IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

2 עמודים V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> נושא הציורים הרשמי של CRYSTAL SNOWFLAKES!!!!!!!, אני ה-ו-ל-כ-ת להשתפר, ואתם ה-ו-ל-כ-י-ם לעזור לי!!! ברור?&#
..::Crystal Snow...
הודעה 24.10.2010, 23:49
הודעה #1

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 80,689

נושא הציורים הרשמי של CRYSTAL SNOWFLAKES on9.gif

אהלן~ biggrin.gif יש אישור מפיצה [כבר די הרבה זמן, אבל התעצלתי]
הפוסט הראשון כנראה יהפוך לסוג של תפריט עם לינקים לציורים בנושא, כדי שיהיה קל לנווט biggrin.gif
אבל בינתיים, הוא ריק אז אני אציג את עצמי ואת המטרה שלי!!!

אני:

מריה [למה!?!?!], בת 19, אני ציירת ידנית/מסורתית [בלשון דוויאנט ארט] מציירת בסגנונות אנימה, ריאליסטי וחצי-ריאליסטי [פנטזיה וכד']. יש לי יומן מסע וגלריה בדוויאנט ארט שיספרו לכם את כל השאר עליי אם למישו באמת אכפת, הקישורים בחתימה שלי.

המטרה שלי בחיים:
לעשות בהצלחה קומישנים בדוויאנט ארט. קומישן [COMMISSION, יש לזה הגדרה רחבה יותר, אבל במקרה שלנו] הוא מכירה של ציור מותאם אישית עבור כסף או חפצים [ITEMS] אמיתיים או ווירטואליים.

הניסיון שלי בקומישנים:

עשיתי די הרבה קומישנים ב-2009 באתר שנקרא גאיה אונליין, עבור הכסף הוירטואלי של האתר [אבל בסכומים גבוהים, כאלה שלא תגיע אליהם שם בלי לשלם כסף אמיתי] או עבור EVOLVING ITEMS, חפצים וירטואליים יקרי ערך של האתר, מה שגרם לי לתפוס קצת מעצמי כי זה גרם לי לחשוב שהציורים שלי שווים משהו [מכרתי במחירים שהיו גבוהים בהרבה מעל הממוצע, אבל לא מהגבוהים ביותר כי היו שם הרבה אומנים הרבה יותר טובים שיכלו להרשות לעצמם לגבות יותר].
קיבלתי סטירה לפרצוף כשניסיתי להציע קומישנים מוזלים בדוויאנט ארט בחצי שנה האחרונה. הצעתי ציורים מלאים, כולל רקע וצביעה מלאה, עבור נקודות של DA בשווי של פחות מ-4$... אבל אף אחד אפילו לא ניסה להתמקח על המחיר O_O אפס היענות... sad.gif

מה אני רוצה מכם?
אני רוצה שתקראו לי ת'אמ-אמא של'צורה בביקורות בונות, שאני לא אדע מאיפה זה מגיע לי!!!!!! עזבו נימוס ועזבו כבוד, אני רוצה שתעירו לי על כל נקודה שלא ממוקמת כמו שצריך!!!!!!
אני רוצה לעשות כסף להיות ציירת מקצועית אחרי הכל wink.gif אבל בשביל כסף צריך לעבוד קשה... =_=U

איך מגיבים לקריסטל????? חובה לקרוא לפני שמגיבים!!!!! on7.gif
ספוילר:
ישנם 4 דברים חשובים מאוד שאני רוצה לדעת לגבי כל ציור:

טעויות ששמתי לב אליהן:
בכל פוסט עם ציור אני הולכת לפרסם רשימה של שגיאות שאני יודעת שנמצאות בציור שלי.
אל תחזרו עליהן בבקשה. אין צורך להראות לי מה שכבר ראיתי, נכון?

אז מה לעשות עם זה?

אם אתם יכולים, בבקשה תמצאו לי תמונת רפרנס טובה שיכולה להדגים לי איך זה כן צריך להראות [הסבר מילולי כנראה יוביל אותי שולל, אז עדיף שלא], או שתציירו לי תיקון של של זה אם אתם מרגישים שאתם יכולים [אני בעצמי מציירת תיקונים לפעמים כדי לעזור למי ששם ציורים, אז אני לא חושבת שזה כל כך הרבה לבקש].
אם אתם לא יכולים, אל תחזרו על זה כי זה ייצא ספאם מיותר וזה לא יעזור הרבה sad.gif
אם אתם חושבים שמשהו שהזכרתי אינו טעות, תחלקו את זה איתי בבקשה, אני אשמח לדעת biggrin.gif

טעויות שלא שמתי לב אליהן:
אפילו אם זה נראה לכם כמו עניין של סגנון, אם משהו מפריע לכם בציור שלי, דברו!!!! כל דבר קטן!!! אני אשמח אם גם בקטגוריה הזאת תוכלו למצוא או לצייר לי תמונה של איך שאתם חושבים שזה צריך להיות biggrin.gif

דברים טובים:
מכיוון שאני מנסה להרשים לקוחות להשתפר פה, חשוב לי לדעת מה לשמור ולצייר הרבה, מה לחדד, מה נראה הכי טוב בתמונה שאני מציעה. יש דברים שמוצאים חן בעיני אז אני אוטומטית שומרת אותם, אבל יכול להיות שאלה לא דברים יפים כל כך ולא יהיה להם ביקוש בשוק, ולכן חשוב לי לשמוע נקודת מבט אובייקטיבית wink.gif

אם היה לכם כסף לביזבוזים, והייתם נתקלים בציור הזה [ספציפית] כדוגמה [יחידה] ליכולות שלי, האם הייתם מזמינים ממני ציור? [זה היפותטי, ולפרט בבקשה גם למה כן/לא]

ציטוט

הודעה זו נערכה על ידי ..::Crystal Snowflakes::..: 22.01.2012, 11:47

--------------------

כבר לא מרשים כמו הקודמת ששמתי פה, אבל יותר פרופורציונאלי :P

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

ואני לא יודעת לעשות באנרים בשיט ><"

באנרים:
ספוילר:

רק שהלכתי לצייר יורי באמצע ולא חזרתי XD

ועם זה זכיתי בבאנרים הבאים:

הציור שזיכה אותי בבאנר המטריד הזה ^ =_=

והציור שזיכה אותי בבאנר המטריד השני ^

מגיב השבוע:

ועוד:
Go to the top of the page

+Quote Post
הודעה 24.10.2010, 23:50
הודעה #2

צ'ונין
סמל קבוצה

ספוילר:

טעויות ששמתי לב אליהן:

אז מה לעשות עם זה?

אם אתם יכולים, בבקשה תמצאו לי תמונת רפרנס טובה שיכולה להדגים לי איך זה כן צריך להראות [הסבר מילולי כנראה יוביל אותי שולל, אז עדיף שלא], או שתציירו לי תיקון של של זה אם אתם מרגישים שאתם יכולים [אני בעצמי מציירת תיקונים לפעמים כדי לעזור למי ששם ציורים, אז אני לא חושבת שזה כל כך הרבה לבקש].
אם אתם לא יכולים, אל תחזרו על זה כי זה ייצא ספאם מיותר וזה לא יעזור הרבה sad.gif
אם אתם חושבים שמשהו שהזכרתי אינו טעות, תחלקו את זה איתי בבקשה, אני אשמח לדעת biggrin.gif

אפילו אם זה נראה לכם כמו עניין של סגנון, אם משהו מפריע לכם בציור שלי, דברו!!!! כל דבר קטן!!! אני אשמח אם גם בקטגוריה הזאת תוכלו למצוא או לצייר לי תמונה של איך שאתם חושבים שזה צריך להיות biggrin.gif

דברים טובים:
מכיוון שאני מנסה להרשים לקוחות להשתפר פה, חשוב לי לדעת מה לשמור ולצייר הרבה, מה לחדד, מה נראה הכי טוב בתמונה שאני מציעה. יש דברים שמוצאים חן בעיני אז אני אוטומטית שומרת אותם, אבל יכול להיות שאלה לא דברים יפים כל כך ולא יהיה להם ביקוש בשוק, ולכן חשוב לי לשמוע נקודת מבט אובייקטיבית wink.gif

אם היה לכם כסף לביזבוזים, והייתם נתקלים בציור הזה [ספציפית] כדוגמה [יחידה] ליכולות שלי, האם הייתם מזמינים ממני ציור? [זה היפותטי, ולפרט בבקשה גם למה כן/לא]

אז לדבר[ים] הראשון[ים] שאני רוצה שתגיבו לי עליו[הם]:

חשוב לי להבין מה לא אוהבים בציורים שלי, ולכן אני אשים כאן את הציורים שאני חושבת שהם הכי טובים שלי... אז בואו תירו בגאווה שלי כציירת ותראו לי למה הכי טוב שלי זה לא מספיק טוב:
תבחרו אחד או יותר ותגיבו עליו, אני לא מצפה שתגיבו על כולם, אבל יהיה נחמד אם תגיבו על ציורים שעוד לא ראיתם אנשים מגיבים עליהם ^^
פיצה ותאי!!! אין חתימות על שומדבר כי אני לא הולכת להתחיל להעלות הכל מחדש, כל זה נמצא בעמוד שלי בדוויאנט שכבר ברור מעבר לכל ספק שהוא שלי. אני מקווה שאין צורך להוכיח את זה.

