IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
Srur K
הודעה 15.02.2009, 19:08
הודעה #81

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 58,476

פרק נהדר!!!! on2.gif on2.gif on2.gif on2.gif
תנסי שהפרקים יהיו ארוכים יותר, מי שקורא את הסיפור נהנה מזה וזה לא ישעמם מישהו אם הפרק יהיה ארוך...
כדאי שתיקראי את הפרק לפני שאת מפרסמת אותו כדי לתקן שגיאות כתיב וכאלה....
סך הכול.... נהדר!!!!!

on25.gif

--------------------
אני בטוח שתימצאו את זה: בכל הודעה שלי

פינת מד הזמן:

Go to the top of the page

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 15.02.2009, 19:14
הודעה #82

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

ציטוט(koozak @ 15.02.2009, 17:08) *
פרק נהדר!!!! on2.gif on2.gif on2.gif on2.gif
תנסי שהפרקים יהיו ארוכים יותר, מי שקורא את הסיפור נהנה מזה וזה לא ישעמם מישהו אם הפרק יהיה ארוך...
כדאי שתיקראי את הפרק לפני שאת מפרסמת אותו כדי לתקן שגיאות כתיב וכאלה....
סך הכול.... נהדר!!!!!

on25.gif

תודה רבה!!!!!!!!
אני קוראת את הפרק 4265425 פעמים לפני שאני מוציאה אותו.. זאת עבודה מפרחת בחייXD... יש לי מקלדת על-חוטית אז לפעמים יש שגיאות או השמטות של מילים בלי כוונה אבל תמיד יש את היוצאי דופן שאני לא שמה לב לשגיאות ואני מקלידה מהר מאוד אז לפעמיים האותיות מתבלבלות וזה מבאס לאללה אבל אני נהנת לכתוב ולהוציא אותם וזה שווה את כל העבודה המפרחת הזאת=)....

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 18.02.2009, 16:03
הודעה #83

צ'ונין
סמל קבוצה

כמו שאמרי: יכול להיות שאני יוציא את הפרקים במשך השבוע אם היה לי זמן והכי מאוחר היה ביום ראשון אאאאזזזז... תהנו(=... נ.ב. הוספתי פתגם מאוד מוכר מעל הכורת שהיה קשור לפרק\עלילת הסיפור....

אבא פעם אמר לי:" אל תסתכל בקנקן אלה במה שיש בואו... מוסר ההשכל: אל תשפוט בן אדם בגלל המראה שלו או מה שהוא, תשפוט בגלל האופי שלו.. רק חבל שאנשי הכפר שכחו את מוסר השכל של הפתגם." החיים שלי לא יחזרו להיות כמו מה שהיו והכול בגלל: מוות של אמא אהובה, סיפור הסודות הכמוסים שבלב הידידה וסוד אפל שהתגלה. אנשי הכפר שופטים אותי בגלל איותי האוואטר ולא בגלל האופי שלי.. אילו רק אנשי הכפר היו זוכרים את מוסר ההשכל של הפתגם, החיים שלי היו פחות קשים גם כאוואטר וגם כאדם רגיל שרוצה לחיות חיים רגילים...

פרק שש עשרה- אימימרו ואסומי VS טאנקאה והקגומה, הקרב מתחיל!

