IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Saint Seiya Omega, טנמה, סאיה ועכשיו קוגה D:
Ame
הודעה 04.05.2012, 11:05
הודעה #1

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

Saint Seiya Omega

סוג: TV
דמוגרפיה: שונן
ז'אנרים: אקשן, הרפתקאות, פנטזיה, מתילוגיה, בית ספר
מס' פרקים: ?
תקופת שידור: 31 למרץ 2012 - ?
סטודיו: Toei Animation

עלילה

אל המלחמה ושומר הכוכב שלו, מארס (Mars), נכלא על ידי סאיה (Seiya), סיינט מוזהב שמגן על אתנה (Athena) והתינוק שהיה לצידה כאשר מארס תקף אותה. שנים רבות חלפו, אתנה - קידו סאורי (Kido Saori) גידלה את התינוק שסאיה הציל, קוגה (Kouga) על מנת שיום אחד יהפוך לסיינט כדי להיות מוכן לסכנה שתהיה באחד מן הימים. והיום הזה הגיע, מארס מצליח להשתחרר מהחותם ששם עליו סאיה ומגיע לאתנה על מנת לקחת את כוחה. קוגה, אשר לא מוע ליעודו מעורר את הקוסמו החבוי בו והופך לסיינט שיורש את השריון של סאיה, פגסוס.

דמויות

קוגה (Kouga)

אתנה (Athena) / קידו סאורי (Kido Saori)

סאיה (Seiya)

שאינה (Shaina)

האם אני יכול לראות את זה?

שאלה שכנראה נובעת מכל מי שסקרן לראות אך נמנע מזה בגלל שיש צורך לראות בעונות הקודמות והסדר בהם די מבולגן ויש הרבה המשכים אז אסדר לכם כאן הסבר קצר ואז תשקלו אם תרצו לראות או לא.
Saint Seiya - הסדרה המקורית שודרה בין השנים 1986-1989, נוצרה במקור על ידי מאסמי קורומדה. כל הOVA, הספיישלים, הסרטים והממשכים שייכים באופן ישיר לסדרה המקורית למעט The Lost Canvas והסדרה הזאת Omega. מבחינת זמן עלילה, היא מתרחשת במאה ה-20 בסביבות שנות השמונים.
Saint Seiya The Lost Canvas - עלילה ודמויות כלליות נכתבו על ידי היוצר המקורי אבל הציור, המשך העלילה והסדר שלה בוצעו על ידי שיאורי טשירוגי. אין לה קשר ישיר לסדרה המקורית או לאומגה, היא מתרחשת 250 שנה לפני הסדרה המקורית בסביבות המאה ה-18. אם היו כאלו שנחשפו לסיקור של האנימה הזאת לפני כן וקראו מה שיוסף כתב שם, תשכחו מזה, הוא הטעה את כולם.
Saint Seiya Omega - פילרי לחלוטין, היוצר המקורי לא מעורב כלל בסדרה, הכל ביצוע של טואי. מתחרש 15-20 שנה אחרי הסדרה המקורית.

אז במידה ויש לכם תכנון לצפות בסדרה המקורית בעתיד ותצפו בזאת לפני תקבלו לא מעט ספוילרים, כמו מי שרד את המלחמה וכו'... אבל לא משהו קריטי, כנ"ל אם תרצו לראות את הקנבאס האחרון בעתיד ותראו עכשיו את סיינט סאיה המקורי תקבלו גם ספוילרים מי נשאר בחיים מהמלחמה ששם.

