IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

15 עמודים V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Tokyo Ghoul
chinpokomon
הודעה 03.07.2014, 22:22
הודעה #1

החבוי בצללים
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 4,050

סוג: TV
סטטוס: נמשכת
מספר פרקים: לא ידוע
תאריך שידור: 04/07/14 עד ???
סטודיו: Studio Pierrot
זאנר: פעולה, מסתורין, דרמה, אימה, על טבעי, פסיכולוגי
אורך כל פרק: 23 דקות
דירוג: לבני 17 ומעלה

תקציר

סיפור הפנטזיה האפל\אימה המותח מתרחש בטוקיו אשר רדופה בידי "שדים" מסתוריים אשר טורפים בני אדם. אנשים אחוזי אימה מהשדים הללו שזהותם נותרת בגדר חידה. תלמיד אוניברסיטה רגיל בשם קאנקי פוגש בקפה שבו הוא מבקר לעיתים קרובות בריזה, נערה שכמוהו גם היא אוהבת מאוד לקרוא. מה שהוא אינו יודע הוא שגורלו ישתנה בין לילה

דמויות

קאמישירו ריזה

קאנקי קן

קירישימה טוקה

נאגאצ'יקה הידיושי

נישיו נישיקי

תמונות

ספוילר:

פתיחה

בפרק הראשון אין פתיחה, יתעדכן ברגע שתופיע

סיומת

בפרק הראשון אין פתיחה, יתעדכן ברגע שתופיע

דעה אישית

זמן רב חיפשתי סדרה\סרט שתגרום לי להישאר ער בלילה, להרטיב בתחתונים, להציץ מדי כמה דקות מעבר לכתף שלי, לישון עם אור דלוק או בקיצור - להרגיש מהי אימה אמיתית בין כל ערימות הקטשופ והאפקטים הזולים שמאכלסים את ערימות הזבל שקוראות לעצמן סרטי\סדרות אימה בימינו. אחרי הפרק הראשון של Tokyo ghoul אני יכול להגיד שאני בדרך הנכונה. המעבר המושלם בין ההתחלה הכה רומנטית ומלאת התקווה ובמעבר חד לאימה המדממת ועד לרעש שאחרי גרמו לי לא פעם לנוע באי נוחות בעוד פעימות הלב שלי דוהרות במלוא העוצמה. אי אפשר לספר הרבה על הפרק מבלי לספלייר ברמות קשות ואני מעדיף לתת לכם להתנסות בחווית הפרק הראשון בעצמכם. אומנם יש כמו בכל סרט אימה את השלב שאתה יושב מול המסך ואומר לעצמך "לגמרי ראיתי את זה מגיע" זה עדיין אחד מפרקים הראשונים הטובים ביותר שיצא לי לראות בסדרות אימה ואחרי הניסיון המר שלי עם סדרת האימה האחרונה שראיתי(ANOTHER) טוב לדעת שיש תסריטאים, במאים וכל אותם אנשי צוות שמאחורי הקלעים שיודעים להוציא לפועל סדרת אימה כמו שצריך. לכל מי שמחפש את החוויה המושלמת צריך לי לאכזב אך הסדרה מצונזרת, אומנם לא ברמה קשה אבל היא כן תפריע לכל אלה שמחפשים לראות דם, גופות והרבה מהן אז לכל אלו אני מציע לחכות לבלו ריי, לכל השאר שלא מפריע להן שיש החשכה של מסך ברגעים מזוויעים אני ממליץ בפה מלא. סגנון הציור כפי שרואים בתמונות למעלה גם הוא משתנה מקצה לקצה ומתאים את עצמו לסדרה באופן מושלם. פס הקול מוסיף המון ועושה את עבודתו בצורה מושלמת להעברת האימה וחוסר הפתיחה והסיום לא רק שלא היה מורגש(בניגוד לסדרות אחרות שבהן חוסר פתיחה או סיומת נראה כמו נסיון עלוב למתוח את הפרק) אלא שהוא היה הבחירה הנכונה ואני מקווה שהפתיחה במידה ותהיה תצליח גם היא להעביר אותה תחושת אימה והתרגשות ששטפה אותי במהלך הצפייה בפרק.

