IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
ערק ערק ערק
הודעה 19.04.2009, 15:02
הודעה #201

The Toxicity of Our City
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 54,066

הפרק היום היה חלש עם שגיאות כתיב פה ושם אבל זה בסדר סך-הכל

--------------------

אתם ולגופארט קובעים את הרמה של הפורום

Go to the top of the page

+Quote Post
yoyoel
הודעה 19.04.2009, 15:30
הודעה #202

just Funk it!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,288

ציטוט(naruto anbu @ 19.04.2009, 15:02) *

על מה אתה מדבר אין היום פרק (לפחות לא היה)

GW: שיש... וככה בדיוק נתפסים אלה שלא באמת קוראים את הסיפור וסתם מגיבים...

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miles and miles of nether worlds I roam
Settle for love I'm never far from home

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 19.04.2009, 18:26
הודעה #203

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

וסליחה על האיחור הנוראי הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תודה\קרדית ועוד מלא דברים טוב לquoincy heart שתיקן את השגיאות בזמנו הפנוי!!!!!!!!!! תודה תודה תודה תודה וכבר אמרתי תודה?

הייתי אז בן ארבע וחצי כששמעתי בפעם הראשונה... את המילה האוואטר. באותו היום אני ואסומי הלכנו לחנות הראמן כדי לאכול אחרי האקדמיה... בשוק שמענו את אחד השינובים אומר לחבריו בקול מפוחד:"האוואטר של כפר החול התגלה.... למען האמת, זאת ילדה קטנה כבת ארבע וחצי. זה לא טוב לקונוהא, צריכים למצוא את שלנו ומהר אחרת תתפתח מלחמה חדשה בין הכפרים!" הייתי מאוד סקרן למה שאמר השינובי... האוואטר? ילדה קטנה כבת ארבע וחצי? זה לא טוב לקונוהא? איך לעזאזל זה יכול לגרום למלחמה חדשה? שנה עברה ומסתבר שאני האוואטר של קונוהא... שאלה אחת נוספה לשאלותיי: האם אותה ילדה קטנה סבלה כמו שאני סובל עכשיו מיחס עוין ומשפיל?

פרק עשרים וחמש- מבחן הפעמונים... תכשלו, תוחזרו לאקדמיה... תצליחו, אתם שינובים של קונוהא.

הקגומה זרקה עשרה שוריקנים לכיוון הסנסיי, הסנסיי התכופף לאדמה כך שהשוריקנים עברו מעליו. אימימרו הופיע מולו בזמן שהוא באוויר, עשה סיבוב והתכונן לתת לסנסיי בעיטה. הסנסיי תפס את הרגל, אימימרו קימץ את ידו השמאלית והוריד אותה לפרצוף של הסנסיי. הסנסיי תפס את ידו השמאלית של אימימרו והחזיק אותה טוב. הופעתי מאחורי הסנסיי כשהחרב שלופה ומתחילה לזהור בגלל כמות הצ'אקרה האדירה שהכנסתי בה הפעם. המטרו סנסיי הסתובב וזרק את אימימרו אלי. הכנסתי מהר את החרב כדי לא לפגוע בו, עפנו אחרוה לכיוון העצים. נתקלנו בעץ מאחור כשאימימרו עלי. קול:"פוף!" ועשן הופיע, אני ואימימרו נעלמנו. הסנסיי חזר לעמידה רגילה, חייך ואמר:"אני רואה שקאקאשי לימד אותך את ה-Kage Bunshin no Jutsu בצורה כמעט מושלמת. אחד הכפילים שלך עשה Henga no Jutsu (טכניקת שינוי צודה) לאימימרו. לא שמתי לב עד שזרקתי את הכפיל לכיוון הכפיל השני... יפה מאוד, שילוב טוב בקרב אבל... לא לנינג'ה עילית טוב כמוני." זרם קצרצר עבר אלי. אז יש לו כוח אדיר בידיים וברגליים, ריכוז מעולה והסקת מסקנות נכונות. הוא הצליח לנתח את המהלכים שלי, מדהים! כנראה גם הוא משתמש ב Kage Bunshin-... כמצופה מנינג'ה עלית, זה יהיה קשה. הקגומה הוציא שתי קונאים, החזיקה כל אחד ביד אחד ותחילה לרוץ לכיוון הסנסיי. שתי ידיים הגיחו מהאדמה בדיוק איפה שעמד הסנסיי, תפסו את רגליו כך שלא יוכל לזוז. הסנסיי נראה מופתע, הקגומה עצרה במרחק של ארבע מטרים מהסנסיי וזרקה את הקונאים לכיוון הפעמונים. רגע לפני שהצליחה, הסנסיי תפס את הקונאים בידו הימנית בזמן שניסה להשתחרר מאימימרו. יצאתי מהמחבוא, והתחלתי לרוץ במהירות מדהימה לכיוון הסנסיי. הסנסיי הכניס את הקונאים, והתרכז בי. קפצתי באוויר כשהחרב בין שתי ידיי. הסנסיי התרכז עוד יותר. אני, הקגומה ואימימרו הינו בהלם, אבל זה היה צפוי מנינג'ה עילית. הסנסיי קפץ באוויר, העיף את אימימרו אליי, עצרתי את אימימרו בידי השמאלית בזמן שידיי הימנית הכניסה את החרב, הבזק צהוב הופיע מולנו ותן לי אגרוף לפנים. בול עץ הופיע במקומי. אימימרו קלט מה קורה, הוציא קונאי וניסה לפגוע סנסיי. הסנסיי נראה מופתע מאוד, תפס את היד של אימימרו עם הקונאי, אימימרו עשה סלטה, יישר את הרגל והתכונן לתת לסנסיי בעיטה בראש. הסנסיי תפס את הרגל. אימימרו חייך והושיט במהירות את היד לפעמון. בזמן שהיו באוויר, המטרו סנסיי שחרר את היד והרגל של אימימרו, והסתובב כך שאימימרו לא תפס את הפעמון ונתן בעיטה לאימימרו. אימימרו עף לכיוון האדמה. הקגומה צעקה בקול מפוחד וחסר ביטחון:"אימימרו!". אימימרו נחת על הגב ונראה פצוע. המרחק לא היה גדול, הוא צריך להיות בסדר! הקגומה רצה לכיוון אימימרו. המטרו סנסיי נחת בשלום על האדמה קצת מתנשף. הופעתי מול הסנסיי כשהקגומה ואימימרו מאחורי. אימימרו קם לאט והקגומה שאלה:"אתה בסדר?" אימימרו ענה בקול רגיל:"כן." סובבתי את מבטי אליהם. המטרו סנסיי אמר בקול מתקן:"לעולם אל תסירו את העיניים שלכם מהאויב..." המטרו סנסיי הופיע מאחורי עם קונאי שלוף והשלים את המשפט:"כי האויב יכול להופיע מולך בכל רגע ולהרוג אותך." הסנסיי הכניס לי את הקונאי בבטן בזמן שהסתובבתי. בול עץ הופיע מולו ורעש פעמונים נשמע. הסנסיי הסתובב וראה אותי, הקגומה ואימימרו מחזיקים ביחד פעמון אחד כי לא יכלנו את השני, הסנסיי כבר שם לב לזה לקחנו את הראשון והוזיז במהירות את גופו. אני הקגומה ואימימרו התחלנו לצחוק אבל המטרו סנסיי קטע אותו:"אין לכם על מה לצחוק, יש עדיין פעמון אחד אצלי והשעה כבר שש. נשאר לכם רק עוד כמה שעות. וכמו שאמרתי, אתם צריכם שני פעמונים כדי לעבור את המבחן ולא אחד." אימימרו ענה למטרו סנסיי בקול בוחן:"כמה שעות זה הרבה זמן, סנסיי." הסנסיי אמר:"כן, אבל... בשעות האלו תצטרכו למצוא אותי." אמרתי בקול של לא מאמין:"רגע אחד!" נתתי אגרוף למטרו סנסיי אבל האגרוף עבר דרכו! לחשתי בקול מעוצבן:"Bunshin no Jutsu(לכל אלה שלא יודעים את האבדל בין קגאה בונשין נו שיצ'ו לקאגה בונשין נו שיצ'ו הוא שכפיליי הצל הם מוצקים וכל הנסיון שהכפיל צבר הולך למקורי אבל בבונשין נו שיצ'ו הכפיל הוא לא מוצק ולא מעביר את הניסיון למקורי... מקווה שהסברתי טוב).. זה רע..." הכפיל נעלם... הקגומה אמרה בקול מלא ביטחון:"בטח הוא עבר ליער בזמן שהוא ראה אותנו עם הפעמונים." אימימרו דיבר:" אבל איך הוא יכול לעשות את זה? הוא לא מספיק מהיר בשביל זה." עניתי לו:"לשינובי רגיל זה היה בלתי אפשר, אבל לשינובי מהיר כמו הרביעי והמטרו סנסיי זה בלי שום בעיה. אני מתערב איתכם שעכשיו הוא עמוק בתוך היער." הקגומה ואימימרו הנהנו לחיוב. הודעתי:"טוב... הגיע הזמן לתוכנית ב'."

