עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: כמה זמן לוקח לצלם תמונות ?(למדריך דמיות)
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
Alex100
כמה זמן זה לוקח ? קילרבי כבר ניחשף איזונה כבר ניחשף ומתקפות של סאסקה כבר ניחפשו ומאדארה גם נישפח אם כמה טכניקות השאינרגאן וזה...
כמה זמן לוקח ? אל תגידו לי עכשיו "בנתיים אין מה לעתכן נעול ." נו באמת פשוט תיצלמו את התמונות ותשימו בבקשה on10.gif
Wiedzmin
אלכס (Aburame Shino) אחראי על התמונות. זה לוקח זמן, אבל תתאזר בסבלנות. זה לא כזה משנה לך בכל מקרה. אם תשים לב, התמונות אצל פיין וג'יראייה כבר הוחלפו לתמונות מהאנימה.
Alex100
ציטוט(Thorfinn @ 12.01.2010, 12:53) *
אלכס (Aburame Shino) אחראי על התמונות. זה לוקח זמן, אבל תתאזר בסבלנות. זה לא כזה משנה לך בכל מקרה. אם תשים לב, התמונות אצל פיין וג'יראייה כבר הוחלפו לתמונות מהאנימה.

כן ראיתי אבל התמונות של סאסקה ומאדארה ושל איזונה ושל קילרבי לפחות את איזונה ואת קילרבי תעלו למעלה(מה שניחשף)כי אחרים חושבים שזה עדיין לא ניחשף(משיה בפרקים הראשונים)אוקיי ?
ומההההההההההה אני קשור לAburame Shino!??????????????
אני לא סובל את דמות הזאת !!!!!!!!!!!
Wiedzmin
...
Jesus fucking Christ.

אלכס, שהוא חבר הצוות בכינוי "אבוראמה שינו", אחראי על התמונות. כשהוא יצלם, אנחנו נעלה. מובן?
Alex100
כן =.="
Dragon Sage Kabuto
איזו חוצפה "ה' אדירים" ,אם היית בתקופה שאני רק הגעתי הייתי מקבל באן ניצחי + באן IP ,ומה קרה תפסת פוזה? מה נתן לך ת'בוסט פתאום התחלת לדבר ככה?
מתלוננים על המנהלים של עכשיו אכזריים ורודנים [NOT] הם מרחמים יותר מידי...
Kamina
כולה שאל מה אתה נפתח עליו?
נכון שהוא צריך להוריד את האף אבל גם אתה.
Archimonde
שתקו כולכם.
הוא שאל - ענינו.
זהו.
ננעל.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.