ציון: 9 מתוך 10 (כי רק העתיד יגיד אם יהיה 10 אבל היא בהחלטה קרובה אליו)

הורדות

צפייה מהנה!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Foolish
הודעה 04.07.2014, 10:39
הודעה #2

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 133,772

אחלה סיקור!!
מאוד אהבתי את הפרק הראשון וכנראה אמשיך לצפות, יש לי הרבה ציפיות מסדרה כזאת, ועוד לא התנסיתי בהרבה אנימות אימה
אבל אני אוהב סרטי אימה וזה די delivered, היה אחלה פרק, מישהו יודע בערך בכמה פרקים זה יסתכם?

--------------------

+Quote Post
The gunslinger
הודעה 04.07.2014, 11:41
הודעה #3

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 187,071

אחלה סיקור like.png

בינתים זה נראה ומבוצע די טוב. אני אוהב את האווירה ואת הקונפליקטים שהרעיון הלכאורה פשוט הזה בהיבט של השתלה מביא.
יש פה קודם כל את כל בעיית הזהות של הגיבור האם הוא גהול או אדם עכשיו?ומה שיפה ברעיון הזה, שלא כמו בספרות הפנטזיה שבדכ יוצרת half-blood ומעמידה אותם על המוקד בין שני גזעים שלא מקבלים את חצוי הדם (הארי פוטר או סדרות פנטזיה אחרות שמערבות חצי-אלפים שם הקונפליקט עוד יותר גרוע מהארי פוטר), במקרה הזה יש לנו מישהו שהוא לא בדיוק חצוי-דם כמו שאנחנו מכירים. הוא בן אדם ונולד ככזה. אבל עכשיו הוא גהול ואפשר לומר גהול לכל עניין ודבר. הוא לא יכול לאכול דבר אחר חוץ מבני אדם וכך או אחרת החברה תראה אותו כגהול.
אני חושב שהקונספט פה עם ההשתלה והסיבוכיות שנוצרה קצת אחר ומדגיש יותר יפה את ההבדלים מאשר כמו שראינו בהאנטר עם הכימרה אנט או כמו שרואים בספרות הפנטזיה כבד"כ.
עניין נוסף זה עניין האוכל. מאוד עמוק ומאוד מדגיש את הבעיה של ההיבט הקודם שהזכרתי. המנגה מפוצצת בתיאורים ופרטים על כמו האוכל לא-אכיל, מגעיל ודוחה אותו. וזה באמת מעניין הרי איך עכשיו באמת אותו בחור צעיר אמור להתנהל ולשרוד?האם הוא יעשה את המעבר החד והאפל הזה ויצוד בני אדם?בסופו של דבר הוא חייב לאכול. יש פה הרבה הקשר של לאכול livestock וכו' בצורה קצת אחרת.

דבר אחרון שאני אציין זה שלמרות שהאנימה עשתה פה ביצוע טוב יש פה דברים שלוקים בחסר. כן יש תאימות למנגה אבל לא מלאה בעיני.
ראשית, הפרטים הקטנים כן חשובים! המנגה מביאה הרבה פרטים בין אם זה תיאורים על אוכל או תיאורים על הסופר ו/או ספרות האימה שהגיבור הראשי אוהב. יזה עושה את העסק הרבה יותר חזק ומעניין. האנימה אמנם הצליחה בפרק הראשון להעביר את הנקודות החשובות אבל אם היו הפרטים הקטנים זה היה יותר טוב.
שנית, גם קשור לפרטים הקטנים, היו פה קצת דילוגים על סצנות. חלק מהם אני מניח שיחזרו. אבל זה קצת גרם לזה שהמנגה עדין טובה יותר בהעצמת הדברים. ולהזכירכם מנגה זה רק שחור על גבי לבן לעומת אנימה שיש לה אפשרות להביא היבטים ויזואלים ואודיוטוריים שיעצימו את זה הרבה יותר. אני עדין מאמין שאם היו הפרטים הקטנים ושמירה הדוקה על הקצב המקורי ולא להאיץ מידי בדקות האחרונות (זה עדין היה בסדר שלא תבינו לא נכון), אז היה טוב יותר.

