IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 2 3 4 5 6 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
SkyWolf
הודעה 01.02.2009, 15:40
הודעה #61

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,926

עכשיו אני יכול לדמיין את הסיפור ואת הדמויות ביתר קלות. פרק נהדר מחכה לפרקים הבאים

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Game Boy
הודעה 01.02.2009, 21:41
הודעה #62

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 13,184

אין שום ספק שהתקדמת הרבה מאז הפרק הראשון אבל עדיין יש מקום גדול לשיפור העלילה וכושר הכתיבה שלך. הרעיון הכללי טוב אבל את חייבת לשמור על ראש פתוח לעצות.
עצה שלי- תפסיקי להשתמש בסוגריים ותתחילי להשתמש באמצעים סיפרותיים כמו ספיק(,) או מקף(-). סוגריים זה ממש לא מיקצועי ומקוצר אבל את המשפטים שאת שמה בהם את יכולה לפתח לעוד 5 שורות של פרוטים ודוגמאות. באמת כדאי לך להפסיק להשתמש בהם והתחיל לפרט ולכתוב יותר.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 04.02.2009, 21:08
הודעה #63

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

למרות שהיום לא יום ראשון, היה לי הרבה זמן פנוי וחשבתי לנצל אותו לכתיבה... היו ימיים שכנראה שהוצאי ביום אחר בשבוע... אבל הכי מאוחר היה ביום ראשון..
עוד הודעה: אני מנסה לעשות ניסוי: לכתוב את הדו- שיח כך:נגיד טאנקאה ואחותו. טאנקאה:"....."
(התשובה של אחותו. כמובן שזה יופיע אחרת בטקסט):"....."
ולא כמו בשיטה הישנה שכתבתי: טאנקאה:".....", אסומי עונה:"...."
בבקשה תגידו אם השיטה זאת נוחה או מפריעה, אם תרצו אותה בעתיד או לא . לפי החלטות שלכם אני יקבע.

פרק שלוש עשרה- החלום המוזר ביותר.

