עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Sony PlayStation 3 הנושא הרשמי המחודש
אנימה ישראל - ANiMe-iL > שונות > משחקים
עמודים: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184
Devaizter ~

מידע כללי:

פלייסטיישן 3 היא קונסולת המשחקים הנייחת השלישית של חברת Sony, השייכת לסדרת קונסולות הפלייסטיישן המצליחה ביותר בעולם.
חברת סוני הציגה לראשונה את קונסולת הפלייסטיישן 3 בתערוכת E3, התערוכה הבינלאומית למשחקים אלקטרונים, שהתקיימה במאי 2005 בלוס אנג'לס.

פרטים טכניים:

מעבד:

המעבד של הפלייסטיישן 3 מכונה "Cell". הוא מורכב מ- 7 ליבות, הנקראות PPE , ומשבע יחידות עיבוד משניות הקרויות SPE. כל אחת מהן רצה במהירות של 3.2 ג'יגה הרץ. המעבד הוא תוצר של פיתוח משותף של החברות "יבמ", "סוני" ו"טושיבה".
כוח העיבוד של הליבה המרכזית מוקדש לחישובים כלליים, בעוד ששאר יחידות ה-SPE יועדו לחישובי אספקטים אחרים.
כיום הפלייסטיישן 3 מתהדרת במעבד החזק ביותר בתחום קונסולות המשחק.

מעבד גרפי:

המעבד הגרפי של הפלייסטיישן 3 תוכנן על ידי חברת NVIDIA, אחת משתי יצרניות המעבדים הגרפיים העיקריות בעולם (השנייה היא ATI שהיא כיום חטיבה ב-AMD), ביחד עם סוני. המעבד נקרא "RSX" והוא רץ בקצב שעון של 550 מגהרץ. ה-RSX יכול להציג גרפיקת תלת ממד ברזולוציה הגבוהה ביותר של הפרדה גבוהה - 1080 שורות על 1920 קווים ( בדומה לקונסולת הX360). בעלי מסכי ה-LCD בעלי כושר הצגת תוכני HD יוכלו ליהנות ממיטב האיכות הגראפית של המעבד. ה-RSX יכול לעבד עצמים תלת-ממדיים במורכבות של 300 מיליון פוליגונים בשנייה. לעומתו, המעבד של פלייסטיישן 2 יכול היה לעבד רק 66 מיליון פוליגונים בשנייה.

זיכרון:

ל-RSX יש זיכרון של 256 מגהבייט מסוג "GDDR-3" שקצב השעון שלו הוא 650 מגהרץ (מהיר בהרבה מזיכרונות DDR2 שקצב השעון שלהם הוא 400 מגהרץ - נפוצים במחשבים אישיים חדשים). לפלייסטיישן 3 עצמו יש 256 מגהבייט זיכרון נוספים, מסוג "XDR DRAM" שקצב השעון שלו הוא 400 מגהרץ, אך מעביר 8 ביט במקביל, כלומר קצב נתונים של 3.2 גיגה ביט בשנייה. יחד יש ל-RSX ולמעבד 512 זיכרון שמחולק ל-2 שמיועדים לדברים שונים. לפלייסטיישן 3 יש דיסק קשיח במספר נפחים שונים כשכל גרסא של המכשיר מכילה נפח שונה (20GB, 40GB, 60GB, 80GB, 120GB, 160GB).

יכולות נוספות:

