עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Reborn Vs Reborn
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > Katekyo Hitman Reborn!
עמודים: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
The Ukrainian
אני לא חושב שצריך להסביר כאן, בנושא זה אתם דנים על קרבות אפשריים בין הדמויות השונות באנימה של קאטאקיו היטמן ריבור.
זכרו, לא ניתן להביא לפה דמויות שהוצגו במנגה אבל לא באנימה, ולא ניתן לספיילר כאן בכלל, נקודה.
טוב, קרב ראשון-
Reborn
VS
Future Hibari.
agent smoking joe
ריבורן. פיוצ'ר היבראי הפסיד לגנקישי והזה והיבארי מהעבר ניצח אותו ואנחנו יודעים שריבורן לקח את כל ה7 ביחד

פון
נגד
קולנלו

שניהם כל כך 3>
-GrOoB-
זה די כמו הקרב בין ראיוהי (אם ככה כותבים אתה שם שלו) נגד גאמה.
פון נילחם בסגנון שצריך להתקרב ליריב וקולונלו ההפך כך שקולונלו ירא בו ליפני שפון יגיע אליו.

גאמה
נגד
מוקורו

Innocence
מוקורו (3>>) אני לא רואה איך לגאנמה יש דרך להיתמודד עם האשליות שלו...

יאמאמוטו
VS
סיאל
Hiruma
אני אקח יאמאמוטו מכיוון שאני מאמין שהציפור שלו דיי תחליש את אפקט העטליפם של סיאל (הרי להבת הגשם "מרגיעה" להבות אחרות). כמבון בתנאי שזה יספיק לשחרר אותה בזמן בשביל להחליש את העטלפים עצמם, אם יאמאמוטו יצליח להיפטר מהם-הקרב שלו.

אייריס

VS

סקאל (והתמנון P:)
The Ukrainian
אם אתה מדבר על איריס וארבעת המוטציות שלה, כמובן, אז ברור שאיריס והמוטציות יקחו את סקאל. אין לו הרבה סיכוי נגדן.
אבל נגד איריס לבד? סקאל יקח אותה, והוא והתמנון שלו מספיק חזקים לגבור עליה.
Mammon
Vs
Glo Xinia
Innocence
מה??? אתה חולה נפש אם אתה חושב שמישהי כמו איריס יכולה לקחת ארקובלנו כמו סקאל גם עם המוטציות שלה אל תישכח שכמה שסקאל ניראה עלוב הוא אחד משיבעת המיתנקשים החזקים ביותר בעולם...מיצטער פשוט הייתי חייב להגיד את זה זה מעצבן שמזלזלים בוא...

ולקרב..מאמון יקח שוב לאף אחד כימעט אין סיכוי נגד ארקובלאנו במלוא כוחו..(באגת הוואריה לא חשבת כי אמרתי כימעט השומרים של טסונה הם מעל הרמה הממוצעת חוץ מיזה שאני בטוח וויפר יכל לקחת אותם)

גוקודרה
VS
גנקישי.
The Ukrainian
..
אתה הוא חולה הנפש האמיתי כאן, אני לא מאמין שאתה חושב שהארקובאלנו הם שבעת המתנשקים החזקים בעולם, כשבפעם המי יודע כמה-הארקובאלנו הם שבעת התינוקות הכי חזקים בעולם.
סקאל ידוע ביכולות ההישרדות הגבוהות שלו, לא ביכולות הלחימה הגדולות שלו. המוטציות של איריס>קינג מוסקה=טסונה של העבר עם איקס בארנר לא מפותח> סקאל והתמנון שלו.
טוב, בנוגע לקרב הזה, לצערי, אני נאלץ לומר שלדעתי גנקישי יקח את הקרב. גוקודארה לא יצליח להתגבר על האשליות שלו או לראות מאין הן באות לו, אעפ"י שאולי הוא מיומן כמו היבארי על הטבעת שלו, ולכן זה בסימן שאלה. בינתיים, גנקישי.
Ryohei Future
VS
Lambo Future 25
Hiruma
אני הייתי הולך על לאמבו.
מכיוון שגאמה דיי הצליח לנצח את ריוהאי (ולא משנה מה היה מצבו, עדיין..)בעוד שלאמבו העתידי, מלבד שהוא נראה דיי חזק, הוא גם יותר מנוסה ממנו (חשבון מהיר-ריוהאי העתידי הוא בערך בתקופת הזמן של למבו בן ה15 ומכאן שבעוד עשר שנים למבו יהיה יותר גדול מריוהאי העתידי..).

