עזרה - חיפוש - משתמשים - לוח שנה
גרסה מלאה: Naruto Fate Decide נושא חדש
אנימה ישראל - ANiMe-iL > אנימנגה פופולרית > נארוטו > משחקים
XxDoriaNxX
הערה חשובה אני פתחתי את הנושא אבל המשחק לא שלי הוא של the x אז כל הקרדיט לו

אא וגם שחכתי יש לי אישור לפתוח מ Aburame Shino

המשחק חזר ובגדול
שניתי חלק מהסימניי ידיים on1.gif
so come and join ^.^
הסבר על המשחק
המשחק פועל בתוכנה BYOND למי שמכיר, ומי שלא מכיר, זוהי תוכנה שכל אחד יכול ליצור משחק רשת ולפתוח את המשחק(סרבר) אצלו.

הגראפיקה של המשחק(כמו שאר המשחקים של BYOND) היא דו-מימדית ודי נחמדה אבל לא ברמה ממש גבוהה.

המשחק הזה הוא לא כמו שאר המשחקים של נארוטו בביונד, הוא די מיוחד ומשוכלל ומאוד כיף.

הורדת BYOND
הרשמה ל-BYOND
האתר
הפעלת המשחק: מתקינים את הביונד, נרשמים, נכנסים לביונד ומתחברים ואז נכנסים לאתר של המשחק ולוחצים למטה על Join/Login.

מקשים
תוודאו קודם שהמקארו פועל - שבשורה רשום .alt ואז אתם משחקים רק עם המקלדת.
חצים = תזוזה.
N = דיבור לכולם.
M = דיבור רק למי שלידך, שאתה רואה במסך.
Q = סימן יד: Rat
W = סימן יד: Ox
E = סימן יד: Tiger
R = סימן יד: Rabbit
T = סימן יד: Dragon
Y = סימן יד: Snake
U = סימן יד: Horse
I = סימן יד: Ram
O = סימן יד: Monkey
P = סימן יד: Bird
A = סימן יד: Dog
S = סימן יד: Boar
D = בחירת אלמנט(אש, אדמה וכ'ו...)
F = בחירת סוג ג'וטסו(טאיג'וטסו, נינג'וטסו וכ'ו...)
G = בחירת Support(שארינגן, שערים וכ'ו...)
H = שימוש ב-Support
Space = ביצוע הג'וטסו(אחרי הסימני ידיים)
B = שימוש בג'וטסו חתום
V = שימוש בג'וטסו משותף חתום
Z = התקפה(מכה רגילה - טאיג'וטסו או נשק)
C = בחירת חפץ/נשק
X = שימוש/לבישה של הנשק/חפץ
K = אימון Log

ג'וטסואים
יש כמה סוגי ג'וטסואים: טאיג'וטסו, נינג'וטסו, גנג'וטסו, ג'וטסואים משותפים וג'וטסואים של קלאן מסוים.
ג'וטסו משותף זה ג'וטסו שעושים אותו כמה שחקנים ביחד.
ג'וטסו חתום - יש אפשרות במשחק שאם יש לך ג'וטסו עם הרבה סימני ידיים למשל וקשה לזכור אותו או למשל ג'וטסו שמשתמשים בו הכי הרבה אז אפשר לשים את הג'וטסו הזה ב Signature ואז במקום לעשות כל פעם את כל הסימני ידיים שלו, רק לוחצים על מקש אחד("B") וזה עושה את הג'וטסו, זה נוח ושימושי.
וכמובן שלג'וטסואים יש רמות ולא כל אחד יכול לעשות כל ג'וטסו(למשל גנין יכול לעשות ג'וטסואים עד רמה C וג'ונין יכול הכל).

ביצוע ג'וטסואים: קודם כל בודקים שהאלמנט וסוג הג'וטסו מוגדרים נכון(למשל, בשביל Katon: Goukakyuu no Jutsu צריך לשים את סוג הג'וטסו על נינג'וטסו ואת האלמנט על אש) ואז צריך לעשות את הסימני ידיים שדרושים בשביל הג'וטסו(את זה רואים ב Jutsu Reference Guide) ואז ללחוץ על מקש ארוך כדי לבצע את הג'וטסו.

קבלת ג'וטסואים: יש כמה דרכים לקבלת ג'וטסואים, קודם כל את 2 הג'וטסואים הבסיסיים(הנגה ובונשין) לומדים במבחן הגנין, ואת שאר הג'וטסואים או שלומדים דרך עליית רמות או שאם מישהו מגלה לך סימני ידיים של איזה ג'וטסו ואתה עושה אותם אז אתה לומד את הג'וטסו, או שעוד דרך ללמוד ג'וטסואים היא ע"י העתקת ג'וטסואים בעזרת השארינגן.

תמונות

תמונה רגילה של השחקן.

ג'וטסו הצל של שבט הנארה.

אמסטרו של שבט אוציאה

רסאשוריקן.

דרישות למבחן הגונין

שארינגן

לשארינגן יש 4 רמות:

שארינגן עם נקודה אחת:

מקבלים את השארינגן ברמה 20 לראשונה והשארינגן פשוט מזהה את הרמה והאלמנט של הג'וטסו.
שארינגן עם שתי נקודות:

רמה 40, בנוסף ליכולת של רמה 1, גם לומדים(מעתיקים) את הג'וטסו(רק אם יש לך את האלמנט והרמה שדרושים בשביל הג'וטסו).
שארינגן עם שלוש נקודות:

רמה 70, כמו רמה 2, רק שיש משו אחר קצת בהעתקה, שיותר קל להעתיק, כאילו לא צריך את האלמנט וזה אבל אני לא בטוח כי לא ממש הבנתי...כשאני אגיע או מישו יגיד,אני אערוך.
מנגקיו שארינגן:

רמה 150, כמו שלושת הרמות, רק שאפשר לעשות את הג'וטסו Amaterasu.

*אסור להביא ג'וטסואים לא בפורום ולא ב-OOC, מי שרוצה אז רק תיפגשו במשחק ותביאו ב-Say.
^^

Your Death
אחי ראית שפתחתי נושא אז למה????? למה?????

XxDoriaNxX
יואו אחי לא ראיתי שפפתחתה סליחה אחי מצטער
Your Death
לא נורא כנס למשחק.....
XxDoriaNxX
טוב
Your Death
לא להגיב פה יותר עד שינעלו (: smile.gif (: smile.gif dry.gif>_>O_O
זאת גרסה "קלה" של התוכן הראשי שלנו. כדי לצפות בגרסה המלאה עם מידע נוסף, מבנה ותמונות בבקשה לחץ כאן.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.