לפני שאכלתי את ארוחת הערב, שטפתי את ידיי כדי שהפצעים לא הזדהמו וילכלכו את האוכל.
אחחח! זה כואב!! איי! למרות שהמים הקרים הכאיבו לא הראתי שום הבעות של כאב, לא רציתי להדאיג את דודה סאתוקי.
בזמן שאכלתי ארוחת ערב, דודה סאתוקי שאלה:" איך בלימודים?"
" בסדר. עוד שבוע יש את מבחני הגאנין... אבא נתן לי מתנה לכבוד המבחנים.", שלפתי את החרב.
שמעתי את דודה סאתוקי לוחשת:" החרב של השועל הלבן מקונוהא.."
השואל הלבן מקונוהא? בחיים לא שמעתי עליו.... אני כמעט בטוח שזה הכינו של סבי. אבל בכול זאת שאלתי: "מי זה השועל הלבן מקונוהא?"
" אתה לא יודע?"
" אם הייתי יודע לא הייתי שואל."
" הכינוי של סבך היה: השועל הלבן מקונוהא. אך יש אנשים שקראו לו : הניב הלבן מקונוהא."
אם היא יודעת על סבא אולי היא תדע למה הוא כתב את המילים האלו על החרב.
אני:" דודה, אני רוצה להקריא לך משהו, אני יכול?"
" כמובן."
התחלתי לקרוא את המילים הכתובות על החרב, כשסיימתי לקרוא שאלתי:" למה הוא כתב את המילים: לא אזכה לראות את נכדי ?"
פנים מלאות לעג ועצב הופיעו על הפנים של הדודה:" תסיים לאכול. השעה מאוחרת. מחר אספר לך."
מחר? שום דבר לא דחוף עכשיו, מחר אקבל תשובה. חוץ מיזה אני עייף עכשיו. אבל הייתי סקרן לדעת למה הדודה לא רוצה להגיד לי עכשיו ולמה הפניים מלאות לעג ועצב הופיעו על הפנייה.
אחרי הארוחה הלכתי להתקלח.
נכנסתי לחדר האמבטיה.
בחדר האמבטיה יש ארון קטן בצד שמואל שבוא נמצאים: תחבושות, תרופות, גלולות אנרגיה.
פתחתי את הארון והוצאתי את התחבושות כדי לכבוש את ידיי ורגליי הכואבת והמדממות, אבל קודם להתקלח.
בזמן המקלחת חשבתי. למה הדודה לא רוצה להגיד לי עכשיו? כן, השעה מאוחרת אבל היא יכלה להגיד אם היא באמת רצתה, לא?
איך יכולתי לשכוח?! מחר יש את הדו קרב נגד אימימרו ואסומי...מה היה מחר? מי ינצח ומי יפסיד? למה החיים שלי כל כך קשים?
המים שתפו את פניי ועזרו לי להירגע.. מה שהיה היה, מה שהיה היה..... אני לא צריך לדאוג לעתיד ולעבר, אלה רק להווה.
כשסיימתי להתקלח התלבשתי בפיג'מה וחבשתי את ידיי ורגליי.
יצאתי מחדר האמבטיה. שמעתי את דלת הכניסה נסגרת ואז את הצעקות:" קאקאשי, הבן שלך חוזר באחת עשרה בלילה חבול עם דם בידיו וברגליו , מה זה אמור להביא??!!"
אבא חזר? עכשיו אני יכול לשאול על סבא בלי להתבייש מדודה סאתוקי.
אבא:" אמרתי לך: אני יצאתי למשימה. אתמול הוא חזר עם אסומי בלי סימני אלימות ובזמן. אני לא יודע מה קרה לו."
" ולתת לבנך את חרב אביך בלי שהוא ידע על סבו זה בסדר??!!"
" טאנקאה שאל על סאקומו?"
" כן. ואתה ברוב חוכמתך נטתה לו את החרב של סאקומו עם המילים שסאקומו חרת! המילים שאומרות שהוא יתאבד!! מה נראה לך?? שהבן שלך טיפש? שהוא לא יגאלה את המילים, שהוא לא ישאל שאלות?? טאנקי פשוט הייתה מתביישת "
הייתי בהלם, סבא התאבד! אבל למה? מה קורה פה?? למה אבא לא סיפר לילדיו על אביו?? מה?! זה לא יכול להיות..
נשארתי תקוע במקום, לא יכולתי לזוז. הסתכלתי על המדרגות בהלם.
סבא התאבד... אני לא מאמין...
קאקאשי:" אני עולה לראות עם טאנקאה ואסומי כבר ישנים. אחר כך נקיים את הדיון."
נשארתי עדיין בלי נוע. שמעתי את הצדי העלייה של אבא.
אבא ראה אותי ולא ידע מה לעשות, הוא הבין ששמעתי את הדודה אומרת את המילים הנוראות הללו.
התחלתי לצעוק בגרון חנוק:" למה לא סיפרת לי על סבא?? אני הבן שלך והנכד שלו!! אני חושב שמגיע לי ולאסומי לדעת!!" בפעם הראשונה בחיי כעסתי על אבא... למה הוא לא סיפר?? למה הוא צריך לשמור בסוד?? למה אותה התנהגות חוזרת על עצמה.. אותה התנהגות של ריחוק מהמשפחה..
הידיים והרגליים שוב צרבו.. לא מהפציעות אלה ממשהו אחר... הדמעות התחילו לזלוג.. ניסיתי שלא להתעלף, והצלחתי...
שמעתי את אבא לוחש:" סליחה."
לא יכולתי להסתכל עליו בעניים, הסתובבתי והלכתי לכיוון החדר...
אני רוצה להתרחק מהאיש הזה....
אבא לא ניסה לעצור אותי, להפך הוא רצה שאני ילך לחדר... כנראה כדי לא להמיס עליי יותר מידי..
נכנסתי לחדר השינה, טרקתי את הדלת, אסומי שכנראה לא שמעה את הצעקות, התעוררה בבהלה ושאלה בכעס:" למה לעזעזל אתה טורק את הדלת!!! אני ישנה אם לא שמת לב."
" לא! לא שמתי לב! רוצה שהתאבד כמו סבא?!",
אסומי נראתה מבוהלת.
" סבא התאבד?? אתה משקר נכון?!"
" אני ישקר בדבר כזה?!"
אסומי הסתכלה בהלם.
התיישבתי על המיטה.
הכול זה חלום.. זה לא יכול להיות.. אני עכשיו חולם את החלום הכי מוזר שלי...
צבטתי את העצמי אבל לא התעוררתי... זה לא חלום, זאת המציאות העגומה שאני חיי באה...
נכנסתי לתוך הסמיכה... השעה הייתה אחת בבוקר...
אחרי שעה של בלבול וכעס הצלחתי לעצום עין...
אני חולם?? הערפל?? העולם המוזר הזה ?? מה קורה פה? אל תגידו לי שהתעלפתי...
" ילד, מה אתה עושה פה? זה לא מקום שילדים צרכים להיות בוא. רגע, קאקאשי זה אתה?" שמעתי את הקול הזה בעבר...
הסתובבתי. מלפני היה שינובי, לפי מגן המצח הוא היה מקונוהא..
עניו היו שחורות ושערו היה אפור כמו של אבא רק שלו השער היה ערוך ואסוף, לא כמו אבא שהוא קצוץ עד הקתפיים.. בעניים שלו הופיעה עצב... הזר היה דומא לאבא באופן מפחיד... יכול להיות שהאדם מולי,הוא סבי?
הפעם נשארתי יותר זמן בעולם המוזר...
אני:" לא אדוני. אני בנו של קאקאשי. האם תוכל להגיד לי איפה אנו נמצאים?". רציתי לדעת איפה אני נמצא ולא להגיע למסקנות טיפשיות.. סבא מת, איך אני יכול לדבר עם מת אם אני לא מת? אני לא, איך יכולתי לעלות את המחשבה שהאדם מולי הוא סבי?
הזר:"בנו של קאקאשי.. אתה ממש העתק שלו... מעניין בן כמה הוא..אנו נמצאים בעולם המתים. כמת אתה צריך לדעת זאת.", עולם המתים!! אני לא מת!! איך אני יכול להגיע לעולם המתים? אולי הוא באמת סבא? לא מצאתי את האומץ לשאול אותו... האמת, הייתי בהלם... עולם המתים?
רגע! הידיים הפסיקו לצרוב באופן מוזר... הסתכלתי על ידיי הן זהרו!! הזוהר היה מצורת חץ, מה קורה פה?!