ההוקגאה:" אימימרו, טאנקאה והקגומה, תצאו בבקשה מהחדר אני רוצה לדבר עם הוריכם."
אני, אימימרו שעדיין ניסה לעצבן אותי והקגומה יצאנו מהחדר.
הקגומה:" טאנקאה שמעת?"
" מה?"
" גם אחותך עברה.. מעניין באיזה קבוצה היא."
"אני יכול לנחש. ומאיפה את יודעת?"
אימימרו:" היא הגיע לכיתה והתחילה לצרוח: 'אני גאנינית!' וכך כל הכיתה יודעת."
" יכולתי לנחש."
הקגומה:" אז הולכים לקרב?"
אימימרו:" אבל המטרו סנסיי אמר לחכות פה."
אני:" אז מה אם הוא אמר."
הקגומה: "בואו נלך." אני והקגומה התחלנו ללכת אבל אימימרו , במהירות שלא הכרתי, בשינייה רץ 30 מטרים והיה מלפנינו, עצר אותנו מלהתקדם. אימימרו:" לא! אתם נשארים פה כמו שסנסיי אמר.", אז הוא טוב בטאיג'וטסו? אני צריך לזכור את זה..הסתכלתי ימינה על השעון שקיר, השעה הייתה תשע בבוקר.. נו טוב נחכה. אין לי כוח לריב עכשיו עם המעצבן הזה...
התיישבתי על הרצפה, וניצלתי את הזמן לחשיבה.... אז אני האוואטר ועכשיו גם גאנין.. מעניין מה עוד יקרה... מעניין באיזה קבוצה אחותי ו...
" היי! אחי גם אתה עברת?", הסתכלתי ימינה ולפי הקול ידעתי.. אסומי. היא הרימה את כף ידה הימנית, מגן המצח היה קשור על כף היד.
" כן. גם הקגומה ואימימרו." והצבעתי עליהם.
" רגע.. טאנקאה למה שלך בצבע לבן?", הרגשתי צביטה בלב. אימימרו והקגומה גם שלחו מבטים שואלים, אבל המטרו סנסיי יצא מהחדר והציל אותי, המטרו סנסיי:" טאנקאה תכנס בבקשה."
קמתי ,נכנסתי והמטרו סנסיי סגר את הדלת. גאי, הדוד של הקגומה ואבא נראו מודאגים..
אני:" אבא, גם אסומי עברה." אבל אבא לא החזיר תשובה רק הסתכל אלי כאילו אני ילד תמים שלא מבין את החיים... ידעתי שהנחמדות שלו לא תחזיק הרבה זמן, למרות שרציתי לאמין שכן.
ההוקגאה:" טאנקאה בוא עלי בבקשה." התקרבתי, ההוקגאה הרים את כף ידי והוריד את התחבושת.. החץ הפך להיות בצבע אדום!!! ההוקגאה:" אז זה נכון.. האוואטר חזר.", הסתכלתי אחורה כדי לראות את התגובה של אבא...גאי והדוד של הקגומה הסתכלו עלי, המבט שלהם הפך להיות מבט של קרח, ואבא לא עשה כלום, רק הסתכל מהצד איך מתייחסים לבנו היחיד... מה קורה כאן? למה הסימנים הפכו מצבע גוף וסימן שחור עשה את החץ לסימנים אדומים ומלאים שעושה סימן של חץ אדום?? למה הם מסתכלים עלי כך? אני לא יודע למה אבל התחלתי להיות כועס... המבט שלי הפך להיות עייף וכועס, גאי והדוד של הקגומה נראה קצת מפחדם אבל עדיין לא הסירו את הבט שלהם...
אבא:" טאנקאה, תרגע.". אבא השפיל את מבטו. מה?! אני צריך לסבול את המבטים האלו בגלל שאני האוואטר ולשתוק על זה?! אבא עכשיו מתבייש בי בגלל שאני משהו שלא רציתי להיות?! אני יוצא המחדר הזה, הקרבה עם האנשים האלו מגעילה אותי.
שחררתי את היד בצורה גסה מהאחיזה של ההוקאגה השלישי, ליפפתי את התחבושות בחזרה כדי שלא יראו את הפציעות וסימני החץ האלו והתחלתי לצאת המחדר, אבל רגע לפני שיצאתי אבא חסם אותי עם היד, אני:" תן לי לצאת, עכשיו!"
"ההוקגאה לא סיים. תחכה בסבלנות."
"אם אתה לא נותן לי לצאת עכשיו מהדלת אני ימצא דרכים אחרות לצאת. לא כדי לך!"
"אתה אל תאיים עלי!"
"או שמה?!". אבא נתן לי סטירה. הייתי בהלם, מה?! אני הייתי מזועזע מזה שאבי, הבן אדם הכי יקר לי מתבייש בי בגלל שאני האוואטר ומכה אותי! על המסכה שלי הופיע כתם אדום ורטוב.. כעסתי כל כך כמו שבחיים לא כעסתי... הרגשתי איך הדם התחיל לזלוג מהלחי הפצועה ואת הלב מתחיל לפמפמם בקצב מהיר... הפעם לא ביקשתי שיזיז את היד אלה דחפתי את אבא הצידה בכל הכוח, אבא התנגש מאוחר בקיר ונפל.. הוא היה מזועזע לראות את הכוח שלי ומעצם זה שדחפתי אותו.
צרחתי:" לך תזדיין!!! אבות לא מרביצים לילדים שלהם כי באה להם!" אבל הדבר המוזר הוא שלא התעלפתי.. אבא פשוט לא האמין למה שהוא שמע... גאי היה כל כך מופתע מאבא ולא מימני:" קאקאשי, איך יכולתה להכות אותו, את הבן שלך?", אבא:" גאי אל תתערב, זה ביני לבין טאנקאה."
יצאתי מהדלת וטרקתי אותה. אסומי, אימימרו והקגומה היו נפעמו לראות כמה אני כועס ואת הלחי שלי מדממת.
אסומי:" מה קרה?"
צעקתי:" לא עניינך!".. רציתי לרוץ משם כמה שיותר מהר אבל אז אבא תפס בידי.
אני:" תעזוב אותי!" הכעס והשנאה בערו בעני, אבא החליט לשחרר אותי.
המטרו סנסיי הופיע בפתח הדלת ואמר:" קאקאשי תן לי לתפל בזה, עשית מספיק. בואו ילדים." המטרו סנסיי התחיל ללכת וכך גם אימימרו והקגומה, אני ירקתי על הרגלים של אבא. אסומי לא אמרה כלום.
אני:" תסגרי את הפה אחותי.. תיזהרי מאבא, הוא מרביץ לילדיו מתי שבא לו." אבל הפעם אבא ממש כעס עד שניסה לתת לי אגרוף למעין. עצרתי את היד שלו רגע לפני שהאגרוף היה עמוק בבטן. המטרו סנסיי הסתובב, רץ במהירות לכיווני ועצר את אבא מלתת לי עוד אגרוף.
אסומי התחילה לבכות.
הקגומה:" טאנקאה אתה בסדר?! מה אתה חושב שאתה עושה?! אמא שלי בחיים לא הייתה מרביצה לי!" הפעם הקגומה צעקה על אבא.
לעזעזל עם האבא הדפוק הזה! בחיי שנמאס לי ממנו...הייתי מתחיל עכשיו להתנפל עליו אבל לא היה לי שום סיכוי וגם המטרו סנסיי היה עוצר אותי... אני:" הקגומה.. אל תתרגשי מזה שאבי מרביץ לי.. עזבי אותו." דמעות הופיעו אט אט בעניו של אבא, אני פגעתי בו כל כך? מגיע לו.. אבל זה כאוב, זה כואב לראות את אבא שלך כל כך פגוע. רציתי לחבק אותו, את אבא.. מה קרה לי? למה אני כזה רגיש.. אסור לי להראות את הרגשות שלי.. רגשות זה עומס מיותר...
המטרו סנסיי:" לכו ילדים אני עוד מעט יבואו.. שכחתי שאני צריך לדבר אם קאקאשי וגאי."
התחלתי ללכת לאזור שקבענו להלחם ואמרתי:" בואו." אימימרו שהיה בהלם מכך שאבא ניסה להרביץ לי התחיל ללכת וגם אסומי והקגומה.
אחרי חמש דקות שאלה אסומי:" למה אתה מדמם?"
"בגלל אבא."
"מה?! אבל למה?"
"רציתי לצאת מחדר ההוקגאה והוא חסם לי את הדרך, בקשתי שהוא יזוז ואז הוא נתן לי סטירה." נגעתי בלחי שלי, נוזל אדום וסמיך היה על היד שלי.
אסומי ממש לא צפתה לזה ואני רק הבטתי בה... אימימרו היה מזועזע והקגומה לא ידע מה לאומר.
יצאנו מבניין ההוקגאה לכיוון השוק ומשם לאזור שקבענו.. כשהגענו לשוק הוא כבר היה עמוס בסוחרים ואנשים.. פתאום הרגשתי הרגשה מוזרה, חלק מהאנשים הסתכלו עלי בצורה של פחד וחלק של שנאה ואיימה... המבטים שלהם הפכו להיות מבטים של קרח, כמו של גאי והדוד של הקגומה... עברנו ליד האקדמיה.. ההורים של הילדים באו לקחת אותם, כמו שאבא אף פעם לא לקח אותנו מהאקדמיה חוץ מיום הלוויה של אמא... הילדים שלמדו באקדמיה וסיימו את יום הלימודים ראו את הפחד במבטים ובהתנהגות של הוריהם, פחדו מימני עכשיו גם.. אותם ילדים שהיו איתי בכיתה, שחקו בהפסקות ושאלו אם אני רוצה להצטרף ועניתי בחיוב, פחדו מימני.. אני צריך להתרגל לזה שאנשים מפחדים מימני?? אני רק בן חמש וחצי, לעזעזל!! אימימרו הסתכל עלי אבל לא אמר כלום, אסומי ניסתה לראות איפה החברות שלה בזמן שהלכה איתנו אבל לא הצליחה ולהקגומה לא היה אכפת מה שקורה עכשיו... הילדים באקדמיה תמיד התרחקו מהקגומה בגלל האופי המתבודד שלה אחרי מוות אמה, עד שאני והיא הפכנו להיות ידידים ואז הם הפסיקו ללעוג לה... למען האמת, הילדים צחקו עלי בגלל שההורים של הקגומה אף פעם לא הגיעו לאקדמיה, והדוד שלה לא יכל כל הזמן לבוא לקחת אותה מהאקדמיה, אז היא הלכה הביתה לבד, אכלה את הארוחות שלה לבד, בקיצור היא חייה כאילו אין לה משפחה.. עלי ועל אסומי לא צחקו בגלל שאסומי היא מלכת השכבה וכבר ראו את אמא שלנו.. אבל אמא של הקגומה מתה לפני שהיא התחילה ללמוד באקדמיה וחודש לפני תחילת הלימודים של הקגומה אבא שלה ברח.. אני לא ממש יודע את ההרגשה של להיות לבד 24 שעות בגלל שאחותי, דודה סאתוקי ואבא היו ואם אחד לא היה אז השני היה... היא רגילה למבטים של לעג וצחוק, אבל הפעם זה הייתי אני שהסתכלו אלי כך. הקגומה קלטה זאת , הכניסה לי מרפק עדיין לחזה וחייכה.. ידעתי על מה היא חושבת " אל תהיה עצוב בגלל זה.. אל תתייחס אליהם", באותו הרגע רציתי לספר לה נורא על הגילוי שאני האוואטר אבל לא רציתי שאסומי ואימימרו ישמעו אז החלטתי לדחות זאת לפעם אחרת... אני:" אסומי באיזה קבוצה את?",
" אני בקבוצה מספר 29 , הסנסיי: צ'מינו, התלמידים: אני, הנאארה טאסנו והיוגה היסצ'רו.", ועדיין ניסתה לראות איפה החברות שלה ולא הסתכלה אלי... אז היה קבלה את היוגה המצטיין והנאארה הגרוע.... איזה קבוצה מוזרה.
אחרי שעה של בלבול וכעס הגענו לאזור שקבענו. המקום היה במרכז יער המוות, איפה שעושים את מבחני הצ'ונין...
אני:" נראה שהחוקים די ברורים ולא צריך להסביר אותם." , אימימרו:" אני לא יודע."
" 1. אסור להרוג, 2. מותר להשתמש בנשקים, 3. האחרון שעומד משתי הקבצות מנצח."
הקגומה:" טוב, אני וטאנקאה VS אסומי ואימימרו. הקרב מתחיל!"