שני קומישנים וארט טרייד שעשיתי. אני רוצה שתגיבו לי על הרקעים שעשיתי, כי אלה הציורים האחרונים שלי עם רקע [ללא רפרנס]. הם ישנים קצת, אז אני מרגישה שהדמויות לא מייצגות כל כך את היכולת הנוכחית שלי. לכן, אין צורך להגיב על הדמויות.

טעויות ששמתי לב אליהן ברקעים:
סיילור בחלל - ישנן מריחות שהן פייל של ניסיון עריכה פוטושופי, כי הכוכבים בציור המקורי יצאו עקומים וניסיתי לתקן XDD. קווי הברק/מגנטיות עקומים ודהויים.
מלאכית-נערת-חתול - הירח הגדול מוזר, כוכבי הלכת עקומים קצת, הזוהר של הדמות והמעבר בינו לרקע נראה מוזר ולא מתאים [למישהו יש טכניקה טובה לעשות דמות זוהרת עם צבעי מים?]
חצי-כלבה - הצבעים יוצאים מהקווים ועולים אחד על השני, ההצללות והפרחים [בעיקר הרחוקים] נראים נורא, הקווים של העץ מקוווקוים מדי

שלושתן דמויות מקוריות, אני מרגישה שאלה הצביעות הכי טובות שלי עד כה biggrin.gif על הפרופורציות של הדיג'ימונית אין מה להגיב לי [XD] אבל עם האחרות תעזרו לי בבקשה 3>

טעויות ששמתי לב אליהן:
דיג'ימונית - ההצללה מתחת לענף שנכרך סביבה מחוספסת והצביעה על הרגליים לא אחידה [יותר מדי מים =_=]
אדומת-שיער - העריכה בפוטושופ הבליטה את הקווים של הצביעה על העור יותר מדי, השוקיים מוזרות קצת, אני לא בטוחה אם המפשעה במקום הנכון, יד שמאל [ימין שלנו] נראית סתמית ולא ממש פרופורציונלית, האיזור של פלג הגוף העליון לא עגול מספיק [גם לילדות שטוחות יש קימור שם שנובע מהמבנה של השלד ולא החזה עצמו], נראה לי שהרגליים מתחילות נמוך מדי?
כחולת-שיער - ההצללה לא מביעה טוב כל כך את הכיפוף של הברכיים, כפות הרגליים לא נכונות והחיבור ביניהן לשוקיים עבה מדי, כפות הידיים שגויות, האוזן קטנה מדי, הקפלים כביכול על המיטה לא טבעיים כל כך [ציירתי גם אותם, זה ככה כי שיכפלתי את זה כדי לא להרוס את הליינארט המקורי], במבט מקרוב יש ליכלוך מהקווים של ההדפסה [עוד לא כל כך שלטתי בטכניקה של מכונת הצילום שלי XDD]

הראשון הוא קומישן וההצללה שאני הכי גאה בה, השני הוא כרטיס ברכה לסלסטיאל ליום הולדתה האחרון ואחד הליינארטים הכי מושקעים שאי פעם סיימתי [שבו התוצאה הכי טובה מכולם ולכן אני מעלה אותו]

טעויות ששמתי לב אליהן:
מוצלל - הציור מלוכלך ממריחה של העיפרון, ההבעות לא ממש הגיוניות, ישנם סימני קיפול של הדף על הסריקה, הרגליים של הבן [שמאל] לא הגיוניות, יש קצת קווי מחיקה של הסקץ', והפרטים בציור לא ברורים כל כך [אבל נדמה לי שזה בגלל שהרפרנס עצמו היה ממש עמוס ולא היה לי מושג איך נראה מה].
ליינארט - הרגליים של סלסטיאל [שמאל למי שלא מבדיל] לא הגיוניות, הירכיים קצת בשרניות מדי? [אני לא בטוחה אם הם כן או לא, קשה לי עם הפרופורציות של הדמות שלה =_=], הראשים גדולים קצת, אני לא בטוחה בקשר לאצבעות הרגליים של יוקי [ימין], והאוזן של יוקי יוצאת מהצוואר ולא מהראש XD

ציורים שמתוייגים כMATURE CONTENT [תוכן 18+, לשיקולכם אם לפתוח את הספויילר או לא.]
ספוילר:

הציורים והסקיצות המקוריים לבאטל אלים. בבקשה נא לא להתייחס לשלושת האחרונים [כי אני יודעת שהם חרא, תקטלו את הטובים שלי P;]

טעויות ששמתי לב אליהן:
אלה - הראש גדול מדי, שני קצוות השיער העליונים נראים מוזר, הכתפיים מאוד צרות ועצם הבריח דחוסה, הזרועות קצרות מדי ולמרפקים צורה לא נכונה, כפות הידיים לא נראות כמו כפות ידיים, הקווים של השיער מבולגנים מדי, לבד יש יותר מדי קפלים שאין ביניהם קשר.
ילדה - יד שמאל [ימין שלנו] לא הגיונית, הרגליים קצרות וזה נראה כאילו היא נשאבת מתחת לאדמה [וזה לא אמור להיות ככה], פנים מטרידות XD
פיקסית/נימפה - השיער מקושקש והתלתלים עקומים קצת, יש יותר מדי פרטים ולא רואים את התנוחה טוב [למרות שזה במקור שימש כצנזורה אבל הגזמתי].
גבר - הדבר הכי עקום שראיתי, ראש צר מדי, גבה ארוכה מדי [בהרבהההה], הכתפיים לא נמצאות בשום תנוחה הגיונית, למה לעזאזל אין לו חולצה?! O_O
לא להתייחס לאחרים!!

*העיניים שלהן ככה בכוונה, זה לבקשת הבחור שהזמין את הציור הזה.

טעויות ששמתי לב אליהן: כפות הידיים והרגליים עקומות רצח, הירך והעכוז של הימנית לא הגיוניים, הצוואר של השמאלית עבה מדי, הראש של הימנית גדול מדי, האוזניים קטנות מדי, השפתיים לא ממוקמות טוב.

כן, זה המקור של ההגשה שלי לבאטל שער.

טעויות ששמתי לב אליהן: העמידה של הגופה לא הגיונית [אין לה שיווי משקל על רגל אחת בצורה כזאת], גם העמידה של השנייה לא הגיונית [היא אמורה ליפול שמאלה בגלל משקל הגרזן], אפקטי הרוח הם לצדדים שונים [לא שמתי לב XD] , שכחתי למחוק טעויות אז לתלמידה יש 3 ברכיים, הסרט הכי תחתון בשיער של התלמידה לא צבוע [תיקנתי בשלב הבא של הציור], הדם לא נוזל בצורה הגיונית מהגופה.

זהו ציור של בחורה, והיא אנורקסית. אלה, לפחות, לא שגיאות פרופורציה.

טעויות ששמתי לב אליהן: הענפים של העץ מוזרים, כפות הרגליים והיד נראים רע, הברכיים מוזרות ולא ממש הגיוניות, ואני לא בטוחה אם יש מקום לראש מתחת לשיער הזה XD גם השוקיים יותר מדי ישרים [אמורים להיות עגולים יותר על אף תת-המשקל שלה], טיפות הגשם עפות בכיוונים שונים, הדשא מוצלל באופן מוזר.