קולונאלו

VS

קינג מוסקה.
Innocence
ציטוט
אתה הוא חולה הנפש האמיתי כאן, אני לא מאמין שאתה חושב שהארקובאלנו הם שבעת המתנשקים החזקים בעולם, כשבפעם המי יודע כמה-הארקובאלנו הם שבעת התינוקות הכי חזקים בעולם.

מה?? מזה התינוקות כי חזקים בעולם??!! הם המיתנקשים הכי חזקים שהפכו לתינוקות כתוצאה מקללה אבל אמרו בפירוש 6456745 פעם שהם שבעת המתנקשים החזקים בעולם שנבחרו לישמור על המוצצים ושריבורן הוא המיתנקש הכי חזק בעולם וכן...כל אחד מהארקובלאנו לוקח כימעט כל אויב בימיוחד אם הוא מיתחת לרמה של הFW המזויפים.

לנושא: קולונאלו. ארקובלאנו>ממוסקה.

לאנצ'יה
VS
גוקודרה של סאגת הוואריה.
The Ukrainian
אני יותר מאשמח לראות את הפרק באנימה/ מנגה שבו נאמר בפירוש שהם שבעת המתנקשים הכי חזקים בעולם.
אני אשמח לראות איפה מצויין למשל, שורדה הוא אחד מהמתנקשים הטובים בעולם, או שקולונלו הוא אחד משבעת המתנקשים הטובים בעולם.
ובעצם אמירת שורה זו, אתה אמור להבין ממה שאמרתי לך שמה שאמרת הוא לא נכון.
לגבי ריבורן אני מסכים, ריבורן נחשב למתנקש הטוב ביותר בעולם. עובדה. אבל הארקובאלנו, הם שבעת התינוקות החזקים בעולם.
ולגבי הקרב שנתת , אני מהמר על גוקודארה. הוא יוכל לחמוק בעזרת הרפלקסים המהירים שלו מהכדור של לאנצ'יה, ובעזרת טקטיקה נכונה, לפגוע בו קשות עם הפצצות המתבייתות שלו (טילי הפצצה).
Tsuna (סאגת הוואריה)
VS
Levi (סאגת העתיד)
-GrOoB-
אני הולך על טסונה כי הוא ניצח את זאנזס בסאגת הוואריה ואת לבי בסאגת העתיד לא הראו אותו כל כך. לא לשכוח שלטסונה יש את נקודת שבירת האפס.

ג'ינג'ר בראד
VS
כרום סאגת הוואריה
TsUNaMy WaVe
אמ, לא אמרו מתנקשים, אמרו מהאנשים הכי חזקים. זה לא חייב להיות ספציפי בהתנקשות, זה יכול להיות באומנויות לחימה שונות (פון), לחימה על ידי מדע (וורדה), או התנקשות (ריבורן). גם אני חושבת שלא צריך לזלזל בסקאל, הוא אחד מהארקובאלנו מסיבה. הם הפכו לתינוקות כי הם נבחרו, הם לא הפכו לתינוקות כי הם היו "התינקות הכי חזקים בעולם" HUH
בכ"מ, לגבי הקרב -
אני אומרת שג'ינג'ר, כי כרום בסאגת הוואריה די מעפנה XD
וג'ינג'ר כמעט ניצח את לאל אז... O:

מוקורו (עתיד)
VS
היבארי (עתיד)
-GrOoB-
אמרו שהיבארי הוא השומר הכי חזק בעתיד אז נלך על היבארי.

