עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: עוד הצעות לשיפור האתר .
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
Alex100
היי מנהלים אז ככה

1.בדף הזימונים חצי מהתמונות לא עובדות.
2.המיתלוגיה .... יש את רוק לי שהוא מזכיר את ברוס לי וצריך להוסיף.
3.מדריך נשקים בלי תמונות.
4.הדבר שהכי הכי הכי הכי הכי עיצבן אותי שלקאגה השני חסר מתקפות שלא הוספתם בפרק 71 ב8-10 דקות שם רואים אותו יורה תותחי מים משהו כזה , (זה לא בדקות שאמרתי) וגם שהוא עושה מהמגן המים שהוא עשה הוא שולח אותו בההתקפה להוקאגה השלישי שזה גם לא הוספתם ועוד מתקפה שהוא עושה בכל מקום שוחך , אינה ככה קוראים להם שחרור מים: קיר הסגר , וגם הוא יודע לעשות דרקון מים כתוב במדריך טכינקות שחרור מים: טכניקת דרקון מים ואיך קורים לטכינקה שבכל מקום יש חושך ותוסיפו לזה תמונות .
5.ג'יראיה כבר יראו את המתקפות הקטלניות שלו באנימה יגיע הזמן להחליף אצל לא ?(כי יש מנגה).
6.בצור דמות של שיפודן אצל יאהיקו רואים שהוא עושה מתקפה של אש ובאנימה כבר יראו את זה גם את יגיע הזמן להחליף לתמונה של אנימה .
7.במדריך טכניקות חצי מהתמונות בנינג'וטסו לא עובדות וכמה כמה תמונות לא עובדות בג'נג'וטסו.
8.החותמות היידים לא עובדות(התמונות).
9.הסרט השני של שיפודן אין באתר ויצא סרט השלישי של שיפודן ויש קצת מידע עליו וגם את איפשר לעלות.
10.במי אימן את מי גי'ראיה כבר יאמן את קונאן ואת יאהיקו ואת מינאגרו(איך שלא קוראים לו)
11.במדריך טכינקות כתוב שגם רק ההוקאגה הריבעי ונארוטו יג'ראיה יודעים ראנסגאן זה טעות גם קאקאשי וקונוהאמארו יודעים ראנסגאן .

וזהו

סליחה אם יש לי שגיאות
Wiedzmin
1. אנחנו עושים חדש.
2. לא.
3. יודעים.
4. אנחנו לא מוסיפים טכניקות פילר, והג'וטסו של החשכה לא שלו במקור, אלא של ההוקאגה הראשון.

את השאר אנחנו נעדכן בכל מקרה. אנחנו יודעים שחסרות תמונות, לא צריך להזכיר בכל פעם.
Alex100
אם לא צריך להזכיר כל פעם אז תתקנו
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.