• בפלייסטיישן 3 מותקן כונן Blu-ray. הכונן מסוגל לקרוא תקליטורי Blu-ray בעלי נפח של 25 ג'יגה בייטים או 50 גיגה בייטים בדיסק דו-שכבתי. הודות לנפח הנתונים הגדול שניתן לאחסן על דיסק בלו-ריי, מפתחי המשחקים לקונסולה יכולים להכניס יותר חומר ותוכן למשחק בניגוד למתחרות. הכונן יכול לנגן, מלבד Blu-ray disc, גם כמעט את כל פורמטי התקליטורים הקיימים, כולל תקליטורי PS1 ותקליטור SACD שהוא תקליטור מוזיקה באיכות גבוהה יותר מתקליטור מוזיקה רגיל (5.1 ערוצים ולא רק סטריאו).
  • ניתן לחבר אותה לאינטרנט בקלות. דרך החיבור לאינטרנט ניתן להוריד תוכני HD, לרכוש משחקים ולהוריד אותם לדיסק קשיח, ולהוריד עדכוני תוכנה לפלייסטיישן. עדכוני תוכנה אלה מאפשרים לסוני להוסיף לפלייסטיישן יכולות מסוימות שלא היו לה בתחילה. בעזרת זה היא מסוגלת להפעיל בהדרגה יתרונות תחרותיים משמעותיים שהיו קודם רק שמועות. כך למשל במאי 2007 שחררה סוני את גרסת תוכנה 1.8 שמאפשרת לפלייסטיישן 3 לייצר אות HD בתקן 1080p, כלומר אות ברזולוציה מקסימלית ובקצב פריימים של 50/60 תמונות בשנייה. אותה גרסת תוכנה אפשרה לפלייסטיישן גם לתפקד כנגן מדיה, כלומר לקרוא מדיה שמוגשת על ידי מחשב ברשת הביתית, ולנגן כך שירים, תמונות וסרטים.
  • יכולת להקרין סרטים באיכות HD דרך מחבר HDMI, ברזולוציות: 480i, 480p,576i,576p, 720p, 1080i, 1080p. בגרסה 1.8 של התוכנה הופעלה יכולת של הפלייסטיישן להמיר סרטי DVD (רזולוציה של 480 שורות) לכל רזולוציות ה-HD השונות (scaling) - יכולת שבדרך כלל יש רק לנגני DVD ייעודיים ויקרים. כמו כן הופעלה יכולת הפוכה, להוריד רזולוציה של סרטי Blu-ray ל-720p, הרזולוציה המקסימלית של מסכים רבים. מלבד מחבר HDMI מכילה הקונסולה גם מחבר וידאו ייעודי אחר, שמתוכו ניתן (על ידי רכישת מתאמים מיוחדים תוצרת סוני) להוציא גם אות S-video או אות קומפוננט. חיבור ה-HDMI של הקונסולה תואם את תקן HDMI 1.3 ומאפשר תמיכה בצבע מדויק מאוד, שכיום כמעט שאין מסכים שמסוגלים להציגו.
  • תמיכה באודיו של 2, 3.1 , 4.1 , 5.1 או 7.1 ערוצים. אודיו סטריאופוני ניתן לשמוע דרך זוג מחברי RCA, 5.1 ערוצים דרך מחבר אופטי (S/PDIF) ו-7.1 ערוצים (TrueHD) רק דרך מחבר HDMI, למקלט מתאים.
  • תמיכה במשחקי רשת מרובי משתתפים (עד 256 משתתפים). שיא מספר השחקנים בו זמנית נקבע במשחק MAG, אשר ייצא ב-26 בינואר 2010.
  • תמיכה בעד 7 ג'ויסטיקים (לעומת 4 ג'ויסטיקים של ה Xbox 360) אלחוטיים (controllers) המופעלים בעזרת BlueTooth ונטענים בעזרת חיבור USB. מלבדם ישנו גם שלט Blu Ray אלחוטי המאפשר להפעיל את הקונסולה כנגן סרטים באופן נוח יותר.
  • יכולת לשלוט בקונסולה מרחוק על ידי ה-PSP, וניתן לשלוח סרטי וקבצים ממנה את ה-PSP דרך הרשת. הדבר מאפשר לבעלי PSP לנצל אותו בצורה טובה יותר, למשל לאחסן סרטים על הקונסולה ולשדר אותם אל ההתקן הנייד דרך רשת אלחוטית, לטווח שיכול להגיע ל-100 מטר.
  • 2 חיבורי USB מאפשרים לחבר לקונסולה מגוון עצום של רכיבים שמתחברים בצורה זהה למחשבים אישיים. יכולת זו היא עתידית ברובה וכיום החיבורים משמשים בעיקר להטענת המצבר של השלטים האלחוטיים, אך ברור כי בכוונת סוני לנצל בעתיד את מגוון האפשרויות שחיבור תקני זה מאפשר. דוגמה ליכולת כזו התווספה בעדכון לתוכנה גרסה 1.81 ב-15 ביוני 2007, אז התווספה התמיכה במדפסות USB תוצרת אפסון, שהקונסולה יכולה להדפיס אליהן תמונות.
  • ניתן להתקין על הפלייסטיישן 3 (הגרסא העבה) את מערכת ההפעלה Linux בגרסת Yellow Dog 5.0
  • תמיכה באינפרא אדום
  • בעדכוני התוכנה השונים נוספו אפשרויות חדשות ומשופרות. דוגמה לעדכון שכזה נמצא בגרסת התוכנה 1.82, בו הופיעה האפשרות להעתיק את הדיסק בכונן לתוך הדיסק הקשיח המובנה במכשיר.
PlayStation 3 Slim:

לאחר שמועות רבות, כולל פרסום תמונות שדלפו בחודש מאי והכחשתם, בתערוכת המשחקים Gamescom שבעיר קלן ב-18 באוגוסט 2009 הציגה סוני את הגרסה הדקה של הפלייסטיישן 3 ( PS3 slim), הפעם בגרסה רזה (בדומה לפלייסטיישן 2). המכשיר יגיע עם דיסק קשיח בגודל של 120GB. בנוסף המכשיר קטן יותר ב-33%, קל יותר ב-36% וצורך 34% פחות אנרגיה מהמכשיר הגדול יותר. המכשיר יעלה $299/€299/£249/¥29980, ומתוכנן לצאת ב-1 בספטמבר 2009 בצפון אמריקה ובאירופה, וב-3 בספטמבר 2009 ביפן וניו זילנד.