זאנזאס (עתיד)
VS
היברי (עתיד)
agent smoking joe
בלב כבד זאנזאס
כי היבארי בעתיד נראה לי חלש יחסית למה שהוא היה בעבר

היבארי עבר עם הקופסא על העתיד[לא משתגעת]
נגד
טסונה
Hiruma
היבארי. כרגע לטסונה אין קופסא (בהנחה שזה טסונה של העתיד) ואני מניח שיהיה לו קשה מידי לתפוס את הקיפוד של היבארי או את היבארי עצמו בשביל להשתמש נגדם בX BURNER...חוץ מזה-הוא לא יעיז לגעת בהיבארי מתוך פחד XDD

גוקודרה-עתיד.

VS

גנקישי הל מוד.
The Ukrainian
הכוח של גנקישי באמת אדיר במצב הזה, וגוקודארה פשוט לא יכול לראות דרך אשליות. גנקישי יקח אותו. אבל אם תתן לו מצב כמו עם טסונה, שטסונה פשוט יכל לשחרר עליו איקס בארנר, אני מהמר שהכוח של כמה יריות שלו יהיה מספיק חזק להביס את גנקישי, גם אם לא להרוג אותו.
Gamma
VS
Siel
Morpheus
קרב מעניין, אבל לדעתי סיאל לוקח. הוא הביס שני ואריה, ויש לו יכולת ממש חזקה. אני לא חושב שלגאמה יש דרך טובה להתמודד נגדו.

Olgret&Siel
VS
Rokudo Mukuro (האמיתי)
Hito Shura
מוקורו. שתי טבעות גיהנום + יכולות האשלייה הממילא עצומות שלו = אשליות אמיתיות אפילו יותר משל גנקישי. הפילים והעטלפים ירו לכיוון שהוא אפילו לא נמצא בו, ואז מוקורו פשוט יכסח אותם מכות פיזית בלי שהם יבחינו.

גוקודרה של העתיד (עם הסיסטמה ברמה שהוא נלחם בMelone Base)
נגד
זאנזאס (ארק הואריה).

יש לגוקודרה הגאון סיכוי נגד הXים בשם של זאנזאס?
agent smoking joe
איך שהוא היה בואריה גוקודרה יקח, זה יהיה קרב ארוך וקשה אבל גוקודרה מהיר מידי.

יאממוטו ממלון בייס
VS
גוקודרה ממלון בייס

זה קרב מעניין
The Ukrainian
לא ממש. גוקודארה לוקח אותו. הרמה שלו פה הרבה יותר גבוהה, והוא יצליח לדעתי להפיל את יאמאמוטו בלחימה חכמה ועם הסיסטמה שלו.
Olgert
VS
Ryohei Future
Hito Shura
אם יהיה לו את טבעת הוונגולה אז אולי ריוהיי, אבל לא יודע... נראה לי אישית שאולגרט.

גאמה
נגד
סקוואלו של הואריה.
The Ukrainian
אני לא רואה איך בדיוק סקוואלו יצליח להתגבר על כדורי הסנוקר של גאמה ועל השועלים שלו בגירסא הסופית. בלי קופסאות נשק, הסיכוי שלו לנצח באמת נמוך, ולכן הייתי מהמר על גאמה.
Genkishi
VS
Gokudera+Mammon (גוקודארה שרק הגיע לעתיד)
Hito Shura
ציטוט(Hayato Gokudera @ 30.10.2009, 17:53) *
אני לא רואה איך בדיוק סקוואלו יצליח להתגבר על כדורי הסנוקר של גאמה ועל השועלים שלו בגירסא הסופית. בלי קופסאות נשק, הסיכוי שלו לנצח באמת נמוך, ולכן הייתי מהמר על גאמה.
Genkishi
VS
Gokudera+Mammon (גוקודארה שרק הגיע לעתיד)

טבעת הגיהנום לדעתי פשוט תאפיל עליהם. מצטער, וונגולה בויז, גנקישי.