*** מרכז היער***

גבר בעל שער בלונדיני, עניים כחולות שלובש חליפת ג'ונין נחת על האדמה הקשה, מתנשף בכבדות. המטרו לחש לעצמו:"הם כל כך חזקים! בחיים לא חשבתי שהם היו כאלה, ועוד שיתוף הפעולה בניהם היה מדהים! בכלל לא חשבתי שהם ישתפו פעלוה, במיוחד לא טאנקאה ואימימרו. ההוקגאה סמא עשה בחירה טובה כשעשה את הקבוצה. לא יעבור הרבה זמן והם יפכו לצ'ונינים, לא לפחות ברמה שהם נמצאים, במיוחד טאנקאה אבל... בוא לא נסיק מסקנות. יש להם מה ללמוד עד שיהפכו לשינובים חשובים לכפר." המטרו הסתובב לעבר השיחים בצורה חדה והתרכז מאוד. המטרו הודיע:"אתה... אתה יכול לצאת." ילד קטן בעל שער בלונדיני, עניים כחולות שלבש חולצה של קונוהא יצא מהמחבוא שלו בין השיחים. הילד השפיל את מבטו לאדמה כך שהמטרו לא יכול לראות את עיניו הכחולות. אור השמש פגע בשניהם... המטרו סנסיי אמר:"מה אתה עושה פה, נארוטו?" נארוטו הרים את ראשו ונראה מאוד מופתע . נארוטו אמר בקול חסר ביטחון:"סתם הלכתי לאיבוד ביער... מי אלו טאנקאה ואימימרו?" המטרו סנסיי התקרב, נעצר ליד נארוטו, התכופף כך שפרצופו היה מול הפרצוף של נארוטו ושאל:"שוב ברחת מהאקדמיה?" נארוטו הסתכל בעיניו של המטרו סנסיי ואמר:"מה אתה רוצה?! אני רק חצי שנה באקדמיה וכולם צוחקים עלי על זה שאני כישלון! אני לא רוצה בזה יותר! אולי מינו אותך להיות האחראי עליי אבל אני לא חייב לעשות כל מה שאתה אומר לי! חוץ מזה עדיין לא ענית לי על השאלה, מי אלו טאנקאה ואימימרו?" המטרו סנסיי התיישר ואמר בקול חסר עניין:" איך שאתה רוצה, מצידי תברח כל יום. תצא מהיער, כמה פולשים הגיעו ואני אמור להרוג אותם. אין לי כוח להשגיח עליך." נארוטו התחיל לצעוק בקול מאושר:"איפה, איפה?! אני רוצה להילחם!" המטרו סנסיי ענה בקול כועס וחסר סבלנות:"מה אתה כל כך מאושר?! תצא כבר מהיער או שאתן לך עונש, הבנת? ואל תתחיל לדבר שטויות, אתה תיהרג במקום ואחר כך יאשימו אותי!" נארוטו ענה בקול נעלב:"בסדר בסדר, אני יוצא." נארוטו התחיל ללכת מהאזור ולחש בשקט:"חתיכת איש זקן ומעצבן! תתחיל לאמין לי כבר, אני אהיה ההוקגאה של קונוהא! אני אהיה חזק כמו השלישי הסוטה ואפילו חזק יותר מהרביעי, ואז אתה וכל הכפר יכבדו אותי!". המטרו ששמע זאת חייך ולחש כשנארוטו יצא מתווך השמיעה שלו:"אתה כל כך דומה באופי לאמך וביופי לאביך, נארוטו. הלוואי שיכולתי להגיד לך את האמת על הוריך והאמת עלי אבל... אני לא יכול שתשנא את עצמך, אותי ואת ההוקגאה סמאה שציוו שלא אספר. סלח לי, אחיין יקר. אני זוכר את הפעם הראשונה שאתה שאלת למה אני דומה לך ואני לא עניתי, רק ברחתי. אני מאמין שאתה תהיה הוקגאה נפלא."