משחקים:

כל המשחקים של הפלייסטיישן 3 הם על דיסקים של Blu Ray, בלו ריי הינו פורמט הHD המתקדם ביותר כיום והאיכות של המשחקים הינה בלתי יאומנת (על טלוויזיות LCD Full HD זה בכלל יהיה מציאותי והגרפיקה תשאיר אתכם פהורי פה). שלא כמו ה Xbox 360, כל המשחקים של הפלייסטיישן 3 הם Free Region (משמע שהם בשיטת שידור של NTSC, NTSC-J ו PAL). יתרון נוסף של דיסקי ה בלו ריי, הוא שהם אינם יכולים להישרט (יש עליהן שכבת הגנה מחומשת) מה שמקנה תקינות בריאה של הדיסק.

רשת:

ה PlayStation Network (או בקיצור PSN) הינה חינמית לגמרי (שלא כמו של האקסבוקס שעולה כסף) והיא נותנת למשתמש מגוון רחב של שרותים. ניתן להוריד סרטים, מוזיקה, תמונות ומשחקים, לדבר עם חברים בשיחות צ'אט ווידיאו ולשחק במשחקים האהובים עליכם ברשת אם חברים ושחקנים אחרים. בPS3 ישנה מערכת Trophies המאפשרת לכם לזכות בגביעים אשר מחולקים לגביעים ארד, כסף, זהב ופלטינה. אתם תוכל לקבל גביעי ארד מאתגרים קלים (כמו לסיים משימה של משחק), כסף מאתגרים בינוניים, וזהב מאתגרים קשים (כמו לסיים את המשחק כולו). הפלאטיניום הם מיוחדים ואפשר לקבל אותם רק כאשר אתה מקבל את כל הגביעים של משחק אחד.

קהילת הגיימרים של AIL בPSN:

העתיקו את הגיימר טאג הבא ואני אוסיף אתכם לדף הקשר (מומלץ שתוסיפו את כולם כדי שאחר כך נוכל לארגן משחקים וטורנירים בינינו)

שם פרטי:
כינוי בפורום:
הכינוי שלכם בסוני:
משחקים שיש ברשותי (רק אלה שיש להם מולטיפלייר):

-------------------------------------------------------------

שם פרטי: איגור
כינוי בפורום: Devaizter ~
הכינוי שלכם בסוני: Devaizter
משחקים שיש ברשותי (רק אלה שיש להם מולטיפלייר): Soul Calibur IV, Grand Theft Auto IV, Metal Gear Solid 4, Street Fighter IV, Tekken 5: Dark Resurrection Killzone 2, Resistance 2, Rainbow Six: Vegas 2, Army Of Two

שם פרטי:תומר
כינוי בפורום:Grimmsaka
הכינוי שלכם בסוני:blackid12
משחקים שיש ברשותי (רק אלה שיש להם מולטיפלייר):Resistance 2, Grand Theft Auto IV, Soul Calibur IV, Resident Evil 5, Guitar Hero World Tour,
Army of Two, MotorStorm, Marvel Ultimate Alliance, PES 2008, Resistane:Fall of Man, Little Big Planet, Ridge Racer 7

שם פרטי: רועי
כינוי בפורום: FriZe
הכינוי שלכם בסוני: FriZe6
משחקים שיש ברשותי (רק אלה שיש להם מולטיפלייר): Guitar Hero: World Tour , Guitar Hero 3: Legend of Rock , Guitar Hero 5 , Rock Band 2 , Street Fighter IV ,Tekken 5: Dark Resurrection , Soul Calibur IV
SirPsychoSexy
ציטוט
משחקים:
[size=2]כל המשחקים של הפלייסטיישן 3 הם על דיסקים של Blu Ray, בלו ריי הינו פורמט הHD המתקדם ביותר כיום והאיכות של המשחקים הינה בלתי יאומנת (על טלוויזיות LCD Full HD זה בכלל יהיה מציאותי והגרפיקה תשאיר אתכם פהורי פה). שלא כמו ה Xbox 360, כל המשחקים של הפלייסטיישן 3 הם Free Region (משמע שהם בשיטת שידור של NTSC, NTSC-J ו PAL). יתרון נוסף של דיסקי ה בלו ריי, הוא שהם אינם יכולים להישרט (יש עליהן שכבת הגנה מחומשת) מה שמקנה תקינות בריאה של הדיסק.