בפרק הבא:" עברו חמש וחצי מאז מותו, אוואטר מתגלה!"

אני יודאי את הפרק הבא ביום הבחירות לממשלה....=)

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Jeremy Brett
הודעה 07.02.2009, 22:13
הודעה #64

Alan fan
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,326

מדהים מחכה להמשך=]

GW: כולנו שמחים, רק קרא את החוקים להבא ^^
סיבת עריכה: חוק התגובה הבונה

--------------------

+Quote Post
Van Gogh
הודעה 07.02.2009, 22:17
הודעה #65

Fucking A' Man
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 62,270

אני לא יודע אם היא רוצה שאני יומר את זה או לא... לא נראה לי שזה סוד, בעיקרון אחי, היא מפסיקה לכתוב משום שאין הרבה תגובות sad.gif.
אנשים תגיבו כדי שהיא תמשיך לכתוב! עזרו לי לשכנע אותה

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 08.02.2009, 14:12
הודעה #66

צ'ונין
סמל קבוצה

פרק נהדר עכשיו זה שילוב בין אווטאר לנארוטו מעניין אותי לראות איך העלילה תמשיך

--------------------

+Quote Post
DrugFae
הודעה 08.02.2009, 15:18
הודעה #67

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 57,758

מסכים

GW: עם מי? למה? מתי? איפה? למה אני מתאמץ בכלל...

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 08.02.2009, 20:55
הודעה #68

צ'ונין
סמל קבוצה

ואוויי... תודה לכל האנשים שהגיבו פה..
!!!ero-sennin איזה מושחתת... בצחוק בצחוק.. וJerry Yang אמרתי שאני בהתלבתות אם להפיסק לכתוב בגלל התגובות, לא שאני מפסיקה on11.gif on4.gif
אני רק עצובה שזה הגיע למצב הזה שאני מתלבתת בגלל חוסר התגובות פה...=(
הפרק הבא יצא ביום שלישי כמו שאמרתי.. יש למה לצפות =)...
נ.ב. אם לא היו תגובות עד יום שלישי אני יערוך .... on2.gif

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
DrugFae
הודעה 08.02.2009, 21:04
הודעה #69

גאנין
סמל קבוצה

חסר לך שאת מפסיקה לכתוב הסיפור שלך הוא כמו סמים זה ממכר on33.gif on32.gif on31.gif on30.gif on28.gif gamabunta.gif naruto_cool.gif

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 08.02.2009, 21:09
הודעה #70

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(skullmaster the lone wolf @ 08.02.2009, 19:04) *
חסר לך שאת מפסיקה לכתוב הסיפור שלך הוא כמו סמים זה ממכר on33.gif on32.gif on31.gif on30.gif on28.gif gamabunta.gif naruto_cool.gif

חחח.. תודה רבה on11.gif on11.gif on11.gif ......
ואם אתם רוצים לדעת כבר סיימתי לכתוב את הפרק הבא אז יש למה לצפות... תאמינו לי =)... חסרים כמה שיפורים, אבל הוא באמת היה טוב.. אני חושבת שזה היה הפרק הכי טוב שהיה...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
YipiBell
הודעה 09.02.2009, 20:48
הודעה #71