***בחזרה לטאנקאה, הקגומה ואימימרו***

רצנו לכיוון העצים, קפצנו למעל ענף אחד, נתתי דחיפה והתחלנו לנוע בין העצים. הקגומה שאלה שוב בקול חסר ביטחון:"אתה בטוח שראית הבזק צהוב פונה לכיוון העצים? כי גם אני וגם אימימרו לא ראינו." אפנתי את ראשי אליה ואמרתי שוב בקול מעוצבן:"כן, ילדה... ראיתי הבזק צהוב כשנתתי אגרוף לכפיל!" . הקגומה הסתכלה בחשד אלי ואימימרו רק המשך לנוע. אחרי עשר ק"מ ראינו את אחד הפעמונים. אימימרו צלל למטה ונחת. אני והקגומה עצרנו. הקגומה צעקה:"אימימרו זאת מלכודת!" אבל זה היה מאוחר מידיי. ורגע לפני שהצליח להגיע לפעמון חוט שהוסווה בעלים תפס את רגלו של אימימרו והוא נתלה הפוך על העץ. אני והקגומה הסתתרנו מאחורי אחד השיחים בזמן שהמטרו סנסיי הגיע ותחיל לעשות לאימימרו הרצאה על כך שנינג'ה לא אמור ליפול למלכודת כל כך ברורה. הוא יצא מכלל ריכוז! הוצאתי שוריקנים וזרקתי אותם לכיוון החוט שאימימרו היה מוחזק. המטרו סנסיי לא ישם לב לשוריקנים וכך לא יוכל לעצור אותם. אימימרו נפל למטה ותפס את הפעמון! הופיע עשן והפעמון נעלם. כפיל צל עם שינוי צורה! הסנסיי הודיע:"כאן מסתיים המבחן. הזמן תם. תצאו. אני והקגומה יצאנו מהמחבוא. הסתכלתי לשמש ובאמת היא הייתה באמצע, זאת אומר שהשעה 12:00 בצהריים. הצלחנו חצי משימה למרות שגם זה נקרא בעולם השינובי כישלון. המטרו סנסיי אמר:"טוב, בואו נלך לעמודים." התחלנו ללכת לעמודים. כולנו שהרגשנו מאוכזבים ועצובים... רק אחד? אבל הוא נינג'ה עילית אז זה היה צפוי שלא נצליח את הכול... אבל גם לילדים בני חמש וחצי זה מכובד... איך הוא ציפה שאני אצליח ככה? אולי בגלל שאני הבן של קאקאשי?. הגענו לקופסאות האוכל, שעון הזמן הראה 12:37 , מצבת הגיבורים ושלושת העצים. המטרו סנסיי אמר:"טוב בגלל שלא הצלחתם, אחד מכם היה קשור לעמוד בזמן שאתם אוכלים, מובן? טוב... אממ, אימימרו, אתה!" אימימרו עיוות את הפרצוף ללא רוצה והתחיל לצעוק:"למה אני ולא טאנקאה?!". אחרי עשר דקות אימימרו היה קשור בזמן שאנחנו ישבנו בצד כשהסנסיי הסביר לו למה הוא זה שקשור:"נפלתה למלכודת כל כך ברורה וכך יכולת לסכן את הביטחון שלך. אם הייתה בתקופת מלחמה, נפלת למלכודת בכוונה ותפסו אותך, מה נראה לך שחברי הקבוצה שלך יעשו?" אימימרו ענה לסנסיי בקול מלא ביטחון:"ימשיכו במשימה ואחר כך יבואו להציל אותי, כמו שכתוב בחוקים." הסנסיי לחש בקול חסר חיים:"אתה באמת לא מבין את המשמעות של חברי הצוות. אתה חושב שלהיות נינג'ה זה משחק ילדים שאם פישלת אתה יכול להתחיל ולנסות שוב. אתה בכלל מקשיב לי?!." אימימרו כנראה שלא שמע, המשיך לצעוק:"שחרר אותי כבר!" הסנסיי הנהן בשלילה ואמר:"טאנקאה והקגומה. אני נותן לכם לאכול אבל... אימימרו לא מקבל." הקיבה של אימימרו קרקרה והוא צעק:"לא אכפת לי! בן אדם יכול לחיות שבועות בלי אוכל!". הסנסיי אמר:"טוב אני הולך לאן שהוא. אל תתנו לאימימרו אוכל או שתוחזרו לאקדמיה, מובן?" אני והקגומה הנהנו לחיוב. הסנסיי עשה את סימן הנמר בידיים ונעלם. אני והקגומה התיישבנו ליד אימימרו בזמן שהוא עיוות את הפרצוף ללא רעב. הקיבה של אימימרו הפריעה כל כך, כשבזמן שאכלתי(הקגומה ואימימרו לא ראו את הפרצוף כי הסתרתי אותו עם היד.) שמתי בחזרה את המסכה לפני שהורדתי את היד ונתתי לאימימרו אוכל. הקגומה אמרה בקול מפוחד:"השתגעת?! הסנסיי אמר ש..." התפרצתי בקול יודע:"כן, כן... לא אכפת לי. הרעש הנוראי של הקיבה של אימימרו מפריע לי, אז..." הגשתי לו את הארוחה. הקגומה אמרה:"אימימרו קח את שלי.... אממ, אני לא ממש רעבה." אימימרו אמרה:"תודה! אהה... הידיים שלי קשורות אז אני לא יכול לאכול... תצטרכי להאכיל אותי." הקגומה פלטה הנחה ואמרה:"בסדר." רגע לפני שהאורז נכנס לפה של אימימרו הסנסיי הופיע כועס מאוד וצעק:"אתם!!!!" שלושתנו הראנו שאנחנו לא מפחדים ומוכנים לקרב. המטרו סנסיי אמר ברכות מפתיעה:"אתם... אתם עברתם בהצלחה את המבחן ואפילו מעבר למצופה." אני, הקגומה ואימימרו עיוותנו את פרצופנו למדוכא ולא מבין. שלושתנו צעקנו יחד:"מה?!", הסנסיי התחיל להסביר שהמבחן בכלל לא היה להשיג את הפעמונים כי לגאנינים מתחילים לא היה שום סיכוי נגד ג'ונין מנוסה אלה להראות את עבודת הצוות שבדרך כלל אין בקבוצה של גאנינים שרק עכשיו סיימו את האקדמיה. הסנסיי גם אמר שהוא היה מאוד מופתע ממני, ומהקגומה ואימימרו על שיתוף הפעולה היוצא מן הכלל שהפגנו ואפילו הצלחנו להשיג פעמון אחד. אחרי כל ההסבר הסנסיי אמר בגאווה:"בדרך כלל רק קבוצה אחת בדור מצליחה על הפעם הראשונה לעבוד בצוות. בדור שעבר זאת הייתה קבוצה מספר 7, בדור הקודם זה היה עם הקבוצה כשאחי הגדול היה כשסיים את האקדמיה וכו'... כל הכבוד לכם. אה.. כן, אין סיכוי שעשיתם את זה ללא תוכנית, נכון?". עניתי לו בקול מלא גאווה:"נכון... לפני שהגענו ליער עשינו תוכנית מפורטת מה כל אחד צריך לעשות... עשינו תוכנית א' שזה היה ליד מצבת הגיבורים ותוכנית ב' ליער... אבל הצלחת לעמוד ברובן...". אחרי דקה, הסנסיי התחיל לצחוק וכך גם אני, הקגומה ואימימרו לא, למה? חתול שחור הופיע מעל העץ שאימימרו היה קשור ואימימרו התחיל לצעוק כשדמעות הופיעו בעיניו:"תורידו אותו!!!!!!! אה!!" הסנסיי חתך את החוט שאימימרו היה קשור בזכותו לעץ. אימימרו התחיל לרוץ משם ונפל על האדמה במרחק כמה מטרים. הסנסיי הודיע:"טוב, מחר ליד בנין ההוקגאה ניפגש בשעה 7:00. מחר מתחילה המשימה הראשונה של קבוצה מספר 20, מובן?" כולנו צעקנו:"כן, סנסיי" הסנסיי חייך, עשה את סימן הנמר ונעלם שוב.

בפרק הבא:"המשימה הראשונה! גם השינובים הגדולים התחילו בקטן!"

ושוב תודה רבה על העזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Nightray
הודעה 20.04.2009, 16:27
הודעה #204

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 58,281

הפעם הרמה של הסיפור עלתה אבל יש כמה שגיאות כתיב:
הבזק צהוב הופיע מולנו ותן לי אגרוף לפנים-הבזק צהוב הופיע מולנו ונתן לי אגרוף לפנים

בדור שעבר זאת הייתה קבוצה מפר 7- בדור שעבר זו הייתה קבוצה מספר 7

(אהבתי את הקטע עם נארוטו)

תמשיכי לכתוב on2.gif

--------------------

+Quote Post
yoyoel
הודעה 20.04.2009, 21:30
הודעה #205

just Funk it!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,288

דבר ראשון סליחה שאני קורא את הסיפור רק עכשיו אתמול באותה השעה הייתי ב"חוג" כזה שלי (לא ממש חוג אבל נגיד ש...)והיום שמתי לב שיצא הפרק
דבר שני פרק יפה סוף סוף קרב וסחתיין על פעמון וגם אני אהבתי את הקטע עם נארוטו
דבר שלישי שגיאות כתיב (שלא הוזכרו): עפנו אחרוה לכיוון העצים - עפנו אחורה לכיוון העצים, טכניקת שינוי צודה - טכניקת שינוי צורה, כי לא יכלנו את השני - כי לא יכולנו לקחת את השני, אימימרו ענה למטרו סנסיי בקול בוחן - אימימארו אמר להמטרו סנסיי בקול בוחן, משפט בעייתי -לכל אלה שלא יודעים את האבדל בין קגאה בונשין נו שיצ'ו לקאגה נו שיצ'ו - לכל אלה שלא יודעים את ההבדל בין קאגה בונשין נו ג'וטסו לבונשין (קאגה זה צל לא העתק) נו ג'וטסו, בבונשין נו שיצ'ו- בונשין נו ג'וטסו, בכלל לא חשבתי שהם ישתפו פעלוה- בכלל לא חשבתי שהם ישתפו פעולה, תתחיל לאמין לי כבר- תתחיל להאמין לי כבר.
נראה לי שיש עוד שגיאות כתיב אבל אני רעב וצריך להתקלח ואז אני הולך לישון אז אצתרך לסיים ביי ביי
ועוד פעם אחלה פרק יופי של קרב

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miles and miles of nether worlds I roam
Settle for love I'm never far from home

+Quote Post
ערק ערק ערק
הודעה 21.04.2009, 13:41
הודעה #206

The Toxicity of Our City
סמל קבוצה

משתמש מספר: 54,066

ציטוט(yoyoel @ 19.04.2009, 16:30) *
ציטוט(naruto anbu @ 19.04.2009, 15:02) *

על מה אתה מדבר אין היום פרק (לפחות לא היה)

GW: שיש... וככה בדיוק נתפסים אלה שלא באמת קוראים את הסיפור וסתם מגיבים...

