי, סחה לך.
סגת המשחקים הזו היא יצירת אומנות- שיחקתי בכולם (כמה פעמים) ולא התשעממתי לרגע.
קרייטוס הוא בנזונה של דמות, העבר שלו טרגי והוא יעשה הכל כדי לנקום, הוא פאקינג הגדיר מחדש את המושג צבא של איש אחד.
המשחק מקורי ומעניין (אני אוהב מאוד סיפורי מיתולוגיה) וגם מאתגר, ובכלל בעל רזולוצייה ומשחקייה מצויינים.
מי שלא שיחק בו, לא יכול אפילו לקרוא לעצמו גיימר או אוהב משחקים. מומלץ לכולם, רק זהירות כי המראות אכען מאוד קשים smile.gif

ונרו, של יצא שעבדתי לחינם בבקשה תכניס את זה איפשהו:
http://www.anime-il.com/index.php?showtopi...;st=0&start

אני חייב להגיב על זה.
1.
ספוילר:
</div></div></span>

2.
ספוילר:


כנ"ל למה שמעיין אמרה.

אה כן. סיקור אחד המשוקעים נרו. לאט עתה. מוחעחעח

אה כן, יצא GOW למחשב גם
SirPsychoSexy
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 20.04.2010, 10:30) *
ציטוט(Jet @ 20.04.2010, 05:11) *
חחחחחח הסרטון על השיר פתיחה גאוני XDDDD
אחלה סיקור, באמת, מדהים.
נאי מחכה כבר שיצא GOD OF WAR ULTIMATE TRILOGY כדי לקנות את זה.
זה חבילה של GOW1&2&3 לסוני 3
פשוט אף פעם לא יצא לי לסיים את שתיים, הגעתי עד איפהשהוא באמצע.

אתה יודע, נראה לי שכבר יותר זול לקנות את 3 ואת הקולקשן בנפרד.

300 שקל בערך.
Franku
ציטוט(Jet @ 20.04.2010, 14:36) *
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 20.04.2010, 10:30) *
ציטוט(Jet @ 20.04.2010, 05:11) *
חחחחחח הסרטון על השיר פתיחה גאוני XDDDD
אחלה סיקור, באמת, מדהים.
נאי מחכה כבר שיצא GOD OF WAR ULTIMATE TRILOGY כדי לקנות את זה.
זה חבילה של GOW1&2&3 לסוני 3
פשוט אף פעם לא יצא לי לסיים את שתיים, הגעתי עד איפהשהוא באמצע.

אתה יודע, נראה לי שכבר יותר זול לקנות את 3 ואת הקולקשן בנפרד.

300 שקל בערך.

הממ
לפי מה שבדקתי זה עולה 65 ליש"ט שזה 370.
אז זה באמת יותר משתלם.
Overkill
וואו הסיקור הכי מושקע שיצא לי לראות בהרבה זמן,ח"ח ענק.
כמה זמן לקח לך?
ובקשר לטרילוגיה-כל מי שיש לו PS חייב לשחק!
Anime Bassist
סיקור מושקע מאוד.
עלילה טובה מאוד ומשחקיות נהדרת.
לעשות משחק על המיתולוגיה היוונית זה כזה AWESOME.
Kamina
ציטוט(Overkill @ 20.04.2010, 19:43) *
וואו הסיקור הכי מושקע שיצא לי לראות בהרבה זמן,ח"ח ענק.
כמה זמן לקח לך?
ובקשר לטרילוגיה-כל מי שיש לו PS חייב לשחק!נכון, זה שונה מהרגיל כי הממשק שונה.
מומלץ בשביל עוד חווית GOW.
Loki'd
התחשק לי לשים 2 דברים שאני ממש אוהבת ^^"
http://www.youtube.com/watch?v=-Gx8mCnY7Tk
כפרע על הגרסא הזו 3:

http://www.youtube.com/watch?v=b3K7RSw_8wU...=1&index=23
HOLD! DEVILS! POT OF TEA,MULAN!
Franku
ציטוט(Rikku @ 20.04.2010, 21:08) *
התחשק לי לשים 2 דברים שאני ממש אוהבת ^^"
http://www.youtube.com/watch?v=-Gx8mCnY7Tk
כפרע על הגרסא הזו 3:

http://www.youtube.com/watch?v=b3K7RSw_8wU...=1&index=23
HOLD! DEVILS! POT OF TEA,MULAN!

כבר פרסמתי את פוט אוף טי :סנוב:


ולשאלת הבחור ההוא, מממ משהו כמו שלוש שבועות +
אבל זה כי אני עצלן והיו לי עוד בדרים על הראש, יכולתי לסיים בשבועיים though.

