עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: להגמיש
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
עמודים: 1, 2
Omnipotent
אהלן לכולם.
זה פשוט כואב לי לראות, כל הזמן, מנהלים נועלים נושאים שהם חושבים שלא מוסיפים לפורום.
זה פורום, אמורים לדבר בו

ולא משנה כמה מפגרת התיאוריה, או כמה היא לא הגיונית, כל העניין שבפתיחת הנושא היא שידסקסו על זה וכל אחד יגיד את דעתו ומשם זה מתפתח. לא צריך לנעול כל נושא במקום רק כי התיאוריה מפגרת, ובגלל שכולם מציקים לפותח הנושא על התיאוריה המטומטמת שהוא העלה. ואם בסוף התיאוריה תתברר כנכונה?

לפעמים אני רואה דברים לגיטימיים לגמריי שננעלו סתם. אני כמעט בטוח שמנהלים שכחו למה נועדה סגירת הנושא. נושא (אמור) להיסגר כש.. א. הוא מת, ואין שום סיכוי לפיתוח. ב. יש המון ספאם בנושא ושום דרך אחרת לא עוזרת. או ג. כשרוצים לפרסם הודעה רשמית בלי שכולם יגיבו עליה בנושא.

לפחות ככה אני מכיר את זה מפורומים שאני ניהלתי לפני מספר שנים, לא יודע כמה השתנה מאז (sleep.gif).

בנארוטו צופים ילדים גם בני 12, שלומדים מכם שכל פעם שהם אומרים משהו שעלול להישמע מפגר למישהו אחר ישר משתיקים אותם. אז פעם הבאה הם לא ידברו ולא יספימו בפורום שלכם, ברכותיי. גם גרמתם לו לא להשמיע את דעותיו בחיים האמיתיים. (נכון שאני נשמע כמו מורה? on1.gif )

בכל אופן, לדעתי אתם צריכים להגמיש את העמדות, ולא לנעול כל דיון בטענה שהוא לא מוסיף ערך לפורום, כי פורום זה לא מקום שצריך להיות בו ערך למידע, זה מקום שאמורים לדבר בו.
Lambdadelta
אבל יש גבול על מה אפשר לדבר
על נושא שטותי כזה אי אפשר לדבר יותר מעבר ממה שהיה שם כבר
לא נעלנו אותו ישר, נכון!?

וגם כן מצאת עם מי לדבר על הגמשה XD
אנחנו הכי ספאמרים בפורום אחרי צוות אנימנגה XD (במקרה שלי זה לא תקף בגלל הסיבות הברורות אבל הבנת XD)
jikukan
ציטוט(Omnipotent @ 07.01.2010, 21:44) *
אהלן לכולם.
זה פשוט כואב לי לראות, כל הזמן, מנהלים נועלים נושאים שהם חושבים שלא מוסיפים לפורום.
זה פורום, אמורים לדבר בו

ולא משנה כמה מפגרת התיאוריה, או כמה היא לא הגיונית, כל העניין שבפתיחת הנושא היא שידסקסו על זה וכל אחד יגיד את דעתו ומשם זה מתפתח. לא צריך לנעול כל נושא במקום רק כי התיאוריה מפגרת, ובגלל שכולם מציקים לפותח הנושא על התיאוריה המטומטמת שהוא העלה. ואם בסוף התיאוריה תתברר כנכונה?

לפעמים אני רואה דברים לגיטימיים לגמריי שננעלו סתם. אני כמעט בטוח שמנהלים שכחו למה נועדה סגירת הנושא. נושא (אמור) להיסגר כש.. א. הוא מת, ואין שום סיכוי לפיתוח. ב. יש המון ספאם בנושא ושום דרך אחרת לא עוזרת. או ג. כשרוצים לפרסם הודעה רשמית בלי שכולם יגיבו עליה בנושא.

לפחות ככה אני מכיר את זה מפורומים שאני ניהלתי לפני מספר שנים, לא יודע כמה השתנה מאז (sleep.gif).