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

חזרתי, לפחות ליום...
אני רועה שאת מיתקדמת והרמה עולה כול הכבוד...
סוף סוף את כותבת סיפור כסיפור ולא כמחזה המשיכי כך.
הסיפור באמת מתחיל להיתקדם.
יש לי כמה הצאות בישבילך:
1.המשיכי ליכתוב וכיתבי עוד את מישתפרת מפעם לפעם.
2.תעשי מיקבץ של כול הפרקים בספוילרים בעמוד הרישון כדי שאלה שפיספסו לא יצתרחו ליבדוק עמוד אמוד איזה פרק הם לא קרו...
3.הכתיבה הישתפרה מאוד אבל אדין את צריכה לעבוד אל שיחות, בשיחה בין שתי אנשים לא צריך לומר מי אמר מה כול רגה כי זה מובן לפי הנושה. ובשיחה בין יותר דמויות תישתמשי במאזקרים לדוגמה ..." אמר לי אבה, וקתשובה אניתי "..."
שינוי נוסף שאת צריכה לעשות זה רמת השפה, הקבנה היא שבימקום לירשום:
' שמעתי את אבא לוחש:" סליחה."
לא יכולתי להסתכל עליו בעניים, הסתובבתי והלכתי לכיוון החדר... '
תנסי לירשום:
' "סליחה" שמאתי את אבא לוחש לי, אבל לא יחולתי להבית בעינב אחרי מה שקרה.
לכן היסתובבתי והלכתי לחדר. '

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 10.02.2009, 09:52
הודעה #72

צ'ונין
סמל קבוצה

פרק ארבע עשרה- חמש וחצי שנים עברו מאז מותו, האוואטר מתגלה!

