עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: כמה עצות קטנות לשיפור האתר.
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
MageBomb
יש לי כמה עצות לשיפור האתר..הן קטנות ולא ממש משמעותיות, אבל נו טוב..

1. יש את 'תמונות מהפרקים', אני לא חושב שהעמוד הזה ממש רלוונטי, אולי לחתימות של אנשים, אבל בכל מקרה -> הוא לא מעודכן, אני לא יודע אם זה משנה לכם או לא, לי זה לא ממש משנה אישית. (יש תמונות של רק 50 הפרקים הראשונים, ועכשיו אנחנו בשיפודן בכלל)

2. סרטים -> חסר הסרט השני של שיפודן (הסרט החמישי), ממליץ להוסיף.

3. ב'מי אימן את מי':
ג'יראיה אימן גם את קונאן, נאגאטו (פיין) ויאהיקו (זה כבר נחשף אבל צנזרתי למי שעוד לא ראה)

-התמונה של האקו לא עובדת (לפחות כרגע)

- את התמונות של אוביטו ורין אתם יכולים לקחת מהאנימה..(לא חובה כן?)

4. ב'חותמות הידיים' התמונות לא עובדות

וזהו בעקרון אילו שינויים נורא קטנים,אני חושב שכדאי לכם לשקול מחדש אילו עמודים צריכים ואילו לא..
בכל מקרה, יש גם המון דברים שנחשפו מהאנימה שעוד מצונזרים באתר (לפי מה שהבנתי דברים שנחשפים באנימה אתם מפסיקים לצנזר), כמו העבר של ג'יראיה ושמו של ההוקאגה הרביעי.

לילה טוב.
Wiedzmin
הממ, הסרט השני של שיפודן כבר באתר, פשוט אני צריך לעשות שם משהו ואז אעשה שכולם יראו אותו.

ואת הדברים מהאנימה אני אעשה עכשיו. הספוילרים, כלומר.
jiraiya-ms
אם אני יכול להוסיף עוד כמה הערות לשיפור האתר אז הינה:
1.) באחד העידכונים של האתר כתבתם שיש מדריך ווליומים שעוד לא הועלה לאתר ושאם כותבים בגוגל ווליום אז זה ימצא את המדריך
(חפשתי בכל מנועי החיפוש שאני מכיר ורשמתי: ווליום, מדריך ווליומים נארוטו, נארוטו ווליום , ולא מצאתי את המדריך)

2.) אפשר לעדכן כמה דברים כמו את מדריך שהמשחקים/ תאריכי לידה(אם צריכים עזרה בסיקורי משחקים אני יכול לכתוב)

בהצלחה בשידרוג האתר !!!
Lambdadelta
לא בגוגל... בחיפוש של האתר עצמו XD
אבל... למה הקפצת את הנושא הזה? יכולת לפתוח חדש אם כבר.
Clouds
ימלא דברים שצריך לשפר, אבל לא הכול יכולים אם כולה חמישה ילדים שעושים עבודה קדושה ומחובדת...
אם אתם שואלים אותי יש לי עצה מאוד טובה...
תשנו את העיצוב של האתר למשהו יותר דומה לשיפודן זה יהיה נדיר לא?
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.