בנארוטו צופים ילדים גם בני 12, שלומדים מכם שכל פעם שהם אומרים משהו שעלול להישמע מפגר למישהו אחר ישר משתיקים אותם. אז פעם הבאה הם לא ידברו ולא יספימו בפורום שלכם, ברכותיי. גם גרמתם לו לא להשמיע את דעותיו בחיים האמיתיים. (נכון שאני נשמע כמו מורה? on1.gif )

בכל אופן, לדעתי אתם צריכים להגמיש את העמדות, ולא לנעול כל דיון בטענה שהוא לא מוסיף ערך לפורום, כי פורום זה לא מקום שצריך להיות בו ערך למידע, זה מקום שאמורים לדבר בו.

הוא צודק 10000000 פעמים אתם מתנהגים כמו רודנים ואתם שוכחים את המהות האמתית של הפורום. on8.gif
Lambdadelta
O_0
אכפת לך לתת עוד דוגמאות?
כי הדוגמה היחידה כאן באמת שאני לא רואה מה הבעיה איתה, זה היה נושא שטותי ונתנו לו קצת לזרום אבל באמת שלא היה טעם בו.
dahlil1

כמעט כל נושא ננעל אחרי שנייה,תנו להגיב קצת והביע קצת דעות.
Lambdadelta
תנו כבר פאקינג דוגמאות.
אני לא נועל סתם נושאים.
אם הם עוברים על החוקים או שיש נושא ספיציפי בשבילהם או שהם לא רציניים אין סיבה להשאיר אותם פתוחים.
The man of KONOHA
ציטוט(jikukan @ 08.01.2010, 09:00) *
ציטוט(Omnipotent @ 07.01.2010, 21:44) *
אהלן לכולם.
זה פורום, אמורים לדבר בו

הוא צודק 10000000 פעמים אתם מתנהגים כמו רודנים ואתם שוכחים את המהות האמתית של הפורום. on8.gif

חחחחחחחחחח עלאק רודנים.. on4.gif
זה פשוט שאתה ועוד כמה משתמשים פותחים נושאים שטותיים כגון:משחקים מפגרים,תיאוריות לא מובנות וכו'...
הפתרון הוא:
*לבקש מאחד המשגיחים של הפורום רשות לפתוח נושא כלשהו.
#לקרוא את החוקים!
%לעיין בנושא מקורות!
*לעיין בנעוצים!
הבנת!
jikukan
ציטוט(החייל של שיר @ 08.01.2010, 17:06) *
תנו כבר פאקינג דוגמאות.
אני לא נועל סתם נושאים.
אם הם עוברים על החוקים או שיש נושא ספיציפי בשבילהם או שהם לא רציניים אין סיבה להשאיר אותם פתוחים.

לא בכלל לא...

אתה בעיקר!

אתה רואה נושא... "לא נאה בעיני..."
בוםםםםם

נועל אותו on6.gif

תן לדבר או לעשות משהו בנושא. on7.gif
Lambdadelta
תביא דוגמאות.

אני מוכן לקבל ביקורת אבל תסביר לי מה עשיתי.
jikukan
http://anime-il.showme.co.il/index.php?showtopic=183348

הנה דוגמה on7.gif on7.gif on7.gif on7.gif on7.gif
Lambdadelta
מה אתה רוצה שיגיבו שם, "חחח" או "גדול XDDD"?
זה סתם סרטון שאפילו לא מתאים כאן (יש פורום של "נמצאו ברשת")
הבלגתי במקרה של פאן וויט אקאטסוקי לדוגמה, אבל זה כבר סתם היה מפגר.
המהות של הפורום, כמו שאמרת ששכחנו אותה, היא לדון על ענייני נארוטו.
לא להגיב כמה סרטון מפגר הצחיק אותך smile.gif
jikukan
ציטוט(החייל של שיר @ 08.01.2010, 19:53) *
מה אתה רוצה שיגיבו שם, "חחח" או "גדול XDDD"?
זה סתם סרטון שאפילו לא מתאים כאן (יש פורום של "נמצאו ברשת")
הבלגתי במקרה של פאן וויט אקאטסוקי לדוגמה, אבל זה כבר סתם היה מפגר.

כן אני מצפה. אם זה לא בפורום הנכון...

אז עושים טעות.

זה עדיין קשור לנארוטו. on8.gif
Lambdadelta
אני רוצה שתספר לי איזה דיון היה מתפתח מזה.
jikukan
1: "היי איזה מצחיק"

2: "אתם חושבים שיש עוד סרטונים כאלה?

1: "לא יודע צריך לבדוק.