לאנצ'יה
נגד
נוסארו וטזארו.
The Ukrainian
הייתי מהמר על לאנצ'יה. אעפ"י שטזארו ונוסארו קצת מעל FODDERS בסדרה, היכולות שלהם מספיק גבוהות בגלל השימוש בטבעות ובקופסאות נשק. הם יוכלו לעוף ולחמוק מהכדור של לאנצ'יה, ובעזרת ההתקפות שלהם שמשולבות בלהבת סופה, הם יוכלו לפגוע בו קשה. אעפ"י כן, אני מניח שגם הם יפצעו באופן קשה עוד יותר, שכן פגיעה אחת מהכדור שלו-והם בחוץ. הם לא נראים לי טיפוסים מהירים במיוחד, ופגיעה בודדת אכן תספיק לו, ובגלל הסיבולת הגבוהה שלו (לפחות לדעתי) הוא יוכל לעמוד זמן ממושך נגד להבות הסופה הקטלניות.
Reborn
VS
Tsuna+Xanxus (שניהם עם כל היכולות שלהם מסאגת העתיד).
Hito Shura
אם זה כל היכולות כולל CHOICE, טסונה וזאנזאס.

כלומר, טסונה כבר כמעט ניצח את ריבורן בארק הארקובלנו, ורק בגלל ההיסוס שלו הפסיד.

היבארי מסוף ארק הואריה
נגד
גאמה.
The Ukrainian
אם זה גאמה בכל הכוח, אז גאמה. ואפילו בלי, כי גאמה יכול פשוט לעוף, ולהשתמש בכדורי הביליארד שלו כדי לחשמל את היבארי. ואעפ"י שאני בטוח שהיבארי ישרוד יותר מרוב בני האדם את מכות החשמל הללו, זו להבת רצון מוות, והיא תכניע אותו במקודם או במאוחר. לכן גאמה. בנוגע לקרב הקודם שנתתי, זה לא כולל את הצ'ויז, כי זה בכל זאת פורום האנימה קאטאקיו היטמן ריבורן, ועדיין לא נחשף הכוח של טסונה שנראה בצ'ויז.
Colonello
VS
Ginger Bread
agent smoking joe
נראלי שג'ינג'ר ברד, יש לו את כל הגופות האלה, הוא חזק ואם הוא יכול להשתמש בכל הדברים שלו יש לו את הנונ-טריניסט [none-triniset] שזה מנצח לבד את קולנלו

קולנלו
נגד
היבארי מלון בייס - עם הקופסא אבל היא משתגעת
Hito Shura
היבארי. כי זה היבארי.

טסונה בMelone Base
נגד
גאמה + נרו וולפי
agent smoking joe
טסונה, אין להם סיכוי.

גאנמה עם השועלים מפותחים עד הסוף
נגד
לאמבו בן 25
Hito Shura
ציטוט(Jack o' Lantern @ 31.10.2009, 20:04) *
טסונה, אין להם סיכוי.

נגד
לאמבו בן 25

לאמבו. התקפות חשמל לא פוגעות בו בכלל. ואפילו שמדובר בלהבת הברק, היא אולי תוכל לפגוע בו קצת יותר מברקים מהמטריות של לווי, ובכל זאת.

לאמבו בן 25
נגד
גנקישי.
agent smoking joe
ציטוט(Hito Shura @ 31.10.2009, 21:32) *
ציטוט(Jack o' Lantern @ 31.10.2009, 20:04) *
טסונה, אין להם סיכוי.

נגד
לאמבו בן 25

לאמבו. התקפות חשמל לא פוגעות בו בכלל. ואפילו שמדובר בלהבת הברק, היא אולי תוכל לפגוע בו קצת יותר מברקים מהמטריות של לווי, ובכל זאת.