אני יכול להעיד על זה.
הזמנתי לפני שנהו חצי את אססאסין קריד מEBAY [ב100 שקל כולל משלוח D: ] והוא הגיעלארץ תוך שבוע וקצת, אבל הוא הלך לאיבוד בדואר. בלי לדעת מה קורהעם המשחק ולמה הוא לא מגיע [לא ידענו מה קרה] אחרי חמשיה חודשים אנחנומוצאים בתיבת דואר מכתב התנצלות מודפס ועם חתימהה מצולמת [אפילו לא חתמו בעצמם!] שמתנצלים על העיכוב [פאקינג חמישה חודשים!] אני פותח ואני רואה את הקופסא מרוסקת וכנראה שהיא נפלה מהעגלות העברה ועבר עליה איזו משאית דואר =\ בכל אופן, אני פותח, מסתכל על הדיסק, ואין שום שריטה!
D:
Grandpa~Roach
וואוו איזה השקעה ניגהה
פשש רק מחרמן אותי יותר לקנות PS3... שמאז שגיליתי שGOW3 זה רק לPS3 הסיכויים עלו מאוד...

Texmor
וואו איזה השקעה גדולה XDD נקווה שהנושא
הזה יהיה יותר פעיל מהקודם XD ודיסקים של בלו-ריי
באמת אי אפשר לשרוט אותם אפשר לשבור אבל לא לשרוט

הנה תוסיף אותי לרשימה:
שם פרטי:תומר
כינוי בפורום:Grimmsaka
הכינוי שלכם בסוני:blackid12
משחקים שיש ברשותי (רק אלה שיש להם מולטיפלייר):Resistance 2, Grand Theft Auto IV, Soul Calibur IV, Resident Evil 5, Guitar Hero World Tour,
Army of Two, MotorStorm, Marvel Ultimate Alliance, PES 2008, Resistane:Fall of Man, Little Big Planet, Ridge Racer 7.
Madness
אממ יש לי שאלה, באיזה גרסאות של הPS3 יש תמיכה לאחור במשחקים של PS2?
Shattered Psyche
ח"ח על ההשקעה biggrin.gif באמת היה מגיע לPS3 נושא חדש! tongue.gif

תוסיף לSLIM שלא יהיה אפשרי להתקין עליו Linux.

חוץ מזה הכל מושלם tongue.gif

לא זוכר את השם משתמש שלי, אני אגיב כשיהיה לי אותו biggrin.gif
Franku
ח"ח על הנושא

:ארג: אני עדיין לא מאמין שעוד לא חיברתי את ה-PS3 לרשת, פשוט יש לה קוד אבטחה ואין לי כוח לחפש אותו...
בכ"מ, לדעתכם יהיה לי כדאי לקנות ישר את נינג'ה גיידן סיגמה 2 כשהוא יוצא? לא שיחקתי בראשון.
Shattered Psyche
ציטוט(Nero Angelo @ 29.08.2009, 14:54) *
ח"ח על הנושא

:ארג: אני עדיין לא מאמין שעוד לא חיברתי את ה-PS3 לרשת, פשוט יש לה קוד אבטחה ואין לי כוח לחפש אותו...
בכ"מ, לדעתכם יהיה לי כדאי לקנות ישר את נינג'ה גיידן סיגמה 2 כשהוא יוצא? לא שיחקתי בראשון.

אתה רציני? O_o
למה לקנות נינג'ה גיידן סיגמה 2 אם Assassin's Creed 2 וCoD Modern Warfare 2 יוצא? on2.gif
Franku
ציטוט(Ultramarines @ 29.08.2009, 19:34) *
ח"ח על הנושא

אתה רציני? O_o
למה לקנות נינג'ה גיידן סיגמה 2 אם Assassin's Creed 2 וCoD Modern Warfare 2 יוצא? on2.gif

כי יש לי מספיק כסף...?
ואת COD אני לא קונה, לא מת על הז'אנר
Shattered Psyche
ציטוט(Nero Angelo @ 29.08.2009, 18:39) *
ח"ח על הנושא

אתה רציני? O_o

כי יש לי מספיק כסף...?

אז לדעתי לא כדי לקנות את NGS2 אם לא שיחקת בראשון...
אם יש לך משפיק כסף אז תקנה גם את הראשון וגם את השני! biggrin.gif
samus aran
שהסלים יוצא אני קונה אותו, וכנראה גם מחליף את הפספ הרגיל שלי לפספ גו, שניהם ממש אדירים...

