IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Saiunkoku Monogatari, שתי העונות (:
Todokanai Sakebi
הודעה 08.04.2010, 22:17
הודעה #1

בלה בלה בלה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 1,980

*הנה הערה קטנה - אנשים רצים לפתוח כאן נושא לדברים שבקושי פרק אחד יצא להם, מבלי שהם אפילו ידעו איך הסדרה הזו הולכת להתפתח... למה? 'כדי להיות הראשונים'. אה?
אני לא מוצא כאן פואנטה, והנה, יש מלאנתלפים סדרות שאין להן נושא בכלל(או נושא מוכר) והן מצויינות, אבל כולם מעדיפים להתרכז במה שהולך כרגע.
עצוב.

Saiunkoku Monogatari

מס' פרקים: 78(שתי עונות, כל עונה 39 פרקים.)
ז'אנר: רומנטיקה, דרמה, קומדיה, פנטזיה, שוג'ו, היסטוריה (יש לכם מהכל, תראו! XD)
שנה: 2006-2008(מתחילת העונה הראשונה עד סוף השניה).
לינקיאדה:
עונה ראשונה: AniDB | MAL | ANN
עונה שניה: AniDB | MAL | ANN

עלילה: (זה הולך להיות קשה >: במיוחד כשסיימתי את זה לפני הרבה זמן)
סאיונקוקו הינה ממלכה בדיונית גדולה אשר מחולקת למחוזים, כשבכל מחוז יש משפחה גדולה אשר שולטת על המחוז.
הסיפור מתרכז בקו שוריי(Kou Shuurei), בת לספרן אשר חיה בסאיונקוקו ושואפת לעבוד בממשל, מה שלא כל-כך אפשרי מאחר והיא אישה. כעת היא עובדת כסייעת בבית ספר במקדש.
יום אחד, מגיע אליה היועץ של השליט על מנת להציע לה תפקיד שישתלם לה מאוד מבחינה כספית. השליט, שי ריוקי(Shi Ryuuki), אינו מראה בכלל רצון למשול בממלכה והוא לא עושה את עבודתו כלל. הוא לא הראה יותר מדי עניין בנשים, כך שהחלו לפוץ שמועות שהוא מעוניין בגברים.
התפקיד שהוצע לשוריי היה - להפוך לפילגש של ריוקי. לעזור לו ללמוד את התפקיד שהוא אמור למלא ולהפוך לשליט שיהיה יאה לממלכת סאיונקוקו, וכן לגרום לו לחבב נשים.

דמויות: (אני מתרכז רק בראשיות + אחת נוספת שאני אוהב... פשוט... יש כאן יותר מדי דמויות =\)
ספוילר:

Kou Shuurei

בעלת קשר משפחתי לאחת המשפחות החזקות ביותר בסאיונקוקו, אך עם זאת חיה חיים די פשוטים. מורה בבית ספר במקדש. מוצע לה לעבוד בתור פילגש של השליט, מה שמרגיז אותה בעיקר בהתחלה, אך לאן זה יתפתח?

Shi Ryuuki

השליט החדש והעצלן. העדיף שאחיו יהפוך לשליט, אך הפך בעצמו לאחר הבקשה האחרונה של אביו. לא עושה את עבודתו ואף חושבים שנטיתו המינית היא גברים.
הוא משעשע wink.gif

Shi Seiran

חבר טוב של שוריי, גר איתה במשך שנים רבות. לאחר ששוריי נכנסת לממלכה, גם הוא ננכס לממלכה בתור שומר.

...אוף, יש פה מלא דמויות. אלו היו הראשיות. (...ואני שם עוד דמות אחת, הכי גאונית בעולם: )
Ryuuren Ran

כפרעעעעליו. XD זהו. אני מת עליו. הוא הזוי. כשהוא הולך עם החליל שלו ומנגן זוועה, אבל לא באמת אכפת לו. איך שהוא פונה לאנשים. כל פרק הוא מופיע עם איזה משהו אחר(כמו... חסה על הראש, נוצות טווס על הראש...) הדמות הכי גאונית בעולם.

שירים:
Hajimari no Kaze - שיר הפתיחה המדהים של כלל הסדרה.(הדבר היחידי שמשתנה הוא הקליפ.)
Saikou no Kataomoi - שיר הסיום של העונה הראשונה. XD
Asu he... - שיר הסיום של העונה השניה

הורדות:
עונה ראשונה:
הורדה ישירות - אין לכל הפרקים, תשרדו
טורנט
עונה שניה:
הורדה ישירות
טורנט פרקים 1-20
טורנט פרקים 21-39

דעה:
החלטתי לשם שינוי לכתוב דעה בסוף... סתם כי... נהוג לכתוב דעה אחרי שרושמים את כללללל הסיקור P= (ראיתי את זה בסיקור של מישהו... לא זוכר של מי.)
עכשיו, יש נושא כבר של סאיונקוקו, אבל לא מופיע באינדקס, אז אני מוצא לנכון לפתוח משלי. תנעלו אם אין הסכמה.
אזזזזזזזז. סאיונקוקו? מה עוד אומר? מה אגיד? סדרה מופלאה. אנדרייטד רציני. כל-כך חבל שאנשים לא צפו בזה. כל-כך חבל.
זו סדרה כזו מעולה. עלילה כל-כך טובה. זה מצחיק, זה יפה, זה ממכר. הדמויות מעולות. עשוי בצורה מעולה. זה סוחף ומרגש(לא מבחינת דמעות, אלא מבחינה של התלהבות! וגם דמעות בחלקים מסוימים... נראה לי XD כבר שכחתי.)
חשוב לי להדגיש שהסדרה לא מתאימה לאנשים שמחפשים אקשן בלבד... כי את זה לא תמצאו כאן.
מומלץץץץץ בחום.
(בקצרה: הOST טוב, האנימציה מעולה, הדמויות אדירות, העלילה מעולה, ההנאה מובטחת. 9\10!)
ותאהבו את ריורן.
אה. וההערה חשובהההה: לחובבי 12 הממלכות - זה מממממש בסגנון.

BYE BEEEEEEE~

--------------------
MAL

אריה - כי יש דברים מושלמים בעולם הלא-מושלם הזה. (:

?And who are you, the proud lord said, that I must bow so low
Go to the top of the page

+Quote Post
ninryu
הודעה 10.04.2010, 14:13
הודעה #2

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,476

לול, bye bee.

נשמע נחמד, רק אל תגידי לי שיש יאוי. ;_;

--------------------

+Quote Post
Todokanai Sakebi
הודעה 10.04.2010, 14:19
הודעה #3

בלה בלה בלה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 1,980

אין יאוי בכלל. אפילו לא שונן-איי. =X
זה ריברס-הארם... רק שזה לא הארמי בכלל(כאילו, לא כולם רוצים את הבת)
וזה שוג'ואי כזה.

ואיזה כיף שמישהו הגיב על הנושא XD

--------------------
MAL

אריה - כי יש דברים מושלמים בעולם הלא-מושלם הזה. (:

?And who are you, the proud lord said, that I must bow so low

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.07.2019 , 02:37