מ-מה קורה פה לעזעזל?! למה הידיים זוהרות??!! רגע! הרגלים הפסיקו לצרוב כמו הידיים... שלכתי מבט לרגלים וגם הן זהרו בצורת החץ!!
" האוואטר... אני לא מאמין." השינובי שמלפני כמה רגעים דברתי איתו היה בהלם מוחלט..
אני:" האוואטר?? אני?? זה לא יכול להיות!!"
" העובדות לא משקרות ילד.. אתה האוואטר של קונוהא."
" אבל זה לא אני!! זה לא יכול להיות אני!! אני מסרב להיות האוואטר!!"
" ילד. אף אחד לא שואל אותך אם אתה רוצה להיות או לא.. אתה האוואטר וזה הוחלט בידיי אנשים אחרים."
" מי אתה בכלל שתדבר אליי ככה?!", הייתי בהלם וכעוס.. בעיקר כועס.
" אני? אני סבא שלך, אביו של קאקאשי או בשמי הפרטי האטאקה סאקומו. אני מצטער שזה נודע לך ככה..."
"יופי! עכשיו אני האוואטר של כפר העלה הנסתר, כועס על אבא וגם אני מדבר אל מת! פשוט החיים שלי הם גן עדן! ומה התפקיד של האוואטר בכלל?!"
" את זה תשאל את אביך.", סבא התקרב אליו, חיבק אותי ואמר:" בהצלחה.. נכדיי.. אני גאה בך וגם אביך." סבא נגע לי במצח..
" טאנקאה! טאנקאה, אתה שומע אותי?".
זה היה אבא שניסה להעיר אותי...
" מה.. מה קרה לי? איפה אני?" אבא היה ליד המיטה, נראה כאילו משקרה כאן לא יכל לקרות, ואסומי? אסומי הסתכלה עליי בצורה של פחד ואיימה.. בחיים לא ראיתי אותה כל כך מפוחדת כמו עכשיו.
התיישבתי על המיטה, למה כל כך קר לי??
אבא:" טאנקאה בוא נצא לסיבוב.. אני צריך להסביר לך כמה דברים.. אסומי תחזרי לישון."
הסתכלתי על השעון בקיר.. השעה הייתה ארבע בבוקר.
הייתי עייף ומבולבל. אני האוואטר.. אני האוואטר...לעזעזל!! ועכשיו אבא רוצה ללכת לסיבוב איתי בשעה כל כך מוקדם... לעזעזל עם המשפחה שלי!! לעזעזל עם החיים שלי!! רגע! את מה שראיתי לפני כמה רגעים, חלמתי? לא..זה היה יותר מידי אמיתי כדי שזה היה חלום.. כרגע פגשתי את סבא פנים על פנים..
אבא משך אותי מחוץ למיטה בצורה עדינה ואוהבת. אסומי לא אמרה כלום.. רק רצתה לבכות. היא הייתה מפוחדת והסתכלה עלי כאילו אני לא אחיה התאום
הסתכלתי על אבא ואחר כך על אסומי...
יצאתי מהמיטה, והתחלתי להתלבש. בין כל הבגדים היה את החרב של סבא או יותר נכון עכשיו, שלי... הסתכלתי בה והחלטתי: אני ילבש אותה כל יום עד מותי. אה.. כן שכחתי להגיד... אני לובש מסכה כמו אבא.
אחרי שסיימתי להתלבש הלכתי להסתרק...
נכנסתי לאמבטיה. קרני אור ראשונות חדרו לחדר הקטן.. ניגשתי למראה.. מה קורה כאן?!
על המצח שלי היה סימן בצורת חץ!! הסתכלתי על הידיים והרגלים וגם הן היו בצורת חץ!!
אוי לא...
לעזעזל!!
דלת האמבטיה נפתחה ובפתח היה אבא...
אני:" מה קורה כאן?! למה יש לי את הסימנים האלו?! מתי כל זה קרה?! איך אתה מצפה שאני יצא אם הסימנים המוזרים האלו?"
"תמהר. השעה מקדמת, אין אף אחד ברחוב אז לא תהיה שום בעיה. אני יסביר לך אחר כך.", וסגר את דלת האמבטיה.
הסתרקתי מהר ויצאתי בריצה לכיוון המדרגות.
מה קורה כאן?! אני רוצה הסברים כאן ועכשיו, וכדי שזה היה מהר!
ניחשתי שאבא היה בסלון, וצדקתי.
אבא:" בוא."
אבא הלך לכיוון דלת הכניסה, הלכתי אחרי. הייתי חשדן.
אבא:" אין לך ממה לחשוש."
" תמיד עדיף להיות חשדן ומרוכז, לא?"
אבא חייך.
יצאנו מהבית ואבא התחיל ללכת לכיוון מרכז האימונים.
אני:" מגיע לי כמה הסברים."
" כן. אבל קודם נגיע לשלושת העצים ומצבת הגיבורים.. שמה אני הגיד לך הכול."
התחלתי לרוץ ואבא אחרי.
אבא:" למה אתה רץ?"
" אני רוצה לדעת וגם זה מחזק את הטאיג'וטסו שלי.."