GOW 3 יהיה משחק אדיר, הקטע שתולשים להליוס את הראש כל כך אדיר
ScorpioNN
ציטוט(Nero Angelo @ 29.08.2009, 19:39) *
ח"ח על הנושא

אתה רציני? O_o

כי יש לי מספיק כסף...?

אתה מתכנן לקנות גם Tekken 6 שיצא?
מעניין איזה גביעים יהיו למשחק...
brandon hito
אחלה חברה כולם לצרף אותי לPSN
PSN: ron43
משחקים:
STREET FIGHTER 4
METAL GEAR 4
GTA 4
COD 4
COD 5
BIOSHOCK
DMC 4
FALLOUT 3
SOUL CALIBUR 4
RE 5
UNCHARTED
FAR CRY 2
ETERNAL SONATA
ועוד כמה טובים ואחרים שברחו לי מהראש
Franku
ציטוט(ScorpioNN @ 29.08.2009, 20:29) *
ציטוט(Nero Angelo @ 29.08.2009, 19:39) *
ח"ח על הנושא

אתה רציני? O_o

כי יש לי מספיק כסף...?

אתה מתכנן לקנות גם Tekken 6 שיצא?
מעניין איזה גביעים יהיו למשחק...

אה שכחתי שיוצא טקן 6, שיחקתי ב-3 ו-4, אבל לא יודע כבר יש לי את סול קאליבור 4 והוא יותר מגניב D:

בעיקרון אני יכול לקנות גם את סיגמה 1 כי מצאתי אותו בזול, אבל זה אומר שאני אקנה את 2 עוד הרבה זמן.
זה עד כדי כך קריטי? הרי את העלילה של משחקי DMC לא הייתה לי בעיה להשלים XD
Devaizter ~
דימה תדבר איתי במסן שנעשה סדר במשחקים שלך ><"

Madness - רק בגרסאת ה 60GB אפשר להריץ משחקי PS2 אבל כבר לא מייצרים אותה שנתיים וכבר אין אותו בחנויות. יש עוד גרסא של 80GB בבאנדל עם MGS4 שהוא כן מריץ משחקי PS2 אבל גם אותו הפסיקו לייצר, למזלך מצאתי חנות שטוענת שהיא עוד מוכרת את הבאנדל הזה: http://www.xstation.co.il/product.asp?productid=351

OMGGGG דור תשתוק!!!!!! אל תקשיב לדור הוא סתם חנון biggrin.gif אם יש לך אפשרות לקנות Ninja Gaiden: Sigma אז קנההההה. זה משחק כל כך סוסססס! גורם לך להרגיש תחושת מגניבות כשאתה משחק (כמו DMC4 והקטע המחרמן של קאי ונאריקו בהאבנלי סורד @,@). לפי ציונים:

Ninja Gaiden 2 ל Xbox 360 - קיבל ציון 8.0/10 ב GameSpot.com וב IGN.com קיבל ציון 8.7/10

Ninja Gaiden: Sigma לPS3 - קיבל ציון 9.0/10 ב GameSpot.com ובIGN.com קיבל ציון 9.3/10

אני קניתי ולא התאכזבתי biggrin.gif וגם בסוף שנה יוצא Ninja Gaiden: Sigma 2 וזה בכללל יהיה סוס! אפשר גם לשחק ברשת ואם אני לא טועה גם ל2 שחקנים!

קיצר קנה biggrin.gif
Franku
כן ב-NGS2 יש גביעים ו CO-OP עם שחקנים ברשת.

והשאלה שלי הייתה אם עדיף לקנות סיגמה אחד או שתיים כרגע, אני לא יודע אם לקנות את סיגמה 1 או לחכות שבועיים לסיגמה 2.
בהנחה ואני קונה את 1 אני ארצה לסיים אותו קודם וזה יקח לי מלא זמן XD
יש לי גם ככה עוד 4-5 משחקים שלא סיימתי מאז שקניתי אותם.
אני אוהב לסיים משחקים הכל כולל הכל

אפרופו הבנלי סורד, חסר לי רק ארטוורק אחד כדי לסיים אותו, אבל צריך 3 גלימפים מהשלב יריות הראשון וזה קשה רצח גם בנורמל :ארג:
All That Remains
ח"ח על ההשקעה,נושא מושקע!
Nero - אני לא בדיוק יודעה איך להסביר את זה,אבל אני ממליץ לך קודם לקנות את 1 ואז את 2.
אגב טקן 6 הולך להיות משחק מכות מעולה לדעתי cool.gif
Texmor
השבוע קניתי ב300 שקל Army of Two ו Ninja Gaiden Sigma המכיר נשמע לכם סביר?
עוד לא התחלתי לשחק בNGS התחלתי עם AOT
מה שאני שואל פה זה אחד מישהו רוצה לשחק איתי בONLINE? בAOT
ושתיים אם המכיר נשמע סביר?