לא קוראים את הסיפור מה???????? אולי הם אבל אני לא חשבתי שאתה חכם אתה יכול לחשוב שטעיתי במשפט לא וזה לא אכפת לי שאתה משגיח ויודע לכתוב שירים או בלדות בלי שגיאות כתיב אתה עכשיו סתם הטעית את האיש ואני קראתי כל פרק לידיעתך ואתה יכול לתת לי אזהרה על זה ולא אכפת לי!

--------------------

אתם ולגופארט קובעים את הרמה של הפורום

+Quote Post
BlueFox
הודעה 22.04.2009, 20:38
הודעה #207

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 61,482

אהבתי את הפרק נקודה!!!!!!
איך אהבתי שהמטרו הוא הפוטרופוס של נארוטו היה מגניבבב!!!!!!! תמישיכי כךך
(שגיאות כתיב לא מענייונות אותי העיקר התוכן!)

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
Naruto the last hokage (ארוך חח)
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

my name is yarin in japan my name is Uerin
מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 22.04.2009, 21:02
הודעה #208

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

משתמש מספר: 27,131

Oh my god. לא צריך לקרוא את הפרק בשביל לראות שאת לא מתייחסת לתגובות בונות מצד אלו שבאמת מבינים בכתיבה. שגיאות כתיב הן לא הדבר היחיד שאת צריכה לטפל בו, ואת זה כבר אמרתי לך. זאת הייתה חפירה ענקית, ללא ירידת שורות, גוש אחד עצום של מילים, מילים, ועוד מילים - קיר גדול של מילים. זה מפחיד, אפילו לא סיימתי לקרוא את הפרק X: גם אין עד כדי כך תיאורים~

--------------------

+Quote Post
שבוז
הודעה 23.04.2009, 07:41
הודעה #209

Forever Alone!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,858

ציטוט(Maeda Keiji @ 22.04.2009, 22:02) *
Oh my god. לא צריך לקרוא את הפרק בשביל לראות שאת לא מתייחסת לתגובות בונות מצד אלו שבאמת מבינים בכתיבה. שגיאות כתיב הן לא הדבר היחיד שאת צריכה לטפל בו, ואת זה כבר אמרתי לך. זאת הייתה חפירה ענקית, ללא ירידת שורות, גוש אחד עצום של מילים, מילים, ועוד מילים - קיר גדול של מילים. זה מפחיד, אפילו לא סיימתי לקרוא את הפרק X: גם אין עד כדי כך תיאורים~

וולאדי מה אתה רוצה ממנה היא משתפרת עם הזמן

--------------------

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 24.04.2009, 07:52
הודעה #210

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

אני לא רואה שיפור. היא מתייחסת רק לשגיאות כתיב, לא לשאר הדברים שמעירים לה. כבר אמרו לה 6644 פעמים שהפרקים נראים כמו גוש ענק של מילים, וזה נכון. זה מציק לקרוא ככה. היא לא יורדת שורות בכלל. ובמקום לכתוב כמו שצריך היא ממשיכה לכתוב את הפרקים בתור תסריטים (X אמר: "היי..." ולא "היי." אמר X). ואולי אני טועה, אבל נראה לי שהיא לא בדיוק קוראת את התגובות. היא נעלמת, מביאה פרק ונעלמת שוב. אני לא רואה התייחסות לתגובות הבונות שנותנים לה. וחלק מאלו שמגיבים על הסיפור לא נראה שהם כל כך מבינים בכתיבה, ובכל זאת אומרים שיש שיפור (אני לא מדבר אלייך, אלא באופן כללי), אבל אולי אני טועה וחוסר השימוש בסימני פיסוק ורמת הכתיבה סתם מטעים אותי.

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 24.04.2009, 11:23
הודעה #211

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Maeda Keiji @ 24.04.2009, 05:52) *
אני לא רואה שיפור. היא מתייחסת רק לשגיאות כתיב, לא לשאר הדברים שמעירים לה. כבר אמרו לה 6644 פעמים שהפרקים נראים כמו גוש ענק של מילים, וזה נכון. זה מציק לקרוא ככה. היא לא יורדת שורות בכלל. ובמקום לכתוב כמו שצריך היא ממשיכה לכתוב את הפרקים בתור תסריטים (X אמר: "היי..." ולא "היי." אמר X). ואולי אני טועה, אבל נראה לי שהיא לא בדיוק קוראת את התגובות. היא נעלמת, מביאה פרק ונעלמת שוב. אני לא רואה התייחסות לתגובות הבונות שנותנים לה. וחלק מאלו שמגיבים על הסיפור לא נראה שהם כל כך מבינים בכתיבה, ובכל זאת אומרים שיש שיפור (אני לא מדבר אלייך, אלא באופן כללי), אבל אולי אני טועה וחוסר השימוש בסימני פיסוק ורמת הכתיבה סתם מטעים אותי.

סליחה? אני קוראת ועוד איך את התגובות... את כולן לא יוצא מין הכלל.
אני לא נעלבת, ואם הייתי נעלבת הייתי מתנהגת אחרת. אתה לא מכיר אותי כשאני כועסת.
אני הולכת מהבעיות היותר חשובות כמו שגיאאות הכתיב לבעיות הפחות חשובות אבל עדיין חשובות כמו התיאור ומנסה להשתפר. בוא נעשה ניסוי, תקרא את הפרק הראשון והמסכן של הסיפור ואחר כך תקרא את האחרון קצת, לא הרבה ותראה את השיפור.
אני לא נעלמת, כל יום אני קוראת את התגובות החדשות שיש פה פשוט לא מגיבה כי אין על מה. מה, עוד פעם לתרץ תרוצים למה ככה ולמה ככה? לא...
אני לוקחת את התגובות ברצינות אבל אין לי זמן ממש להוציא אותם לאור, במיוחד את שלך בגלל שאני יודעת שיש לך נסיון כתיבה רחב אבל עוד פעם, אין ממש זמן. לפחות בפרק הבא יהיה יותר תיאורים.
בנוגע לפיסוק. אפילו אין לי כוח להסביר לך(אל תעלב או משהו).
רמת הכתיבה... קראת את הפרק הראשון בכלל? שמת לב שגיבור הסיפור הוא זה שמספר את הסיפור ? כילד בן חמש וחצי(לפחות בעלילה העכשיות) רמת הכתיבה אמורה להיות נמוכה...
יש דברים שלא התיחסתי כי לא ריתי צורך להתיחס בתגובה שלך(לא לעלב או משהו XD)
עוד משהו?

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 24.04.2009, 14:30
הודעה #212

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

ציטוט
רמת הכתיבה... קראת את הפרק הראשון בכלל? שמת לב שגיבור הסיפור הוא זה שמספר את הסיפור ? כילד בן חמש וחצי(לפחות בעלילה העכשיות) רמת הכתיבה אמורה להיות נמוכה...

מצטער, אבל זה פשוט תירוץ להגיד את זה. לא הדמות הראשית כותבת את הסיפור, אלא את. ואוקיי, אני אקרא שוב את הפרק הראשון ואת האחרון ואשווה ביניהם.