מתגבשת פה אנימת אימה טובה לשם שינוי. אני מאוד שמח על הכיוון הזה. ומקווה שימשיכו בדרך הנכונה.

+Quote Post
-Sora-
הודעה 04.07.2014, 12:24
הודעה #4

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 122,348

^
אני חושב שזה דיי ברור שהדמות ראשית הוא גהול מכיוון שהוא לא יכול לאכול שום אוכל אחר חוץ מאנשים. יכול להיות שהוא לא גהול מלא מכיוון שאמרו שזה מוזר שיש לו רק עין אחת כזאת.
ולגבי האוכל תקן אותי אם אני טועה אבל הריזה הזאת שתתה משהו (לא זוכר מה זה היה) והרגישה בסדר לגמרי אז יכול להיות שיש משקה כלשהו שהוא תחליף או תוספת?

אחלה סיקור like.png

--------------------

+Quote Post
らんま
הודעה 04.07.2014, 12:34
הודעה #5

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 202,041

עד עכשיו לא הבנתי מה זה אומר - ח"ח - אבל בכל מקרה, אחלה סיקור, גם הסדרה יפה, מחכה לפרקים הבאים.

+Quote Post
The gunslinger
הודעה 04.07.2014, 12:37
הודעה #6

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 187,071

ציטוט(-Sora- @ 04.07.2014, 13:24) *
^
אני חושב שזה דיי ברור שהדמות ראשית הוא גהול מכיוון שהוא לא יכול לאכול שום אוכל אחר חוץ מאנשים. יכול להיות שהוא לא גהול מלא מכיוון שאמרו שזה מוזר שיש לו רק עין אחת כזאת.
ולגבי האוכל תקן אותי אם אני טועה אבל הריזה הזאת שתתה משהו (לא זוכר מה זה היה) והרגישה בסדר לגמרי אז יכול להיות שיש משקה כלשהו שהוא תחליף או תוספת?

אחלה סיקור like.png

זה לא בדיוק "ברור" שהוא גהול. העניין הוא שיש פה קונפליקט זהותי מבחינת הגיבור. הוא בן אדם ונולד ככזה. אבל עכשיו גהול. וגם זה לא בדיוק. הרי רק השתילו לו איברים פנימיים של גהול. אבל מצד שני אם הוא יכול לאכול רק בני אדם אז הוא נחשב גהול ולא רק מבחינת החברה. מה בדיוק המאפיינים שלו כבן אדם עכשיו?והאם זה בהכרח שונה מהותית מגהול אם נוציא לרגע את עניין הקנביליזם?בקיצור יש פה קונפליקט זהותי מאוד עמוק ומעניין שהוא לא יידע לאן הוא משתייך. ויהיה מעניין לראות את זה מתפתח במיוחד מבחינת הגיבור שלנו.
בקשר לריזה, אני חושב שהיא שתתה דם, אלא אם אתה מדבר על זמנים רגילים אז או שהיא עשתה עצמה או משהו אחר. אני לא סגור על איזו סצנה מדובר. ייתכן ויש תחליפים כמו שאתה מציין. אם כי בסופו של דבר התשוקה לאוכל חזקה מידי וראינו את זה אצל ריזה ואצל יתר הגהולים שנראו בפרק... זה גם קונפליקט מעניין שיכול להתפתח.

+Quote Post
-Sora-
הודעה 04.07.2014, 12:42
הודעה #7

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 122,348

ציטוט(The gunslinger @ 04.07.2014, 13:37) *
ציטוט(-Sora- @ 04.07.2014, 13:24) *
^

