IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Yuri Seijin Naoko-san, איידס סרטן ואוטיזם נכנסים לבר...
chinpokomon
הודעה 27.02.2011, 10:56
הודעה #1

החבוי בצללים
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 4,050

Yuri Seijin Naoko-san

שם האנימה:Yuri Seijin Naoko-san\האזרחית הלסבית נאוקו-סאן
סוג אנימה:OVA
מספר פרקים:1
ז'אנרים:קומדיה
סטודיו:ufotable
דירוג גילאים: 17 ומעלה(אתם צוחקים עלי נכון?)

עלילה
נאוקו-סאן היא חייזרית מכוכב יורי. היא זוממת להשתלט על כדור הארץ על ידי יוריניזציה. מיסוזו היא תלמידה בחטיבת הביניים שתמיד מוטרדת על ידי נאוקו-סאן, שחיה על גג ביתה.

הורדה(ביטורנט)

ביקורת אישית
"חייזרית שמטרתה להפוך את כל העולם ללסביות"? נשמע כמו אנימה כלבבי חשבתי בעודי מוריד את ה-OVA שאורכה 6 דקות בלבד אך בעת הצפייה התחוור לי שבדיחה גרועה האנימה הזאת כבר לא תהיה כי אני בטוח שיש מישהו בחברת ההפקה עם טיפה רחמים על הצופים שידאג לשרוף את העותק המקורי על מנת שלא יצאו עוד עותקים מה"דבר" הזה. נתחיל מהעובדה הפשוטה שכל קשר בין התיאור של העלילה למעלה לבין מה שמתרחש בפועל בפרק מקרי בהחלט ואין לזה שום אזכור בפרק(מפיקים יקרים: אם אתם יוצרים OVA ראשון למנגה כלשהי וודאו שקודם כל תספרו את סיפור הבסיס לפני שאתם קופצים לאמצע הסיפור). בפרק נאוקו-סאן נלחמת בסוטה מכוכב הסוטים שאוהב לארוב ככל הנראה לנשים(למרות שבפרק הוא דווקא תופס את אחיה הקטן של מיסוזו משום מה)ולהטריד אותן מינית בדרכים משונות. בסופו של דבר יש לנו חייזרית שיכולה לזמן רכבות שיפגעו במישהו, דיפלומטיה והורות בשקל ולא שכחתי בדיחות גרועות מאוד(בדיחות בסגנון של סלולרי שיש לו קליטה רק מתחת לחצאיות של ילדות) שבהחלט לא מצדיקות את הדירוג שניתן לה(מוגבל מגיל 17? מה בדיוק אסור שם לצפייה? אין עירום, הרמיזות המיניות שם אפילו לא מתקרבות לאנימות האצ'י של ימיניו ואפילו האלימות שם היא יותר בסגנון מיקי מאוס מאשר בדרגון בול זי). אני לא יודע איך המנגה נראית אבל האנימציה בפרק הייתה מהגרועות ביותר שראיתי ואלמלא היו לי כל כך הרבה מכשירי חשמל בבית הייתי טוען שהאנימה הזאת גם היא MADE IN CHINA. פס קול? יש דבר כזה בפרק? מסתבר שלא ממש. חוץ משיר פתיחה באורך 2 שניות עם 2 שורות שיורי זה טוב(בכללי נכון אבל לאנימה הספציפית הזאת ממש לא) אבל למה כבר אפשר לצפות מפרק באורך 6 דקות? הדמויות סטריאוטיפיות לגמרי ולא ממש יוצאות מגדרן(כרגיל האדישה והבחורה שכל דבר הכי משונה שיש נראה לה כמו שגרה יומיומית עם הסברים להכל). התקווה הכי גדולה שלי שאכן מישהו יגלה רחמים בחברת ההפקה ויפטר את מי שאחראי על הזוועה הזאת ובכך ה-OVA הזה יוכל להיעלם לו ברחבי הרשת מבלי שאיש לא ייאלץ לצפות בו שוב.

ציון: 0 מתוך 10

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 27.02.2011, 11:44
הודעה #2

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

לא מבינה את יופוטייבל. למה לעשות סדרות איידס כמו ה... חייזרית-מכוכב-היורי הזה (WTF!) במקום להתרכז בסדרות הטובות באמת (לשם שינוי) שיש להם? (מישהו אמר TOS ולא קיבל?)
הינה סדרה עם עלילה שלוקחת את הפיגור של הינאקו בכיס הקטן. וזו לא מחמאה.

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 27.02.2011, 13:54
הודעה #3

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,189

נסטיה נסטיה מישהו גנב לך את האיידס!

לא ניסיתי אפילו sad-troll.jpg זה פשוט נראה (נשמע) כל-כך פייל.

--------------------

+Quote Post
NOAM9
הודעה 27.02.2011, 14:47
הודעה #4

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 76,079

אני אנסה את המנגה. P:
כנראה אני אראה, 6 דקות לא הרגו אף אחד. (עדיין)

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 27.02.2011, 15:54
הודעה #5

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

^ נועם, תופתע. האינטיליגנציה שלי היתה הקורבן הראשון של הדבר הזה (דקת דומייה, מישהו?).

... אוקי.... WTF. תנו לי לתקן כמה דברים במוח המעוות של היוצרים: לא +17. ממש לא. לא לצפייה בכלל, אם אנחנו בקטע של לדייק בהגבלות. O~O
קשה לי להחליט באיזו דקה סבלתי יותר (ולא היו כל כך הרבה אופציות! סה"כ שש!). חשבתי שזה יהיה מצחיק כמו BGHK, מה לעזאזל... ס.ס

--------------------

+Quote Post
Benu Sama
הודעה 27.02.2011, 16:09
הודעה #6

Touhouphile
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 12,169

זה היה דיי גרוע רוב הזמן, אבל היו שם קטעים ממש משעשעים XD
זה לא היה אמור להשיג עלילה או משהו, רק סאטירה מטופשת ומוזרה, שהצליחה לשעשע אותי כמה פעמים.

--------------------

+Quote Post
Shia
הודעה 27.02.2011, 17:56
הודעה #7

כאן גרה בכיף אמאשך.
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 8,026

...וואו, איידס עד כדי כך?
אני חייבת לראות את זה.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 17.07.2019 , 23:00