בפרק הבא:" הבן של קאקאשי והבת של רין נלחמים נגד בת של קאקאשי והבן של גאי! דור העתיד כמו דור העבר!"

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 18.02.2009, 17:29
הודעה #84

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,926

פרק יפה מאוד קצת קללות שילד בן חמש וחצי לא אמור לדעת כמה טעויות כתיב אבל לא נורא הרמה משתפרת ואני מחכה בקוצר רוח לקרב

--------------------

+Quote Post
נוני המאמי
הודעה 18.02.2009, 19:49
הודעה #85

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,154

הסיפור שלי התחיל מלפני עשר שנים,האיתי אז בן 5, עוד לא ידעתי מהסוד שלי.
(הערה שלי:אני יודעת זה מופרך שילד בן 5 לומד באקדמיה,בהמשך הסיפור תגלו איך בגיל כל כך מוקדם)

לא ממש הבנתי את הקטע של מהסוד שלי זה לא אמור להיות מה הסוד שלי???

ואת ההערה את לא ממש הסברת למה הוא באקדמיה טוב חוץ מזה הסיפור היה דיי מעניין ואני מחכה להמשך אבל הסיפור שכתבת הלך מהר מידי העלילה משתנה מרגע לרגע לפעמים העלילה הייתה לא הרורה כאילו שניסית להסתיר אותה אבל בסך הכל זה היה בסדר!!! on10.gif on11.gif

--------------------

תודה רבה רבה רבה רבה ל-RockAngel
שעיצבה לי את החתימה המדהימה הזאת :) תודה

+Quote Post
Srur K
הודעה 18.02.2009, 21:27
הודעה #86

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

פרק אדיר כרגיל, אבל ילד בן חמש באמת לא היה עושה דברים כאלה... הוא לא היה מקלל את אבא שלו, אבא שלו לא היה מרביץ לו כ"כ מהר וההבנה שלו שזה שמסתכלים עליו בצורה מוזרה רק בגלל שהוא האווטר...
אני עדיין מציע לך שבדיבורים, כודם תרשמי את מה שהדמות אומרת ואחרי את שם הדמות ובאיזה אופן. בדיאלוגים שלא מפסיקים לדבר כ"כ מהר כדאי להשתמש בשיטה שאת משתמשת.
כדאי להוסיף יותר תיאורים כדי שישמע יותר מציאותי.
אבל!!! שמתי לב שהפרק היה יותר ארוך והיה ממש כיף ליקרוא!
סיפור אדיר!!!!

on25.gif

--------------------

פינת מד הזמן:

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 19.02.2009, 14:41
הודעה #87

צ'ונין
סמל קבוצה

קודם כל: תודה רבה אנשים!!!!!!!!!!
להגיד את האמת ורק את האמת? הסיפור לא מתקדם מהר כפי שרציתי.. איך להגיד את זה... חלק מהפרקים היו קצת פלירים.. אתם מבינים,עשיתי תקציר בעורך של 7 עמודים לסיפור וחלק לא היה מופיע בעלילה המקורת, לדוגמה הקטע שאימימרו הגיע לכיתה היה פליר כדי לעניין את הקוראים ולמשוך את הסיפור לאקשן האמיתי שלו שהיה בקצב הזה בעוד 20 פרקים.. כן כן 20 + פרקים למען האמת...
ועוד משהו, לא יכולתי להתעלם ממה שכתבו פה בפרקים האחרונים( 11-13 נגיד) טאנקאה הוא בן חמש .. סליחה להטעות אותכם טאנקאה הוא בן חמש וחצי בעלילה העכשוית, טאנקאה הוא בנו של גאון על שגם בגילו יכל לעשות זאת.. הערות שלי על אלה שאמרו שטאנקאה הוא בן חמש בפרקים האחרונים: תקראו את שאר הפרקים הקודמיםבמיוחד את פרק חמש...
ושוב תודה רבה..

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Srur K
הודעה 19.02.2009, 17:28
הודעה #88

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

זה לא כ"כ משנה אם חמש וחצי או חמש... הילד מעליב את אבא שלו, משהו פה לא בסדר...

on25.gif

--------------------

פינת מד הזמן:

+Quote Post
YipiBell
הודעה 19.02.2009, 19:41
הודעה #89

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

What's up???
כרגיל את מישתדלת קרגיל הסיפור מענין וקרגיל מה שהורס זו רמת הכתיבה.
את צריכה לעבוד קשה על הקתה של מונולוג ודיאלוג...(שיחות.)
מילבד זות כדי להרבות יותר בתאורים של מקומות ובתאורים בכללי.
מערכות יחסים בסיפורי פנתזיה הן די ברורות ויש להן חוקים מסוימים כמו למשל אם אימימרו אומר שטאנקאה נירת טוב יותר אם מגן המצח כדי להרחיב על זה עןד שורה...
חוץ מאלה יש היתקדמות יפה.

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 22.02.2009, 20:00
הודעה #90

צ'ונין
סמל קבוצה

אני לא יוציא היום את הפרק בגלל סיור שהיה לי היום... ביום חמישי אני יוציא, אתכם הסליחה=(....