--------------------

+Quote Post
yu chan
הודעה 24.04.2009, 14:42
הודעה #213

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 66,642

אחלה של סיפור! on2.gif
אני מחכה כבר לחלק הבא!
הערה קטנה - את כותבת את זה כמו תסריט (גם אני כתבתי ככה לפני כמה ימים עד שהעירו לי על זה) תנסי להוסיף דברים כמו מה שהוא הרגיש או איך נראו האנשים (ברגשות) למשל : היא נראתה לחוצה מאוד בזמן שאמרה את המילים האלה.
ולתאר יותר.
אבל בכל זאת!
קבלי חמ"ח!
זה לא 'חצי מנה חמה' (סתם בדיחה שלי...) זה 'חיזוק מאוד חיובי'!
on1.gif

--------------------
יש הרבה דגים בים, אבל בנים? בים? נו באמת... - מוטו שלי - זכויות שמורות
אני בת למי שלא יודע

+Quote Post
YipiBell
הודעה 24.04.2009, 17:20
הודעה #214

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

אוקי לא עשית שום דבר מהפרקים הקודמים, ממש צאד קדימה ו 2 לאחור...
הפעם הרמה באמת ירדה (ולא מיבחינת שפה אלה כתיבה שלך).
קודם כןל יש פחות ופחות תאורים מה שבאמת נירא נואה.
והדבר שבאמת הפריע לי זה תאויות ההקלדה. אניודע שquoincy heart מישתדל לתקן שגעות כתיב אבל זה ממש לא משנה אם הבעיה הגדולה יותר זה חוסר ריקוז ושגיעות הקלדה שחזרו המון.
ואני אחזור אל הארה שלי עוד מהפרקים הרישונים אל תחתבי "איממרו: ..." זה טוב אולי אם את מתארת סרט לא קשאת כותבת סיפור.
אחשב בנוגע להארה של Maeda Keiji יש משו במה שאמר חסרה חלוקה מידי פעם אבל נכון להרגה יותר חשובה רמת הכתיבה (ושוב רמת הכתיבה לא השפה...) התאורים ושגיאות ההקלדה (עם תוכלי שגיאות כתיב זה יעזור לכמה אנשיםן פו אבל זה באמת לא משנה...)

Maeda Keiji:
אני ממש לא מסקים אם ההארה שלך לגבי מיבנה הטקסט, זה סיפור כמו בספר לא איזה דיקלום או שיר.
אם לפחות פעם תרחתה ליקרו סיפור (ואני די בתוח שכן) אתה יודע שכך הוא נירה.
בסיפור החלוקה היא לפיסקאות לפי נושה הפיסקה חלוקה שניראת גם פו (לא מספיק זה נכון אבל בכול זות ניראת).
ולן אין שום סיבה הגיונית וניראת לעין בעולם לעשות אנתר כול שורה...

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 24.04.2009, 21:59
הודעה #215

צ'ונין
סמל קבוצה

קרדיט\דברים טובים לquoincy heart שהשקיע מזמנו הפנוי ותיקן את שגיאות הכתיב ולא רק זה גם עשה את הפסקאות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין כמוך, תודה תודה תודה תודה תודה תודה!!!!!!!!!!!!!!

כמה זמן חלמתי על הרגע הזה? אמם... שנה? חצי שנה? מאז ששמעתי על איך זה להיות שינובי מאבי? אני חושבת מאותו הרגע שאבא סיפר לי איך זה להיות שינובי... חלמתי על הרגע שלצאת למשימה הראשונה שלי... אני גם זוכר את אותו היום שאבא סיפר לי... בעניי, הוא נראה גיבור... דמות נערצת ואין כמוה... דמות לחיקו... ועכשיו, אני מגשים את חלומי ויוצא למשימה הראשונה שלי עם חבריי.

פרק עשרים ושישה- המשימה הראשונה! גם השינובים הגדולים התחילו בקטן!

התיישבתי על המיטה. לא ידעתי מה להרגיש: שמחה או עצב? אני באמת לא יודע. השעה הייתה שש בערב. בשמיים עדיין היו קרני שמש. הסתכלתי שוב על התמונה ונזכרתי במה שקרה אחרי הקרב.

(פלאש באק)

אני, אימימרו והקגומה הגענו לשוק אחרי חצי שעה של הליכה... "אימימרו!" נשמע צעקה. אני הקגומה ואימימרו הסתובבנו וראינו את גאי רץ אחרינו ונופף בידו לשלום. אימימרו חייך והתחיל לרוץ אל אביו. אני והקגומה החלפנו מבטים. שנינו הגענו ממשפחות הרוסות אפשר להגיד ורק אימימרו לא... אימימרו קפץ ונתן לאביו חיבוק אוהב על כתפיו. גאי חיבק אותו בחזרה ושאל בקול מתעניין:"איך היה במבחן?" אימימרו ענה בגאווה כשירד מכתפיו של אביו:"הצלחנו... השגנו פעמון אחד והצלחנו במבחן החברות הזה או מה שזה לא היה!" גאי חייך ואמר בגאווה:"זה הבן שלי"אימימרו חייך. שניהם נראו כל כך מאושרים שאני והקגומה החלפנו מבטים והנהנו לחיוב. הודעתי לאימימרו:"טוב, אני והקגומה הולכים אליי... ביי!" אימימרו הנהן לחיוב. ראיתי את אימימרו וגאי מחזקים ידיים ומתחילים ללכת לכיוון השני. התחלנו ללכת. חייכתי להקגומה אבל היא לא החזירה חיוך, הפרצוף שלה היה מלא בעצב. עצרתי והקגומה המשיכה ללכת בלעדיי. בערך חמש שניות אחרי שהפסקתי ללכת הקגומה עצרה ושאלה אותי בקול סקרן:"למה עצרת?" חייכתי ועניתי לה בקול שמח:"בשביל זה." קפצתי עליה כך שהיא תעשה לי שק כמח ואמרתי בקול מאושר:"זוכרת את ההסכם? כשאת עצובה את עושה לי שק כמח. כשאני עצוב אני עושה לך." הקגומה הנהנה בחיוך. אחרי חמש דקות ירדתי ממנה. הגענו לאזור שבט האוצ'יהא. שכחתי! אמרתי להקגומה:"תקשיבי, אני צריך לקנות כמה מצרכים לבית שלי... אבא ביקש ממני לפני שיצאנו לפיקניק. זה בסדר שניכנס לאזור השבט ונקנה כמה מצרכים"? הקגומה הנהנה לחיוב ונכנסנו לאזור השבט. כל האנשים הסתכלו אלי בזלזול, לגלוג ובעוינות. הסתכלתי לאחד השינובים ומבטו היה קר כקרח. התחלתי ללכת יותר מהר וכך גם הקגומה שהסתכלה אליי כל הזמן. אחרי חמש דקות של עצב הגענו לחנות הקרובה ביותר. נכנסנו ,איש ואישה שנראו מבוגרים יחסית ברכו אותנו. האיש שאל בשמחה:"מה תרצו?" התחלתי להגיד שאני צריך כמה מצרכי מזון כמו:"ביצים, חלב ולחם. יש?" האיש צחק ואמר בשמחה:"כמובן." . האיש הראה לנו איפה המצרכים בתוך החנות הקטנה והצפופה. אני והקגומה הלכנו לקחת את המצרכים. לקחתי את מה שאבא ביקש והלכנו לדלפק. האישה אמרה:"עשרים ין בבקשה." הוצאתי מהכיס שלי את מה שנשאר מימנו. 19 ין? זה לא יספיק. לפני שהספקתי לשאול את הקגומה אם היא יכול להלוות לי יד הושטה לפני עם מטבע. ילד ככל הנראה בגילי, שער שחור קצוץ, עניים שחורות, חולצה שחורה ומכנסיים לבנים הושיט לי את המטבע ליד הדלפק ממש בכניסה לחנות. האישה אמרה:"סאסקה... ילד טוב." הילד חייך ואמר בשמח:"קח, זה בשבילך. אל תחזיר לי.". הרגשתי שמחה מוצפת בליבי. הכרת תודה לאותו סאסקה הזה. אמרתי לו בקול אסיר תודה:"תודה רבה לך! אבל איך ידעת?" סאסקה ענה בקול נבוך:"ראיתי שאין לך מספיק והוצאתי את מה שיש לי..." עדיין שאלתי בקול סקרן:"איך ספרת כל כך מהר?" סאסקה ענה בקול עוד יותר נבוך:"הייתה לי הרגשה משונה שחסר לך... אל תשאל אותי פשוט כך!" לקחתי את הכסף, נתתי לאישה המבוגרת ואני, הקגומה וסאסקה יצאנו מהחנות. סאסקה הצביע אחורה ואמר בקול רגיל:"אני גר בכיוון הזה... אתם לא מהשבט נכון?" אני והקגומה הנהנו לחיוב. סאסקה אמר בקול שמח:"אני צריך לחזור לבית שלי... נתראה שוב!" הילד הסתובב והתחיל ללכת בזמן שנופף לשלום. החזרנו לו שלום, הסתובבנו ושמענו צעקה:"סאסקה!" הסתובבנו שוב וראינו נער מבוגר יותר, שער שחור אסוף לקוקו, עניים שחורות, חולצה שחורה ומכנסיים אפורות רץ לכיוון סאסקה. סאסקה צעק בקול מאושר:"אחי! חזרת מהמשימה!" הנער עצר, הסתכל אלינו, הסתובב והחזיק את ידו של סאסקה והם הלכו. שוב הרגשתי את הקנאה מוצפת בי...