שיר פתיחה
Pegasus Fantasy by MAKE-UP & Nakagawa Shoko

חידוש לשיר הפתיחה מהסדרה המקורית

דעת אישית
טוב אז קודם כל אני ממש לא מעריץ של סיינט סאיה המקורי, אני מתעב את המנגה ברמות אבל הביצוע של האנימה פשוט אדיר אז ציון סביר+ נתתי לו עד לנקודה שעצרתי (אני צריך לסיים באמת), הקנבאס האחרון הוא פשוט אפי ברמות, לא רק בגלל שהיוצר המקורי כמעט ולא נגע שם ועשה את זה טוב, הציור שונה שם לגמרי ומציג את העולם הקסום, המופלא ומלא הפוטנציל בצורה הטובה ביותר שיש. ועכשיו יש לנו את אומגה, הצלע השלישית בסדרה. עם כל החגיגות הגדולות של 25 שנים של סיינט סאיה, שבא עם סרט CG שעדיין בשלבי עשייה, משחק PS3 מעולה ועכשיו גם אנימה חדשה. אחרי שטואי הבינו שלעשות ריימיק כמו שעשו עם החגיגות ה-25 שנים של דרגון בול לא ממש יעזור להם כספית, ולעשות שיחרור DVD של כל הסדרה כמו שעשו לחגיגות ה-29 של קינניקומן גם לא כזה יועיל להם, אז מה עושים? סדרה פילרית חדשה. זה נכון שכל אחד ירצה להתרחק מפילר, אבל כשפילר מסדרה שהכותב שלה גרוע יכולה להיות רק טובה, ומי שראה בליץ' או את הקנבאס האחרון מבין אותי טוב מאוד. אז יש לנו כאן סיינט סאיה חדש, חידוש אדיר לשיר הפתיחה הנוסטלגיה, סאיה חוזר עם המדובב האדיר שלו שיזכה לחיים ארוכים, דמויות חדשות ומעניינות, צאצאים של דמויות מהסדרות הקודמות מופיעות, רשע חדש לגמרי כי את האמת לכולם כבר נמאס לראות את האדס ופוסידון חוזרים לחיים כל פעם, אז מה עדיין רע? קלות' או שריון איך שבא לכם לקרוא לזה, פשוט הפך לבגד גוף מצחיק ולא רק הם עכשיו נשמרים בתור תכשיטים ולא בתור הקופסא הענקית והמגניבה שהייתה לכל סיינט בגב, העלילה לא מתקדמת בקצב טוב כמו שהיה בסדרות הקודמות, יש פתאום בית ספר לסיינטים וזה כבר מוסיף עוד ז'אנר מיותר כי גם ככה הוא מבוצע גרוע, ובית ספר וסיינט סאיה לא הולכים ביחד. האנימציה והציור מעולים, שיפור של הציור המקורי והמזעזע של קורומדה תמיד תהיה תוספת מעולה לסדרה הזאת, הOST חביב, הקרבות בנתיים סבירים+, הם אשכרה זזים ולא תוקפים במקום כל הקרב אבל עדיין זה לא מספק אותי. אם אתם מעריצים הדוקים של סיינט סאיה אבל עדיין רוצים לראות משהו חדש ומקורי מזה אז לכו על זה, אם אתם לא רוצים משהו חדש ומעדיפים את המקור אז תתרחקו מזה, אם בכלל לא צפיתם בסיינט סאיה אז תקראו ותראו את הקנבאס האחרון, תדלגו על המנגה של סיינט סאיה אבל תראו את האנימה שלה ותבואו לכאן D: או שתדלגו על הכל ותראו את זה, זה גם רעיון. אמשיך לצפות כי יש לי צפייה גדולה לכך, ושיר הפתיחה מדהים 3333>

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 04.05.2012, 12:06
הודעה #2

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

אני עוד תקוע בפרק 2 של העונה ה2 של לוסט קאנבאס
אין לי חשק להמשיך.
ברצינות, זה די... לא מעניין. במיוחד שבקרבות הם פשוט עומדים במקום, ומשלחים ביריב ספיישלים [FAPA]