אז יאללה, תחשפו בפניי את כל סודות הפייל האפלים שמאחורי הציורים הטובים שלי!!!!!
[ואם מישהו רואה אצלי שגיאות כתיב תתקנו אותי בבקשה ^^U אני לא רוצה להפוך לדיסגרפית XD]

הודעה זו נערכה על ידי ..::Crystal Snowflakes::..: 25.10.2010, 00:14

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
+Cielo
הודעה 25.10.2010, 06:24
הודעה #3

+++++++++++
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 9,710

וואו כמה קטילה מרגישים ממך XD הופתעתי לגלות כי שאיפתך דומה לשלי האמת לגביי הקומישן. את צריכה להבין אבל שלא משנה כמה את טובה..דאביאנטארט זה מזל. יש כמה מיליון אנשים שם ובמקרה להתקל במישהו שאוהבים ורוצים להוסיף אותו לוואטץ' זה עניין של צירוף מקרים, או מזל לדעתי. אומנם..לשאוף זה תמיד טוב (:
בכל אופן..לעכשיו אני אתן לך הערה כללית אחת ואחרי שאחזור מהצבא אגיב פרטנית על הציורים.
אם את רוצה למכור קומישנים, את קודם צריכה לדעת דבר חשוב ביותר - מה אנשים אוהבים לראות/לקנות מבחינת סגנון האנימה/מנגה.
את רצית שנקטול אותך, אז אני אומרת לך את זה ישירות - הסגנון בו את מציירת את השיער הוא אנימה מיושן/מתחיל, ככה שזה כבר מוריד מהערך של הציור לעין.
זה נכון לגביי הצביעה וגם לגביי השיערות עצמן שנראות פשוטות מדי.
תראי למשל כאן יש ברק, יש צל, יש קווים רכים ונעימים יותר עם יותר חיים לשיער.
אפילו סגנון כזה ימכר טוב יותר מסגנון אנימה מיושן. את צריכה להיות באופנה, אישה!XD
בגלל שאני מבינה שזה הסגנון שאת אוהבת, שיער גלי, אז הנה עוד דוגמא פה זה שונה מהקודם, קרוב יותר לסגנון שלך, אבל גם פה הוא חיי יותר..עם פרטים וצל.
עוד דבר שכדי לדעת, אז השימוש בצביעה ידנית לא יוביל אותך למכירת ציורים מהר, כי את צריכה רמה באמת גבוהה..הנה דוגמא של ציירת ידנית מעולה שעושה המון קומישנים, אבל תוותרי על הסגנון שלה כי היא משתמשת במיליון מארקרים של קופיק שהם יקרים יותר מהחיים שלך XD
בכל אופן מה שרציתי לומר זה שאני מציעה לך לעבור לצביעה דיגיטלית..מנסיון, הרבה יותר קל להשתפר בצביעה דיגיטלית מאשר ידנית. כמו כן אז תוכלי לתת לציורים שלך כבר פוש רציני בתעשייה ם:
אני יודעת שקנית מחשב טוב לגרפיקה, אבל בלי טבלט..לדעתי זה לא שווה הרבה.
אלא אם כאן באלך להרוג תיד עם צביעה בעכבר.
כמו שאמרתי - אגיב פרטנית אחרי שאחזור.
מקווה שזה איכשהו עזר לך.

--------------------

+Quote Post
הודעה 25.10.2010, 07:33
הודעה #4

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(+Cielo @ 25.10.2010, 06:24) *
וואו כמה קטילה מרגישים ממך XD הופתעתי לגלות כי שאיפתך דומה לשלי האמת לגביי הקומישן. את צריכה להבין אבל שלא משנה כמה את טובה..דאביאנטארט זה מזל. יש כמה מיליון אנשים שם ובמקרה להתקל במישהו שאוהבים ורוצים להוסיף אותו לוואטץ' זה עניין של צירוף מקרים, או מזל לדעתי. אומנם..לשאוף זה תמיד טוב (:
בכל אופן..לעכשיו אני אתן לך הערה כללית אחת ואחרי שאחזור מהצבא אגיב פרטנית על הציורים.
אם את רוצה למכור קומישנים, את קודם צריכה לדעת דבר חשוב ביותר - מה אנשים אוהבים לראות/לקנות מבחינת סגנון האנימה/מנגה.
את רצית שנקטול אותך, אז אני אומרת לך את זה ישירות - הסגנון בו את מציירת את השיער הוא אנימה מיושן/מתחיל, ככה שזה כבר מוריד מהערך של הציור לעין.
זה נכון לגביי הצביעה וגם לגביי השיערות עצמן שנראות פשוטות מדי.
תראי למשל כאן יש ברק, יש צל, יש קווים רכים ונעימים יותר עם יותר חיים לשיער.
אפילו סגנון כזה ימכר טוב יותר מסגנון אנימה מיושן. את צריכה להיות באופנה, אישה!XD
בגלל שאני מבינה שזה הסגנון שאת אוהבת, שיער גלי, אז הנה עוד דוגמא פה זה שונה מהקודם, קרוב יותר לסגנון שלך, אבל גם פה הוא חיי יותר..עם פרטים וצל.
עוד דבר שכדי לדעת, אז השימוש בצביעה ידנית לא יוביל אותך למכירת ציורים מהר, כי את צריכה רמה באמת גבוהה..הנה דוגמא של ציירת ידנית מעולה שעושה המון קומישנים, אבל תוותרי על הסגנון שלה כי היא משתמשת במיליון מארקרים של קופיק שהם יקרים יותר מהחיים שלך XD
בכל אופן מה שרציתי לומר זה שאני מציעה לך לעבור לצביעה דיגיטלית..מנסיון, הרבה יותר קל להשתפר בצביעה דיגיטלית מאשר ידנית. כמו כן אז תוכלי לתת לציורים שלך כבר פוש רציני בתעשייה ם:
אני יודעת שקנית מחשב טוב לגרפיקה, אבל בלי טבלט..לדעתי זה לא שווה הרבה.
אלא אם כאן באלך להרוג תיד עם צביעה בעכבר.
כמו שאמרתי - אגיב פרטנית אחרי שאחזור.
מקווה שזה איכשהו עזר לך.

וואי, תודה biggrin.gif
זה סוג התגובות שאני רוצה ^^
דוויאנט ארט מטריד אותי, יש לי 70+ ווטצ'רים שאולי 5 מהם מגיבים לי ועוד 10 בלחץ שמוסיפים פייבים XD ואני חושבת שאצל רוב האנשים זה ככה, ווטצ'רים הם דבר חסר תועלת.
לגבי השיער, קצת קשה לי להבין מה זה אומר "מיושן", כי הייתי רגילה שאם כבר מישהו בוואו ממשהו שאני מציירת, זה בד"כ השיער... זה אומר שכל השאר עוד יותר גרוע? XD
אבל אני רואה את ההבדל - אני באמת עושה לשיער שלי רק צבע בסיס עם מעט הצללות וברק. הפנמתי ולקחתי לתשומת ליבי. אני אנסה לעבוד על זה, ותודה רבה על הדוגמאות biggrin.gif
ולגבי שיער גלי - אני דווקא לא אוהבת אותו ohmy.gif אני אוהבת שיער חלק. אבל נתקעתי עם דמויות ראשיות בעלות שיער גלי XD והוא גם קל יותר בשיטת הליינארט הנוכחית שלי.
את צודקת, אני הולכת לנסות את הסגנון השני !! תודה ^^
חחח את המחשב שלי באמת קניתי דווקא כי רציתי לקנות טאבלט, אבל לא מוכרים אותו בחור שאני גרה בו אז אני צריכה הזדמות ליסוע העירה XDDD אבל גם אני נפלתי לפח של הצבעוניות והיופי שיש אפילו לציורים דיגיטאליים של מתחילים <.< לא קשה לי להבין למה אנשים מעדיפים אותם...
למרות שהטכניקה שלי בטאבלט לוקה בחסר, אבל כולה ציירתי איתו פעם אחת =_=U ייקח לי זמן לא לצייר איתו כמו עם עפרונות...

