IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Colorful, סיקור ראשון
Marshall Mathers
הודעה 06.09.2011, 14:27
הודעה #1

Under The Influence
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 125,900

Colorful

שם האנימה - Colorful
סוג אנימה - סרט
מספר פרקים - 1
ז'אנרים - חלק מהחיים, דרמה
סטודיו - Sunrise, Aniplex
דירוג גילאים - PG-13

עלילה
נשמה שיצאה ממעגל החיים מקבלת הזדמנות נוספת לחיות על ידי שליח של האל.
היא נכנסה לגוף של ילד בן 14 בשם מאקוטו ויש לה זמן מוגבל לגלות למה מאקוטו התאבד ולזכור את החטא שביצעה בעצמה בחיים הקודמים שלה...

טריילר

הורדות

דמויות
ספוילר:
Makoto Kobayashi

בתוכו הנשמה שקיבלה הזדמנות נוספת

Purapura

המדריך של הנשמה בעולם החיים

Hiroka Kuwabara

הנערה שמאקוטו אהב לפני שהתאבד

Shouko Sano

חברת כיתה של מאקוטו

ביקורת אישית
אנימציה: הדמויות נראו קצת מוזר בהתחלה אבל אפשר להתרגל בקלות והרקעים היו יפים וממש טובים 3:
לא ראיתי איזו בעיה רצינית עם האנימציה אבל התלת מימד בהתחלה היה ממש מוזר XD
עלילה: לא היו ממש הפתעות והכול היה דיי פשוט אבל עדיין הצליחו להעביר את זה בצורה מעניינת~
פסקול: היו כמה מנגינות שממש אהבתי במיוחד בהתחלה בכללי הם השתמשו במנגינות חמודות והתאימו אותם טוב 3:
דמויות: אני לא חושבת שאהבתי אף דמות במיוחד אבל גם לא שנאתי אף אחד חוץ מהירוקה הזונה הזאת ><
הנאה: היה סרט ממש נחמד וממש נהנתי לראות אותו
אני ממליצה לכולם לנסות בהזדמנות D:

--------------------
-
Go to the top of the page

+Quote Post
+Cielo
הודעה 06.09.2011, 14:32
הודעה #2

+++++++++++
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 9,710

שכחת את הדבר הכי חשוב - מקור הורדה.

--------------------

+Quote Post
Marshall Mathers
הודעה 06.09.2011, 14:34
הודעה #3

Under The Influence
סמל קבוצה

הכותרת שכתבתי שם זה קישור XD

--------------------
-

+Quote Post
Julian
הודעה 06.09.2011, 17:46
הודעה #4

אני גרוע ואיטי טי טי
סמל קבוצה

משתמש מספר: 6,979

הו נייס! ח"ח על הסיקור, הוא יצא מעולה ^-^

נוסף לPTW :}

--------------------

+Quote Post
Bakeneko
הודעה 06.09.2011, 18:02
הודעה #5

Burn the Soul!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 57,789

ח"ח. ראיתי את זה כשהייתי בחו"ל. דווקא סרט קליל כזה וממש נחמד. ם:

--------------------

+Quote Post
The Goddess
הודעה 06.09.2011, 18:07
הודעה #6

Winter <3
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,333

ח"ח על הסיקור! הסיקור ממש טוב, זה ממש מגניב שאת יכולה לעשות כזה סיקור טוב כסיקור ראשון... D:
את הסרט די חיבבתי. אהבתי את הרעיון של הסרט שבו משלבים גם משהו לא הגיוני (נשמה שחוזרת לגוף של מישהו חי) וגם משהו הגיוני ועלילה מציאותית (כל מה שקרה בחיים של מאקוטו). אהבתי מאוד את הזרימה של הסרט, היא התאימה לתחושה שאמורים לקבל ממנו, למרות שהיו חלקים שהיו לא ממש מעניינים ואני חושבת שהיו יכולים לשפר. האנימציה הייתה אחלה, ובסך הכל ממש נהניתי מהסרט, ונתתי לו 8. D:

--------------------

+Quote Post
Souseiseki
הודעה 06.09.2011, 18:42
הודעה #7

כותרת לצ'סלולון הקטנטון! ב-3> נונה.
סמל קבוצה

קודם כל ח"ח על הסיקור, ובמיוחד שזה הסיקור הראשון שלך, שיצא מאד טוב D:
בקשר לסרט, אני חושב שאני אצפה בו בזמן הפנוי, העלילה נראית מעניינת, אך העיצוב דמויות מעט דוחק אותי חזרה.. הוא לא הכי אהוד עלי. אני אגיב דעה יותר רחבה ברגע שאני אצפה (אני מאמין שזה יהיה בזמן הקרוב)

--------------------

אני שונא אותך כומר~

+Quote Post
Marshall Mathers
הודעה 06.09.2011, 18:54
הודעה #8

Under The Influence
סמל קבוצה

תודה לכולם על התגובות ^^
המדריך שהיה בחוקים עזר 3:

צ'ס: הו! אין בעיה.
רגע איזה מהם? החדש או הישן? O:

היו כמה? O:
השתמשתי בזה
http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=226112

הודעה זו נערכה על ידי Marinya: 06.09.2011, 20:30

--------------------
-

+Quote Post
פיצה
הודעה 06.09.2011, 20:09
הודעה #9

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,326

וואו הסיקור שלך כזה מהמם (:
הלוואי עלי סיקורים ראשונים כאלה מוצלחים ;;; 33>
נראה לי שאני אצפה בזה אחרי שאני אסיים את כול המיליון דברים האחרים שנשאר לי לצפות בהם עד הסוף וכאלה XD
כול הכבוד וזה, תודה על הסיקור ^^

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]

+Quote Post
Crucio!
הודעה 06.09.2011, 20:34
הודעה #10

I ♥ Nikuman
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 80,331

ראיתי בערך חצי מהסרט לפני כמה חודשים כשרק ייצא הפאנסאב, אבל אז שכחתי ממנו.. הוא היה די טוב, למרות שלא אהבתי את איך שמאקוטו (או ליתר דיוק, הנשמה) התנהג כלפי אנשים אחרים ואת עיצוב הדמות של המלאך (לא יכולתי אפילו להסתכל עליו OO).
בקיצור, סרט נחמד, שווה לראות אם רוצים להעביר את הזמן. הסיקור הזה גם הזכיר לי שאני צריכה לסיים אותו XD

עריכה של כמה חודשים מאוחר יותר:
סיימתי את הסרט לא הרבה זמן אחרי שרשמתי את התגובה הזאת. התברר שהחלק שראיתי בזמנו היה החלק המשעמם של הסרט, ואני המשכתי דווקא מהחלק שבו הסרט התחיל לצבור תאוצה. החלק השני היה ממש טוב, אבל החצי הראשון היה ריקני ומשעמם מדי.
בכל מקרה, אני ממליצה על הסרט, החלק השני שלו באמת שווה צפייה 3>

--------------------

+Quote Post
chinpokomon
הודעה 23.04.2012, 21:48
הודעה #11

החבוי בצללים
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 4,050

עכשיו סיימתי לראות אותו, וואי איזה סרט מדכא אבל הסוף מעודד ובהחלט אחד הסרטים המעולים שיצא לי לראות בשנים האחרונות

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 28.04.2012, 22:20
הודעה #12

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

קודם כל, ח"ח ענק על הסיקור!