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 26.02.2009, 13:06
הודעה #91

צ'ונין
סמל קבוצה

הסיפור של הילד שגורלו קבוע ללא רצון... אבל הילד הרגיש משהו שלקודמיו לא היה: שמחה, אהבה וחברים.... כשהילד היה קטן אימו השכיבה אותו לישון עם אחותו והילד חשב שעתידו יהיה ברור. אני אהיה הנינג'ה הטוב בעולם, זה היה חלומו של הילד אבל משהו השתבש בדרך. הילד גדל והפך להיות נינג'ה בקבוצה מספר 20 עם ידידה ויריב. הילד גילה סוד אפל שישפיע על חיו ויציב קשיים שיכבידו עליו .שום שינובי בכפר העלה הנסתר לא הרגיש כמו הילד חוץ מילד אחר בכפר ששמו של אותו הילד שחווה את אותו הכאב וצער הוא :נארוטו. למרות שהכאב אצל ילד סיפורנו היה קצת פחות כואב, הכאב של שניהם היה גדול. הם לא ידעו אחד על השני וחשבו שאין עוד מישהו שמכיר את הכאב הזה עד שנארוטו פגש מישהו אחר מחוץ לכפר וילד סיפורנו פגש ילד שחווה אותו כאב הדומה לשלו מחוץ לכפר, אך עדיין השניים מקונוהא לא נפגשו אך יפגשו.. אבל למרות כל הקשים חלומו של הילד נשאר אותו חלום מתוק של ילד קטן: להיות הנינג'ה הטוב בעולם... לא משנה איזה מכשולים וקשים הילד או בשמו: טאנקאה, הוא יעבור אותם בחיוך על הפנים, איך? אהבה, השמחה וחברים יעזרו לטאנקאה בדרך לחלומו, ובתמורה הוא יגן ויאהב אותם... סיפורו של האוואטר אפילו לא התחיל!

פרק שבעה עשרה- הבן של קאקאשי ובת של רין VS הבן של גאי והבת של קאקאשי! דור העתיד כמו דור העבר.

כאשר הקגומה אמרה מתחילים היה אפשר לחתוך את המתח בסכין. הרמתי את ידי הימנית והנחתי אותה על החרב, סימנתי להקגומה ביד השמאלית שתתחיל לתקוף ואני יחפה עליה, הקגומה שידע את סימני הידיים שלי( כשהיינו יותר קטנים בערך בגיל ארבע הינו משחקים במסרים סודיים בעזרת סימני ידיים שאף אחד לא הכיר ואחר כך כשאני והקגומה הפכנו להיות ידידים לימדתי אותה.) כשעשיתי את הסימנים שכחתי שאסומי יודעת אותם ושהקבוצה שלהם לא תספיק להתגונן אך טעיתי, אסומי קלטה זאת והתחילה להתלחש במהירות לאימימרו:" הוא רוצה שהקגומה תתקוף והוא יכפה! אתה יודע מה לעשות!" אסומי זרקה עלינו שוריקנים כדי שלא נתחמק מהמתקפה של אימימרו.
אני הייתי מול הקגומה, התכופפתי בזמן שהקגומה זרקה שוריקנים על השוריקנים של אסומי. אימימרו קפץ והתכונן לתת להקגומה מכה, קפצתי לכיוון אימימרו והוצאתי את החרב, אסומי:" אימימרו זה כפיל צל! האמיתי מאחוריך!" אימימרו הסתובב וראה אותי עם החרב שלופה, כפיל צל שלי תפס את אימימרו מאחור והוריד אותו לאדמה בזמן שאני אוגר צ'אקרה לחרב, החרב התחילה לזהור, זהו מספיק צ'אקרה.
נעזרתי באחד הענפים לידי וירדתי במהירות לאימימרו שניסה להתעמת עם כפיל הצל שלי, אסומי התחילה לרוץ לכיווני כדי לעצור אותי אבל הקגומה זרקה עליה קונאים כדי שתעצור , אסומי קפצה מעל הקונאים, זרקה כמה שוריקנים בשביל הסחה והתחילה לתקוף את הקגומה.
הרמתי את היד כדי לתת את המכה על אימימרו, שנייה לפני שהצלחתי אימימרו נתן אגרוף אחורה והעלים את כפיל הצל, קפץ על אחד העצים והתחבא באפלה בזמן שאסומי והקגומה נלחמו עם קונאים כל אחת החזיקה אחד ביד אחת. הייתי בהחלטה: לעזור להקגומה ולהסתכן בהזדמנות מושלמת בשביל אימימרו לתקוף אותי או להישאר מרוכז בעצים, לחכות לאימימרו ולהסתכן בזה שהקגומה תפסיד לאחותי ואני היה לבד במערכה... אחרי שנייה של מחשבה הגעתי לפתרון המושלם, אני:" Kage Bunshin no Jutsu!" כפיל צל אחד הופיע והתחיל לרוץ לכיוון הקגומה ואסומי בזמן שאני קפצתי על אחד העצים כדי לראות איפה אימימרו, הדבר המוזר היה שהוא לא תוקף אותי, מה הוא מתכנן? הגעתי לאחד הענפים הגבוהים בעץ ואז שמעתי קול מוכר ומעצבן:" תסתובב, אני מאחוריך. מפסידן." הסתובבתי, חייכתי ואמרתי:" אני המפסידן פה? כי לפי מה שראיתי אתה ברחת לא אני.", אימימרו קפץ , ישר את הרגל לביטה וירד לכיווני, רגע לפני שהרגל פגע בראשי תפסתי אותה בעזרת יד אחת ובשנייה קימצתי אותה כדי לתת לו אגרוף, אימימרו תפס את היד, שחרר את הרגל שלו מאחיזה שלי ואת ידיי ואמר :" תסתכל למטה איך הקגומה מובסת." לא איבדתי את קשר העין שלי איתו, סתם הסחת דעת מטופשת.
הקול של אסומי:" אימימרו אני צריכה קצת עזרה פה! מה לוקח לך כל כך הרבה זמן?!" , אימימרו:" אני עסוק פה, תסתדרי לבד בינתיים." , אני:" השותפה שלך צריכה עזרה ואתה מסרב?" אימימרו עלה על ענף אחד ורק הסתכל עלי. הסתכלתי למטה לשנייה, כפיל הצל שלי ניסה לתת מכה לאסומי בזמן שהקגומה מנסה לפגוע בה על ידי הקונאים.
אימימרו הוציא מגילה מהכיס האחורי שלו פתח אותה, היה עשן ומקל עץ הופיע על המגילה, 'טכניקת זימון! אבל איך הוא יודע?!'
אימימרו תפס את המקל ואמר:" אין לי ברירה אלא להשתמש בזה." עד עכשיו ניסיתי לנתח את שיטת הלחימה של אימימרו אבל לא ממש היה מה לנתח, הוא משתמש רק בטאיג'וטסו, למה? יכול להיות שהוא לא רוצה להשתמש בנינג'טסו וג'נג'וטסו בגלל שהוא גרוע בזה או שהוא פשוט לא יכול? למרות שכרגע הוא השתמש בטכניקת זימון.. מה קורה כאן?!
אימימרו סובב את המקל, ישר אותו והתחיל לקפוץ לכיווני במהירות מדהימה, הוצאתי את החרב והדפתי את המתקפה שלו בקושי רב למרות החרב, 'איזה כוח יש לו... ואוו הוא באמת יריב מסוכן...' קפצתי לענף יותר גבוהה, הענף שהייתי עליו מלפני כמה שניות נשבר בגלל הדף המתקפה של אימימרו.. הייתי כל כך מרוכז עד שלא שמעתי את מה שקורה למטה...
פתאום שמענו כל פיצוץ מהמקום שאסומי והקגומה נלחמו, עכשיו שמתי לב שהתרחקנו יותר מידי על צמרות העצים, מיד אחרי זה הרגשתי זרם קצרצר של מידע עובר עליי וידעתי טוב מאוד מה זה, למרות שאני ילד התנסתי בזה... כפיל הצל שלי נעלם ולא בגלל שהפסקתי להזרים צ'אקרה אלה בגלל אסומי, אחת התקפות שלה פגע בכפיל שהגן על הקגומה... הן עברו למקום אחר ביער בעקבות המתקפה של אסומי.. מצטער הקגומה, אני לא יוכל לעזור לך בזמן הקרוב ומקווה שאת בסדר...."
לעולם אל תאבד את הריכוז בקרב." הסתכלתי למטה ואימימרו חייך. לא לעוד הרבה זמן אתה תחייך, אני:" אני לא איבדתי את הריכוז אלה אתה." אימימרו:" כפיל צל." והתחיל להסתכל לצדדים ובאותו הזמן להיות מרוכז בי, מושלם, אני:" Katon: Goukakyuu no Jutsu ( אלמנט אש: טכניקת כדור אש)!
"הייתי כמה מטרים מאימימרו שכך המתקפה אמורה להצליח, שחררתי את כל הצ'אקרה שהייתה בבית החזה שלי וכדור אש עצום יצא מהפה שלי, כפיל הצל שלי ניסה לתפוס את אימימרו... לא יכולתי לראות אם אימימרו הצליח להתחמק או לא... צעקה נשמעה מרחוק:" אהה!!!!"
פתאום הבנתי של מי שייכת הצעקה הזאת, אני:"אסומייייי!"

