IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> I"s Pure
Ame
הודעה 24.07.2012, 23:27
הודעה #1

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

I"s Pure

סוג: OVA
דמוגרפיה: שונן
ז'אנרים: דרמה, רומנטיקה, בית ספר
מס' פרקים: 6
משך פרק: 30 דקות
תקופת שיחרור: 9 לדצמבר 2005 - 23 ליוני 2006
סטודיו: Studio Pierrot

תקציר
סטו איצ'יטאקה (Seto Ichitaka) הוא בדיוק כמו כל בן אחר בבית ספר תיכון, חושב על בנות, סקס ועל כך שהמרחק בינו לבין הבחורה האהובה עליו הוא בשנות אור. יושיזוקי איאורי (Yoshizuki Iori) הנערה היפה בבית ספר, חברה במועדון הדרמה שהחלה בקריירת הדוגמנות והפירסום שלה על מנת לחזק את הפופלריות של מועדון הדרמה שבה היא נמצאת מוצאת את עצמה מוקפת בבנים מבית הספר, פופלרית כל כך עד שהבנים הקימו מועדון מעריצים בבית הספר בשבילה. סטו השונה מהם רואה את היופי שלה מכיוון אחר ומקבל את ההזדמנות לספר לה על אהבתו כאשר שניהם נבחרים לבצע מערכון לכבוד קבלת תלמידי שנה ראשונה בבית הספר.

דמויות
ספוילר:

הגיבור הראשי של הסיפור ואחת הדמויות המשעשעות ביותר שרק מי שקורא את המנגה יבין עד כמה באמת הוא משעשע; סטו איצ'יטאקה (Seto Ichitaka) / מדובב על ידי Nomura Katsuhito

האהובה ביותר על הגיבור שלנו, היפיפה של בית הספר, שתמיד תראה טוב רק במנגה; יושיזוקי איאורי (Yoshizuki Iori) / מדובבת על ידי Shizuka Itou

שיר פתיחה
Futari no I''s(eyes)~i will follow you~ מבוצע על ידי Mizuho

שיר סיום
Chiisana tsubasa~eyes for you~ מבוצע על ידי Mizuho

דעה אישית
אתם יודעים מה יותר גרוע מלדחוף 183 פרקים של זטמן בתוך 12 פרקי אנימה? לדחוף 143 פרקים של I"s בתוך 6 פרקי אנימה! ואתם יודעים מה יותר מצחיק? שניהם סדרות שנוצרו על ידי אותו אדם, הלוא הוא מאסקאזו קאטסורה האלוהי שממשיך לסבול מאנימות שמעזעות הסדרות שלו, בסופו של דבר זה העלה את המכירות אז זה מנחם מעט. PURE MY ASS, אם כבר טהור אז 99.7% מהאצ'י שהיה במנגה הושמט מהסדרה, לא שהיה הרבה אצ'י וכל האצ'י שהיה זה מתוך הפנטזיות של סטו קטעי האצ'י המעטים שכן היו במציאות שם לא ממש הייתי מגדיר אצ'י אלא פשוט אנשים ערומים. אנשים העדיפו להתרחק מהסדרה ברגע שראו אצ'י והארם ואני אומר לכם בתור אחד שמתעב אצ'י והארם מת על הסדרה הזאת, לא תראו סדרת שונן רומנטית טובה יותר מזה וזאת הסדרה היחידה מכל מאות המנגות שקראתי שהצליחה לגרום ללב שלי לפעום בעוצמה מרוב התרגשות ואני מדבר על פרק 87 האלוהי, אבל כאן אפסיק לדבר על המנגה רק לפני כן אציין שהיא מאוד ממולצת ומי שמונע מעצמו לקרוא בגלל הז'אנרים הוא אדיוט לדעתי. כמו שציינתי קודם דחסו כאן 143 פרקים מהמנגה כאשר 5 הפרקים הראשונים מסכמים את 87 הפרקים הראשונים של המנגה והפרק האחרון מסכם את 56 הפרקים האחרים. ההתאמה לסגנון הציור של קאטסורה לא כל כך מסובכת עם סטודיו רוצה הוא יכול, במקרה היה פאירוט לא ממש היו סגורים על עצמם אז עמדו על מצב ממוצע של ציור אני לא אתלונן על כך כי אני חושב שזה סבבה וגם ככה לא באתי בציפיה שזה יהיה טוב. נמחקו המון קטעים כמו שאתם מבינים, הקומדיה הושמטה לגמרי, נאמי הפכה ל'נחמדה' ולא לדמות הכל כך משעשעת שרואים במנגה, קושינה ההומו הקטן והחמוד בכלל נמחק והוא לא קיים כאן האהוב שלו לעומת זאת מקבל כמה שורות בפרק הראשון. הדרמה בוצעה ממש גרוע, לא רגיש שום קטע מלבד שלושת הסצנות האחרונות בפרק האחרון שהייתי אומר כן עשו טוב וגם נתנו להם יחסית יותר דקות מכל דבר אחר בסדרה. האנימציה סבירה פלוס, קטע האקשן היחיד שיש בסדרה קיבל את שלו, לא הכי מדהים אבל נחייה עם זה. 2 הלקחים החשובים ביותר שהעבירה המנגה נהרסו באנימה הזאת וזה יותר נראה שעשו טובה לקאטסורה והוציאו את הסדרה הזאת, הלקח הראשון הוא להראות לקהל היפני שאצ'י זה לא טוב בעזרת הצגת אצ'י, נכון זה נשמע מטופש אבל זה עבד תקראו את המנגה ותראו, יש 6 ספיישלים שמצורפים לכל פרק כל הספיישלים האלו הם אצ'י לחלוטין ולא מומלצים לצפייה במידה ואתם לא אוהבים דברים כאלו, כמובן שכולם פנטזיות של סטו אבל בגלל ששאר הקטעים המלווים עליהם נמחקו או שונו המסר לא עבד. הלקח השני היה להציג את כל תחום האיידולים בצורה השלילית ביותר כי באמת אם כל הכבוד לכל האוטאקוים ביפן מצידי שימותו הם לא מאפשרים לאף אישה להנות מהחיים ואם האהוב שלה, אם יראו אותה עם חברה הלכה לה הקריירה וזה פשוט נורא וכואב לראות את זה ככה, ואחרי זה בממשלה מתלוננים למה אחרי גיל 45 הם נזכרים להתחתן ומביאים רק ילד אחד או לא מביאים בכלל, בכל מקרה המסר עצמו כן הועבר לא בצורה הטובה ביותר בגלל שהוא היה רק בפרק האחרון. סך הכל זה היה ממוצע, לא טוב ולא רע וגם לא מסוג הדברים שהייתי מגדיר איידס, חבל שאחת המנגות הכי מדהימות שקראתי בימי מקבלת אנימה שכזאת. אגב From I"s היא אובה ששוחררה כמה שנים לפני זאת, אין טעם לצפות בה היא פילרית לחלוטין וזה ביזבוז של מריחה ענקית של 80 דקות.

