עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: אם אפשר כמה הערות
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משוב האתר
eliman
אני יודע שאתם שונאים שמעירים לכם ואומרים לכם דברים, אבל שום דבר לא זז אתם כבר שנה אומרים "אנחנו אעובדים על זה"

אני עדיין לא מבין למה אין מידע על כל הדמויות? מה זה משנה אם זה מהמנגה או לא, פשוט תעשואזהרת ספוילרים
יש אנשים שלא מבינים את הסיפור של כל הדמויות
למה בבליץ יש את כל הדמויות ואצלכם לא? ועזבו את שיפודים ופארט אחד, תחברו הכל ביחד, למה אתם מפרידים? פשוט תעשו מידע על כל הסדרה ולא להפריד
תעדכנו מידע ותמונות על דמויות, אתם חייבים לעשות פוש על האתר הזה יש שם מלא פאדיחות
תעשו דף שמסביר על כל הקגאים בפרטנות
ומדריך דמויות שלכם, תורידו את האיש עם הקרחת שחכתי איך קוראים לו הוא פילר, במנגה הוא הופיע לשנייה וחצי.
ותתקנו שם יש לכם את קילר בי פעמיים ואת יהיקו פעמים
Lambdadelta
אני לא מבין...
אתה רוצה מידע על כל הדמויות אבל אומר להוריד מישהו שהופיע במנגה רק לשנייה וחצי? XD
וחוץ מזה, עד כמה שאני יודע יש על כל הדמויות, או לפחות על הרוב. מה שכן, לא לכולן יש קישור במדריך הדמויות.
תמונות מה לעשות שזה לא כזה קל.
ולא הבנתי, מה זאת אומרת לחבר פארט 1 ופארט 2? איפה זה מופרד? אתה מתכוון ברקע של כל דמות? XD מה זה כזה משנה? זה סך הכל בשביל קצת סדר.
יש דף על הקאגה (אבל אין אליו קישור).
ולגבי כל השאר, זה בגלל שוולדי עצלן ורק לו יש גישה לאתר D: אז צריך להציק לו על דברים כאלה ם:
eliman
ציטוט(Snow Star @ 10.09.2009, 12:29) *
אני לא מבין...
אתה רוצה מידע על כל הדמויות אבל אומר להוריד מישהו שהופיע במנגה רק לשנייה וחצי? XD
וחוץ מזה, עד כמה שאני יודע יש על כל הדמויות, או לפחות על הרוב. מה שכן, לא לכולן יש קישור במדריך הדמויות.
תמונות מה לעשות שזה לא כזה קל.
ולא הבנתי, מה זאת אומרת לחבר פארט 1 ופארט 2? איפה זה מופרד? אתה מתכוון ברקע של כל דמות? XD מה זה כזה משנה? זה סך הכל בשביל קצת סדר.
יש דף על הקאגה (אבל אין אליו קישור).
ולגבי כל השאר, זה בגלל שוולדי עצלן ורק לו יש גישה לאתר D: אז צריך להציק לו על דברים כאלה ם:

אהני התכוונתי לכל הדמויות שיודעים עליהם דברים כמו מקתפות סיפור דברים שקורים לו במהלך המנגה
להוא הקירח הייתה לו הופעה של דף במנגה, זה כמו לעשות על ההיוגה ששמר על הינטה כשפיין תקף את הכפר.
ואני הכתוונתי שלו לעשות
"מידע" ואז "נארוטו שיפודן"
תכניסו את נארטוו שיפודן לתוךך המידע, וקחו משם את הדמויותצ שעשיתם עליהם ותכניסו אותם למדריך הדמויות הכולל שיש, בלי הפרדה
מה זה אתם בכלל לא מעדכנים את האתר תגידו לוולד שיתחיל להזיז ענינים
Lambdadelta
אנחנו כן מעדכנים O_O
עשינו עמודים על שי דארוי וראיקאגה (לדוגמה) ומוסיפים כמעט כל שבוע אפילו משפט ממה שקרה מהפרק לכל הדמויות שמעורבות בו X_X
אתה לא יכול להגיד שאנחנו לא מעדכנים.
מה שכן חסרים המון קישורים לדפים האלה וכאלה... ואני אציק לוולדי כשהוא יחזור מבית ספר smile.gif
Wiedzmin
ציטוט
תעדכנו מידע ותמונות על דמויות, אתם חייבים לעשות פוש על האתר הזה יש שם מלא פאדיחות

הא? על מה לעזאזל אתה מדבר? איזה פאדיחות? מילא היית אומר את זה לצוות הקודם, אבל לנו?
Dragon Sage Kabuto
הכל כבר נכתב פשוט חפש מה שאתה רוצה בחיפוש ><
Eden Hazard
ציטוט(Wrath @ 10.09.2009, 17:44) *
ציטוט

הא? על מה לעזאזל אתה מדבר? איזה פאדיחות? מילא היית אומר את זה לצוות הקודם, אבל לנו?

הוא בטח מתכוון לקטע של התמונות של הטכניקות של הירוזן, ימאטו ונארוטו.
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.