כעבור כמה דקות...

2: "יש או אין?"

1: "בדקתי יש עוד כמה!"

2: "יש, בואו ניצפה בנוספים smile.gif"  

1: "יופי אפשר לנעול?

2: כן !!! smile.gif

ככה זה צריך להיות!!! 

8 פוסטים יצא מזה!!
Kamina
פוסטים של ספאם :|
jikukan
זה לא ספאם!!!

זה שיחה, שמעתם על זה פעם???
Lambdadelta
אז תפתחו מה שבא לכם ואני אשאיר את זה פתוח, בסדר?
jikukan
אוקיי, זה היתה מטרת הנושא smile.gif  
Lambdadelta
אני הייתי ציני.
אבל טוב, מעכשיו אני לא אתעסק בנעילות smile.gif
נראה מה יקרה, אין לדעת smile.gif
פיצה
צוות נארוטו רודנים? לא גמישים? נועלים סתם...?
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

עכשיו ברצינות =.=
תקשיב לי ותקשיב לי טוב,
כול מה שאתה אומר הוא ממש חסר ביסוס. אני בתור משגיחת פורום יכולה להגיד לך שרמת הגמישות של צוות נארוטו היקרים מצליחה להפתיעה אותי כול פעם מחדש.
ולא רק שהם לא חייבים לך או לכול אחד אחר שום דבר, הם גם הולכים לקראתכם וזורמים גם עם אנשים שפותחים נושאים שבפורומים אחרים פשוט היו מזכים אותם מאזהרה עקב ספאם טהור.
אז כן, אפשר לדבר, אפשר לחפור, אפשר לבלבל תשכל.... אבל יש דברים שגם את הגבולות האלה עוברים-> אין להם ברירה אחרת אלא לנעול

הו~
Furudo Erika
ציטוט(החייל של שיר @ 08.01.2010, 20:16) *
אני הייתי ציני.
אבל טוב, מעכשיו אני לא אתעסק בנעילות smile.gif
נראה מה יקרה, אין לדעת smile.gif

אל תעשה את זה,הפורום ידרדר לספאמים ונוביות שאין כמוה,הפורום יהיה ידוע לשמצה על ספאמים ונוביות.
ולנושא הנושאים שהמנהלים סוגרים אלה נושאים של עזרה כאשר פותח הנושא מבקש לנעול או שאין כבר טעם להשאיר אותם פתוחים ונושאים שהם דיונים מטומטמים כמו הזה על איך העניים של קילרבי נראות והראסנגאן של אובאמה וכו'...
Wiedzmin
ציטוט(Shallow @ 08.01.2010, 18:22) *
צוות נארוטו רודנים? לא גמישים? נועלים סתם...?
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

עכשיו ברצינות =.=
תקשיב לי ותקשיב לי טוב,
כול מה שאתה אומר הוא ממש חסר ביסוס. אני בתור משגיחת פורום יכולה להגיד לך שרמת הגמישות של צוות נארוטו היקרים מצליחה להפתיעה אותי כול פעם מחדש.
ולא רק שהם לא חייבים לך או לכול אחד אחר שום דבר, הם גם הולכים לקראתכם וזורמים גם עם אנשים שפותחים נושאים שבפורומים אחרים פשוט היו מזכים אותם מאזהרה עקב ספאם טהור.
אז כן, אפשר לדבר, אפשר לחפור, אפשר לבלבל תשכל.... אבל יש דברים שגם את הגבולות האלה עוברים-> אין להם ברירה אחרת אלא לנעול

הו~

זה.

אנחנו נורא מוותרים לכם.
אם לזה אתם קוראים קשוחים ורודנים, אני לא רוצה לדעת מה זה גמיש אצלכם.

מה גם שחלקכם פשוט סתם מסכימים אחד עם השני מבלי להביא דוגמאות. נהדר.
Dragon Sage Kabuto
ציטוט(jikukan @ 08.01.2010, 20:06) *
1: "היי איזה מצחיק"

2: "אתם חושבים שיש עוד סרטונים כאלה?

1: "לא יודע צריך לבדוק.

כעבור כמה דקות...

2: "יש או אין?"

1: "בדקתי יש עוד כמה!"

2: "יש, בואו ניצפה בנוספים smile.gif"  

1: "יופי אפשר לנעול?