זה לא שאבא אף פעם לא החזיק איתי ידיים, הוא החזיק אבל תמיד אסומי הייתה בצד השני של אבא אז לא קיבלתי הרבה צומת לב.

לעולם לא קיבלתי צומת לב רבה כמו שאר הילדים בגלל אחותי התאומה שתמיד ההינו יחד. אחרי המוות של אמי חוסר צומת הלב רק החמיר... כעסתי על אבא ואני עדיין כועס על זה שכמעט אף פעם לא נתן לנו צומת לב... אני זוכר שיום אחרי הלוויה הוא יצא למשימה. הוא לא שאל אם אנחנו בסדר ואפילו להגיד:"שלום. אני יוצא למשימה. שיהיה בהצלחה." הוא לא אמר... אני מבין שאבי הוא שינובי חשוב מאוד לכפר, אבל בכל זאת... להגיד "שלום" זה קשה?.

אחרי שעה של הליכה, מחשבות וכאב חד בלב, הגענו הביתה. נכנסתי למטבח והתחלתי לשים את הדברים במקום. נזכרתי באמא... זה היה תפקידה בבית ,לא? לקנות את המצרכים ולהשימם במקום ותפקידו של אבא היה לסדר את הבית... הקגומה הלכה לסלון. אחרי דקה שמעתי את הדיבורים של הקגומה עם אסומי. בין רגע שכחתי מהמחשבות העצובות ושמחה הגיעה. הן הפכו להיות חברות ממש טובות. סיימתי והתחלתי ללכת לסלון.

פתחתי את הדלת של הסלון(דלת מניר אורז שכבר הסברתי עליה.) הקגומה ואסומי ישבו זו מול זו כשהשולחן מפריד בניהן והגיטרה החומה הכול כך יפה הייתה הרחק מהן, איפה שמקומה. הן הסתכלו אלי וחזרו לדבר. הלכתי לקחת את הגיטרה. לקחתי אותה והתיישבתי ליד הקגומה. התחלתי לנגן את אחד השירים שאמא למדה אותי ואת אסומי. הקגומה התחילה לשיר בזמן שהיא מסתכלת אלי:"היו אלו ימים... היו אלו שבועות והיו אלו שעות..." צלילי הגיטרה והקול של הקגומה הרגיע אותי וגרם לי לשכוח את כל מה שקרה בשבוע האחרון שעליו חשבתי הרבה... לפחות קצת לשכוח את המציאות הקשה. לשכוח את היחס המשפיל, לשכוח את חוסר צומת הלב הנוראי, לשכוח את תפקיד האוואטר הנורא והכי חשוב להירגע... רק לחמש דקות לא יותר לחיות כמו אדם עם חיים רגילים.

אחרי שאני ואסומי הכנו ארוחת צהריים לי, לאסומי ולהקגומה, אחרי שאכלנו וצחקנו, אחרי ששרנו קצת וניגנו קצת הקגומה הלכה.

עליתי לחדר, התיישבתי על המיטה ונקרעתי בין הרגשות שהציפו אותי. הסתכלתי בתמונה הישנה של אמא,אבא ואסומי. רציתי שאמא תחזור, רציתי לחיות כמו בעבר. אל תשלה את עצמך מטומטם! הקול: אז אתה כבר יודע איך לעבור לעולם המתים, האוואטר טאנקאה? אני: לא אבל אני יודע מי אתה. אתה האוואטר הקודם! הקול: אין לך עוד הרבה זמן, טאנקאה. עוד שלוש שניים תצטרך לעמוד מול האיום. אתה חייב להתחיל לתאמן על הכשפות, כוח הריפוי ולהתחיל ללמוד איך עוברים לעולם המתים בלי העזרה שלי. הסתכלתי על התמונה והעניים שלי נפתחו לרוחה.. הייתי בהלם, לא יכולתי לזוז. הרגשתי איך הדם עולה לי לראש והלב מתחיל לפעום במהירות. אני: אתה העברת אותי לעולם המתים?! אתה הכרחת אותי לראות את אמי וסבי?! אתה הפרעת להם לנוח בשלום על משכבם?! חתיכת בן זונה! הקול: אתה צריך להודות לי, האוואטר טאנקאה! זכית לראות את אימך וסבך המתים! מעטים זוכים לזה! אני: אני לא רוצה את הכוחות האלו! אני לא רוצה לעבור לעולם המתים! אני לא רוצה שכל הכפר יתייחס עלי כך! למה בכלל בחרתם אותי?! הקול לא ענה. קמצתי אגרוף מיד ימן. הדם התחיל לזלוג מהאגרוף והחתים את התחבושות שלי.

צעקתי:"למה?!". אסומי עלתה במהירות למעלה, פתחה את דלת החדר וראתה אותי כשהדמעות זולגות מעניי ואת הכעס הנוראי. אסומי הלכה אחורה כשדמעות מופיעות בענייה וצעקה בקול מתחנן:"טאנקאה תירגע! בבקשה תירגע!" קמתי מהמיטה, הלכתי לחלון, ניפצתי אותו בעזרת האגרוף הימני שלי.

כל היד התחילה להיות דם. הכעס היה נוראי. היד הימנית צרבה באופן בלתי אפשרי אבל לא היה אכפת לי.

קפצתי על אדן החלון שהיה מלא בזכוכיות שבורות.

הרגלים שלי נצבעו באדום. אסומי התחילה לצרוח בקול מתחנן שאפילו אני לא הכרתי:"טאנקאה!!!! מספיק בבקשה, תפסיק!!!" קפצתי מפתח החלון המנופץ לעבר אחד הבתים והתחלתי לברוח מהבית, מהחדר ומאחותי התאומה שתחילה לבכות. לא הסתכלתי לאחור... פשוט לא יכולתי לראות את אחותי בוכה ככה.

אחרי חמש דקות של קפיצה בין הבתים וריצה מהירה הגעתי ליער. החלטתי לישון הלילה ביער ולפנות בוקר להתעורר לחזור לקחת את הדברים למשימה וללכת משם כמה שיותר מהר.

אחרי דקה הייתי מול מצבת הגיבורים ושלושת העצים. השקיע התחילה. הרגלים ויד ימן צרבו ונפלתי על האדמה, מדמם, מתנשף וכועס באופן שלא הכרתי את עצמי.

הרמתי את יד ימן שלי והתחלתי לצחוק מרוב כעס. אחרי דקה הפסקתי לצחוק ונשכבתי על הדשא כשידי הימנית על בטני וידי השמאלית פרושה על הדשא.

לא הדלקתי לעצמי מדורה ולא כלום. פשוט הסתכלתי על השקיעה היפה וניסיתי להירגע.

פתאום הרגשתי כאב חץ מפלח את הידיים, הרגליים והראש. אני עובר לעולם המתים, הא? חתיכת חרא, אמרתי לך להפסיק עם זה!

הערפל הופיע וידעתי שאני בעולם המתים. הסתכלתי על יד ימן והדם והכאב לא נראה או הורגש.