אחלה סיקור like.png

זה לא בדיוק "ברור" שהוא גהול. העניין הוא שיש פה קונפליקט זהותי מבחינת הגיבור. הוא בן אדם ונולד ככזה. אבל עכשיו גהול. וגם זה לא בדיוק. הרי רק השתילו לו איברים פנימיים של גהול. אבל מצד שני אם הוא יכול לאכול רק בני אדם אז הוא נחשב גהול ולא רק מבחינת החברה. מה בדיוק המאפיינים שלו כבן אדם עכשיו?והאם זה בהכרח שונה מהותית מגהול אם נוציא לרגע את עניין הקנביליזם?בקיצור יש פה קונפליקט זהותי מאוד עמוק ומעניין שהוא לא יידע לאן הוא משתייך. ויהיה מעניין לראות את זה מתפתח במיוחד מבחינת הגיבור שלנו.
בקשר לריזה, אני חושב שהיא שתתה דם, אלא אם אתה מדבר על זמנים רגילים אז או שהיא עשתה עצמה או משהו אחר. אני לא סגור על איזו סצנה מדובר. ייתכן ויש תחליפים כמו שאתה מציין. אם כי בסופו של דבר התשוקה לאוכל חזקה מידי וראינו את זה אצל ריזה ואצל יתר הגהולים שנראו בפרק... זה גם קונפליקט מעניין שיכול להתפתח.

לא דם, זה היה בהתחלה במסעדה

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 04.07.2014, 12:46
הודעה #8

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 32,309

אם עוד פעם אחת אני אראה שמישהו כותב כאן גול עם ה' אני לא יודע מה אני אעשה

בכ"א, אחלה סיקור, למרות שלא כדאי להכניס את הדמויות לספוילר?
אימה זה ממש לא הCUP OF TEA שלי וגם לא עלילות מהסוג הזה, אז אוותר

+Quote Post
Foolish
הודעה 04.07.2014, 14:42
הודעה #9

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 133,772

ציטוט(Lambdadelta @ 04.07.2014, 13:46) *

מסתבר שבעברית זה ע'ול
וויקי

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 04.07.2014, 14:46
הודעה #10

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

משתמש מספר: 32,309

ציטוט(Foolish @ 04.07.2014, 15:42) *
ציטוט(Lambdadelta @ 04.07.2014, 13:46) *

מסתבר שבעברית זה ע'ול
וויקי

המילה נלקחה בשיבוש מסוים לשפה האנגלית, ושם ה"גול" (Ghoul) הוא תיאור לסוג של אלמת (שאינו חי ואינו מת), השונה למדי מהע'ול הערבי המקורי.

אבל כל עוד זה בלי ה' אני מרוצה

+Quote Post
JotaroKujo
הודעה 04.07.2014, 16:40
הודעה #11

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 201,113

האנימה הזאת נראית ממש מגניבה, חייב להגיד.
בהחלט ציפיתי לפחות מסטודיו פיירוט, שידועים ביצירת האנימציה הגרועה של נארוטו, ועכשיו אני מבין למה האנימציה בנארוטו הייתה בירידה.
האנימציה פה ממש טובה, למרות שיש כמה דברים אסתטיים שאני יכול להתעלם.
מבחינת עלילה-אחלה קונספט, ומעניין לראות איך זה יתפתח.

--------------------

קרדיט ל-Miyamoto Musashi על החתימה!

+Quote Post
Painkiller
הודעה 04.07.2014, 22:34
הודעה #12

Burst the Gravity!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 20,281

נהנתי מזה הרבה יותר ממה שציפיתי.
הפרק היה מעניין לכל אורכו והיוצרים עשו עבודה מעולה ביצירת אווירה. לחצי הראשון הייתה אווירה פסטורלית נהדרת ולחצי השני הייתה אווירה מפחידה, אפלה ועוצמתית, מה שאיפשר לי ממש להיכנס לתוך הפרק, לחוש את הרגשות והתחושות של הדמויות, במיוחד קאנקי. הסצינה שבה קאנקי מגלה שהוא גול ומסרב להאמין הייתה חזקה ועשויה למופת.
מבחינה ויזואלית הפרק היה די טוב. האנימציה הייתה די טובה, אבל אני חושב שהדבר שהכי נהנתי ממנו מבחינה ויזואלית היתה הצביעה - היה שימוש ממש מעניין עם צבעים שאני חשבתי שהיה נהדר.
האוסט היה נפלא, אני בדרך כלל אחד שלא ממש שם לב לאוסט, אבל הפעם הוא בלט, באיכות השירים עצמם, ובתרומה שלהם לבניית האווירה. גם הדיבוב היה די טוב, הבעיה היחידה שלי הייתה עם Kana Hanazawa שאני חושב שהקול שלה לא ממש התאים לדמות שלה, אבל אני כבר לא ממש מתפלא לראות אותה, היא מופיעה בכל סדרה אפשרית בזמן האחרון.