--------------------

+Quote Post
Painkiller
הודעה 04.05.2012, 12:13
הודעה #3

Burst the Gravity!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 20,281

ח"ח על הסיקור המושקע סבי~ D:
האמת היא שאני זוכר שראיתי את הפרק~שניים הראשונים של דה לוסט קאנבאס כשהיא יצאה ודי אהבתי את זה, אבל נראה לי שהפסקתי בגלל קצב היציאה המוזר (פרק בחודש או משהו כזה... לא זוכר בדיוק) או כי סתם פרשתי מאנימות XD
העלילה לא ממש משהו (או שסתם אני לא מבין כלום) אבל אם זאת אחת האנימות/מנגות הכי מצליחות ביפן אז חייב להיות סיבה לזה. איזה סדר אתה ממליץ לראות את הסדרות? :ם (כולל האובות והסרטיל והספיישלים של האנימה הראשונה/לוסט קאנבאס)

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 04.05.2012, 12:28
הודעה #4

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(Painkiller @ 04.05.2012, 13:13) *
ח"ח על הסיקור המושקע סבי~ D:
האמת היא שאני זוכר שראיתי את הפרק~שניים הראשונים של דה לוסט קאנבאס כשהיא יצאה ודי אהבתי את זה, אבל נראה לי שהפסקתי בגלל קצב היציאה המוזר (פרק בחודש או משהו כזה... לא זוכר בדיוק) או כי סתם פרשתי מאנימות XD
העלילה לא ממש משהו (או שסתם אני לא מבין כלום) אבל אם זאת אחת האנימות/מנגות הכי מצליחות ביפן אז חייב להיות סיבה לזה. איזה סדר אתה ממליץ לראות את הסדרות? :ם (כולל האובות והסרטיל והספיישלים של האנימה הראשונה/לוסט קאנבאס)

הייתי ממליץ ללכת לפי סדר העלילה.
The Lost Canvas - המאה ה-18. 26 פרקים יש לאנימה של זה שכוללים 94 פרקים מהמנגה. תסיים לקרוא את פרקים 94-223 במנגה ואז תמשיך להבא.
Saint Seiya - המאה ה-20. 114 פרקים לאנימה, אחרי שתסיים אותה תמשיך לצפות בספיישלים והסרטים שלה לפי סדר היציאה שלהם ככה זה יהיה מסודר יותר. אני מאמין שזה יעזור לך (חוץ השתיים האחרונים זה לוסט קאנבאס).
ואז אומגה אחרי שסיימת הכל.

העלילה באמת לא משהו, אני מצאתי את עצמי הרבה פעמים עם פרצוף של "מה לעזאזל קורה כאן?" בסדרה המקורית, אבל יש שלבים שזה משתפר ואתה תתחיל להנות לפני שתשים לב לכך.
צפייה מהנה D:

--------------------

+Quote Post
Kuzuri
הודעה 07.05.2012, 17:25
הודעה #5

★ האחד והיחיד ★
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 130,971

סבי FUUU
אני לא בילבלתי אף אחד עם הסיקור שלי.

http://www.anime44.com/saint-seiya-omega-episode-6

פרק 6, היה מעולה מהרגיל (:

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 07.05.2012, 18:33
הודעה #6

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(Onime no Kyō @ 07.05.2012, 18:25) *
סבי FUUU
אני לא בילבלתי אף אחד עם הסיקור שלי.

אני אצטט אותך
"האובה מתקצרת בקצרה, זה חידוש של העונה הישנה"

המשפט הזה פשוט הרג אותי מצחוק, ועומר עוד האמין לך וזה עוד יותר מצחיק XD

"הסיפור מתרחש במאה ה-18 באירופה,243 שנה אחרי המלחמה."
אחרי איזה מלחמה? קורודמה הטרול לא הוציא שום דבר לפני TLC

--------------------

+Quote Post
Black Man
הודעה 11.06.2012, 03:14
הודעה #7

Life sucks *sigh*
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 168,346

לדעתי העלילה מתפתחת די יפה בפרק 9-11 זה מתחיל להיות ממש מעניין

--------------------
MAL Profile||Deviantart

Random

ספוילר:

מעוצב ע"י עומרי~

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.07.2019 , 05:47