סרט קצת.. בעייתי. כי מצד אחד יש לו מסר חשוב ורעיון מקסים, אבל החוסר החריג בתמיציתיות גרע נורא.
איך אני אומר את זה בצורה עדינה.. אני בנאדם מאוד סבלני בסרטים וסדרות, אבל הסרט פשוט חפר לי. חצי שעה שהראו אותו ואת החבר הזה שלו, שלא ראו אותו סרט שלם וצץ לפתע פתאום, דבר שהיה נורא מלאה וזאת רק דוגמה. שעתיים שלמות של סרט שהרגישו כל כך ארוכות, מפורטות ומלאות עד שכבר באמצע הסרט הרגשתי שעוד שניה הסוף (שלא ייחל לבוא). ראיתי אותו עם BFFוש, שהגיבה אותו הדבר כמוני בדיוק. הדמויות, מלבד מאקוטו, היו ריקניות להפליא (נקודה למחשבה - אולי זו עוד משמעות לשם הסרט. בעוד רוב הדמויות רדודות, כמו אחיו ואביו ואימו, שרואים אותם כל הסרט אבל המונולוגים שלהם מסתכמים בפחות מכמה שורות, מאקוטו הוא הדמות היחידה שרב-גונית בכל הסרט), המונולוגים משמימים להפליא, והדרך , עד המסר, מלאה.

סך הכל, למרות היותו של הסרט מעיק, מדובר בסרט שהוא חובה- מעטים הסרטים שנוגעים במסר הזה, ובנושא הזה בכלל, ואני נוטה להאמין שלכל אחד יש את התקופות הבעייתיות שלו, דבר שמכניס נורא לפרופורציה וגורם לך לראות את החיים קצת אחרת, מנקודה הרבה פחות אגואיסטית ויותר כוללת. מה שכן, צריכים לגשת לסרט בגישה פתוחה יחסית ומוכנות נפשית למנה קצת גדושה מדי של פרטים, אחרת קשה לשרוד את העומס בפרטים ולחזור עם ביקורת חיובית על הסרט.

מבחינה ויזואלית הסרט מרשים. באמת. היו פריימים שלמים שהרגשתי כאילו לא מדובר בכלל במשהו מצוייר אלא במשהו שממש מולי. עיצוב הדמויות היה קצת פחות מרשים, אבל סה"כ מדובר בסרט מאוד מוצלח מהבחינה הויזואלית והדבר הרשים אותי מאוד.

מצד אחד, הטוויסט של הסרט צפוי בחלקו, אבל פחות צפוי ממה שחשבתי (אני ציפיתי בכלל שפורהפורה יהיה מאקוטו או מישהו שקרוב אליו, ושה"נשמה" תהיה זו שפגעה בדמות בדרך כלשהי, ישירה או עקיפה), ובסוף מגלים שהטוויסט היה ממש לידנו כל הזמן הזה, שזה סוג של סוף חמוץ-מתקתק.
דבר אחרון שאני רוצה לציין - חבל לי שהסרט לא ירד לפרטים מהותיים אחרים, כמו איך הדמויות מתגברות על המשבר שפקד אותן, ובחר בהמון פרטי שוליים ולא משמעותיים (לא נודע לנו דבר באשר למה שעלה בגורלה של החברה הזונה שלו. זאת היתה סצינה נורא מעיקה, ולא הראו אותה אחרי המונולוג הזה. גם לא הראו מה קרה לאימא שלו ולמורה שלו / בעלה, אחרי שהיא בגדה בו. או איך טיב היחסים בין הראשי לאימו לאחר השינוי. מעבר לזה, הסרט נוגע בהמון בעיות חברתיות בעייתיות - אין התערבות כלשהי של הדמות הראשית או בכלל של דמות אחרת כלשהי, הממסד או כל דבר אחר באשר לחברה הבעייתית שלו. ומעבר לזה, הדיבור המאוד מטריד שלו לממושקפת עבר בנימה מאוד "סלחנית", דבר לא חינוכי בפני עצמו, שמאוד עצבן אותי. לא ציפיתי לסצינה כזו מסרט שמטרתו לחנך ולהטיף, ובכלל מסרט קולנועי שיוצא בשנת 2012.

החכמתי המון. עם כל הסרקזם והעובדה שהסרט התיש אותי לכל היום (תשאלו את אופיר. ועוד ראינו אותו, ערניות יחסית, בבוקר), סה"כ, זה סרט שחובה לראות. מומלץ, אבל רק בזמנים מתאימים ובפרק החיים הנכון.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.07.2019 , 06:16