אבא נראה גאה.
אחרי חצי שעה של ריצה הגענו לשלושת העצים ומצבת הגיבורים.
אבא עצר וגם אני.
אבא התחיל להתקדם לכיוון המצבה ואני נשארתי במקום.
אבא:" מאיפה אני יתחיל?", והביט בי.
" למה יש לי את הסימנים האלו על הידיים, הרגליים והמצח?"
" בגלל שאתה האוואטר."
" מה זה בכלל?"
"האוואטר... לפני שחמש אומות השינובי נוסדו.. האוואטרים נולדו לשבטים שלהם ולכל אוואטר היה יכולות מיוחדות רק לו. הכול היה טוב ויפה עד שחמשת אומות השינובים נוסדו. הכפרים בקשו מהשבטים להצטרף לכוח הצבאי, השבטים הסכימו וכך גם האוואטרים. האמת שראשי השבטים לא שאלו את האוואטרים, הם ציוו על האוואטרים להסכים.
אבל התעוררה בעיה גדולה: בגלל שלכול שבט היה אוואטר משלו, היו יותר מיידי אוואטרים. איזה אוואטר יבחר להיות היחיד? ראשי השבטים החליטו שהיה טורניר האוואטרים והמנצח הוא היה האוואטר והמפסידים יגורשו מהכפר. דבר כזה פוגע באיזון הטבע, ואי אפשר לתקן טועות כזו. וכך היה... בסוף האוואטר של שבט האוצ'יהא ניצח.
מאז ומאותו היום האוואטר הפסיק לשרת את השבט והתחיל לשרת את הכפר. בגלל הפגיע של האיזון האוואטר הבא לא נולד לשבט האוציהא אלה לשבטים שמחוץ לשבט הטבעי.
האוואטר הוא המגן של הכפר... בזמן שמשהו קורה לכפר, לא משנה איפה האוואטר, אם זה בזמן משימה או בבית, האוואטר ידע באמצעות כאב חד במצח.
לאוואטר יש הרבה תכונות מגוונות שיעזרו לו להגן על הכפר:
האוואטר מקבל את הידע של קודמיו. בכול גיל שאוואטר גדל כך גם הידע מקודמיו וניסיון הקרב שלהם, זאת אומרת שאתה עכשיו בגיל חמש וחצי ויש לך ניסיון של ילד בן שבע וחצי וכך אלה.
לאוואטר יש יכול ריפואי מדהימה וחזקה, האוואטר גם יכול לרפא
בעזרת כשפי המים שלו.
האוואטר יכול לשלוט בכול חמשת האלמנטים, ומטבעם יש להם כמות עדירה של צ'אקרה. התכונה הזו משותפת לכל האוואטרים הקיימים, והדבר המאחד את כולם הוא יכולת הכישוף, הם יכולים לעשות את כשפי : המים, האוויר, האדמה והאש, את אלמנט הברק הם לא יכולים לכשף.
היכול האחרונה של האוואטר היא: לעבור לעולם המתים למשך זמן קצר מאוד ובעזרת הרבה צ'אקרה.
האוואטר יכול להיכנס למצב האוואטר. במצב זה האוואטר מחובר רוחנית לכל הגלגולים שלו ולא מודע למה שקורה סביבו. כשאוואטר נכנס למצב הזה הוא לא מזה מי אלו האובים שלו או החברים שלו, או במילים אחרות יוצא מכלל שליטה לחלוטין.הוא מתחיל לתקוף את כל האזור בסביבה אם הכשפות שלו.
את האוואטר מבדילים מכול השינובים הרגילים באמצעות מגן המצח. מגן המצח הרגיל הוא בצבע כחול, יש אחרים שיכולים לבחור צבעים אחרים רק לא לבן, מגן המצח של האוואטר הוא לבן.
לפני כחמש וחצי שנים הסתימה מלחמת העולם השלישית הסודית של עולם השינובי. במלחמה זו נהרגו כל חמשת האוואטרים של כל חמשת האומות, לכן עדיין לא מצאו את האוואטרים של הכפרים חוץ מאלה של כפר הערפל הנסתר, כפר החול הנסתר ועכשיו של כפר העלה הנסתר."
אבא הסתובב אליו.... אני הייתי בהלם, השפלתי את מבטי ואמרתי:" במילים אחרות משתמשים בנו, האוואטרים. וכשאנחנו לא מועילים מגרשים אותנו לעזעזל.", אבא שהיה מופתע קצת מהתגובה שלי הנהן.
התיישבתי על הדשה.. עכשיו אני מבין הכול.. את הצריבות, ההרגשה כאילו שמישהו שולט בי, את היכולת שלי לעבור לעולם המתים.. הכול.
עוד הרבה שאלות אני ישאל... והתשובות? לא צפויות... העתיד שלי, החיים שלי הולכים להשתנות ביום אחד, שעה אחת, דקה אחת, ושנייה אחת... והעתיד לא צפוי.