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Night Rain
הודעה 25.10.2010, 15:49
הודעה #5

im a ganba '--'
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 60,070

אני לא מגיבה להרבה אנשים פשוט בגלל שאני שמה לב
להרבה דברים שמפריעים לי ואני לא מתכוונת להעליב או לרדת על אנשים סתם כי באלי חחח אבל
עם את רוצה באמת ביקורת , אז אני אכתוב .
אז דבר ראשון הסיגנון שלך הוא סיגנון אנימה של שנות ה90 תחילת ה2000 . אני אישית לא
אוהבת את הסיגנון הזה ובגלל זה לא נמשכת לראות עוד ועוד ציורים מהסיגנון הזה . את אמרת
שאת בת 19 אז אני דיי מבינה מאיפו בא ההשפעה שלך על הציורים. אני באצמי עוד מעט בת 18 וגם
אני גדלתי על הסיגנון הזה . לדעתי את צריכה לפתח אותו יותר לסיגנון שמקובל עכשיו , או אולי
אפילו לעשות שילוב שלך של הסיגנון הישן והחדש . הכי רואים את הסיגנון הזה בשיער ,בעיניים ובבגדים.
הסיגנון מאוד מזכיר לי אינויישה וסיילור מון .
אני לא ממש רואה בעיות בפרופורציות , אבל לדעתי עם ההית משנה את שלושת הדברים האלא בציורים שלך
לשיער , עיניים ובגדים יותר עכשויים הציורים היו משתפרים בהרבה .
עכשיו, דבר שני הצביעה . לדעתי הצבעים מאוד לא מחמיאים , הם כיאילו זוהרים ומזכירים צביעה של ילד
קטן , למרות שכביכול הציור נראה סבבה . אין לך הרבה שכבות בצביעה כלומר אין ממש עומק לצבע . גם
אין בדיוק זרימה והצבעים לא מתערבבים בכלל. דבר אחד שאני מאוד לא אוהבת זה כעושים לינארט בעט שחור
לציור שמתכוונים לצבוע , לדעתי זה הורס את הכל , עם כבר את רוצה לעשות לינארט ( שממש לא מומלץ לדעתי )
אז הכי טוב זה עיפרון חום כהה או פשוט לעשות עם עיפרון רגיל ליין נקי מאוד.
אני רואה שיש לך חוש צביעה פשוט הצבעים האלא הם מאוד לא לעניין ודרך אגב זה עוד דבר שמאפיין
את סיגנון האנימה הישן , הצבעים הפשוטים והזוהרים האלא.
אני גם לא רואה ממש הצללות או כפלים בבגדים מבחינת הצביעה, יש רק את הקווים האלא בעט שכביכול מראים
כפל.
כמו ששמת לב זאת דעה שלי לגמרי אז את יכולה לא לקחת אותה לצומת ליבך אבל מקווה שהבאתי לך כמה נקודות למחשבה smile.gif

--------------------

Taiga♥

And I just can't look - it's killing me
And taking control
Jealousy, turning saints into the sea
swimming through sick lullabies
Choking on your alibis
But it's just the price I pay
Destiny is calling me
Open up my eager eyes
Cause I'm Mr Brightside

blueringo לשעבר ^^

DA:

http://ringoair.deviantart.com/

+Quote Post
Great Shark
הודעה 25.10.2010, 16:28
הודעה #6

קרחת הכבירים!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 78,426

ציטוט(Night Rain @ 25.10.2010, 15:49) *

אני לא מגיבה להרבה אנשים פשוט בגלל שאני שמה לב
להרבה דברים שמפריעים לי ואני לא מתכוונת להעליב או לרדת על אנשים סתם כי באלי חחח אבל
עם את רוצה באמת ביקורת , אז אני אכתוב.

...גם...
אבל מכיוון שהנושא הוא נושא קטילה, אני אגיב.
כרגע אגיב רק על הרקעים:
סיילור בחלל - צד ימין נראה כמו מתחת למים... הכוכבים נמרחו והפכו בועות ולמקרה שלא ידעת החלל בצבע שחור ולא כחול, ולכן הימנעי מציורים עם רק חללי. צד שמאל טיפה יותר טוב מצד ימין, אבל גם פה אין ממש תחושה של חלל. כמו שכבר אמרתי, יש הפרזה בצבע הכחול (הלא כהה) מה שיצור תחושת מתחת לים (בעיקר כשיש כתמים שנראים כמו דג...), המריחות בצבע הסגול יצאו טובות.

מלאכית-נערת-חתול - לעומת הציור הקודם מבינים שאלה כוכבים. די מפריע לי שיש שמש מאחורי הירח. הכוכב התכלת בצד שמאל למעלה יצא טוב, וכך גם הכוכב האדם אמור להראות. טבעות הכוכב הסגול צריכות להיות רחבות יותר ודקות יותר. הכוכבים המנצנצים גדולים מידי. שאר הרקע טוב.

חצי-כלבה - מפריע לי מאוד מאוד שאין אופק, אין קו מפריד בין שמיים וארץ. סגול לפני תכלת ואחרי כתום? משהו בסדר הזה נראה לי לא תקין. השמיים די משעממים, אין עננים... אולי אפילו ציפור או שתיים. העץ (חוץ מאיזה ענף קטן מאוד בצד שמאל), הפרחים והדשא הקידמי כולם יצאו טוב מאוד.

כדי להתאמן בציור רקעים, ציירי רק רקעים -> נופים, מן הדימיון או מן המציאןת.

הודעה זו נערכה על ידי Great Shark: 25.10.2010, 16:29

--------------------

+Quote Post
apchi
הודעה 25.10.2010, 16:30
הודעה #7

כלבת מחשב
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 801

אני לא אזכיר את מה שכבר אמרו לפניי אבל לי הכי מפריע זה הפרופורציות. במיוחד של הראש ;;
במיוחד שאת מציירת דמות עם קוקו הראש שלה הופך להיות אליפסה ענקית כלפי מעלה
כל הפרופורציות של הפנים לגמרי OFF. הפנים מעוכים מדי וכל האיברים קרובים מדי אחד לשני בזמן שהראש עצמו ענק O_O
מה שעוד הפריע לי זה החיבור של הסנטר והצוואר שפשוט נראה לא ריאלי...עבה מדי\
ובנוסף- חיבור מפרקים- מפרקים אצל כוסיות אמורים להיות דקים. אבל משום מה גם הם מאוד עבים אצלך.

והממ...כרגע זהו ;;

--------------------

+Quote Post
NOADROW
הודעה 25.10.2010, 16:32
הודעה #8

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 84,773

ת'אמת אני צריכה להישתפר ממך פי אלף אני אולי צעירה יותר אבל אני חושבת שאני לא אחכה ואלמד לעט אני רוצה להיכנס לקצב שלכם במהירות אז אפשר לגנוב ממך תרעיון ולעשות אחד כזה גם כי אני צריכה הרבה אבל הרבה תלונות כי בבצפר ראלי שאני הציירת הכי מקצועית שם אז אין לי מה ללמוד במהלך בצפר לכן היצתרפתי לכאן כדי ללמוד ולשפר ולהשוות אז אעמ....... מותר לי לפתוח גם כזה אשקול ( כמובן שאבקש מהמנהלים אישור אבל בכללית לעשות רעיון כמו שלך...)