דרך אגב לי קנו את הסוני ב2006 אז יש לי את הגירסא של ה60GB
שלדעתי היא הכי טובה (לא מבחינת זיכרון אבל..)
ScorpioNN
אני מת לראות את המערכת גביעית של GOW 3!
זה חייב להיות משהו פצצתי!
לקבל גביע על הריגה מהאוויר של 100 אויבים D:
SirPsychoSexy
ציטוט(ScorpioNN @ 30.08.2009, 00:33) *
אני מת לראות את המערכת גביעית של GOW 3!
זה חייב להיות משהו פצצתי!
לקבל גביע על הריגה מהאוויר של 100 אויבים D:

WTF
רציני?
איך עושים את זה?
למישהו יש רשימה של הגביעים של GOW3 או שזה לא שוחרר?
ומישהו יודע את התאריך הוצאה של המשחק?
GoodMan
הוא סתם צוחק..אפילו שאני מאמין שיהיה אפשרי להרוג 100 אויבים מהאוויר עם הכוחות המטורפים של קרייטוס חח..לא שוחררו גביעים והתאריך יציאה זה במרץ אני לא בטוח לגבי תאריך מדוייק אבל אני כמעט בטוח שזה במרץ.
FriZe
מה קורה איגור אתה מפציץ עם הנושאים שלך אה? xD כל מקרה תוסיף אותי לרשימה

שם פרטי: רועי
כינוי בפורום: FriZe
הכינוי שלכם בסוני: FriZe6
משחקים שיש ברשותי (רק אלה שיש להם מולטיפלייר): GH WT, GH 3, GH5,RB2,SF4,Tekken 5, Worms, Soul Calibur 4

יש לי גיטר הירו 5 כבר מיום חמישי FFS!!!!!!
Texmor
רק שתדעו יצא עדכון גירסא 3.00 יש שינוי דיי גדול (בנתיים הוא יותר קטן יהיה עוד דברים)
קודם כל רואים יותר טוב כלומר האיכות של התפריט יותר יפה לדעתי ובחנתי את זה וזה נכון
יותר קל לנווט בתפריט ועוד כל מיני דברים תורידו לבד כדי לראות ובקרוב (כלומר נובמבר) יהיה
בPSN דברים חדשים שאפשר להוריד מוזיקה סרטים חדשים שרק יצאו
ועוד הרבה תכנים חדשים אפילו קומיקסים (מי שרוצה לדעת עוד שיוריד בPSN
את הכנס או מה שזה לא יהיה של GAMESCON ששם מראים הכל)

ובקשר לשאלה שלי מישהו שיש לו ARMY OF TWO רוצה לשחק XD?
בדיוק התחלתי אני ממש בשלבים הראשונים
brandon hito
אצלי הוא לא מציח להוריד את העידכון הוא נתקע ב61 אחוז ואז נותן הודעת שגיאה אני מת לשחק אונליין אבל פשוט אי אפשר
Bleak
תנסה להוריד דרך המחשב, ולהעביר עם USB (יש אפשרות דרך האתר של סוני)
זה שפעם היה פקח ועכשיו לא
למה משמש הדיסק הקשיח? (חוץ מדמואים, משחקי ארקייד שמירות וכל אלה).
40/60GB יספיקו? ohmy.gif
Bleak
ציטוט(Sheldon @ 08.09.2009, 15:57) *
40/60GB יספיקו? ohmy.gif

הדיסק הקשיח? לאם אתה רוצה לאחסן שירים, או סרטים או תמונות, לי אישית יש את ה60 כבר כמעט שנתיים ועדיין לי מילאתי אותו.
Franku
ציטוט(Bleak @ 08.09.2009, 17:02) *
40/60GB יספיקו? ohmy.gif

הדיסק הקשיח? לאם אתה רוצה לאחסן שירים, או סרטים או תמונות, לי אישית יש את ה60 כבר כמעט שנתיים ועדיין לי מילאתי אותו.

אתה שוכח את הסיבה הכי חשובה לדיסק קשיח, משחקים שדורשים התקנה...
Bleak
ציטוט(Nero Angelo @ 08.09.2009, 17:15) *
40/60GB יספיקו? ohmy.gif

חשבתי שהוא ציין את זה כבר, MY BAD.
זה שפעם היה פקח ועכשיו לא
ציטוט(Bleak @ 08.09.2009, 20:59) *
ציטוט(Nero Angelo @ 08.09.2009, 17:15) *
40/60GB יספיקו? ohmy.gif

חשבתי שהוא ציין את זה כבר, MY BAD.