בקיצור, פרק הראשון מצויין, מעניין אותי לראות לאן זה הולך להתקדם לפני שאני מגבש דעה קונקרטית לגבי הסדרה.

--------------------

+Quote Post
Pure_Technology
הודעה 05.07.2014, 01:56
הודעה #13

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 201,613

אני רואה פה קומבו של תגובות טובות והגיע הזמן להרוס אותו!

בכללי, ציפיתי למשהו כיף וטוב, ז'אנרים שאני כן אוהב, נראה טוב, נשמע טוב, אחלה של דבר.
ראיתי את הפרק. כן זה יפה. עיצוב דמויות בחלק ממש אהבתי, בחלק פחות.
מעבר לזה... לא היה מפחיד בכלל. מדברים פה על הרטבה במכנסיים? אני אפילו לא הרגשתי אווירה אפלה.
מישהו שדיברתי איתו הגדיר את זה ממש טוב, להרוג בשביל להרוג, JUST 4 THE GORE, והיה די הרבה קטעים כאלה בפרק הזה.
לא מתלהב מזה בכלל, אבל פרק ראשון, יש מצב שהאנימה הזאת תשנה את דעתי ואולי אפילו תצליח להיות כיפית, אפלה ואולי אפילו מפחידה (הלוואי).

--------------------

+Quote Post
chinpokomon
הודעה 05.07.2014, 08:19
הודעה #14

החבוי בצללים
סמל קבוצה

משתמש מספר: 4,050

--------------------

+Quote Post
Mint
הודעה 05.07.2014, 12:04
הודעה #15

אין חכם כבעל ניסיון
סמל קבוצה

משתמש מספר: 200,561

ציטוט(Pure_Technology @ 05.07.2014, 02:56) *

בכללי, ציפיתי למשהו כיף וטוב, ז'אנרים שאני כן אוהב, נראה טוב, נשמע טוב, אחלה של דבר.
מעבר לזה... לא היה מפחיד בכלל. מדברים פה על הרטבה במכנסיים? אני אפילו לא הרגשתי אווירה אפלה.
מישהו שדיברתי איתו הגדיר את זה ממש טוב, להרוג בשביל להרוג, JUST 4 THE GORE, והיה די הרבה קטעים כאלה בפרק הזה.
לא מתלהב מזה בכלל, אבל פרק ראשון, יש מצב שהאנימה הזאת תשנה את דעתי ואולי אפילו תצליח להיות כיפית, אפלה ואולי אפילו מפחידה (הלוואי).

לא זכור לי שאי פעם קראתי מנגה\ראיתי אנימה שהפחידו אותי אבל אני עדיין מתה על הג'אנר הזה ^^
----------------

אני לא מבינה איך לא שמעתי על זה קודםםם!! (מנגה)
הרבה זמן שכבר נמאס לי מאנימות אבל זו הצליחה להחזיר אותי אחורה לזמנים שאשכרה נהנתי מאנימות!
אתמול גם התחלתי את המנגה.. היא קצת שונה אבל גם היא מעולה וגם אם אני יודעת מה בערך יקרה בפרקים הקרובים, אין לי שום כוונה להפסיק עם האנימה!
היא הצליחה לעלות לTOP שלי בלי שום בעיה.

+Quote Post
Gondhi
הודעה 05.07.2014, 14:11
הודעה #16

Madness, you see, is like Gravity. All you need is a push!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 64,469

ציטוט(Pure_Technology @ 05.07.2014, 02:56) *

מסכים.
זה היה נחמד אבל לא מפחיד בכלל
והgore עם הליטרים של דם הרגיש לי יותר מדי.