בפרק הבא:" הידיעה מתפשטת: האוואטר חזר והוא בנו של קאקאשי האגדי!"

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
DrugFae
הודעה 10.02.2009, 12:42
הודעה #73

גאנין
סמל קבוצה

וואו מהמם לא ציפיתי לזה (כאילו לעובדה שיש כמה אווטרים)

--------------------

+Quote Post
Van Gogh
הודעה 10.02.2009, 12:52
הודעה #74

Fucking A' Man
סמל קבוצה

משתמש מספר: 62,270

צפוי עוד מהפרק השני D:.
אחלה פרק, הסיפור הפך לנדוש מדי, צריך איזה מלחמה, קרב של כמה פרקים משהו כזה ohmy.gif.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 10.02.2009, 12:58
הודעה #75

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Jerry Yang @ 10.02.2009, 10:52) *
צפוי עוד מהפרק השני D:.
אחלה פרק, הסיפור הפך לנדוש מדי, צריך איזה מלחמה, קרב של כמה פרקים משהו כזה ohmy.gif.

בעוד שתיי פרקים היה הקרב שהוזכר בפרק שלוש עשרה =)...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 10.02.2009, 14:59
הודעה #76

צ'ונין
סמל קבוצה

נורא מעניין אני לא ידעתי שאפשר לשלב ככה שתי סדרות אנימה שונות לא רק שאת עושה את זה את עושה את זה נהדר

--------------------

+Quote Post
Srur K
הודעה 12.02.2009, 20:11
הודעה #77

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 58,476

סיפור מדהים!!!!! on2.gif
יפה ששילבת בין נארוטו לאווטר! אבל יהיה נחמד אם תוסיפי עוד כמה דברים משלך חוץ ממה שהזכרת... smile.gif
הייתי מציע לך לכתוב את השיחות כך:
"בלה בלה בלה" *מי שאמר* *באיזו צורה הוא אמר- למשל... כשדמעות חונקות את גרונו.... בעוד הוא מתאפק לא ליצעוק.... וכאלה*
ואותו הדבר הלאה...
אם היית מוסיפה יותר תיאורים הסיפור היה ניראה יותר ריאליסטי בגבול ההיגיון של הסיפור.
העצה האחרונה- לקראו את הפרק לאחר שסיימת, זה יעזור עם שגיאות כתיב וניסוחים.
סך הכל הרעיון עצמו הוא גאוני ותמשיכי לכתוב! happy.gif

on25.gif

--------------------
אני בטוח שתימצאו את זה: בכל הודעה שלי

פינת מד הזמן:

+Quote Post
DayDreamer
הודעה 13.02.2009, 00:39
הודעה #78

Everybody Wants To Rule The World.
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,955

רעיון ממש מעניין, נארוטו + אווטאר....
יש לך כמה טעויות הקלדה - שאת כנראה לא שמה לב אליהם,
הכתיבה שלך משתפרת מפרק לפרק.
מחכה לפרק הבא! =]

--------------------

"All the ancient classic fairy tales have always been scary and dark"

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 15.02.2009, 14:08
הודעה #79

צ'ונין
סמל קבוצה

פרק חמש עשרה- הידיע מתפשטת: האוואטר חזר, והוא בנו של קאקאשי האגדי!

הייתי בהלם... לא יכולתי לדבר... אבא התקרב אלי וחיבק אותי.. חיבקתי אותו בחזרה... אחרי חמש דקות שחררתי מהאחיזה שלי ושאלתי:" מה זה הכשפות? איך אני משתמש בזה? איך לומדים?"
"בעזרת הכשפות אתה יכול לשלוט במשהו מסוים, כמו: בכשפות האדמה אתה יכול לשלוט באדמה,להרים אבן גדולה והשתמש בה כנשק, לשנות את מישור האדמה שאתה נמצא בוא. אני לא יודע איך לומדים את הכשפות, אבל אני יכול ללמד אותך טכניקות אחרות שיעזרו לך בקרב."
" יש מישהו שיכול ללמד אותי את הכשפות האלו?"
"כיום לא נשאר אף אחד בכפר שיכול ללמד אותך, אבל יש מגילות המתארות איך ללמוד."
"מה קרה לאוואטרים שגורשו?"
"במרחק של 50 ק"מ מקונוהא יש כפר, לשם הם גורשו. קונוהא לעולם לא ניסתה לתקשר אם הכפר או האוואטרים."
כיסיתי את הראש בידיים... הגלגולים הקודמים שלי גרמו כל כך הרבה צער לאנשים האלו, וסבלו כל כך...
המשכתי לשאול:" למה האוואטרים האחרים גורשו? זאת אומרת הם יכלו להישאר בכפר ולוותר על חייהם כשינובים, לא?"
"מנהיגי השבטים לא רצו. הם פחדו שהאוואטרים יתאחדו ויעשו מהפכה כנגד ההוקגאה."
"אבל זה לא פייר! לא שאלו את האוואטרים אם הם רוצים לשרת את הכפר, מכריכים אותם להילחם זה נגד זה והמפסידים גורשו! למה הכפר צריך להרוס חיים שלמים של אדם שאין לא כלום נגד הכפר!"
"טאנקאה תרגע... לא הייתה בררה."
"אני מסרב להיות האוואטר של כפר העלה הנסתר!"
"ההחלטה לא בידייך."
"מוזר שזה גם מה שסבא אמר לי.", ואז הייתי חייב לתת תשובה לאבא איך פגשתי את סבא. אבא היה בהלם לשמוע שפגשתי את סבא בעולם המתים.
אני:"למה סבא התאבד?"
"אתה באמת רוצה לדעת גם אם האמת תהיה כואבת?"
"כן."
"את סבך העריכו כמו שלושת הסניניים האגדיים, בטח שמעתה עליהם. בזמן המלחמה הוטלה על סבך משימה חשובה. בזמן המשימה משהו השתבש וסבך היה צריך לבחור: להגן על חבריו לקבוצה שלו או לפעול לפי החוקים ולהמשיך. סאקומו החליט שהוא יגן על חבריו לקבוצה. המשימה הסתיימה בכישלון וסבך נכנס לדיכאון קשה שמימנו לעולם לא יצא.", ואז בפעם הראשונה בחיי אבא פתח את עינו השמאלית, השארינגאן!
הייתי מזועזע ממה שאבא סיפר לי וממה שראיתי.
אבא:"בוא.. הולכים." וקם.
המשכתי להתיישב... רציתי עוד תשובות אבל אבא חיבק אותי שוב ואז הרים אותי...
אבא:"אני יודע שקשה לך, אבל אתה כבר ילד גדול.. בוא.", והוריד אותי על האדמה.
אני:" לאן הולכים?"
"להוקגאה סמאה, הוא צריך לדעת שהאוואטר התגלה, למרות שככל הנראה הוא כבר יודע.", אבא הסתכל קדימה, שלושה שינובים רצו לעברנו.
הראשון:"קאקאשי, ההוקגאה סמאה רוצה לראות את האוואטר."
אבא:"אני יודע.".
פתאום הרגשתי נבדל.. כבר לא קוראים לי בשמי הפרטי אלה כהאוואטר.. כאילו אני כבר לא בן אדם עם רגשות... כאילו אני לא תושב בכפר... כאילו אני משהו שלא אנושי.
השינובים התחילו לרוץ, אבא תפס בידי והתחיל לרוץ איתי. אחרי חמש דקות שחררתי את היד, רציתי להיות לבד.
במשך כל הדרך ניסיתי להסתיר את הסימן במצח... לצערי זה לא הצליח.
כשנכנסנו לחדר ההוקגאה, אימימרו והקגומה היו שם אם גאי ,הדוד של הקגומה ועוד שינובי. השינובי לבש חליפת ג'ונין, צבע עיניו היה כחול ושערו צהוב, במילים אחרות ממש דומה לההוקגה הרביעי כמו שאני והקגומה דומים להורים שלנו..
אני:"מה קורה כאן?"
ההוקגאה:"קבוצה מספר 20: הסנסיי: נאמיקאזה המטרו, הגאנינים: האטאקה טאנקאה, מאיטו אימימרו וצ'מו הקגומה."
אני, אימימרו והקגומה צרחנו יחד:"מה?!". שמחה התחילה להציף אותי אבל נעלמה בין רגע כמו שהגיע.. הוא ממנה אותי לגאנין בגלל הגילוי של האוואטר?
גאי, אבא והדוד של הקגומה היו בהלם... אבא אמר:"רגע, נאמיקאזה המטרו הוא האח של הרביעי!"
ההוקגאה:"קאקאשי, החלטתי לגבש את הקבוצה הזאת כמו קבוצה שבע הישנה בגלל הישגיה הנעים, למרות שהילדים בטח יותר חזקים מההורים והמטרו לא כמו אחיו הבכור."
אני:" אבל לא עשינו את מבחן הגאנין."
הפעם המטרו סנסיי אמר:" ההישגים של שלושתכם נעים.. אתם לא צריכים את המבחן."
אימימרו:"אבל אני רק יומיים באקדמיה."
"גם אתה לא צריך. ביומיים האלו הראתה שאתה חזק יותר מתלמיד אקדמיה רגיל וברמה של גאנינים... לפי היכול שלך בכיתה ראינו שאתה מספיק טוב."
ההוקגאה:"בואו לקחת את מגני המצח שלכם.".
אני, אימימרו והקגומה תקדמנו, ובאותו הזמן אימימרו ניסה לדחוף אותי, מעצבן.
כשהגענו היו שני מגני מצח כחולים ואחד לבן. בפעם הראשונה בחיי הרגשתי איך זה להיות מושפל, יוצא דופן, או במילים אחרות שונה.
הקגומה שהסתכלה מהצד איך אימימרו ואני רבים ולקחה את מגן המצח שלה ראשונה וקשרה על המצח. אחר כך נגשה עלינו וצרחה לנו באוזן להפסיק לריב ועכשיו אנחנו באותה הקבוצה ואין מה לעשות בעניין.
עכשיו שמתיי לב שמגן המצח שלה עשה אותה רבה יותר יפה ממה שהייתה..
אחר כך אימימרו לקח את המגן שלו, וקשר אותו על המותניים כמו אביו.
ואז אני לקחתי את הלבן, עצמתי את עניי וקשרתי את שלי על המצח. כשפתחתי את עניי כבר הייתי בן אדם אחר. בן אדם שהשתנה לא בגלל היותו האוואטר אלה אדם שהפך להיות שינובי המיצג את הכפר העלה הנסתר.

בפרק הבא:" אימימרו ואסומיvs טאנקאה והקגומה. הקרב מתחיל!"

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 15.02.2009, 14:47
הודעה #80

צ'ונין
סמל קבוצה

היה נהדר פרק יפהפה הבעיה היחידה והיא נורא קטנה כתבת שצחה במקום שמחה אבל זה מובן זו רק טעות שהאצבע זזה מהמקום

--------------------

+Quote Post

19 עמודים V  « < 2 3 4 5 6 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 17.02.2018 , 23:32