שזה רוב המשחקים? כמה מקום הם תופסים ohmy.gif?
Texmor
אם מי שמעלי עדיין צריך תשובה אז רוב המשחקים לא תופסים הרבה מקום (אלה שאתה מוריד מהPSN בלבד)
אז ככה 60 (שזה מה שיש לי) לי לפחות מספיק אני בעיקר מאכן על הסוני סרטי BR וכמה דמואים ונשאר לי
מספיק מקום

בנושא הקודם היה רשום שיצא צ'יפ משהו כזה מישהו יודע אם יש על זה משהו חדש?
GoodMan
בסוף זה היה סתם...החרא שפירסם תהודעה הזאת מכר תדומיין של האתר ובגלל כל הכניסות על ה"פריצה" הוא קיבל הרבה כסף..
brandon hito
קרה לי את הדבר הכי מעצבן בעולם
הרווחתי גביע דיי קשה בקול אוף דיוטי 5 ובגלל הבעיות עם העידכון לא קיבלתי אותו ועכשיו אני צריך להתחיל מהתחלה איזה שלב מעצבן ברמה הכי קשה בקול אוף דיוטי אוווחחחח ארור תהיה עידכון 3.00
Texmor
סוני כרגע עובדים על גירסה 3.01 בשביל לתקן מישהו ממי שזה לא עובד לו לא יודע
ניסה להוריד עם משתמש אירופאי לסוני אירופאי ><?ואם הוא מנסה הפוך(שזה מה שאתם עושים כרגע ><?)
אז זה לא עובד?
Golf
גם לי העידכון לא ירד איזה 3 ימים אבל ביום הרביעי זה סתם ככה פתאום הוריד (ובאותו בוקר כשניסיתי זה נתקע לי ב-61%, כבר איבדתי תקווה).
Texmor
במקרה בדקתי היום וראיתי שיצא עדכון 3.01 נסו להתקין למי שלא עבד ולראות אם עובד.
לא נראה לי יש שיפורים אבל מה שכן הרקעים הדינאמיים ממש מגניבים, אפילו שיש רק שלושה XD
Van Gogh
מתי הולך לצאת צ'יפ לPS3?
Golf
הסיכויים שיצא צ'יפ לPS3 ממש נמוכים. הוא כבר שלוש שנים בשוק ועדיין לא נפרץ.

אם יש לך בעיה של כסף לא חסר משחקים זולים שיעבירו לך את הזמן פי כמה ותמיד אתה יכול לעשות את מה שכולם עושים - להזמין מחו"ל משחקים.
Ichigo1
וואי איזה שימעמום עם הסוני אין לו משחקים חדשים (שיוצאים רק לו לא הבטמן)
חבל לא יוצאים משחקים כרגע לאף קונסולה
מישהו יכול להמליץ על משחק לסוני 3??
brandon hito
אם יש לך COD5 אפשר לשחק יחדיו וגם RE5 אני יכול לעזור לך בכלליות תקנה משחקים עם אונליין ככה המשחקים נמשכים ויותר נהנים
Eagle
אני מתלבט אם לקנות פליסטיישן שלוש או אקסבוקס, עכשיו המחיר של שניהם די דומה(ואני אומר דומה בגלל שאני חייב לקנותא המתאם המזדיין שעולה 450 שקל לאקסבוקס שמקפיץ את המחיר) עכשיו מישהו יכול להביא לו פה כמו מיני רשימה למה הוא קנה פלייסטישן שלוש ולא אקסבוקס ולמה זה עדיף בכללי?
Akuma
למה אתה צריך בכלל מתאם רשת? רוב האנשים משלמים למישהו שיעשה חור בקיר ויאריך את הכבל, לא רואים את זה וזה כמה דקות, וגם יעלה לך חצי+ מהמחיר..
אני קניתי 360 כי אין לי תקציב, אם יש לך תקציב הכי טוב זה לקנות PS3.
Eagle
הבעיה היא שאין לי מקום לחבר כבל, אין לנו מספיק חיבורים tongue.gif
אגב עכשיו פליסטישן 3 מאוד מאוד זול בגלל הSLIM החדש אם אתה לא יודע הוא עולה בערך 2000-2500 שזה כלום לעומת המחיר הקודם שלו..
Texmor
כדי שלא יהיה פה ספאם מיותר אני רק אומר שמה שמי שמעליי כתב מתמצת הכל
אני קניתי סוני 3 קודם כל קנו לי בלי שביקשתי בכלל,חוץ מזה היה לי סוני 1,2,PORTABLE
אז קנו לי את 3 XD
Golf
זה תלוי איזה משחקים אתה תאהב. לכל קונסולה יש את הבלעדיים שלה אז תבדוק מה אתה יותר אוהב. חוץ מזה שתי הקונסולות נורא דומות מבחינה טכנית רק שבאקס בוקס האון ליין יותר טוב מבחינת תקשור עם חברים וכל מיני שטויות שאין בPS אבל זה עולה כסף (לא הרבה) והPS3 מכשיר מולטימדיה יותר טוב מבחינת סרטים וסאונד.