נשמע קול עדיין ואוהב מאחורי:"בעולם המתים אתה לא מרגיש את הכאב, טאנקאה יקירי." הקול המתוק ואוהב הזה. הסתובבתי מהר וכן, זאת הייתה אמי. התרגשתי כל כך שהדמעות יצאו מעניי בלי רצוני אבל לא בכיתי. אמא חיבקה אותי ואמרה בקול אוהב:"אז הפכת לנינג'ה... לפי איך שאתה נראה כמעט ולא התבגרת, חמודי.". לא זזתי. זה לא שלא רציתי לחבק את אמא בחזרה פשוט הייתי בהלם. יצאתי מהחיבוק שלה ואמרתי בקול כועס כשראשי פונה לאדמה הבוצית:"לא, לא, לא! אני לא אשלה את עצמי! אני יחזור לעולם החיים והכאב יהיה יותר גדול! לא!" כאב של אמא נראה בענייה הירוקות כשלי. אמא הרימה את פרצופי בעזרת ידיה, והתכופפה כך שפניה היו מול פניי ואמרה:"סבלת הרבה? כאב לך הרבה?" אמא נגע באזור ליבי ולחשה בקול אוהב לי:"אבא שלך תמיד יהיה איתך וגם אחותך." הנדתי לשלילה ואמרתי:"אבא שונא אותי! הוא מתייחס אלי כמו אל זבל אחרי שגילו שאני האוואטר.".

קול עבה נשמע מאחורי אמא:"קאקאשי לא היה מתייחס אליך ככה." דמות הופיע וזה היה סבא. אמא אמרה בקול חסר סבלנות:"סאקומו... מה אתה יודע על קאקאשי? רגע לפני שהתאבדת הוא נכנס לחדר וראה אותך מתאבד. לא עצרת את עצמך והתאבדת לפני בנך היחיד. קאקאשי השתנה, סאקומו. כשהשניים נולדו לי הוא לא ידע איך להיות אבא טוב בגלל שהוא גדל ללא אבא." סבא ענה לה בקול כועס:"ראיתי אותו נכנס, מה רצית שאעשה? הוא ידע שאני הולך להתאבד! היה עדיף לו כך מאשר לראות אותי מושפל כל פעם מחדש." הייתי בהלם. התרחקתי מאמא ומסבא במבט מזועזע... מה?! למה.. אבל.. מה?!

חזרתי לעולם החיים.

פתחתי את עניי והשמיים היו כבר מלאי כוכבים. הדמעות זלגו. שכבתי על הדשא במשך שעות והדמעות לא הפסיקו עוד הן לא יצאו יותר... הכאב, העצב והחרטות על מה שאמרתי לאבא היו יותר חזקים מימני.

קמתי בעצב, והלכתי למצבת הגיבורים.

כשהייתי קרוב למצבה התחלתי לחפש את השם של סבא. אחרי דקה מצאתי. אמרתי לו בקול חסר רחמים וכועס:"אתה הייתה חרא אבא. מזל שאתה לא בחיים." וירקתי על השם שלו. הלכתי לשלושת העצים, הגעתי, התיישבתי ליד אחד העצים ונשענתי אליו. הכעס הציף אותי. הרגשתי שאני רוצה להרוג מישהו כדיי להוציא חלק קטן מימנו.

תלשתי אחת מהשערות שלי והסתכלתי לצבע האפור...

סבא התאבד מול העניים של אבא? בגלל זה אבא מתנהג אלי ככה? אולי אני מזכיר אותו כשהוא היה בתקופתי והעריץ את סבא ואז סבא התאבד מול עיניו והוא נהיה כל כך פגוע שקשה ל עם מזה? למה עשית את זה לבנך היחיד, סבא? גם אני סובל עכשיו בגלל זה.

עצמתי את עניי.

"טאנקאה, טאנקאה. תעורר טאנקאה." הרגשתי תלתול ופתחתי את עניי.

לא היה בוקר אבל השמיים התחילו להיות בהירים וערפל סמיך כיסה את פני השטח.

הכול היה מטושטש. לאט, לאט ראיתי את הקגומה מתלתלת אותי. הרגשתי קצת כעס וגם קצת שמחה על זה שהקגומה נמצאת לידי.

התיישבתי והדפתי את היד שלה מימני. הסתכלתי על יד ימין החבושה. הקגומה נאנחה והתיישבה ישיבה מזרחית. שאלתי בקול סקרן:"את זאת שחבשת את היד שלי?" הקגומה ענתה בקול מלא דאגה:"כן וגם את הרגליים שלך... למרות שהפציעות לא היו חמורות כל כך כמו שאסומי תיארה. מה קרה לך בדיוק אחרי שעזבתי?". שאלתי בקול מודאג:"אסומי בסדר?". הקגומה אמרה בטעון כועס:"כן. בלהתחשב בזה שניפצת חלון לידה, צעקת וברחת היא בסדר. מה קרה לך?!" עניתי לה בקול חסר סבלנות:"גיליתי משהו וזה עצבן אותי." הקגומה הנידה לשלילה. שאלתי בקול עצבני:"מה לא?" הקגומה ענתה בקול שמתחיל להתעצבן:"זה לא מה שקרה כי לא הייתה מתעצבן מזה בכלל." התחלתי להתעצבן ואמרתי בקול כועס:"זאת האמת, מה את רוצה?!" הקגומה צעקה בקול מתחנן:"שתפסיק להתעצבן! שתפסיק לשקר! זה לא האטקה טאנקאה שאני מכירה!". המילים חרתו בליבי. הרגשתי נורא... זה באמת לא אני, מה קרה לי? אני משתנה בלי לשים לב? אמרתי בקול חסר רגשות:"אז את לא מכירה אותי. את מכירה טאנקאה אחר. תעזבי אותי עכשיו מהשטויות שלך!". זה היה שקר נוראי. הקגומה מכירה אותי יותר טוב מאחותי. כל מה שהכאיב על ליבי, אני מספר לה והיא קוראת אותי כמו ספר ומעודדת אותי. היה לנו הסכם לפני חצי שנה שלא יהיה בינינו שום סוד וסוד. הקגומה נראה בהלם. הדמעות התחילו לזלוג מעניה. הקגומה השפילה את מבטה לאדמה ואמרה בקול חסר רגשות:"נתראה בשבע, טאנקאה.". הקגומה קמה, הפנתה לי את גבה והלכה. כשהיא יצא מטווח הריאה והשמיע שלי נתתי אגרוף לאדמה. זה לא היה מגיע לה.. היא רק רצתה לעזור... רציתי לרוץ אחריה ולצעוק:"אני מצטער! בבקשה הקגומה אל תפגעי בגלל שאני מטומטם!" אבל לא עשיתי זאת. במקום זה קמתי והתחלתי ללכת לבית שלי. הלכתי והלכתי אבל מקום להסתכל על הדרך החשבתי על מה שהקגומה אמרה.

אחרי חצי שעה של הליכה הגעתי הביתה.

קפצתי לאדן החלון בחדר שלי.

החדר היה מלא זכוכיות. מיטת הקומתיים הקטנה הייתה כל כך מסודרת אבל הזכוכיות שבחלקן היה דם הרסו את הסדינים. אדן החלון היה מלא דם. העצב השתלט על החדר ורגשות חרטה חנקו אותי. אני צריך לשלוט בעצמי ולא להתפרץ מדברים כאלה...

נכנסתי לחדר השומם, פתחתי את המגירה שבשידה ולקחתי את כיס הנשקים שלי ואת החרב ששכחתי בבית.

קפצתי מהחלון ונחתי מול הכניסה לבית כשגבי אליה. הסתובבתי וניסיתי אך הדלת הייתה נעולה. שלפתי את החרב ופרצתי את הדלת ללא מאמץ. נכנסתי בשקט לבית בלי להעיר אף אחד. נכנסתי למטבח ופתחתי את המגירה הימנית, הכנסתי את היד מתחת לכל המגבות ותפסתי את זה. הוצאתי את היד עם מגילת הזימון שלי. סגרתי את המגירה והלכתי למקרר כדי לקחת קצת אוכל. במקרר היו שתי ארוחות מוכנות. על אחת היה כתוב:"לאסומי מדודה סאטוקי." ולשני היה כתוב:"לטאנקאה, באהבה מדודה סאטוקי. נ.ב. יש שם משהו בשבילך." לקחתי את הארוחה הארוזה אבל לא פתחתי. רגשות של שמחה הציפו אותי.