בפרק הבא:" הקרב! חלק ב'."

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 26.02.2009, 15:55
הודעה #92

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

איזה מתח משכת את הקרב כמה שיותר כדי שיעניין יותר והשארת אותי עם טעם של עוד אבל יש שגיאות כתיב תנסי לכתוב את זה בוורד יהיה פחות שגיאות כתיב

--------------------

+Quote Post
DayDreamer
הודעה 27.02.2009, 10:22
הודעה #93

Everybody Wants To Rule The World.
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 63,955

ציטוט(אלון גם אני אוהבת אותך.. @ 26.02.2009, 13:06) *
הסיפור של הילד שגורלו קבוע ללא רצון... אבל הילד הרגיש משהו שלקודמיו לא היה: שמחה, אהבה וחברים.... כשהילד היה קטן אימו השכיבה אותו לישון עם אחותו והילד חשב שעתידו יהיה ברור. אני אהיה הנינג'ה הטוב בעולם, זה היה חלומו של הילד אבל משהו השתבש בדרך. הילד גדל והפך להיות נינג'ה בקבוצה מספר 20 עם ידידה ויריב. הילד גילה סוד אפל שישפיע על חיו ויציב קשיים שיכבידו עליו .שום שינובי בכפר העלה הנסתר לא הרגיש כמו הילד חוץ מילד אחר בכפר ששמו של אותו הילד שחווה את אותו הכאב וצער הוא :נארוטו. למרות שהכאב אצל ילד סיפורנו היה קצת פחות כואב, הכאב של שניהם היה גדול. הם לא ידעו אחד על השני וחשבו שאין עוד מישהו שמכיר את הכאב הזה עד שנארוטו פגש מישהו אחר מחוץ לכפר וילד סיפורנו פגש ילד שחווה אותו כאב הדומה לשלו מחוץ לכפר, אך עדיין השניים מקונוהא לא נפגשו אך יפגשו.. אבל למרות כל הקשים חלומו של הילד נשאר אותו חלום מתוק של ילד קטן: להיות הנינג'ה הטוב בעולם... לא משנה איזה מכשולים וקשים הילד או בשמו: טאנקאה, הוא יעבור אותם בחיוך על הפנים, איך? אהבה, השמחה וחברים יעזרו לטאנקאה בדרך לחלומו, ובתמורה הוא יגן ויאהב אותם... סיפורו של האוואטר אפילו לא התחיל!

פרק שבעה עשרה- הבן של קאקאשי ובת של רין VS הבן של גאי והבת של קאקאשי! דור העתיד כמו דור העבר.

