עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: עזרה ב Naruto Narutimate Accel 2
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משחקים
SuyRox
הצלחתי להשיג במשחק את כול השחקים חוץ מ2.. שהם סאסקה הקטן וההוקאגה הרביעי, אני וחבר שלי השגנו אותם אבל חבר שלי בטעות מחק את השמירה ואנחנו לא יודעים איך השגנו אותם בכלל... אז מי שיודע שיגיד לי בבקשה, כי כשמקבלים אותם מקבלים גם עוד שחקים להשיג,...... תעזרו לי בבקשההההההה

עריכה: מישהו יכול להביא/להכין לי מדריך מה עושים אחרי שעשיתי את הסטורי עם נארוטו... מדריך מלא.... ובעברית בבקשה, אני אשמח מאוד

ואני יודע יש נושא רשמי, אבל אף אחד לא עונה לי שם on7.gif ........
Ben159
לאחר שסיימת את הסטורי של נארוטו אתה צריך לעשות משימות
לאחר שתסיים כמה משימות ההיה לך תסטורי של סאסקה
אחר כך אתה צריך לסיים את שאר המשימות שתסיים את כולם
אז אתה יכול להשיג אותם:
סאסקה הקטן נמצא בחדר הראשון במערה של אורצימארו
האוקגה ה 4 אני צריך לנצח את סאסקה הקטן בחדר הראשון לנצח את קאבוטו מחוץ למערה
לנצח את אורצ'ימארו בחדר האחרון ולנצח את סאסקה הגדול בחדר הראשון בסטורי שלו בדלת מברזל
אחרי שניצחת אותם האוקגה ה 4 ההיה לך למעלה בביניין של האוקגה
שבוז
בקיצור אחי קל להשיג אותם

T - F
בקיצור זה ספאם.
sahar55551
כתבתי את זה כבר בנושא הרשימי מקווה שזה יעזור לך
בדיוק התחלתי את המשחק מהתהחלה אז זה ככה אני ירשום את המשימות אבל אני לא בטוח שהם לפי הסדר
1אז יש את המשימה של גיראיה ללכת עד לאזור של השמירה השנייה בלי לנוגע באיש עם הכובע הסיני ואחר כך להליחלם נגד שלוש אנשים ואז ללכת למקום עם ה3 עמודים ושם יש את אביסו ואז סיימת
2 יש גם את המשימה של להחזיר את הילד הקטן לסבתא הילד נמצא בדרך למשרד של ההקוגה
3 יש את המשימה של סקארוה וטסונדה להחזיר את הילד לשתי הורים הילד נמצא איפה שאירוקה ואז תצטרך לחפש זכירון יש שם כמה האמיתי זה שבסוף ליד האבנים ואז תלך עוד פעם לסאקורה ואז עוד פעם לילד והוא ישאל אותך שאלות התשובות זה 2 3 3 ואז סיימת
4 משימה של רוק לי וסאקורה ללכת לרוק לי איפה שהשלוש עמודים ואז לסאקורה ליד המשרד של ההוקגה ואז שוב לרוק לי ואז שוב לסאקורה יהיה שם איזה דיבור לבחור באפשרות השניה ואז לרוק לי וסיימת
5 המשימה של שיזונה לדבר איתה ביער המווות למצוא ארבע אורות כחולים (הם בתוך היער) כאלה לדבר איתה שוב לצאת ויהיה לך דיבור עם איזה 4 אפשריות תבחר בשניה
6 שחכתי יש משימה בהתחלה באיזור של יער המוות לנצח איזה שלוש אנשים ב3 דקות בערך (נראה לי)
7 יש את המשימה של קיבה ללכת לאיפה שנג'י מצא את הכפילים של הקבוצה שלו ולחפש שם זיכרון כחול
8 המשימה של הינטה ללכת עד ליער שמחוץ לקונהא ולעזור לה שם
9 משימה של קאנקורו אני לא זוכר כל כך אבל צריך ללכת לכפר החול לעשות שם משהו ולחזור תוך כמה דקות
10 וזא נראה לי מגיעה המשימה של ססאקה אמור להגיע דוור לכניסה של קונהא בתוך קונהא תדבר איתו תחזור לטסונדה תחזור לדוור ואז תלך למערה ואז הדלת תהיה פתוחה תעבור את כל ה19 חדרים עם נארוטו סאי וסאקורה ויאמטו הקפטן (באמצע תצטרך להעלות את הרמה של הצאקרה שלך שתגיע לרמה 3 בשביל שתוכל לשבור קירות בשביל זה אתה נלחם נגד האנשים שבדרך ואז לוחץ start ובוחר באפשרות שבין המפה לתיק תלחץ כמה פעמים עיגול ואז תגיע לתפריט שיש שם 5 אפשריות האפשרות השניה זה הצא'קרה נראה לי שצריך לשפר גם את השאר אבל אני לא בטוח)
אחרי שעברת את כל ה19 חדרים את תהיה סאסקה תעבור שוב את כל ה19 חדרים ואז סאסקה הקטן יחכה לך בחדר הראשון של המערה (לא של המבוך) סאסקה הרגיל יחכה לך בחדר הראשון של המבוך ואורצימארו יחכה לך בחדר של הנחש הגדול בסוף המערה וקאבוטו יחכה לך מחוץ למערה
ורק אחרי שתלחם נגד כל הדמויות תוכל להילחם נגד ההוקגה הרביעי שהוא נמצא על הגג של המשרד של ההוקגה

עכשיו לי יש שאלה
הגעתי למשימה שאני נלחם מול אינווצריך 6 פעמים להפוך לבול עץ ואז מול סאקורה ואני לא יודע מה צריך לעשות שם אמרו לי לעשות את הקרב הזה של בול עץ שכל אחד הופך לבול עץ עד שמישהו נותן מכה אבל אני לא יודע איך עושים את זה וגם לא יודע כמה פעמים צריך לעשות את זה אז עם מישהו יודע אני אשמח אם יוכל להגיד לי (דרך אגב זה אחרי המשימה של סאסקה)

זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.