עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: כמה דברים
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
jikukan
1. אתם צריכים לשים את העמוד של קילר-בי ואיזונה בדמויות של האנימה.

2. אתם צריכים לשים תמונות מהאנימה בעמוד הלחימה של סאסוקה ולהסיר ספוילרים!!!

3. אתם צריכים להסיר ספוילרים מהעמוד של איטאצ'י.

4. בעמוד של טובי אתם צריכים להסיר ספוילרים ולשים תמונה של המנגקיו והמנגקיו הנצחי מהאנימה.

5. אותו דבר כמו טובי בעמוד של איזונה רק לשים תמונות של הכל.

תודה on1.gif

נ"ב:

אתם צריכים להסיר ספוילרים מעמודים של דמויות בכללי.

on33.gif
The man of KONOHA
למה להסיר כתוב למעלה בגדול שיש בעמוד ספוילרים.ואם כבר לא רואים אז יש כתב בצהוב (שאחרי זה בטוח יבינו)
Isshin
אולי הוא התכוון לשנות את הכתוב מצהוב לשחור, כי הם כבר נחשפו באנימה, ומכאן הם כבר לא ספוילרים. Oם
jikukan
בדיוק on2.gif
Omnipotent
וגם. בתור בונה אתרים, מצחיק אותי לראות כמה השיטה שלכם לספויילרים פרימיטיבית ושייכת לשנות ה80.
תראו לדוגמה את האתר הזה התגיות ספויילר שיש בדף הראשי. זה לא נראה יותר מקצועי?
Wiedzmin
ציטוט(Omnipotent @ 19.01.2010, 15:38) *
וגם. בתור בונה אתרים, מצחיק אותי לראות כמה השיטה שלכם לספויילרים פרימיטיבית ושייכת לשנות ה80.

כן, אבל רן הוא זה שצריך להתקין את זה. לנו אין מה לעשות בנידון. אני רוצה שיהיה את זה באתר.
Omnipotent
זה עבודה של בדיוק 3 וחצי דקות. לא באמת, כשעושים אתר, עושים אותו מקצועי כמה שאפשר. (זה לא אישי נגדכם, אני פורק עול על כל האתרים הגרועים שראיתי לאחרונה happy.gif)
TrafalGuy
ציטוט(Omnipotent @ 19.01.2010, 17:38) *

כה זה מצוין ככה אבל אין את זה פה,הם צריכים להתקין ואין להם כוח sleep.gif
אבל הם לא יכולים לעשות ספוילר ככה
ספוילר:
במקום לצבוע את הכתב בצהוב,מה זה כל כך קשה להם.
The man of KONOHA
ציטוט(Omnipotent @ 20.01.2010, 14:59) *
זה עבודה של בדיוק 3 וחצי דקות. לא באמת, כשעושים אתר, עושים אותו מקצועי כמה שאפשר. (זה לא אישי נגדכם, אני פורק עול על כל האתרים הגרועים שראיתי לאחרונה happy.gif)

מה אתה מתלהב מהאתר שלך!!!!!!!!!!!! on7.gif
........ on6.gif on6.gif
Omnipotent
אני לא מתלהב מכלום. אני בונה אתרים במקצועי, משלמים לי הרבה כסף לבנות אתרים טובים, וגם שמדורגים גבוה בגוגל אם צריך. לכן, כשאני רואה אתר שבמקום להשקיע חצי דקה על משהו יפה, משתמש בטקסט צהוב, ככה אני מרגיש.

שוב, אני לא בא לרדת על האתר שלכם, אני בטוח שהשקעתם בו המון המון שעות ואנרגיה, אבל בסופו של דבר, אלה הדברים הקטנים שעושים את ההבדל בין אתר טוב לאתר שמקבל ביקורת wink.gif
jikukan
אני חושב, שסטינו מהנושא on10.gif
Wiedzmin
ציטוט(Lambo-San @ 20.01.2010, 13:05) *
ציטוט(Omnipotent @ 19.01.2010, 17:38) *

כה זה מצוין ככה אבל אין את זה פה,הם צריכים להתקין ואין להם כוח sleep.gif
אבל הם לא יכולים לעשות ספוילר ככה
ספוילר:
במקום לצבוע את הכתב בצהוב,מה זה כל כך קשה להם.