כאשר הקגומה אמרה מתחילים היה אפשר לחתוך את המתח בסכין. הרמתי את ידי הימנית והנחתי אותה על החרב, סימנתי להקגומה ביד השמאלית שתתחיל לתקוף ואני יחפה עליה, הקגומה שידע את סימני הידיים שלי( כשהיינו יותר קטנים בערך בגיל ארבע הינו משחקים במסרים סודיים בעזרת סימני ידיים שאף אחד לא הכיר ואחר כך כשאני והקגומה הפכנו להיות ידידים לימדתי אותה.) כשעשיתי את הסימנים שכחתי שאסומי יודעת אותם ושהקבוצה שלהם לא תספיק להתגונן אך טעיתי, אסומי קלטה זאת והתחילה להתלחש במהירות לאימימרו:" הוא רוצה שהקגומה תתקוף והוא יכפה! אתה יודע מה לעשות!" אסומי זרקה עלינו שוריקנים כדי שלא נתחמק מהמתקפה של אימימרו.
אני הייתי מול הקגומה, התכופפתי בזמן שהקגומה זרקה שוריקנים על השוריקנים של אסומי. אימימרו קפץ והתכונן לתת להקגומה מכה, קפצתי לכיוון אימימרו והוצאתי את החרב, אסומי:" אימימרו זה כפיל צל! האמיתי מאחוריך!" אימימרו הסתובב וראה אותי עם החרב שלופה, כפיל צל שלי תפס את אימימרו מאחור והוריד אותו לאדמה בזמן שאני אוגר צ'אקרה לחרב, החרב התחילה לזהור, זהו מספיק צ'אקרה.
נעזרתי באחד הענפים לידי וירדתי במהירות לאימימרו שניסה להתעמת עם כפיל הצל שלי, אסומי התחילה לרוץ לכיווני כדי לעצור אותי אבל הקגומה זרקה עליה קונאים כדי שתעצור , אסומי קפצה מעל הקונאים, זרקה כמה שוריקנים בשביל הסחה והתחילה לתקוף את הקגומה.
הרמתי את היד כדי לתת את המכה על אימימרו, שנייה לפני שהצלחתי אימימרו נתן אגרוף אחורה והעלים את כפיל הצל, קפץ על אחד העצים והתחבא באפלה בזמן שאסומי והקגומה נלחמו עם קונאים כל אחת החזיקה אחד ביד אחת. הייתי בהחלטה: לעזור להקגומה ולהסתכן בהזדמנות מושלמת בשביל אימימרו לתקוף אותי או להישאר מרוכז בעצים, לחכות לאימימרו ולהסתכן בזה שהקגומה תפסיד לאחותי ואני היה לבד במערכה... אחרי שנייה של מחשבה הגעתי לפתרון המושלם, אני:" Kage Bunshin no Jutsu!" כפיל צל אחד הופיע והתחיל לרוץ לכיוון הקגומה ואסומי בזמן שאני קפצתי על אחד העצים כדי לראות איפה אימימרו, הדבר המוזר היה שהוא לא תוקף אותי, מה הוא מתכנן? הגעתי לאחד הענפים הגבוהים בעץ ואז שמעתי קול מוכר ומעצבן:" תסתובב, אני מאחוריך. מפסידן." הסתובבתי, חייכתי ואמרתי:" אני המפסידן פה? כי לפי מה שראיתי אתה ברחת לא אני.", אימימרו קפץ , ישר את הרגל לביטה וירד לכיווני, רגע לפני שהרגל פגע בראשי תפסתי אותה בעזרת יד אחת ובשנייה קימצתי אותה כדי לתת לו אגרוף, אימימרו תפס את היד, שחרר את הרגל שלו מאחיזה שלי ואת ידיי ואמר :" תסתכל למטה איך הקגומה מובסת." לא איבדתי את קשר העין שלי איתו, סתם הסחת דעת מטופשת.
הקול של אסומי:" אימימרו אני צריכה קצת עזרה פה! מה לוקח לך כל כך הרבה זמן?!" , אימימרו:" אני עסוק פה, תסתדרי לבד בינתיים." , אני:" השותפה שלך צריכה עזרה ואתה מסרב?" אימימרו עלה על ענף אחד ורק הסתכל עלי. הסתכלתי למטה לשנייה, כפיל הצל שלי ניסה לתת מכה לאסומי בזמן שהקגומה מנסה לפגוע בה על ידי הקונאים.
אימימרו הוציא מגילה מהכיס האחורי שלו פתח אותה, היה עשן ומקל עץ הופיע על המגילה, 'טכניקת זימון! אבל איך הוא יודע?!'
אימימרו תפס את המקל ואמר:" אין לי ברירה אלא להשתמש בזה." עד עכשיו ניסיתי לנתח את שיטת הלחימה של אימימרו אבל לא ממש היה מה לנתח, הוא משתמש רק בטאיג'וטסו, למה? יכול להיות שהוא לא רוצה להשתמש בנינג'טסו וג'נג'וטסו בגלל שהוא גרוע בזה או שהוא פשוט לא יכול? למרות שכרגע הוא השתמש בטכניקת זימון.. מה קורה כאן?!
אימימרו סובב את המקל, ישר אותו והתחיל לקפוץ לכיווני במהירות מדהימה, הוצאתי את החרב והדפתי את המתקפה שלו בקושי רב למרות החרב, 'איזה כוח יש לו... ואוו הוא באמת יריב מסוכן...' קפצתי לענף יותר גבוהה, הענף שהייתי עליו מלפני כמה שניות נשבר בגלל הדף המתקפה של אימימרו.. הייתי כל כך מרוכז עד שלא שמעתי את מה שקורה למטה...
פתאום שמענו כל פיצוץ מהמקום שאסומי והקגומה נלחמו, עכשיו שמתי לב שהתרחקנו יותר מידי על צמרות העצים, מיד אחרי זה הרגשתי זרם קצרצר של מידע עובר עליי וידעתי טוב מאוד מה זה, למרות שאני ילד התנסתי בזה... כפיל הצל שלי נעלם ולא בגלל שהפסקתי להזרים צ'אקרה אלה בגלל אסומי, אחת התקפות שלה פגע בכפיל שהגן על הקגומה... הן עברו למקום אחר ביער בעקבות המתקפה של אסומי.. מצטער הקגומה, אני לא יוכל לעזור לך בזמן הקרוב ומקווה שאת בסדר...."
לעולם אל תאבד את הריכוז בקרב." הסתכלתי למטה ואימימרו חייך. לא לעוד הרבה זמן אתה תחייך, אני:" אני לא איבדתי את הריכוז אלה אתה." אימימרו:" כפיל צל." והתחיל להסתכל לצדדים ובאותו הזמן להיות מרוכז בי, מושלם, אני:" Katon: Goukakyuu no Jutsu ( אלמנט אש: טכניקת כדור אש)!
"הייתי כמה מטרים מאימימרו שכך המתקפה אמורה להצליח, שחררתי את כל הצ'אקרה שהייתה בבית החזה שלי וכדור אש עצום יצא מהפה שלי, כפיל הצל שלי ניסה לתפוס את אימימרו... לא יכולתי לראות אם אימימרו הצליח להתחמק או לא... צעקה נשמעה מרחוק:" אהה!!!!"

פרק מעניין..
^^^רק הבאת אותו כטקסט בלי פסקאות ומעט מאוד נקודות. - אז סידרתי לך לפי איך שאני חושבת שצריך לפסק את הטקסט.
+תיקנתי לך שגיאות כתיב. וניסחתי לך חלקים קטנים אחרת. - תראי אם זה מוצא חן בעינייך.
ועוד משהו - כשהוא חושב תשימי איזה שהוא סימן כגון: '.....'
-את המשפט האחרון שיניתי קצת - אם את מעדיפה את זה..(אני לא יודעת מה יקרה בהמשך לכן מה ששיניתי יכול להיות שגוי...)

הודעה זו נערכה על ידי orihime-chan: 27.02.2009, 10:33

--------------------

"All the ancient classic fairy tales have always been scary and dark"

+Quote Post
Srur K
הודעה 27.02.2009, 12:35
הודעה #94

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

יפה מאוד!!! עדיין, שגיאות כתיב וכאלה... אבל מעניין!
on2.gif

on25.gif

--------------------

פינת מד הזמן:

+Quote Post
YipiBell
הודעה 27.02.2009, 15:00
הודעה #95

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

נחמד סוף סוף בצורת תקסת אבל המגיבים שמעלי צודקים תחלקי לפיסקאות, תתארי מאת יותר את צורת הדיבור
לדוגמה "אני לא איבדתי את הריכוז אלה אתה." אמרתי בגאווה... או משהו כזה.
לא אני:"אני לא איבדתי את הריכוז אלה אתה." -זה טוב למחזאות ומערכונים אבל לא לסיפורים.

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 27.02.2009, 22:06
הודעה #96

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(orihime-chan @ 27.02.2009, 08:22) *
ציטוט(אלון גם אני אוהבת אותך.. @ 26.02.2009, 13:06) *

פרק מעניין..
^^^רק הבאת אותו כטקסט בלי פסקאות ומעט מאוד נקודות. - אז סידרתי לך לפי איך שאני חושבת שצריך לפסק את הטקסט.
+תיקנתי לך שגיאות כתיב. וניסחתי לך חלקים קטנים אחרת. - תראי אם זה מוצא חן בעינייך.
ועוד משהו - כשהוא חושב תשימי איזה שהוא סימן כגון: '.....'
-את המשפט האחרון שיניתי קצת - אם את מעדיפה את זה..(אני לא יודעת מה יקרה בהמשך לכן מה ששיניתי יכול להיות שגוי...)

ווואוו on11.gif on11.gif on11.gif on11.gif on11.gif on11.gif on11.gif !!!!!!!!! תודה רבה רבה רבה רבה רבה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!! וגם לשאר התגובות, אבל את ממש עזרת לי!!!!!!! אני יערוך את התגובה של הסיפור ואשים את שלך אחד פעמי.. הייתי בסיור ובקושי היה לי זמן לעבוד על הסיפור... בגלל זה הפרק היה פחות טוב והפרק הבא התעכב.... סורי=(
נ.ב. אני משתמשת בתוכנת ווינדוס של מיקרוסופט בכתיבת הפרקים.. לפעמיים הוא מראה שאין שגיאה ו60% מהמקרים אני מגלה שגיאות שהוא לא הראה ותמיד יש את האחוז הקטן שאני לא מוצאת ומוציאה עם שיגאות ובגלל שמיהרתי להוציאה את הפרק לא היה לי זמן לבדוק עוד פעם... אז זה מאוד אבל מאוד עזר לי!!!!!!
נ.ב.ב. הודעת ה600 happy.gif..