2: כן !!! smile.gif

ככה זה צריך להיות!!! 

8 פוסטים יצא מזה!!

יש לך פורום AMV וקליפים...
תאמין לי ,שם תמצא הרבה דברים כאלה ><
וגם סרטונים על נארוטו לא קשורים[AMV ללא עלילה] אני מדבר על סרטוני/סדרות פארודיה על נארוטו כמו "דה הידאן שוו" או סרטון עלילתי על סיכום חייו של סאסקה ,כל השאר פשוט לא קשורים לנארוטו O_O
Morpheus
עם כל הכבוד, תאוריה על למה קילרבי חובש משקפי שמש זה דבר די טיפשי וממש אין צורך לפתוח לזה נושא. וגם לפתוח נושא שלם לכבוד "אובאמה ראסנגאן" זה מיותר, כי באמת אין מה לדסקס על זה ואפשר לפרסם את זה בכל נושא אחר סתם לצחוק (למשל בדיון על הפרק).
אני לא חושב שההנהלה קשוחה מדי בכלל, הבעיה היחידה היא שלפעמים הם מגיבים בציניות ואנשים לוקחים אותם ברצינות או שהם גם מתחילים לנסות לחקות אותם בכל מיני דברים, אבל זה כבר פחות תלוי בהם.
Franku
הנעילות בפורום הן בגלל שמשתמשים לא טורחים לקרוא חוקים, לא טורחים לקרוא נעוצים שב-99% מהמקרים צריך להפנות אותם אליהם
וככה זה נראה.

אתם מתלוננים עלינו, אנחנו רק עושים את העבודה שלנו.

ואל תגידו לי שזה משתמשים חדשים וכו', בולשיט.
סתם ספאמרים שפותחים נושא על כל פיפס שטותי שעולה להם לראש למרות שכבר העירו להם מספיק.

יש משפט חכם שאומר: "אם אין לכם על מה להגיב, אל תגיבו"
המונה לא עד כדי כך חשוב (תתעלמו לרגע מהעובדה שוולאדי ועדן בצוות)

אנחנו באמת מנסים להיות גמישים, ואני בעצמי לא נועל נושא אלא אם כן הוא באמת עבר את גבול הטעם הטוב.
אז אם עדן לא ינעל אני אנעל.
Alex100
תישמע חצי מפורום שרוצים שמנהלים ביככל ימותו שתבין ל-מה יגענו ...
יש מנהלים טובים אם ניסיון וחכמים ויש את אלה שחשים שהם נועלים נושאים
שיגידו שהם "מנהלים טובים" 60% מהמנהלים רעים 40% צדיקים אני לא יגיד מי רע ומי טוב
כי אז אני יקבל אהזרה סתם ככה D:
אז תאמין לי עזוב את זה גם אם תחפור אם נושא הזה שם לא ישמו עלייך בישבלהם בתכלס אתה אוויר כל כמו גולשים כמעט וגם אני ככה רק המנהלים הם "בני אדם"(הרעים)
מקווה שעזרתי smile.gif
Wiedzmin
ציטוט(-איטצ'י שארינגאן- @ 10.01.2010, 15:25) *
תישמע חצי מפורום שרוצים שמנהלים ביככל ימותו שתבין ל-מה יגענו ...
יש מנהלים טובים אם ניסיון וחכמים ויש את אלה שחשים שהם נועלים נושאים
שיגידו שהם "מנהלים טובים" 60% מהמנהלים רעים 40% צדיקים אני לא יגיד מי רע ומי טוב
כי אז אני יקבל אהזרה סתם ככה D:
אז תאמין לי עזוב את זה גם אם תחפור אם נושא הזה שם לא ישמו עלייך בישבלהם בתכלס אתה אוויר כל כמו גולשים כמעט וגם אני ככה רק המנהלים הם "בני אדם"(הרעים)
מקווה שעזרתי smile.gif

עשית מחקר, סקר, מה? 60% מהמנהלים הם רעים, והשאר "צדיקים". Fucking hilarious.
ולא, אתה לא תקבל אזהרה. אף פקח שפוי לא יתן לך אזהרה על זה שאמרת ש-X הוא משגיח "רע".
שלא לדבר על זה שמלכתחילה התלונה של פותח הנושא לא בדיוק נכונה.