--------------------

+Quote Post
BackSpace
הודעה 25.10.2010, 17:18
הודעה #9

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 80,543

*כותב את אותה ההודעה בפעם השלישית - דפדפן ממשיך לקרוס

אפשר לעשות מזה כסף 0_0...?
-
-
GROOVY

בכל מקרה סנסיי אני אישית אוהב ציורים ידניים הרבה יותר מדיגיטלים, אם את פונה לקטע המסחרי אז אני מניח שדיגיטלי מושך יותר העין ורב הציבור יעדיף דיגיטלי, לפחות בDA שזה בא לסגנון אנימה ומנגה, בשבילי זה מרגיש כיאלו המחשב עשה את רב העבודה ושאני מסתכל אני מקבל תחושה מהאומן שהוא יותר גאון מחשבים מאמן, בלי כוונה לפגוע באף אחד כמובן, סוג האנשים כמוני ימשך יותר לסגנון שלך ויעדיף לקנות אותו כי יש כל כך הרבה דיגטלי שם בחוץ ופחות ציור וצביעה ידנית, אבל אולי אני מיעוט

הדבר היחידי שיש לי להעיר שלא הוער כבר זה שסגנון השיער שאת מציירת לא ממש יושב טוב בליינארטים שלך כי השיער שלך די מושקע, את מציירת מלא קווים בכיווני צמיחה ואני אומר את זה בטוב חחח, אבל שהגוף עצמו לא כזה מושקע מבחינת פרטים זה נראה כיאלו השיער נגזר מציור אחר והודבק על הגוף
כמו פה לדוגמא http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010...orn-d2xeu9w.png

אם את הולכת לצבוע אז גם ככה את תצבעי על הקווים של השיער את הגוונים וכולי ואם לא אז עדיף לפרט גם את שאר הגוף כדי שזה לא יסתבך בעין, בציורים נגיד עם הצללות והכל זה נראה בסדר גמור

בסך הכל הערה די גרועה *_*, GOMMEN

הודעה זו נערכה על ידי BackSpace: 25.10.2010, 17:21

--------------------

I PUT THE PENIS IN HAPPINESS

Anime List -- Manga List -- DA

|

+Quote Post
NOADROW
הודעה 25.10.2010, 18:52
הודעה #10

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(BackSpace @ 25.10.2010, 17:18) *
*כותב את אותה ההודעה בפעם השלישית - דפדפן ממשיך לקרוס

אפשר לעשות מזה כסף 0_0...?
-
-
GROOVY

בכל מקרה סנסיי אני אישית אוהב ציורים ידניים הרבה יותר מדיגיטלים, אם את פונה לקטע המסחרי אז אני מניח שדיגיטלי מושך יותר העין ורב הציבור יעדיף דיגיטלי, לפחות בDA שזה בא לסגנון אנימה ומנגה, בשבילי זה מרגיש כיאלו המחשב עשה את רב העבודה ושאני מסתכל אני מקבל תחושה מהאומן שהוא יותר גאון מחשבים מאמן, בלי כוונה לפגוע באף אחד כמובן, סוג האנשים כמוני ימשך יותר לסגנון שלך ויעדיף לקנות אותו כי יש כל כך הרבה דיגטלי שם בחוץ ופחות ציור וצביעה ידנית, אבל אולי אני מיעוט

הדבר היחידי שיש לי להעיר שלא הוער כבר זה שסגנון השיער שאת מציירת לא ממש יושב טוב בליינארטים שלך כי השיער שלך די מושקע, את מציירת מלא קווים בכיווני צמיחה ואני אומר את זה בטוב חחח, אבל שהגוף עצמו לא כזה מושקע מבחינת פרטים זה נראה כיאלו השיער נגזר מציור אחר והודבק על הגוף
כמו פה לדוגמא http://th02.deviantart.net/fs71/PRE/i/2010...orn-d2xeu9w.png

אם את הולכת לצבוע אז גם ככה את תצבעי על הקווים של השיער את הגוונים וכולי ואם לא אז עדיף לפרט גם את שאר הגוף כדי שזה לא יסתבך בעין, בציורים נגיד עם הצללות והכל זה נראה בסדר גמור

בסך הכל הערה די גרועה *_*, GOMMEN

אני חושבת אחרת אני חושבת שהציור הדיגיטלי הוא דווקא האומנות כי זה באמת החלק שבו אתה יוצר את האמיתיות שבציור וזה כבר מגיע לחלק של שליטה בצבעים מקוריות ! כי סך הכל ציור כולנו מסוגלים אבל השאלה זה עד כמה אנחנו מסוגלים לשבת לצבוע ולהשקיע באופן דיגיטלי בפרטים החשובים כי כל תמונה צריכה להיראות מיוחדת...

--------------------

+Quote Post
הודעה 25.10.2010, 19:58
הודעה #11

צ'ונין
סמל קבוצה

תודה רבה לכל מי שהגיב לי!!!! biggrin.gif אני הולכת לנסות ליישם את כל מה שהצעתם לי [או לפחות את מה שהבנתי משם, תמעיטו בדיבורים ותרבו בדוגמאות... לצייר לא לומדים תיאורטית, חסר לי מאוד הפן של לראות את מה שאתם מדברים עליו, את איך שאתם חושבים שזה צריך להיות].
אני אשים את התוצאות פה biggrin.gif

היום אני עוד אעסוק בציור לבאטל מואה [שהוא בשלב מתקדם מדי כדי לממש שם משהו מפה], אבל בציורים הבאים אני אנסה כבר להכניס את כל מה שאמרתם לי smile.gif

ושוב תודה רבה-רבה-רבה לכל המגיבים!!!! on11.gif

אם אתם רוצים, עניתי לכל מי שהגיב, מוזמנים לחפש את עצמכם כאן למטה:
ספוילר:
Night Rain - מעניין מה שאת אומרת על הסגנון. לא שמתי לב לזה כי מעולם לא ראיתי כל כך אנימה חוץ מפוקימון דיג'ימון וכאלה... למען האמת, בכלל לא ראיתי סיילור מון ואינויאשה :S אבל מי יודע, אולי תפשתי את זה תת מודעית XD
אם אפשר, הייתי שמחה לקצת פירוט על מה זה סגנון "ישן" ומה הוא הסגנון ה"עכשווי", כי מעולם לא שמתי לב לדברים כאלה... אני די מופתעת שקיים בכלל דבר כזה. ואני אשמח גם לתמונות הדגמה, כי באמת שאין לי מושג למה משווים אותי ומה מייעצים לי להיות... ^^U
לגבי צבעים - בחיי שאני צריכה עזרה עם זה. בעיקרון אני מציירת בדרך שהיא מאוד מושפעת מאנימה עצמו, הקווים השחורים ורק צבע בסיס עם הצללות לפעמים וזוהר. אני גם חושבת ששילובי הצבעים שלי הם די עלובים, הייתי מאוד שמחה אם מישהו יוכל לתת לי קצת טיפים פרקטיים לגבי תכנון הצביעה. וכן, יש הצללות, אבל הן נמרחות לי מאוד בגלל עפרונות המים וגם הסורק מעלים אותן [יש יותר במציאות, אני אשמח לעצות על איך לחזק אותן].

Great Shark - לגבי הסיילור מון הכושית, ביקשו ממני לצייר אותה כמו אחרי טרנספורמציה מהסדרה עצמה, ושם החלל כחול XDDDDD זה היה הרפרנס שלי - [יוטיוב] http://www.youtube.com/watch?v=w6mwxMDO88s
עכשיו כשאתה אומר את זה, זה לא נראה כמו חלל =_= אבל סתם ניסיתי להעתיק ולהוסיף עומק ללא הצלחה יתרה.

מלאכית-דבר-חתול - ממתי שמש וירח מתקלשים? יש לך דרך להסביר לי? [אני באמת סקרנית]

חצי-כלבה - אני מניחה שנסיתי לעשות אופק כאילו זאת גבעה וזו הפסגה שלה, אבל לא הצלחתי להעביר את זה. את הצבעים של השקיעה למען האמת ניסיתי לעשות כמו שאני רואה בשקיעות אמיתיות [לפחות בחלק הזה של העולם], ולא לפי קשת הצבעים המקובלת. לי תמיד שקיעה נראתה כאילו השמש היא לבן, שהופך לצהוב בוהק, לכתום-וורוד... ואז הוורוד משתלב בשמיים הכחולים [בצד שבו השמש לא שוקעת] וזה יוצר אפקט של סגול. גם הענים בד"כ סגולים-ורודים אבל פחדתי לנסות אותם.
אתה צודק על כך שהביצוע גרוע ברמות, אבל הסדר של הצבעים...?! איך השמש שוקעת אצלך??
ויש לך טיפים על איך לשלב אותם טוב?