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Goal!
הודעה 28.02.2009, 08:57
הודעה #97

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,406

סיפור יפה, עלילה טובה.
לא קראתי מההתחלה אבל אני יקרא.
יש לי רק דבר אחד להגיד, ואני לא יודע אם תשני את זה או לא כי הסיפור הולך טוב גם ככה~
ציטוט
קפצתי לכיוון אימימרו והוצאתי את החרב, אסומי:" אימימרו זה כפיל צל! האמיתי מאחוריך!" אימימרו הסתובב וראה אותי עם החרב שלופה, כפיל צל שלי תפס את אימימרו מאחור והוריד אותו לאדמה בזמן שאני אוגר צ'אקרה לחרב, החרב התחילה לזהור, זהו מספיק צ'אקרה.

לפי דעתי זה אמור להיות ככה, כי הדרך שאת כותבת זו דרך של תסריט ולא סיפור~
ציטוט
קפצתי לכיוון אימימרו בלי לחשוב והוצאתי את החרב, "אימימרו זה כפיל צל! האמיתי מאחוריך!" אסומי אמרה בזעקה. אימימרו הסתובב וראה אותי עם החרב שלופה, כפיל צל שלי תפס את אימימרו מאחור והוריד אותו לאדמה במהירות בזמן שאני אוגר צ'אקרה לחרב, החרב התחילה לזהור בצבע ___ חזק, זהו מספיק צ'אקרה.

הודעה זו נערכה על ידי SlimShady: 28.02.2009, 08:57

--------------------
מחובר בתור : Takagi (התנתק)

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.03.2009, 14:37
הודעה #98

צ'ונין
סמל קבוצה

סליחה על העיקוב! בגלל שהלימודים שלי ביום ראשון הסתיימו בשעה 18:30 אני לא יוצאי ביום ראשון והיום הזמני היה בחמישי או שישי(תולוי בהרבה דברים למה שניי הימים האלו ולא אחד ואני לא אפרט עכשיו) אתכם הסליחה עד שבית הספר ישנה את שעת הסיום, עד כמה שזה לא הגיוני אין מה לעשות.

הערות בנוגע לכתיבה: את המחשבות של טאנקאה(כדי שלא יפריע) אעשה אותם מודגש ואלכסון....מ-ע-כ-ש-י-ו, תהנו!!! happy.gif.
הערה שני: שכתבתי עוד פעם.. אני פאקינג עושה לעצמי עבודה יותר קשהhappy.gif

פרק שמונה עשרה: הקרב! חלק ב'.

הלהבות מהמתקפה שלי דעכו... זרם של מידע עבר אלי. אז הכפיל לא הצליח להחזיק אותו אבל אימימרו נפגע מהמתקפה.. דמות שחורה הייתה שלושה מטר מימני.. זה היה אימימרו, והכתף הימנית שלו הייתה כווי, המתקפה עשתה זאת.. אימימרו הוציא מהנרתיק הימני שלו תחבושת והתחיל ללפף אותה על הכיווה... הסתכלתי על אימימרו, הוא נראה מפוחד אבל לא נרגש... אם קרה משהו לאחותי או להקגומה אני לא יסלח לילד הזה... הוא זה שרצה את הקרב למרות שגם אני הייתי אשם...
שיט! אימימרו המשיך בקרב למרות קולות הפיצוצים שהגיעו עכשיו מאזור שהבנות היו. אימימרו במהירות התחיל להסתובב סביבי.. לפני שהספקתי למצמץ מצאתי את עצמי נבעט בכוח חזק בגב ומושלך לפנים, התנגשתי בענף שהיה מולי בבטני. התחלתי ליפול לכיוון מטה, איכשהו הצלחתי לתפוס ענף בידיי הימנית ולעלות עליו... התחלתי להקיא דם..
הקיבה שלי מדממת! לעזעזל! רגע היה קול של פיצוץ מהכיוון של הקגומה ואסומי נמצאות.. מה קורה שם?! אני חייב לעזור להקגומה אבל... אני פצוע... אם הייתי במשימה הייתי חייב להמשיך במשימה ולא משנה מה... לפחות לפי החוקים הייתי אמור לעשות זאת . משהו בליבי אמר: מה איכפת לך מהחוקים?! חיים שלמים יותר חשובים מאיזה משימה. הקול הזה.. כבר שמעתי אותו פעם, אבל מתי? לא! אני לא הקשיב להם! אני לא הקשיב להם שעכשיו אמרו לי מה לעשות!! אני לא מוכן להקשיב לאנשים שבחרו אותי כמשהו שאני לא רוצה להיות... אני במצב נחיתות מול אימימרו... אין לי זמן להקישב לאיזה קול מוזר
אימימרו ירד לכיווני...המשכתי להילחם באימימרו.
אני אהלך לפי החוקים, לא כמו סבא שהפר אותם ובסוף שילם בחייו.
אימימרו עכשיו ניסה נואשות לפגוע בי בבעיטות ואגרופים, לא מצאתי נקודת חולשה אצלו.
רגע מצאתי! בערך שנייה מאז שהוא קפץ הוא מאבד את הריכוז מההדף של המתקפה. נקודת תורפה מושלמת אבל בעיה אחת: מעט הזמן שהוא מאבד את הריכוז לא מספיק בשביל פגיע חזקה אלה למתקפה חלשה ומהירה. אבל מכה חלשה יכולה להכניע אותו.. אני חייב לקחת את הסיכון, במיוחד שאנחנו נלחמים בעצים ולא באדמה....
אימימרו קפץ והתחיל לברוח מימני, כאילו הוא ידע על מה אני חושב, חלשלוש...
התחלתי לעקוב אחריו ולקחתי בחשבון שהוא מוביל אותי למלכודת....
זרקתי שורקנים עליו כדי לראות עד כמה הוא מרוכז ולא מנסה לראות איפה אנחנו, מה?! אימימרו הסתובב ותפס את השוריקנים....
חייכתי, אימימרו ניסה לזרוק עליי את השוריקנים אבל אני תפסתי אותם והכנסתי אותם לנרתיק הקטן שלי בצד ימן...
אימימרו נראה כועס וירד למטה בחדות, לא המשכתי אחריו, ראיתי את חוטי הטיל שהובילו למלכודת .. הם היו כל כך ברורים...
אימימרו אמר בקול שמח:"מה? אתה לא יורד? מפחד מקרב אחד על אחד?", אני צחקתי, אימימרו התחיל להתעצבן:"מה אתה צוחק?!", עניתי בקול מתנסה:"למה לי לרדת למלכודת כל כך ברורה?", אימימרו נראה מופתע.
הוא הוריד מערך שיטת הלחימה שלי בקרב או שהוא פשוט הסתמך על מידע שגוי מאחותי בנוגע לאופי הקרב שלי...
אסומי התחילה לצעוק:" אהה!!! אני יכסך לך את הצורה, מכוערת!", הקגומה בקול כועס:" כן בטח מתנסה! אני לא מאמינה שאת אחותו של טאנקאה!", ואז לא שמעתי יותר את הצעקות....

