IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Street Fighter II V, חידוש סיקור והווו
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 21.06.2013, 12:20
הודעה #1

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

Street Fighter II V

שם: סטריט פייטר 2 ויקטורי
מס' פרקים: 29
תאריך שידור: ה10 לאפריל 1995 עד ה27 לנובמבר 1995
הפקה: סטודיו היבארי
ז'אנרים: אומניות לחימה, אקשן, הרפתקאות

עלילה:

ריו (Ryu) הלוחם היפני וקן מאסטרס (Ken Masters) האמריקאי היו מאז ומעולם חברים טובים. שהיו קטנים נפגשו זה בזה והתאמנו יחד. מאז השניים יצאו לדרכיהם, לאימונים ולהתחזק. יום אחד, קן שולח לריו מכתב "אני רוצה שתבוא לאמריקה, אני רוצה לפגוש אותך". ריו במהרה מגיע לאמריקה כדי לפגוש את חברו הטוב. בזמן בילוי של השניים הם מגיעים לפאב, בו הם פוגשים לוחם אמריקאי בשם גייל (Guile). השניים נלחמים בו ומובסים. לאחר תבוסתם הם מחליטים לנסות את מזלם בשאר העולם ולפגוש לוחמים חזקים אחרים, כדי שיוכלו להתחזק, בהרפתקאה אחת מסביב לעולם.

דמויות:

ספוילר:
ריו-Ryu
לוחם יפני שמנסה להתחזק וללמוד אומניות לחימה ברמה גבוהה. הוא חברו הטוב ביותר של קן.
*מדובב על ידי Tsujitani, Kouji

קן מאסטרס- Ken Masters
חברו הטוב ביותר של ריו. בא ממשפחה אמריקאית עשירה.
*מדובב על ידי Haga, Kenji

צ'ון לי- Chun Li
ריו וקן פוגשים בה במסעותיהם בסין. הם מתחברים אליה מאוד ורוב הסובבים אותם מגדירים את ריו וקן בתור "בני הזוג של צ'ון לי"
*מדובבת על ידי Yokoyama, Chisa

גייל- Guile
לוחם בצבא האמריקאי. לאחר שמביס את ריו וקן, הם יוצאים למסע כדי להתחזק ולהתמודד נגדו בשנית.
מדובב על ידי Genda, Tessyo

פיי לונג- Fei Long
לוחם סיני שמאוד פופולארי בסרטי אקשן סינים. אך לרוב הוא לא מרוצה מעבודתו בסרטים האלה.
*מדובב על ידי Yao, Kazuki

קיימי וויט- Cammy White
אסאסינית מקצועית. בין היתר היא נשלחת למשימות מסוימות כדי להרוג אנשים ספיציפים.
*מדובבת על ידי Sasaki, Yoko

בלרוג- Balrog (וגה-Vega באנגלית)
מטאדור ספרדי שמאוד פופולארי בקרב הנשים בספרד. כאשר הוא פוגש בצ'ון לי הוא מתאהב בה ממבט ראשון
*מדובב על ידי Shiozawa, Kaneto

וגה- Vega (ביסון- Bison באנגלית)
the final boss
*מדובב על ידי Utsumi Kenji (ז"ל)

ביקורת:

והווו זה היה נהדר. אנימה ממש כיפית משנות ה90 ששודרה בערוץ האנימה בישראל. לא ראיתי את האנימה בזמן שהיא שודרה בארץ, אלא רק עכשיו, אבל האנימה הזאת הייתה כיף טהור. ברמה הכללית בSF II V אין שום דבר מיוחד או גאוני, אבל זה עדיין היה ממש כיף. אנימת פייטר פשוט נורא כיפית, עם ארקים חמודים וכיפים. בצד העלילתי אין יותר מידי עלילה כאן, אבל אם נסתכל על המקור של הסדרה, אז כן, זה מתקבל בהחלט. למשחקים של SF אין עלילה באמת, הם פשוט 2D פייטר ארקייד (בדומה לכותרים אחרים שהיו בזמנו, לא בהכרח 2D אבל לדוגמא יש לנו את KOF, DOA, וירוטא פייטר וכ'ו). בתחילת הסדרה מתחילה עם קן וריו, שרק רוצים להנות מנעוריהם, ויוצאים לבלות. במהרה הם פוגשים את גייל, ומכאן מתחילה הרפתקאה אחת גדולה.
הסדרה פועלת ברובה בארקים קצרים, בהם ריו וקן לומדים מגוון אומניות לחימה, וגם נקלעים לצרות. לא עובר זמן רב עד שהם פוגשים את צ'ון לי, שהופכת להיות אחת מהם, ושלא יוותרו עליה לעולם, לרמה כזאת שרוב הסובבים אותם מגדירים את ריו וקן בתור "בני הזוג של צ'ון לי". הסדרה מביאה ארקים פשוטים, אך עדיין נורא מעניינים. אין בהם שום דבר באמת מיוחד, אבל הם עדיין מצליחים להיות נורא כיפים ולהביא עניינים כמו כלא, סמים, כוחות מסתוריים צילום סרטי אומניות לחימה וכ'ו.
הדמיות כאן פשוטות למדיי, אך עדיין כיפיות.. די התחברתי לקן, על אף שבהתחלה לא ממש אהבתי אותו. הוא די משתמש בכסף שלו בכל דבר אפשרי וזה די גרם לי לא לאהוב אותו בהתחלה, אבל לאט לאט התחלתי לאהוב אותו יותר ויותר. ריו די פשוט, ודי חסר אופי. הוא מרגיש שטוח למדיי. צ'ון לי חביבה. סהכ באנימה הזאת הייתה די בעיה ביצירת אופי לדמיות, כיוון שכן, זה בא ממשחק חסר עלילה, כך שגם הדמיות יהיו חסרות אופי.
הקרבות כאן פשוטים למדיי. אין בהם שום דבר גאוני או מיוחד, אך הם עדיין מצליחים להיות נורא כיפים. קצת חבל שאין שום אסטרטגיה בקרבות באנימה, בהתחשב שזה מבוסס על משחק שאם לא תשחק בצורה אטסטרטגית, לא תצליח לנצח אפילו מחשב. ריו וקן לא מתחילים עם ההתקפות המפורסמות שלהם מהמשחקים, האדוקן וכ'ו. אלא לומדים אותן במהלך הסדרה. נחמד לראות את הדרכים בהם ריו וקן למדו את ההתקפות שלהם, דרך דאלסים, שמביא את אחד הארקים היותר מעניינים בסדרה. חלק מהקרבות עדיין מצליחים להיות מעניינים ומותחים, לדוגמא קן נגד באלרוג שהיה קרב נהדר.
העיצוב בSF II V מאוד שונה ממה שהוא במשחקים. במשחקים לקן בכלל יש שיער בלונדיני, בעוד שבאנימה שינו למדיי את העיצוב שלו. השיער שלו נעשה לחום, וגם הוא נעשה ליותר חתיך כדי לבנות את הדמות שלו של "זיין על". ריו גם השתנה. לא כמו קן, אבל נעשה לו שיער גבוה, ולא שיער נפול כמו במשחקים. צ'ון לי גם אינה עם הקוקיות המפורסמות שלה.
הצביעה כאן חדה וצבעונית רוב הזמן. אל תצפו מזה להיות צביעה של של 2010, אבל בהתחשב לשנות ה90 זה נורא כיף לראות צביעה כזאת נהדרת. לפעמים יש פאקים בציור, אך זה לא ממש נורא בעייניי.
הדיבוב כאן מצוין. אין יותר מידי מדבבים מוכרים. בניהם אוטוסומי קנג'י זכרונו לברכה, שעושה עבודה מצוינת וממש עושה את וגה למרושע כמו שהוא אמור להיות. המוזיקת רקע נהדרת ויש כמה מלחינות שממש אהבתי.
סה"כ האנימה הזאת ממש כיפית. אין בה משהו מיוחד ואם תצפו בה סביר להניח שלא ממש תהנו. אבל אני אישית ממש אהבתי ובכלל אני חובב אנימות של שנות ה90. לא שיחקתי במשחקים של SF ובספק אם אשחק, כי אני די בוטון מאשר, כך שאאלץ להסתפק בפייטרים כמו DOA. כמה מהדמיות בSF מבוססות על דמיות ג'וג'ו, לדוגמא גייל שמבוסס על סטורהיים, וג'ורי (שלא מופיעה באנימה כי היא מופיעה לראשונה רק בSF IV), מבוססת על ג'ולין מפארט 6 של ג'וג'ו.