וכן, הגיע הזמן שאני אתאמן על רקעים... =_=U

apchi - הצוואר עבה מדי? לא דק מדי?!?! וואו זה מבלבל... בד"כ אומרים לי ההפך. לגבי הפנים, את יכולה להמחיש לי את זה איכשהו? מעניינות אותי לא רק הטעויות שלי אלא התפישה של המבקר לגבי מה שצריך להיות... ולא כל כך הבנתי מה אני אמורה לתקן, סורי ^^U איזה תמונה מקצועית או אפילו קישקוש 5-שניות שלך, רק המחשה...
כוסיות - שילכו לשחק בברביות XD בואי נדבר על בנות. יש כל מיני מפרקים בגוף, הנפוצים יותר להיקרא "מפרקים" הם המרפקים [באמצע הזרועות]...את מתכוונת אליהם? או למפרקים של כפות הרגליים [שאותם אני באמת מציירת עבים]? גם כאן אני אשמח אם תתני לי דוגמה ויזואלית... בגלל זה רשמתי שאני מעדיפה שיתנו לי רפרנסים טובים ולא הסבר מילולי, אי אפשר ללמוד ציור מדיבורים.. sad.gif את יכולה לומר "להצר" אותם, אבל אני לא אבין מזה בדיוק כמה אני צריכה להצר אותם...

ציירת - זה לא רעיון שלי, נושאים רשמיים היו קיימים כאן הרבה לפני, אני פתחתי אחד באיחור wink.gif והמשגיחות יאשרו לך [רוב הסיכויים, מקסימום יגידו לך לחכות שנושאים אחרים שלך ישקעו לפני שאת פותחת, כדי שלא יהיו יותר מדי נושאים שהם שלך]. וזה רעיון מעולה לקבל תגובות מאנשים ולשפר לפיהן, זה מקדם מאוד מאוד מהר! פתחתי את הנושא כי ראיתי איך אנשים התקדמו בעקבות תגובות בונות של אחרים [בעיקר בקספייס/סהר שחפרתי לו ת'נשמה החוצה בתגובות והרמה שלו ממש קפצה ohmy.gif] וקינאתי ממש על ההתקדמות הזאת והחלטתי שגמאני רוצה ביקרות וכמה שיותר יותר טוב biggrin.gif
עוד דבר שעוזר זה להעתיק מרפרנס [תמונה שאת רק מסתכלת עליה (לא שמה מתחת לדף!) ומעתיקה פרטים]. הכי טוב זה לקחת תמונה ולהעתיק משם את הפוזה או הבגדים או ההבעה, ואת השאר לצייר מהראש, כי זה גם עוזר לך לפתח את החשיבה המקורית שלך ^^ או בכלל, לקחת 2 או 3 תמונות ולשלב אותן לתמונה אחת [כמה פרטים מכל אחת]. זה מאוד מאמן את העין שלך, ועוזר לך להבין איך דברים נראים.

לגבי מדיום [ידני/דיגיטאלי] - לצייר ציור זה בכלל לא קל כמו שנדמה לך. לי למשל, קל יותר לצבוע מאשר לצייר, אבל זה כי אני צובעת גרוע =_= ותאמיני לי שבידני אפשר לעשות עבודה מדהימה עם צבעים, ברמה של דיגיטאלי מבחינת המראה, רק שהרבה יותר קשה ליצור את זה בגלל שאת מוגבלת בצבעים שלך ואת צריכה ממש לשלוט בלערבב אותם [שלא כמו דיגיטאלי שאת יכולה לבחור כל גוון אפשרי]. אני נשבעת לך, ראיתי ציורים שהייתי בטוחה שהם דיגיטאליים ואמרו לי שזה ידני.. תוצאה של טושים מיוחדים שנקראים "קופיק מרקר" וממש קשה לעבוד איתם [ניסיתי!]
מה שקשה יותר בדיגיטאלי זה רק שהכל לוקח יותר זמן. קל יותר לצייר על דף באופן שזה ייראה טוב, מאשר לצייר במחשב. אבל שוב, קל יותר להגיע לצביעה איכותית במחשב מאשר על דף.
האומנים המדהימים ששולטים עד הסוף בכל אחד מהמדיומים עושים את זה בצורה כל כך מדהימה שאי אפשר לומר שאחד עבד קשה יותר או הגיע לתוצאות טובות יותר מהשני... וזה מוכיח שאחרי הכל, זה תלוי באומן וביכולות שלו, לא במדיום שהוא בחר.

סהר - אפשר לעשות מזה כסף אם אתה טוב מספיק, ואם כבר הצלחתי לקבל כסף וירטואלי זה אומר שיש לי סיכוי לקבל כסף אמיתי אם אני אעבוד קצת ^^ וזה כל כך מפתה...
למען האמת שמעתי דיעות שונות מאנשים שונים, אבל יש כאלה שאומרים שדווקא ב-DA מעריכים יותר את האומנות הידנית ומשלמים עבורה הרבה יותר... רק שאני לא מגיעה לרף שלהם =_= וזה מציק, כי ראיתי אומנים דיגיטאליים הרבה יותר גרועים ממני שמצליחים למכור ><

גוף/שיער - אין מה לפרט על הגוף, אתה רוצה שאני אצייר שערות, חצ'קונים ופצעים? או אולי את תאי העור?? XDDDDDDD ליינארט זה ליינארט, אין יותר מדי לעשות שם, השאר באמת בא עם הצללה. אבל דווקא השיער שלי לא נראה משו בצביעות sad.gif

הודעה זו נערכה על ידי ..::Crystal Snowflakes::..: 25.10.2010, 20:03

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
NOADROW
הודעה 25.10.2010, 20:03
הודעה #12

צ'ונין
סמל קבוצה

תגיבו אז בהודעה שלי שלחתי ציורים חדשים לשם

--------------------

+Quote Post
Great Shark
הודעה 25.10.2010, 22:13
הודעה #13

קרחת הכבירים!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 78,426

ציטוט(..::Crystal Snowflakes::.. @ 25.10.2010, 19:58) *
Great Shark - לגבי הסיילור מון הכושית, ביקשו ממני לצייר אותה כמו אחרי טרנספורמציה מהסדרה עצמה, ושם החלל כחול XDDDDD זה היה הרפרנס שלי - [יוטיוב] http://www.youtube.com/watch?v=w6mwxMDO88s
עכשיו כשאתה אומר את זה, זה לא נראה כמו חלל =_= אבל סתם ניסיתי להעתיק ולהוסיף עומק ללא הצלחה יתרה.

מלאכית-דבר-חתול - ממתי שמש וירח מתקלשים? יש לך דרך להסביר לי? [אני באמת סקרנית]

חצי-כלבה - אני מניחה שנסיתי לעשות אופק כאילו זאת גבעה וזו הפסגה שלה, אבל לא הצלחתי להעביר את זה. את הצבעים של השקיעה למען האמת ניסיתי לעשות כמו שאני רואה בשקיעות אמיתיות [לפחות בחלק הזה של העולם], ולא לפי קשת הצבעים המקובלת. לי תמיד שקיעה נראתה כאילו השמש היא לבן, שהופך לצהוב בוהק, לכתום-וורוד... ואז הוורוד משתלב בשמיים הכחולים [בצד שבו השמש לא שוקעת] וזה יוצר אפקט של סגול. גם הענים בד"כ סגולים-ורודים אבל פחדתי לנסות אותם.
אתה צודק על כך שהביצוע גרוע ברמות, אבל הסדר של הצבעים...?! איך השמש שוקעת אצלך??
ויש לך טיפים על איך לשלב אותם טוב?

וכן, הגיע הזמן שאני אתאמן על רקעים... =_=U

בקשר לטכניקה... אני לא האדם לייעץ לך.

סיילור מון - קל יותר להעביר זוהר במחשב מאשר על הדף... תזכרי את זה כשאת מנסה לצייר כוכבים על דף. אין לי טענות, הם מציירים חלל כחול, את ציירת אותו.

מאלכית - דבר - יצור - חתול - בהתחשב בזה שיש חתול בגודל הירח עם כנפיים שמסתירות את השמש והוא ישוב על הירח, הדבר האחרון שיפריע לי זה שמש ויריח אחד ליד השני... אבל התעלמתי מהיצור הזה.
במקרה הזה יש מצב שהם מתנגשים ויש מצב שלא, אני ראיתי את הרקע כשמים ולא כחלל ולכן אם חשבתי שאם יש שמש בשמים - יש אור ולא חושך (לילה). אך במקרה והרקע הוא חלל ולא שמים, אין סיבה שהם לא יהיו על אותו מרקע.

