IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Tokyo ESP
NyanHuman
הודעה 29.07.2014, 16:21
הודעה #1

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 201,371

Tokyo ESP

שם: Tokyo ESP\東京ESP
סוג: TV
מס' פרקים: 12
ז'אנרים: אקשן, קומדיה, על טבעי, שונאן, סופר פאוור, מדע בדיוני
סטודיו: Xebec
דירוג גילאים:R - 17+
תאריך שידור: 2014|04|12 - ?

עלילה

ורושיבה רינקה (Urushiba Rinka) הייתה נערה רגילה למדי, אם כי היא עניה וממשפחתה נותר רק אביה. יום אחד, היא ראתה פינגווין ודגים זורחים ששחו בשמיים. רינקה אולי הייתה חושבת שזו הזייה אלמלא היה איתה עד נוסף, נער מבית ספרה עם פרצוף שרוט בצורה מוזרה.
מגע עם דג גורם לה להתעלף, וכשהיא מתעוררת, היא פיתחה את היכולת לנוע דרך חפצים דוממים... כגון רצפת דירתה! לאחר מכן, שיחה מאביה מראה לה שהיא לא היחידה שהדג המעופף העניק לה כוחות על בעייתיים לשליטה! מה הולך כאן? והאם התלמיד מכיתתה של רינקה יודע על המצב יותר ממה שהוא מוכן לספר?
[לקוח מהקטלוג]

דמויות

ספוילר:
Rinka Urushiba

מדובבת ע"י Kido, Ibuki

Kyoutarou Azuma

מדובב ע"י Koumoto, Keisuke

סקרינשוטים

ספוילר:

שיר פתיחה
Tokyo Zero Hearts שמבוצע ע"י Faylan

שיר סיום
Kyuusei Argyros שמבוצע ע"י Yousei Teikokou

דעה אישית
טוב אז טוקיו ESP נתפסה לי בעין בקטלוג של העונה ונראתה לי הצלחה, גם כן שמעתי מקוראי מנגה (שאלו 2 קוראי מנגה..) שהיא מאוד טובה, כך שעלו לי הציפיות אף יותר.
אבל.. הפרק הראשון לא כ"כ מיצה אותם כמו שרציתי, פרק שפותח בשאלות ללא תשובות... אני מניחה שעשו זאת בכוונה, כדי שהצופה יתעניין וירצה לדעת ולהבין מי ומה. אני אישית, לא ממש אוהבת התחלות כאלה שמתחילות בסימן שאלה, כך ש... לא אהבתי ממש ת'פרק, אבל ידעתי שהפרק הבא חייב לענות על השאלות הללו כדי שנבין כמו שצריך, וכך קרה, מפרק 2 מתחילים לענות על השאלות, אני מקווה שעד סוף האנימה יענו על כל מה שהראו בפרק הראשון. אז עכשיו אעבור אחד-אחד על הקרקטריונים:
עלילה- העלילה מרגישה מאוד רגילה, אבל, זו אנימה שאני חושבת שאפשר לפתח אותה לצדדים לא צפויים וכו' וכו'(אפילו עם מספר מצומצם של פרקים, וכן גם תלוי באדפטציה), כך שאני מקווה שהיא תצליח להתפתח במשך הפרקים, אבל עד כה, לא היה משהו מיוחד ואני בהחלט מקווה שהם יפתיעו אותי בהמשך (טוב, עד עכשיו עברו רק 3 פרקים, אז אני לא מתפלאת שעוד לא קרה יותר מידי עם העלילה והפיתוח שלה).
אנימציה- ובכן... האנימצה של האנימה לא מרגישה לי מזעזעת, אבל לא מרגישה גם מדהימה, היא נראת לי ממוצעת-. הצביעה מרגישה קצת לא הכי משהו, במיוחד בפרק הראשון היא הרגישה לי מאוד ישנה ולא לזמנינו (זה או שסתם קשה להם לצבוע בצורה יפה בחושך או שסתם הייתי עייפה כי צפיתי בפרק ב1 בלילה או שזו סתם אני). אך, בפרק השני הצביעה חזרה למקומה, והיא הרגישה לי בסדר, אבל (שוב) לא משהו מדהים, בסדר כזה. הוויזואלים של האנימה הם לגמרי אחלה אבל לא באמת משהו. אישית, עניין וויזואלים אצלי לא תופס הרבה מקום בהנאה, אני לא בודקת שניה על שניה כדי לראות אנימציה גרועה ולהגיד "טוב, זה גרוע בגלל האנימציה". אצלי זה רק בונוס (ענקי) לאנימה, כן משפיע על ההנאה, אבל לא עד כדי כך כמו לכמה כאן בפורום, יותר משנה לי האדפטציה, ועד עכשיו היא נראית לי הולכת טוב (טוב, אני לא קוראת את המנגה אז--).
אז עד עכשיו, האנימציה היא בסדר+-.
פסקול- אז... השיר פתיחה באמת יפה, אבל אני לא מרגישה בו משהו מיוחד, יש מצב שאוהב יותר כשאקשיב לו יותר. אבל הסרטון של השיר, ממש אהבתי! אני לא יודעת איך להסביר למה, אבל אני ממש אוהבת לצפות בפתיח כי הוא מרגיש לי יפה וזורם לעין. והשיר סיום, השיר גם יפה, מרגיש מאוד קצבי לשיר סיום (וזה נדיר :ם), אבל גם אם הוא קצבי לשיר סיום, גם בו אני לא מרגישה משהו מיוחד. אבל הסירטון, הוא פשוט.. מאוד מוזר בעיניי. איך להסביר? גם לא יודעת, לא הרגיש ממש קשור וזה, פשוט... לא יודעת '-', פשוט לא אהבתי את הסירטון. אבל, סה"כ הם כן יפים וקליטים~ (נו טוב, עניין של זמן עד שאוהב יותר). עכשיו, האוסטים. הרגישו לי לא מיוחדים מידי (אפילו אם אני אחת שרק בזמן האחרון החליטה לשים לב אליהם), מפני שרוב הפרק הם מרגישים מאוד רגיל, אבל בקטעי הלחימה דווקא מאוד אהבתי את האוסטים! הם מאוד יפים ואחרי הכל, אוסט טוב משפר את הסצנה, כך שהם הצליחו להפוך את הקרב למעניין יותר בגלל האוסטים שהם שמו. וגם... הדיבוב מתאים (בכלל, נדיר שהוא לא מתאים).
דמויות- הדמויות. טוב, לא הצלחתי להתחבר אליהן (טוב אולי חוץ מפגי כי הוא מתוק 3>), לא היה בינתיים יותר מידי פיתוח בדמויות. אני מקווה שבהמשך הפרקים הם יצליחו לפתח יותר ושאצליח להתחבר לדמות מסויימת, כי כשאנחנו מתחברים לדמות מסויימת, אנחנו מתחילים להסתכל מנקודת המבט שלה וככה אוהבים יותר את האנימה (או שזו רק אני.-.?) ובכללי, אני אוהבת דמויות עם אופי אדיר D:. גם כן, דמויות זה בערך כל האנימה (חוץ מעלילה), אני מכירה כמה אנימות שהעלילה הייתה פשוטה אבל.. הדמויות! הן היו כ"כ טובות שהצלחתי בקלות להתחבר אליהן וככה אהבתי יותר את האנימה! (אפילו אם האנימה קצרה, יש אנימות קצרות שהתחברתי שם ליותר דמויות מאשר בכמה אחרות ארוכות). ואני מקווה שיעשו גם כאן, בהחלט יוסיף להנאה.
הנאה- טוב, אפילו אם בכל קרקטריון יש מה לשפר, אני בהחלט נהנתי, אבל לא ברמה של "הו! ואוו! זה לא היה צפוי!" או "מה לעזאזל קרה כאן?!" ו"אעאעה!! אני חסרת סבלנות לפרק הבא!!!". חוצמיזה, עברו רק 3 פרקים ויש לנו עוד 9 שבפרקים האלה עוד הרבה דברים יכולים לקרות. אני מאמינה מקוראי המנגה שזו באמת מנגה טובה וגם האנימה יכולה להיות כזאת (למרות שעניין האדפטציה מאוד חשוב כאן), ואני בהחלט מקווה שהאנימה תצליח מאוד לעניין אותי, שאף ארצה לעבור למנגה והלמשיך את ההנאה! אז כרגע, אני כן ממליצה לכם לצפות ואני מקווה שתצליחו להנות גם בחסרונותיה, כך שאמ... תתנו צ'אנס לפחות ל2-3 פרקים D:

צפייה ישירה- כאן
הורדה- כאן

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
TomerTop
הודעה 29.07.2014, 16:30
הודעה #2

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,189

התחלתי לקרוא את המנגה מזמן ולא התקדמתי ממש מעבר אליה.
לא יודע, ננסה פרק ראשון, אני מניח.

--------------------

+Quote Post
Painkiller
הודעה 29.07.2014, 16:55
הודעה #3

Burst the Gravity!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 20,281

איך אפשר להגיד שהויזואליות והאוסט היו לא משהו?! הסדרה נראית ממש ממש טוב מבחינה ויזואלית והאוסט אחד הטובים ביותר שיש העונה אם לא הכי טוב (והעונה דווקא יש אוסטים טובים). בפרק 3 טיפה ירידה באנימציה (שזה צפוי כי תמיד לפרק~שניים הראשונים יש הרבה יותר תקציב) ובלי קשר, למנגקה הזה יש סגנון ציור די מוזר אבל... הפרק הראשון היה ממש מדהים מבחינה ויזואלית, וכמובן האוסט נפלא.
הסדרה הזאת ממש מזכירה לי את GA REI ZERO, ואני מדבר מעבר לעובדה שזה אותו יוצר ויש כמה דמויות משותפות... יש לשתי הסדרות אותה אווירה ואותו מבנה (גם GA REI התחיל עם פרק פתיחה שפשוט מכניס אותך לאמצע מלחמה בלי יותר מדי הסברים ואז כל שאר הפרקים הם פלאשבאק אחד גדול שבסופו של דבר אתה מגיע ל"נקודת ההווה" שהיא הפרק הראשון).
בינתיים מעבר לזה שהסדרה נראית ונשמעת נהדר... היא לא מציעה יותר מדי, ז"א היא די בינונית מבחינה עלילתית ומבחינת דמויות, הפרק הראשון היה ממש טוב ומעניין אבל שני הפרקים האחרים היו די משעממים, מעניין אותי לראות איך העלילה הולכת להתפתח כי אנחנו יודעים לאן היא הולכת להגיע.
חוץ מזה היא די בסדר, הפתיח של FAYLAN אהובתי לא הכי טוב שלה אבל די אהבתי, והסיום חמוד. בתכלס הסדרה די "בסדר" כזה, יש לה פוטנציאל למרות שהייתי הרבה פחות אופטימי לגביה אם לא היה את הפרק הראשון שהראה מה הולך להיות בעתיד, בגלל זה היה טוב להתחיל בBANG ולהמשיך יותר לאט.

אחלה סיקור ח"ח.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 15.07.2019 , 20:28