עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: טעויות באתר
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
Morpheus
יש באתר כל מיני טעויות טיפשיות (גם של מידע וגם של שגיאות כתיב/ניסוח פה ושם) שחבל שאתם לא מתקנים, ומידע שהתיישן. אם אתם לא עובדים על משהו ספציפי יכול להיות נחמד אם תחליטו לעשות מבצע של סוג של "סדר פסח" באתר.

אני לא זוכר את כל מה שראיתי, אבל לדוגמא -
ציטוט
ביאקוגאן - Byakugan
לפני מספר שנים, אאו נלחם בהיוגה מהבית הראשי, וגנב את עין הביאקוגאן שלו. הוא ביצע את השתלה, בדומה לקאקאשי ודאנזו, וכעת במקום עינו השמאלית יש לו עין ביאקוגאן.

עין ימין*

ציטוט
צ'ו ביבוראאטו ראיטונטו - Chou Biburaato Raitontou
על ידי שימוש בצ'אקרת ראיטון כדי להגביר את הויברציות בחפץ מחודד, קילרבי מסוגל להעניק לאותו חפץ יכולת חדירה שמתעלה אפילו על זו של טכניקת פוטון. בדרך זו הוא יכול לגרום אפילו לעיפרון להפוך לנשק קטלני.

הוא משתמש בויברציות החשמליות של צ'אקרת הראיטון כדי להגביר את ה"חדות"/כוח החדירה של החפץ, ולא "מגביר את הויברציות בחפץ מחודד".

בעמוד הדרגות ותארים, טעות קטנה בתרגום -
ציטוט
נינג'ה רופא (Medical-Nin):

נינג'ה רפואית*
עוד דבר זה שבפירוט על דרגת הקאגה הזכרתם את פיין ואורוצ'ימארו ככה שמשתמע שהם בדרגת קאגה, אבל אם אני לא טועה זה לא נכון.
וגם אפשר להוריד הרבה מהספויילרים בפירוט על הסאנינים.

בעמוד של השארינגאן, אין מידע על הEMS או על האנטון שסאסקה חשף מול הראיקאגה. וגם המידע על אמאטראסו לא בדיוק נכון.

בעמוד על החותם המקולל הקטע עם ג'וגו מסומן בספויילר למרות שהוא כבר ישן.

כמובן שזה לא הכל ורק חלק קטן, אני מציע שאם אתם רוצים לתקן הכל תיעזרו במשתמשים ותבקשו מהם הפניות לעמודים בעייתיים.
מקווה שעזרתי, ובהצלחה.

Lambdadelta
הממ... אתה צודק! באמת אפשר לנסות לעבור על כמה עמודים ולראות אם אפשר לתקן בהם משהו ם:

ציטוט(Lone Wolf @ 20.11.2009, 10:56) *
יש באתר כל מיני טעויות טיפשיות (גם של מידע וגם של שגיאות כתיב/ניסוח פה ושם) שחבל שאתם לא מתקנים, ומידע שהתיישן. אם אתם לא עובדים על משהו ספציפי יכול להיות נחמד אם תחליטו לעשות מבצע של סוג של "סדר פסח" באתר.

אני לא זוכר את כל מה שראיתי, אבל לדוגמא -
ציטוט
ביאקוגאן - Byakugan
לפני מספר שנים, אאו נלחם בהיוגה מהבית הראשי, וגנב את עין הביאקוגאן שלו. הוא ביצע את השתלה, בדומה לקאקאשי ודאנזו, וכעת במקום עינו השמאלית יש לו עין ביאקוגאן.

עין ימין*

ציטוט
צ'ו ביבוראאטו ראיטונטו - Chou Biburaato Raitontou
על ידי שימוש בצ'אקרת ראיטון כדי להגביר את הויברציות בחפץ מחודד, קילרבי מסוגל להעניק לאותו חפץ יכולת חדירה שמתעלה אפילו על זו של טכניקת פוטון. בדרך זו הוא יכול לגרום אפילו לעיפרון להפוך לנשק קטלני.

הוא משתמש בויברציות החשמליות של צ'אקרת הראיטון כדי להגביר את ה"חדות"/כוח החדירה של החפץ, ולא "מגביר את הויברציות בחפץ מחודד".

בעמוד הדרגות ותארים, טעות קטנה בתרגום -
ציטוט
נינג'ה רופא (Medical-Nin):

נינג'ה רפואית*
עוד דבר זה שבפירוט על דרגת הקאגה הזכרתם את פיין ואורוצ'ימארו ככה שמשתמע שהם בדרגת קאגה, אבל אם אני לא טועה זה לא נכון.
וגם אפשר להוריד הרבה מהספויילרים בפירוט על הסאנינים.

בעמוד של השארינגאן, אין מידע על הEMS או על האנטון שסאסקה חשף מול הראיקאגה. וגם המידע על אמאטראסו לא בדיוק נכון.

בעמוד על החותם המקולל הקטע עם ג'וגו מסומן בספויילר למרות שהוא כבר ישן.

כמובן שזה לא הכל ורק חלק קטן, אני מציע שאם אתם רוצים לתקן הכל תיעזרו במשתמשים ותבקשו מהם הפניות לעמודים בעייתיים.
מקווה שעזרתי, ובהצלחה.

לגבי העין של אאו, אכן.
לגבי הויברציות, צודק, פשלה שלי בהבנה ובניסוח.
לגבי הנינג'ה הרפואי, אולי אפילו כדאי לשנות את זה לאיריו נין ם:
לגבי הקאגה, אכן ם:
ואממ כן כתוב קצת על EMS בעמוד ם: אבל באמת אין אנטון.
ספוילרים ישנים בכל מיני עמודים אכן צריך להוריד.

תודה שאמרת לנו על הכל כאן.
ועכשיו נתחיל בהצקה לוולדי D:
Wiedzmin
טוב, תיקנתי. תודה smile.gif
BanDitsRulls
בעמוד של פיין רשמתם הכל בשחור למרות שיש שמה הרבה מאוד ספויילרים
Morpheus
ובניגוד לזה דווקא בעמודים של מדריך הדמויות הרגיל (איפה שיש את קאקאשי, נארוטו ושות') יש המון דברים שמסומנים בספויילר למרות שהם כבר נראו באנימה.
הדוגמא הכי ברורה היא העובדה שיש ספויילרים בעמוד של ג'יראייה, שכבר מת לפני כמה פרקים.
Genbu
ציטוט(BanDitsRulls @ 25.11.2009, 15:20) *
בעמוד של פיין רשמתם הכל בשחור למרות שיש שמה הרבה מאוד ספויילרים

זה למה הם כתבו למעלה,בכזה אדום גדול משו בולט לעין
*אזהרה! העמוד מכיל ספוילרים! המשך הקריאה על אחראיותכם!*
זה בערך הדבר הראשון שאמורים לקלוט שנכנסים לעמוד 0:
Furudo Erika
אם כבר מדברים על טעויות אתם חייבים לתקן את הדף של שודאי למרות שרשמתם שיש ספולרים מהמנגה אתם לא שמתם אותם בצהוב אלא השארתם אותם שחורים והדגשתם אותם,ככה שכל מי שלא רוצה לקרוא ספוילרים יקרא אותם קודם כי הם מודגשים XD
Morpheus
בעמוד של אורוצ'ימארו הטכניקה שושאגאן נו ג'וטסו מופיעה פעמיים ברשימת הטכניקות.

וזה לא טעות אבל אפשר כבר להחליף את התמונה של יאמאטה נו ג'וטסו בתמונה מהאנימה (וכמובן להוריד את הספויילרים הישנים מהעמוד).
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.