ולסיום

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Arnoxツ
הודעה 21.06.2013, 12:50
הודעה #2

DESU!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 178,811

כל הכבוד על הסיקור דארק, נשמע מעניין לנסות לראות אנימה על-SF (שאני אישית מאוד נהנתי מהמשחקים), אבל לא יודע.. בלי עלילה זה לא נשמע משהו :\ ואני לא כזה מעריץ גדול של אנימציות ישנות, אולי כשיהייה לי חשק אני אנסה.(לאחרונה אין לי חשק לכלום בכל מקרה DX)

--------------------

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 21.06.2013, 12:56
הודעה #3

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

ציטוט(Ahosan @ 21.06.2013, 10:50) *
כל הכבוד על הסיקור דארק, נשמע מעניין לנסות לראות אנימה על-SF (שאני אישית מאוד נהנתי מהמשחקים), אבל לא יודע.. בלי עלילה זה לא נשמע משהו :\ ואני לא כזה מעריץ גדול של אנימציות ישנות, אולי כשיהייה לי חשק אני אנסה.(לאחרונה אין לי חשק לכלום בכל מקרה DX)

יש עלילה בעיקר לקראת ה10 פרקים אחרונים
אבל לפניי זה, זה בעיקר ארקים בודדים

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 22.06.2013, 14:05
הודעה #4

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 32,309

אחלה סיקור דארק like.png

לא נשמע מעניין בכלל אז לא אצפה THO
בייחוד כי הם מעתיקים מג'וג'ווווווו (סתם)

+Quote Post
The gunslinger
הודעה 22.06.2013, 14:50
הודעה #5

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 187,071

סיקור מעולה like.png
אהבתי שמיקמת את התמונה הזו בסוף. זה ממש שיעשע אותי.
אמנם זה מהאנימציה הישנה שאני מאוד אוהב, אבל הסגנון לא בשבילי, לא הצליח לעניין אותי. זה גם נשמע רק קרבות לשם קרבות, בלי שום ערך מוסף של אפילו אסטרטגיה/עלילה/דמויות. כך שלא נראה לי שאצפה. בכל מקרה, סחתיין על הסיקור, והעיקר נהנת (:

+Quote Post
Ame
הודעה 23.06.2013, 17:03
הודעה #6

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

נבוא לחבק את הסיקור בתגובה.

אני מעדיף טקן, רק מבהיר את מראש XD
אין לי באמת הרבה שמץ בSF, כמעט ולא שיחקתי במשחקי SF, היה אחד ישן ששיחקתי ממש לפני כמה שנים והשנה קניתי את SFXT שממש נחמד, THO זה לא באמת חושף לי את דמויות שלא הכרתי מלבד השם וכמה משפטי מחץ, אז אולי האנימה הזאת תציג לי בצורה טובה יותר מהמשחקים את הדמויות שנראות די אחלה וכמה מהם שקראתי גם נשמעות אחלה. ודמויות שמבוססותע דמויות מג'וג'ו זה תמיד אחלה אצלי 3> אין לי ממש זמן בשנה הקרובה אז אולי מתישהו בזמן השירות הצבאי אם יהיה לי כוח אראה את זה, אחלה סיקור וחפירה דארק like.png

--------------------

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 02.07.2013, 16:34
הודעה #7

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 69,844

סיקור מגניב דארק~
כרגיל רק הדעה האישית שלך היא מגילה שלמה ^^(NOT THAT ITS A BAD THING)
לא נראה לי שאראה את זה(למרות שכן עניין אותי גייל שמבוסס על הרובוט הגרמני החביב עלי) כי אני לא אוהב SF
אבל זה אכן נשמע מעניין כזה :ג אולי יום אחד אראה פרק

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.07.2019 , 06:46