עריכה: ואי איזה מגניב הגרסאת מטאל
Kamina
http://www.escapistmagazine.com/videos/vie...-God-of-War-III

שים בעמוד הראשי עם הביקרות על GOW 3

XDDD
FriZe
סיקור מעולה ומשחק אדיררר פשוט טרילוגיה אגדית ,הטובה ביותר אי פעם לטעמי, הזמנתי את השלישי אני אמור לקבל אותו אוטוטו
YairGOW
סיקור פשוט מטורף!!!! כל הכבוד!!!
GOW זהו ללא ספק המשחק האהוב עלי בכל הזמנים(כל הכותרים שלו). ניתן לראות זאת מהכינוי שלי גם P:
עכשיו, כשיש אימולאטור פועל לPS2, גם אלו ללא PS2 יוכלו לשחק ב1 וב-2.
EvilIshida
סיקור באמת מושקע ואיכותי- הוסיף לי כמה דברים שלא ידעתי קודם על הטרילוגיה הזו.
אני עדיין משחק במשחק השני בטרילוגיה ובנתיים נהנה ממנו מאוד =]
אני מתלבט אם לקנות את הראשון או לא, שווה?
Franku
ציטוט(EvilIshida @ 21.04.2010, 15:33) *
אני עדיין משחק במשחק השני בטרילוגיה ובנתיים נהנה ממנו מאוד =]
אני מתלבט אם לקנות את הראשון או לא, שווה?

שיחקת בשני בלי לשחק בראשון Oם
קנה אותו מידדדדד
SirPsychoSexy
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 21.04.2010, 15:35) *
ציטוט(EvilIshida @ 21.04.2010, 15:33) *
אני עדיין משחק במשחק השני בטרילוגיה ובנתיים נהנה ממנו מאוד =]
אני מתלבט אם לקנות את הראשון או לא, שווה?

שיחקת בשני בלי לשחק בראשון Oם
קנה אותו מידדדדד

מה אתה צוחק
המון המון אנשים שמו לב לGOW רק כשהשני יצא...
אני קניתי קודם תראשון וחרשתי עליו וסיימתי אותו תוך שלושה ימים עם הארד D:
אבל כע הוא פאקינג מדהים
מבחינת עלילה הרבה יותר טוב מ2, לא יודע לגבי שלוש לא שיחקתי בו עדיין2
ומבחינת חידות והפעלת המוח הרבה יורת טוב מ2 ו3.
Franku
ממ לדעתי 2 יותר טוב מ-1 מרוב הבחינות, חוץ העלילה ואולי קצת הפאזלים.
אבל 2 היה משחק מדהים
חרשתי אותו מכל הכיוונים וסיימתי אותו על כל הרמות+בונוס פליי XD

את 1 סיימתי רק פעמיים, משום מה אף פעם לא חזרתי אליו כמו אל 2 (את שתיים גם גמרתי ואז לא נגעתי בו הרבה ואז חזרתי לחרוש עליו).
את 1 יש לי מקורי אבל הוא אצל חבר שלי כרגע. מצד שני אני לא אחזור אליו עכשיו כששיחקתי ב-3
אני יחטוף הלם גראפיקה XD

בכ"מ כל המשחקים אדירים.
SirPsychoSexy
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 22.04.2010, 23:16) *
ממ לדעתי 2 יותר טוב מ-1 מרוב הבחינות, חוץ העלילה ואולי קצת הפאזלים.
אבל 2 היה משחק מדהים
חרשתי אותו מכל הכיוונים וסיימתי אותו על כל הרמות+בונוס פליי XD

את 1 סיימתי רק פעמיים, משום מה אף פעם לא חזרתי אליו כמו אל 2 (את שתיים גם גמרתי ואז לא נגעתי בו הרבה ואז חזרתי לחרוש עליו).
את 1 יש לי מקורי אבל הוא אצל חבר שלי כרגע. מצד שני אני לא אחזור אליו עכשיו כששיחקתי ב-3
אני יחטוף הלם גראפיקה XD

בכ"מ כל המשחקים אדירים.

האמת שאף פעם לא יצא לי לסיים את GOW2
עכשיו כמו שאמרית אני מחכה לULTIMATE TRILOGY
הבעיה היא שהיתכוונתי להזמין את זה מSHOPTO אבל הם בסוף לא קיבלו רשיון למכור את זה.
מישהו יודע איזה אתר כן מוכר את זה?
the dragonborn
ציטוט(Jet @ 22.04.2010, 23:19) *
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 22.04.2010, 23:16) *
ממ לדעתי 2 יותר טוב מ-1 מרוב הבחינות, חוץ העלילה ואולי קצת הפאזלים.
אבל 2 היה משחק מדהים
חרשתי אותו מכל הכיוונים וסיימתי אותו על כל הרמות+בונוס פליי XD

את 1 סיימתי רק פעמיים, משום מה אף פעם לא חזרתי אליו כמו אל 2 (את שתיים גם גמרתי ואז לא נגעתי בו הרבה ואז חזרתי לחרוש עליו).
את 1 יש לי מקורי אבל הוא אצל חבר שלי כרגע. מצד שני אני לא אחזור אליו עכשיו כששיחקתי ב-3
אני יחטוף הלם גראפיקה XD

בכ"מ כל המשחקים אדירים.