חצי כלבה - אני רואה את הרקע כזריחה ולא כשקיעה, ובתור אחד שמתעורר כל יום עם שחר, אני יכול להבטיח לך שאין סגול בזריחה.
סגול ואדום הם צבעי שקיעה, צהוב וכתום הם צבעי זריחה. בגלל זה שילוב הצבעים נראה לי מוזר...

לאימון ברקעים ציירי חפצים גדולים ומשמעותיים כמו עצים, בניינים, מטאורים, כוכב מרחוק, מפלים, נחלים... בקצרה נופים.

עריכה:
בשביל אימון ורעיונות קיים נושא השבוע (שנכשל קשות): http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=213113

הודעה זו נערכה על ידי Great Shark: 25.10.2010, 22:15

--------------------

+Quote Post
הודעה 25.10.2010, 22:28
הודעה #14

צ'ונין
סמל קבוצה

שוב שלום ^^
ניסיתי להיזכר במה שהערתם לי וציירתי קצת בהפסקות בעבודה biggrin.gif
בעיקרון הדברים הכי פרקטיים שיכולתי לחשוב עליהם היו ההערה של סיאלו לגבי שיער, וההערה של אפצ'י לגבי הפנים... אז על זה התאמנתי ^^
העניין הוא שלמרות הכל היה לי קצת קשה להבין לאן חתרתן, אז אני רוצה קצת הערות על האם זה יותר או פחות טוב ממה שהראיתי קודם ^^U וההפסקה שלי די קצרה אז אל תצפו ליצירות אומנות XD אלה סקצ'ים פרקטיים.

במרכז התמונה [הדבר הסגול], התאמנתי על יותר גוונים בשיער. למען האמת, בסיגנון הקיים שלי אני משלבת 3-4 גוונים, אבל בגלל שאני לא עומדת בפיתוי ומורחת את הצבע, זה יוצא קצת מעורבב מדי. לכן, בואו תגידו לי מה עדיף - צבע מרוח [צד ימין של השיער] או רק הצבע של העפרונות, ללא אפקט המים [שמאל]? והשתדלתי להעיף את הקיווקווים [שבגללם לא רואים את הגוונים בציורי האחרים, אני חושבת] smile.gif גם ניסיתי לא לערוך את זה יותר מדי בפוטושופ [זה בעייתי עם הסורק שלי, חייב עריכה כדי שזה ייראה כמו על הדף], אז עוד אפשר לראות קצת גוונים באופציה המרוחה, גם בציורים ששמתי קודם היו גוונים אבל לא ידעתי לערוך כל כך טוב ^^U

צד שמאל למעלה, ניסיתי שילוב אחר של צבעים [צהוב, חרדל וחום], אבל נחלתי כישלון צורב sad.gif נמרח לי הצהוב ונעלמו לי כל ההיילייטים....

למטה ניסיתי פרופורציה יותר "נפוצה" של הפנים, מה שרואים בכל הווקלוידים-שמוקלויידים שכולם מתלהבים מהם עכשיו. כמובן שזה לא שתי טיפות מים, זה כולה מהזיכרון... זה נראה יותר טוב ככה מבסגנון הרגיל שלי?

עוד דבר, אם כבר הזכרנו צביעה, הייתי רוצה לדעת אם למישהו יש או שהוא מכיר שיטה טובה לציור "ליינלס" [ללא קווי מתאר] בציור ידני.
זאת שיטה שניסיתי הרבה לפני שנה בערך, אבל היה לי ממש קשה כי זה לקח המון זמן ופרשתי. זה אומר שלא השתפרתי מאז בשיטה הזאת, אז אני אשמח לכמה הערות בונות על הצביעה בלבד.. wink.gif
יש לי פה רק ציור אחד שסיימתי, אבל יש כאלה שרואים בהם יחסית טוב את הטכניקה שלי. אני אשמח אם מישהו יחדש לי לגבי איך עושים את זה...

הדברים הכמעט גמורים:

אלפית רמדומלית, שער לקלסר הציורים שלי מכיתה ט' [למרות שהוא צוייר אחרי שסיימתי בצפר] וקונספט של הדמות של סלסטיאל [השיער שלה אמור להיות כל כך לבן שהוא נשבר בקרני השמש לכל צבעי הקשת]

הדברים הגמורים חלקית [יענו יש חלק קטן צבוע בהם XD]. דווקא בהם אני מרגישה שהצביעה יצאה לי טוב יותר, לכן אני מעלה wink.gif:

דרקון קריסטל, אמא ותינוק אלפים, מלאכית, העיצוב הישן של קורי, יוקי בצורת ילדה בת 9 [@_@]

אימונים על צביעת שיער: [חלק יצאו טוב לא?]

אז תגובות שיכסחו לי ת'צורה בבקשה biggrin.gif ורק תזכורת קטנה~

ספוילר:

טעויות ששמתי לב אליהן:

אז מה לעשות עם זה?

דברים טובים:

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
הודעה 25.10.2010, 22:30
הודעה #15

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Great Shark @ 25.10.2010, 22:13) *
בקשר לטכניקה... אני לא האדם לייעץ לך.

סיילור מון - קל יותר להעביר זוהר במחשב מאשר על הדף... תזכרי את זה כשאת מנסה לצייר כוכבים על דף. אין לי טענות, הם מציירים חלל כחול, את ציירת אותו.

מאלכית - דבר - יצור - חתול - בהתחשב בזה שיש חתול בגודל הירח עם כנפיים שמסתירות את השמש והוא ישוב על הירח, הדבר האחרון שיפריע לי זה שמש ויריח אחד ליד השני... אבל התעלמתי מהיצור הזה.
במקרה הזה יש מצב שהם מתנגשים ויש מצב שלא, אני ראיתי את הרקע כשמים ולא כחלל ולכן אם חשבתי שאם יש שמש בשמים - יש אור ולא חושך (לילה). אך במקרה והרקע הוא חלל ולא שמים, אין סיבה שהם לא יהיו על אותו מרקע.

חצי כלבה - אני רואה את הרקע כזריחה ולא כשקיעה, ובתור אחד שמתעורר כל יום עם שחר, אני יכול להבטיח לך שאין סגול בזריחה.
סגול ואדום הם צבעי שקיעה, צהוב וכתום הם צבעי זריחה. בגלל זה שילוב הצבעים נראה לי מוזר...

לאימון ברקעים ציירי חפצים גדולים ומשמעותיים כמו עצים, בניינים, מטאורים, כוכב מרחוק, מפלים, נחלים... בקצרה נופים.

עריכה:
בשביל אימון ורעיונות קיים נושא השבוע (שנכשל קשות): http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=213113

אוקיי, עכשיו הבנתי טוב יותר biggrin.gif
יש לי המון עבודה =_=
אני לא עושה את נושא השבוע כי אני ההפך מהאנשים שצריכים דחיפה כדי לצייר... אם נותנים לי נושא/משו שאני צריכה לצייר, אני אצייר כל דבר חוץ מזה. אני פייל בדברים כאלה...