/:
M@tr!x
מסכים. צריך להחליף את המנהלים בדחיפות.
Wiedzmin
אתה מוזמן להציע את עצמך.
אני בטוח שאתה ו-איטצ'י שארינגאן- תהיו אחלה של מנהלים.

טוב, לא. לא ממש.
Symphonic
אוי נו באמת
אני חושבת שהם עושים פה עבודה מעולה
ולכל דבר יש סיבות.
אולי במקום לחפש מה רע במשגיחים/פקחים/מנהלים
אולי תחפשו מה אתם לא עשיתם בסדר?!
אולי הבעיה היא דווקא בכם?

Archimonde:
3>
לפחות מישהו מעריך אותנו:(
לול
Wiedzmin
ציטוט(RocK AngeL @ 10.01.2010, 15:42) *
אוי נו באמת
אני חושבת שהם עושים פה עבודה מעולה
ולכל דבר יש סיבות.
אולי במקום לחפש מה רע במשגיחים/פקחים/מנהלים
אולי תחפשו מה אתם לא עשיתם בסדר?!
אולי הבעיה היא דווקא בכם?

הבעיה היא, שהם לא שמים לב, כנראה.
משתמשים כמו -איטצ'י שארינגאן- הערנו לו מספיק פעמים לא לעשות משהו, והוא ממשיך, ואז הוא בא להתלונן עלינו שאנחנו הרעים. נפלא.

וגם המטריקס הזה, צץ משום מקום ואומר שאנחנו מנהלים גרועים שצריך להחליף.
Symphonic
ציטוט(M@tr!x @ 10.01.2010, 16:39) *
מסכים. צריך להחליף את המנהלים בדחיפות.

מה אתה בסדר?!
אתה בקושי חצי יום בפורום מה אתה מבין בכלל?O-O
M@tr!x
תשתחררו ותקחו הכל בקלות. אף אחד לא חייב להיות פה. אנשים ילכו אם תמשיכו להיות כאלה צינים ומגעילים כלפיהם. "אצלנו תמיד חם עלק" עלק, בדיוק ההפך, אתם קרים כמו קרח.
Archimonde
ציטוט(M@tr!x @ 10.01.2010, 16:50) *
תשתחררו ותקחו הכל בקלות. אף אחד לא חייב להיות פה. אנשים ילכו אם תמשיכו להיות כאלה צינים ומגעילים כלפיהם. "אצלנו תמיד חם עלק" עלק, בדיוק ההפך, אתם קרים כמו קרח.

בדיוק, אף אחד לא חייב להיות פה. אתה מוזמן ללכתO:
Lambdadelta
כמו שאמרו בנושא, רוב הדברים שאנחנו לא עושים איתם כלום היו מזכים באזהרה בכל פורום אחר.
אז אנחנו צריכים להשתחרר...?
אתה חדש או שאתה משתמש כפול?
אם אתה חדש אז אין לך זכות לדבר בכלל.
אם אתה משתמש כפול אתה לא אמור להיות כאן... <;
M@tr!x
ציטוט(Archimonde @ 10.01.2010, 16:52) *

חח הנה זה בדיוק מה שאני מדבר..
אה וזה אינטרס שלכם שיהיו אנשים. או לפחות לא להבריח אותם מפה.
Lambdadelta
הלוואי שכל הספאמרים היו בורחים.
Wiedzmin
ציטוט(M@tr!x @ 10.01.2010, 15:54) *

אנחנו לא צריכים פה משתמשים כמוך, שיתלוננו עלינו ללא סיבה הגיונית. או כמו שארינגאן איטאצ'י, שמתלונן שאנחנו קשוחים ורעים אחרי שהוא בעצמו עובר על החוקים.
Symphonic
ציטוט(M@tr!x @ 10.01.2010, 16:54) *

תאמין לי, אנשים היו פה מספיק זמן כדי לדעת אם להישאר או לא.
זה שאתה פה רק 5 שעות וכבר מתלונן, זו בעיה שלך בלבד.
לא נאה לך, אתה מוזמן ללכת.
בינתיים לך לא נעלו שום נושא אז אין לך על מה להתלונן.
Lehava
אוי נו מה הקטע?!
יש נושאים שצריך לנעול אין מה לעשות מה הטעם בלפתוח אחד ולהגיב בו כמה הודעות של ספאם =S
אני לא ממש בפורום נארוטו וכאלה אבל באמת אם כל אחד יפתח מה שבא לו לא יהיה לזה סוף יש חוקים צריך לנהוג לפיהם (וזה לא כזה קשה XD)