האמת שאף פעם לא יצא לי לסיים את GOW2
עכשיו כמו שאמרית אני מחכה לULTIMATE TRILOGY
הבעיה היא שהיתכוונתי להזמין את זה מSHOPTO אבל הם בסוף לא קיבלו רשיון למכור את זה.
מישהו יודע איזה אתר כן מוכר את זה?

תקנה GOW3 וGOWC בנפרד ואת שניהם תקנה במדיה גיים או חנות זולה שאתה מכיר
מבחינת העלילה הכי אהבתי את 3 מהנשקים הכי אהבתי את 2 ואת הקסמים 3
Archimonde
ציטוט(lulus1 @ 23.04.2010, 06:08) *
ציטוט(Jet @ 22.04.2010, 23:19) *
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 22.04.2010, 23:16) *
ממ לדעתי 2 יותר טוב מ-1 מרוב הבחינות, חוץ העלילה ואולי קצת הפאזלים.
אבל 2 היה משחק מדהים
חרשתי אותו מכל הכיוונים וסיימתי אותו על כל הרמות+בונוס פליי XD

את 1 סיימתי רק פעמיים, משום מה אף פעם לא חזרתי אליו כמו אל 2 (את שתיים גם גמרתי ואז לא נגעתי בו הרבה ואז חזרתי לחרוש עליו).
את 1 יש לי מקורי אבל הוא אצל חבר שלי כרגע. מצד שני אני לא אחזור אליו עכשיו כששיחקתי ב-3
אני יחטוף הלם גראפיקה XD

בכ"מ כל המשחקים אדירים.

האמת שאף פעם לא יצא לי לסיים את GOW2
עכשיו כמו שאמרית אני מחכה לULTIMATE TRILOGY
הבעיה היא שהיתכוונתי להזמין את זה מSHOPTO אבל הם בסוף לא קיבלו רשיון למכור את זה.
מישהו יודע איזה אתר כן מוכר את זה?

תקנה GOW3 וGOWC בנפרד ואת שניהם תקנה במדיה גיים או חנות זולה שאתה מכיר
מבחינת העלילה הכי אהבתי את 3 מהנשקים הכי אהבתי את 2 ואת הקסמים 3


אני דווקא חושב ש-2 יותר טוב מ-3 בהכלO:
הסוף של 3 לדעתי הרס ובדוגרי כל המשחק הוא מריחה ענקית והוא חזר על מה שקרה בGOW 1-2.
הנשקים בGOW3 בכלל מפגרים.
בקיצור, GOW2 שולטD:
the dragonborn
ציטוט(Archimonde @ 23.04.2010, 11:46) *
ציטוט(lulus1 @ 23.04.2010, 06:08) *
ציטוט(Jet @ 22.04.2010, 23:19) *
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 22.04.2010, 23:16) *
ממ לדעתי 2 יותר טוב מ-1 מרוב הבחינות, חוץ העלילה ואולי קצת הפאזלים.
אבל 2 היה משחק מדהים
חרשתי אותו מכל הכיוונים וסיימתי אותו על כל הרמות+בונוס פליי XD

את 1 סיימתי רק פעמיים, משום מה אף פעם לא חזרתי אליו כמו אל 2 (את שתיים גם גמרתי ואז לא נגעתי בו הרבה ואז חזרתי לחרוש עליו).
את 1 יש לי מקורי אבל הוא אצל חבר שלי כרגע. מצד שני אני לא אחזור אליו עכשיו כששיחקתי ב-3
אני יחטוף הלם גראפיקה XD

בכ"מ כל המשחקים אדירים.

האמת שאף פעם לא יצא לי לסיים את GOW2
עכשיו כמו שאמרית אני מחכה לULTIMATE TRILOGY
הבעיה היא שהיתכוונתי להזמין את זה מSHOPTO אבל הם בסוף לא קיבלו רשיון למכור את זה.
מישהו יודע איזה אתר כן מוכר את זה?