"אין להם כוח"?
מאיפה לך?
אמרתי שרן צריך להתקין את זה. סתם ככה אין לנו את האפשרות הזאת באתר. ניסיתי, זה לא עבד.
jikukan

ואני אמשיך להגיד את זה עד שתחזרו לנושא on1.gif
alex101
לא באמת הוא צודק , כי כבר ממזמן צריך לעשות את זה מה שהוא כתב ואני מסכים איתו ותעשו אתזה כמה שיותר מהר בבקשה , תודה מראש .
Omnipotent
אני בטוח במאה אחוז שאפשר לעשות את זה. הסיבה היחידה למה לא יהיה אפשר לעשות את זה, יהיה אם אתם משתמשים במערכת מוכנה דפוקה מאוד.

אני מוכן לעזור ולתת עצות בפרטי למנהלי האתר אם הם רוצים. (אני הייתי לוקח, לא הרבה אנשים מקבלים עצות בחינם מבונה אתרים מקצועי tongue.gif)

ושוב אני רוצה שיהיה ברור. אני מעריך מאוד את העבודה שהשקעתם באתר, אני לא רוצה שתראו אותי באור שלילי.
jikukan
אז, אתם עושים או לא?
Dragon Sage Kabuto
ציטוט(Omnipotent @ 20.01.2010, 22:21) *
אני בטוח במאה אחוז שאפשר לעשות את זה. הסיבה היחידה למה לא יהיה אפשר לעשות את זה, יהיה אם אתם משתמשים במערכת מוכנה דפוקה מאוד.

אני מוכן לעזור ולתת עצות בפרטי למנהלי האתר אם הם רוצים. (אני הייתי לוקח, לא הרבה אנשים מקבלים עצות בחינם מבונה אתרים מקצועי tongue.gif)

ושוב אני רוצה שיהיה ברור. אני מעריך מאוד את העבודה שהשקעתם באתר, אני לא רוצה שתראו אותי באור שלילי.

רברבן לא קטן אתה...
תגיד... ,זה לא אתר בנוי? כאילו שכל אחד יכול לפתוח כזה בעזרת ויקיפדיה? O_O
אולי אם אתה כל אך מוכשר אתה המתכנת של ויקיפדיה? on4.gif
jikukan

ואני אמשיך להגיד את זה עד שתחזרו לנושא on1.gif
Omnipotent
ציטוט(Yuu Karasu @ 21.01.2010, 00:02) *
ציטוט(Omnipotent @ 20.01.2010, 22:21) *

רברבן לא קטן אתה...
תגיד... ,זה לא אתר בנוי? כאילו שכל אחד יכול לפתוח כזה בעזרת ויקיפדיה? O_O
אולי אם אתה כל אך מוכשר אתה המתכנת של ויקיפדיה? on4.gif

כמו שחברי הטוב אמר פעם "אם הייתי צנוע הייתי מושלם biggrin.gif".

את האמת, כן, כל אחד יכול לפתוח אתר כזה, אבל צריך לדעת להתעסק איתו, ולהוסיף לו דברים וכו'. הייתי יכול לפתוח אתר אתר, אבל אין לי זמן ולא כוח להתחיל לעבוד על עוד פרוייקט. אני מעדיף לפתוח אתר בתבנית מוכנה, שאפשר להתגמש איתה קצת, שעושה 90% ממה שרציתי במקור שהאתר יעשה. את ה10% האחרים אפשר להשלים אחר כך.

ודרך אגב, יש הרבה מאוד הבדל בין התבנית המוכנה שאני משתמש, לתבנית מוכנה שאני רואה בהרבה מאוד אתרים (תבנית כזאת של בלוג).

אני לא אומר שזה לא בסדר לפתוח עם תבנית מוכנה, גם אם היא דפוקה, כל עוד היא עובדת ועושה מה שרצית באופן סביר. אבל אם יש ידע, ויש זמן, למה לא לעשות שיעבוד ויעשה כל מה שרצית באופן יותר מסביר?

וjikukan, אנחנו בנושא, חלאס לעצבן.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.