להיות מנהל זו עבודה אחראית ויש לזה בטח הרבה עבודה אז ח"ח ודי להתלונן
M@tr!x
ציטוט(החייל של שיר @ 10.01.2010, 16:55) *

אם כל מי שאתם קוראים לו ספאמר היה הולך, יהיה פה ריק. אתם חושבים שפה זה חדר צ'אט פרטי שלכם..? אז זהו שלא.
Lambdadelta
ציטוט(M@tr!x @ 10.01.2010, 16:59) *

אם כל מי שאתם קוראים לו ספאמר היה הולך, יהיה פה ריק. אתם חושבים שפה זה חדר צ'אט פרטי שלכם..? אז זהו שלא.

לא ממש...
אני שוב אומר את זה, פורום נארוטו הוא פורום ממש חופשי והמון פעמים הוא מדרדר למה שהיה נחשב לספאם בכל פורום אחר... אבל אנחנו לא עושים כלום לגבי זה.
כשזה כבר מגיע לפתיחת 28375 נושאים ברצף שיש נושא מיוחד לזה, או סתם נושא טיפשי שבאמת אי אפשר לדבר עליו... זה סיפור אחר.

רוצים ללכת עם הראש בקיר?
סבבה.
אנחנו הולכים לשנות את החוקים... :צחקוקחשוד:
Symphonic

...
לא, אם כל מי שהם קוראים לו ספאמר היה הולך,תאמין לי,
היה פה יותר כיף..

אני יודעת את זה בתור ותיקה,
ולא בתור אחת שפה כמה שעות!
Alex100
ואני עשיתי סקר של 3 וחצי חודשים בדקתי מנהל ומנהל והרוב חשים את עצמם אפילו שהם בני 16
פיצה

O RLY

זה לא חדר צ'אט פרטי שלהם שלנו. ועובדה שהם לא מתייחסים בציניות לכול אחד,
עובדה, שיש משתמשים שפה כבר שנה ומעלה *אהמ* לאומת אלה שלא *אהמ* ואף פעם לא ראיתי את הצוות מתייחס אליהם בציניות
כאשר אנשים משקיעים במשהו, ומישהו בא ומתייחס לזה בחוסר רצינות ומעיף את החוקים לעזאזל אתה לא יכול לצפות שהם יתיחסו אליו ברצינות ובפוצי מוצי בחזרה.
Alex100
אני לא מגיב פה יותר כי יש פה מנהלים חסרי ניסיון שיתנו סתם ככה אהזרה .....
בכל מקרה 60% רשעים
ו40% צדיקים smile.gif
ואחרי שאנשים פותחים לעצמם את תחת בנשוא אחד אתם באים ונועלים פשוט מאוד D:
Symphonic
ציטוט(-איטצ'י שארינגאן- @ 10.01.2010, 17:13) *
אני לא מגיב פה יותר כי יש פה מנהלים חסרי ניסיון שיתנו סתם ככה אהזרה .....
בכל מקרה 60% רשעים
ו40% צדיקים smile.gif
ואחרי שאנשים פותחים לעצמם את תחת בנשוא אחד אתם באים ונועלים פשוט מאוד D:

תראה לי אחד חסר ניסיון.
אחד.
Lambdadelta
ברור, כי -כל- נושא אנחנו נועלים נכון?
בכל אופן אמרתי כבר, יהיו חוקים חדשים, נקווה שתיהנו מהם smile.gif
Symphonic
רגע רגע רגע, למה שתשנו את החוקים בשביל איזה משתמשים חדשים שלא מעריכים השקעה?
למה שאתם תשנו בשבילם?
למה שהם לא ישתנו?
אתם לא צריכים לשנות כלום
אתם עושים עבודה מצוינת.
תשימו לב שכל המתלוננים הם חדשים השנושאים שנעלו להם הם נושאי ספאם.
Lambdadelta
^לא... הנושא הזה גרם לנו להבין את הטעות שלנו. טעות חמורה שצריך לתקן. :צחקוקחשוד:
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.