תקנה GOW3 וGOWC בנפרד ואת שניהם תקנה במדיה גיים או חנות זולה שאתה מכיר
מבחינת העלילה הכי אהבתי את 3 מהנשקים הכי אהבתי את 2 ואת הקסמים 3


אני דווקא חושב ש-2 יותר טוב מ-3 בהכלO:
הסוף של 3 לדעתי הרס ובדוגרי כל המשחק הוא מריחה ענקית והוא חזר על מה שקרה בGOW 1-2.
הנשקים בGOW3 בכלל מפגרים.
בקיצור, GOW2 שולטD:

מבחינת העלילה 3 ומה מפגרים הם נשקים שולטים רק אם הם היו מחליפים את החרבות לחרב האולימפוס זה היה טוב
Franku
שוש ג'וני, נמסיס ויפ זה הנשק הכי מגניב EVER :סנוב:
ויש לו גם לאונצ'ר מטורף ששוחט סאטירים, צריך יותר מזה?

והממ גם הספיר אוף דסטיני מגניבה, רק חבל שהיא לא ממש שימושית.


אה כן, רוי אם אתה קונה במקום הנכון GOWC+GOW3 יעלה לך קצת מעל החבילת טרילוגיה (משהו כמו 30 שקל יותר) אז כבר כדאי לך לקנות אותם בניפרד
SirPsychoSexy
ציטוט(Ryu Hayabusa @ 23.04.2010, 15:59) *
שוש ג'וני, נמסיס ויפ זה הנשק הכי מגניב EVER :סנוב:
ויש לו גם לאונצ'ר מטורף ששוחט סאטירים, צריך יותר מזה?

והממ גם הספיר אוף דסטיני מגניבה, רק חבל שהיא לא ממש שימושית.


אה כן, רוי אם אתה קונה במקום הנכון GOWC+GOW3 יעלה לך קצת מעל החבילת טרילוגיה (משהו כמו 30 שקל יותר) אז כבר כדאי לך לקנות אותם בניפרד

אז אתה אומר שעדיין עולה יותר לקנות את הGOWC + GOW3 בנפרד...
אז אני קונה את הGOW UT
מה הבעיה O_O
Franku
אם תמצא אז בכיף.
פשוט אמרת שאתה לא יודע מאיפה לקנות.
!~Elad~!
Awsome.
Just Awsome
Kamina
המוות של כרונוס מגניב כל פעם מחדש D:
וגאד, רמת הכאוס היא סיוט ><
Franku
ציטוט(Azazel @ 29.04.2010, 19:57) *
המוות של כרונוס מגניב כל פעם מחדש D:
וגאד, רמת הכאוס היא סיוט ><

היא סיוט כשאתה נוב D:

אבל הקרב הסופי במבוך והקרב עם הסרברוס זה פשוט סבל בכאוס
אני אנסה לעבור את הסרברוס מתישהו מחר, נראה אם אצליח.
אם היה לי טפרים רמה 3 הייתי מנסה להקפיא אותם, אבל אין לי >:
SirPsychoSexy
http://www.shopto.net/PS3/VIDEO%20GAMES/PS...%20Trilogy.html
יאי!
תראו תמחיר D:
Ranma
ציטוט(Jet @ 29.04.2010, 20:20) *

WTH!!
50$ דולר לכל הטרילוגיה???
SirPsychoSexy
ציטוט(Ranma @ 30.04.2010, 13:36) *
ציטוט(Jet @ 29.04.2010, 20:20) *

WTH!!
50$ דולר לכל הטרילוגיה???

...
50 פאונד.
FAPAזה עדיין קצת פחות מ300 שקל!!
Kamina
רוצים לשמוע משהו באמת נובי? XD
המשחק שלישי אצלי כבר מלא זמן, ורק היום גיליתי שאפשר לזמן בעזרת הנשק של אדס סוגים שונים של מפלצות ולא רק את הכימרה!!
XDDDDDDDDDDDDD
Franku
ציטוט(Azazel @ 30.04.2010, 17:49) *
רוצים לשמוע משהו באמת נובי? XD
המשחק שלישי אצלי כבר מלא זמן, ורק היום גיליתי שאפשר לזמן בעזרת הנשק של אדס סוגים שונים של מפלצות ולא רק את הכימרה!!
XDDDDDDDDDDDDD

אתה נוב
הכי טוב זה לזמן נשמה של גורגונה שמאבנת תאויבים D:

וסוף סוף עברתי את הסרברוס אחרי הרבה דם ויזע
טוב לא דם אבל הרבה יזע.
ועכשיו אני תקוע בזאוס, טוב אין לי כוח כרגע אחרוש עליו מחר ואסיים את כאוס מוד.
Loki'd
ננעץ עכב הזחיה בתואר (האהא) סיקור חודש מאי~
המשך כך!
!~Elad~!
דאמיט! אין לי PS3 סיימתי את אחד על easy ( פאק יו! ) וסיימתי את האתגר של האלים, איזה חליפה מומלצת? אם בכלל.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.