קישורים שימושיים

סיקור המנגה I"s בפורום
דף האנימה ב-AniDB
דף האנימה ב-Myanimelist
הורדה הסדרה בטורנט Bakabt *מומלץ*

וגם זה כאן :HA:

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Cersei
הודעה 24.07.2012, 23:40
הודעה #2

for the night is dark and full or terrors
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 60,613

נראה שלעולם האנימה יש משהו נגד המנגקה הזה XD
אני אנסה את המנגה ואוותר על הOVA הזאת כי ממה שהבנתי לא שווה.
ח'ח על הסיקור (:

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 24.07.2012, 23:43
הודעה #3

סאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 62,763

ציטוט(Margaery @ 25.07.2012, 00:40) *
נראה שלעולם האנימה יש משהו נגד המנגקה הזה XD
אני אנסה את המנגה ואוותר על הOVA הזאת כי ממה שהבנתי לא שווה.
ח'ח על הסיקור (:

אם לדייק השנאה הזאת החלה משנת 2000 ומעלה, בשנת 1984 המנגה הראשונה שלו Wingman קיבלה אנימה שהייתה סופר פופלרית ויש גם את Video Girl Ai ששוחרר אי שם בשנות ה-90 ונחשב לאחד ה-OVA הטובים ביותר שיש, כל דבר שיצא אחרי שקשור לקאטסורה פשוט מזעזע >:

--------------------

+Quote Post
כפרע
הודעה 24.07.2012, 23:50
הודעה #4

פיס אאוט (-B
סמל קבוצה

משתמש מספר: 64,218

כנראה שלא היה לו הרבה מזל \: לי כבר המליצו לקרוא את המנגה של זה, וכבר יצא לי לקרוא מנגות ממש טובות שדחפו את כל הצ'אפטרים שלהם לכלום פרקים וזה באמת מעצבן. סביר להניח שאקרא את המנגה פשוט, אם היא לא תהיה אצ'י-אית מדיי.
ח"ח על הסיקור סבי (:

--------------------

עד שיהיה לי כוח להכין חתימה באמת.

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 25.07.2012, 07:01
הודעה #5

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

אחלה סיקור סבי
אני כבר אקרא את המאנגה
מתישהו

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.07.2019 , 07:39