לאמבו בן 25
נגד
גנקישי.

קשה, קשה
גנקישי לבסוף

פראן
נגד
מוקרו

המנגה יכולה כל כך להרוס את הקרב הסקסי החזק הזה
Hiruma
נראה לי מוקורו 0ם. ע''פ אירייה שואיצ'י הוא ככול הנראה שרד מביקוראן+יש לו יותר טבעות גיהנום מאשר לפראן+הוא יותר רציני ממנו D:.
זה קצת בעייה עם פראן כי לא כול כך ראינו אותו רציני..(חוץ מהאשלייה המסכנה ההיא שהוא השתמש בה בשביל לחמוק מסיאל והעטלפים שלו).

גוקודרה עתיד

VS

אירייס+ארבעת החברים שלה.
-GrOoB-
אני חושב שאיריס כי לא הראו את גוקודרה עתידי הרבה ואיריס עם המפלצות שלה ורק טסונה אם הX ברנר המושלם ניצח אותם.

גאמה (אם שועלים שחורים)

VS

איריס (אם המיפלצות שלה) 
agent smoking joe
גאנמה, הוא מספיק חזק בשביל לקבל טבעת מארה לא אמיתית והיא לא הייתה מספיק חזקה.

פראן
נגד
מאמון

אני יודע שלא ראינו הרבה מפראן תגידו כמה אתם מעריכים אותו
-GrOoB-
אני מעריך את פראן אחרי הכל הוא בוואריה אבל מאמון הוא ארקובאלנו אז אני מתאר לעצמי שמאמון ינצח.

לאמבו (בן 25)

VS

סקוואלו (עתיד)

Hito Shura
תלוי אם ללאמבו תהיה טבעת הברק. אם לא, אז סקוואלו.

היבארי (עתיד)
נגד
ריבורן.
agent smoking joe
קשה קשה... אני חושב שריבורן.

קולנלו
נגד
פון
Hiruma
פון. מהסיבה היא שאני חשוב שהמהירות של פון תנצח את יריות הרובה של קולונאלו, אך כל זאת בהנחה שהוא לא מילכד את השטח ותיכנן את תנועותיו של פון כך שבעזרת המלכודות הוא יוכל לירות בו בקלות..אם לא, פון יתחמק מהיריות של קולונאלו וימצא את הרגע הנכון להנחית מכה סופית.

זאנזאס עתיד.

VS

גנקישי הל מוד.
agent smoking joe
ציטוט(Mammon @ 03.11.2009, 18:16) *
פון. מהסיבה היא שאני חשוב שהמהירות של פון תנצח את יריות הרובה של קולונאלו, אך כל זאת בהנחה שהוא לא מילכד את השטח ותיכנן את תנועותיו של פון כך שבעזרת המלכודות הוא יוכל לירות בו בקלות..אם לא, פון יתחמק מהיריות של קולונאלו וימצא את הרגע הנכון להנחית מכה סופית.

זאנזאס עתיד.

VS

גנקישי הל מוד.

זאנזאס, הוא חלק מהוואריה הוא בטח יודע איך לפעול נגד אשליות ואם גנקישי ישלוט לו בחברים הוא פשוט יהרוג אותם.

סקוואלו עתיד
נגד
גאנמה
Vongola XI
הייתי אומר שסקואלו,כי ראו בקרב האחרון של גוקודרה נגד גאמה את ההשפעה של להבת גשם על מגן להבת החשמל שלו.

פונג

VS

יאמאמוטו
Hito Shura
הייתי אומר שפון, היות והוא ארקבולנו. אבל מאוד תלוי באיזה יאמאמוטו מדובר. של איזה ארק.

שאמאל
נגד
טזארו ונוסארו.
agent smoking joe
ה"אחים של גאמה"? איכסה, בטח ששאמאל, גם אם לא ראינו את הקופסת נשק שלו בכלל.