יצאתי בשקט מהמטבח, לקחתי את הנעליים שלי ויצאתי.

התחלתי לשים את כיס הנשקים שלי מאחורה, אחר כך ללבוש את הנעליים והתחלתי לצאת לכיוון בניין ההוקגאה.

אחרי שעה הגעתי לבניין ההוקגאה. המטרו סנסיי, אימימרו והקגומה היו שם וחיכו לי. הקגומה הסיטה את מבטה ממני. הגעתי אליהם. אימימרו נראה קצת מפוחד, הקגומה כועסת והמטרו סנסיי מאוכזב.

הסנסיי אמר בקול כועס:"למה איחרת?". לא ידעתי מה לומר לו... הרגשתי מאוד לא בנוח.

המטרו סנסיי אמר בקול רגיל:"טוב, נו... בטח לקחת את זה מקאקאשי. אנחנו מאחרים להוקגאה, אז בואו."

בפרק הבא:"קבוצה מספר עשרים צועקת:'אני רוצה משימות יותר מעניינות!'"
ושוב תודה רבה על הכול!!!!!!!!!!!!!!! איזה השקע!!!!!!!!!!!!!! D=

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 24.04.2009, 22:50
הודעה #216

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,068

וואו...אין מה להגיד... ממש השתפרת!!!
ממש אפשר לראות שלקחת את מה שאמרו לך ברצינות הפעם.
קודם כל זה עדיין עשית את זה בכמה מקומות כXXX:"אני מדבר שטויות" שזאתי דרך שאני אישית לא אוהב אבל היא עדיין דרך טובה ושימושית.
רק משהו אחד שהייתי משנה זה החלק שהוא מדבר עם הקול שם באמת כתבת את זה כתסריט.
וכמובן שאין מה לדבר על התוכן...תמיד טוב.(ומצאתי כמה שאיגות כתיב אבל אני מאשים את quoincy heart למרות שהוא עשה עבודה טובה ברוב).

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 24.04.2009, 22:52
הודעה #217

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(adiiiiiii @ 24.04.2009, 20:50) *
וואו...אין מה להגיד... ממש השתפרת!!!
ממש אפשר לראות שלקחת את מה שאמרו לך ברצינות הפעם.
קודם כל זה עדיין עשית את זה בכמה מקומות כXXX:"אני מדבר שטויות" שזאתי דרך שאני אישית לא אוהב אבל היא עדיין דרך טובה ושימושית.
רק משהו אחד שהייתי משנה זה החלק שהוא מדבר עם הקול שם באמת כתבת את זה כתסריט.
וכמובן שאין מה לדבר על התוכן...תמיד טוב.(ומצאתי כמה שאיגות כתיב אבל אני מאשים את quoincy heart למרות שהוא עשה עבודה טובה ברוב).

החלטתי לקח עצות מאחרים ולראות איך הם עושים זאת ואתה הקורבן הראשוןXD... איך לדוגמה אתה הייתה כותב שאני ידע ואנסה להשתפר XD...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 24.04.2009, 23:13
הודעה #218

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,068

לא צריך דוגמא(דוגמה תלוי את מי שואלים) כי גם הסגנון הזה הוא טוב פשוט אני אישית לא אוהב אותו כי זה קצת מפריע לי בדו-שיח.
למדת בשיעור לשון חוץ מאותיות איתן גם דיבור ישיר ודיבור עקיף?זה בערך ההבדל

הודעה זו נערכה על ידי adiiiiiii: 24.04.2009, 23:16

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 25.04.2009, 07:30
הודעה #219

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(adiiiiiii @ 24.04.2009, 21:13) *
לא צריך דוגמא(דוגמה תלוי את מי שואלים) כי גם הסגנון הזה הוא טוב פשוט אני אישית לא אוהב אותו כי זה קצת מפריע לי בדו-שיח.
למדת בשיעור לשון חוץ מאותיות איתן גם דיבור ישיר ודיבור עקיף?זה בערך ההבדל

הרבה(כלל אתה) מעירים לי בדו-שיח, גם בפורום וגם אלה שלא בפורום שאני נותנת להם לקרוא... אני עובדת עצות בנוגע לזה כי כשאני שואלת מה לא בסדר הם לא יודעים בדיוק מה לא בסדר... איך אתה הייתה עושה דו-שיח?

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 25.04.2009, 08:24
הודעה #220

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

ציטוט(IcEwOLf @ 24.04.2009, 16:20) *
אוקי לא עשית שום דבר מהפרקים הקודמים, ממש צאד קדימה ו 2 לאחור...
הפעם הרמה באמת ירדה (ולא מיבחינת שפה אלה כתיבה שלך).
קודם כןל יש פחות ופחות תאורים מה שבאמת נירא נואה.
והדבר שבאמת הפריע לי זה תאויות ההקלדה. אניודע שquoincy heart מישתדל לתקן שגעות כתיב אבל זה ממש לא משנה אם הבעיה הגדולה יותר זה חוסר ריקוז ושגיעות הקלדה שחזרו המון.
ואני אחזור אל הארה שלי עוד מהפרקים הרישונים אל תחתבי "איממרו: ..." זה טוב אולי אם את מתארת סרט לא קשאת כותבת סיפור.
אחשב בנוגע להארה של Maeda Keiji יש משו במה שאמר חסרה חלוקה מידי פעם אבל נכון להרגה יותר חשובה רמת הכתיבה (ושוב רמת הכתיבה לא השפה...) התאורים ושגיאות ההקלדה (עם תוכלי שגיאות כתיב זה יעזור לכמה אנשיםן פו אבל זה באמת לא משנה...)

Maeda Keiji:
אני ממש לא מסקים אם ההארה שלך לגבי מיבנה הטקסט, זה סיפור כמו בספר לא איזה דיקלום או שיר.
אם לפחות פעם תרחתה ליקרו סיפור (ואני די בתוח שכן) אתה יודע שכך הוא נירה.
בסיפור החלוקה היא לפיסקאות לפי נושה הפיסקה חלוקה שניראת גם פו (לא מספיק זה נכון אבל בכול זות ניראת).
ולן אין שום סיבה הגיונית וניראת לעין בעולם לעשות אנתר כול שורה...

כנראה שלא ידעת, אבל צריך לרדת שורה מידי פעם, ואם היית קוראת את ההודעה שלי, היית רואה שלא אמרתי שהיא צריכה לרדת כל שורה - מה שלא צריך לעשות. אין לי מושג איזה ספרים אתה קורא, אבל בספרים שאני קורא כן יורדים שורה כשצריך, לדוגמה בדו שיח. כאן בסיפור היא כותבת הכל באותה השורה ולא יורדת שורות בכלל, כשזה צריך להיות ככה:

"היי." אמר X.
"היי." אמר Y.

ולא,
אמר X: "היי" וY אמר לו: "היי."
כששתי דמויות מנהלות דו שיח, צריך לרדת שורה בכל פעם שדמות אחרת מדברת.

ציטוט
הרבה(כלל אתה) מעירים לי בדו-שיח, גם בפורום וגם אלה שלא בפורום שאני נותנת להם לקרוא... אני עובדת עצות בנוגע לזה כי כשאני שואלת מה לא בסדר הם לא יודעים בדיוק מה לא בסדר... איך אתה הייתה עושה דו-שיח?

את בטוחה שאת שואלת מי שבאמת מבין בכתיבה? כי אם היית שואל מישהו כמו GoneWind לדוגמה, אני בספק אם הוא לא היה מצליח לענות לך כמו שצריך.

--------------------

+Quote Post

19 עמודים V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 16.07.2018 , 00:37