--------------------

+Quote Post
Juvia
הודעה 05.07.2014, 16:20
הודעה #17

Love is Layered.. ♥
סמל קבוצה

משתמש מספר: 15,537

אחלה סיקור! לא קראתי את הדעה האישית עדיין (התחלתי, אבל בשבילי יש יותר ממה שאני רוצה לדעת, אז אקרא אחרי שאצפה), אבל בהחלט עשית לי חשק לנסות את זה! חולה על אימה!!
תקציר קצרצר, ועם זאת מסקרן בטירוף.. ח"ח!!

--------------------

+Quote Post
Crucio!
הודעה 05.07.2014, 16:46
הודעה #18

I ♥ Nikuman
סמל קבוצה

משתמש מספר: 80,331

היה נחמד למדי, אבל לא יותר מזה. אהבתי את הקטע הפסיכולוגי, אבל לפי מה שהבנתי הוא לא הולך לחזור לקו העלילה \:
מה שכן, לפחות פיירו השקיעו בויזואלים של משהו, אחרי כל האנימות שלהם בשנים האחרונו כבר נהיה לי קשה להאמין שהם מסוגלים לזה.

בכ"מ, בינתיים אני עדיין ממשיכה לצפות בזה, אבל אין לי ציפיות גבוהות במיוחד מההמשך (אולי כך גם אהנה בכ"ז אם הסדרה תדרדר)

--------------------

+Quote Post
Rāmen
הודעה 06.07.2014, 01:32
הודעה #19

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 566

נראה אחלה סדרה, אמשך לעקוב ללא ספק.

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 06.07.2014, 15:53
הודעה #20

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

הרבה חששות עלו כשהורכז שסטודיו פיירו יהיה על זה, החששות הגיעו לרמת על אחרי שקראתי כמה כרכים של הסדרה (כרגע אני בכרך 6) ואז כבר אמרתי לעצמי "אין מצב שזה יהיה טוב". אז יצא הטרילר שהקל מעט ממני כי כבר הוצג לנו תצוגת אנימציה מעולה שם ואפילו בחירה ממש טובה של מדובבים, הנאה נאטסוקי בתור קאנקי, סורה אמאמיה בתור טוקה והאנזוואה קאנה בתור ריזה, לא יכולתי לבקש טוב יותר מהם, קאנה באמת הפציצה ומעבר לקול החומד שלה ידע מה היא עושה כאן ואני מאוד שמח שהיא כאן אף על פי שבדרך כלל לא הייתי מרוצה ממנה בגלל שחורשים אותה כל הזמן.

הפרק הראשון הוכיח לנו משהו שהסטודיו הזה נטה לא לעשות ב-15 שנים האחרונות (מאז GTO אפשר להגיד) וזה להתחיל בצעד ימין, להתחיל טוב, הקצב טיפה מהיר ואפילו דולג על כמה קטעים אבל בסהכ אני חושב שאני מרוצה ממה שהם עשו עד כה, בין אם זה המעברים בין הקטעים, הדגשים על הקטעים הפסיכולוגים והמחשבה העמוקה של קאנקי על קאניבליזם (יקבל הדגשים בפרק הבא ואחריו אם ילכו בקצב הזה אבל לצערי לאחר מכן זה פחות ופחות ישפיע עד לארק היותר משמעותיים בהמשך אני אומר את זה בתור אחד שקרא רק 5 ווליומים מלאים אז יכול להיות שנקבל עוד) וכמובן שאנימציה ומוזיקה לא רעים בכלל בכלל, מה שנשאר זה פשוט להחזיק אצבעות ושזה ישאר ברמה הזאת.

כמו שציינתי קודם אני קורא את המנגה אז אני לא מופתע משום דבר אלא יותר בא לכאן בשביל להנות מביצוע טוב והעברת הסיפור המקורי, הוא לא מושלם וגם לא מדהים אבל זה אחלה של סיפור אימה ונורא חיבבתי שהם הוסיפו קצת יותר דם מהרגיל, קצת עיצבן שהיו קטעים שהם לא צינזרו והיו קטעים שהם כן, מניח שמי שיקנה את הבלוריי יזכה להנות מזה יותר. עכשיו רק נשאר לתהות עד איזה קטע הם ילכו ומה יהיה האורך שלו, 1COUR? 2COUR? נחיה ונראה.

--------------------

+Quote Post

15 עמודים V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.07.2019 , 02:38