Eagle
אני אישית יותר את המשחקים בסגנון דיויל מי קרי(אין הרבה כאלה לצערי sad.gif ) אבל אני גםם מש אוהב משחקים בסנגון של מטאל גיר סוליד ורסידנט איביל(כמה שאייתתי לא נכון XD) קיצר אני יתר בכיוון של פליסטיישן 3 כי הבנתי שהרשת שם לאט לאט משתפרת וזה אחלה וגם בחינם XD
Golf
Well...
DMC4 הוא מולטיפורם ואני בטוח ששיחקת במשחק הזה כבר במחשב, יש את נינג'ה ג'יידן שהוא היה בהתחלה בלעדי לאקס בוקס ואז בא בגירסא משופרת לPS ובקרוב יוצא לPS נינג'ה ג'יידן 2 שכבר יצא לאקס בוקס אבל הוא יהיו לו תוספות שאין בגרסא של האקס בוקס. כמובן שיש את GOW שעוד מעט יוצא וheavenly sword שבלעדי לPS.

RE מולטיפורם והוא יצא גם למחשב לאחרונה וMGS4 בלעדי לPS אבל המשחק הבא יהיה מולטיפורם.

Hamel
ציטוט(Golf @ 20.09.2009, 03:05) *
וMGS4 בלעדי לPS אבל המשחק הבא יהיה מולטיפורם.

אחד המשחקים הבאים
MGS PW זה לPSP

ואני לקחתי PS3 בגלל האקסקלוסיביים
אין משהו באקסבוקס 360 שמגרד את הרגליים של דברים כמו MGS4 או וולקיריה כרוניקלס
Devaizter ~
טל תפסיק להגיד שטויות כמו "אם יש לך תקציב לך על PS3" התקציב של ה360 ושל הPS3 הם אותו תקציב כעת (בעבר PS3 היה יקר יותר, אבל כפי שנראה עכשיו גם זול יותר מXBOX! גם בגלל הורדת מחירי הקונסולה שכעת עולה רק 2000 שקל וכל משחק עולה בסביבות 150-400 שקל ואתה יכול למצוא דילים טובים ביד2 כמו שכבר הסברתי אלפי מאות פעמים...).

Eagle - אם אתה אוהב מאוד משחקים בסגנון DMC אז PS3 הוא הדבר בשבילך smile.gif. משחקים מאוד טובים שהם בסגנון DMC ובלעדיים לPS3 הם:

Ninja Gaiden: Sigma שקיבל ציון 9.0/10 ו9.3/10 באתרים כמו GameSpot, IGN ומגזינים מפורסמים כמו מגזין המשחקים של Sony ביפן ומשחק ההמשך שלו הולך להיות ענקי מ-3 סיבות: תיהיה לו ערכת טרופיז! תיהיה לו אפשרות למשחק ברשת! ואפילו אפשרות למשחק CO-OP (שני שחקנים! אתה ועוד חבר). טריילר: http://www.youtube.com/watch?v=4vq_Eubryhs (תצפה בHD). נראה מדהים smile.gif

Heavenly Sword - קיבל ציון 8.0/10 משחק Hack/Slash מושלם ומתאים לאנשים שאוהבים לחתוך ולבתר אנשים (כמו DMC) עם בחורה סקסית! smile.gif הוכרז מזמן שיצאו למשחק זה עוד 2 משחקי המשך

God of War III - פשוט תראה את הטריילר http://www.youtube.com/watch?v=Hiieqlgbn2c (תצפה בHD) המשחקים הקודמים בסדרה קיבלו ציונים של 9.2/10 ו9.3/10 באתרים המפורסמים ברשת. משחק פשוט סוס ואתה מאוד תאהב אותו מהסיבה שהוא כמו DMC רק עם יותר דם ויותר אקשן, עירום וסקס ומה שלא תרצה! פשוט משחק פעולה מושלם smile.gif

תקנה PS3, ותהנה! wink.gif
Eagle
עכשיו השאלה שלי האם הוא לא נופל במשחקי יריות? כי בכול זאת נכון שהאקסלוסבים שלו טובים(וראיתי ושמעתי כבר tongue.gif) אבל מה עם המשחקי יריות שלו ומרוצים לדוגמאה(מירוצים יש רק כמה שאני אוהב ויריות זה פשוט כיף אם המשחק טוב חח)
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.