הודעה זו נערכה על ידי ..::Crystal Snowflakes::..: 25.10.2010, 22:31

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Yang Wenli
הודעה 25.10.2010, 22:38
הודעה #16

Sha-Bam
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 70,318

קריסטל, אני באמת אוהבת אותך ואת הציורים שלך ועם כל הכבוד העצום שלי, זה ממש לא כיף להגיב, למשל לי, אין מוטיבציה.
אני לא באה לנזוף בך (בחיים לא!) אבל זה מוגזם.
את אומרת לאנשים, איך לכתוב לך תגובה ? אם את ישר מפרטת את הטעויות שלך, למה את מעלה לפה? לפה אנשים מעלים ציורים כדי לשתפר, וכדי שיגידו להם את זה!!
אם את רואה הכל בעצמך, מה זה שווה?
את פשוט מורידה את המוטיבציה שלי לאפס כשאת עושה את זה.
בשבילי זה כמו האנשים שאומרים לך, "נכון שזה מהמם?" שאתה פשוט לא יכול להגיד לא.
שימי לב smile.gif

אני באמת ממליצה לך לערוך את האשכול ולהעלות ציורים בכיף, ולצפות לתגובות בונות, ולא לפחד מהן.
smile.gif
הכל כמובן בגדר המלצה ^^
לילה דוב

--------------------

+Quote Post
הודעה 25.10.2010, 23:17
הודעה #17

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(דנה-צ'אן @ 25.10.2010, 22:38) *
קריסטל, אני באמת אוהבת אותך ואת הציורים שלך ועם כל הכבוד העצום שלי, זה ממש לא כיף להגיב, למשל לי, אין מוטיבציה.
אני לא באה לנזוף בך (בחיים לא!) אבל זה מוגזם.
את אומרת לאנשים, איך לכתוב לך תגובה ? אם את ישר מפרטת את הטעויות שלך, למה את מעלה לפה? לפה אנשים מעלים ציורים כדי לשתפר, וכדי שיגידו להם את זה!!
אם את רואה הכל בעצמך, מה זה שווה?
את פשוט מורידה את המוטיבציה שלי לאפס כשאת עושה את זה.
בשבילי זה כמו האנשים שאומרים לך, "נכון שזה מהמם?" שאתה פשוט לא יכול להגיד לא.
שימי לב smile.gif

אני באמת ממליצה לך לערוך את האשכול ולהעלות ציורים בכיף, ולצפות לתגובות בונות, ולא לפחד מהן.
smile.gif
הכל כמובן בגדר המלצה ^^
לילה דוב

אני ממש מצטערת שגרמתי לך להרגשה כזאת. זה די ההפך ממה שרציתי ohmy.gif יש אנשים שזה מקל עליהם.

למען האמת, אני מרגישה שפוסט שלי הוא ממש מבוזבז אם כל מה שרשמו לי זה דברים שראיתי כבר sad.gif מה זה עוזר לי בהשתפרות אם אני כבר יודעת איפה טעיתי?
אני לא רוצה להעלות ציורים סתם בשביל להשוויץ, בשביל זה יש את דוויאנט, ושם כל נוב יכול לומר לי כמה מ-א-מ-מ-י-ם הציורים העקומים שלי.... אני רוצה שיראו לי דברים שלא ראיתי בעצמי [למשל כמו שאמרו לי לגבי פנים ושיער, או סכמות צבעים], כי זה מה שבאמת יכול לעזור לי להתקדם.

רשמתי שאם רואים משהו שגם אני ראיתי, אני אשמח אם תוכלו לתת לי רפרנס טוב שאני אוכל לתקן את זה דרכו. זה, למשל, יכול לעזור לי, בניגוד לתגובות על דברים שאני כבר יודעת שהם שם.
אני נצלנית איומה, אני יודעת, אגואיסטית חסרת גבולות, בכך שאני רוצה להשתפר ויודעת מה יעזור לי. אבל כבר העליתי לכאן ציורים בעבר [שלמען האמת לא הגיבו לי עליהם כמעט בכלל], ואם אמרו משהו אלה דברים שכבר שמתי לב אליהם, וזה סתם גרם לי להרגיש כאילו זה שם בשביל הצומי. מעניין שדווקא עם איך שניסחתי את הנושא הזה, קיבלתי יותר תגובות מאשר בכל הנושאים האחרים שלי, כי בד"כ אנשים פוחדים להעליב אז הם לא אומרים הכל, רק את הדברים המובנים מאליו.

למען האמת, אחרי ניסוח שכזה, קיבלתי הרבה תגובות שממש, ממש עזרו לי! ואני מקווה להמשיך לקבל אותן, אני חושבת שהכי חשוב בלמידה זה לקבל את ההכוונה הנכונה בנקודות החולשה שלך, ולא לטחון מים על טעויות ברורות שפשוט אף אחד לא נותן לך את הידע איך לשפר. דרך אגב, על הפוסט האחרון שהוספתי לא פירטתי טעויות שמצאתי, כי מה לעשות, לא ראיתי ohmy.gif דווקא בצביעה אני מאוד נובית, וכל דבר קטן יחדש לי... אז לא בכל מקום אני מגבילה smile.gif

תודה על נקודת המבט שלך, כמו שאמרתי כבר, חשוב לי לשמוע את דעת הקהל שלי, ולא רק על האומנות שלי אלא גם על איך שאני מציגה אותה. אני מאחלת גם לך [ולכל אומן] להבין באיזו דרך את יכולה לקבל הכי הרבה עזרה ואפשרויות להשתפר, ולהשתמש בה ^^ ואם זה לשים פוסטים רגילים ולתת לאנשים להגיב איך שהם רוצים, אין לי בעיה עם זה ואני שמחה בשבילך ^^... בסה"ך ביקשתי עזרה במה שאני צריכה עזרה בו wink.gif

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Yang Wenli
הודעה 25.10.2010, 23:36
הודעה #18

Sha-Bam
סמל קבוצה

לתגובה הבונה smile.gif
אני ממש מצטערת אם ציינתי משהו שכבר אמרו, פשוט ממש אין לי כח לקרא את התגובות הסופר ארוכות של כולם!
ככה, מצאתי רק 2 בעיות.
פרופורציות- תגידי מה שתגידי, שמופורציות בלה בלה בלה, יש משהו שתמיד חוזר. הראש עצום, והפרצוף עצמו מתמקם באמצע. סגנון או לא סגנון, זה מווווווווגזם! אי פעם ראית מישהו שיש לו ראש עצום והכל אצלו באמצע? תסתכלי במראה ^^
שיער- הוא יפה והכל אבל הסגנון שלך כמעט תמיד חוזר על עצמו, נסי לצייר שיער קצר, מתולתל, תגווני! קחי תסרוקות ממגזינים, או מהאינטרנט. זה יעזור לך ברמות.

זהו. ושוב, אני ממש מצטערת אם הערתי על משהו שכבר העירו עליו.

--------------------

+Quote Post
הודעה 25.10.2010, 23:41
הודעה #19

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(דנה-צ'אן @ 25.10.2010, 23:36) *
לתגובה הבונה smile.gif
אני ממש מצטערת אם ציינתי משהו שכבר אמרו, פשוט ממש אין לי כח לקרא את התגובות הסופר ארוכות של כולם!
ככה, מצאתי רק 2 בעיות.
פרופורציות- תגידי מה שתגידי, שמופורציות בלה בלה בלה, יש משהו שתמיד חוזר. הראש עצום, והפרצוף עצמו מתמקם באמצע. סגנון או לא סגנון, זה מווווווווגזם! אי פעם ראית מישהו שיש לו ראש עצום והכל אצלו באמצע? תסתכלי במראה ^^
שיער- הוא יפה והכל אבל הסגנון שלך כמעט תמיד חוזר על עצמו, נסי לצייר שיער קצר, מתולתל, תגווני! קחי תסרוקות ממגזינים, או מהאינטרנט. זה יעזור לך ברמות.

זהו. ושוב, אני ממש מצטערת אם הערתי על משהו שכבר העירו עליו.

על הפנים העירו לי את האמת, אבל זה קצת יותר ברור איך שאת אמרת את זה, על האמצע. קודם לא כל כך הבנתי מה לא בסדר, חוץ מהעובדה שזה לא בסדר XD יש מצב שאת נותנת לי תמונה של דמות שלדעתך יש לה פרופורציות פנים מושלמות [או קרובות לכך]? זה ממש יעזור לי ^^
על שיער אמרו לי דברים אחרים, אז תודה על החידוש biggrin.gif... את צודקת, עם כל ההשקעה שלי בו, אף פעם לא חשבתי עליו יותר מדי O_O סתם עשיתי מה שאני רגילה...

עזרת לי מאוד wink.gif את רואה, גם לפי הבקשות הנוקשות שלי יש מה לומר... תודה רבה רבה לך!! 333>

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Yang Wenli
הודעה 26.10.2010, 16:31
הודעה #20

Sha-Bam
סמל קבוצה

http://fc09.deviantart.net/fs71/i/2010/239..._Blackthorn.png
הפרצוף ממוקם נכון, אבל הראש עדיין ענק ^^

--------------------

+Quote Post

2 עמודים V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 18.07.2019 , 00:54