*** הקרב בין הקגומה לאסומי***

קולות התנשפות... אסומי הייתה חבולה ומדממת וכך גם הקגומה. שתיהן בקושי עמדו אבל עדיין יכלו להילחם
"מה קרה מפונקת, התעייפת? היה לך מספיק זמן לנוח בבית החולים." הקגומה אמרה בקול עייף אבל רענן. אסומי נגבה את לחייה המדממת. הלחי נפגעה מהמתקפות החזקות של הקגומה. אסומי בקול כועס:"את תגיעי קודם!", הקגומה התחילה לרוץ לכיוון אסומי, הוציאה קונאי מהכיס האחורי שלה וניסתה לפגוע באסומי, אסומי שבקושי התחמקה נפלה על האדמה והקגומה הרימה את הקוני למכה שאחרונה שתחסל את אסומי...

*** בחזרה לקרב בין טאנקאה אימימרו***

אימימרו הוציא קונאי מהנרתיק הימני שלו וחתך את חוט הטיל שהיה קרוב אליו... עשרים ואחת שוריקנים נזרקו לכיווני.
הוא בכוונה עשה שהחוטים היו גלויים, שאני לא הקרב לאזור. הוא תכנן את המלכודת שתהיה בכיוון הלא נכון! נפלתי למלכודת שלו!
הקונאים נכנסו מכל הכיוונים לגופי, הופיע עשן. אימימרו:" כפיל צל! תפסיק להתחבא ותילחם כמו גבר!", אני בקול שמח:" אין בעיה."
יצאתי מאחד העצים, אני:" אם כפיל צל לא מספיק כדי לעצור אותך אז שלושים יצליחו!", שלושים הכפילים שלי יצאו מהמחבוא והתחילו לרוץ מהשיחים, לרדת מהעצים ולקפוץ לכיוון אימימרו... הייתם צריכים לראות איזה מבט היה לו.. מבט של פחד.

*** חדר ההוקגאה***

קאקאשי והמטרו התחילו לריב מול ההוקגאה.. המטרו:"למה לעזעזל הרבצת לטאנקאה? מה הוא עשה לך?"
קאקאשי:"לך אין ילדים.. אתה לא יודע איך אני הרגשתי כשהוא התחצף אלי."
גאי התערב:"זה לא אומר שאתה צריך להרביץ לבנך קאקאשי... אם הילד דיבר אליך ככה סימן שיש בעיה בהתייחסות שלך אליו.."
קאקאשי:"אל תתערב."
ההוקגאה:"קאקאשי אתה מקשיח עם טאנקאה.." קולות הפיצוץ הגיעו לחדר ההוקגאה.
קאקאשי בקול מודאג :"מה קורה שם?! מתקיפים את קונוהא?"
המטרו:" לא, אחרת כבר האנבו היו מודיעים... אני חושב שמשהו מתרחש עכשיו ביער המוות...", המטרו עצם את עינו למשך כמה שניות ואז אמר בקול מזועזע:" אני יודע מי אלה! הצ'אקרה הזאת מוכרת לי."

*** הקרב בין טאנקאה לאימימרו***

עשר, אחת עשרה, שתיים עשרה! כמה כפילים הוא יכול למחוק ועדיין לצאת כמעט בלי פגע?!
אימימרו קפץ למעלה, מושלם! קפצתי הכי מהר שיכולתי, אימימרו לא שם לב שאחד הכפילים נעלם. התקרבתי לכיוון אימימרו עם החרב שלופה... זהו הצלחתי[i]![/i]
אימימרו שלא שם לב שהייתי מאחוריו, הסתובב ברגע האחרון במהירות והמכה פגע בכתף הימנית.. הזאת שנפגע מהאש שלי. אימימרו נפל על הרצפה, כתף מדמת ומחזיק את הכתף כדי לעצור את הדימום. הכפילים שלי התחילו לעלות עליו. הצלחתי.. מכה אחת מהירה ולא חזקה יכולה להכניע אדום שכבר נפגע ממכה אחרת.. בדיוק לפי איך שתכננתי..
התקרבתי אליו, הכפילים שלי היו מעליו ועצרו אותו מלזוז. אמרתי בקול ניצחון:"נכנע?"
אימימרו:"בחיים לא!", הכפילים שלי התחילו להתנפל עליו.
אימימרו:" נכנע.", חייכתי...
עכשיו אני אלך לעזור להקגומה.
העלמתי את הכפילים כדי שאימימרו יוכל לקום.. הוא נראה מבויש ומושפל....
הבזק צהוב הופיע מולנו לשנייה והקף אותנו, מה זה?! לא יכול להיות, הבזק הצהוב של קונוהא?! אבל הוא מת לפני חמש וחצי שנים.
הבזק עצר.. המטרו סנסיי עשה את ההבזק!
סנסיי הסתובב לכיוונינו. יכול להיות שהמטרו סנסיי חזק כמו אחיו?! אין סיכוי אחרת הוא היה ההוקגאה החמישי אחרי שאחיו מת!
המטרו סנסיי נראה מופתע ואמר בקול מזועזע:" מה קרה לשניכם?! אל תגידו לי שנלחמתם?!", אני ואימימרו הסתכלנו אחד על השני.
המטרו סנסיי:"אני מאוכזב מכם! אתם קבוצה וצריכים להתנהג כמו קבוצה! לא לריב אחד עם השני."
אני:"קבענו להילחם לפני שהפכנו להיות קבוצה. אז נלחמנו לפי מה שקבענו..."
"טאנקאה, ממך אני הכי מאוכזב! היו לי ציפיות גבוהות ממך ולא להתאכזב ממך כבר על ההתחלה. לא אכפת לי מתי קבעתם! הפרתם את החוקים, הפעם אני לא העניש אותכם בגלל שזה יום חגיגי בשבילי. חוץ מיזה: איפה הקגומה ואסומי, הן היו איתכם לא?" המטרו סנסיי אמר בקול כועס כל כך שכבר לא הכרתי את קולו...
שכחתי!
בפרק הבא: "תוצאות הקרב!"

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
DrugFae
הודעה 02.03.2009, 15:39
הודעה #99

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 57,758

לסכם במילה וואו אבל לדעתי הכתיבה מתחילה בסדר ואז יורדת ברמה ועולה שוב ויורדת שוב וזה קצת מבלבל להבנה והיו לך גם כמה שגיאות כתיב

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.03.2009, 15:46
הודעה #100

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(skullmaster the lone wolf @ 02.03.2009, 13:39) *
לסכם במילה וואו אבל לדעתי הכתיבה מתחילה בסדר ואז יורדת ברמה ועולה שוב ויורדת שוב וזה קצת מבלבל להבנה והיו לך גם כמה שגיאות כתיב

תודהhappy.gif... במשפט אחד ואחד כמה: כתבתי את הפרק ביומיים כי מיהרתי.. אולי בגלל זה יש שיגאות וירידה בשפה.. אחרי שהסיפור יסתיים התקן את כל הפרקים+ יוציא לאור עוד פעם+ מלא דברים.. אז אני יתקן את הפרקים כלל את הראשון, השני השלישי ועוד..
כמה עבודה יש לי...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post

19 עמודים V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.09.2018 , 23:35