ביאנקי עתיד
נגד
כרום[בלי מוקרו]
The Ukrainian
ביאנקי של העבר מנצחת את כרום בלי מוקורו, אז של העתיד? עם קופסאות העקרב שלה? לכרום אין סיכוי. ביאנקי. פויזן קוקינג וקופסאות עקרב> האשליות הכושלות של כרום וכישורי הלחימה שלה עם קלשון.
Gamma+Gokudera
(שניהם סאגת העתיד, כל מה שראינו מהם)
VS
Genkishi+Siel
agent smoking joe
ציטוט(Hayato Gokudera @ 08.11.2009, 15:54) *
ביאנקי של העבר מנצחת את כרום בלי מוקורו, אז של העתיד? עם קופסאות העקרב שלה? לכרום אין סיכוי. ביאנקי. פויזן קוקינג וקופסאות עקרב> האשליות הכושלות של כרום וכישורי הלחימה שלה עם קלשון.
Gamma+Gokudera
VS
Genkishi+Siel

מבחינת כוח זה קרב מאוד קשה אבל בגלל שלא גאמה ולא גוקודרה יכולים לעמוד מול אשליות אני אבחר בגנקישי וסיל.

בל
נגד
סקוואלו

סתם קרב מעניין שחשבתי לנסות, שניהם עם כל מה שראינו מהם.
Vongola XI
ציטוט(Jack o' Lantern @ 08.11.2009, 16:03) *
Gamma+Gokudera
VS
Genkishi+Siel

מבחינת כוח זה קרב מאוד קשה אבל בגלל שלא גאמה ולא גוקודרה יכולים לעמוד מול אשליות אני אבחר בגנקישי וסיל.

בל
נגד
סקוואלו

לדעתי בל ייקח כי בכל זאת בל תוקף מרחוק וסקוואלו מקרוב,למרות שסקוולאו הוא ממש חזק

וונגולה פרימרו
VS
טסונה

agent smoking joe
ציטוט(Byakuran @ 08.11.2009, 16:10) *
ציטוט(Jack o' Lantern @ 08.11.2009, 16:03) *
Gamma+Gokudera
VS
Genkishi+Siel

בל
נגד
סקוואלו

לדעתי בל ייקח כי בכל זאת בל תוקף מרחוק וסקוואלו מקרוב,למרות שסקוולאו הוא ממש חזק

וונגולה פרימרו
VS
טסונה

הראשון נגד טסונה?
לא ראינו כלום מהראשון.
למרות זאת אני אומר הראשון, לשניהם יש את הכפפות אבל לראשן היה את כל חייו כדי לשפר אותם.
אני מתעלם מהקופסאת נשק של טסונה כי עוד לא הגענו לזה באנימה.

מאמון+קולנלו
נגד
גנקישי הלל מוד

Nagareboshi
ברור שמאמון+קולונלו כי מאמון יכול לראות דרך כל האשליות שלו ובטח
גם לבטל את רובן וקולונלו מעיף את גינקשי בירייה אחת

יאמאמוטו העתידי
נגד
ריבורן
agent smoking joe
ריבורן, כי הוא ריבורן[זה פעל כל כך יותר טוב עם היבארי]

היבארי ארק העתיד[כאילו זה שבא מהעבר ולמד להשתמש בקופסאות ובטבעת]
נגד
יאממוטו+גוקודרה ארק העתיד

כי היבארי סוס מגיע לו מלחמה נגד שני שומרים
Vongola XI
ציטוט(Jack o' Lantern @ 08.11.2009, 22:57) *
ריבורן, כי הוא ריבורן[זה פעל כל כך יותר טוב עם היבארי]

היבארי ארק העתיד[כאילו זה שבא מהעבר ולמד להשתמש בקופסאות ובטבעת]
נגד
יאממוטו+גוקודרה ארק העתיד

כי היבארי סוס מגיע לו מלחמה נגד שני שומרים

לדעתי אפילו היבארי יפסיד למרות שהוא ממש חזק

ריבורן
VS
פונג
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.